Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.25 csütörtök, 23:36:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: X. Ford majális 2015.06.06. , mely egyben az idei Nagytalálkozónk helyszíne is!  (Megtekintve 111306 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #150 Dátum: 2015.06.04 csütörtök, 21:08:12 »

Én is megyek. Kora du-tól kollégákkal, meg offal. Szerszám meg sör lesz nálam, ha vkinek sürgős szüksége lenne majd ezekre. Wink
Különlegességként most "csak" egy 2x40W-nyi CreeLED-es tolatólámpát tudok virítani.  eplus2
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
H. Balázs
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1667



« Új hozzászólás #151 Dátum: 2015.06.04 csütörtök, 21:08:28 »

1. kokaikoko+én
2. Domi (ha ott lesz a nagytali, ha nem)
3. Metatron[/b]
4. b4k is kinéz, ilyenen még úgy sem volt
5. Joe szeretnék végre ott lenni, mert még nem sikerült eljutnom majálisra... (és családostul persze. nyes)
6. orion77 (nagyon szeretnék ott lenni de 06.04-én lesz a lányom szülinapja így hát még nem biztos)
7.wofer
8. Gigacsiga
9. Kispusi (csak ha kapok pólót  duhos2 )
10. Jaxi
11.tranyowrc
12. K.Imi
13. T.Ákos
14.Waterminator (családosan)
15.Csaba14 (ha a meló engedi ott leszek)
16.H.Balázs
17. kiscsaszi  nyes
18.Csabi77  eljen
19. Macika Wink Cheesy
20. Reppa   1 éve csak egy focussal és egy taunusszal voltunk majálison,de az idén biztosan többen leszünk szerbiából,2 mondeo biztos,lehet több is
21. Kerdig egyenlőre idén család nélkül Sad
22. Szili (igyekszek,családdal vagy egyedül vagy mittomén)
23. PensaCola

Naplózva

2014/9 Mondeo 2.0 tdci tit 140 le

2021.06 2.0 tdci Transit Jumbo 170 ló
2010 Ducato 2.3 120 ló
 EX 2006/12 Mondeo 2,0 tdci  combi eur4 DPF 130 ló EGR OFF (CigisBalu)
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #152 Dátum: 2015.06.05 péntek, 05:59:45 »

Én is megyek. Kora du-tól kollégákkal, meg offal. Szerszám meg sör lesz nálam, ha vkinek sürgős szüksége lenne majd ezekre. Wink
Különlegességként most "csak" egy 2x40W-nyi CreeLED-es tolatólámpát tudok virítani.  eplus2

tolatva fogsz jönni végig Tökölig?  Shocked eplus2
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #153 Dátum: 2015.06.05 péntek, 06:16:39 »

Én is megyek. Kora du-tól kollégákkal, meg offal. Szerszám meg sör lesz nálam, ha vkinek sürgős szüksége lenne majd ezekre. Wink
Különlegességként most "csak" egy 2x40W-nyi CreeLED-es tolatólámpát tudok virítani.  eplus2


Tudtuk hogy rendes ember vagy   taps a sör lesz a befutó,hidd el nekem  Wink  eplus2 taps
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #154 Dátum: 2015.06.05 péntek, 07:41:26 »

Én is megyek. Kora du-tól kollégákkal, meg offal. Szerszám meg sör lesz nálam, ha vkinek sürgős szüksége lenne majd ezekre. Wink
Különlegességként most "csak" egy 2x40W-nyi CreeLED-es tolatólámpát tudok virítani.  eplus2

ott is van füves pálya rendesen.... Grin
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #155 Dátum: 2015.06.05 péntek, 12:28:02 »

1. kokaikoko+én
2. Domi (ha ott lesz a nagytali, ha nem)
3. Metatron[/b]
4. b4k is kinéz, ilyenen még úgy sem volt
5. Joe szeretnék végre ott lenni, mert még nem sikerült eljutnom majálisra... (és családostul persze. nyes)közbe szólt egyéb családos program......
6. orion77 (nagyon szeretnék ott lenni de 06.04-én lesz a lányom szülinapja így hát még nem biztos)
7.wofer
8. Gigacsiga
9. Kispusi (csak ha kapok pólót  duhos2 )
10. Jaxi
11.tranyowrc
12. K.Imi
13. T.Ákos
14.Waterminator (családosan)
15.Csaba14 (ha a meló engedi ott leszek)
16.H.Balázs
17. kiscsaszi  nyes
18.Csabi77  eljen
19. Macika Wink Cheesy
20. Reppa   1 éve csak egy focussal és egy taunusszal voltunk majálison,de az idén biztosan többen leszünk szerbiából,2 mondeo biztos,lehet több is
21. Kerdig egyenlőre idén család nélkül Sad
22. Szili (igyekszek,családdal vagy egyedül vagy mittomén)
23. PensaCola
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Szili
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 450


+36309729832


E-mail
« Új hozzászólás #156 Dátum: 2015.06.05 péntek, 14:04:04 »


