Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.06.13 csütörtök, 14:45:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 442 443 444 445 446 447 448 [449] 450 451 452 453 454 455 456 ... 555   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Felnik, gumik  (Megtekintve 6769217 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
kulani
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: leet



E-mail
« Új hozzászólás #22400 Dátum: 2015.02.17 kedd, 19:24:01 »


Most komolyan árakat emeltél?

Kizárólag Alf felé :-)
Naplózva

Gumik Mondeóra és másra: i.szekeres@kulani-tyres.hu
kulani
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: leet



E-mail
« Új hozzászólás #22401 Dátum: 2015.02.17 kedd, 19:25:27 »

a Mayernál elég egy telefont megereszteni,és sosincsenek félreértések.de nem foglak győzködni,jó lenne ha te is inkább az áraiddal győzködnél. Wink

Ha megvetted a 36 ezres Hankookot, vagy a 47 ezres Misit, akkor légyszi kopizd már be ide a számlát :-)

Naplózva

Gumik Mondeóra és másra: i.szekeres@kulani-tyres.hu
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48466



« Új hozzászólás #22402 Dátum: 2015.02.17 kedd, 19:26:23 »

 worship
Kizárólag Alf felé :-)
tényleg ennyire zavar,ha az ember megkeresi a számár a legkedvezőbb lehetőséget?Lehetnél te is az.de gondolom az árakat nem te szabod.akkor meg végképp nem értelek.

Sajnálom,hogy ez téged ennyire felbosszant.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48466



« Új hozzászólás #22403 Dátum: 2015.02.17 kedd, 19:28:30 »

Ha megvetted a 36 ezres Hankookot, vagy a 47 ezres Misit, akkor légyszi kopizd már be ide a számlát :-)


tudod te is,hogy még semmit nem vettem.azt is tudod,hogy alapvetően Kumhot szerettem volna,de az annyira megemelkedett idén,hogy annyiért Hankukot is lehet venni.akkor meg már inkább.de ha meglesz a gumiszett,ígérem beszámolok neked róla,akár a szla-val is.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
kulani
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: leet



E-mail
« Új hozzászólás #22404 Dátum: 2015.02.17 kedd, 20:58:50 »

:worship:tényleg ennyire zavar,ha az ember megkeresi a számár a legkedvezőbb lehetőséget?Lehetnél te is az.de gondolom az árakat nem te szabod.akkor meg végképp nem értelek.

Sajnálom,hogy ez téged ennyire felbosszant.

Írtam egy hosszút, de minek.
Naplózva

Gumik Mondeóra és másra: i.szekeres@kulani-tyres.hu
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48466



« Új hozzászólás #22405 Dátum: 2015.02.17 kedd, 21:32:45 »

Írtam egy hosszút, de minek.
a garancias vakeros mellébeszédre gondolsz?az tényleg felesleges volt.... nyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
kulani
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: leet



E-mail
« Új hozzászólás #22406 Dátum: 2015.02.17 kedd, 21:44:55 »

a garancias vakeros mellébeszédre gondolsz?az tényleg felesleges volt.... nyes

Nem, az előző hozzászólásodra írtam egy hosszút, de inkább kitöröltem.

Naplózva

Gumik Mondeóra és másra: i.szekeres@kulani-tyres.hu
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48466



« Új hozzászólás #22407 Dátum: 2015.02.18 szerda, 06:03:05 »

Nem, az előző hozzászólásodra írtam egy hosszút, de inkább kitöröltem.


worship igazán köszönöm! nyes wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48466



« Új hozzászólás #22408 Dátum: 2015.02.18 szerda, 14:57:33 »

Kizárólag Alf felé :-)
Akkor most örihari? Cheesy
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26667


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #22409 Dátum: 2015.02.18 szerda, 15:02:03 »

Nem, az előző hozzászólásodra írtam egy hosszút, de inkább kitöröltem.



Kitörölted Alfnak?  laugh laugh
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48466



« Új hozzászólás #22410 Dátum: 2015.02.18 szerda, 15:05:07 »

Kitörölted Alfnak?  laugh laugh
Akkor tényleg örihari.... eplus2
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #22411 Dátum: 2015.02.18 szerda, 15:10:13 »

Kitörölted Alfnak?  laugh laugh
Gumi nélkül  vigyor3
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26667


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #22412 Dátum: 2015.02.18 szerda, 15:35:58 »

Gumi nélkül  vigyor3

 laugh

Itt gumival drágább lett volna...  taps
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #22413 Dátum: 2015.02.18 szerda, 16:07:40 »

ezt az egész oldalt ki lehetne gyomlálni a sok offtól.  Roll Eyes police
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48466



« Új hozzászólás #22414 Dátum: 2015.02.18 szerda, 16:19:17 »

ezt az egész oldalt ki lehetne gyomlálni a sok offtól.  Roll Eyes police
véleményem nekem is van.... hehe
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
kulani
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: leet



E-mail
« Új hozzászólás #22415 Dátum: 2015.02.18 szerda, 18:23:19 »

Akkor most örihari? Cheesy

Betettem ide egy árat, ami az összes árgépes, árukeresős áfacsalós zseb-bizniszes webshopot 10 százalékkal veri (ebben a szakmában 10 százalék az g@cisok, ennyiért embert ölnek), erre te minden link nélkül benyögted, hogy ez sz@r, mert te ennél még 12 százalékkal olcsóbban kapod.

