Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.29 hétfő, 04:00:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 340 341 342 343 344 345 346 [347] 348 349 350 351 352 353 354 ... 366   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autó Hi-Fi  (Megtekintve 4553824 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
netcore
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1107


netcoore@gmai.com
E-mail
« Új hozzászólás #17300 Dátum: 2017.03.18 szombat, 14:03:01 »

nekem is ilyen volt a sony mp3 mk3-ban meg többeknek. az vált be, amit írtam. vagy dobd ki és tegyél bele androidosat. focusba legalább van pont belepasszoló gyárinak kinéző cucc

csak a kínaiaknak a hangja fhos, és 100kért nem akarok venni kínai csodát, akkor inkább várok és veszek bele rendes 2dines márkás rádiót.


Naplózva

0670-5882782


A nőknek 70 házimunkához kell érteniük:a főzés és a 69!
Mk4 2008 2,0Tdci 143Le? Titanium-x
Ex:Focus mk2 1,6tdci kombi 18"
R.I.P. Mondeo mk3(2002)2.0 tddi(tdci vgt turbo 1,5bar boost+csipsz)kombi -8cm
kotta_cs
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2304



E-mail
« Új hozzászólás #17301 Dátum: 2017.03.18 szombat, 17:11:50 »

csak a kínaiaknak a hangja fhos, és 100kért nem akarok venni kínai csodát, akkor inkább várok és veszek bele rendes 2dines márkás rádiót.

ez így nem igaz. A gyári fejegységhez rakták a leggazdaságosabb, de azzal jól szóló hangszórókat. De megfelelő hangszóróval, a kínai fejegység is jól szól. Nekem a jeep-ben is ebay-es van és nagyon szépen szól, igaz kicseréltem a hangszórókat alpine-ra és van benne egy 260W-os erősítő. Aztán beállítottam ahogy nekem tetszik és lám, jobban szól mint a gyári. Felesleges a kínai, nem kínai cuccot összehasonlítani.

A lehetőségek egyszerűek
1. el kell dönteni típus azonos kell vagy sem
2. el kell dönteni az árkategóriát
3. el kell dönteni milyen funkciók kellenek

Nyilván egy fél misis pioneer vagy alpine... rendszer nem úgy fog szólni, mint egy 75eHuf-os kínai, de annak a fél misisnek a fele is kínában készült.

Ha típus azonos kell, akkor van az a néhány amit a ford legyártatott, meg vannak a kínaiak. Ha átalakítod az autót picit, akkor jöhetnek az egyéb fejek, pl tavaly is volt az alpine-nak(de lehet valami más típus volt) valami jó 2din-es cucca 85eHuf körül.

Aztán jöhet még a tablet beépítés és egyéb nyalánkság is, de alapvetően ez nem igaz, hogy a kínai vacakul szól
Naplózva

-=újra=-
2006 Grand Cherokee 3.0 CRD V6 Limited
Anya: 2007 Mondeo MK4 1.8TDCi
ex: 2007 Mondeo MK4 2.0TDCi
ex: 2002 Mondeo MK3 1.8 aranybogár
ex: egyéb fordok
netcore
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1107


netcoore@gmai.com
E-mail
« Új hozzászólás #17302 Dátum: 2017.03.18 szombat, 19:17:06 »

ez így nem igaz. A gyári fejegységhez rakták a leggazdaságosabb, de azzal jól szóló hangszórókat. De megfelelő hangszóróval, a kínai fejegység is jól szól. Nekem a jeep-ben is ebay-es van és nagyon szépen szól, igaz kicseréltem a hangszórókat alpine-ra és van benne egy 260W-os erősítő. Aztán beállítottam ahogy nekem tetszik és lám, jobban szól mint a gyári. Felesleges a kínai, nem kínai cuccot összehasonlítani.

A lehetőségek egyszerűek
1. el kell dönteni típus azonos kell vagy sem
2. el kell dönteni az árkategóriát
3. el kell dönteni milyen funkciók kellenek

Nyilván egy fél misis pioneer vagy alpine... rendszer nem úgy fog szólni, mint egy 75eHuf-os kínai, de annak a fél misisnek a fele is kínában készült.

Ha típus azonos kell, akkor van az a néhány amit a ford legyártatott, meg vannak a kínaiak. Ha átalakítod az autót picit, akkor jöhetnek az egyéb fejek, pl tavaly is volt az alpine-nak(de lehet valami más típus volt) valami jó 2din-es cucca 85eHuf körül.

Aztán jöhet még a tablet beépítés és egyéb nyalánkság is, de alapvetően ez nem igaz, hogy a kínai vacakul szól



Volt kínai rádióm, kb olyan hangja volt mint egy 30éves lada rádiónak, pedig csillivilli bt meg minden volt benne.

