Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.20 szombat, 10:06:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 ... 11   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 2011 országos Mondeo Találkozó megbeszélések  (Megtekintve 218474 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #50 Dátum: 2011.02.19 szombat, 08:16:34 »

idővel arra is sor kerül  nyes
A lovaggá ütést követően? Wink
Naplózva
FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #51 Dátum: 2011.02.19 szombat, 08:23:14 »

A lovaggá ütést követően? Wink
Látod ezt nemtudom  vigyor3
Nemrég azt mondták hogy még papírmunkák vannak és gondolom majd jelentkezéskor sor kerül minden ilyen egyéb dologra is  nyes Amikről én nemtudok mert nem voltam még találkozón csak amiket itt olvasok abból gyűjtök  Grin
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


ocsigep1
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1629


...


E-mail
« Új hozzászólás #52 Dátum: 2011.02.19 szombat, 21:38:44 »

Srácok hol lehet ilyen ablakra való matricát venni? Kit keressek?

anno, mikor még jócskán népesebb volt ez a fórum (...), akkor a netes jelentkezési lapon lehetett rendelni matricát, kaját. A progi kiadta a végén az összeget, azt el kellett utalni a megadott számlaszámra, nicknévvel, legkésőbb a tali előtt xy héttel. Ez alapján a talin osztották szét a cuccot.
A matricáról: volt külső és belső ragasztású is. Az ára emlékeim szerint anno olyan erős 100,- (egyszáz) Ft volt  vigyor3, de 500 alatt, az biztos.
Nyakba akasztós club-os kulcstartó is volt.
Naplózva

MKI 2.0i
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #53 Dátum: 2011.02.19 szombat, 21:48:03 »

Srácok hol lehet ilyen ablakra való matricát venni? Kit keressek?
külső van még nekem is,ha nincs más megoldás dobj egy címet privátban,ha ez is jó.
Naplózva
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #54 Dátum: 2011.02.19 szombat, 22:06:48 »

anno, mikor még jócskán népesebb volt ez a fórum (...), akkor a netes jelentkezési lapon lehetett rendelni matricát, kaját. A progi kiadta a végén az összeget, azt el kellett utalni a megadott számlaszámra, nicknévvel, legkésőbb a tali előtt xy héttel. Ez alapján a talin osztották szét a cuccot.
A matricáról: volt külső és belső ragasztású is. Az ára emlékeim szerint anno olyan erős 100,- (egyszáz) Ft volt  vigyor3, de 500 alatt, az biztos.
Nyakba akasztós club-os kulcstartó is volt.
Hasonló lesz most is a jelenzkezés aztmondták.Érdeklődtem polóvásárlásról is de nem garantált a dolog azt válaszolták.Azért bízok benne,hogy lesz mionden ami az igényeinket a szinvonalas programon kívül kielégíti .
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
ezsolt
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1434



« Új hozzászólás #55 Dátum: 2011.02.20 vasárnap, 09:09:17 »

Srácok hol lehet ilyen ablakra való matricát venni? Kit keressek?

Nekem postán küldték el tavaly, az Akidna nevű klubtársunkat keresd privátban.
Hátha tud segíteni.
Naplózva

2003/09* 2.0 TDCi EGR, kombi. A MÁSODIK Mondeó !
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26968


E-mail
« Új hozzászólás #56 Dátum: 2011.02.24 csütörtök, 22:18:36 »

Ugy tunik, keresztbe szervezes van. Aznap este lesz a 25. eves erettsegi talalkozom is... :-)

Azert megprobalok legalabb szombaton ott lenni.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #57 Dátum: 2011.03.04 péntek, 14:19:40 »

Jövő héten postázzák a szerződést.
Murmuckával felveszem a kapcsolatot, és kezdjük az egyeztetést a jelentkezésihez!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #58 Dátum: 2011.03.04 péntek, 14:22:53 »

Jövő héten postázzák a szerződést.
Murmuckával felveszem a kapcsolatot, és kezdjük az egyeztetést a jelentkezésihez!

 eljen
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
tiger
Vendég
« Új hozzászólás #59 Dátum: 2011.03.10 csütörtök, 01:27:43 »

Üdv Minden kedves Mondeo fannak!!