1. kokaikoko+én
2. Domi (ha ott lesz a nagytali, ha nem)
3. Metatron[/b]
4. b4k is kinéz, ilyenen még úgy sem volt
5. Joe szeretnék végre ott lenni, mert még nem sikerült eljutnom majálisra... (és családostul persze. nyes)közbe szólt egyéb családos program......
6. orion77 (nagyon szeretnék ott lenni de 06.04-én lesz a lányom szülinapja így hát még nem biztos)
7.wofer
8. Gigacsiga
9. Kispusi (csak ha kapok pólót  duhos2 )
10. Jaxi
11.tranyowrc
12. K.Imi
13. T.Ákos
14.Waterminator (családosan)
15.Csaba14 (ha a meló engedi ott leszek)
16.H.Balázs
17. kiscsaszi  nyes
18.Csabi77  eljen
19. Macika Wink Cheesy
20. Reppa   1 éve csak egy focussal és egy taunusszal voltunk majálison,de az idén biztosan többen leszünk szerbiából,2 mondeo biztos,lehet több is
21. Kerdig egyenlőre idén család nélkül Sad
22. Szili (igyekszek,családdal vagy egyedül vagy mittomén)  pfff meló van
23. PensaCola

Naplózva

2004.08... Ford Mondeo 2.0 TDCi GHIA  5 ajtó,EGR OFF,Visteon szabadonfutó, 1 db kormány,4 alukerék+1 pot stb.
R 1 3 5  
 └-┼┼┤   
   2 4 6
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #157 Dátum: 2015.06.06 szombat, 00:05:27 »

Ha esetleg valakinek lenne felesleges ket kerti szeke (horgasz szek, vagy ki hogy hivja), es azt elhozna, annak nagyon megkoszonnem Cheesy
Tudom, jokor szolok, de most jutott eszembe.  vigyor3
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #158 Dátum: 2015.06.06 szombat, 07:41:42 »

Én 10-ig nem érek oda...  szomoru1
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #159 Dátum: 2015.06.06 szombat, 08:44:03 »

Ha esetleg valakinek lenne felesleges ket kerti szeke (horgasz szek, vagy ki hogy hivja), es azt elhozna, annak nagyon megkoszonnem Cheesy
Tudom, jokor szolok, de most jutott eszembe.  vigyor3
Egy van plusba, 1/2 3-tól kettő. De ha otthagyom, vmikor elhozhatnád.. De majd megbesz...
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
Gigacsiga
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 137


20/435-5989


WWW
« Új hozzászólás #160 Dátum: 2015.06.06 szombat, 23:53:48 »

Hali!

Képek itt: worship
http://krisz.jankai.hu/Mondeo/tokolitali/tavaszitali2015/index.html
Naplózva

2002 MKIII Giha 2.0 16V 147Le 4ajtó, Dinamit dob kipufogó rendszer, K&H, Chip, Angel eye+lens, fekete hátsó lámpa, bézs szövet belső, bézs közép konzol, Full led. IMÁDOM:)
K.Imi
Vendég
« Új hozzászólás #161 Dátum: 2015.06.07 vasárnap, 00:20:07 »

Óóóó szuper, remek. Köszönjük.
Meg mindenkinek mindent, jó móka volt a mai nap.
Üdv
Naplózva
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #162 Dátum: 2015.06.07 vasárnap, 08:01:42 »

Jók a képek! Köszi! integet2
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
babci
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3408



E-mail
« Új hozzászólás #163 Dátum: 2015.06.07 vasárnap, 08:02:10 »

Sziasztok !

Nagyon jól éreztem magam  smile
Köszönöm Domi az oda fuvart és köszönöm Karcsi a haza  fuvart   worship eljen
Meg úgy köszönöm az egész napot  Wink Wink worship
Képeket majd rakok fel,ha tudok.... vigyor3
 integet2
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #164 Dátum: 2015.06.07 vasárnap, 10:06:15 »

Mi is jól éreztük magunkat a lányaimmal.Jó volt a drift-kellett az a bucka körbe.A gyorsulás meg tényleg színvonalas volt.
Ennyi ember-autó szerintem még sosem volt. eljen

Más.Érdekes,hogy mekkora érdeklődés volt,pedig anyagilag nem egy olcsó mulatság volt-legalább is családilag.Mi du.6kor értünk ki:
Belépő 2 felnőtt 3 gyerek,fagyi,üdítő,vacsora.Mindez 25pénz. wow1  És mi gyakorlatilag 2km-ről érkeztünk,így üzemanyaggal sem kell számolni.Akinek ez messzebbről plusz egy tank üzemanyag,annak bizony egy ilyen tali simán belecsap egy ötvenesbe(és ott van még a pályadíj is).Nem csodálkozom,hogy nehéz összeszervezni a nagytalit,hiszen ma ekkora anyagiak nem mindenkinek állnak rendelkezésre 1 egynapos bulira

Vacsora: wow1
1db 10dekás kolbász 750,kenyérrel mustárral 1000.
1db 10dekás grillezett csirkemell 1750+köret 450. Lips Sealed

Gyerekek.ennyi pénzért étteremben ötször ekkora adagot eszel,széken ülve,és nem műanyag kanállal és késsel.

