Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.03.28 csütörtök, 10:33:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 20 21 22 23 24 25 26 [27]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Radar detektorok, Jammer-ek  (Megtekintve 432352 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26653


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #1300 Dátum: 2016.02.13 szombat, 14:00:06 »

Vélemény?

https://antiradarauto.com/en
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48439



« Új hozzászólás #1301 Dátum: 2016.02.13 szombat, 14:02:12 »

nem ismerem.szerintem kamukéró.60júróért nem kapsz jó cuccot.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26653


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #1302 Dátum: 2016.02.13 szombat, 14:05:05 »

nem ismerem.szerintem kamukéró.60júróért nem kapsz jó cuccot.

Nekem elég ha nem látszik a rendszám a felvételen...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48439



« Új hozzászólás #1303 Dátum: 2016.02.13 szombat, 14:07:03 »

Nekem elég ha nem látszik a rendszám a felvételen...
ha én mondom, nekem is elhiszed? Akkor 60 euróért feladok neked egy gyufás skatuját ami blokkolja a lézersugarakat.jó? nyes
Adjak el belőle csak 100at,már megérte a weblapot megszerkeszteni.... vigyor3
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26957


E-mail
« Új hozzászólás #1304 Dátum: 2016.02.13 szombat, 16:44:06 »


Nézd meg a vonatkozó Mythbusters epizódot.

Másfelől .hu tilos bármit a rendszámra ragasztani. Ezt akkoriban vezették be tizenhúsz éve, amikor az első ilyen matrinyák megjelentek.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
zsapeti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 974



E-mail
« Új hozzászólás #1305 Dátum: 2016.04.11 hétfő, 11:06:38 »

Szerintetek az új VÉDA kamerák lakott területen kívül figyelik a tompított fényszóró használatát?
Agyalok a DRL-esítésen, de ha ez a vacak figyeli, akkor fel kell hogy gyorsuljanak az események, mert hát emberből vagyok és van hogy lemarad vigyor3 Minden nap legalább kétszer megyek el egy ilyen alatt és ha a minimum 15 ezerről indul akkor előbb utóbb ki fogom fizetni egy Osram szett árát szomoru1
Naplózva

MKIII. 2.0 TDCi Trend kombi /2002.12./ --> ex/Citroen Evasion 1.9 TD --> ex/Galaxy 2.0 TDCi 2006-->ex/Renault Grand Espace 2.0T
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26653


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #1306 Dátum: 2016.04.11 hétfő, 11:29:02 »

Szerintetek az új VÉDA kamerák lakott területen kívül figyelik a tompított fényszóró használatát?
Agyalok a DRL-esítésen, de ha ez a vacak figyeli, akkor fel kell hogy gyorsuljanak az események, mert hát emberből vagyok és van hogy lemarad vigyor3 Minden nap legalább kétszer megyek el egy ilyen alatt és ha a minimum 15 ezerről indul akkor előbb utóbb ki fogom fizetni egy Osram szett árát szomoru1

Figyelhetné, de nem figyeli... A biztonsági övet és mobiltelefont sem.
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
zsapeti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 974



E-mail
« Új hozzászólás #1307 Dátum: 2016.04.11 hétfő, 11:48:50 »

Figyelhetné, de nem figyeli... A biztonsági övet és mobiltelefont sem.
worship
Naplózva

MKIII. 2.0 TDCi Trend kombi /2002.12./ --> ex/Citroen Evasion 1.9 TD --> ex/Galaxy 2.0 TDCi 2006-->ex/Renault Grand Espace 2.0T
Lacilondon
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209



E-mail
« Új hozzászólás #1308 Dátum: 2016.05.27 péntek, 05:40:05 »

Jo reggelt!
Egy tolatóradart szerelnék az autóba. Viszont fogalmam sincs, hogy a kábeleket hogy tudnám "elrejteni" a műszerfaltol a csomagtartóig. Nagyon nem szeretnem bontani a műszerfalat. Használ valaki ilyen kis 4 szenzoros tolatóradart? Tudjatok,kicsi kijelző ami sípok meg csíkokat mutat.
Köszi.
Naplózva

