Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.03.29 péntek, 01:59:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 469 470 471 472 473 474 475 [476]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK2 Általános kérdések  (Megtekintve 5649010 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
ywerd
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 222



« Új hozzászólás #23750 Dátum: 2020.02.09 vasárnap, 17:55:08 »

Sziasztok! Tudja valaki hogy lehet velük kapcsolatba lépni? http://importautouk.com
Nem tudtam regisztrálni telefonszám meg mincs.
Köszönöm!
Szia!

Igen tudjuk,mk2 fórumtárs cégének az oldala,regisztrálni csak kereskedők tudnak.Átküldőm privátba a számát. eljen
Naplózva

Ex:mk3 mondeo 2.0 benzin,yaris hybrid,c-zero,tesla model 3

Most:Tesla model Y long range
Botesz
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 50


E-mail
« Új hozzászólás #23751 Dátum: 2020.02.09 vasárnap, 19:45:19 »

Szia!

Igen tudjuk,mk2 fórumtárs cégének az oldala,regisztrálni csak kereskedők tudnak.Átküldőm privátba a számát. eljen


Köszönöm!
Naplózva

98' 2.0 GLX
ex: 99' 1.6 CLX KOMBI
MondeoPrezident
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7



« Új hozzászólás #23752 Dátum: 2020.05.02 szombat, 02:14:26 »

Sziasztok!

Tud valaki bármit az IUS-957 rendszámú autóról?

Ha jól tudom egy 2.5 V6 volt és a tulaj lecserélte egy 1.8-as dízelre.

Valaki látta azt az autót? Én megtaláltam a rendszámtábláját amikor takarítottam a garázsban. Ide hordta hozzám az autót. Vele már nem tudok beszélni, elköltözött Amerikába és nem beszélünk.

Jól nézett ki, arra emlékszem és talán a végén valamilyen motorhibával jött hozzám, hátha nem súlyos. De akkor az volt, ha leszedték a rendszámát. Cheesy

Esetleg itt van egykori tulajdonosa, vagy esetleg valakinek ismerős? Nem tudjátok, bontották?

06 Kék színű, kombi, magas felszereltség.

Tudom, ki is emlékezne fejből (és ennyi infóból) egy ilyen autóra, de én megpróbálom Cheesy

Köszi!
Naplózva

MkII 1.8TD Turnier tulajdonos volt sokáig, most is, de most egy másiké Cheesy
Hanko77
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



E-mail
« Új hozzászólás #23753 Dátum: 2020.05.02 szombat, 06:04:29 »

Sziasztok!

Tud valaki bármit az IUS-957 rendszámú autóról?

Ha jól tudom egy 2.5 V6 volt és a tulaj lecserélte egy 1.8-as dízelre.

Valaki látta azt az autót? Én megtaláltam a rendszámtábláját amikor takarítottam a garázsban. Ide hordta hozzám az autót. Vele már nem tudok beszélni, elköltözött Amerikába és nem beszélünk.

Jól nézett ki, arra emlékszem és talán a végén valamilyen motorhibával jött hozzám, hátha nem súlyos. De akkor az volt, ha leszedték a rendszámát. Cheesy

Esetleg itt van egykori tulajdonosa, vagy esetleg valakinek ismerős? Nem tudjátok, bontották?

06 Kék színű, kombi, magas felszereltség.

Tudom, ki is emlékezne fejből (és ennyi infóból) egy ilyen autóra, de én megpróbálom Cheesy

Köszi!
A Magyarország.hu szerint egy 1.8 td aminek 2017-ben lejárt a müszakija,és ki van vonva 2019.november óta.
« Utoljára szerkesztve: 2020.05.02 szombat, 06:06:18 írta Hanko77 » Naplózva

Mondeo 1.6 16V CLX 1997/10
5ajtó,2lufi,Szervó,ABS.Elektromos ablak.Központ zár.Fűthető szélvédő,(ami sajna,már nem fűthető) és fűtött ablakmosófúvókák.Elektromos ülésmagasság állítás.Ködfényszóró.
MondeoPrezident
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7



« Új hozzászólás #23754 Dátum: 2020.05.05 kedd, 18:59:17 »

A Magyarország.hu szerint egy 1.8 td aminek 2017-ben lejárt a müszakija,és ki van vonva 2019.november óta.

Igen, ezen kívül valakinél bővebb infó?  Wink
Naplózva

MkII 1.8TD Turnier tulajdonos volt sokáig, most is, de most egy másiké Cheesy
nricsi73
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


E-mail
« Új hozzászólás #23755 Dátum: 2022.06.08 szerda, 16:57:34 »

Sziasztok!
Mk2 kombi autómba keresek kesztyű tartó zárat. Nekem teljes szélességű zárszerkezet van benne ami sajnos eltört a nyitó fülnél.
Naplózva
Csimbió
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 639


E-mail
« Új hozzászólás #23756 Dátum: 2022.07.18 hétfő, 11:51:27 »

Látom kihalt ez a fórum, de hátha még valakit életben találok.
Kombi autó csomagtartóját nem tudom kinyitni, nem fordul el a kulcs a zárban, eddig is nehezen fordult el, de most már sehogy sem. Százszor próbáltam, akkor sem. Fújtam bele wd40-et, de ez sem segít rajta.
Nem tudom, hogy a zárbetétnél van-e a gond, vagy a zárszerkezetnél.
Mit lehet ezzel kezdeni? Csak roncsolással lehet nyitni, vagy van valami trükk?
Naplózva

1993 1,8TD kombi
1997 1,6 16V kombi
thomyka
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 836



E-mail
« Új hozzászólás #23757 Dátum: 2022.08.28 vasárnap, 14:29:01 »

Látom kihalt ez a fórum, de hátha még valakit életben találok.
Kombi autó csomagtartóját nem tudom kinyitni, nem fordul el a kulcs a zárban, eddig is nehezen fordult el, de most már sehogy sem. Százszor próbáltam, akkor sem. Fújtam bele wd40-et, de ez sem segít rajta.
Nem tudom, hogy a zárbetétnél van-e a gond, vagy a zárszerkezetnél.
Mit lehet ezzel kezdeni? Csak roncsolással lehet nyitni, vagy van valami trükk?