Na mind1.Nekem az is lejött,hogy a korábbi saját mondeós talikon a kaja ehhez képest igen színvonalas és igencsak sokkal olcsóbb is volt.

Mindez nem árnyékolta be az élményt,csak meglepődtem.Pláne azon,hogy ehhez képest is (csak saccolok)legalább 5-6ezer ember lehetett kinn.
Karcsi cáfoljátok vagy erősítsétek meg! wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #165 Dátum: 2015.06.07 vasárnap, 12:04:10 »

Mi is jól éreztük magunkat a lányaimmal.Jó volt a drift-kellett az a bucka körbe.A gyorsulás meg tényleg színvonalas volt.
Ennyi ember-autó szerintem még sosem volt. eljen

Más.Érdekes,hogy mekkora érdeklődés volt,pedig anyagilag nem egy olcsó mulatság volt-legalább is családilag.Mi du.6kor értünk ki:
Belépő 2 felnőtt 3 gyerek,fagyi,üdítő,vacsora.Mindez 25pénz. wow1  És mi gyakorlatilag 2km-ről érkeztünk,így üzemanyaggal sem kell számolni.Akinek ez messzebbről plusz egy tank üzemanyag,annak bizony egy ilyen tali simán belecsap egy ötvenesbe(és ott van még a pályadíj is).Nem csodálkozom,hogy nehéz összeszervezni a nagytalit,hiszen ma ekkora anyagiak nem mindenkinek állnak rendelkezésre 1 egynapos bulira

Vacsora: wow1
1db 10dekás kolbász 750,kenyérrel mustárral 1000.
1db 10dekás grillezett csirkemell 1750+köret 450. Lips Sealed

Gyerekek.ennyi pénzért étteremben ötször ekkora adagot eszel,széken ülve,és nem műanyag kanállal és késsel.

Na mind1.Nekem az is lejött,hogy a korábbi saját mondeós talikon a kaja ehhez képest igen színvonalas és igencsak sokkal olcsóbb is volt.

Mindez nem árnyékolta be az élményt,csak meglepődtem.Pláne azon,hogy ehhez képest is (csak saccolok)legalább 5-6ezer ember lehetett kinn.
Karcsi cáfoljátok vagy erősítsétek meg! wave
Karcsival próbáltuk az autókat számolgatni, és szerintünk 4-5e körül lehettek. Tömött sorokban álltak végig a prérin, egészen a bejáratig. És ha csak autónként 2 emberrel számolunk, akkor is az 10e ember, minimum. És inkább 3-4 ember volt egy autóban, mint 2. Tényleg rengetegen voltak!  wow1 A gyorsulási pálya mellett 400m-en végig annyi ember állt, hogy messziről nem lehetett látni a gyorsuló autókat, csak az ember tömeget. A driftpálya körül is annyi ember, hogy csak hatodik, hetedik sorban lehetett állni. Én f11-kor indultam haza, akkor a tömeg még nem indult haza, csak néhány autó gurulgatott ki a pályáról hazafelé. Így is kb. negyed óra volt, mire kijutottam a főútra.

De szerencsére nem csak este voltak sokan, hanem már d.e. is, a Majálison. Mondeo-ból úgy számoltuk, hogy kb. 65-70db volt. Sajnos nem álltunk mindannyian egymás mellett "csak" kb. 30-an, mert a beengedésnél nem gondolták, hogy ennyien leszünk, és csak egy kis területet szántak nekünk. Amikor megérkeztünk a kb. 35-40 autós konvojjal, akkor azt mondták, hogy álljunk meg úgy, hogy "ide 4-5 autó elfér, kicsit arrébb még 10, a rét másik felére odaállhat 6-8", stb. Akkor mondtam, hogy ez így nem buli, azért jöttünk egyben, mert így is akarunk megállni. Akkor kaptuk egy külön területet, ahonnan utána el akartak küldeni minket, és így az utánunk érkező Mondeo-kat már nem engedték oda hozzánk, hanem a Majális területén össze-vissza elszórva állították le őket  Undecided Végül egészen estig nem kellett elhagyni a területünket, de később este mégis arrébb kellett állni, az okot nem tudjuk.

A kaja árakról nem tudok mit írni. Ilyen fesztiválkaját nem eszem. Otthonról vittem hűtőtáskában szendvicset, üdítőt, az tökéletes volt. Utoljára fesztiválkaját a november eleji Kolbászfesztiválon ettem, a Vasúttörténeti Parkban. Ott egy pici szál sültkolbász (max. 10cm), egy kb. 5cm hosszú májashurka darab, pár szem félig sült steakburgonyával, kenyér és mustár nélkül, ez került 4300 Ft-ba!  wow1 Ennyiért vegye az, akinek két anyja van...

