Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.30 kedd, 08:25:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 [2]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Keresek Ford Mondeo MK3 2.0 TDCI Automata  (Megtekintve 20472 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
DJK111
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325



E-mail
« Új hozzászólás #50 Dátum: 2012.05.25 péntek, 19:27:36 »

Igen, igen mindenképpen sedan kellene és nem kombi. A xenon se lenne rossz, de utólag nagyon drága, meg gondolom a nagyképernyős navi is.
Van itt még egy másik is:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.0_tdci_ghia_automata-5815097


Azt hiszem, írok mindkettőnek, megkérdezem a teljes felszereltségüket is, aztán ha vissszaírnak majd kiderül...
Naplózva

2012 MK4 2.0 TDCi 163LE PowerShift Titanium-Luxury
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #51 Dátum: 2012.05.25 péntek, 19:30:23 »

Ennyi automatát még nem láttam tempomat és esp nélkül. Navit vegyél utólagost, sokkal jobb.
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #52 Dátum: 2012.05.25 péntek, 19:30:44 »

Igen, igen mindenképpen sedan kellene és nem kombi. A xenon se lenne rossz, de utólag nagyon drága, meg gondolom a nagyképernyős navi is.
Van itt még egy másik is:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.0_tdci_ghia_automata-5815097


Azt hiszem, írok mindkettőnek, megkérdezem a teljes felszereltségüket is, aztán ha vissszaírnak majd kiderül...

Ahogy gondolod,a te döntésed  integet2 Mi csak segíteni próbálunk. Amit én linkeltem fekete,az szóba se jöhet?
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #53 Dátum: 2012.05.25 péntek, 19:31:57 »

Igen, igen mindenképpen sedan kellene és nem kombi. A xenon se lenne rossz, de utólag nagyon drága, meg gondolom a nagyképernyős navi is.
Van itt még egy másik is:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.0_tdci_ghia_automata-5815097


Azt hiszem, írok mindkettőnek, megkérdezem a teljes felszereltségüket is, aztán ha vissszaírnak majd kiderül...
xenon berakásában tudok segíteni, van hozzá mindenem Wink
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
DJK111
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325



E-mail
« Új hozzászólás #54 Dátum: 2012.05.25 péntek, 19:33:34 »

Igen, sedan kell mindenképpen.  Wink

A xenon jó lenne meg a nagy navi is, de ha még sokáig keresgélek, akkor beleőrülök.

Itt egy másik:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.0_tdci_ghia_automata-5815097


Azt hiszem írok mindkettőnek és rákérdezek az összes extrára ill. felszereltségre és ezután döntök. Nem akarom már a Ti idegeiteket is húzni...  rinya
Naplózva

2012 MK4 2.0 TDCi 163LE PowerShift Titanium-Luxury
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #55 Dátum: 2012.05.25 péntek, 19:35:35 »

Igen, sedan kell mindenképpen.  Wink

A xenon jó lenne meg a nagy navi is, de ha még sokáig keresgélek, akkor beleőrülök.

Itt egy másik:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.0_tdci_ghia_automata-5815097


Azt hiszem írok mindkettőnek és rákérdezek az összes extrára ill. felszereltségre és ezután döntök. Nem akarom már a Ti idegeiteket is húzni...  rinya

A mi idegeinket nem húzod,megedzőtünk már szerintem Smiley

Ez nem játszik? http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.0_tdci_ghia_automata-5663311
Naplózva
DJK111
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325



E-mail
« Új hozzászólás #56 Dátum: 2012.05.25 péntek, 19:37:42 »

A fekete az ára miatt esik ki.

Írok az emilcímekre és ha jön válasz, tudatom veletek. Az eddigi segítségeteket is köszönöm, azóta okosabb vagyok a mondeo-val kapcsolatban, mióta ide "járok".
Naplózva

2012 MK4 2.0 TDCi 163LE PowerShift Titanium-Luxury
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #57 Dátum: 2012.05.25 péntek, 19:38:47 »

A fekete az ára miatt esik ki.

Írok az emilcímekre és ha jön válasz, tudatom veletek. Az eddigi segítségeteket is köszönöm, azóta okosabb vagyok a mondeo-val kapcsolatban, mióta ide "járok".

