Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.17 péntek, 07:47:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 ... 390   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK1 Általános kérdések  (Megtekintve 4807951 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #400 Dátum: 2004.10.14 csütörtök, 19:48:00 »

Nah én ma vettem!!
2.0 16V 4a, GHIA RS,bordómetál,spoiler gyári RS felni nagyon szép sötétkék belső és szinte hibátlan állapot..a motorja nagyon jó,és manuális váltó.ha vkit érdekel elmondom mennyibe került....Smiley
Ne tétovázz! Hogyé adták? És mikori kiadás?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #401 Dátum: 2004.10.14 csütörtök, 19:58:00 »

1993as,kb 160e km..és vegyétek figyelembe az alul írottakat,tényleg nagyon jól néz ki és megkímélt állapot+full extra..(4el ablak,első ablak fűtés,el tükör,fed. computer,légkondi,ABS,klíma,2 airbag,el.tetőablak,immobiliser,központi zár, gyári ford rádió)Szervízkönnyvel,+ a 4 gyönyörű felni+hátsó spoiler:620e Ft!!!
DE lenne egy kérdésem:az RS felszereltséghez nem volt alapból akkoriban alsó spoielr?A lökhárítókon pl szoknya??MErt ezen csak hátul van spoiler alul nincs..??
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #402 Dátum: 2004.10.14 csütörtök, 20:00:00 »

Ha jól tudom az RS felsz.hez nem az alap lökhárítók járnak..hanem jobban le van húzva.ja meg a sportosabb futómű-->ez megvan benne..Amúgy ma volt fékpadon és a gyári értékeket teljesíti tehát 136 LE a NM nemtom mennyi..naon tetszik!:)
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #403 Dátum: 2004.10.14 csütörtök, 20:50:00 »

Használd egészséggel. Üdvözlünk a társaságban. Gyere a talira.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #404 Dátum: 2004.10.14 csütörtök, 21:11:00 »

Razsa! Nem volt neked TDCi-d?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #405 Dátum: 2004.10.15 péntek, 15:33:00 »

sziasztok!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #406 Dátum: 2004.10.15 péntek, 15:37:00 »

próba sikerült, akkor írok is. az Indexről tévedtem át. látom, sok az ismerős. nekem némileg *** a fűtésem. két éve vettem használtan, már ilyen volt. hőmérő normál értéket mutat, mégsem nyomja befelé a jó meleget. asszony meg fázik, pedig nem is eszkimó.
eddig két ötletet hallottam: vagy a fűtőradiátor vízkövesedett el - ki kell mosni slaggal - vagy a légterelő lamellákat nem állítja rendesen a tekerőgomb. én az első változatra tippelek, de igazán tanács kellene, hol van olyan műhely, ahol megállapítják az okot, és meg is csinálják, nem csillagászati áron?
nem hiszem, hogy tip. hiba, de még az is kiderülhet
üdv
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #407 Dátum: 2004.10.15 péntek, 15:39:00 »

ja! '96-os 1.8TD
az a forgató gomb nagyon könnyen mozog, milyen módon állítja a légterelőket?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #408 Dátum: 2004.10.15 péntek, 19:30:00 »

ja! '96-os 1.8TD
az a forgató gomb nagyon könnyen mozog, milyen módon állítja a légterelőket?
Szia Emp!
Forgatógomb alatt a hőmérséklet szabályozótól jobbra lévő fokozat kapcsolót érted? Az szelepeket vezérel elektromosan.  
Ha a légterelő nyilásai mellett lévő tekerőt az egy karon keresztül mechanikusan fordít el egy elzáró lapot, de ezt egy kis elemlámpával tudod ellenőrizni.
Nekem is ilyen van de fűt, mint a kazán szerencsére és nekem is a normál alján van a mutatóm.
Ha pesti vagy gyere el minitalira és megszakértjük, általában széttárjuk a kezünket és minden féle hülyeséget összehordunk, de abból az egyik tuti hogy bejön, hogy melyik? Az majd megmondja az utókor ;-)))
Ez a slagos megoldás egy Mondeonál nem megy azért olyan egyszerűen.
Üdv ND
ui.:Ajánlom figyelmedbe ebben a témában, de kedden frissítve lesz ez a cikk
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #409 Dátum: 2004.10.15 péntek, 20:41:00 »

Ezt honnan?Smiley
Még mindig van..két Mondi egy garázsban..amúgy az asszonynak van ez az új gép..Ma végre megcsináltam a kilincsvilágítiást..csak 4db izzó kellett..de póré egy munka 4x levenni az ajtó kárpitot..DE megérte:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #410 Dátum: 2004.10.15 péntek, 20:42:00 »

VKi meg tudja mondani,h mekkora a nyomatéka a 2.0-ás 93as Mondeonak?
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #411 Dátum: 2004.10.15 péntek, 23:04:00 »