Én nekem ilyen kommentekre, köszönöm, nincs szükségem.

Örihari nincs, majd a Kumho meg a Federal gumikról jól eltársalgunk, vagy akármiről, de árakat neked többet nem fogok adni. 

 beka3

Naplózva

Gumik Mondeóra és másra: i.szekeres@kulani-tyres.hu
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48466



« Új hozzászólás #22416 Dátum: 2015.02.18 szerda, 19:12:28 »

Betettem ide egy árat, ami az összes árgépes, árukeresős áfacsalós zseb-bizniszes webshopot 10 százalékkal veri (ebben a szakmában 10 százalék az g@cisok, ennyiért embert ölnek), erre te minden link nélkül benyögted, hogy ez sz@r, mert te ennél még 12 százalékkal olcsóbban kapod.

Én nekem ilyen kommentekre, köszönöm, nincs szükségem.

Örihari nincs, majd a Kumho meg a Federal gumikról jól eltársalgunk, vagy akármiről, de árakat neked többet nem fogok adni. 

 beka3


Mondja ezt az aki szlovák számlával adja a gumit,aki nem fizet itthon vagy esetleg itthon sem áfát. taps taps taps taps taps taps
Ezt úgy hívják kéremszépen,hogy képmutatás. Wink
Fogsz te árat adni barátom,mert ebből a xarból élsz,maximun én nem fogok nálad vásárolni.Még mindig én vagyok a vevő! Cheesy

A részletek pedig abban rejlenek,amiket te nagyvonalúan el sem olvastál.Éspedig:
ÉN KONKRÉT KÉT PÉLDÁT ÍRTAM NEKED,sehol nem írtam,hogy 12%al olcsóbban kapok bármit is.
Az egyikhez ott volt a link is a Misi 46,780ft ért LINK: http://olcsogumik.hu/termek/imp_5_2354518YPSPO3XL.html
Jah,bocs,elfelejtettem ,hogy ezek áfacsalók,és nemlétező raktárkészletet hirdetnek.Ja,és nem mellékesen nem hozza őket az árgép. taps
A másik volt az MBMgumis Hankook.Jah,ők zsebbiszniszes webshop.Ezzel csak az a baj,hogy nem ti veritek őket 10%-al,hanem ők,mert az áraik nekik jobban,és pont.
Továbbá:
Neked hol vannak az áraid?Hol tudom megnézni őket?Vagy te saját zsebre dolgozol,és mindenkinek te ajánlod meg a legjobbat-ami neked a legjobb?!
Nekem a te bizniszed tűnik zseb biznisznek,átláthatatlannak,túlmisztifikáltnak,vakernak.
Áldom az eget,hogy nem vettem tőled semmit,és ez után sem fogok.Ezek után az is kétséges számomra,hogy a szakmai hozzáértésed,ha egyáltalán létezik ilyen tudomány,valós-e vagy csak simán sokat ittál a sarki kocsmában olyanokkal,akik gumikról beszélgettek.Tehetségtelen kutyaütő kereskedő vagy.

A korábbi "szakvéleményeidet" meg a Kumhoról és vagy a Federalról pedig köszönöm utólag is,biztos akkor is megtettem.Szerettem volna 2013 ban Contikat is venni nálad,azonban egy nem létező raktárkészletből sikerült egy áfacsaló webáruházban -10e ft /db áron a te áradhoz képest venni 18ban.

ÉN KÉREK ELNÉZÉST,HOGY VANNAK NÁLAD JOBB FORRÁSOK TÖBB IS,ÉS EZ NEKED ENNYIRE FÁJ. Wink wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
kulani
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: leet



E-mail
« Új hozzászólás #22417 Dátum: 2015.02.18 szerda, 20:22:34 »

Fogsz te árat adni barátom,mert ebből a xarból élsz,maximun én nem fogok nálad vásárolni.Még mindig én vagyok a vevő! Cheesy
 

Az addig oké, hogy te vagy a vevő, de ismered a mondást: kettőn áll a vásár.