Rendben,várjuk a fejleményeket Smiley És akkor,ha visszaírnak,még jön a feketeleves...motor állapot Smiley
Naplózva
DJK111
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325



E-mail
« Új hozzászólás #58 Dátum: 2012.05.25 péntek, 19:40:47 »

Rendben,várjuk a fejleményeket Smiley És akkor,ha visszaírnak,még jön a feketeleves...motor állapot Smiley


A motor... remélem a legjobbakat, ha igaz a bézs színűnél a km állás meg a rendszeres szervíz, akkor nem lehet gond.
Naplózva

2012 MK4 2.0 TDCi 163LE PowerShift Titanium-Luxury
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #59 Dátum: 2012.05.25 péntek, 19:42:05 »


A motor... remélem a legjobbakat, ha igaz a bézs színűnél a km állás meg a rendszeres szervíz, akkor nem lehet gond.

Elvileg nem lehet...Smiley Csak a *** magyar üzemanyag kikezdi az üa-rendszert...De reméljük a legjobbakat Smiley
Naplózva
DJK111
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325



E-mail
« Új hozzászólás #60 Dátum: 2012.05.26 szombat, 09:59:17 »

Eszembe jutott még valami.
A kinézett autók mindegyikében SONY fejegység van. Mit lehet erről tudni? Vagy a hangszórórendszerről? Elöl és hátul is van beépítve, vagy lehetséges, hogy mondjuk hátul (ajtóban) csak külön igényre van hangszóró? Ahhoz képest mondjuk, hogy gyári rendszer, tűrhetően szól? Vagy inkább ha meglesz, akkor érdemes lecserélni az egész hangszóró-rendszert?

A válaszokat előre is köszi.
Naplózva

2012 MK4 2.0 TDCi 163LE PowerShift Titanium-Luxury
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #61 Dátum: 2012.05.26 szombat, 19:14:35 »

Eszembe jutott még valami.
A kinézett autók mindegyikében SONY fejegység van. Mit lehet erről tudni? Vagy a hangszórórendszerről? Elöl és hátul is van beépítve, vagy lehetséges, hogy mondjuk hátul (ajtóban) csak külön igényre van hangszóró? Ahhoz képest mondjuk, hogy gyári rendszer, tűrhetően szól? Vagy inkább ha meglesz, akkor érdemes lecserélni az egész hangszóró-rendszert?

A válaszokat előre is köszi.
A lényeg, hogy cserélhető. És érdemes is, ha tényleg jót szeretnél
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #62 Dátum: 2012.05.27 vasárnap, 11:15:57 »

Na, egy vélemény akkor tőlem is Smiley

Ha nincs olyan autó amit keresel, akkor csinálni kell egyet  vigyor3 Mivel több preferenciád is van, így azokat sorrendbe kell tenni aszerint, hogy mit lehet könnyen betenni utólag a kocsiba, és mit nem. Én azzal kezdeném, hogy ha a nagynavi neked mindenképpen kell, akkor csakis nagynavis autókat keress. Mivel a nagynavi kezeli a rádió-CD-CDtár-navigáció-klíma-ventillátor-páramentesítés funkciókat, így ezt utólagosan belefaragni az autóba nem egyszerű. Nyílván megoldható, de macerásabb, mint a többit.
Xenont betenni nem nagy ügy. HZsolt92-nek mindene van hozzá, kb. expert ebben Smiley
Bőr szettet a fórumon autót bontó tagoktól (Motorcraft, alkatresz, mk2) bármikor tudsz venni. Ezt cserélni sem nagy ügy.
Ha szeretnél tempomatot, akkor az se legyen keresési kritérium, mert utólag az is simán betehető.

Szerintem keress automata-szedán-nagynavi autót, a többit meg utólag lapátold bele. Persze lehet, hogy épp találsz egy olyat, ami a szíved vágya, de ha már régóta keresgélsz eredménytelenül, akkor lehet hogy erre kicsi az esély.

Ami a hifit illeti: nekem nagynavi + gyári hangszórók voltak benne. Szerintem az átlag gyári rendszereket veri. Aztán 1,5 éve lecseréltem a hangszórókat, kapott egy erősítőt, meg egy kisebb mélynyomót. A fejegység (nagynavi) maradt. Nagyságrendekkel jobban szól, de ez a cserék után elvárható is volt.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #63 Dátum: 2012.05.27 vasárnap, 11:19:28 »