136le/6000, 175Nm/4000. Gyere el a talira, és megmondom, honnan tudok a trend felszereltségű, zöld szinű gépedről...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #412 Dátum: 2004.10.16 szombat, 01:46:00 »

Szia Emp!
Forgatógomb alatt a hőmérséklet szabályozótól jobbra lévő fokozat kapcsolót érted? Az szelepeket vezérel elektromosan.  
Ha a légterelő nyilásai mellett lévő tekerőt az egy karon keresztül mechanikusan fordít el egy elzáró lapot, de ezt egy kis elemlámpával tudod ellenőrizni.
Nekem is ilyen van de fűt, mint a kazán szerencsére és nekem is a normál alján van a mutatóm.
Ha pesti vagy gyere el minitalira és megszakértjük, általában széttárjuk a kezünket és minden féle hülyeséget összehordunk, de abból az egyik tuti hogy bejön, hogy melyik? Az majd megmondja az utókor ;-)))
Ez a slagos megoldás egy Mondeonál nem megy azért olyan egyszerűen.
Üdv ND
ui.:Ajánlom figyelmedbe ebben a témában, de kedden frissítve lesz ez a cikk
szia! köszi a választ. én magára a hőmérséklet-állító tekerőre gondoltam, azaz, arról írtam. a fokozat-kapcsoló, meg az, ami irányítást csinálja, jó. a slaggos módszert egy autószerelő írta az Indexen, ő sem állította, hogy túl egyszerű. a cikket meg mindját csekkolom.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #413 Dátum: 2004.10.16 szombat, 01:49:00 »

Szia Emp!
Forgatógomb alatt a hőmérséklet szabályozótól jobbra lévő fokozat kapcsolót érted? Az szelepeket vezérel elektromosan.  
Ha a légterelő nyilásai mellett lévő tekerőt az egy karon keresztül mechanikusan fordít el egy elzáró lapot, de ezt egy kis elemlámpával tudod ellenőrizni.
Nekem is ilyen van de fűt, mint a kazán szerencsére és nekem is a normál alján van a mutatóm.
Ha pesti vagy gyere el minitalira és megszakértjük, általában széttárjuk a kezünket és minden féle hülyeséget összehordunk, de abból az egyik tuti hogy bejön, hogy melyik? Az majd megmondja az utókor ;-)))
Ez a slagos megoldás egy Mondeonál nem megy azért olyan egyszerűen.
Üdv ND
ui.:Ajánlom figyelmedbe ebben a témában, de kedden frissítve lesz ez a cikk
szóval TD-d van, és jó a fűtés? érdekelne, hogy mennyi idő alatt lesz érezhető, mondjuk egy -5 fokos reggelen történő elindulásor!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #414 Dátum: 2004.10.16 szombat, 09:27:00 »

szóval TD-d van, és jó a fűtés? érdekelne, hogy mennyi idő alatt lesz érezhető, mondjuk egy -5 fokos reggelen történő elindulásor!
Nekem a zsigámhoz képest, hasonló próblémám volt, de kiegyeztem azzal, hogy ezt fűtést nem szibériéba tervezték.
Kb. 10 perc, mire teljes gőzzel beindul, és legalább 5 mire érezhető.
A zsiga 3 perc után hajszárítóként üzemelt.
Ez a mondin 10 perc, és akkor is csak kellemes meleget fúj. A zsigán nem bírta a kezem.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #415 Dátum: 2004.10.16 szombat, 09:35:00 »

szóval TD-d van, és jó a fűtés? érdekelne, hogy mennyi idő alatt lesz érezhető, mondjuk egy -5 fokos reggelen történő elindulásor!
Szia Emp!
 
20-ától a Tesco 900 t-ért hírdeti a külső-belső hőmérőt akcióba (45%). Igaza lett Joe-nak. Azt beépítve lehet csak valami konkrétat mondani, hogy kint-bent ennyi, 5 perc múlva bent ennyi.
Úgy hogy mondj le pár sörröl és spóroljál addig rá ;-)))
Ajánlom figyelmedbe ezt a cikket, az újság szerint ez a tipus lesz akcióban.
Nagy autós boltban ua 3600 Ft, hogy hogyan?
Üdv ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #416 Dátum: 2004.10.16 szombat, 14:33:00 »

Hali.
 