Azzal kezdeném rövid mondókámat,hogy nem vagyok Ford tulaj,de a páromnak van 2 Mondeoja.Mivel most regeltem ide,és eddig nem is voltunk Ford talin,lenne néhány kérdésem.
A kérdéseim a témával kapcsolatban a következők lennének:
Be lehet-e menni a tali helyszínére off autóval?/nem biztos,hogy kész lesz addigra a kicsi mondi/
Mennyibe kerül a belépő?
Mikortól lehet bemenni a reptér területére?/a konvojt kihagynánk off autó révén/
Ha nem Mondeoval megyünk,és ha még most az sem biztos,hogy ott tudunk lenni,de el szeretnénk menni,akkor is ki kell tölteni a jelentkezési lapot,vagy anélkül is be lehet menni,hogy nem vagyunk rajta a listán?

Egyenlőre más nem jut eszembe...
Válaszokat köszönöm!

Üdv.:
Tiger
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #60 Dátum: 2011.03.10 csütörtök, 10:39:11 »

Üdv Minden kedves Mondeo fannak!!

Azzal kezdeném rövid mondókámat,hogy nem vagyok Ford tulaj,de a páromnak van 2 Mondeoja.Mivel most regeltem ide,és eddig nem is voltunk Ford talin,lenne néhány kérdésem.
A kérdéseim a témával kapcsolatban a következők lennének:
Be lehet-e menni a tali helyszínére off autóval?/nem biztos,hogy kész lesz addigra a kicsi mondi/
Mennyibe kerül a belépő?
Mikortól lehet bemenni a reptér területére?/a konvojt kihagynánk off autó révén/
Ha nem Mondeoval megyünk,és ha még most az sem biztos,hogy ott tudunk lenni,de el szeretnénk menni,akkor is ki kell tölteni a jelentkezési lapot,vagy anélkül is be lehet menni,hogy nem vagyunk rajta a listán?

Egyenlőre más nem jut eszembe...
Válaszokat köszönöm!

Üdv.:
Tiger

OFF autóval is várunk természetesen, ekkor annyit kérünk, hogy a Mondeok sorába ne álljatok/junk a fotózások, és összhang miatt. Wink
Jelentkezésit akkor is kell tölteni! A belépő ára hamarosan!
A többit a másik topicban elolvashatod. wave
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #61 Dátum: 2011.03.19 szombat, 19:28:42 »

Na sikerült aláírni a szerződést,jelentkezési ív és további részletek mikor lesznek???
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
tiger
Vendég
« Új hozzászólás #62 Dátum: 2011.03.21 hétfő, 12:35:10 »

Üdv Mindenkinek!!!

Köszönöm a választ,és persze ez már csak természetes,hogy nem állunk szép Fordok közé csúnya off autóval!! nyes
Az viszont engem is nagyon érdekelne,hogy a jelentkezési lapot honnan és mikortól lehet letölteni,és hova kell visszaküldeni,és persze a belépő ára is izgatja a fantáziámat!! vigyor2 nevetes1
Ami még érdekelne program téren,hogy lesz-e valami,pl.gyorsulás,vagy gumifüstölés,vagy valami csapatjáték féle : mondjuk autós kötélhúzás vagy alkatrész ki mit tud és még sorolhatnám az ötleteimet,de nem teszem,és ha lesznek ilyesfajta programok,azok plusz pénzesek,vagy benne lesz a belépőben a nevezési díj/gyorsulás/?! ;)Illetve,hogy büfé,mobil wc lesz-e kint?
Válaszokat köszönöm!!
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #63 Dátum: 2011.03.21 hétfő, 13:00:41 »

Na sikerült aláírni a szerződést,jelentkezési ív és további részletek mikor lesznek???