Én például házigazdaként is udvarias, barátságos és nagyvonalú vagyok, de aki a szobámban a padlóra köp - nos, azt nem hívom meg legközelebb.

Ennyi.
Naplózva

Gumik Mondeóra és másra: i.szekeres@kulani-tyres.hu
kulani
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: leet



E-mail
« Új hozzászólás #22418 Dátum: 2015.02.18 szerda, 20:26:29 »



Az egyikhez ott volt a link is a Misi 46,780ft ért LINK: http://olcsogumik.hu/termek/imp_5_2354518YPSPO3XL.html
Jah,bocs,elfelejtettem ,hogy ezek áfacsalók,és nemlétező raktárkészletet hirdetnek.Ja,és nem mellékesen nem hozza őket az árgép. taps



Eeegen, ez pontosan a kereskedelem legalja.

http://olcsogumik.hu/cikk/ugyfelszolgalat.html

(Amúgy én nem a Misi Pilot Sport 3-ra adtam árat, hanem a Primacy 3-ra - innentől kezdve ez az összehasonlítás nem összehasonlítás, almát almával, körtét körtével.)
Naplózva

Gumik Mondeóra és másra: i.szekeres@kulani-tyres.hu
kulani
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: leet



E-mail
« Új hozzászólás #22419 Dátum: 2015.02.18 szerda, 20:30:07 »

A másik volt az MBMgumis Hankook.Jah,ők zsebbiszniszes webshop.Ezzel csak az a baj,hogy nem ti veritek őket 10%-al,hanem ők,mert az áraik nekik jobban,és pont.

Nade tőlük nem is adtál linket.

Azt írtad, hogy tudsz 36 ezerért szerezni K115-öt.

Nade a honlapukon ennek nyoma sincs.

Ha te ennyire jóban vagy a Misivel Milánnal, hogy csak itt, csak most és csak neked lenyel egy fél áfát, akkor örülj neki, mint majom a farkának, és ne is kérjél árat mástól, mert azt nyilván nem lehet megverni.
Naplózva

Gumik Mondeóra és másra: i.szekeres@kulani-tyres.hu
kulani
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: leet



E-mail
« Új hozzászólás #22420 Dátum: 2015.02.18 szerda, 20:41:23 »

Neked hol vannak az áraid?Hol tudom megnézni őket?Vagy te saját zsebre dolgozol,és mindenkinek te ajánlod meg a legjobbat-ami neked a legjobb?!
Nekem a te bizniszed tűnik zseb biznisznek,átláthatatlannak,túlmisztifikáltnak,vakernak.

Ezt már ezerszer átbeszéltük.

Mi flottákat kezelünk, gumit utcára csak indokolt esetben adunk el, nem ebből élünk. Ami a webshopot illeti, nem is lenne emberünk, aki ezzel foglalkozna.

Évente egyszer, a szezon kezdetén be szoktam írni árakat, vagy ha valami akciót szimatolunk akkor is, amúgy az a tipikus, hogy magánban keresnek meg. Gyakran annyi a subject, hogy "205/55R16 nyári," amire én készítek egy ajánlatot.

Nincs szó semmilyen "áttekinthetőségről," a magánban adott árajánlat konkrét bruttó forint árakat, raktáron lévő gumikat tartalmaz, benne vannak a kiszállítás/szerelés árai, adott esetben azt is, hogy az ajánlat meddig él. Ezek az ajánlatok összevethetőek más források áraival, a kérdező szabadon dönt, mit választ.


Naplózva

Gumik Mondeóra és másra: i.szekeres@kulani-tyres.hu
kulani
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: leet



E-mail
« Új hozzászólás #22421 Dátum: 2015.02.18 szerda, 20:53:57 »

Ezek után az is kétséges számomra,hogy a szakmai hozzáértésed,ha egyáltalán létezik ilyen tudomány,valós-e vagy csak simán sokat ittál a sarki kocsmában olyanokkal,akik gumikról beszélgettek.

Majdnem öt éve, 2010. április 7-én írtam először a fórumba, azóta 900 hozzászólásom van, 99 százalékban a gumis topikokban. Az esetek nagy részében nem ajánlatokat adtam, hanem szakmai kérdésekben mondtam el a véleményemet, nem ritkán hosszú, 1000 karakternél is hosszabb "kifejtős" hozzászólásokban, illetve adott esetben vitákat is vállalva (pl. MkII váltóméret kérdésében).

Ha esetleg valami konkrét kérdésben ellenvéleményed van, nyugodtan leírhatod - a vita többnyire előre viszi a közösséget.

Ez a fajta vagdalkozás ("csak simán sokat ittál a sarki kocsmában olyanokkal,akik gumikról beszélgettek") viszont gyerekes.



