Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.26 péntek, 13:46:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 ... 16   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Műszakiztatás  (Megtekintve 259976 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #50 Dátum: 2011.09.02 péntek, 11:01:31 »

Ma sikeresen levizsgázott a gépem. 2 évig most rendben a gép hatóságilag. Smiley
A jó hír az, hogy nem kellett hozzányúlni vizsga előtt.
A vicc meg az, hogy kitalálták, hogy mivel nincs rajta vonóhorog, de a forgalmi szerint van, törlik a vontatási adatokat. A kérdés csak az, hogy az előző 3 vizsgán ez nem tűnt fel a hatóságnak? Akkor sem volt rajta vonóhorog (mert csak kb fél évig lehetett rajta a forgalomba helyezés után, az előző tulaj sem mondta, hogy nála volt rajta) és nem volt gond vele.
Most meg mehetek okmányirodázni, forgalmi engedély csere miatt, fizethetem a 8eFt-ot. Van rá 15 napom, addig meg 3db A4-es lap van forgalmi helyett.  gun
A vizsgalapon meg elírták a címemet, remélem nem lesz belőle plusz kör.
Neked az első ablak is fóliázva van? Ha igen, akkor hogy mentél át?
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
drof
Vendég
« Új hozzászólás #51 Dátum: 2011.09.02 péntek, 11:03:48 »

Neked az első ablak is fóliázva van? Ha igen, akkor hogy mentél át?

Úgy, ahogy én. Lehúzott ablakokkal. eplus2
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #52 Dátum: 2011.09.02 péntek, 11:05:29 »

Neked az első ablak is fóliázva van? Ha igen, akkor hogy mentél át?
Nekem a régi foliázva volt elöl is, de csak betörésvédelem miatt. Nem volt sötétítve, abba is belekötöttek. + 3000.- volt
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #53 Dátum: 2011.09.02 péntek, 11:08:23 »

Úgy, ahogy én. Lehúzott ablakokkal. eplus2
Jó, de neked haver csinálja. Meg elviekben kell képet készíteni a kocsiról, stb. Tudom, mindent meg lehet oldani, csak haveri kapcsolatok, meg pénz kérdése minden.
Haveri kapcsolatom nincs, feleslegesen meg nem akarok pénzt kidobni, hogy átmenjen.
Nekem úgy emlékszem nov. lesz a műszaki vizsga ideje. Arra a napra majd valakivel első ablakot cserélek Smiley
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #54 Dátum: 2011.09.02 péntek, 13:15:31 »

Neked az első ablak is fóliázva van? Ha igen, akkor hogy mentél át?
kicseréltem őket. 2x15perc.
így akarjon legálisan vizsgáztatni az egyszeri autótulajdonos. Felkészíted, full legális rajta minden, működik minden, erre kitalálják, hogy nincs is rajta vonóhorog (és tényleg, de volt), ami miatt 15 napon belül okmányiroda és +8000ft az okmánycsere költsége. Ha ezt összeadom a fóliás ablakok cseréjének költségével, akár 15eft-ot is rászánhattam volna a levelezős vizsgára. És akkor nem kellett volna szerelnem, meg okmányirodába rohangálnom, és még vontatási adat is megmaradt volna a forgalmiban.
Miért gond az, hogy nincs rajta horog? hát mert akkor nem tudja úgy körbefényképezni, hogy a forgalmiban jelölt állapot legyen (azaz vonóhoroggal). Bezzeg a lakcímemet nem volt képes rendesen felírni a vizsgalapra.
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #55 Dátum: 2011.09.02 péntek, 13:17:59 »

Jó, de neked haver csinálja. Meg elviekben kell képet készíteni a kocsiról, stb. Tudom, mindent meg lehet oldani, csak haveri kapcsolatok, meg pénz kérdése minden.
Haveri kapcsolatom nincs, feleslegesen meg nem akarok pénzt kidobni, hogy átmenjen.
Nekem úgy emlékszem nov. lesz a műszaki vizsga ideje. Arra a napra majd valakivel első ablakot cserélek Smiley
nekem október végén ha kell, lesz fóliázatlan. Azért csak akkor, mert okt elején megyek ausztriába, és nem akarom hogy pampogjanak miatta. BTW, tudja valaki, hogy mi a police véleménye arrafelé a fóliás első ablakokról? azt tudom, hogy a románok harapnak érte pénzsszerzési célzattal.
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #56 Dátum: 2011.09.02 péntek, 13:18:51 »