A szerződés már nálam van, csak nem jutottam el odáig, hogy aláírva visszaküldjem. Ez a délután egyik eseménye. vigyor3
A jelentkezésivel kapcsolatban vannak kérdések, amiket tisztázunk, és utána készül. A héten ennek már mennie kell.
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #64 Dátum: 2011.03.21 hétfő, 13:04:16 »

Üdv Mindenkinek!!!

Köszönöm a választ,és persze ez már csak természetes,hogy nem állunk szép Fordok közé csúnya off autóval!! nyes
Az viszont engem is nagyon érdekelne,hogy a jelentkezési lapot honnan és mikortól lehet letölteni,és hova kell visszaküldeni,és persze a belépő ára is izgatja a fantáziámat!! vigyor2 nevetes1
Ami még érdekelne program téren,hogy lesz-e valami,pl.gyorsulás,vagy gumifüstölés,vagy valami csapatjáték féle : mondjuk autós kötélhúzás vagy alkatrész ki mit tud és még sorolhatnám az ötleteimet,de nem teszem,és ha lesznek ilyesfajta programok,azok plusz pénzesek,vagy benne lesz a belépőben a nevezési díj/gyorsulás/?! ;)Illetve,hogy büfé,mobil wc lesz-e kint?
Válaszokat köszönöm!!

Szia!

A pálya bérleti díját szoktuk osztani, és a találkozóval kapcsolatos költségeket. Ebbe tartozik bele a mobil WC is...
Ez jóval 3eHUF alatt szokott maradni, de még nem lehet előre tudni. Ahogy írtam sok tételből áll össze.
Úgy szoktuk, hogy előre bekérünk 5-5e forintot mindenkitől, és a helyszínen kerül visszaosztásra a maradék. Így senkinek sem kell semmit sem meghitelezni, mivel ez egy önköltséges történet, így senkit sem lehetne arra kérni, hogy ezt megtegye...
Gyorsulás lesz, ott nincs külön költség, csak egymásra figyelés... Wink
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26655


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #65 Dátum: 2011.03.21 hétfő, 13:04:27 »

A szerződés már nálam van, csak nem jutottam el odáig, hogy aláírva visszaküldjem. Ez a délután egyik eseménye. vigyor3
A jelentkezésivel kapcsolatban vannak kérdések, amiket tisztázunk, és utána készül. A héten ennek már mennie kell.

És a szerződés minden pontját értelmezted egyedül?
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #66 Dátum: 2011.03.21 hétfő, 13:05:46 »

És a szerződés minden pontját értelmezted egyedül?

Összeállt egy 10 jogászból álló társaság, és az ő véleményük alapján lett ez elbírálva, módosítva.
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26655


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #67 Dátum: 2011.03.21 hétfő, 13:27:30 »

Összeállt egy 10 jogászból álló társaság, és az ő véleményük alapján lett ez elbírálva, módosítva.

Ki az a 10 jogász itt a fórumon? (mert Én csak 3-4-et ismerek)
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #68 Dátum: 2011.03.21 hétfő, 13:41:12 »

Ki az a 10 jogász itt a fórumon? (mert Én csak 3-4-et ismerek)

nem csak a fórumból áll az élet  hehe
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26655


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #69 Dátum: 2011.03.21 hétfő, 13:42:58 »

nem csak a fórumból áll az élet  hehe

most akkor apa kezdődik van?
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #70 Dátum: 2011.03.21 hétfő, 13:43:55 »

most akkor apa kezdődik van?
nem tudom, de sört viszek, ki tudja, mi lesz a program  eplus2
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48446



« Új hozzászólás #71 Dátum: 2011.03.21 hétfő, 20:30:57 »

nem tudom, de sört viszek, ki tudja, mi lesz a program  eplus2
colerique git nevetes1
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #72 Dátum: 2011.03.21 hétfő, 20:33:54 »

Üdv Mindenkinek!!!

