Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.28 vasárnap, 20:55:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hordozható vinyót keresek..  (Megtekintve 3714 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Istvan000
Vendég
« Dátum: 2012.01.08 vasárnap, 20:28:18 »

 a címben leírtat keresném..
Naplózva
Préti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 617



« Új hozzászólás #1 Dátum: 2012.01.09 hétfő, 08:58:59 »

a címben leírtat keresném..
2,5" vagy 3,5 méretben? Hány Gb-osat? Merevlemez márka?
Pénteken vettem 2,5" külső házat 3e pénzért, winyó nélkül.
Naplózva

02'11 Mondeo Kombi 2.0 TDDI, Ghia+  nyes
Múlt:
96'03 Mondeo kombi 1.6, CLX  rinya
Istvan000
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2012.01.09 hétfő, 10:41:06 »

méret igazából  nem számít, de kompletten külső/hordozható vinyó érdekel csak..
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2012.01.15 vasárnap, 19:47:27 »

méret igazából  nem számít, de kompletten külső/hordozható vinyó érdekel csak..

arra gondolt, hogy noti vinyó legyen benne, vagy pc vinyó. utóbbihoz kell külön 230V-os tápegység is, meg nagyobb, nehezebb a háza maga is.
(viszont sokkal gyorsabb, ha pl. e-satás, vagy USB3-as, ill. 7200-on pörög)
a másik méret meg, hogy hány gigás legyen : 120GB, 500GB stb... Smiley
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Istvan000
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2012.01.15 vasárnap, 20:11:51 »

a méret minimum 500GB körül legyen...
atöbbi adat nem érdekel m1 milyen..csak kikellene menteni az adatokat a gépről...nagyon elképzelésem nincs
Naplózva
FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #5 Dátum: 2012.01.15 vasárnap, 22:20:03 »

a méret minimum 500GB körül legyen...
atöbbi adat nem érdekel m1 milyen..csak kikellene menteni az adatokat a gépről...nagyon elképzelésem nincs
nekem a maxell félte Tank van 1TB méretben, 2éve vettem aztán azóta esett kelt és most bekerült TV alá fullhd filmeket nézni róla, mert sok fér rá  eplus2
azt csak ajánlani tudom!
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


Istvan000
Vendég
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2012.01.17 kedd, 10:36:05 »

Esetleg eladod??
Naplózva
FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #7 Dátum: 2012.01.17 kedd, 13:47:29 »

Esetleg eladod??
Ja én azt hittem, hogy kíváncsi vagy rá ki mit ajánl és aztán veszel!  vigyor3
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


Istvan000
Vendég
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2012.01.17 kedd, 13:51:03 »

idő hiányában ,gondoltam valamit keresek itt...de ha nem jön valami használt.. nézek valami újat..
Amúgy a WD-ket ajánlották nagyon..
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2012.01.18 szerda, 01:53:27 »

idő hiányában ,gondoltam valamit keresek itt...de ha nem jön valami használt.. nézek valami újat..
Amúgy a WD-ket ajánlották nagyon..

Mennyit használnád? Úgyértem órában. Mert ha adattárolásra néha-néha akkor jó a használt is, de
ha folyamatosan (értsd legalább hetente 4-5x) akkor mindenképp újat vegyél garanciával. A WD-k jók Smiley
Ha elektronikai boltban vásárolod, akkor kérdezz rá, hátha tudják, hogy pl. a LG hordózható cuccában Hitachi vinyó van.
(sokba valami gagyi vinyót raknak) Érdemesebb 2-3 ezerért venni pc-boltban házat hozzá, meg bele egy x GB-os notebook vinyót
(2,5"-osak a noti vinyók és nem kell nekik külön táp, mint a 3,5"-os pc-vinyóknak, igaz lassabbak is, de nem vészesen)
az 100%, hogy az amit veszel, pl. Seagate, Western Digital, Hitachi, Samsung, az is lesz benne a dobozában... Smiley
Az összeszerelése meg kb. 6db csavar, ennyi. (olcsóbb szvsz) Ha gondolod nézd meg a pcpc.hu-t és szívesen megveszem a cuccokat,
(elég jártas vagyok náluk) összedobom és postázom. Smiley
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #10 Dátum: 2012.01.18 szerda, 09:44:01 »