Naplózva

0670-5882782


A nőknek 70 házimunkához kell érteniük:a főzés és a 69!
Mk4 2008 2,0Tdci 143Le? Titanium-x
Ex:Focus mk2 1,6tdci kombi 18"
R.I.P. Mondeo mk3(2002)2.0 tddi(tdci vgt turbo 1,5bar boost+csipsz)kombi -8cm
kotta_cs
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2304



E-mail
« Új hozzászólás #17303 Dátum: 2017.03.18 szombat, 20:21:33 »


Volt kínai rádióm, kb olyan hangja volt mint egy 30éves lada rádiónak, pedig csillivilli bt meg minden volt benne.



Nekem meg van és nagyon szép hangja van
Naplózva

-=újra=-
2006 Grand Cherokee 3.0 CRD V6 Limited
Anya: 2007 Mondeo MK4 1.8TDCi
ex: 2007 Mondeo MK4 2.0TDCi
ex: 2002 Mondeo MK3 1.8 aranybogár
ex: egyéb fordok
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #17304 Dátum: 2017.03.18 szombat, 20:28:02 »

ez így nem igaz. A gyári fejegységhez rakták a leggazdaságosabb, de azzal jól szóló hangszórókat. De megfelelő hangszóróval, a kínai fejegység is jól szól. Nekem a jeep-ben is ebay-es van és nagyon szépen szól, igaz kicseréltem a hangszórókat alpine-ra és van benne egy 260W-os erősítő. Aztán beállítottam ahogy nekem tetszik és lám, jobban szól mint a gyári. Felesleges a kínai, nem kínai cuccot összehasonlítani.

A lehetőségek egyszerűek
1. el kell dönteni típus azonos kell vagy sem
2. el kell dönteni az árkategóriát
3. el kell dönteni milyen funkciók kellenek

Nyilván egy fél misis pioneer vagy alpine... rendszer nem úgy fog szólni, mint egy 75eHuf-os kínai, de annak a fél misisnek a fele is kínában készült.

Ha típus azonos kell, akkor van az a néhány amit a ford legyártatott, meg vannak a kínaiak. Ha átalakítod az autót picit, akkor jöhetnek az egyéb fejek, pl tavaly is volt az alpine-nak(de lehet valami más típus volt) valami jó 2din-es cucca 85eHuf körül.

Aztán jöhet még a tablet beépítés és egyéb nyalánkság is, de alapvetően ez nem igaz, hogy a kínai vacakul szól


De, a kinai cucc vacakul szol. Ami miatt a tied jobb az a kulso vegfok. Direktben egy trutymo.
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #17305 Dátum: 2017.03.18 szombat, 20:46:51 »

Nekem meg van és nagyon szép hangja van


Hallgass meg valami olyat, aminek valóban szép hangja van és utána ismét a tied. (Persze biztos azt mondanád, hogy nincs különbség  nyes )
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
kotta_cs
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2304



E-mail
« Új hozzászólás #17306 Dátum: 2017.03.18 szombat, 21:20:43 »

De, a kinai cucc vacakul szol. Ami miatt a tied jobb az a kulso vegfok. Direktben egy trutymo.

hát nem vagyok nagy guru az autó hangtechnika területén és úgy gondolom, hogy olyan helyen, ahol alapvetően sok a zaj felesleges stúdiótechnikát építeni, vagy az autó árának többszörösét zenére költeni, de egy sima erősítő nem hiszem, hogy meg tudja változtatni a vacak fejegység hangzását jóra. Volt skodám (octavia) a gyári hangrendszerrel vacak volt, majd vettem bele egy (akkor márkás) Sony fejegységet és nem a legolcsóbbat, a hangzás még vacakabb lett, majd egy hozzáértő megmondta milyen hangfal kell és jó lett.

A jelenlegi kínai fejegységemmel hasonlóan tettem, megkérdeztem, hogy milyen hangszórókat ajánlanak hozzá, bár a gyári boston sem volt éppen nagyon ***. Szóval nem hiszem, hogy az erősítő rendbe rakná a fejegység vacak hangját, de ha igen, akkor megtaláltuk a módját annak, hogy egy normális árú, nagy tudású egység jól szóljon.
Naplózva

-=újra=-
2006 Grand Cherokee 3.0 CRD V6 Limited
Anya: 2007 Mondeo MK4 1.8TDCi
ex: 2007 Mondeo MK4 2.0TDCi
ex: 2002 Mondeo MK3 1.8 aranybogár
ex: egyéb fordok
kotta_cs
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2304



E-mail
« Új hozzászólás #17307 Dátum: 2017.03.18 szombat, 21:25:38 »


Hallgass meg valami olyat, aminek valóban szép hangja van és utána ismét a tied. (Persze biztos azt mondanád, hogy nincs különbség  nyes )

lehet, hogy én nem hallanám, mert ennyire nem érdekel, vagy mert én tényleg nem hallom. Nekem szépen, dinamikusan szól és tud mindent, ami nekem kellett, valamint nem kellett sokat költeni rá. Ugyanakkor nem nevezném be félmisis vagy akár drágább készülékek ellen, mert nyílván nem egy súlycsoport. De gondolom senki nem egy ezer ccm-es alap skoda fábiával nevezne be a DTM-be. Aminek nem ott a helye, annak nincs ott helye.