Napközben a két sátor ismét nagy szolgálatot tett. eljen Anélkül elviselhetetlen lett volna a hőség. (A másik kettő egyébként kinél van?)

Mindenki nekem kezdte el megköszönni a szervezést, meg mint elég régi tag, engem gondoltak klubvezetőnek, alapítónak, akárkinek Cheesy Nem győztem mondogatni, hogy az nem én vagyok. Plusz a szervezésben sem volt sok dolgunk, mert csak "rátelepedtünk" egy másik rendezvényre. De összességében jó volt a tali, sok ember volt ott, végig beszélgettük az egész napot (gyorsulni talán ha 2 Mondeo ment), és a nép se nagyon széledt szét. Driftet elmentek páran megnézni, de vissza is jöttek. Gyorsulni d.e. csak Ford-ok gyorsultak, nem nagy számban. A bolygókerekes Fiesta idén meglepően kis érdeklődést keltett, így én bohóckodtam vele vagy fél órát  nyes A szalomozó Sierra-kba nem lehetett beülni, így ott se voltak sokan. Magyarán: aki ott akart lenni a bandával, és beszélgetni, az ott is volt a sátrak alatt.

Szerintem összességében jó volt, úgyhogy akinek köze volt a szervezéshez, annak köszönöm én is! Meg Gigacsiga-nak is a fb-os felhajtást  Wink

És akkor lassan álljunk neki az őszinek, de kicsit összeszedettebben, mint ennek a tavaszinak  eljen
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #166 Dátum: 2015.06.07 vasárnap, 12:38:00 »

Karcsival próbáltuk az autókat számolgatni, és szerintünk 4-5e körül lehettek. Tömött sorokban álltak végig a prérin, egészen a bejáratig. És ha csak autónként 2 emberrel számolunk, akkor is az 10e ember, minimum. És inkább 3-4 ember volt egy autóban, mint 2. Tényleg rengetegen voltak!  wow1 A gyorsulási pálya mellett 400m-en végig annyi ember állt, hogy messziről nem lehetett látni a gyorsuló autókat, csak az ember tömeget. A driftpálya körül is annyi ember, hogy csak hatodik, hetedik sorban lehetett állni. Én f11-kor indultam haza, akkor a tömeg még nem indult haza, csak néhány autó gurulgatott ki a pályáról hazafelé. Így is kb. negyed óra volt, mire kijutottam a főútra.

De szerencsére nem csak este voltak sokan, hanem már d.e. is, a Majálison. Mondeo-ból úgy számoltuk, hogy kb. 65-70db volt. Sajnos nem álltunk mindannyian egymás mellett "csak" kb. 30-an, mert a beengedésnél nem gondolták, hogy ennyien leszünk, és csak egy kis területet szántak nekünk. Amikor megérkeztünk a kb. 35-40 autós konvojjal, akkor azt mondták, hogy álljunk meg úgy, hogy "ide 4-5 autó elfér, kicsit arrébb még 10, a rét másik felére odaállhat 6-8", stb. Akkor mondtam, hogy ez így nem buli, azért jöttünk egyben, mert így is akarunk megállni. Akkor kaptuk egy külön területet, ahonnan utána el akartak küldeni minket, és így az utánunk érkező Mondeo-kat már nem engedték oda hozzánk, hanem a Majális területén össze-vissza elszórva állították le őket  Undecided Végül egészen estig nem kellett elhagyni a területünket, de később este mégis arrébb kellett állni, az okot nem tudjuk.

A kaja árakról nem tudok mit írni. Ilyen fesztiválkaját nem eszem. Otthonról vittem hűtőtáskában szendvicset, üdítőt, az tökéletes volt. Utoljára fesztiválkaját a november eleji Kolbászfesztiválon ettem, a Vasúttörténeti Parkban. Ott egy pici szál sültkolbász (max. 10cm), egy kb. 5cm hosszú májashurka darab, pár szem félig sült steakburgonyával, kenyér és mustár nélkül, ez került 4300 Ft-ba!  wow1 Ennyiért vegye az, akinek két anyja van...

Napközben a két sátor ismét nagy szolgálatot tett. eljen Anélkül elviselhetetlen lett volna a hőség. (A másik kettő egyébként kinél van?)

Mindenki nekem kezdte el megköszönni a szervezést, meg mint elég régi tag, engem gondoltak klubvezetőnek, alapítónak, akárkinek Cheesy Nem győztem mondogatni, hogy az nem én vagyok. Plusz a szervezésben sem volt sok dolgunk, mert csak "rátelepedtünk" egy másik rendezvényre. De összességében jó volt a tali, sok ember volt ott, végig beszélgettük az egész napot (gyorsulni talán ha 2 Mondeo ment), és a nép se nagyon széledt szét. Driftet elmentek páran megnézni, de vissza is jöttek. Gyorsulni d.e. csak Ford-ok gyorsultak, nem nagy számban. A bolygókerekes Fiesta idén meglepően kis érdeklődést keltett, így én bohóckodtam vele vagy fél órát  nyes A szalomozó Sierra-kba nem lehetett beülni, így ott se voltak sokan. Magyarán: aki ott akart lenni a bandával, és beszélgetni, az ott is volt a sátrak alatt.

