Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.27 szombat, 20:48:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 [16]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Műszakiztatás  (Megtekintve 260118 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #750 Dátum: 2020.06.22 hétfő, 15:40:57 »

Tudom, én vagyok a hülye, de én 2018 tél elején tudtam, hogy el lesz adva az MK3 hamarosan, de mivel a télik már nagyon csereérettek voltak, vettem egy szett új Bridgestone 205/55 R16 télit. És 2019 márciusban meg eladtam a kocsit az 1 szezont futott téliekkel, és a 2 szezont futott Hankook 225/40 R18 nyáriakkal. Hát, ez van.

Na pont ezt nem akarom eljátszani. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #751 Dátum: 2020.06.22 hétfő, 15:54:43 »

Na pont ezt nem akarom eljátszani. Smiley
Ezért "szeretnek" az emberek használt autót venni. Az előző tulaj az utolsó 2-3-4 évben már semmit nem költ rá, tehát amikor átveszi az új tulaj, akkor nem csak bele kell ülni, és menni, hanem egyből boríthatsz bele egy raklap pénzt. Én az átadás előtt 3 nappal még egy olajcserét is csináltattam. Mondjuk így könnyebb is volt eladni a kocsit. Smiley 5 óra alatt vitték el alku nélkül. A tulajt azóta is ismerem, és örül neki, hogy ilyen állapotú autót vett.
Tudom, hogy a legtöbben nem így gondolkodnak, de én olyan állapotban szeretek eladni bármit, mint amilyen állapotban én szeretném ugyanazt megvenni, ha épp olyat keresnék.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #752 Dátum: 2020.06.22 hétfő, 16:13:01 »

Ezért "szeretnek" az emberek használt autót venni. Az előző tulaj az utolsó 2-3-4 évben már semmit nem költ rá, tehát amikor átveszi az új tulaj, akkor nem csak bele kell ülni, és menni, hanem egyből boríthatsz bele egy raklap pénzt. Én az átadás előtt 3 nappal még egy olajcserét is csináltattam. Mondjuk így könnyebb is volt eladni a kocsit. Smiley 5 óra alatt vitték el alku nélkül. A tulajt azóta is ismerem, és örül neki, hogy ilyen állapotú autót vett.
Tudom, hogy a legtöbben nem így gondolkodnak, de én olyan állapotban szeretek eladni bármit, mint amilyen állapotban én szeretném ugyanazt megvenni, ha épp olyat keresnék.

Akkor én ezért nem találtam meg az utódját még a jelenleginek. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #753 Dátum: 2020.06.22 hétfő, 16:49:09 »

Pffffffffffffff
Horror! eplus2 hehe
gyilkosok waze,gyilkosok... nyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
edk
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 687


E-mail
« Új hozzászólás #754 Dátum: 2020.06.22 hétfő, 16:55:00 »

Ezért "szeretnek" az emberek használt autót venni. Az előző tulaj az utolsó 2-3-4 évben már semmit nem költ rá, tehát amikor átveszi az új tulaj, akkor nem csak bele kell ülni, és menni, hanem egyből boríthatsz bele egy raklap pénzt. Én az átadás előtt 3 nappal még egy olajcserét is csináltattam. Mondjuk így könnyebb is volt eladni a kocsit. Smiley 5 óra alatt vitték el alku nélkül. A tulajt azóta is ismerem, és örül neki, hogy ilyen állapotú autót vett.
Tudom, hogy a legtöbben nem így gondolkodnak, de én olyan állapotban szeretek eladni bármit, mint amilyen állapotban én szeretném ugyanazt megvenni, ha épp olyat keresnék.
Szép és becsülendő, hogy te így gondolkozol, de mikor én vettem használtautót, akkor a "szokásos" szűrők, folyadékok cseréjét megejtettem. Miért is hinném el én egy vadidegennek, hogy ő pont 1 héttel azelőtt cserélt benne pl. olajat? A számla nem érdekes, én is megveszem a Ford olajat, beletöltöm a Focusba, majd eladom a Mondeot és lobogtatom a számlát, hogy "dehátfrissencserélve" (nem, nem tennék ilyet, csak példának írtam). A gumi más kérdés, ott látszik a DOT-ból, hogy nem 5 éves.
Hozzáteszem, én sem vennék 80e-ért +szerelés, centírozás egy garnitúra gumit, ha tudom, hogy 1-3 hónapon belül eladom. Ha veszünk egy 600-800e-t  érő autót, akkor arra én nem költenék rá 100e-t, hogy a vevő boldog legyen - úgysem jönne vissza ez a 100e.
Aki megveszi az autót, kipróbálja, átnézi, látja az állapotát egy az egyben, a gumi állapotát, korát is beleértve.
Naplózva