A másik, hogy a legtöbb szuper hangzású rendszert valamilyen zenei stílusra építik, azon jól szól, de beraksz valami mást és nem is az igazi. Nekem az kell, ha megyek a járgánnyal, akkor élvezzem a zenét, legyen navim, kihangosítóm, meg minden ami kell, a hangzás legyen jó, de nyilván nekem a jó más mint nektek.

Ha esetleg hallanám is a különbséget, nem hiszem, hogy az egyenlő lenne a ráköltött pénzzel, bár érdekes az is, hogy az enyémet sem hallotta senki még is fikázzátok wow1
Naplózva

-=újra=-
2006 Grand Cherokee 3.0 CRD V6 Limited
Anya: 2007 Mondeo MK4 1.8TDCi
ex: 2007 Mondeo MK4 2.0TDCi
ex: 2002 Mondeo MK3 1.8 aranybogár
ex: egyéb fordok
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #17308 Dátum: 2017.03.18 szombat, 21:51:24 »

lehet, hogy én nem hallanám, mert ennyire nem érdekel, vagy mert én tényleg nem hallom. Nekem szépen, dinamikusan szól és tud mindent, ami nekem kellett, valamint nem kellett sokat költeni rá. Ugyanakkor nem nevezném be félmisis vagy akár drágább készülékek ellen, mert nyílván nem egy súlycsoport. De gondolom senki nem egy ezer ccm-es alap skoda fábiával nevezne be a DTM-be. Aminek nem ott a helye, annak nincs ott helye.

A másik, hogy a legtöbb szuper hangzású rendszert valamilyen zenei stílusra építik, azon jól szól, de beraksz valami mást és nem is az igazi. Nekem az kell, ha megyek a járgánnyal, akkor élvezzem a zenét, legyen navim, kihangosítóm, meg minden ami kell, a hangzás legyen jó, de nyilván nekem a jó más mint nektek.

Ha esetleg hallanám is a különbséget, nem hiszem, hogy az egyenlő lenne a ráköltött pénzzel, bár érdekes az is, hogy az enyémet sem hallotta senki még is fikázzátok wow1


A kiemelt rész amiről szó van, ez rendjén is van.
De akkor ne erőltessük azt is, hogy "nagyon szép a hangja".

Ezzel nem fikáztam korábban sem, csak kétségbe vontam reális alapokon.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
kotta_cs
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2304



E-mail
« Új hozzászólás #17309 Dátum: 2017.03.18 szombat, 23:57:38 »


A kiemelt rész amiről szó van, ez rendjén is van.
De akkor ne erőltessük azt is, hogy "nagyon szép a hangja".

Ezzel nem fikáztam korábban sem, csak kétségbe vontam reális alapokon.


hát szerintem ez is szubjektív, mert szerintem szépen szól, jó a hang minősége. De mint minden szubjektív dolog, szerintem felesleges kétségbe vonni, olyan mintha azt feszegetnénk, hogy a kék vagy a zöld szín a szebb.
Naplózva

-=újra=-
2006 Grand Cherokee 3.0 CRD V6 Limited
Anya: 2007 Mondeo MK4 1.8TDCi
ex: 2007 Mondeo MK4 2.0TDCi
ex: 2002 Mondeo MK3 1.8 aranybogár
ex: egyéb fordok
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #17310 Dátum: 2017.03.19 vasárnap, 00:08:18 »

Nem annyira....
A színes példának itt semmi értelme, egészen más.

Objektív dolog az, hogy valami mennyire adja vissza az eredeti hangzást.
Az pedig nem igazán tetszés/nem tetszés kérdése.
Nyilván lehet eltérő az emberi fül érzékenysége, de ha ugyanazzal a füllel hallgatod az élő zenét, akkor a "mintavevő" azonos így ugyanaz az összehasonlítási alap.
Minden más önigazolás.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
kotta_cs
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2304



E-mail
« Új hozzászólás #17311 Dátum: 2017.03.19 vasárnap, 00:20:48 »

Nem annyira....
A színes példának itt semmi értelme, egészen más.

Objektív dolog az, hogy valami mennyire adja vissza az eredeti hangzást.
Az pedig nem igazán tetszés/nem tetszés kérdése.
Nyilván lehet eltérő az emberi fül érzékenysége, de ha ugyanazzal a füllel hallgatod az élő zenét, akkor a "mintavevő" azonos így ugyanaz az összehasonlítási alap.
Minden más önigazolás.

amig ember dönti el, hogy mi szól szépen, addig az szubjektív. Már többen írtátok akik értenek az ilyen rendszerekhez, hogy nagyon fontos milyen zenei stílusra kell rendszert csinálni, mert lehet az egyik visszaadja a klasszikust szépen, de egy ACDC már vacak lesz. Ezért ez is olyan mint a szín, kinek mi tetszik. Ha nem így lenne, akkor lenne egy-két gyártó és kész.

