Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.06.01 szombat, 09:16:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Panasonic DMR-E65 DVD író-lejátszó (jelenleg hibás!!)  (Megtekintve 3774 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Dátum: 2012.06.22 péntek, 17:13:13 »

2005 Karácsonyán érekezett hozzám ez a Panasonic DMR-E65 készülék. Azért felvevőset vettünk, mert apum be akarta digitalizálni a régebbi családi videókat, meg gondolta majd a TV-ből felveszek neki műsorokat. Végül összesen 2 (azaz kettő!!) lemezt írtam vele, az egyiket próbaként, a másikat meg egy barátom kérésére. A digitalizálás elmaradt, a filmeket meg inkább letöltöttük. A lejátszó része viszont volt használva, tökéletesen ment.
Mígnem 2 éve elkezdett betegeskedni. Ha lemezt teszek bele, akkor mintha kihúznám az áramból, majd újraindul, beolvassa a lemezt, majd megint mintha kihúznám. És ez így pörög, amíg ki nem veszem a lemezt. Néha beolvassa, és akkor gond nélkül lejátsza a lemezt. Tehát maga a lézer, vagy a mechanika nem hibás. Tud lassítva felvenni, SD kártyát fogad, arról lehet TV-n képeket nézegetni (ezt 1x próbáltam ki), PC kártyát is fogad (ez meg nem tudom mire jó). Illetve ha a Panasonic saját fejlesztásű DVD-RAM lemezére vesz fel valaki, akkor van benne egy Time Slip funkció, ami tul.képpen a csúsztatott, egyidejű felvétel, lejátszás. Ha egy filmet elkezdek felvenni, majd 10 perc múlva nézni akarom, akkor a lemezről lejátszom az elejét, közben 10 perces csúszással írja a lemezre a filmet, így nem kell megvárni a film végét, hanem 10 perces csúszással végignéztem. Ezt a funkciót pl. sose próbáltam ki. Vettem hozzá anno egy DVD-RAM lemezt (6.000 Ft), de a lejátszóban sose volt. Ezt a lemezt is adom hozzá, mert tudtommal mással nem használható.
Végül meguntam, és vettem egy másik lejátszót, azóta ez csak a polcon állt. Mutatta az időt az órája, kb. ezért tartottam. Smiley Most hogy átrendeztem a gépeket rájöttem, hogy ez nekem tök felesleges, így mennie kell.

Utánanéztem, és a nálam is jelentkező hiba, az típushiba. Magyar, és külföldi oldalakon is lehet találni leírásokat különböző fórumokban. A magyar pl. itt van: http://elektrotanya.com/?q=hu/content/panasonic-dmr-e65-dvd-felvevo-hiba
Valami 1.300 Ft-os IC adja meg magát. Akinek van kedve, affinitása, ismerőse, tudása, akármije a cserére, annak jó, és kap egy hibátlan DVD lejátszót-felvevőt. Garipapír (ami persze már lejárt), kezelési, távirányító megvan hozzá.

Ára: 3 gyros tál, és 3 IceTea


Szemből:


Hátulról nem találtam képet. De van rajta egy komponens kimenet (a projektor nálam erről kapta a jelet), van 2db Scart, egy RCA kimenet, egy RCA bemenet, 1 S-Video kimenet, 1 S-Video bemenet, és optikai kimenet. Meg persze antenna csatlakozó (ki és be is). Továbbá az előlapon egy ajtó mögött van még egy RCA bemenet (pl. videókamera), és egy DV IN bemenet (digit.videókamerának).
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #1 Dátum: 2012.06.26 kedd, 21:32:58 »