Az Rs-ek nem 2.5-ös motorral jöttek ki?
Me nekem u.ez van.  
Üdv, Viktr
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #417 Dátum: 2004.10.16 szombat, 14:34:00 »

Ja csak nem RS...
Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #418 Dátum: 2004.10.17 vasárnap, 22:15:00 »

bezzeg nekem nem válaszolt senki, mikor ugyanezt kéreztem:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #419 Dátum: 2004.10.18 hétfő, 08:19:00 »

sziasztok!
most már nincs mit mérni. egyértelmű, hogy tök meleg motornál is csak olyan levegő jön be, amit jóindulattal lehet  
langyosnak nevezni.
azaz javítás.
vikiviki! neked megoldódott?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #420 Dátum: 2004.10.18 hétfő, 09:20:00 »

Szia Emp!
 
20-ától a Tesco 900 t-ért hírdeti a külső-belső hőmérőt akcióba (45%). Igaza lett Joe-nak. Azt beépítve lehet csak valami konkrétat mondani, hogy kint-bent ennyi, 5 perc múlva bent ennyi.
Úgy hogy mondj le pár sörröl és spóroljál addig rá ;-)))
Ajánlom figyelmedbe ezt a cikket, az újság szerint ez a tipus lesz akcióban.
Nagy autós boltban ua 3600 Ft, hogy hogyan?
Üdv ND
Sziasztok!
Én is szándékozok venni, ennyit a hülyének is megér, hát még nekem...
A kábelezés elég bonyolult, nem is igen értettem meg. Én a tükörre tenném a külső érzékelőt, vagy a tükörbe(ha nem süt a Nap, akkor reális értéket adhat).
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #421 Dátum: 2004.10.18 hétfő, 09:40:00 »

Sziasztok!
Én is szándékozok venni, ennyit a hülyének is megér, hát még nekem...
A kábelezés elég bonyolult, nem is igen értettem meg. Én a tükörre tenném a külső érzékelőt, vagy a tükörbe(ha nem süt a Nap, akkor reális értéket adhat).
Szia Rob!
Belső vagy külső tükörbe? Higgyél Joe-nak, hogy könnyebb és jobb utat járt be. Semmi bonyolult, talán csak túl szakmai, magyarán csak dugd ki előre ahol tudod ;-))) Természetesen szabadon választott a téma. Jómagam kettőt veszek, mert megnézem a falba építhetőségét (ködlámpa kapcs mellé) és egy kis megvilágítást is aplikálnék bele, tanulva Joe megfigyeléseiből.
Üdv ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #422 Dátum: 2004.10.18 hétfő, 11:53:00 »

Szia Rob!
Belső vagy külső tükörbe? Higgyél Joe-nak, hogy könnyebb és jobb utat járt be. Semmi bonyolult, talán csak túl szakmai, magyarán csak dugd ki előre ahol tudod ;-))) Természetesen szabadon választott a téma. Jómagam kettőt veszek, mert megnézem a falba építhetőségét (ködlámpa kapcs mellé) és egy kis megvilágítást is aplikálnék bele, tanulva Joe megfigyeléseiből.
Üdv ND
Hali ND!
Mik a hírek?
Kár, hogy nem jöttél végül, többen is vártak pedig :-)
 
(hajlo77-ről van infod?)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #423 Dátum: 2004.10.18 hétfő, 12:09:00 »

Hali ND!
Mik a hírek?
Kár, hogy nem jöttél végül, többen is vártak pedig :-)
 
(hajlo77-ről van infod?)
Szia Napu!
 
Nem bújok el, most éppen egy szombathelyi minitalit szervezek a hétvége felé. Talán összejövünk páran. Nem jössz? ;-)))
 
Hajlo77-ről semmi infom, nem jelentkezett nálam.
Kissé furcsa, hogy egyre több olyan emberkével találkozok aki megjelenik itt aztán eltünik.Pedig indokot nem tudok.
Üdv ND
ui.:2006 jó? , mert szívesen szétkapnám ;-)))
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #424 Dátum: 2004.10.18 hétfő, 12:27:00 »

Szia Napu!
 
Nem bújok el, most éppen egy szombathelyi minitalit szervezek a hétvége felé. Talán összejövünk páran. Nem jössz? ;-)))
 
Hajlo77-ről semmi infom, nem jelentkezett nálam.
Kissé furcsa, hogy egyre több olyan emberkével találkozok aki megjelenik itt aztán eltünik.Pedig indokot nem tudok.
Üdv ND
ui.:2006 jó? , mert szívesen szétkapnám ;-)))
utközben beugorhatnál veszprémbe is:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #425 Dátum: 2004.10.18 hétfő, 12:31:00 »

utközben beugorhatnál veszprémbe is:)
Szia Vikiviki!
Oda felé (csüt de) menet vagy vissza felé jövet (vas du)?
Üdv ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #426 Dátum: 2004.10.18 hétfő, 12:39:00 »

inkább csüt de, de nekem lehet vas du is:) Csak nekem ne kelljen 100 km-nél többet menni, mert valamikor már itthon is szeretnék lenni:) Ez a kb 4000 km az elmúlt 2 hét alatt kissé fárasztó volt:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #427 Dátum: 2004.10.18 hétfő, 13:15:00 »