Ugyan azzal a füllel meghallgatva lehet, hogy egy félmisis rendszer nekem nem tetszene, mert nem hallanám benne azt, amit keresek, lehet hogy pont ellenkezőleg. Nem tudom, mert nekem elég az MP3, nem kell flac, mp3-ból sem mindig ragaszkodok a 320k-hoz.

Szerintem akkor kezd valaki önigazolni, amikor otthon beadja, hogy miért kellett fél misit költeni az autóba hangrendszerre, de a fürdőszoba még mindig nincs lecsempézve, egyébként meg állandóan azt nézi, hogy miér evett éppen 6.8-at az autó 6.5 helyett Cheesy Cheesy Cheesy. Érdekes dolog szubjektív dolgokról fórumon cseverészni
Naplózva

-=újra=-
2006 Grand Cherokee 3.0 CRD V6 Limited
Anya: 2007 Mondeo MK4 1.8TDCi
ex: 2007 Mondeo MK4 2.0TDCi
ex: 2002 Mondeo MK3 1.8 aranybogár
ex: egyéb fordok
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #17312 Dátum: 2017.03.19 vasárnap, 01:16:37 »

amig ember dönti el, hogy mi szól szépen, addig az szubjektív. Már többen írtátok akik értenek az ilyen rendszerekhez, hogy nagyon fontos milyen zenei stílusra kell rendszert csinálni, mert lehet az egyik visszaadja a klasszikust szépen, de egy ACDC már vacak lesz. Ezért ez is olyan mint a szín, kinek mi tetszik. Ha nem így lenne, akkor lenne egy-két gyártó és kész.

Ugyan azzal a füllel meghallgatva lehet, hogy egy félmisis rendszer nekem nem tetszene, mert nem hallanám benne azt, amit keresek, lehet hogy pont ellenkezőleg. Nem tudom, mert nekem elég az MP3, nem kell flac, mp3-ból sem mindig ragaszkodok a 320k-hoz.

Szerintem akkor kezd valaki önigazolni, amikor otthon beadja, hogy miért kellett fél misit költeni az autóba hangrendszerre, de a fürdőszoba még mindig nincs lecsempézve, egyébként meg állandóan azt nézi, hogy miér evett éppen 6.8-at az autó 6.5 helyett Cheesy Cheesy Cheesy. Érdekes dolog szubjektív dolgokról fórumoleírhaz részni





Megint ugyanazt ismételgeted.
Még egy mondat, aztán leírhatod újra az önigazolásod....

Azt mondod, hogy a klasszikust ahol hangszerek szólnak, szépen adja vissza (szerinted erről szól csak), de a példádnál maradva...... az AC/DC mivel zenél, ha nem hangszerekkel? Cheesy

Na én kiszálltam.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
kotta_cs
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2304



E-mail
« Új hozzászólás #17313 Dátum: 2017.03.19 vasárnap, 01:34:11 »


Megint ugyanazt ismételgeted.
Még egy mondat, aztán leírhatod újra az önigazolásod....

Azt mondod, hogy a klasszikust ahol hangszerek szólnak, szépen adja vissza (szerinted erről szól csak), de a példádnál maradva...... az AC/DC mivel zenél, ha nem hangszerekkel? Cheesy

Na én kiszálltam.

Már megint rám akarod erőltetni a véleményed és a szemléleted. Semmi önigazolást nem írtam, azonban te folyamatosan általános tényt emlegetsz ott, ahol az nincs.

Ezekszerint neked a hegedű tök olyan mint az elektromosgitár. Hát totál nem. Pont azt írtam, hogy amin egy vonós négyes szépen szól, lehet, egy acdc dübörgős már nem. Ez nem az én véleményem, hanem hozzá értő mondta, itt a fórumon.

Most, hogy a te önigazolásodat megkaptuk és én is megirtam szerinted az enyémet ezt lezárhatjuk, megint nem értünk egyet és ott ahol nincs önigazolás, te megint önigazolást emlegetsz. Fura, de hát ez van
Naplózva

-=újra=-
2006 Grand Cherokee 3.0 CRD V6 Limited
Anya: 2007 Mondeo MK4 1.8TDCi
ex: 2007 Mondeo MK4 2.0TDCi
ex: 2002 Mondeo MK3 1.8 aranybogár
ex: egyéb fordok
erazko
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154


E-mail
« Új hozzászólás #17314 Dátum: 2017.03.23 csütörtök, 15:22:59 »

Sziasztok! mk4-es nagy navis mondeom van, de az usb-n lévő mp3 nem akarja olvasni.
Lehetséges hogy nem tudja, vagy vmi mással lehet a baj?
Naplózva

Ford Mondeo Trend Traveller 2.0 (2006) 116LE. MK3.
Ford Mondeo Titanium Travell.2.0 (2011) 163LE MK4, aut,navi, bőr.
Ford Mondeo Titanium Traveller 2.0.(2016) 150LE, MK5. aut.
xrobe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1284



E-mail
« Új hozzászólás #17315 Dátum: 2017.03.23 csütörtök, 15:33:26 »

Sziasztok! mk4-es nagy navis mondeom van, de az usb-n lévő mp3 nem akarja olvasni.
Lehetséges hogy nem tudja, vagy vmi mással lehet a baj?