Naplózva

Gumik Mondeóra és másra: i.szekeres@kulani-tyres.hu
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48466



« Új hozzászólás #22422 Dátum: 2015.02.18 szerda, 20:55:18 »

Az addig oké, hogy te vagy a vevő, de ismered a mondást: kettőn áll a vásár.

Én például házigazdaként is udvarias, barátságos és nagyvonalú vagyok, de aki a szobámban a padlóra köp - nos, azt nem hívom meg legközelebb.

Ennyi.
ezt így akkor rendben van.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48466



« Új hozzászólás #22423 Dátum: 2015.02.18 szerda, 20:56:38 »


Eeegen, ez pontosan a kereskedelem legalja.

http://olcsogumik.hu/cikk/ugyfelszolgalat.html

(Amúgy én nem a Misi Pilot Sport 3-ra adtam árat, hanem a Primacy 3-ra - innentől kezdve ez az összehasonlítás nem összehasonlítás, almát almával, körtét körtével.)

De van,létezik,és olcsó,és raktáron van.Ha meg almát a körtével,akkor nem értem,hogy min háborodtál fel ennyire?
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48466



« Új hozzászólás #22424 Dátum: 2015.02.18 szerda, 20:59:45 »

Nade tőlük nem is adtál linket.

Azt írtad, hogy tudsz 36 ezerért szerezni K115-öt.

Nade a honlapukon ennek nyoma sincs.

Ha te ennyire jóban vagy a Misivel Milánnal, hogy csak itt, csak most és csak neked lenyel egy fél áfát, akkor örülj neki, mint majom a farkának, és ne is kérjél árat mástól, mert azt nyilván nem lehet megverni.
annyit írtam,hogy onnan kaptam egy árat arra a hankookra.ennél mélyebben még nem mentem bele,mert még nem döntöttem a márkáról.

Korábban írtad,hogy ti miért misit teríretek,gondoltam miután a conti elkopott 2 év alatt,megpróbálom a tartósabb misit.... Roll Eyes
Ráadásul a hankookra te is azt írtad,hogy kopósabb...
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48466



« Új hozzászólás #22425 Dátum: 2015.02.18 szerda, 21:03:46 »

Ezt már ezerszer átbeszéltük.

Mi flottákat kezelünk, gumit utcára csak indokolt esetben adunk el, nem ebből élünk. Ami a webshopot illeti, nem is lenne emberünk, aki ezzel foglalkozna.

Évente egyszer, a szezon kezdetén be szoktam írni árakat, vagy ha valami akciót szimatolunk akkor is, amúgy az a tipikus, hogy magánban keresnek meg. Gyakran annyi a subject, hogy "205/55R16 nyári," amire én készítek egy ajánlatot.

Nincs szó semmilyen "áttekinthetőségről," a magánban adott árajánlat konkrét bruttó forint árakat, raktáron lévő gumikat tartalmaz, benne vannak a kiszállítás/szerelés árai, adott esetben azt is, hogy az ajánlat meddig él. Ezek az ajánlatok összevethetőek más források áraival, a kérdező szabadon dönt, mit választ.



ezt értem,de spekulációra ad lehetőséget,hogy senki nem tud betekinteni az árakba,te meg annyit adsz meg,amennyit jónak gondolsz-vagy nem,de ez kézenfekvő a magánban megkereséskor,hiszen rajtad és a vevődön kívül senki nem tud róla.ergo jó vagy jobb üzleteket tudsz csinálni magadnak azokkal az emberekkel,akik nincsenek tisztában a piac áraival.Én pl a jó árakat úgy tudnám elképzelni proivátban,ha azok verik az összes többit,és nem drágábbak! Wink
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48466



« Új hozzászólás #22426 Dátum: 2015.02.18 szerda, 21:05:46 »

Majdnem öt éve, 2010. április 7-én írtam először a fórumba, azóta 900 hozzászólásom van, 99 százalékban a gumis topikokban. Az esetek nagy részében nem ajánlatokat adtam, hanem szakmai kérdésekben mondtam el a véleményemet, nem ritkán hosszú, 1000 karakternél is hosszabb "kifejtős" hozzászólásokban, illetve adott esetben vitákat is vállalva (pl. MkII váltóméret kérdésében).

Ha esetleg valami konkrét kérdésben ellenvéleményed van, nyugodtan leírhatod - a vita többnyire előre viszi a közösséget.