Jó, de neked haver csinálja. Meg elviekben kell képet készíteni a kocsiról, stb. Tudom, mindent meg lehet oldani, csak haveri kapcsolatok, meg pénz kérdése minden.
Haveri kapcsolatom nincs, feleslegesen meg nem akarok pénzt kidobni, hogy átmenjen.
Nekem úgy emlékszem nov. lesz a műszaki vizsga ideje. Arra a napra majd valakivel első ablakot cserélek Smiley
könnyű ilyen "havert" találni. Van is közös ismerősünk ilyen.  eplus2
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #57 Dátum: 2011.09.02 péntek, 13:19:11 »

nekem október végén ha kell, lesz fóliázatlan. Azért csak akkor, mert okt elején megyek ausztriába, és nem akarom hogy pampogjanak miatta. BTW, tudja valaki, hogy mi a police véleménye arrafelé a fóliás első ablakokról? azt tudom, hogy a románok harapnak érte pénzsszerzési célzattal.

ausztriában akár be is falazhatod az ablakokat, őket csak az érdekli, hogy előre kiláss...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #58 Dátum: 2011.09.02 péntek, 13:20:32 »

nekem október végén ha kell, lesz fóliázatlan. Azért csak akkor, mert okt elején megyek ausztriába, és nem akarom hogy pampogjanak miatta. BTW, tudja valaki, hogy mi a police véleménye arrafelé a fóliás első ablakokról? azt tudom, hogy a románok harapnak érte pénzsszerzési célzattal.
Eddig Szlovákia, Cseho., Ausztria, Horváto.-ban voltam full fóliával, de sehol nem szúrtak még ki, pedig nem húzom le az ablakot minden alkalommal, ha rendőrt látok. Egyedül a határon megyek át mindenhol leengedett első ablakokkal.

Megnéztem, nov. 26-ig van műszakim. Akkor ha megoldható, akkor egy cserére beugranék majd hozzád, ha aktuális lesz.  worship
« Utoljára szerkesztve: 2011.09.02 péntek, 13:27:56 írta Domi » Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #59 Dátum: 2011.09.03 szombat, 14:55:10 »

Eddig Szlovákia, Cseho., Ausztria, Horváto.-ban voltam full fóliával, de sehol nem szúrtak még ki, pedig nem húzom le az ablakot minden alkalommal, ha rendőrt látok. Egyedül a határon megyek át mindenhol leengedett első ablakokkal.

Megnéztem, nov. 26-ig van műszakim. Akkor ha megoldható, akkor egy cserére beugranék majd hozzád, ha aktuális lesz.  worship
Csinálhatjuk úgy is, hogy elmegyünk együtt valahova (vagy eljössz ide) és rögtön be is tesszük a fóliátlan üvegeket.
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #60 Dátum: 2011.09.03 szombat, 15:29:35 »

Csinálhatjuk úgy is, hogy elmegyünk együtt valahova (vagy eljössz ide) és rögtön be is tesszük a fóliátlan üvegeket.
ez elég bizarul hangzott... eplus2
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #61 Dátum: 2011.09.03 szombat, 15:37:57 »

Csinálhatjuk úgy is, hogy elmegyünk együtt valahova (vagy eljössz ide) és rögtön be is tesszük a fóliátlan üvegeket.
Én is valami hasonlóra gondoltam. A felajánlást meg előre is köszi!  worship Természetesen várom majd pü-ben, hogy melyik a kedvenc borod! Wink  pias
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #62 Dátum: 2011.09.19 hétfő, 10:50:56 »

Hallottam valami olyat, hogy allitolag identol (vagy jovo januar 1-tol?)  el kellene fogadjak a kulfoldi vizsgat is az autokon. Olyan szinten tudok rola, hogy behozott auto eseten, ha minimum 1 ho muszaki vizsga van meg rajta, es van EU-s tipusbizonyitvany, akkor nem kell ujravizsgaztatni.