Mennyit használnád? Úgyértem órában. Mert ha adattárolásra néha-néha akkor jó a használt is, de
ha folyamatosan (értsd legalább hetente 4-5x) akkor mindenképp újat vegyél garanciával. A WD-k jók Smiley
Ha elektronikai boltban vásárolod, akkor kérdezz rá, hátha tudják, hogy pl. a LG hordózható cuccában Hitachi vinyó van.
(sokba valami gagyi vinyót raknak) Érdemesebb 2-3 ezerért venni pc-boltban házat hozzá, meg bele egy x GB-os notebook vinyót
(2,5"-osak a noti vinyók és nem kell nekik külön táp, mint a 3,5"-os pc-vinyóknak, igaz lassabbak is, de nem vészesen)
az 100%, hogy az amit veszel, pl. Seagate, Western Digital, Hitachi, Samsung, az is lesz benne a dobozában... Smiley
Az összeszerelése meg kb. 6db csavar, ennyi. (olcsóbb szvsz) Ha gondolod nézd meg a pcpc.hu-t és szívesen megveszem a cuccokat,
(elég jártas vagyok náluk) összedobom és postázom. Smiley
Én tavaly márciusban vettem HD filmtárolásra / filmnézésre egy 500GB-os külső 2,5"-os Samsungot. Akkor még 14e volt. Most egy "kicsit" többe vannak. Heti 3-4x megy róla film, majdnem napi szinten másolok rá (új filmeket), és nem érzem lassúnak. És szerintem mindenképpen használhatóbb mint egy 3,5"-os, mert ez felfogjató egy iPhone méretű pendrivenak is  vigyor3 míg egy 3,5"-ost nem tudsz zsebrevágni, ha mész valahova.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #11 Dátum: 2012.01.21 szombat, 01:47:25 »

Én tavaly márciusban vettem HD filmtárolásra / filmnézésre egy 500GB-os külső 2,5"-os Samsungot. Akkor még 14e volt. Most egy "kicsit" többe vannak. Heti 3-4x megy róla film, majdnem napi szinten másolok rá (új filmeket), és nem érzem lassúnak. És szerintem mindenképpen használhatóbb mint egy 3,5"-os, mert ez felfogjató egy iPhone méretű pendrivenak is  vigyor3 míg egy 3,5"-ost nem tudsz zsebrevágni, ha mész valahova.

Az biztos Smiley Nekem is egy palacsinta LG-m van. Klassz kis cuccos. (bár én rafináltkodtam, mert az abban lévő vinyót beleraktam a notiba és bele egy másikat tettem.. szétszedhetetlennek tűnik, de semmi az Smiley )
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
interakcio
Vendég
« Új hozzászólás #12 Dátum: 2012.01.22 vasárnap, 11:54:13 »

Szia István!

Lenne egy külső eladó winchesterem számodra. Ugyanolyan, mint amit FrancoNero írt, azaz Maxell típusú ezen belül pedig TANK elnevezésű.

Mérete 1TB-os, és 3,5 collos.

Életkora nincs másfél éves, 2010. decemberében kaptam Karácsonyra. Filmeket tároltam rajta, de a vásárlás óta nem használtam többször, mint 10 alkalommal.

Teljesen karcmentes, hibátlan, minden tartozéka megvan. Gyári dobozában tudnám neked küldeni.

Az áráról fogalmam sincs, légyszíves nézz utána mennyi az új ára, és annak tükrében megpróbálunk megegyezni. Rendben?

Ha igazán megkímélt winchestert szeretnél, garantálom neked, hogy ez az, a filmjeimet DVD-ről nézem, erre a a Maxell-ra, csak a biztonsági másolatokat raktam rá.

Érdeklődés esetén itt elérsz:


interakciok@gmail.com










[
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #13 Dátum: 2012.01.24 kedd, 16:45:41 »

Szia István!