Ez a fajta vagdalkozás ("csak simán sokat ittál a sarki kocsmában olyanokkal,akik gumikról beszélgettek") viszont gyerekes.




igen.válasz volt a kirohanásodra. Wink

Ellenben a szlovák számlával kapcsolatban még nem érkezett magyarázat.várom! wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26989


E-mail
« Új hozzászólás #22427 Dátum: 2015.02.18 szerda, 21:06:13 »

ezt értem,de spekulációra ad lehetőséget,hogy senki nem tud betekinteni az árakba,te meg annyit adsz meg,amennyit jónak gondolsz-vagy nem,de ez kézenfekvő a magánban megkereséskor,hiszen rajtad és a vevődön kívül senki nem tud róla.ergo jó vagy jobb üzleteket tudsz csinálni magadnak azokkal az emberekkel,akik nincsenek tisztában a piac áraival.Én pl a jó árakat úgy tudnám elképzelni proivátban,ha azok verik az összes többit,és nem drágábbak! Wink

Az aggódást az árak miatt hagyd arra, aki kapta őket. Ha meg van róla győződve, hogy jó boltot csinált, az ő dolga.

Az is a reménybeli vevőre meg Kulanira tartozik, hogy kinek milyen árat kínál.

Ha a reménybeli vevőnek van esze, úgyis körülnéz a Neten. Ha meg nem, így járt. De ez sem a te aggódnivalód.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48466



« Új hozzászólás #22428 Dátum: 2015.02.18 szerda, 21:11:34 »

Az aggódást az árak miatt hagyd arra, aki kapta őket. Ha meg van róla győződve, hogy jó boltot csinált, az ő dolga.

Az is a reménybeli vevőre meg Kulanira tartozik, hogy kinek milyen árat kínál.

Ha a reménybeli vevőnek van esze, úgyis körülnéz a Neten. Ha meg nem, így járt. De ez sem a te aggódnivalód.

AndyA

Endy.Hidd el ,hogy nem nekem probléma.Kulanival már többször leveleztünk,és begbeszéltük,hogy tavasszal mond nekem 18"-ra árat.
Mondott,én meg találtam jobbat.Egy percig sem háborodtam fel az árain.Sőt,inkább neki probléma ez,hogy vannak jobb árakon gumik az övéinél.
Eddig itt tartunk.Én a számomra legkedvezőbbet keresem.Én sem lopom a pénzt. Wink
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26989


E-mail
« Új hozzászólás #22429 Dátum: 2015.02.18 szerda, 21:15:10 »

Endy.Hidd el ,hogy nem nekem probléma.Kulanival már többször leveleztünk,és begbeszéltük,hogy tavasszal mond nekem 18"-ra árat.
Mondott,én meg találtam jobbat.Egy percig sem háborodtam fel az árain.Sőt,inkább neki probléma ez,hogy vannak jobb árakon gumik az övéinél.
Eddig itt tartunk.Én a számomra legkedvezőbbet keresem.Én sem lopom a pénzt. Wink

Akkor most tulajdonképpen miről is vitatkoztok már vagy 5 levélváltás óta? Vagy szokás szerint csak a finghámozás megy?

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48466



« Új hozzászólás #22430 Dátum: 2015.02.18 szerda, 21:16:55 »

Akkor most tulajdonképpen miről is vitatkoztok már vagy 5 levélváltás óta? Vagy szokás szerint csak a finghámozás megy?

AndyA
már csak pár kérdést tisztázunk. nyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
kulani
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: leet



E-mail
« Új hozzászólás #22431 Dátum: 2015.02.18 szerda, 21:19:44 »

ezt értem,de spekulációra ad lehetőséget,hogy senki nem tud betekinteni az árakba,te meg annyit adsz meg,amennyit jónak gondolsz-vagy nem,de ez kézenfekvő a magánban megkereséskor,hiszen rajtad és a vevődön kívül senki nem tud róla.ergo jó vagy jobb üzleteket tudsz csinálni magadnak azokkal az emberekkel,akik nincsenek tisztában a piac áraival.Én pl a jó árakat úgy tudnám elképzelni proivátban,ha azok verik az összes többit,és nem drágábbak! Wink

Nem értelek.

Néha beírok ide is árakat.

Aki megkeres magánban, annak is írok árakat.

A döntést a vásárló hozza meg.

Soha senkit nem kényszerítettem baseball ütővel, hogy nálam vásároljon.

Naplózva

Gumik Mondeóra és másra: i.szekeres@kulani-tyres.hu
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48466



« Új hozzászólás #22432 Dátum: 2015.02.18 szerda, 21:22:20 »

Nem értelek.

Néha beírok ide is árakat.

Aki megkeres magánban, annak is írok árakat.

A döntést a vásárló hozza meg.

Soha senkit nem kényszerítettem baseball ütővel, hogy nálam vásároljon.


Cheesy
akkor miért volt ekkora probléma,ha találtam egy webáruházat meg egy olcsóbb gumist a te áraidnál?