Fat32-re van formázva a pendrive?
Naplózva

Mondeo MKIV Trend 2010 2.0 TDCI 140LE 5 ajtó
Mondeo MKIV Titanium 2008 2.0 TDCI 140LE (170LE - PowerFord) 5 ajtó
Mondeo MKIII Titanium-X 2004 2.2 ST TDCI Kispusi edition 5 ajtó
Ex: Mondeo MKI Ghia 1993 1.8i 115LE 5 ajtó
erazko
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154


E-mail
« Új hozzászólás #17316 Dátum: 2017.03.23 csütörtök, 15:36:06 »

Fat32-re van formázva a pendrive?

nem, most megpróbálom úgy
Naplózva

Ford Mondeo Trend Traveller 2.0 (2006) 116LE. MK3.
Ford Mondeo Titanium Travell.2.0 (2011) 163LE MK4, aut,navi, bőr.
Ford Mondeo Titanium Traveller 2.0.(2016) 150LE, MK5. aut.
xrobe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1284



E-mail
« Új hozzászólás #17317 Dátum: 2017.03.23 csütörtök, 15:39:14 »

nem, most megpróbálom úgy

Úgy emlékszem, hogy így működnie kell.  Wink
Naplózva

Mondeo MKIV Trend 2010 2.0 TDCI 140LE 5 ajtó
Mondeo MKIV Titanium 2008 2.0 TDCI 140LE (170LE - PowerFord) 5 ajtó
Mondeo MKIII Titanium-X 2004 2.2 ST TDCI Kispusi edition 5 ajtó
Ex: Mondeo MKI Ghia 1993 1.8i 115LE 5 ajtó
erazko
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154


E-mail
« Új hozzászólás #17318 Dátum: 2017.03.23 csütörtök, 15:40:42 »

Úgy emlékszem, hogy így működnie kell.  Wink

sajnos így se jó....
meg valami tipp?
Naplózva

Ford Mondeo Trend Traveller 2.0 (2006) 116LE. MK3.
Ford Mondeo Titanium Travell.2.0 (2011) 163LE MK4, aut,navi, bőr.
Ford Mondeo Titanium Traveller 2.0.(2016) 150LE, MK5. aut.
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #17319 Dátum: 2017.03.23 csütörtök, 16:01:22 »

sajnos így se jó....
meg valami tipp?

Még talán valami méret limit is van, illetve nem lehet túl sok mappa, illetve almappa. Ha gondolod megnézem majd a kezelésiben. Én 16 GB-set használok, sima FAT32-re formázva, azzal tök jól megy. Eddig jó volt és csak most nem jó?Simán lehet a BT modul meghülyülése is. Egy akku le-15 perc várás-majd vissza volt már? Csak akkor lépd meg ha nálad a rádió kódja.  nyes
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
erazko
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154


E-mail
« Új hozzászólás #17320 Dátum: 2017.03.23 csütörtök, 16:41:01 »

usb-t csak most dugtam be előszőr, eddig bluetooth-on ment a zene....
8 gb- fat 32 pendrive. és mp3 a zene... kesztyűtartóban van a csatlakozója....
már én se értem:(
Naplózva

Ford Mondeo Trend Traveller 2.0 (2006) 116LE. MK3.
Ford Mondeo Titanium Travell.2.0 (2011) 163LE MK4, aut,navi, bőr.
Ford Mondeo Titanium Traveller 2.0.(2016) 150LE, MK5. aut.
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #17321 Dátum: 2017.03.23 csütörtök, 19:22:05 »

usb-t csak most dugtam be előszőr, eddig bluetooth-on ment a zene....
8 gb- fat 32 pendrive. és mp3 a zene... kesztyűtartóban van a csatlakozója....
már én se értem:(

Ha BT-t tud, USB-t is. Hogy próbálod? Mi van, ha az aux gomb segítségével USB-re állítod?
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
erazko
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154


E-mail
« Új hozzászólás #17322 Dátum: 2017.03.24 péntek, 08:32:56 »

Ha BT-t tud, USB-t is. Hogy próbálod? Mi van, ha az aux gomb segítségével USB-re állítod?

Szürke az ipod és a usb gomb is...
Pendrive-on a lámpa világít pedig...
Naplózva

Ford Mondeo Trend Traveller 2.0 (2006) 116LE. MK3.
Ford Mondeo Titanium Travell.2.0 (2011) 163LE MK4, aut,navi, bőr.
Ford Mondeo Titanium Traveller 2.0.(2016) 150LE, MK5. aut.
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #17323 Dátum: 2017.03.24 péntek, 09:47:26 »

Szürke az ipod és a usb gomb is...
Pendrive-on a lámpa világít pedig...

