Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.02 csütörtök, 14:16:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Keresek 2002 (MKIII) V6 2.5 hoz fotengelyt vagy motor blokkot  (Megtekintve 685 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Mimosa
Vendég
« Dátum: 2010.08.02 hétfő, 13:16:00 »

Sziasztok,

Surgosen keresek 2002-es automata valtos 2.5 V6os Mondeohoz fotengelyt legalabb 1 hajtokarral, vagy fuzott blokkot vagy komplett motort. Szerviz jellegu es motorcsere jellegu hozzaszolasokat is szivesen fogadok.

A problemat egy (nem ford) szervizben mondtak, miutan szetszedtek a motort alulrol, de nem tudtak megjavitani.
Amit mondtak: az egyik hajtokar egy kisse beragott a fotengelybe, a tobbi 5 henger tokeletes allapotban van. Egy sikcsapagy nevu valamivel meg tudnak oldani, de a hajtokaron nincs ilyen, mert egybe van ontve. (ne kerdezzetek tobbet errol, mert nem lattam, es nem is ertek hozza)

Nem nagyon erdekel:
- fotengely koszorules 800-1 millaert (legalabbis nem ilyen aron)
- uj fuzott blokk 750e-tol dragabban (ha nagyon nem tudok mit csinalni tobb szervizben is van 700-750e korul 3-4 napos beszerzesi idovel plusz 200e beszereles 2-3 napos hataridovel)

Utolagos koszonetem MK2-nek es MotorCraft-nak a telefonon nyujtott apro infokert.

Jelenleg Budapesten vagyok, es kb. 2010 Augusztus kozepeig erdekelnek a megoldasok.
(esetleg Mike098 a freemail.hu-n is mukodik email gyanant)
Nagyon nagyon koszonok minden epito jellegu hozzaszolast.
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.05 másodperc alatt készült el 23 lekéréssel.