Mondeo 2003 Turnier 2.0 TDCI Ghia (FMBA)
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #755 Dátum: 2020.06.22 hétfő, 17:14:15 »

Tudom, én vagyok a hülye, de én 2018 tél elején tudtam, hogy el lesz adva az MK3 hamarosan, de mivel a télik már nagyon csereérettek voltak, vettem egy szett új Bridgestone 205/55 R16 télit. És 2019 márciusban meg eladtam a kocsit az 1 szezont futott téliekkel, és a 2 szezont futott Hankook 225/40 R18 nyáriakkal. Hát, ez van.

Ez nem ugyan az. Mert neked kellett az a gumi, hisz ott álltál a szezon elején.....
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #756 Dátum: 2020.06.22 hétfő, 17:23:03 »

Szép és becsülendő, hogy te így gondolkozol, de mikor én vettem használtautót, akkor a "szokásos" szűrők, folyadékok cseréjét megejtettem. Miért is hinném el én egy vadidegennek, hogy ő pont 1 héttel azelőtt cserélt benne pl. olajat? A számla nem érdekes, én is megveszem a Ford olajat, beletöltöm a Focusba, majd eladom a Mondeot és lobogtatom a számlát, hogy "dehátfrissencserélve" (nem, nem tennék ilyet, csak példának írtam). A gumi más kérdés, ott látszik a DOT-ból, hogy nem 5 éves.
Hozzáteszem, én sem vennék 80e-ért +szerelés, centírozás egy garnitúra gumit, ha tudom, hogy 1-3 hónapon belül eladom. Ha veszünk egy 600-800e-t  érő autót, akkor arra én nem költenék rá 100e-t, hogy a vevő boldog legyen - úgysem jönne vissza ez a 100e.
Aki megveszi az autót, kipróbálja, átnézi, látja az állapotát egy az egyben, a gumi állapotát, korát is beleértve.
Nem kell elhinni, nyilván. De szerintem vannak azok a helyzetek, meg azok az emberek, akiken látszik, hogy most átvernek-e, vagy becsületesek. A kocsi eladásom bár tervezett volt, a tényleges időpont elég hirtelen jött. Az olajcsere cuccok már megvoltak a csomiban mikor a leendő vevő megnézte a kocsit (akkor még nem tudtam odaadni neki, mert az újat épp honosították), és az időpontom is megvolt már a cserére. Megbeszéltük, hogy 1 hét múlva megkapja a kocsit, ha én is az enyémet, és ha már megvettem a szükséges cuccokat, akkor le is cseréltetem neki.
Adtam a kocsival egy pendrive-ot, rajta 680 képpel a kocsi életéről, meg 2 Excel fájlt, amiben az összes költés, tankolás, stb. vezetve volt. És adott évjáratban az enyém volt messze a legdrágább kocsi a hahu-n, mégis 5 óra alatt vitték el. Nem hiszem, hogy ezek után abban kételkedett, hogy egy 25e Ft-os cserét tényleg megcsinálok-e Wink

(És tudom, hogy mindenki hülye, csak én vagyok helikopter, de én is utálom, ha bármit veszek, azt az égbe magasztalják, majd kiderül, hogy annak a fele se igaz. Autónál meg hatványozottan igaz ez. Egy próbakör erejéig bármilyen roncsot fel lehet javítani, de aztán 1-2 hét, és elkezd széthullani. Én szerettem volna, ha az új tulaj is örül a kocsinak.)
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #757 Dátum: 2020.06.22 hétfő, 17:27:36 »

Ez nem ugyan az. Mert neked kellett az a gumi, hisz ott álltál a szezon elején.....
Vehettem volna én is 15e-ért 4mm-es egyszezonos télit, hogy nekem még óvatosan jó lesz, az új tulaj meg a 700e-s autó után még vegyen gyorsan 100e-ért gumit is. Sőt, a nyári 18"-os felniket is eladhattam volna külön a 2 szezont futott gumikkal, kivehettem volna a zenét is a kocsiból, stb. De inkább leírtam mindent, és 850e-ért elvitték úgy, hogy nem kellett azóta se költeni rá semmit. Beleültek, és azóta is indul, megy, megáll, örülnek.
Csak mivel az autójukat eladó emberek 99%-a nem így gondolkodik, ezért van tele romokkal a használtautó piac, és ezért anyázik minden használtautó vásárló, hogy minden autó szhar.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #758 Dátum: 2020.06.22 hétfő, 17:52:48 »

