Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.29 hétfő, 15:14:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: csomagtérajtó teleszkópot  (Megtekintve 1868 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
sanyi22
Vendég
« Dátum: 2010.01.16 szombat, 17:08:05 »

Keresek MKII 5 alytóshoz csomagtérajtó teleszkópot.bontottan is jó csak működjön.És a kalaptertóhoz kellene még az a zsinór ami felfogja az ajtóra.Az enyémnek eltörtek a müanyagjai és nem ál meg hiába kötöm fel. help help
Naplózva
V.Tamás
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2010.01.16 szombat, 20:41:22 »

Keresek MKII 5 alytóshoz csomagtérajtó teleszkópot.bontottan is jó csak működjön.És a kalaptertóhoz kellene még az a zsinór ami felfogja az ajtóra.Az enyémnek eltörtek a müanyagjai és nem ál meg hiába kötöm fel. help help

Szia!

Miért bontottat keresel a csomagtérajtó teleszkópból. Mi a garancia, hogy az jobb lesz? Én most vettem LIP típust MK-III-hoz 3800 Ft/db áron. Ez tutin működik. Szerintem ebből nem érdemes használtakkal próbálkozni. Az előző 5 ajtós autómon én is játszadoztam ezzel egészen addig, míg váratlanul a csomiban történő pakolás közepette gerincközépen nem vágott a zár kiálló része - padlót fogó élmény volt, nem szeretném megismételni.
Keress szerintem új olcsó forrást.

Csak egy jó tanács, amit nem kell megfogadni. Üdv  integet2
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2010.01.16 szombat, 23:07:38 »

tökéletesen megfelel a bontott is, csak olyat kell venni, ami jó Cheesy
Naplózva
mk2
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2010.01.18 hétfő, 15:35:47 »

Keresek MKII 5 alytóshoz csomagtérajtó teleszkópot.bontottan is jó csak működjön.És a kalaptertóhoz kellene még az a zsinór ami felfogja az ajtóra.Az enyémnek eltörtek a müanyagjai és nem ál meg hiába kötöm fel. help help
Hali!

Van ilyen telom 3000ft/pár az ára.
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.033 másodperc alatt készült el 23 lekéréssel.