Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.29 hétfő, 18:00:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Használati utasítást MKIII-hoz (2005) magyar vagy német nyelven  (Megtekintve 1909 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
gabe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1478


MKIII 2005 F1 2.0 TDCi MMT6 Trend


E-mail
« Dátum: 2009.12.22 kedd, 13:06:28 »

2005-ös facelift MKIII-hoz keresek használati utasítást, azt a füzetet, amiben le van írva pl. az autó és a CD lejátszó funkciói, stb. Ez az a füzet, amit minden új autßóhoz adnak. Az elözö tulaj elhányta valahová... gun

Elöre leszögezem, nem azért kell, mintha nem tudnám használni az autómat leírás nélkül!  hehe

Viszont vagyok annyira ódivatú, hogy szeretem, ha papíron megvannak a dolgok...

Üdv:

Gabe
Naplózva

2005 MKIII 2.0 TDCi MMT6 Trend, EGR OFF, Tempomat, tolatóradar, ZEN, ST-futómű, F2 optika, fűthető fekete bőr, kisebb egyedi dogok, 320e km GYÁRI CSÚCSOKKAL
Tádé
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2009.12.22 kedd, 13:22:25 »

2005-ös facelift MKIII-hoz keresek használati utasítást, azt a füzetet, amiben le van írva pl. az autó és a CD lejátszó funkciói, stb. Ez az a füzet, amit minden új autßóhoz adnak. Az elözö tulaj elhányta valahová... gun

Elöre leszögezem, nem azért kell, mintha nem tudnám használni az autómat leírás nélkül!  hehe

Viszont vagyok annyira ódivatú, hogy szeretem, ha papíron megvannak a dolgok...

Üdv:

Gabe
Ford kereskedőnél tudsz kérni, ők adnak is, elméletileg ingyen, gyakorlatilag, ha nincs már raktáron, egy szállítási költséget kell fizess... Nekem Mk2höz is tudtak volna, csak sajnáltam rá 5eFt-ot...
Naplózva
gabe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1478


MKIII 2005 F1 2.0 TDCi MMT6 Trend


E-mail
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2009.12.22 kedd, 23:26:44 »

Ford kereskedőnél tudsz kérni, ők adnak is, elméletileg ingyen, gyakorlatilag, ha nincs már raktáron, egy szállítási költséget kell fizess... Nekem Mk2höz is tudtak volna, csak sajnáltam rá 5eFt-ot...

Utánakérdeztem Fordéknál. Nincs nekik, és nem tudnak szerezni. Szóval hogyan lenne ez a postaköltséges dolog?  worship
Naplózva

2005 MKIII 2.0 TDCi MMT6 Trend, EGR OFF, Tempomat, tolatóradar, ZEN, ST-futómű, F2 optika, fűthető fekete bőr, kisebb egyedi dogok, 320e km GYÁRI CSÚCSOKKAL
Tádé
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2009.12.23 szerda, 11:07:08 »

Utánakérdeztem Fordéknál. Nincs nekik, és nem tudnak szerezni. Szóval hogyan lenne ez a postaköltséges dolog?  worship
Ha nem késő, ünnepek után felhívom egy Fordos ismerősömet, és rákérdezek...
Nekem Mk2höz bírtak volna adni, szerintem másik kereskedésben is próbálkozni kellene...
Naplózva
gabe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1478


MKIII 2005 F1 2.0 TDCi MMT6 Trend


E-mail
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2010.01.11 hétfő, 13:34:02 »

Ha nem késő, ünnepek után felhívom egy Fordos ismerősömet, és rákérdezek...
Nekem Mk2höz bírtak volna adni, szerintem másik kereskedésben is próbálkozni kellene...

Szuper!

A dolog nem a leg sürgösebb, csak zavar, hogy nincs gépkönyv a Mondihoz. Szóval, légyszi kérdezz már rá, ha nem kérek töled túl nagyot!
 worship worship worship worship
Naplózva

2005 MKIII 2.0 TDCi MMT6 Trend, EGR OFF, Tempomat, tolatóradar, ZEN, ST-futómű, F2 optika, fűthető fekete bőr, kisebb egyedi dogok, 320e km GYÁRI CSÚCSOKKAL
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.041 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.