A kerdes viszont az, hogy allitolag mar kulfoldon is vizsgaztathato a jarmu, nem csak abban az orszagban, ahova a rendszama szerint tartozik, es allitolag ez is ervenyes. Errol tud valaki valamit? Tul szep lenne, hogy igaz legyen...

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Makker
Vendég
« Új hozzászólás #63 Dátum: 2011.09.19 hétfő, 12:16:15 »

Hallottam valami olyat, hogy allitolag identol (vagy jovo januar 1-tol?)  el kellene fogadjak a kulfoldi vizsgat is az autokon. Olyan szinten tudok rola, hogy behozott auto eseten, ha minimum 1 ho muszaki vizsga van meg rajta, es van EU-s tipusbizonyitvany, akkor nem kell ujravizsgaztatni.

A kerdes viszont az, hogy allitolag mar kulfoldon is vizsgaztathato a jarmu, nem csak abban az orszagban, ahova a rendszama szerint tartozik, es allitolag ez is ervenyes. Errol tud valaki valamit? Tul szep lenne, hogy igaz legyen...

AndyA

Eu-s tagállamokban tök logikus lenne az hogy bárhol vizsgáztathatod az autódat és bárhol érvényes. Bár amit a magyar állam évek óta művel az autósok ellen.. én azt mondom ne nagyon reménykedj! :/ Ez csak egy megérzés semmi más! wave
Naplózva
Makker
Vendég
« Új hozzászólás #64 Dátum: 2011.10.03 hétfő, 17:15:59 »

Még nem most lesz a műszaki vizsgám de riogattak azzal hogy a kopott első rendszám miatt megfogják buktatni, és nem szeretném lecserélni a rendszámomat mert jól hangzik és amúgy is így a valós évjáratát mutatja. NA lényeg a lényeg hogyan tudnám diszkréten újra varázsolni a rendszámomat, alkoholos filc,olajfesték, vagy csinálok kartonból egy mintát és lefújom spray-vel?  Huh?
Naplózva
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #65 Dátum: 2011.10.03 hétfő, 17:18:15 »

Még nem most lesz a műszaki vizsgám de riogattak azzal hogy a kopott első rendszám miatt megfogják buktatni, és nem szeretném lecserélni a rendszámomat mert jól hangzik és amúgy is így a valós évjáratát mutatja. NA lényeg a lényeg hogyan tudnám diszkréten újra varázsolni a rendszámomat, alkoholos filc,olajfesték, vagy csinálok kartonból egy mintát és lefújom spray-vel?  Huh?

Max. alkoholos filc. Ha latszik rajta, hogy barmit csinaltal vele, ujrafestetted, mittudomen, arra siman rahuzhatja egy rosszindulatu rendor vagy vizsgabiztos, hogy "hatosagi jelzes megvaltoztatasa", azutan jol megb...untetnek.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #66 Dátum: 2011.10.03 hétfő, 17:21:23 »

olyan helyre vidd ahol van ismerős  Wink

azt el ne hiddjétek hogy nem lehet már csalni , mert kamer így meg úgy meg bla bla bla....

szerintem ne foglalkozz a rendszámtáblával
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
attila82
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 661



E-mail
« Új hozzászólás #67 Dátum: 2011.10.03 hétfő, 17:31:29 »

Még nem most lesz a műszaki vizsgám de riogattak azzal hogy a kopott első rendszám miatt megfogják buktatni, és nem szeretném lecserélni a rendszámomat mert jól hangzik és amúgy is így a valós évjáratát mutatja. NA lényeg a lényeg hogyan tudnám diszkréten újra varázsolni a rendszámomat, alkoholos filc,olajfesték, vagy csinálok kartonból egy mintát és lefújom spray-vel?  Huh?
Hello! Mi a traktorokon mindig egy vékony ecsettel szoktuk áttfesteni ha megkopik (a piros, és a fekete rendszámot is) és még soha nem kötekettek vele műszaki vizsgán,és a rendőrök se kekeckedtek! Azért már inkább szólta,hogy meg van kopva és nem látszik!
Naplózva