Utólagosan lett esetleg beszerelve? Össze kell tanítani a rendszereket egymással ha jól emlékszem.
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
erazko
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154


E-mail
« Új hozzászólás #17324 Dátum: 2017.03.24 péntek, 10:53:53 »

Utólagosan lett esetleg beszerelve? Össze kell tanítani a rendszereket egymással ha jól emlékszem.

Gyári
Naplózva

Ford Mondeo Trend Traveller 2.0 (2006) 116LE. MK3.
Ford Mondeo Titanium Travell.2.0 (2011) 163LE MK4, aut,navi, bőr.
Ford Mondeo Titanium Traveller 2.0.(2016) 150LE, MK5. aut.
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #17325 Dátum: 2017.03.24 péntek, 12:09:05 »

Gyári

Az enyém is gyári, csak később került bele.  Wink Próbáltad már az akkusaru le-fel-t?
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
erazko
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154


E-mail
« Új hozzászólás #17326 Dátum: 2017.03.24 péntek, 13:30:12 »

Az enyém is gyári, csak később került bele.  Wink Próbáltad már az akkusaru le-fel-t?

akkut még nem próbáltam.....
ma újra formáztam a pendrive-ot fat 32-be, de így sem veszi
Naplózva

Ford Mondeo Trend Traveller 2.0 (2006) 116LE. MK3.
Ford Mondeo Titanium Travell.2.0 (2011) 163LE MK4, aut,navi, bőr.
Ford Mondeo Titanium Traveller 2.0.(2016) 150LE, MK5. aut.
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #17327 Dátum: 2017.03.24 péntek, 14:55:27 »

akkut még nem próbáltam.....
ma újra formáztam a pendrive-ot fat 32-be, de így sem veszi


Ha gondolod egy teszt erejéig Pesten össze tudunk futni.
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
erazko
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154


E-mail
« Új hozzászólás #17328 Dátum: 2017.03.27 hétfő, 15:07:19 »

Ha gondolod egy teszt erejéig Pesten össze tudunk futni.

Szia!
Annyival előrébb vagyok, hogy az egyik pendrive-ot hiba nélkül felismeri és olvassa.- másik pendrive-ot amivel eredetileg próbáltam azt nem....
pedig mind a kettő fat32-be lett formatálva!
Naplózva

Ford Mondeo Trend Traveller 2.0 (2006) 116LE. MK3.
Ford Mondeo Titanium Travell.2.0 (2011) 163LE MK4, aut,navi, bőr.
Ford Mondeo Titanium Traveller 2.0.(2016) 150LE, MK5. aut.
rstwingo
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1123


csak vagyok


E-mail
« Új hozzászólás #17329 Dátum: 2017.03.27 hétfő, 15:48:09 »

Szia!
Annyival előrébb vagyok, hogy az egyik pendrive-ot hiba nélkül felismeri és olvassa.- másik pendrive-ot amivel eredetileg próbáltam azt nem....
pedig mind a kettő fat32-be lett formatálva!

Nem csak azon múlik, hogy Fat 32-be van-e formázva,hanem azon is ,hogy
mekkora nagyságú és mekkora áramfelvétele van a pendrivernek, mert ha minden egyforma, de az egyiknek 400mA az áramfelvétele,
de a másiknak 510mA, akkor az 510mA-s nem fog működni, mert nem tudja meghajtani a lejátszó

Annak idején ez ott derült ki, mikor a telefon OTG kábelébe tett pendriverek nem akartak működni
Én a kocsiban max 8Gs-s pendrivert használok és fatra particionálva, így bármelyik lejátszó lejátssza

minél nagyobb a pendriver, annál több áram kell neki
« Utoljára szerkesztve: 2017.03.27 hétfő, 15:49:47 írta rstwingo » Naplózva

2012-s MK4 2.0 TDCI Titanium Luxury  Lunar Sky kombi- Full extra - 190 paci - 4 memoriás ülés
2005/03/31-TDCI 2.0 TURNIER VIVA X - kombi-130 pacis-Mashine Silv
erazko
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154


E-mail
« Új hozzászólás #17330 Dátum: 2017.03.29 szerda, 08:20:39 »

Nem csak azon múlik, hogy Fat 32-be van-e formázva,hanem azon is ,hogy
mekkora nagyságú és mekkora áramfelvétele van a pendrivernek, mert ha minden egyforma, de az egyiknek 400mA az áramfelvétele,
de a másiknak 510mA, akkor az 510mA-s nem fog működni, mert nem tudja meghajtani a lejátszó

Annak idején ez ott derült ki, mikor a telefon OTG kábelébe tett pendriverek nem akartak működni
Én a kocsiban max 8Gs-s pendrivert használok és fatra particionálva, így bármelyik lejátszó lejátssza

minél nagyobb a pendriver, annál több áram kell neki


Szia! mind a kettő 8 gb-os- ugyanúgy formázva....- én se értem...
Naplózva

Ford Mondeo Trend Traveller 2.0 (2006) 116LE. MK3.
Ford Mondeo Titanium Travell.2.0 (2011) 163LE MK4, aut,navi, bőr.
Ford Mondeo Titanium Traveller 2.0.(2016) 150LE, MK5. aut.
rstwingo
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1123


csak vagyok


E-mail
« Új hozzászólás #17331 Dátum: 2017.03.29 szerda, 14:50:31 »

Szia! mind a kettő 8 gb-os- ugyanúgy formázva....- én se értem...