Szerintem összességében jó volt, úgyhogy akinek köze volt a szervezéshez, annak köszönöm én is! Meg Gigacsiga-nak is a fb-os felhajtást  Wink

És akkor lassan álljunk neki az őszinek, de kicsit összeszedettebben, mint ennek a tavaszinak  eljen
lehet,hogy volt 10e ember,de lesem mertem írni.....
amúgy mi is 10kor indultunk haza a csajokkal.A kamiondrift volt a show a legvégére.az nagyon odavert.az égett gumiszagtól nem lehetett levegőhöz jutni,épp ettük az aranyárú vacsoránkat.... nyes de azért,amikor körtüzesek lettek a kerekek,és hányták a szikrát a sötétben,az nagyon látványos volt.Na meg a Kanabiszos lányok....ők már készen voltak..... eplus2
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
eSTé™
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 487


<<eSTé™>>


E-mail
« Új hozzászólás #167 Dátum: 2015.06.07 vasárnap, 12:46:05 »

engem vittek egy slalom kört a Sierraval, ilyen szívesség alapon ment a dolog , de volt egy csapat aki tényleg csak család/baráti társaságot szállított!
a legjobb élmény mk1 Focus RS, 325 lóerő keréken -400 mért /460 nm , összehaverkodtunk a tulajjal majd be is mutatta élőben hogy mit tud a gépezet, hát nagyon brutális Cheesy , Mustang GT lenyomta gyorsulásba úgy hogy nem találta a 2est Cheesy
azt azért sajnálom hogy nagyon kevés ST/RS Ford volt..

én eléggé takarásba álltam ,de annyira nem is bántam , péntek este fele készült el a teljes kasztnizás ( küszöb,sárvédő) + teljes polír, és induláskor még fent volt a küszöbragasztó csík is, így lemosatni se tudtam szegénykét + a műhelyben beszállt 10kg por szóval a belseje is koszos vol  szomoru1 , kasztnin  minden tele volt fehér polír porral , jó lett volna egy külső+belső takarítás után eljutni

a belépő helyszínen 3500 vagy 2500 ft volt? mert minket 2500 ért engedtek be, elővétel /minden nélkül
« Utoljára szerkesztve: 2015.06.07 vasárnap, 12:48:40 írta eSTé™ » Naplózva

Mondeo ST200
K&N,EGR off,300mm front brake discs,Powerflex stabszilent
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #168 Dátum: 2015.06.07 vasárnap, 13:53:59 »

Én f11-kor indultam haza, akkor a tömeg még nem indult haza, csak néhány autó gurulgatott ki a pályáról hazafelé. Így is kb. negyed óra volt, mire kijutottam a főútra.

Szerintem összességében jó volt, úgyhogy akinek köze volt a szervezéshez, annak köszönöm én is! Meg Gigacsiga-nak is a fb-os felhajtást  Wink

És akkor lassan álljunk neki az őszinek, de kicsit összeszedettebben, mint ennek a tavaszinak  eljen

Na, a buli...csak kb fél12után kezdődött ;-) Cheesy       tüzijáték,óriási sikitások,drift....nagy demózások az olcsohif.hu sátránál.
Én később ugye átálltam oda támogattam a rendezvényt a részvételemmel,melyet a végén az extreme katban a 3.helyen zártam.
Sokáig esélyes voltam a 2.helyre is,de az absolut 1helyen álló 20000wattos  falas autó ellen most nem volt esélyem,csekélyke 3.5kw-al.
jó volt...a fritzenfest rendezvények egyre szinvonalasabbak sztem  Wink

Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #169 Dátum: 2015.06.07 vasárnap, 13:55:51 »



a belépő helyszínen 3500 vagy 2500 ft volt? mert minket 2500 ért engedtek be, elővétel /minden nélkül
Ezt én sem ėrtettem.....a majális honlapján 3500-al riogattak mindenkit....
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #170 Dátum: 2015.06.07 vasárnap, 14:16:20 »

Na, a buli...csak kb fél12után kezdődött ;-) Cheesy       tüzijáték,óriási sikitások,drift....nagy demózások az olcsohif.hu sátránál.
Én később ugye átálltam oda támogattam a rendezvényt a részvételemmel,melyet a végén az extreme katban a 3.helyen zártam.
Sokáig esélyes voltam a 2.helyre is,de az absolut 1helyen álló 20000wattos  falas autó ellen most nem volt esélyem,csekélyke 3.5kw-al.
jó volt...a fritzenfest rendezvények egyre szinvonalasabbak sztem  Wink