2005 Karácsonyán érekezett hozzám ez a Panasonic DMR-E65 készülék. Azért felvevőset vettünk, mert apum be akarta digitalizálni a régebbi családi videókat, meg gondolta majd a TV-ből felveszek neki műsorokat. Végül összesen 2 (azaz kettő!!) lemezt írtam vele, az egyiket próbaként, a másikat meg egy barátom kérésére. A digitalizálás elmaradt, a filmeket meg inkább letöltöttük. A lejátszó része viszont volt használva, tökéletesen ment.
Mígnem 2 éve elkezdett betegeskedni. Ha lemezt teszek bele, akkor mintha kihúznám az áramból, majd újraindul, beolvassa a lemezt, majd megint mintha kihúznám. És ez így pörög, amíg ki nem veszem a lemezt. Néha beolvassa, és akkor gond nélkül lejátsza a lemezt. Tehát maga a lézer, vagy a mechanika nem hibás. Tud lassítva felvenni, SD kártyát fogad, arról lehet TV-n képeket nézegetni (ezt 1x próbáltam ki), PC kártyát is fogad (ez meg nem tudom mire jó). Illetve ha a Panasonic saját fejlesztásű DVD-RAM lemezére vesz fel valaki, akkor van benne egy Time Slip funkció, ami tul.képpen a csúsztatott, egyidejű felvétel, lejátszás. Ha egy filmet elkezdek felvenni, majd 10 perc múlva nézni akarom, akkor a lemezről lejátszom az elejét, közben 10 perces csúszással írja a lemezre a filmet, így nem kell megvárni a film végét, hanem 10 perces csúszással végignéztem. Ezt a funkciót pl. sose próbáltam ki. Vettem hozzá anno egy DVD-RAM lemezt (6.000 Ft), de a lejátszóban sose volt. Ezt a lemezt is adom hozzá, mert tudtommal mással nem használható.
Végül meguntam, és vettem egy másik lejátszót, azóta ez csak a polcon állt. Mutatta az időt az órája, kb. ezért tartottam. Smiley Most hogy átrendeztem a gépeket rájöttem, hogy ez nekem tök felesleges, így mennie kell.

Utánanéztem, és a nálam is jelentkező hiba, az típushiba. Magyar, és külföldi oldalakon is lehet találni leírásokat különböző fórumokban. A magyar pl. itt van: http://elektrotanya.com/?q=hu/content/panasonic-dmr-e65-dvd-felvevo-hiba
Valami 1.300 Ft-os IC adja meg magát. Akinek van kedve, affinitása, ismerőse, tudása, akármije a cserére, annak jó, és kap egy hibátlan DVD lejátszót-felvevőt. Garipapír (ami persze már lejárt), kezelési, távirányító megvan hozzá.

Ára: 3 gyros tál, és 3 IceTea


Szemből:


Hátulról nem találtam képet. De van rajta egy komponens kimenet (a projektor nálam erről kapta a jelet), van 2db Scart, egy RCA kimenet, egy RCA bemenet, 1 S-Video kimenet, 1 S-Video bemenet, és optikai kimenet. Meg persze antenna csatlakozó (ki és be is). Továbbá az előlapon egy ajtó mögött van még egy RCA bemenet (pl. videókamera), és egy DV IN bemenet (digit.videókamerának).
Óóóó! Ott szemeztem vele, hogy mért van az asztalon félretéve falbav
« Utoljára szerkesztve: 2012.06.27 szerda, 13:33:53 írta Joe » Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2012.06.26 kedd, 22:36:04 »

Óóóó! Ott szemeztem vele, hogy mért van az asztalon félretéve falbav
Ezért Smiley
De érdekelt volna? Vagy érdekelne?
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2012.07.16 hétfő, 18:56:07 »

Valaki?
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #4 Dátum: 2012.07.16 hétfő, 19:36:25 »

Valaki?
ennyiért? drága. max 2 gyors tál, és 2 szénsavas light kóla
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #5 Dátum: 2012.07.16 hétfő, 19:37:54 »

Valaki?
ja, bocsánat nem válaszoltam múltkor, nem jó nekem, mert igazából szeretnék egyet, de igazából nem is dvd írónak kéne, hanem egy olyan tunernek, amire tudnék vinyóra felvenni műsort, ha utólag nézném meg.
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2012.07.16 hétfő, 19:47:18 »

ennyiért? drága. max 2 gyors tál, és 2 szénsavas light kóla
Egy kis alku esetleg belefér Smiley

ja, bocsánat nem válaszoltam múltkor, nem jó nekem, mert igazából szeretnék egyet, de igazából nem is dvd írónak kéne, hanem egy olyan tunernek, amire tudnék vinyóra felvenni műsort, ha utólag nézném meg.
Ebben nincs winchester, úgyhogy ha erre kellene, akkor nem jó.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2012.08.03 péntek, 14:55:29 »

A Vaterán megérkezett rá az első érvényes licit, így 99% hogy el fog kelni. Tehát egyelőre nem aktuális.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2012.08.03 péntek, 15:32:36 »

A Vaterán megérkezett rá az első érvényes licit, így 99% hogy el fog kelni. Tehát egyelőre nem aktuális.