Ford mondeo 2.0 TDCI. Titanium. 2010. silver
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48439



« Új hozzászólás #1309 Dátum: 2016.05.27 péntek, 05:59:55 »

Figyelhetné, de nem figyeli... A biztonsági övet és mobiltelefont sem.
80% bünti a biztonsági öv használatának a mellőzéséből keletkezett.amióta élesben működnek.tegnapi hír.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26957


E-mail
« Új hozzászólás #1310 Dátum: 2016.05.27 péntek, 11:00:45 »

Jo reggelt!
Egy tolatóradart szerelnék az autóba. Viszont fogalmam sincs, hogy a kábeleket hogy tudnám "elrejteni" a műszerfaltol a csomagtartóig. Nagyon nem szeretnem bontani a műszerfalat. Használ valaki ilyen kis 4 szenzoros tolatóradart? Tudjatok,kicsi kijelző ami sípok meg csíkokat mutat.
Köszi.

Bal küszöböt kell felszedni, minden kábel ott megy alatta előre-hátra. Annak a legelejénél meg fel tudsz menni a műszerfal alá.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Lacilondon
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209



E-mail
« Új hozzászólás #1311 Dátum: 2016.05.27 péntek, 21:43:57 »

Bal küszöböt kell felszedni, minden kábel ott megy alatta előre-hátra. Annak a legelejénél meg fel tudsz menni a műszerfal alá.

AndyA

Köszönöm
Naplózva

Ford mondeo 2.0 TDCI. Titanium. 2010. silver
Zsolteey
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8152



E-mail
« Új hozzászólás #1312 Dátum: 2018.09.25 kedd, 12:27:46 »

Pusztán elméleti síkon: mi az a jelző/blokkoló, amit mostanság érdemes megvenni? Frissíthető, mindent ismer, elől-hátul, nem kell szétbarmolni a díszrácsot, stb.
Jogilag mi a mondás most ezzel kapcsolatban?
Naplózva

"If it ain't broke, don't fix it."

MKIV 2011 2.2 TDCI 200 Le AWF21 Titanium-S kombi, alias Kismackó
MKIII 2006 2.2 TDCI 155 Le Ghia kombi, alias Moncsi

múlt:
MKIII 2001 2.0 TDDI 115 Le Ghia kombi, alias Jógi
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48439



« Új hozzászólás #1313 Dátum: 2018.09.25 kedd, 13:16:45 »

Pusztán elméleti síkon: mi az a jelző/blokkoló, amit mostanság érdemes megvenni? Frissíthető, mindent ismer, elől-hátul, nem kell szétbarmolni a díszrácsot, stb.
Jogilag mi a mondás most ezzel kapcsolatban?
Az újak nagyon drágák. Én az első szettet 280ért vettem, a másodikat már 160ért három évre rá.
Az LI-t használom. A legújabb mérőeszközt is tudja.Elöl 2 fej, hátul 1 minimum. Frissíthető, magyar hangi fájlal.
Jogi dolgok.
Ma MO-n bitokolni lehet,tehát az autón fenn lehet, vizsgán nem foglalkoznak vele, rendőr normál helyzetben nem tud vele mit kezdeni.
A használata, amennyiben bizonyítható, hogy zavartad vele a rendőri mérőeszközt, az már törvényellenes.
Amúgy garázsnyitó, és műbizonylat is van róla.
A normál használat:
Programozni lehet, hogy 5másodpercig működjön, ekkor jelez és szól, hogy milyen eszközzel mérnek,majd utána kikapcsolja a jelzavarást.
Ennyi időd van, hogy a mérési seb.határ alá lassíts.
Ebben az esetben nem tud olyan felvételt készíteni, amin nem mérte meg a sebességedet.
Lehet ész nélkül is csinálni, ha nem kapcsolod ki, abban benne van a kockázat, hogy nem tudott megmérni.
Amúgy így sem nagyon tudja bizonyítani, mert ezt az eszközt az ő gépe nem ismeri fel (sok kínait igen), csak 3 vízszintes vonalat jelez a készüléke, pont mintha melléd lőtt volna, illetve nincs visszaverődő jel.Nem bizonyítható a zavarás.
Volt már akit elkaptak, elkobozták az autóját, és példa értékű büntetést kapott az illető, de valóban csak a precedens kellett, hogy meglegyen az eszköz megítélése a jogban.
Írtam neked privátot is.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Zsolteey
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8152