Na, egy vélemény akkor tőlem is Smiley

Ha nincs olyan autó amit keresel, akkor csinálni kell egyet  vigyor3 Mivel több preferenciád is van, így azokat sorrendbe kell tenni aszerint, hogy mit lehet könnyen betenni utólag a kocsiba, és mit nem. Én azzal kezdeném, hogy ha a nagynavi neked mindenképpen kell, akkor csakis nagynavis autókat keress. Mivel a nagynavi kezeli a rádió-CD-CDtár-navigáció-klíma-ventillátor-páramentesítés funkciókat, így ezt utólagosan belefaragni az autóba nem egyszerű. Nyílván megoldható, de macerásabb, mint a többit.
Xenont betenni nem nagy ügy. HZsolt92-nek mindene van hozzá, kb. expert ebben Smiley
Bőr szettet a fórumon autót bontó tagoktól (Motorcraft, alkatresz, mk2) bármikor tudsz venni. Ezt cserélni sem nagy ügy.
Ha szeretnél tempomatot, akkor az se legyen keresési kritérium, mert utólag az is simán betehető.

Szerintem keress automata-szedán-nagynavi autót, a többit meg utólag lapátold bele. Persze lehet, hogy épp találsz egy olyat, ami a szíved vágya, de ha már régóta keresgélsz eredménytelenül, akkor lehet hogy erre kicsi az esély.

Ami a hifit illeti: nekem nagynavi + gyári hangszórók voltak benne. Szerintem az átlag gyári rendszereket veri. Aztán 1,5 éve lecseréltem a hangszórókat, kapott egy erősítőt, meg egy kisebb mélynyomót. A fejegység (nagynavi) maradt. Nagyságrendekkel jobban szól, de ez a cserék után elvárható is volt.


Az a baj,hogy sedan-nagynavi-dízel-autómata kombó NINCSEN a használautó.hu-n. Csak és kizárólag kombiba vannak nagynavival-autómatával. Vagy lemond a nagynaviról,vagy kombit vesz,jelenleg ez a lehetősége...Smiley vagy olyat,amibe nincs nagynavi.
Naplózva
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #64 Dátum: 2012.05.27 vasárnap, 11:43:40 »

Eszembe jutott még valami.
A kinézett autók mindegyikében SONY fejegység van. Mit lehet erről tudni? Vagy a hangszórórendszerről? Elöl és hátul is van beépítve, vagy lehetséges, hogy mondjuk hátul (ajtóban) csak külön igényre van hangszóró? Ahhoz képest mondjuk, hogy gyári rendszer, tűrhetően szól? Vagy inkább ha meglesz, akkor érdemes lecserélni az egész hangszóró-rendszert?

A válaszokat előre is köszi.
A sedanba és 5 ajtósba teljesen jól szól szerintem. Hátul is van hangszóró. A sony hifisbe jobb minőségű hangszórók vannak mint a többibe. A kombiba már nem szól jól mert ugyanazok a hangszórók vannak átrakva és sokkal nagyobb a tér.
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
DJK111
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325



E-mail
« Új hozzászólás #65 Dátum: 2012.05.28 hétfő, 20:03:14 »

Jelenlegi állás szerint a néhány hozzászólással ezelőtt belinkelt használtautós linken szereplő bézs színű az elsődlegesen kiszemelt. Nagyon szép külsőre, belsőre, a kevés km láttán barátaim elmosolyodtak ugyan, de talán csodák még léteznek...
Holnap egy barátom aki fővárosi elmegy személyesen is megnézni, remélhetőleg még megvan. Egyenlőre az lenne a legfontosabb, hogy ténylegesen megvehessen, utána apró léptekkel tenném bele azokat a dolgokat, amik most még nincsenek benne. Még ha az ár alkuképes is lenne, az lenne a legjobb, mivel írtam az elején, a jogsit is most kezdtem csinálni és az is elég sokba kerül.

A hangszórók cseréje valószínű, hogy a legvégére maradna, de mivel nagyon hangminőségfüggő vagyok, így nem mondanék le az upgrade-ről.  Wink

Naplózva

2012 MK4 2.0 TDCi 163LE PowerShift Titanium-Luxury
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #66 Dátum: 2012.05.29 kedd, 11:14:39 »

Ha jól látom, akkor Te az 5 ajtóst sedánnak hívod! nyes
A sedán 4 ajtós, az 5 ajtós pedig, igen, 5 ajtós. nyes Sedán olyan, mint a régi ezeröcsi zsiga. nyes
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
DJK111
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325



E-mail
« Új hozzászólás #67 Dátum: 2012.05.29 kedd, 11:34:10 »

Igen, igen, nálam a lépcsőshátú az mind sedan.  nyes
Az, hogy mekkora a lépcső az nálam mindegy.  Wink