Köszönöm a választ,és persze ez már csak természetes,hogy nem állunk szép Fordok közé csúnya off autóval!! nyes
Az viszont engem is nagyon érdekelne,hogy a jelentkezési lapot honnan és mikortól lehet letölteni,és hova kell visszaküldeni,és persze a belépő ára is izgatja a fantáziámat!! vigyor2 nevetes1
Ami még érdekelne program téren,hogy lesz-e valami,pl.gyorsulás,vagy gumifüstölés,vagy valami csapatjáték féle : mondjuk autós kötélhúzás vagy alkatrész ki mit tud és még sorolhatnám az ötleteimet,de nem teszem,és ha lesznek ilyesfajta programok,azok plusz pénzesek,vagy benne lesz a belépőben a nevezési díj/gyorsulás/?! ;)Illetve,hogy büfé,mobil wc lesz-e kint?
Válaszokat köszönöm!!
a program ötleteket ne tartsd vissza, hátha megtetszik valamelyik a többségnek wave
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #73 Dátum: 2011.03.21 hétfő, 21:02:44 »

A szerződés már nálam van, csak nem jutottam el odáig, hogy aláírva visszaküldjem. Ez a délután egyik eseménye. vigyor3
A jelentkezésivel kapcsolatban vannak kérdések, amiket tisztázunk, és utána készül. A héten ennek már mennie kell.
Már várom!!! eljen eljen eljen
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #74 Dátum: 2011.03.22 kedd, 13:20:35 »

a program ötleteket ne tartsd vissza, hátha megtetszik valamelyik a többségnek wave
igaz,hogy a konkurens oldalon volt feldobva még tavaly,de volt aki akart lövöldözni légpuskával.Akkor a hely miatt törölték,most viszont magunk leszünk.Erre lenne-e most igény?Természetesen a biztonsági szabályok teljes betartásával,külön területen,meghatározott lőiránnyal stb.Azt nem mondom,hogy az egészet bevállalom,mert száguldozni szeretnék,de besegítek,ha van rá igény.Ha jól tudom van itt más fegyveres is,az tudja,hogy a felelősség nagy,bármennyire is nem tűnik annak.A másik dolog,hogy az enyémen kívül egyáltalán lenne-e hozzá mástól is vasanyag?Ólom nincs ingyen,azt az igénylőknek kellene összedobni (szerintem).Ha kell ezeket meg tudom előre mondani mi mennyi,de a vaterán is meg lehet nézni.Akinek van elfekvőben és felajánlja,annál jobb.Lőlapokat lehet nyomtatni,azokkal valahogy megküzdök.
Aztán amennyiben szükséges,a walkie-talkie-k még mindig megvannak,ha kell akkor el tudom vinni azokat is.Szerelőknek ott lesz a ládám+nyomatékkulcs,akinek esetleg igénye lenne rá.Gyakorlatilag 80-90%-ban bármit meg lehet a segítségükkel javítani,szétszedni,szerencsés esetben összerakni (mivel én is ezeket használom az autóhoz,szeretem ha egy kupacban van minden) is.
« Utoljára szerkesztve: 2011.03.22 kedd, 13:25:40 írta misi107 » Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #75 Dátum: 2011.03.22 kedd, 13:31:53 »

igaz,hogy a konkurens oldalon volt feldobva még tavaly,de volt aki akart lövöldözni légpuskával.Akkor a hely miatt törölték,most viszont magunk leszünk.Erre lenne-e most igény?Természetesen a biztonsági szabályok teljes betartásával,külön területen,meghatározott lőiránnyal stb.Azt nem mondom,hogy az egészet bevállalom,mert száguldozni szeretnék,de besegítek,ha van rá igény.Ha jól tudom van itt más fegyveres is,az tudja,hogy a felelősség nagy,bármennyire is nem tűnik annak.A másik dolog,hogy az enyémen kívül egyáltalán lenne-e hozzá mástól is vasanyag?Ólom nincs ingyen,azt az igénylőknek kellene összedobni (szerintem).Ha kell ezeket meg tudom előre mondani mi mennyi,de a vaterán is meg lehet nézni.Akinek van elfekvőben és felajánlja,annál jobb.Lőlapokat lehet nyomtatni,azokkal valahogy megküzdök.
Aztán amennyiben szükséges,a walkie-talkie-k még mindig megvannak,ha kell akkor el tudom vinni azokat is.Szerelőknek ott lesz a ládám+nyomatékkulcs,akinek esetleg igénye lenne rá.Gyakorlatilag 80-90%-ban bármit meg lehet a segítségükkel javítani,szétszedni,szerencsés esetben összerakni (mivel én is ezeket használom az autóhoz,szeretem ha egy kupacban van minden) is.