Inkább a zárbetét van összerohadva ilyenkor. A központi zár nem nyitja neked alapból, ugye? Ha jól emlékszem, akkor simán bentről bemászva le lehet szedni a burkolatot, nem fogja csavar. (Erre azért nem merek megesküdni.) Úgy már hozzá tudsz férni a zárszerkezethez, aztán úgy meg lehet oldani a nyitást - ha még esetleg nem jutottál volna vele dűlőre.
Naplózva

ST200 Turnier - elvileg '99 végi gyártás
ex: MKII 1.8 TD Turnier - 1999.
Hanko77
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



E-mail
« Új hozzászólás #23758 Dátum: 2022.09.07 szerda, 07:19:36 »

Látom kihalt ez a fórum, de hátha még valakit életben találok.
Kombi autó csomagtartóját nem tudom kinyitni, nem fordul el a kulcs a zárban, eddig is nehezen fordult el, de most már sehogy sem. Százszor próbáltam, akkor sem. Fújtam bele wd40-et, de ez sem segít rajta.
Nem tudom, hogy a zárbetétnél van-e a gond, vagy a zárszerkezetnél.
Mit lehet ezzel kezdeni? Csak roncsolással lehet nyitni, vagy van valami trükk?

http://mondeo.hu/wiki/index.php?title=Kombi_csomagt%C3%A9r_ajt%C3%B3_z%C3%A1rj%C3%A1nak_fel%C3%BAj%C3%ADt%C3%A1sa_-_Mk1/Mk2
« Utoljára szerkesztve: 2022.09.07 szerda, 07:21:39 írta Hanko77 » Naplózva

Mondeo 1.6 16V CLX 1997/10
5ajtó,2lufi,Szervó,ABS.Elektromos ablak.Központ zár.Fűthető szélvédő,(ami sajna,már nem fűthető) és fűtött ablakmosófúvókák.Elektromos ülésmagasság állítás.Ködfényszóró.
Csimbió
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 639


E-mail
« Új hozzászólás #23759 Dátum: 2023.05.10 szerda, 20:03:18 »

Ma vágtuk szét a csomagtér ajtó burkolatot, mert akinek szerszáma van, most ért rá.
Kivettük a zárbetétet, de a betétet kézben tartva sem fordult el benne a kulcs. Ezért lecsiszoltuk a betéten lévő bütyköt, hogy forduljon. Most már nyitja a kulcs a zárat, de most már minden kulcs nyitja. Smiley
Aztán ha tudok szerzek betétet, ha nem, így marad.
Naplózva

1993 1,8TD kombi
1997 1,6 16V kombi
tibi65
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33


E-mail
« Új hozzászólás #23760 Dátum: 2023.05.24 szerda, 05:29:29 »

Sziasztok!
Tudna valaki tanácsot adni hogy a digit klíma mitől csinálja azt hogy hol fűt hol hűt
Példa:reggel kinti hőmérséklet 10 fok 22 re állítom rendesen fűt majd hirtelen elkezd hideg levegőt fujni majd megint vissza áll melegre
Az autó 99es mkll sedan.
Köszi a segítséget!
Naplózva
thomyka
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 836



E-mail
« Új hozzászólás #23761 Dátum: 2023.05.25 csütörtök, 11:30:09 »

Sziasztok!
Tudna valaki tanácsot adni hogy a digit klíma mitől csinálja azt hogy hol fűt hol hűt
Példa:reggel kinti hőmérséklet 10 fok 22 re állítom rendesen fűt majd hirtelen elkezd hideg levegőt fujni majd megint vissza áll melegre
Az autó 99es mkll sedan.
Köszi a segítséget!

Sajnos erre sincs biztos tipp; lehet az ok egy hibás szenzor (napfény- ill. hőmérsékletszenzorok), azoknak a kábelezése, egy kontakthibás csatlakozó, lehet a klíma vezérlőmodulja hardveresen hibás, alacsony gáznyomás is okozhat ilyesmit. Ha van hozzá időd, türelmed, eszközöd elég, akkor először a szenzorokat kéne menet közben élőadatos vizsgálatnak alávetni. Napfényszenzor a szélvédő sarkánál van a műszerfal tetején, belső hőmérsékletszenzor elvileg a tükörállító felett a műszerfalban, a külső meg valahol az első lökhárító mögött.
Naplózva

ST200 Turnier - elvileg '99 végi gyártás
ex: MKII 1.8 TD Turnier - 1999.
tibi65
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33


E-mail
« Új hozzászólás #23762 Dátum: 2023.06.01 csütörtök, 19:57:23 »

Sajnos erre sincs biztos tipp; lehet az ok egy hibás szenzor (napfény- ill. hőmérsékletszenzorok), azoknak a kábelezése, egy kontakthibás csatlakozó, lehet a klíma vezérlőmodulja hardveresen hibás, alacsony gáznyomás is okozhat ilyesmit. Ha van hozzá időd, türelmed, eszközöd elég, akkor először a szenzorokat kéne menet közben élőadatos vizsgálatnak alávetni. Napfényszenzor a szélvédő sarkánál van a műszerfal tetején, belső hőmérsékletszenzor elvileg a tükörállító felett a műszerfalban, a külső meg valahol az első lökhárító mögött.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 469 470 471 472 473 474 475 [476]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.06 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.