Szerintem simán érthető ha az ember keresi a kedvezőbbet.Tök jó lenne ha te lennél az .de nem így van,és ez bosszant téged,és ezért engem hibáztatsz.nem először.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
kulani
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: leet



E-mail
« Új hozzászólás #22433 Dátum: 2015.02.18 szerda, 21:32:44 »

Ellenben a szlovák számlával kapcsolatban még nem érkezett magyarázat.várom! wave


Kérdezd meg Andy-t vagy blau4kombit vagy Arabic-ot, hogy szlovák számlát kaptak-e....



Naplózva

Gumik Mondeóra és másra: i.szekeres@kulani-tyres.hu
kulani
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: leet



E-mail
« Új hozzászólás #22434 Dátum: 2015.02.18 szerda, 21:39:33 »

Cheesy
akkor miért volt ekkora probléma,ha találtam egy webáruházat meg egy olcsóbb gumist a te áraidnál?

Szerintem simán érthető ha az ember keresi a kedvezőbbet.Tök jó lenne ha te lennél az .de nem így van,és ez bosszant téged,és ezért engem hibáztatsz.nem először.

Az bosszant, hogy bármilyen árat írok, te mindig benyögsz egy "még jobb" árat. Gyakran hivatkozás nélkül, vagy olyan oldalra hivatkozással, amiről ordít, hogy nincs rendben.

Az árgépes/árukeresős ajánlatokat elfogadom, bár azok között is bőven vannak ciki dolgok, de amikor én írok 41 ezret, te meg link nélkül kontrázod, hogy erre más 36 ezret mondott (miközben a legjobb árgépes ár 45 ezer), akkor valóban kissé érzékenyen reagálok.

Naplózva

Gumik Mondeóra és másra: i.szekeres@kulani-tyres.hu
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48466



« Új hozzászólás #22435 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 05:58:11 »


Kérdezd meg Andy-t vagy blau4kombit vagy Arabic-ot, hogy szlovák számlát kaptak-e....




Én beszéltem olyannal,aki szlovák számlát kapott tőled,illetve szlovák szla-val adtad volna neki a gumit,ezért meg is hiúsult az üzlet.

Most itt a lehetőség, cáfold vagy vállald fel.Kíváncsian várom a válaszod! pias
« Utoljára szerkesztve: 2015.02.19 csütörtök, 06:06:22 írta alf » Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48466



« Új hozzászólás #22436 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 06:05:32 »

Az bosszant, hogy bármilyen árat írok, te mindig benyögsz egy "még jobb" árat. Gyakran hivatkozás nélkül, vagy olyan oldalra hivatkozással, amiről ordít, hogy nincs rendben.

Az árgépes/árukeresős ajánlatokat elfogadom, bár azok között is bőven vannak ciki dolgok, de amikor én írok 41 ezret, te meg link nélkül kontrázod, hogy erre más 36 ezret mondott (miközben a legjobb árgépes ár 45 ezer), akkor valóban kissé érzékenyen reagálok.


nem a te bosszantásod a cél,hanem,hogy minél jobb árakat találjak.nekem ez az egyik fő szempont,még ha ennyire érzékenyen érint is téged.A "benyög" meg simán igazolva van egy linkkel.Csak az az egy link nekem 20e ft-ot tart a zsebemben a te áraidhoz képest.Igazán megértőbb is lehetnél. Cheesy

Amikor megkérdezlek,hogy milyen áron tudsz nekem hozni ilyen-olyan gumit, mindig azt várom,hogy egy nagyban bizniszelő flottakezeléssel foglalkozó beszerzési forrás mondja majd nekem a legjobb árat.Ehhez képest még csak meg sem közelítesz egykét forrást.Nekem ez nem probléma, csak ha valaki az én kontómra magyarázkodik,akkor bizony megvédem magam.Más kérdés, hogy nem is akarsz jobb árakat adni... Wink
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
kulani
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: leet



E-mail
« Új hozzászólás #22437 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 07:32:36 »

Én beszéltem olyannal,aki szlovák számlát kapott tőled,illetve szlovák szla-val adtad volna neki a gumit,ezért meg is hiúsult az üzlet.

Most itt a lehetőség, cáfold vagy vállald fel.Kíváncsian várom a válaszod! pias

Ne haragudj, de hogy jön ez ide?

