Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.26 péntek, 05:29:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Eladó pár apróság(TDDI Katalizátor, olcsó termosztát, stb)25 ezer.  (Megtekintve 3692 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Guen
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 696


drizzt@maffia.hu
E-mail
« Dátum: 2018.05.11 péntek, 08:36:21 »

Eladó pár apróság amiket én nem fogok felhasználni. Az autó jelenleg 2. számú lett így ezek a dolgok nekem nem kellenek.
Kartergáz leválasztó tank innen a fórumról az akkori vételárért? Lövésem sincs mennyi volt...
Termosztát: nevenincs vízköri termosztát mondjuk 1 sör.
Valami b@szás a turbóhoz.. HZsolt92-től van. Asszem 5 ezer volt. Nem tudom mennyit érhet.
Katalizátor: nekem ki lett váltva. Előtte gondolom tette a dolgát. Sok változást én nem éreztem miután ki lett szedve. Nehéz meg nem is látni át rajta szóval nem egy darab cső. Kérek ajánlatokat, nem tudom mennyit érhet. A feszítő szerkezetek meg nekem max annyit érnek mint amit a súlyuk vasban talán valami felhasználható belőlük.
Ja igen a fék megint eladó az ára még mindig 25 pénz
Ha több dolog is kell alkudhatsz Smiley egyébként is. Kivéve a féket. Ahhoz hogy abból engedjek mindent vinni kell  gun

képek: https://drive.google.com/drive/folders/1cQT2remBmmboqSnfNI7IcUxJVgqe8dyC?usp=sharing
« Utoljára szerkesztve: 2018.05.20 vasárnap, 17:18:25 írta Guen » Naplózva

2001/3(aus der DDR Cheesy) Mk3 2.0tddi kombi 115 lovacska.
EGR Off, TDCI kipufogó rendszer, katalizátor off
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.04 másodperc alatt készült el 26 lekéréssel.