Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.25 csütörtök, 03:48:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mondeo MK4 Kombi 2.0diesel  (Megtekintve 5541 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
varcsa77
Vendég
« Dátum: 2020.05.28 csütörtök, 14:57:13 »

Sajnos meg kell vállnom szeretett autómtól. 2011.03. havi MK4-es 2literes dízel kombi. 403e km van benne (TAXI). Most lett megcsináltatva a nagy szervíz. Műszakilag tipp topp állapotban van.

2015 szeptemberében vásároltam, németországból lett behozva (179e km), az UNILEVER-nél volt üzletkötős autó. Én vagyok a második tulajdonosa. Amióta nálam van csak Gödön volt szervizelve az ESSMOTOR-nál. (fékbetét cseréket leszámítva). Erről természetesen az össze számla meg is van. Az autó színe kék, de sárga fólia van rajta. Mivel taxiként sárga rendszámmal nem tudom eladni, mindenképpen friss műszaki kerül az autóra, itt el lehet dönteni, hogy maradjon-e a fólia vagy sem.
Az autó nem törésmentes a bal első és hátsó ajtó volt túlnyitva. A bal első ajtő a folia alatt javítva, de fényezve nem lett. Az első lökhárítón van hiba illetve az első két sárvédőn. Igyekeztem korrekt képeket készíteni mindenről. Mondanám, hogy napi használatban van, ami igaz is meg nem is (koronavírus) Januárban volt a nagyszervíz, azóta 4e km-t mentem vele. Új téli gumik. Még csak itt hirdetem. Megtekinthető Budapesten és környékén Smiley
Irányár: 1200000.-

Képek: https://photos.app.goo.gl/udfgANn8nVVtfPgp8
« Utoljára szerkesztve: 2020.05.28 csütörtök, 15:05:45 írta varcsa77 » Naplózva
varcsa77
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2020.06.26 péntek, 17:54:24 »

Az autó felkerült a hahu-ra is. Lekerült róla a fólia. Így lehet látni a sérüléseket. A lakatos/fényező 150 körüli összeget mondott a 3 elem rendbetételére.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2_0_tdci_titanium-15915074

Kérésre még szívesen küldök képeket vagy adok infót az autóról.
Naplózva
varcsa77
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2020.06.28 vasárnap, 19:24:49 »

Elkelt Smiley
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.052 másodperc alatt készült el 23 lekéréssel.