Nem kell elhinni, nyilván. De szerintem vannak azok a helyzetek, meg azok az emberek, akiken látszik, hogy most átvernek-e, vagy becsületesek. A kocsi eladásom bár tervezett volt, a tényleges időpont elég hirtelen jött. Az olajcsere cuccok már megvoltak a csomiban mikor a leendő vevő megnézte a kocsit (akkor még nem tudtam odaadni neki, mert az újat épp honosították), és az időpontom is megvolt már a cserére. Megbeszéltük, hogy 1 hét múlva megkapja a kocsit, ha én is az enyémet, és ha már megvettem a szükséges cuccokat, akkor le is cseréltetem neki.
Adtam a kocsival egy pendrive-ot, rajta 680 képpel a kocsi életéről, meg 2 Excel fájlt, amiben az összes költés, tankolás, stb. vezetve volt. És adott évjáratban az enyém volt messze a legdrágább kocsi a hahu-n, mégis 5 óra alatt vitték el. Nem hiszem, hogy ezek után abban kételkedett, hogy egy 25e Ft-os cserét tényleg megcsinálok-e Wink

(És tudom, hogy mindenki hülye, csak én vagyok helikopter, de én is utálom, ha bármit veszek, azt az égbe magasztalják, majd kiderül, hogy annak a fele se igaz. Autónál meg hatványozottan igaz ez. Egy próbakör erejéig bármilyen roncsot fel lehet javítani, de aztán 1-2 hét, és elkezd széthullani. Én szerettem volna, ha az új tulaj is örül a kocsinak.)
a lukas dugót is mutattad? vigyor3
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #759 Dátum: 2020.06.22 hétfő, 17:54:13 »

a lukas dugót is mutattad? vigyor3
Azt nem hoztam el (mit kezdjek egy akkora vasdarabbal Smiley ), de a képek megvoltak róla, mikor motor nélkül volt a kocsi, meg az új dugók, stb.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #760 Dátum: 2020.06.22 hétfő, 17:55:15 »

Azt nem hoztam el (mit kezdjek egy akkora vasdarabbal Smiley ), de a képek megvoltak róla, mikor motor nélkül volt a kocsi, meg az új dugók, stb.

Alu  Roll Eyes
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #761 Dátum: 2020.06.22 hétfő, 17:56:50 »

Azt nem hoztam el (mit kezdjek egy akkora vasdarabbal Smiley ), de a képek megvoltak róla, mikor motor nélkül volt a kocsi, meg az új dugók, stb.
de nem hívtad fel a figyelmüket?
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #762 Dátum: 2020.06.22 hétfő, 18:06:36 »

Te simán veszel 4 új gumit eladás előtt?
Azért nem egy tömeggyilkosról beszélünk az esetben. Nem hinném, hogy ezzel bárkit is megölne. Mindenki a saját felelősségére tegye, amit tesz.

N ha elkopik a gumi, veszek. Függetlenül attól, hogy eladom, vagy sem, max nem continentált kap.
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #763 Dátum: 2020.06.22 hétfő, 18:10:15 »

Szép és becsülendő, hogy te így gondolkozol, de mikor én vettem használtautót, akkor a "szokásos" szűrők, folyadékok cseréjét megejtettem. Miért is hinném el én egy vadidegennek, hogy ő pont 1 héttel azelőtt cserélt benne pl. olajat? A számla nem érdekes, én is megveszem a Ford olajat, beletöltöm a Focusba, majd eladom a Mondeot és lobogtatom a számlát, hogy "dehátfrissencserélve" (nem, nem tennék ilyet, csak példának írtam). A gumi más kérdés, ott látszik a DOT-ból, hogy nem 5 éves.
Hozzáteszem, én sem vennék 80e-ért +szerelés, centírozás egy garnitúra gumit, ha tudom, hogy 1-3 hónapon belül eladom. Ha veszünk egy 600-800e-t  érő autót, akkor arra én nem költenék rá 100e-t, hogy a vevő boldog legyen - úgysem jönne vissza ez a 100e.
Aki megveszi az autót, kipróbálja, átnézi, látja az állapotát egy az egyben, a gumi állapotát, korát is beleértve.