2011.08. MKIV  2.0 TDCi  Turnier  Titanium 163Le Powershift  (2018.12.14. - ...........)

Ex: 2001.01. MKIII  2.0 TDDi  Turnier Trend 115Le  (2010.11.03. - 2018.12.11.)
Makker
Vendég
« Új hozzászólás #68 Dátum: 2011.10.03 hétfő, 18:03:09 »

Köszönöm a válaszokat, csak nem veszik észre hogy itt ott egy kis filccel megvan erősítve  gun  vigyor3
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #69 Dátum: 2011.10.03 hétfő, 21:46:06 »

Még nem most lesz a műszaki vizsgám de riogattak azzal hogy a kopott első rendszám miatt megfogják buktatni, és nem szeretném lecserélni a rendszámomat mert jól hangzik és amúgy is így a valós évjáratát mutatja. NA lényeg a lényeg hogyan tudnám diszkréten újra varázsolni a rendszámomat, alkoholos filc,olajfesték, vagy csinálok kartonból egy mintát és lefújom spray-vel?  Huh?
lehet kérni új táblát.
passzolok az anyagiak miatt...
anno fogtam egy vonóhorgot pont telibe verte a rendszámot és félbeszakadt. a szakadtat leadtam, kaptam helyette vadi újat.
természetesen a betűk, számok maradtak...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Makker
Vendég
« Új hozzászólás #70 Dátum: 2011.10.03 hétfő, 21:53:31 »

lehet kérni új táblát.
passzolok az anyagiak miatt...
anno fogtam egy vonóhorgot pont telibe verte a rendszámot és félbeszakadt. a szakadtat leadtam, kaptam helyette vadi újat.
természetesen a betűk, számok maradtak...

Nekem azt mondták hogy ha ilyen van akkor új forgalmit kell csináltatni és új rendszámot kap az autó. Ugyan azt a betű és szám kombinációt többször nem gyárthatják le (tudtommal) de majd ha már túl leszek a fék/ABS mizérián majd egy okmányirodában megkérdezem hogy hogy is van ez  és akkor az lesz a tuti.  Undecided
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #71 Dátum: 2011.10.03 hétfő, 22:14:13 »

Nekem azt mondták hogy ha ilyen van akkor új forgalmit kell csináltatni és új rendszámot kap az autó. Ugyan azt a betű és szám kombinációt többször nem gyárthatják le (tudtommal) de majd ha már túl leszek a fék/ABS mizérián majd egy okmányirodában megkérdezem hogy hogy is van ez  és akkor az lesz a tuti.  Undecided
ez hidd el egy baromság, vagy eltörölték a lehetőségét....
nem most volt, mikor nekem erre szükségem volt, de megcsinálták azt az egy darabot, hivatalosan.
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
drof
Vendég
« Új hozzászólás #72 Dátum: 2011.10.03 hétfő, 22:22:03 »

Nekem azt mondták hogy ha ilyen van akkor új forgalmit kell csináltatni és új rendszámot kap az autó. Ugyan azt a betű és szám kombinációt többször nem gyárthatják le (tudtommal) de majd ha már túl leszek a fék/ABS mizérián majd egy okmányirodában megkérdezem hogy hogy is van ez  és akkor az lesz a tuti.  Undecided

Tudatlan ember hülye találgatásai, amit hallottál. Ha csak az 1-iket kell pótolni, akkor marad a régi rendszám. Ha mindkettőt, akkor új rendszám. integet2
Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #73 Dátum: 2011.10.03 hétfő, 22:26:40 »

Tudatlan ember hülye találgatásai, amit hallottál. Ha csak az 1-iket kell pótolni, akkor marad a régi rendszám. Ha mindkettőt, akkor új rendszám. integet2
és ha a hátsót kell cserélni a matricával?akkor új vizsga?mert matrica sorszámos...vagy iktatják az új matricát is?
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
drof
Vendég
« Új hozzászólás #74 Dátum: 2011.10.03 hétfő, 22:37:12 »

és ha a hátsót kell cserélni a matricával?akkor új vizsga?mert matrica sorszámos...vagy iktatják az új matricát is?