Na...!!!
Ha nem vagyok vindisgréc mekkora az a licit?
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2012.08.03 péntek, 15:55:48 »

Na...!!!
Ha nem vagyok vindisgréc mekkora az a licit?
5e induló, és 8e villámárral tettem fel. Tehát az 5e már fixnek látszik.

http://elektronika.vatera.hu/dvd_blu_ray_lejatszo_hazimozi_rendszer/dvd_felvevo/panasonic_dmr_e65_dvd_iro_lejatszo_jelenleg_hibas_1618126661.html
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26985


E-mail
« Új hozzászólás #10 Dátum: 2012.08.04 szombat, 09:05:23 »

Na...!!!
Ha nem vagyok vindisgréc mekkora az a licit?

Hehe... Ennek en kovettem el a magyar nyelvu kezikonyvet...  Wink

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #11 Dátum: 2012.08.05 vasárnap, 17:26:37 »

Végül fellicitálták 6.500-ra  vigyor3

Csak egy Szabolcsi ürge lett a nyertes. Most kereshetek neki dobozt, amiben elküldöm neki...  Undecided
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #12 Dátum: 2012.08.06 hétfő, 14:38:52 »

Végül fellicitálták 6.500-ra  vigyor3

Csak egy Szabolcsi ürge lett a nyertes. Most kereshetek neki dobozt, amiben elküldöm neki...  Undecided

Cipőbolt! Mi onnan szerezzük be postázáshoz. Wink
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #13 Dátum: 2012.08.06 hétfő, 14:44:35 »

Cipőbolt! Mi onnan szerezzük be postázáshoz. Wink
Hát, egy asztali DVD lejátszó (még régebbi féle, tehát elég mély) belefér egy cipősdobozba? Kétlem. De azért köszi a tippet. Lemérem, és lemegyek a szomszéd cipősboltba. Hátha van valami női csizma doboza. Abba esélyes, hogy belefér.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #14 Dátum: 2012.08.06 hétfő, 14:45:14 »

Hátha van valami női csizma doboza. Abba esélyes, hogy belefér.

Erre gondoltam. nyes
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Ferqo
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2813



E-mail
« Új hozzászólás #15 Dátum: 2012.08.06 hétfő, 21:26:34 »

Hát, egy asztali DVD lejátszó (még régebbi féle, tehát elég mély) belefér egy cipősdobozba? Kétlem. De azért köszi a tippet. Lemérem, és lemegyek a szomszéd cipősboltba. Hátha van valami női csizma doboza. Abba esélyes, hogy belefér.
Domi!
Ablakcserés lakásfelújításból kifolyólag van jópát kartondobozunk. Pl banános láda, baromi strapabíró, csak az neked nagy lesz, de sajnos csak ilyesmi méretűek vannak még. Ha jó keress meg püben. Illetve a padláson meg tudom nézni a Panasonic Hifi videóm dobozát, sajnos a készülék végképp kipurcant, így a dobozára már nem lesz szükség.
Naplózva

MKIV 2.0 TDCi 2014
Ex:MkIII TDDI 2001  Lalahun Editon
Ex: MkII 2.0 Ghia Turnier 1998
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #16 Dátum: 2012.08.06 hétfő, 22:22:12 »

Domi!
Ablakcserés lakásfelújításból kifolyólag van jópát kartondobozunk. Pl banános láda, baromi strapabíró, csak az neked nagy lesz, de sajnos csak ilyesmi méretűek vannak még. Ha jó keress meg püben. Illetve a padláson meg tudom nézni a Panasonic Hifi videóm dobozát, sajnos a készülék végképp kipurcant, így a dobozára már nem lesz szükség.
Holnap lemegyek a pincébe, és megnézem van-e valami doboz. Ha nincs, akkor ez a videó doboz jó lenne. Az méretileg megegyezik a DVD-vel.

Amúgy pár hónapja pont a fórumról valakinek küldtem egy rádiót futárral, azt pont ennek a DVD-nek a dobozában küldtem  vigyor3
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.105 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.