Én az mk4-et úgy adtam el, hogy 1-2e km volt az olajban. Ott volt a számla a szervizről. Miért cserélte volna le feleslegesen az új tulaj?
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
edk
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 687


E-mail
« Új hozzászólás #764 Dátum: 2020.06.22 hétfő, 20:05:40 »

Én az mk4-et úgy adtam el, hogy 1-2e km volt az olajban. Ott volt a számla a szervizről. Miért cserélte volna le feleslegesen az új tulaj?
Saját jólfelfogott érdekéből, mert mivan akkor, ha mégsem lett lecserélve, kicserélve, megjavítva, stb. Nem mindenki becsületes, mint te vagy Domi...
Naplózva

Mondeo 2003 Turnier 2.0 TDCI Ghia (FMBA)
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #765 Dátum: 2020.06.22 hétfő, 20:08:56 »

Saját jólfelfogott érdekéből, mert mivan akkor, ha mégsem lett lecserélve, kicserélve, megjavítva, stb. Nem mindenki becsületes, mint te vagy Domi...

Akkor minden szakszerviz után cseréltessem ki az olajat legalább biztos ami biztos alapon?
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
steve78
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 396



« Új hozzászólás #766 Dátum: 2020.06.22 hétfő, 21:38:21 »

Akkor minden szakszerviz után cseréltessem ki az olajat legalább biztos ami biztos alapon?

Csináld magad, az a biztos.  nyes
Naplózva

Mondeo Turnier MKIV Titanium, 2011, 2.0TDCI 140 LE UFBA, 6 seb. kézi
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #767 Dátum: 2020.06.22 hétfő, 21:38:37 »

de nem hívtad fel a figyelmüket?
De, a hirdetésbe is beleírtam.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
edk
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 687


E-mail
« Új hozzászólás #768 Dátum: 2020.06.23 kedd, 07:10:26 »

Akkor minden szakszerviz után cseréltessem ki az olajat legalább biztos ami biztos alapon?
Magánszemélyek közti adás-vétel és az eladó által állított javítások, cserék esetén érdemes elgondolkozni ezen állítások valóságtartalmán (szerintem).
Bár amit meg tudok oldani, azt igyekszem magam megcsinálni, mert arról tudom, hogy megtörtént.  integet2
Naplózva

Mondeo 2003 Turnier 2.0 TDCI Ghia (FMBA)
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #769 Dátum: 2020.06.23 kedd, 13:05:51 »

Én az mk4-et úgy adtam el, hogy 1-2e km volt az olajban. Ott volt a számla a szervizről. Miért cserélte volna le feleslegesen az új tulaj?

Eladtad? Aszittem, hogy még az is ott áll a garázsban. vigyor3
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #770 Dátum: 2020.06.23 kedd, 17:38:03 »

De, a hirdetésbe is beleírtam.
nem elég nagy betűvel... hehe
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
nagytomi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1096



« Új hozzászólás #771 Dátum: 2020.07.09 csütörtök, 22:00:06 »

Sziasztok!
Most kaptam egy képet a régi mk3-as Mondeómról. Műszaki vizsgán volt. 2004 tdci. 115ps.
Naplózva

2011.Titanium S kombi 2.0 TDCi 163 Hp. Powershift ,19"
2018 MK5 180 Hp AWD Powershift
G_B
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1162



« Új hozzászólás #772 Dátum: 2020.07.17 péntek, 06:46:09 »

Oil service felirat mennyire bukóok műszakin?
Hétfőre van időpontom műszakira, de időközben előugrott az üzenet. Olajcserére meg csak csütörtökre megy (üzenetet nem tudom eltüntetni, programot kér).
Kérjek későbbi időpontot műszakira vagy nem gond?
Naplózva

üdv, B
S-Max '12 2.0 tdci
ex: S-Max '06 1.8 tdci
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #773 Dátum: 2020.07.17 péntek, 07:06:41 »

Oil service felirat mennyire bukóok műszakin?
Hétfőre van időpontom műszakira, de időközben előugrott az üzenet. Olajcserére meg csak csütörtökre megy (üzenetet nem tudom eltüntetni, programot kér).
Kérjek későbbi időpontot műszakira vagy nem gond?

Logikusan nem kellene neki, de ezt magyarázd meg a vizsgáztatónak, ha köti az ebet a karóhoz...