Éles? Az nem túlzás? Én nem értek hozzá... Majd véleményezi mindenki, de te vagy ebben otthon.
Talkiwalki az mindenképpen jól jön!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #76 Dátum: 2011.03.22 kedd, 13:35:16 »

Éles? Az nem túlzás? Én nem értek hozzá... Majd véleményezi mindenki, de te vagy ebben otthon.
Talkiwalki az mindenképpen jól jön!
légfegyvernél nem sok lehetőség van másmilyenre
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #77 Dátum: 2011.03.22 kedd, 13:51:22 »

légfegyvernél nem sok lehetőség van másmilyenre

Óóóóó benéztem!!! Bocsi, stornó!!!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #78 Dátum: 2011.03.22 kedd, 14:00:32 »

Óóóóó benéztem!!! Bocsi, stornó!!!
Semmi gond.Éles fegyvert ilyen talira sosem.Arra azért kishazánkban elég sokmindent kell engedélyeztetni...a rendőrök meg aztán a hülyeségeikkel együtt nem hiányoznak.Valami félelmetes,hogy mekkora sötétség van náluk a magánszemélyek fegyvertartásával kapcsolatban.Az antik,elöltöltős és fegyver alkatrészekről nem is beszélve...
Naplózva
gabe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1478


MKIII 2005 F1 2.0 TDCi MMT6 Trend


E-mail
« Új hozzászólás #79 Dátum: 2011.03.28 hétfő, 17:01:39 »

Hali!

Na, mi van azzal a jelentkezési lappal? Vagy csak én nem vettem észre?  wow1
Naplózva

2005 MKIII 2.0 TDCi MMT6 Trend, EGR OFF, Tempomat, tolatóradar, ZEN, ST-futómű, F2 optika, fűthető fekete bőr, kisebb egyedi dogok, 320e km GYÁRI CSÚCSOKKAL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #80 Dátum: 2011.03.29 kedd, 08:42:49 »

Hali!

Na, mi van azzal a jelentkezési lappal? Vagy csak én nem vettem észre?  wow1

Lásd másik topic. Wink
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
gravitydave
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002



« Új hozzászólás #81 Dátum: 2011.03.29 kedd, 18:11:01 »

Semmi gond.Éles fegyvert ilyen talira sosem.Arra azért kishazánkban elég sokmindent kell engedélyeztetni...a rendőrök meg aztán a hülyeségeikkel együtt nem hiányoznak.Valami félelmetes,hogy mekkora sötétség van náluk a magánszemélyek fegyvertartásával kapcsolatban.Az antik,elöltöltős és fegyver alkatrészekről nem is beszélve...

esetleg airsoft?
van par tagnak airsoft fegyvere.
az meg kevesbe veszelyes mint a legfegyver.
 wave
Naplózva

2020 MK-5 2.0 Hibrid Kombi ST Line
2006 MK-3 1.8 b Szedan Ambiente
EX 2011 Fusion 2,5 SEL Szedan
EX 2008 Mk-4 1.6 b Kombi, Trend, LPG
EX 1997 Mk-2 1.8 b Ferdehatu GLX
Ex 2002 MK-3 1.8 b Kombi Ambiente
Ex 1996 Mk-1 1.6 b Kombi CLX
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #82 Dátum: 2011.03.30 szerda, 11:32:39 »

esetleg airsoft?
van par tagnak airsoft fegyvere.
az meg kevesbe veszelyes mint a legfegyver.
 wave
abban nem tudok segíteni,nekem ez van.Szerintem akár az is,kinek mi tetszik.De egyelőre akkor ez legyen kérdésként feldobva.
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #83 Dátum: 2011.04.05 kedd, 12:35:07 »