E-mail
« Új hozzászólás #1314 Dátum: 2018.09.25 kedd, 13:20:18 »

Az újak nagyon drágák. Én az első szettet 280ért vettem, a másodikat már 160ért három évre rá.
Az LI-t használom. A legújabb mérőeszközt is tudja.Elöl 2 fej, hátul 1 minimum. Frissíthető, magyar hangi fájlal.
Jogi dolgok.
Ma MO-n bitokolni lehet,tehát az autón fenn lehet, vizsgán nem foglalkoznak vele, rendőr normál helyzetben nem tud vele mit kezdeni.
A használata, amennyiben bizonyítható, hogy zavartad vele a rendőri mérőeszközt, az már törvényellenes.
Amúgy garázsnyitó, és műbizonylat is van róla.
A normál használat:
Programozni lehet, hogy 5másodpercig működjön, ekkor jelez és szól, hogy milyen eszközzel mérnek,majd utána kikapcsolja a jelzavarást.
Ennyi időd van, hogy a mérési seb.határ alá lassíts.
Ebben az esetben nem tud olyan felvételt készíteni, amin nem mérte meg a sebességedet.
Lehet ész nélkül is csinálni, ha nem kapcsolod ki, abban benne van a kockázat, hogy nem tudott megmérni.
Amúgy így sem nagyon tudja bizonyítani, mert ezt az eszközt az ő gépe nem ismeri fel (sok kínait igen), csak 3 vízszintes vonalat jelez a készüléke, pont mintha melléd lőtt volna, illetve nincs visszaverődő jel.Nem bizonyítható a zavarás.
Volt már akit elkaptak, elkobozták az autóját, és példa értékű büntetést kapott az illető, de valóban csak a precedens kellett, hogy meglegyen az eszköz megítélése a jogban.
Írtam neked privátot is.


Koszi az infot. PU nem ert ide. Ujrakuldened?
Naplózva

"If it ain't broke, don't fix it."

MKIV 2011 2.2 TDCI 200 Le AWF21 Titanium-S kombi, alias Kismackó
MKIII 2006 2.2 TDCI 155 Le Ghia kombi, alias Moncsi

múlt:
MKIII 2001 2.0 TDDI 115 Le Ghia kombi, alias Jógi
englishman
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új hozzászólás #1315 Dátum: 2018.09.25 kedd, 13:36:36 »

Az újak nagyon drágák. Én az első szettet 280ért vettem, a másodikat már 160ért három évre rá.
Az LI-t használom. A legújabb mérőeszközt is tudja.Elöl 2 fej, hátul 1 minimum. Frissíthető, magyar hangi fájlal.
Jogi dolgok.
Ma MO-n bitokolni lehet,tehát az autón fenn lehet, vizsgán nem foglalkoznak vele, rendőr normál helyzetben nem tud vele mit kezdeni.
A használata, amennyiben bizonyítható, hogy zavartad vele a rendőri mérőeszközt, az már törvényellenes.
Amúgy garázsnyitó, és műbizonylat is van róla.
A normál használat:
Programozni lehet, hogy 5másodpercig működjön, ekkor jelez és szól, hogy milyen eszközzel mérnek,majd utána kikapcsolja a jelzavarást.
Ennyi időd van, hogy a mérési seb.határ alá lassíts.
Ebben az esetben nem tud olyan felvételt készíteni, amin nem mérte meg a sebességedet.
Lehet ész nélkül is csinálni, ha nem kapcsolod ki, abban benne van a kockázat, hogy nem tudott megmérni.
Amúgy így sem nagyon tudja bizonyítani, mert ezt az eszközt az ő gépe nem ismeri fel (sok kínait igen), csak 3 vízszintes vonalat jelez a készüléke, pont mintha melléd lőtt volna, illetve nincs visszaverődő jel.Nem bizonyítható a zavarás.
Volt már akit elkaptak, elkobozták az autóját, és példa értékű büntetést kapott az illető, de valóban csak a precedens kellett, hogy meglegyen az eszköz megítélése a jogban.
Írtam neked privátot is.