De a lényeg, hogy tudjátok miről van szó, szóval mindenképpen 5 ajtós kell.  worship
Naplózva

2012 MK4 2.0 TDCi 163LE PowerShift Titanium-Luxury
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #68 Dátum: 2012.05.29 kedd, 14:14:34 »

Igen, igen, nálam a lépcsőshátú az mind sedan.  nyes
Az, hogy mekkora a lépcső az nálam mindegy.  Wink

De a lényeg, hogy tudjátok miről van szó, szóval mindenképpen 5 ajtós kell.  worship

A kombin is 5 ajtó van... eplus2
Naplózva
DJK111
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325



E-mail
« Új hozzászólás #69 Dátum: 2012.05.29 kedd, 16:17:49 »

Nos, beszéltem egy értékesítővel telefonon, nagyjából elmondta a kocsi történetét, hogy mit érdemes tudni róla, persze a szó elszáll alapon csak 1-2 dolog maradt meg a fejemben.  smile
Ami a lényeg, hogy a km állás valódisága náluk nagyon fontos kitétel, ezt a honlapjukon is említik. Az autót ott vásárolták náluk újonnan és végig ott is szervizelték.
Műszaki állapotfelmérés megtörtént, dokumentálva van, megtekinthető a lap. A szerviz is nyomonkövethető természetesen, minden le van írva. Az első lökhárítót ott javították (fényezték), az autón vannak kisebb karcok de semelyik nem jelentős, a rétegvastagságokról is van doku. Egy másik érdeklődő kompressziómérést kért, annak az eredménye is le van írva.

Nagyjából ennyi, egy barátom jelenleg ott van személyesen és megtekinti az autót ha minden igaz.

Ha van egyéb fejlemény, írok.

További kellemes napot mindenkinek!
Naplózva

2012 MK4 2.0 TDCi 163LE PowerShift Titanium-Luxury
DJK111
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325



E-mail
« Új hozzászólás #70 Dátum: 2012.05.31 csütörtök, 06:32:10 »

Uraim!

Tegnap óta a bézs Mondeo boldog tulajdonosa vagyok!

Még jelentkezem.  Wink
Naplózva

2012 MK4 2.0 TDCi 163LE PowerShift Titanium-Luxury
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #71 Dátum: 2012.05.31 csütörtök, 06:51:44 »

Uraim!

Tegnap óta a bézs Mondeo boldog tulajdonosa vagyok!

Még jelentkezem.  Wink

Gratulálok  taps
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #72 Dátum: 2012.05.31 csütörtök, 10:19:55 »

Uraim!

Tegnap óta a bézs Mondeo boldog tulajdonosa vagyok!

Még jelentkezem.  Wink
Most már akkor tényleg Üdv a Klubban Cheesy  eljen Grat. hozzá!

Jövő pénteken eljöhetnél a minitalira. Megnéznénk a gépet. Talán még laptop is lesz valakinél, hogy az esetleges hibakódo(ka)t kiolvassa.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #73 Dátum: 2012.05.31 csütörtök, 13:52:51 »

Jövő pénteken eljöhetnél a minitalira.

Ehhez már csak jogsi kéne.
És ha jól tudom, akkor nem is a közelben lakik. nyes
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
DJK111
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325



E-mail
« Új hozzászólás #74 Dátum: 2012.05.31 csütörtök, 14:34:22 »

Köszönöm mindenkinek az eddigi segítségét, a helyzet az, hogy még mindig nem tudom felfogni, hogy ez létrejött. Úgy érzem, hogy csak álmodom.  Wink
Maga a vásárlás igen "kalandos" volt, már kifizettem az autó árát, de még csak nem is ültem bele addig  nyes.
Kicsit később leírom a sztorit, nem mindennapi és nagyon muris.

Egy belső kárpittisztítást majd eszközölni kell az autóban, habár ugyan a Ford Solymár kereskedésben szépen kitakarították az autót, de a tulaj dohányos volt és ez egyből érződik az utastérben.