Lásd másik topic. Wink
néztem, de nincs ott semmi hehe
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #84 Dátum: 2011.04.05 kedd, 16:14:04 »

néztem, de nincs ott semmi hehe

Most lett végleges, még teszteljük egy-két órát, és reggel felkerül!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #85 Dátum: 2011.04.06 szerda, 13:12:03 »

És tényleg szükséges ez a két klub, mit bohóckodunk...?! Majd én csinálok egy harmadikat is  eplus2
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #86 Dátum: 2011.04.06 szerda, 13:13:20 »

És tényleg szükséges ez a két klub, mit bohóckodunk...?! Majd én csinálok egy harmadikat is  eplus2
te legkorábban 6. klubot tudsz csinálni  hehe
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #87 Dátum: 2011.04.06 szerda, 13:13:25 »

És tényleg szükséges ez a két klub, mit bohóckodunk...?! Majd én csinálok egy harmadikat is  eplus2

Sztem csak két színtér van...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #88 Dátum: 2011.04.06 szerda, 14:57:48 »

te legkorábban 6. klubot tudsz csinálni  hehe
Akkor te csinálj hatodikat, mert a hét az egyik kedvenc számom  eplus2
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #89 Dátum: 2011.04.07 csütörtök, 14:29:01 »

Eddig jelentkezők:

Gabe, Flyfish, Mobi Dik, SGabo, TISLER19, Takiatti.

 wave
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #90 Dátum: 2011.04.07 csütörtök, 14:30:08 »

Eddig jelentkezők:

Gabe, Flyfish, Mobi Dik, SGabo, TISLER19, Takiatti.

 wave

 Wink worship worship
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #91 Dátum: 2011.04.07 csütörtök, 14:50:27 »

Napuval beszéltem ma, és igencsak érdekli a találkozó családostól! nyes
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #92 Dátum: 2011.04.07 csütörtök, 20:44:06 »

Jelentkezés: Az átutalás közleményébe gondolom jó beírni a nicket majd, ugyi?
Naplózva
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #93 Dátum: 2011.04.07 csütörtök, 21:24:10 »

Wink worship worship
Detto.... party0038
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #94 Dátum: 2011.04.07 csütörtök, 22:21:32 »

Jelentkezés: Az átutalás közleményébe gondolom jó beírni a nicket majd, ugyi?
Igen, azt mindenképp.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #95 Dátum: 2011.04.08 péntek, 09:06:19 »

Jelentkezés: Az átutalás közleményébe gondolom jó beírni a nicket majd, ugyi?

Igen! Wink
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #96 Dátum: 2011.04.08 péntek, 09:08:53 »

Eddig jelentkezők:

Gabe, Flyfish, Mobi Dik, SGabo, TISLER19, Takiatti.
FrancoNero, krisz32, csehors, Balogh Tomi.

 wave
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48446



« Új hozzászólás #97 Dátum: 2011.04.08 péntek, 20:18:18 »

alf lehet,hogy focizni fog belgiumban...... rinya
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #98 Dátum: 2011.04.09 szombat, 09:45:59 »

alf lehet,hogy focizni fog belgiumban...... rinya
Személyesen még nem ismerlek,de hiányozni fogsz az biztos. worship worship worship
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #99 Dátum: 2011.04.09 szombat, 12:30:19 »

alf lehet,hogy focizni fog belgiumban...... rinya
most gondolj, bele!  vigyor3
Ha elmész focizni, azzal tönkreteszed a térdizületeidet és egyéb testrészeidet ha elesel vagy felrúgnak, nem akkora élmény mint a találkozó!  idiota
Jó persze voltál már, de a közösségnek hiányoznál és ha ezt figyelembe veszed és a focit gyökét elosztod kettővel akkor azt kapod hogy mondeo tali  nyes
Bocs ha hüle vagyok  lol002
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 ... 11   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.069 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.