Lenne egy külső eladó winchesterem számodra. Ugyanolyan, mint amit FrancoNero írt, azaz Maxell típusú ezen belül pedig TANK elnevezésű.

Mérete 1TB-os, és 3,5 collos.

Életkora nincs másfél éves, 2010. decemberében kaptam Karácsonyra. Filmeket tároltam rajta, de a vásárlás óta nem használtam többször, mint 10 alkalommal.

Teljesen karcmentes, hibátlan, minden tartozéka megvan. Gyári dobozában tudnám neked küldeni.

Az áráról fogalmam sincs, légyszíves nézz utána mennyi az új ára, és annak tükrében megpróbálunk megegyezni. Rendben?

Ha igazán megkímélt winchestert szeretnél, garantálom neked, hogy ez az, a filmjeimet DVD-ről nézem, erre a a Maxell-ra, csak a biztonsági másolatokat raktam rá.

Érdeklődés esetén itt elérsz:


interakciok@gmail.com
[

A tányérok is karcmentesek? Cheesy
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #14 Dátum: 2012.01.24 kedd, 18:18:42 »

A tányérok is karcmentesek? Cheesy
tányérokat nem is árul  eplus2
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


Istvan000
Vendég
« Új hozzászólás #15 Dátum: 2012.01.24 kedd, 18:28:22 »

Nem jött össze az üzlet...
olyan áron inkább garanciálisat veszek..
Naplózva
FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #16 Dátum: 2012.01.24 kedd, 18:31:10 »

Nem jött össze az üzlet...
olyan áron inkább garanciálisat veszek..
samsungnak is vannak jó vinyói 2TB-os is jó áron, meg én ajánlanám ezt a maxell-t is! Az is biztos, hogy nem vennék olyat amiben nem rendes winchester van, olyan forgós  Grin
De ez attól is függ mire akarod használni! MErt amihez nem kell 220v az egyszerűbben hordozható, de a másik az mégis emberibb...SZÁMOMRA!
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #17 Dátum: 2012.01.25 szerda, 02:08:49 »

samsungnak is vannak jó vinyói 2TB-os is jó áron, meg én ajánlanám ezt a maxell-t is! Az is biztos, hogy nem vennék olyat amiben nem rendes winchester van, olyan forgós  Grin
De ez attól is függ mire akarod használni! MErt amihez nem kell 220v az egyszerűbben hordozható, de a másik az mégis emberibb...SZÁMOMRA!

A maxell-ekben, vagy hitachi, vagy toshiba vinyó van. Utóbbit nem igazán ajánlom. Plusz a maxell pendrive-okról annyi rosszat hallottam, ill. tapasztaltam, hogy nem biztos vennék maxell-t... Inkább a samsung, vagy western digital. Vagy seagate.
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #18 Dátum: 2012.01.25 szerda, 16:22:24 »

A maxell-ekben, vagy hitachi, vagy toshiba vinyó van. Utóbbit nem igazán ajánlom. Plusz a maxell pendrive-okról annyi rosszat hallottam, ill. tapasztaltam, hogy nem biztos vennék maxell-t... Inkább a samsung, vagy western digital. Vagy seagate.
ennek már elég régóta semmi baja, ahhoz képest hogy esett már nagyokat és egész nap be van kapcsolva a tv alatt aztán mindenki szarik rá  nemtudom

van akinek ez kell, van akinek az!
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #19 Dátum: 2012.01.25 szerda, 17:47:48 »

ennek már elég régóta semmi baja, ahhoz képest hogy esett már nagyokat és egész nap be van kapcsolva a tv alatt aztán mindenki szarik rá  nemtudom

van akinek ez kell, van akinek az!

szerencsés szériába futottál Smiley bármelyik vinyó megdögölhet, lehet új, lehet 10 éves... (utóbbi nem biztos Cheesy )
a Tiedben akkor talán hitachi vinyó van, azok bírják tovább, legalábbis nálam Wink
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.068 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.