A végefelé hangulatilag, meg fizikailag is elfáradtam, jól esett már hazajönni.
A 3. helyezésedhez grat!  taps
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #171 Dátum: 2015.06.07 vasárnap, 15:52:41 »

Voltam már fordmajálison is...
Gondoltam, tegnap kora délután (mikor hazaértem), írok néhány sort a nagytaliról... De inkább vártam, hogy is látták mások.
Tekintettel az itteni fene nagy demokráciára, melynél csak a tagság semmitevése a nagyobb (beleértve engem is és Csigát nem, mert tök jók lettek a matricák), az idei tavaszi nagytalit rászerveztük a fordmajálisra (+driftéjjel), így senkinek nem kellett semmivel bajlódni.
A megbeszélt időben találkoztunk és elindultunk a spar-tól. A beléptetéssel és a beállással sem volt gond. Gyorsan felállítottuk a sátrakat, mert azok nélkül elég "pokoli" lett volna. Nem tudom Domi hol tanult meg számolni, de én pont 20 autót számoltam, mikor kora délután eljöttünk. Azalatt az idő alatt, míg nem a sátor alatt pihegtem, 1 kört mentem a ka-tól a mustang-okon át a sierre/capri területig. Majd kb. egy óra múlva megnéztem a driftesek hangolását, mely kegyetlen büdösre sikeredett. 10 perc után Bence rosszul lett a füsttől, így ez a programpont is le lett tudva. Visszamentünk a sátor alá. Messzről néztük 1 kicsit a gyorsulási versenyt. 14 körül meg elindultam haza. A nagytali olyanra sikeredett, amennyi erőt fektettünk bele.
PS:
Fiú: Ha tudtam volna, hogy szűz vagy, kicsit többet foglalkoztam volna veled.
Lány: Ha tudom, hogy többet akarsz velem foglalkozni, levettem volna a harisnyanadrágomat.
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
Metatron13
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 972



E-mail
« Új hozzászólás #172 Dátum: 2015.06.07 vasárnap, 17:16:33 »

Örültem, hogy megismerhettem pár tagot, jó volt nagyon a találkozó!
Jövőre biztos megyek megint, de most nem fogok éjszakára menni melozni mint most!  gun gun
Naplózva

2001 Ford Mondeo MK3 2.0 16V (146 HP)B4Y wilting

Tel.: 06-30-331-4175
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #173 Dátum: 2015.06.07 vasárnap, 17:26:02 »

[...] Nem tudom Domi hol tanult meg számolni, de én pont 20 autót számoltam, mikor kora délután eljöttünk. [...]

Összesen értem. Eleve 30 körüli autóval vonultunk be, akkor már voltak ott vagy 6-7-en, utána máshova is álltak kb. 8-an, jópáran elmentek napközben, sokan csak később jöttek, stb. Szóval egyszerre nem volt ott az említett számú autó, de a nap folyamán igen. Sorry, ha nem egyértelműen fogalmaztam.

A székeket hogy adjam majd vissza? Tőled 2, jaxi-tól 1db van nálam.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #174 Dátum: 2015.06.07 vasárnap, 17:49:51 »


A székeket hogy adjam majd vissza? Tőled 2, jaxi-tól 1db van nálam.
Majd hívlak.  integet2
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #175 Dátum: 2015.06.07 vasárnap, 21:11:17 »

Ezt én sem ėrtettem.....a majális honlapján 3500-al riogattak mindenkit....
2500 volt/fő
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Csabi77
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1146



E-mail
« Új hozzászólás #176 Dátum: 2015.06.07 vasárnap, 21:30:57 »

Örülök, hogy sikerült összejönni a tagokkal még akkor is ha "csak" a ford majális része volt ez a találkozó.Nagyrészt sikerült mindenkivel pár szót váltani és meglesni egy-egy szép és érdekes átalakítást.A fesztiválos ételek közül a grill lepény nekem ízlett, talán csak a mennyiség/ár arány nem volt tökéletes.Külön köszönet "Klubvezető Úrnak" a sátrakért.Jó volt a tegnapi nap! eljen
Naplózva

2004 MK3 Hatchback Trend+ 1.8 125PS
Csabi77
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1146



E-mail
« Új hozzászólás #177 Dátum: 2015.06.07 vasárnap, 21:34:21 »



Köszönjük a sok jó képet.A kisfiammal nézegetve minden képnél felkiáltott:Apa mondija!Apa mondija!
Naplózva

2004 MK3 Hatchback Trend+ 1.8 125PS
Csabi77
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1146



E-mail
« Új hozzászólás #178 Dátum: 2015.06.07 vasárnap, 21:37:04 »