1) az itt megadott árak mindig magyar számlás árak
2) tőlem itt a topikon senki nem kapott szlovák számlát
3) a többihez meg nincs közöd :-)
Naplózva

Gumik Mondeóra és másra: i.szekeres@kulani-tyres.hu
kulani
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: leet



E-mail
« Új hozzászólás #22438 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 07:33:22 »

nem a te bosszantásod a cél,hanem,hogy minél jobb árakat találjak.nekem ez az egyik fő szempont,még ha ennyire érzékenyen érint is téged.A "benyög" meg simán igazolva van egy linkkel.Csak az az egy link nekem 20e ft-ot tart a zsebemben a te áraidhoz képest.Igazán megértőbb is lehetnél. Cheesy

A 36 ezres Hankookra még várom a linket :-)

Naplózva

Gumik Mondeóra és másra: i.szekeres@kulani-tyres.hu
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26989


E-mail
« Új hozzászólás #22439 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 08:01:01 »

nem a te bosszantásod a cél,hanem,hogy minél jobb árakat találjak.nekem ez az egyik fő szempont,még ha ennyire érzékenyen érint is téged.A "benyög" meg simán igazolva van egy linkkel.Csak az az egy link nekem 20e ft-ot tart a zsebemben a te áraidhoz képest.Igazán megértőbb is lehetnél. Cheesy

Amikor megkérdezlek,hogy milyen áron tudsz nekem hozni ilyen-olyan gumit, mindig azt várom,hogy egy nagyban bizniszelő flottakezeléssel foglalkozó beszerzési forrás mondja majd nekem a legjobb árat.Ehhez képest még csak meg sem közelítesz egykét forrást.Nekem ez nem probléma, csak ha valaki az én kontómra magyarázkodik,akkor bizony megvédem magam.Más kérdés, hogy nem is akarsz jobb árakat adni... Wink

Neked? Én sem adnék jobb árat, nehogy nálam találj egyszer vásárolni. eplus2

Tudod, régi nagy igazság, hogy a problémás ügyfelek az összesből csak 10%-ot tesznek ki, de ezek generálják a megoldandó problémák 90%-át. Ha ezt a 10%-ot leépíti az ember, a helpdesk kapacitását tizedére lehet csökkenteni. Smiley

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48466



« Új hozzászólás #22440 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 08:01:53 »

Ne haragudj, de hogy jön ez ide?

1) az itt megadott árak mindig magyar számlás árak
2) tőlem itt a topikon senki nem kapott szlovák számlát
3) a többihez meg nincs közöd :-)
bort iszol és vizet prédikálsz! taps

igazad van,semmi közöm hozzá.pont annyira mint neked a Milan bizniszeihez! nyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48466



« Új hozzászólás #22441 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 08:02:44 »

A 36 ezres Hankookra még várom a linket :-)


én meg azt várom,hogy megcáfolod a szlovák számlás bizniszeidet! Wink wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48466



« Új hozzászólás #22442 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 08:03:21 »

Neked? Én sem adnék jobb árat, nehogy nálam találj egyszer vásárolni. eplus2

Tudod, régi nagy igazság, hogy a problémás ügyfelek az összesből csak 10%-ot tesznek ki, de ezek generálják a megoldandó problémák 90%-át. Ha ezt a 10%-ot leépíti az ember, a helpdesk kapacitását tizedére lehet csökkenteni. Smiley

AndyA
na ehhez neked kb semmi közöd.max véleményed lehet.az meg nekem is van! Wink wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
kulani
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: leet



E-mail
« Új hozzászólás #22443 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 08:04:06 »

Amikor megkérdezlek,hogy milyen áron tudsz nekem hozni ilyen-olyan gumit, mindig azt várom,hogy egy nagyban bizniszelő flottakezeléssel foglalkozó beszerzési forrás mondja majd nekem a legjobb árat.Ehhez képest még csak meg sem közelítesz egykét forrást.Nekem ez nem probléma, csak ha valaki az én kontómra magyarázkodik,akkor bizony megvédem magam.Más kérdés, hogy nem is akarsz jobb árakat adni... Wink


Te tényleg azt képzeled, hogy mi mind ingyen kapjuk a gumikat, és csak a saját jó szívünkön múlik, hogy mennyire húzzuk le a szegény autózó állampolgárokat?

 falbav

Nagy csodák nincsenek: az ugyan általánosságban igaz, hogy aki többet vesz valamiből, az jobb árat kap, de amikor egy nagykerrel vagy - egy bizonyos szint felett - közvetlenül a gyártóval tárgyalsz, akkor olyan tízmillió forintonként kapsz fél százalékkal jobb árat - amíg be nem kerülsz abba a kategóriába, ahol vége, ahol már nincs jobb ár. Persze vannak még mindenféle bónuszok és egyéb ösztönzők, de ezek vagy nem forintosíthatóak (pl. a Michelin utaztatásai "gumit tesztelni" a legjobb viszonteladók számára), vagy, mondjuk a bónuszok esetében még mindig csak 1-2-3 százalékosak, és utólag járnak vissza, tehát aki előre bekalkulálja a saját árába, az év végén csúnyán nézhet, ha pechje van.