Igen, a jogsi. Folyamatban van, de még az első harmadnál tartok vele. Most itt volt a lehetőség az autóra, megléptem. Előbb van meg, mint a jogsi, de sebaj, nem én vagyok az első aki így járt.  Wink

Nem lakom messze, csak 150 km-re a fővárostól.  smile

Naplózva

2012 MK4 2.0 TDCi 163LE PowerShift Titanium-Luxury
Hyperborg
Vendég
« Új hozzászólás #75 Dátum: 2012.05.31 csütörtök, 14:50:29 »

Köszönöm mindenkinek az eddigi segítségét, a helyzet az, hogy még mindig nem tudom felfogni, hogy ez létrejött. Úgy érzem, hogy csak álmodom.  Wink

Majd amikor kiderül, mi a bibi az autóval meg hogy az mennyibe kerül ... majd kijózanít! Smiley
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #76 Dátum: 2012.05.31 csütörtök, 14:51:18 »

Ehhez már csak jogsi kéne.
És ha jól tudom, akkor nem is a közelben lakik. nyes
A folyamatban levő jogsi jelentheti (jelenthette volna) azt is, hogy a vizsga van hátra, és kész Smiley Jövő héten pont jöhetett volna is. De látom nem így van. Így akkor később lesz bemutató  Smiley
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #77 Dátum: 2012.05.31 csütörtök, 14:51:43 »

Majd amikor kiderül, mi a bibi az autóval meg hogy az mennyibe kerül ... majd kijózanít! Smiley
Legalább ne a vásárlás napján vedd el a kedvét tőle  vigyor3
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
DJK111
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325



E-mail
« Új hozzászólás #78 Dátum: 2012.05.31 csütörtök, 15:39:12 »

Majd amikor kiderül, mi a bibi az autóval meg hogy az mennyibe kerül ... majd kijózanít! Smiley


Igyekszem nem erre gondolni.

Most jutott eszembe, van a váltónál egy gomb (?), vagy valami ami hiányzik onnan. A "P" után. Ott milyen gomb lehet? Mert csak egy lyuk van ott jelenleg.

Tudja valaki esetleg mi hiányzik onnan?
Naplózva

2012 MK4 2.0 TDCi 163LE PowerShift Titanium-Luxury
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #79 Dátum: 2012.05.31 csütörtök, 15:45:23 »


Igyekszem nem erre gondolni.

Most jutott eszembe, van a váltónál egy gomb (?), vagy valami ami hiányzik onnan. A "P" után. Ott milyen gomb lehet? Mert csak egy lyuk van ott jelenleg.

Tudja valaki esetleg mi hiányzik onnan?

Ha jól tévedek csak egy takaró lapka...
Vész esetén ha vontatni kell, akkor ott tudod a kulcsot bedugni, és oldani a reteszelést, hogy ki tudd venni P-ből, vagy egyéb sebességből, N-be ha beleragadt.

De lehet, hogy tévedek, az enyém MMT6
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
DJK111
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325



E-mail
« Új hozzászólás #80 Dátum: 2012.05.31 csütörtök, 17:43:46 »

Ha jól tévedek csak egy takaró lapka...
Vész esetén ha vontatni kell, akkor ott tudod a kulcsot bedugni, és oldani a reteszelést, hogy ki tudd venni P-ből, vagy egyéb sebességből, N-be ha beleragadt.

De lehet, hogy tévedek, az enyém MMT6



Értem, köszi.
Naplózva

2012 MK4 2.0 TDCi 163LE PowerShift Titanium-Luxury
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #81 Dátum: 2012.05.31 csütörtök, 19:29:06 »

Maga a vásárlás igen "kalandos" volt, már kifizettem az autó árát, de még csak nem is ültem bele addig  nyes.
Kicsit később leírom a sztorit, nem mindennapi és nagyon muris.

Egy belső kárpittisztítást majd eszközölni kell az autóban, habár ugyan a Ford Solymár kereskedésben szépen kitakarították az autót, de a tulaj dohányos volt és ez egyből érződik az utastérben.


Nem lakom messze, csak 150 km-re a fővárostól.  smile



 wow1 Azt meg hogy?  Képen szép ez a gép! A cigiszagot eltüntetni nem lesz eccerű... Merre laksz? 
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
DJK111
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325



E-mail
« Új hozzászólás #82 Dátum: 2012.05.31 csütörtök, 21:16:34 »

wow1 Azt meg hogy?  Képen szép ez a gép! A cigiszagot eltüntetni nem lesz eccerű... Merre laksz? 

Már vettem bele Wunderbaumot  nyes. A rendes tisztítás majd később. Amúgy szekszárdi vagyok.