Na, a buli...csak kb fél12után kezdődött ;-) Cheesy       tüzijáték,óriási sikitások,drift....nagy demózások az olcsohif.hu sátránál.
Én később ugye átálltam oda támogattam a rendezvényt a részvételemmel,melyet a végén az extreme katban a 3.helyen zártam.
Sokáig esélyes voltam a 2.helyre is,de az absolut 1helyen álló 20000wattos  falas autó ellen most nem volt esélyem,csekélyke 3.5kw-al.
jó volt...a fritzenfest rendezvények egyre szinvonalasabbak sztem  Wink




Gratula a 3.helyezéshez!Brutálisan szólt a parkolóban is! eljen
Naplózva

2004 MK3 Hatchback Trend+ 1.8 125PS
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #179 Dátum: 2015.06.08 hétfő, 09:06:13 »

Na, a buli...csak kb fél12után kezdődött ;-) Cheesy       tüzijáték,óriási sikitások,drift....nagy demózások az olcsohif.hu sátránál.
Én később ugye átálltam oda támogattam a rendezvényt a részvételemmel,melyet a végén az extreme katban a 3.helyen zártam.
Sokáig esélyes voltam a 2.helyre is,de az absolut 1helyen álló 20000wattos  falas autó ellen most nem volt esélyem,csekélyke 3.5kw-al.
jó volt...a fritzenfest rendezvények egyre szinvonalasabbak sztem  Wink


Great grat a 3. helyhez!  taps
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
B.O.S Turnier
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 125



« Új hozzászólás #180 Dátum: 2015.06.08 hétfő, 14:19:24 »

Sziasztok  integet2
Itt vannak az én képeim,videóim:  https://goo.gl/photos/7XdizLVeNAHtnc8X9
Naplózva

2001.06 TDdi Ghia 116LE , Egr OFF , SkyFol 
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #181 Dátum: 2015.06.08 hétfő, 15:08:30 »


Gratula a 3.helyezéshez!Brutálisan szólt a parkolóban is! eljen

Kösszi fiúk...  smile Wink
Azért később mikor hátramentem még feljebb toltam a potit  eplus2 integet2
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #182 Dátum: 2015.06.08 hétfő, 15:11:41 »


Kösszi fiúk...  smile Wink
Azért később mikor hátramentem még feljebb toltam a potit  eplus2 integet2
A kocsi darabjai mekkora területen szóródtak szét a hangnyomástól?  vigyor3
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #183 Dátum: 2015.06.08 hétfő, 15:29:39 »

A kocsi darabjai mekkora területen szóródtak szét a hangnyomástól?  vigyor3
Semekkora..mert lespanifereztem az ajtókat  nyes nyes integet2
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Metatron13
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 972



E-mail
« Új hozzászólás #184 Dátum: 2015.06.08 hétfő, 15:31:25 »

Semekkora..mert lespanifereztem az ajtókat  nyes nyes integet2

Képeket nem tudsz fölrakni milyen autóval vettél részt a versenyen, sajnos én már akkor nem voltam ott mert éjszakára jöttem melozni falbav
Naplózva

2001 Ford Mondeo MK3 2.0 16V (146 HP)B4Y wilting

Tel.: 06-30-331-4175
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #185 Dátum: 2015.06.08 hétfő, 15:31:44 »

A kocsi darabjai mekkora területen szóródtak szét a hangnyomástól?  vigyor3
De csak neked..hogy tudd:
136dB alatt: Ha ennyit nyom az autó, bajok vannak. Szégyeld magad.

139dB: Ez teljesen elég a jó muzsikához. Egy 30-as átlag szub, reflex dobozban ennyit kell, hogy tudjon.

142dB: Lehengerlõ dinamika. Sajna, pár éve még csak ennyi volt a Magyar rekord.

145dB: Az autó elemei önálló életet kezdenek élni. Jól masszíroz, gondjaid lehetnek a hajhagymáiddal.

148dB: Most már a táj is ugrál. Nem tudod leolvasni barátnõd nevét a telefonod kijelzõjérõl.

151dB: Kezd érdekes lenni a dolog. A szemedbõl folyik a könny, a torkodon nem jön a levegõ (úgy, ahogy kéne)

154dB: Ha most lehúzod az ablakot, a kerületben (kb. 2 km) a haverok tudni fogják, merre jársz.

157dB fölött: Néhány, központi idegrendszerrel nem rendelkezõ idióta még ezt is kibírja.

165dB fölött: Ha bent ülsz, és ennyit látsz a mûszer kijelzõjén, akkor te már tudod, létezik túlvilág.

175dB fölött: Az autód atomjaira hullik szét.
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #186 Dátum: 2015.06.08 hétfő, 15:37:05 »

Képeket nem tudsz fölrakni milyen autóval vettél részt a versenyen, sajnos én már akkor nem voltam ott mert éjszakára jöttem melozni falbav

Sima egyszerű mk3 fl elötti...szürke  vigyor3 ...teljesen átlagos
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #187 Dátum: 2015.06.08 hétfő, 15:38:31 »

Great grat a 3. helyhez!  taps
Na gratula  taps

Az első helyezett milyen autó volt ?
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
Metatron13
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 972



E-mail
« Új hozzászólás #188 Dátum: 2015.06.08 hétfő, 15:40:19 »

Sima egyszerű mk3 fl elötti...szürke  vigyor3 ...teljesen átlagos

Képeket a hangcuccról és a kocsiról pls nyes
Naplózva

2001 Ford Mondeo MK3 2.0 16V (146 HP)B4Y wilting

Tel.: 06-30-331-4175
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #189 Dátum: 2015.06.08 hétfő, 16:03:47 »

Na gratula  taps

Az első helyezett milyen autó volt ?