A Hankook-nak már második éve kiemelt partnerei vagyunk, közvetlenül a gyártól vásárolunk. A Hankook ráadásul meglehetősen transzparensen működik, a tárgyalások kezdetén adnak egy táblázatot, amiből rögtön látod, hogy mennyi az annyi.

Tehát én pontosan látom, hogy a 235/45R18 Hankook K115-nek mi az a legalacsonyabb ára, amiért meg lehet venni közvetlenül a gyártól - és aki annál sok-sok százalékkal alacsonyabb áron tesz "utcára" ajánlatot, az garantáltan lop, csal és hazudik :-)


****


Az MBM honlapján egyébként az a gumi, amire te "36 ezres" ajánlatot kaptál, az 42.815 forintos áron szerepel. (Az én ajánlatom 41 ezer forint volt.)

http://www.mbmgumi.hu/?oldal=szemely&kat=szemely&e=s&w=235&h=45&inch=18&s=V&gy=HANKOOK&min=4


Naplózva

Gumik Mondeóra és másra: i.szekeres@kulani-tyres.hu
kulani
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: leet



E-mail
« Új hozzászólás #22444 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 08:04:57 »

Neked? Én sem adnék jobb árat, nehogy nálam találj egyszer vásárolni. eplus2

Tudod, régi nagy igazság, hogy a problémás ügyfelek az összesből csak 10%-ot tesznek ki, de ezek generálják a megoldandó problémák 90%-át. Ha ezt a 10%-ot leépíti az ember, a helpdesk kapacitását tizedére lehet csökkenteni. Smiley

 eljen
Naplózva

Gumik Mondeóra és másra: i.szekeres@kulani-tyres.hu
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48466



« Új hozzászólás #22445 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 08:10:08 »

Te tényleg azt képzeled, hogy mi mind ingyen kapjuk a gumikat, és csak a saját jó szívünkön múlik, hogy mennyire húzzuk le a szegény autózó állampolgárokat?
Igen. az összes kereskedő így működik.Szemrebbenés nélkül emelkedik egy tavalyi 36e ftos gumi,idén január első hetében 6 e ft-al.Hogy miért?Mitől lett az jobb vagy több idén?Semmitől.Ezt határozta meg a kereskedő.
Az is vicc,hogy kimernek írni egy gyártói árat,hogy adott gumi 75 e ft de Ő most neked ezt 39ért adja.Köszi,ez olyan teszkós akcós duma.ennek én nem dőlök be.Vaker,vaker,vaker.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48466



« Új hozzászólás #22446 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 08:11:51 »

Tehát én pontosan látom, hogy a 235/45R18 Hankook K115-nek mi az a legalacsonyabb ára, amiért meg lehet venni közvetlenül a gyártól - és aki annál sok-sok százalékkal alacsonyabb áron tesz "utcára" ajánlatot, az garantáltan lop, csal és hazudik :-)
Rád ugyan ezt mondják akinél te vagy az olcsóbb 10%-al! eplus2 taps taps taps
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
kulani
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: leet



E-mail
« Új hozzászólás #22447 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 08:13:57 »

Igen. az összes kereskedő így működik.Szemrebbenés nélkül emelkedik egy tavalyi 36e ftos gumi,idén január első hetében 6 e ft-al.Hogy miért?Mitől lett az jobb vagy több idén?Semmitől.Ezt határozta meg a kereskedő.

Na mi van, még sincs 36 ezerért gumi a Milánnál?

 taps
Naplózva

Gumik Mondeóra és másra: i.szekeres@kulani-tyres.hu
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26989


E-mail
« Új hozzászólás #22448 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 08:17:22 »

én meg azt várom,hogy megcáfolod a szlovák számlás bizniszeidet! Wink wave

Ezt konkrétan hogyan is gondolod? Hogyan kellene valamit bizonyítania, hogy az _nem_ történt meg?

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48466



« Új hozzászólás #22449 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 08:17:54 »

Na mi van, még sincs 36 ezerért gumi a Milánnál?

 taps
navégre.valami boldogság azért ér téged is,mégha drága gumikat adsz akkor is.
 nyes

Persze.mert meséltem neked,hogy Kumhot vettem volna.Tavaly még mindenhol 32-36 volt db-ja,idén meg mindenhol 42 lett valami oknál fogva.Ezért ez a vonal tovább nem is érdekel.mondtam neked,hogy ennyiért már Hankookit is lehet kapni aminek magasabb a pozíciója.
Ehhez képest  bujáki gumiál még mindig van 36e-ért Kumho...... Wink
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Oldalak: 1 ... 442 443 444 445 446 447 448 [449] 450 451 452 453 454 455 456 ... 555   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.054 másodperc alatt készült el 23 lekéréssel.