Forgalmi alapján új matrica.
Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #75 Dátum: 2011.10.03 hétfő, 22:40:07 »

Forgalmi alapján új matrica.
tényleg, az is egy megoldás  vigyor3
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
Makker
Vendég
« Új hozzászólás #76 Dátum: 2011.10.04 kedd, 07:37:07 »

köszönöm akkor csak lecserélném az első rendszámot az a biztos ami tuti + szebb is lesz tőle Cheesy
Naplózva
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #77 Dátum: 2011.10.15 szombat, 17:01:25 »

mostanában mi az ára egy normál nem feláras müszaki vizsgának?
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #78 Dátum: 2011.10.15 szombat, 17:36:34 »

mostanában mi az ára egy normál nem feláras müszaki vizsgának?
hatósági ár:16290
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
sendrew
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332



E-mail
« Új hozzászólás #79 Dátum: 2011.10.15 szombat, 17:48:29 »

hatósági ár:16290

Ennyiből le van vizsgáztatva, ha nincsen gond? Plusz pár ezer a fólia miatt
Naplózva

2008. Ford S-MAX 2.0 Titanium 145LE
2008. Ford Focus 1.6    101LE

EX:
2001. Ford Ka 1.3 60LE
2004. Ford Mondeo Turnier Trend 1.8 16V 125LE  LPG
2007. Ford Fiesta 1.25    75LE

Az autó nyomokban Ghia elemeket tartalmazott
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #80 Dátum: 2011.10.15 szombat, 18:20:08 »

Ennyiből le van vizsgáztatva, ha nincsen gond? Plusz pár ezer a fólia miatt
a fóliásat már csak tuti vizsgára érdemes elvinni.az meg asszem 25 től indul...... kuss vigyor
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
mondejoooooo
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1790



E-mail
« Új hozzászólás #81 Dátum: 2011.10.15 szombat, 20:23:48 »

mostanában mi az ára egy normál nem feláras müszaki vizsgának?

Wallis-nál most akciós, 16290ft, vagyis a hivatalos áron csinálják.
Naplózva

ex 2001. Mondeo 2.0 16V 145LE Ghia,  tempomat, IPS, 4 kerék, kormány...
2013. Mondeo Mk4 fl 2.0 SCTI Ecoboost
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #82 Dátum: 2011.11.22 kedd, 19:20:34 »

Wallis-nál most akciós, 16290ft, vagyis a hivatalos áron csinálják.
Épp most jelentkeztem be hozzájuk, majd valamikor hívnak.
Kérdés: egy rozsdás, de (tudtommal) nem lukas kipufogódobbal átengednek?
Más hátráltató tényezőről nem tudok. Első helyzetjelzőben LED van, de nem kék, hanem fehér. A fóliázott első ablakokat kicseréltem nem fóliásokra, így ez az akadály megszűnt. A tetőablak viszont szintén fóliázva van, ezt nézik? Az csak nem zavarja a többi autóst, hogy a zebrán átkelni készülő gyalogost lássák Cheesy
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #83 Dátum: 2011.11.22 kedd, 19:23:31 »

Wallis-nál most akciós, 16290ft, vagyis a hivatalos áron csinálják.

Azért ne lepődjetek meg ha a végösszeg esetleg nem annyi lessz.... eplus2
Naplózva
mondejoooooo
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1790



E-mail
« Új hozzászólás #84 Dátum: 2011.11.22 kedd, 23:31:45 »

Azért ne lepődjetek meg ha a végösszeg esetleg nem annyi lessz.... eplus2

nekem annyi volt
Naplózva

ex 2001. Mondeo 2.0 16V 145LE Ghia,  tempomat, IPS, 4 kerék, kormány...
2013. Mondeo Mk4 fl 2.0 SCTI Ecoboost
mondejoooooo
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1790



E-mail
« Új hozzászólás #85 Dátum: 2011.11.22 kedd, 23:34:21 »