Az egy pick up skoda felicia  'csúnya' de hangos... vigyor3
4db 6kw-os Fusion fca-4000D
8db MNC Rock subwoofer
sok 150Ah akku
Pa 2*400w középmagasak,hozzá 2000wrms erősitő
--------------
igy nagyvonalakban  Wink
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #190 Dátum: 2015.06.08 hétfő, 16:06:24 »

Az egy pick up skoda felicia  'csúnya' de hangos... vigyor3
4db 6kw-os Fusion fca-4000D
8db MNC Rock subwoofer
sok 150Ah akku
Pa 2*400w középmagasak,hozzá 2000wrms erősitő
--------------
igy nagyvonalakban  Wink
volt ott egy Mini is.az labdába sem rúgott? Shocked
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #191 Dátum: 2015.06.08 hétfő, 16:06:41 »

Az egy pick up skoda felicia  'csúnya' de hangos... vigyor3
4db 6kw-os Fusion fca-4000D
8db MNC Rock subwoofer
sok 150Ah akku
Pa 2*400w középmagasak,hozzá 2000wrms erősitő
--------------
igy nagyvonalakban  Wink
Ne bassza meg a dalai rossebb  Shocked skoda  Shocked
 Az,hogy került a ford találkozora  Shocked
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #192 Dátum: 2015.06.08 hétfő, 16:07:17 »

Ne bassza meg a dalai rossebb  Shocked skoda  Shocked
 Az,hogy került a ford találkozora  Shocked
ez egy színvonalas autóstali volt..... eplus2
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #193 Dátum: 2015.06.08 hétfő, 16:08:38 »

ez egy színvonalas autóstali volt..... eplus2
[/quoteJa meg a mini  eplus2

Még mik voltak  Huh?
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #194 Dátum: 2015.06.08 hétfő, 16:12:56 »

ez egy színvonalas autóstali volt..... eplus2
[/quoteJa meg a mini  eplus2

Még mik voltak  Huh?
minden típus volt.ódi,szutyoki,rengeteg nagymotor,egy vödör nyomi kaminyon,fordok,ladák,amerikai jószágok,szóval minden-bömi,merga stb.elsem tudod képzelni,mennyi embert bevonzott a gyorsulás-a lóerők éjszakája.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #195 Dátum: 2015.06.08 hétfő, 16:13:34 »

Képeket a hangcuccról és a kocsiról pls nyes
Nem lehet,csúnya az is....mailedre küldtem  Wink
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #196 Dátum: 2015.06.08 hétfő, 16:15:20 »

minden típus volt.ódi,szutyoki,rengeteg nagymotor,egy vödör nyomi kaminyon,fordok,ladák,amerikai jószágok,szóval minden-bömi,merga stb.elsem tudod képzelni,mennyi embert bevonzott a gyorsulás-a lóerők éjszakája.
eljen
engem is vonz de most is még mindig a lóvét hajtom

messze volt .....
inkább kerestem 1 kis lóvét.

de biztos jó volt  integet2  eljen
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #197 Dátum: 2015.06.08 hétfő, 16:17:17 »

Ne bassza meg a dalai rossebb  Shocked skoda  Shocked
 Az,hogy került a ford találkozora  Shocked

Hja...neeeem. Délelőtti program. a Ford és Volvó 'majális...de délutánra 16.00-tól eleve Fritzen Fest éjszakai találkozó volt meghirdetve
hangnyomásmérésel,drifttel stbi....  vigyor3 vigyor3
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #198 Dátum: 2015.06.08 hétfő, 16:19:01 »

Hja...neeeem. Délelőtti program. a Ford és Volvó 'majális...de délutánra 16.00-tól eleve Fritzen Fest éjszakai találkozó volt meghirdetve
hangnyomásmérésel,drifttel stbi....  vigyor3 vigyor3
Nyugtáztam  integet2
Ami jó az jó eljen
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #199 Dátum: 2015.06.08 hétfő, 16:43:50 »

Na gratula  taps

Az első helyezett milyen autó volt ?

156.3dB frekin...zenén 154.4dB  Bármilyen torzitást ha hallotok az a telefon mikrofonja lehetett !  Wink
https://www.facebook.com/szenasi.tibor.5/videos/886328641406472/?pnref=story

/ez most az autóban  "demóra" visszavett hangerőszint 150.151 megközelitőleg/   smile smile smile
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Oldalak: 1 2 3 [4] 5   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.084 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.