Engem is érdekel a téma. Gondolkodom az új vas felszerelésén ilyesmivel. Tudsz ajánlani megbízható beszerelőt?
Naplózva

mk5 2.0 tdci 150le 5a titanium++ 2018 diffused silver
ex: mk4 2.0 tdci 5a titanium-x++ 2008
mégex: mk3 facelift 2.0 tdci ghia ++ 2004, mk3 2.0 tdci ghia 2002
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48439



« Új hozzászólás #1316 Dátum: 2018.09.25 kedd, 14:11:33 »


Engem is érdekel a téma. Gondolkodom az új vas felszerelésén ilyesmivel. Tudsz ajánlani megbízható beszerelőt?
van egy üzlet, ahonnét vettem, őket tudom ajánlani, de írok privátot is.Amúgy én az összeset magamnak szereltem be.3autón van.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Flandy
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


E-mail
« Új hozzászólás #1317 Dátum: 2019.02.15 péntek, 16:02:40 »

Az újak nagyon drágák. Én az első szettet 280ért vettem, a másodikat már 160ért három évre rá.
Az LI-t használom. A legújabb mérőeszközt is tudja.Elöl 2 fej, hátul 1 minimum. Frissíthető, magyar hangi fájlal.
Jogi dolgok.
Ma MO-n bitokolni lehet,tehát az autón fenn lehet, vizsgán nem foglalkoznak vele, rendőr normál helyzetben nem tud vele mit kezdeni.
A használata, amennyiben bizonyítható, hogy zavartad vele a rendőri mérőeszközt, az már törvényellenes.
Amúgy garázsnyitó, és műbizonylat is van róla.
A normál használat:
Programozni lehet, hogy 5másodpercig működjön, ekkor jelez és szól, hogy milyen eszközzel mérnek,majd utána kikapcsolja a jelzavarást.
Ennyi időd van, hogy a mérési seb.határ alá lassíts.
Ebben az esetben nem tud olyan felvételt készíteni, amin nem mérte meg a sebességedet.
Lehet ész nélkül is csinálni, ha nem kapcsolod ki, abban benne van a kockázat, hogy nem tudott megmérni.
Amúgy így sem nagyon tudja bizonyítani, mert ezt az eszközt az ő gépe nem ismeri fel (sok kínait igen), csak 3 vízszintes vonalat jelez a készüléke, pont mintha melléd lőtt volna, illetve nincs visszaverődő jel.Nem bizonyítható a zavarás.
Volt már akit elkaptak, elkobozták az autóját, és példa értékű büntetést kapott az illető, de valóban csak a precedens kellett, hogy meglegyen az eszköz megítélése a jogban.
Írtam neked privátot is.


Köszi az infókat Alf! Nekem is küldenél egy privit, hogy pontosan melyik típusról van szó?

Talán ő lesz az: MLS Laser Interceptor 4?
« Utoljára szerkesztve: 2019.02.15 péntek, 16:05:33 írta Flandy » Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48439



« Új hozzászólás #1318 Dátum: 2019.02.15 péntek, 17:57:11 »

Köszi az infókat Alf! Nekem is küldenél egy privit, hogy pontosan melyik típusról van szó?

Talán ő lesz az: MLS Laser Interceptor 4?
igen.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Oldalak: 1 ... 20 21 22 23 24 25 26 [27]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.061 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.