Épp most jelentkeztem be hozzájuk, majd valamikor hívnak.
Kérdés: egy rozsdás, de (tudtommal) nem lukas kipufogódobbal átengednek?
Más hátráltató tényezőről nem tudok. Első helyzetjelzőben LED van, de nem kék, hanem fehér. A fóliázott első ablakokat kicseréltem nem fóliásokra, így ez az akadály megszűnt. A tetőablak viszont szintén fóliázva van, ezt nézik? Az csak nem zavarja a többi autóst, hogy a zebrán átkelni készülő gyalogost lássák Cheesy

az tuti, hogy az én kipuf is rozsdás (10 éves) de nem lukas. B oszloptól fóliázott, még a műbizt se kérték. A többiről nem tudnék nyilatkozni.
Helyben megvártam, kb. 1 óra alatt megvolt. Semmi megjegyzés nem volt, hogy esetleg valamit cserélni/javítani kellene.
Naplózva

ex 2001. Mondeo 2.0 16V 145LE Ghia,  tempomat, IPS, 4 kerék, kormány...
2013. Mondeo Mk4 fl 2.0 SCTI Ecoboost
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #86 Dátum: 2011.11.22 kedd, 23:40:26 »

az tuti, hogy az én kipuf is rozsdás (10 éves) de nem lukas. B oszloptól fóliázott, még a műbizt se kérték. A többiről nem tudnék nyilatkozni.
Helyben megvártam, kb. 1 óra alatt megvolt. Semmi megjegyzés nem volt, hogy esetleg valamit cserélni/javítani kellene.
Jól hangzik. Én is megvárom majd. Ma jelentkeztem, szerintem holnap hívnak is. Most néztem, hogy nem is 29-ig, hanem csak 26-ig van műszakim... A héten még el kéne intézni.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #87 Dátum: 2011.11.23 szerda, 12:49:21 »

Jól hangzik. Én is megvárom majd. Ma jelentkeztem, szerintem holnap hívnak is. Most néztem, hogy nem is 29-ig, hanem csak 26-ig van műszakim... A héten még el kéne intézni.
Szuper, csak kedden tudnak fogadni. Az meg 29, tehát 3 napig nem lesz műszakim.Szombaton leteszem a kocsit nálik, aztán meglátjuk mikorra készül el. Nem akarok kockáztatni egy műszaki nélküli rendőri igazoltatást.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #88 Dátum: 2011.11.23 szerda, 13:02:40 »

Szuper, csak kedden tudnak fogadni. Az meg 29, tehát 3 napig nem lesz műszakim.Szombaton leteszem a kocsit nálik, aztán meglátjuk mikorra készül el. Nem akarok kockáztatni egy műszaki nélküli rendőri igazoltatást.

Miért nem jössz ki hozzánk? Én holnap vagy holnap után viszem.
Itt is 16e... és nem kell semmi móka. Kb 1 óra, és nem kell odaadni az autót senkinek.
Mehetünk együtt.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
mondejoooooo
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1790



E-mail
« Új hozzászólás #89 Dátum: 2011.11.23 szerda, 13:08:07 »

Szuper, csak kedden tudnak fogadni. Az meg 29, tehát 3 napig nem lesz műszakim.Szombaton leteszem a kocsit nálik, aztán meglátjuk mikorra készül el. Nem akarok kockáztatni egy műszaki nélküli rendőri igazoltatást.

ha nem tévedek lehet aznapra kérni valamiféle menetlevelet vagymi amivel A-ból elmehetsz B-be vagyis a vizsgahelyre...
Naplózva

ex 2001. Mondeo 2.0 16V 145LE Ghia,  tempomat, IPS, 4 kerék, kormány...
2013. Mondeo Mk4 fl 2.0 SCTI Ecoboost
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #90 Dátum: 2011.11.23 szerda, 13:14:14 »

köszönöm akkor csak lecserélném az első rendszámot az a biztos ami tuti + szebb is lesz tőle Cheesy
azért szokták átrendszámozást ajánlani, mert forgalmi csere mellett az olcsóbb. A pótlás valamiért drágább.
Az enyémen is sérült az első rendszám, L alakban be van szakadva (vonóhorog...) de a vizsgán nem volt vele gond.
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #91 Dátum: 2011.11.23 szerda, 13:28:33 »

Miért nem jössz ki hozzánk? Én holnap vagy holnap után viszem.
Itt is 16e... és nem kell semmi móka. Kb 1 óra, és nem kell odaadni az autót senkinek.
Mehetünk együtt.
NKH-s hely, vagy nem?
Amúgy ha tényleg 16e, akkor holnap ki tudok menni, de pénteken nem, mert dolgom van. Ha holnap viszed, akkor oké.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #92 Dátum: 2011.11.23 szerda, 14:09:44 »

Miért nem jössz ki hozzánk? Én holnap vagy holnap után viszem.
Itt is 16e... és nem kell semmi móka. Kb 1 óra, és nem kell odaadni az autót senkinek.
Mehetünk együtt.