A kereskedésbe zárás után érkeztünk fél órával, már csak az ügyintéző volt ott (tűkön ülve), meg a 2 jóbarát akiket előtte küldtem oda, hogy átnézzék az autót. Mivel ők megvásárolásra alkalmasnak ítélték, így érkezéskor már csak néhány aláírás volt hátra az előre megírt papírokon és kész. Dióhéjban ennyi, de ott és akkor nagyon mulatságos volt a szituáció.
Naplózva

2012 MK4 2.0 TDCi 163LE PowerShift Titanium-Luxury
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #83 Dátum: 2012.05.31 csütörtök, 21:25:31 »

Már vettem bele Wunderbaumot  nyes. A rendes tisztítás majd később. Amúgy szekszárdi vagyok.

A kereskedésbe zárás után érkeztünk fél órával, már csak az ügyintéző volt ott (tűkön ülve), meg a 2 jóbarát akiket előtte küldtem oda, hogy átnézzék az autót. Mivel ők megvásárolásra alkalmasnak ítélték, így érkezéskor már csak néhány aláírás volt hátra az előre megírt papírokon és kész. Dióhéjban ennyi, de ott és akkor nagyon mulatságos volt a szituáció.
Ja, így már értem! A méter az.........jó? Nekem hihetetlen. Még eladó, fent van hehe
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
DJK111
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325



E-mail
« Új hozzászólás #84 Dátum: 2012.06.01 péntek, 15:34:55 »

Ja, így már értem! A méter az.........jó? Nekem hihetetlen. Még eladó, fent van hehe


A szk-ben be vannak írva a km állások, ahányszor az előző tulaj bevitte rendszeres szervizre. Remélhetőleg valós.
De a hirdetés már lekerült, most néztem.  Wink
Naplózva

2012 MK4 2.0 TDCi 163LE PowerShift Titanium-Luxury
DJK111
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325



E-mail
« Új hozzászólás #85 Dátum: 2012.06.14 csütörtök, 20:09:14 »

Sziasztok!

Az utóbbi 1-2 hét intézkedéssel és egyéb dolgokkal telt. Az autó már a nevemen van, minden papír illetve szükséges okmány megvan. Tegnap voltam KRESZ vizsgán is.

A MK3-as tulajoktól kérdezem, akiknek esetleg automata Mondeojuk van, hogy a fogyasztása hogyan alakul? A komputer jelenleg 6-6.5 litert mutat. Öreguras vezetéssel, városon belül. Azért kérdezem, mert jelenleg nincs viszonyítási alapom a gyári értékeken kívül, de mint tudjuk azok erősen optimisták.

Más: ha összeszedtem magam anyagilag, akkor az első tervek egyike lenne a xenon beszerelése. Szerintetek mennyiből lehetne kihozni? Konkrétan mit is tartalmaz egy gyári xenon szett?


Egy fórum moderátortól kérdezem, hogy a topikot bezárjam esetleg (mivel a téma már nem aktuális, az autó megvan), vagy milyen más megoldással lehetne fenntartani esetleg?
Naplózva

2012 MK4 2.0 TDCi 163LE PowerShift Titanium-Luxury
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #86 Dátum: 2012.06.14 csütörtök, 20:23:56 »

Sziasztok!

Az utóbbi 1-2 hét intézkedéssel és egyéb dolgokkal telt. Az autó már a nevemen van, minden papír illetve szükséges okmány megvan. Tegnap voltam KRESZ vizsgán is.

A MK3-as tulajoktól kérdezem, akiknek esetleg automata Mondeojuk van, hogy a fogyasztása hogyan alakul? A komputer jelenleg 6-6.5 litert mutat. Öreguras vezetéssel, városon belül. Azért kérdezem, mert jelenleg nincs viszonyítási alapom a gyári értékeken kívül, de mint tudjuk azok erősen optimisták.

Más: ha összeszedtem magam anyagilag, akkor az első tervek egyike lenne a xenon beszerelése. Szerintetek mennyiből lehetne kihozni? Konkrétan mit is tartalmaz egy gyári xenon szett?


Egy fórum moderátortól kérdezem, hogy a topikot bezárjam esetleg (mivel a téma már nem aktuális, az autó megvan), vagy milyen más megoldással lehetne fenntartani esetleg?

HZsolt92-nek írj xenon ügyben Smiley
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #87 Dátum: 2012.06.15 péntek, 16:49:58 »

Egy fórum moderátortól kérdezem, hogy a topikot bezárjam esetleg (mivel a téma már nem aktuális, az autó megvan), vagy milyen más megoldással lehetne fenntartani esetleg?

Igen, lezárhatod nyugodtan. E helyett pedig nyiss egy újat az Autóink-projektjeink alfórumban! wave
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Oldalak: 1 [2]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.072 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.