Mind a két pendrivered egyforma vagy különböző
utána kellene nézni az áramfelvételnek
Naplózva

2012-s MK4 2.0 TDCI Titanium Luxury  Lunar Sky kombi- Full extra - 190 paci - 4 memoriás ülés
2005/03/31-TDCI 2.0 TURNIER VIVA X - kombi-130 pacis-Mashine Silv
toto
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 86


E-mail
« Új hozzászólás #17332 Dátum: 2017.03.30 csütörtök, 23:02:19 »

Bluetooth modul firmware-t kell frissíteni
https://digiex.net/threads/ford-audio-bluetooth-usb-firmware-update-november-2012-release-how-to-update.14009/
https://willtaylor.org/update-ford-audio-bluetooth/

Sziasztok! mk4-es nagy navis mondeom van, de az usb-n lévő mp3 nem akarja olvasni.
Lehetséges hogy nem tudja, vagy vmi mással lehet a baj?

Naplózva

MK4 fl. Titanium-X(S) 5a. 2.0 EcoBoost (240PS) PowerShift, 2011
ex: MK3 1.8 SCI kombi Ghia Executive, 2004
off: BMW E12 520, 1976
Sn4k3
Vendég
« Új hozzászólás #17333 Dátum: 2017.03.31 péntek, 17:16:58 »

Sziasztok egy 2003 as facelift előtti mondeonak akarom kicseréllni a gyári hangszóróit (sajnos elkezdtek recsegni)

Egy sima egyszerü pioneer fejegység van benne 4x50w

A lehető legegyszerübben beszerelhető érdekellne (nem szerenenk szétvágni mindent)

Konkrét típus érdekellne ár kb 20-30ezer egy pár

Előre es hátra is kellene

Köszönöm a  válaszokat
Naplózva
Metatron13
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 972



E-mail
« Új hozzászólás #17334 Dátum: 2017.03.31 péntek, 20:40:42 »

Sziasztok egy 2003 as facelift előtti mondeonak akarom kicseréllni a gyári hangszóróit (sajnos elkezdtek recsegni)

Egy sima egyszerü pioneer fejegység van benne 4x50w

A lehető legegyszerübben beszerelhető érdekellne (nem szerenenk szétvágni mindent)

Konkrét típus érdekellne ár kb 20-30ezer egy pár

Előre es hátra is kellene

Köszönöm a  válaszokat

Vegyél fl utáni kétutas hangszórókat szépen szólnak, ha érdekel intézek neked  worship
Naplózva

2001 Ford Mondeo MK3 2.0 16V (146 HP)B4Y wilting

Tel.: 06-30-331-4175
Sn4k3
Vendég
« Új hozzászólás #17335 Dátum: 2017.03.31 péntek, 21:37:29 »

Vegyél fl utáni kétutas hangszórókat szépen szólnak, ha érdekel intézek neked  worship

Más hangszó van a fl utániban?

Köszönöm az infot majd meghallgatok egyet.

(Még várom a további tipusokat)
Naplózva
Metatron13
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 972



E-mail
« Új hozzászólás #17336 Dátum: 2017.03.31 péntek, 22:05:40 »

Más hangszó van a fl utániban?

Köszönöm az infot majd meghallgatok egyet.

(Még várom a további tipusokat)

igen más sokkal jobb kétutas  wave

Naplózva

2001 Ford Mondeo MK3 2.0 16V (146 HP)B4Y wilting

Tel.: 06-30-331-4175
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #17337 Dátum: 2017.03.31 péntek, 22:30:52 »

igen más sokkal jobb kétutas  wave

[img width=800 height=532]http://my.jetscreenshot.com/12151/20170331-incs-68kb.jpg[/img

Az nem a FL-el változik.
Hanem az audio rendszer felszereltségéből.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Sn4k3
Vendég
« Új hozzászólás #17338 Dátum: 2017.03.31 péntek, 23:52:33 »

igen más sokkal jobb kétutas  wave



Köszi a képet akkor ezek 6x8 as oválok?

Vagyis ilyenek vannak elöl és hátul is?
Naplózva
Metatron13
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 972



E-mail
« Új hozzászólás #17339 Dátum: 2017.03.31 péntek, 23:53:31 »

Köszi a képet akkor ezek 6x8 as oválok?