Március végén velem is eljöhetsz!   wave
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #93 Dátum: 2011.11.23 szerda, 14:24:57 »

NKH-s hely, vagy nem?
Amúgy ha tényleg 16e, akkor holnap ki tudok menni, de pénteken nem, mert dolgom van. Ha holnap viszed, akkor oké.

A hát... menjünk holnap. Fél héttől, 14.30-ig vannak. 16e valamennyi. Én reggel mennék.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #94 Dátum: 2011.11.23 szerda, 15:09:26 »

A hát... menjünk holnap. Fél héttől, 14.30-ig vannak. 16e valamennyi. Én reggel mennék.
Én olyan 10-re tudnék odaérni. Hol találkozzunk?
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #95 Dátum: 2011.11.23 szerda, 15:41:53 »

Én olyan 10-re tudnék odaérni. Hol találkozzunk?

Ott. Ha lejöttél az M0-ról (átjöttél felette), az olasz vagy milyen benzinkút mellett eljössz, a körforgalomnál egyenesen, elhagyod az Aldit, majd lesz egy fehér kerítés, ott jobbra. Na ez már a felügyelet. Az első bejáratán bemégy. Keresel egy feltűnően jóképű/szimpatikus fickót, sötétkék tdci-vel.
Ennyi. Én majd odamegyek már 9 körül, húzk jegyet, hogy ne kelljen annyit várnunk.
Ha mégis, majd szóval tartalak  vigyor3
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #96 Dátum: 2011.11.23 szerda, 15:51:29 »

Ott. Ha lejöttél az M0-ról (átjöttél felette), az olasz vagy milyen benzinkút mellett eljössz, a körforgalomnál egyenesen, elhagyod az Aldit, majd lesz egy fehér kerítés, ott jobbra. Na ez már a felügyelet. Az első bejáratán bemégy. Keresel egy feltűnően jóképű/szimpatikus fickót, sötétkék tdci-vel.
Ennyi. Én majd odamegyek már 9 körül, húzk jegyet, hogy ne kelljen annyit várnunk.
Ha mégis, majd szóval tartalak  vigyor3
http://g.co/maps/wsdxv Én így fogok menni. Ez az az út, amin az ALDI van? Csak hogy ne keringjek össze-vissza. Ha igen, akkor ok. M0, tankstelle, Aldi, kerítés.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #97 Dátum: 2011.11.23 szerda, 17:04:35 »

http://g.co/maps/wsdxv Én így fogok menni. Ez az az út, amin az ALDI van? Csak hogy ne keringjek össze-vissza. Ha igen, akkor ok. M0, tankstelle, Aldi, kerítés.

Ez még miki előtt van. Erre keress rá: Szigetszentmiklós, Leshegyi út. Jó közel az M0-hoz.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #98 Dátum: 2011.11.23 szerda, 17:13:15 »

Ez még miki előtt van. Erre keress rá: Szigetszentmiklós, Leshegyi út. Jó közel az M0-hoz.
Ok. Akkor holnap 10-re ott vagyok a Leshegy úton, a vizsgaállomást meg csak megtalálom. Remélem ott nem bejelentkezés alapján megy (vagy ha igen, akkor reggel szólj oda nekik légyszi), mert nem szívesen mennék oda csak úgy. Szeretnék vizsgával hazajönni Smiley
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #99 Dátum: 2011.11.23 szerda, 22:57:00 »

Ok. Akkor holnap 10-re ott vagyok a Leshegy úton, a vizsgaállomást meg csak megtalálom. Remélem ott nem bejelentkezés alapján megy (vagy ha igen, akkor reggel szólj oda nekik légyszi), mert nem szívesen mennék oda csak úgy. Szeretnék vizsgával hazajönni Smiley

Nem kell bejelentkezni, csak jegyet húzni. Mint írtam, én húzok...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 ... 16   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.07 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.