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #774 Dátum: 2020.07.17 péntek, 07:22:27 »

Oil service felirat mennyire bukóok műszakin?
Hétfőre van időpontom műszakira, de időközben előugrott az üzenet. Olajcserére meg csak csütörtökre megy (üzenetet nem tudom eltüntetni, programot kér).
Kérjek későbbi időpontot műszakira vagy nem gond?

Miért nem nullázod ki?
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
xrobe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1284



E-mail
« Új hozzászólás #775 Dátum: 2020.07.17 péntek, 07:26:10 »

Oil service felirat mennyire bukóok műszakin?
Hétfőre van időpontom műszakira, de időközben előugrott az üzenet. Olajcserére meg csak csütörtökre megy (üzenetet nem tudom eltüntetni, programot kér).
Kérjek későbbi időpontot műszakira vagy nem gond?
Szerintem gyújtás ráadás után a fák + gázpedált nyomva tudod resetelni, mint mondeónál. Az olajcserét meg utána megcsináltatod.
Naplózva

Mondeo MKIV Trend 2010 2.0 TDCI 140LE 5 ajtó
Mondeo MKIV Titanium 2008 2.0 TDCI 140LE (170LE - PowerFord) 5 ajtó
Mondeo MKIII Titanium-X 2004 2.2 ST TDCI Kispusi edition 5 ajtó
Ex: Mondeo MKI Ghia 1993 1.8i 115LE 5 ajtó
G_B
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1162



« Új hozzászólás #776 Dátum: 2020.07.17 péntek, 08:50:11 »

Miért nem nullázod ki?
Szerintem gyújtás ráadás után a fák + gázpedált nyomva tudod resetelni, mint mondeónál. Az olajcserét meg utána megcsináltatod.
próbáltam, programot kér.
egyszer sikerült eltüntetnem ezzel a megoldással, de akkor km alapján jelzett.
most még nem járok ott km-ben, így valószínűleg olaj elhasználódás miatt jelez, ezt meg nem engedi eltüntetni.
Naplózva

üdv, B
S-Max '12 2.0 tdci
ex: S-Max '06 1.8 tdci
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #777 Dátum: 2020.07.17 péntek, 09:00:50 »

próbáltam, programot kér.
egyszer sikerült eltüntetnem ezzel a megoldással, de akkor km alapján jelzett.
most még nem járok ott km-ben, így valószínűleg olaj elhasználódás miatt jelez, ezt meg nem engedi eltüntetni.
gurulj el h.szoboszlóra HZsolt92-höz.Biztos segít.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
G_B
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1162



« Új hozzászólás #778 Dátum: 2020.07.17 péntek, 09:15:50 »

gurulj el h.szoboszlóra HZsolt92-höz.Biztos segít.
biztosan segítene, de arra most nincs időm (és az övét még nem is tudjuk).
kérek másik időpontot, az a tuti
Naplózva

üdv, B
S-Max '12 2.0 tdci
ex: S-Max '06 1.8 tdci
rstwingo
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1123


csak vagyok


E-mail
« Új hozzászólás #779 Dátum: 2020.07.17 péntek, 18:10:36 »

biztosan segítene, de arra most nincs időm (és az övét még nem is tudjuk).
kérek másik időpontot, az a tuti

A service törlést nem ugy kell hogy fék-gáz egyszerre nyomása és utána gyújtás és várni pár másodpercet, nekem a mondinál igy működött
Naplózva

2012-s MK4 2.0 TDCI Titanium Luxury  Lunar Sky kombi- Full extra - 190 paci - 4 memoriás ülés
2005/03/31-TDCI 2.0 TURNIER VIVA X - kombi-130 pacis-Mashine Silv
legyozo
Vendég
« Új hozzászólás #780 Dátum: 2021.01.17 vasárnap, 08:53:32 »

Mostanában lejáró műszaki vizsgát meg kell csináltatni vagy tolható még?
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #781 Dátum: 2021.01.17 vasárnap, 10:24:17 »

Mostanában lejáró műszaki vizsgát meg kell csináltatni vagy tolható még?
érvényes a "helyzet" vége utáni 60napig.Így  jelenleg febr1+60nap.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
legyozo
Vendég
« Új hozzászólás #782 Dátum: 2021.01.17 vasárnap, 13:26:10 »

érvényes a "helyzet" vége utáni 60napig.Így  jelenleg febr1+60nap.
Köszönöm!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 [16]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.063 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.