Vagyis ilyenek vannak elöl és hátul is?

igen én ugyanezekre cseréltem azt ami neked elromlott, nekem tetszenek és szépen szólnak  wave
Naplózva

2001 Ford Mondeo MK3 2.0 16V (146 HP)B4Y wilting

Tel.: 06-30-331-4175
kotta_cs
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2304



E-mail
« Új hozzászólás #17340 Dátum: 2017.03.31 péntek, 23:55:51 »

igen én ugyanezekre cseréltem azt ami neked elromlott, nekem tetszenek és szépen szólnak  wave

mondjuk ha már 20-30k-t az ember beleinvesztál, akkor már inkább valami jobbat, alpine... vagy egyéb normálisabbat.
Naplózva

-=újra=-
2006 Grand Cherokee 3.0 CRD V6 Limited
Anya: 2007 Mondeo MK4 1.8TDCi
ex: 2007 Mondeo MK4 2.0TDCi
ex: 2002 Mondeo MK3 1.8 aranybogár
ex: egyéb fordok
Bleky
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1640



« Új hozzászólás #17341 Dátum: 2017.04.01 szombat, 00:28:28 »

Sziasztok egy 2003 as facelift előtti mondeonak akarom kicseréllni a gyári hangszóróit (sajnos elkezdtek recsegni)

Egy sima egyszerü pioneer fejegység van benne 4x50w

A lehető legegyszerübben beszerelhető érdekellne (nem szerenenk szétvágni mindent)

Konkrét típus érdekellne ár kb 20-30ezer egy pár

Előre es hátra is kellene

Köszönöm a  válaszokat

5x7-es méretből van választék. Abból nézz ki egyet a pénztárcádhoz mérten és csak simán becsavarozod. Ez a hivatalos gyári méret.  A 6x8-ból kevés van.
Naplózva

2001.03.03 MK3 mondeo 2.0L benzin Duratec HE SEFI CJBA B4Y Ghia sedan panther black, 440e+km
Sn4k3
Vendég
« Új hozzászólás #17342 Dátum: 2017.04.01 szombat, 00:41:29 »

5x7-es méretből van választék. Abból nézz ki egyet a pénztárcádhoz mérten és csak simán becsavarozod. Ez a hivatalos gyári méret.  A 6x8-ból kevés van.

Köszönöm a válaszokat sokat segítettetek
Naplózva
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #17343 Dátum: 2017.04.01 szombat, 08:09:34 »

Köszönöm a válaszokat sokat segítettetek

Nezd meg a Hertz valasztekat is. Hatra szerintem jo egy sima ketutas de elore jobb egy komponens szett. Ennel kulon van a magas amit szepen fel tudsz rakni az ajtora a tukor belso takarolemezere. Jobb lesz a tererzet, eleg lent vannak gyarilag az ajtoban a hangszorok. Anno en is igy csinaltam meg.
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #17344 Dátum: 2017.04.01 szombat, 10:33:13 »

mondjuk ha már 20-30k-t az ember beleinvesztál, akkor már inkább valami jobbat, alpine... vagy egyéb normálisabbat.
ebből van vagy 5-6eft a 4db vigyor3
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #17345 Dátum: 2017.04.01 szombat, 11:20:20 »

ebből van vagy 5-6eft a 4db vigyor3

Postával is....  eplus2
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Sn4k3
Vendég
« Új hozzászólás #17346 Dátum: 2017.04.01 szombat, 13:48:24 »

Nezd meg a Hertz valasztekat is. Hatra szerintem jo egy sima ketutas de elore jobb egy komponens szett. Ennel kulon van a magas amit szepen fel tudsz rakni az ajtora a tukor belso takarolemezere. Jobb lesz a tererzet, eleg lent vannak gyarilag az ajtoban a hangszorok. Anno en is igy csinaltam meg.

Milyen méretű komponens szettet raktál bele?
Belefér vajon a 16.5 ? 
Naplózva
Bleky
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1640



« Új hozzászólás #17347 Dátum: 2017.04.01 szombat, 14:32:56 »

Milyen méretű komponens szettet raktál bele?
Belefér vajon a 16.5 ? 

Igen
Naplózva

2001.03.03 MK3 mondeo 2.0L benzin Duratec HE SEFI CJBA B4Y Ghia sedan panther black, 440e+km
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #17348 Dátum: 2017.04.01 szombat, 15:13:03 »

Milyen méretű komponens szettet raktál bele?
Belefér vajon a 16.5 ? 

En gyari oval meretet raktam bele, ha jol emlekszem 5x7, de az enyem 2001es volt, lehet utana valtozott. A 16,5 cm-es az atalakitoval megy bele.
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #17349 Dátum: 2017.04.01 szombat, 16:23:46 »

A 6x8 minden gond nélkül bemegy a helyére. Ritka fajta, de létezik.
Nekem Pioneer van ilyenből.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Oldalak: 1 ... 340 341 342 343 344 345 346 [347] 348 349 350 351 352 353 354 ... 366   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.082 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.