inkább csüt de, de nekem lehet vas du is:) Csak nekem ne kelljen 100 km-nél többet menni, mert valamikor már itthon is szeretnék lenni:) Ez a kb 4000 km az elmúlt 2 hét alatt kissé fárasztó volt:)
Szia Vikiviki!
Akkor most csütörtök délelőttre szervezzek az állatorvos elé egy Minitalit? ;-)))  
Utánna meg Szombathelyre egyet péntek délutánra? Vagy a csütörtöki csak egy kétszemélyes lenne? Akkor reggel küldeném, hogy hánykor fogok dudálni. ;-)))
Üdv ND
ui.:azt hiszem Te ténylegesen kihasználod az autódat, már amennyire eddig tudom követni a szomszédos országok listáját. Azt figyeltem meg, hogy előszeretettel látogatod országunk hegyeiben lévő városainkat, de csak ugy cikk-cakkban, hol délen, hol északon, egy kis kelet és természetesen mindig nyugatra huzz a szived ;-)))
ui2.: mi kutyánk kölyke kártyát vigyek?
ui3.: aztán vad riogatód van-e
ui4.: ha ide is írnék még valamit, akkor már nem is maradna a talira semmi?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #428 Dátum: 2004.10.18 hétfő, 17:50:00 »

Üdv ND!
Te szerkeszted a http://***.itexpert.hu/mondeo/mondeo.htm oldalt?
Ha igen, akkor a vésett üveg témakörben kérdeznék...
A műanyag prizmát kidobom, az üveget kicserélem, és ennyi?
A H1, és a fémharang az izzó előtt marad?
Köszi: gz
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #429 Dátum: 2004.10.18 hétfő, 18:05:00 »

Üdv ND!
Te szerkeszted a http://***.itexpert.hu/mondeo/mondeo.htm oldalt?
Ha igen, akkor a vésett üveg témakörben kérdeznék...
A műanyag prizmát kidobom, az üveget kicserélem, és ennyi?
A H1, és a fémharang az izzó előtt marad?
Köszi: gz
Szia GZ!
Igen az, a Mondeos oldalam. Ami zöld betű azt én írtam, ami sárga betű annak ott a szerzője.
Hát a leckét feladtad. Első pillanatra elgondolkodtam. De ha megnézed a Milyen izzó is kell oda cikk első két képét, hamar tudod a választ Te is. A H7-nél egy grafit jellegű sapkácska van az izzón (éppen csak a bojt hiányzik róla), esetedben (H1) azt a funkciót a fém tányérka tölti be.
Az az és ennyi, azért nem annyi ;-))) Mire leszenveded és kicseréled az időt és fiatalkorúaktól mentes övezetet igénnyel ;-)))
Ha kérdésed van írj.
Üdv ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #430 Dátum: 2004.10.18 hétfő, 18:07:00 »

Szia GZ!
Igen az, a Mondeos oldalam. Ami zöld betű azt én írtam, ami sárga betű annak ott a szerzője.
Hát a leckét feladtad. Első pillanatra elgondolkodtam. De ha megnézed a Milyen izzó is kell oda cikk első két képét, hamar tudod a választ Te is. A H7-nél egy grafit jellegű sapkácska van az izzón (éppen csak a bojt hiányzik róla), esetedben (H1) azt a funkciót a fém tányérka tölti be.
Az az és ennyi, azért nem annyi ;-))) Mire leszenveded és kicseréled az időt és fiatalkorúaktól mentes övezetet igénnyel ;-)))
Ha kérdésed van írj.
Üdv ND
Persze az oldal nem ott kezdődik! ;-)))
Az már egy zsákutca. A .hu -nál az eleje.
Üdv ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #431 Dátum: 2004.10.18 hétfő, 19:23:00 »

Szia Vikiviki!
Akkor most csütörtök délelőttre szervezzek az állatorvos elé egy Minitalit? ;-)))  
Utánna meg Szombathelyre egyet péntek délutánra? Vagy a csütörtöki csak egy kétszemélyes lenne? Akkor reggel küldeném, hogy hánykor fogok dudálni. ;-)))
Üdv ND
ui.:azt hiszem Te ténylegesen kihasználod az autódat, már amennyire eddig tudom követni a szomszédos országok listáját. Azt figyeltem meg, hogy előszeretettel látogatod országunk hegyeiben lévő városainkat, de csak ugy cikk-cakkban, hol délen, hol északon, egy kis kelet és természetesen mindig nyugatra huzz a szived ;-)))
ui2.: mi kutyánk kölyke kártyát vigyek?
ui3.: aztán vad riogatód van-e
ui4.: ha ide is írnék még valamit, akkor már nem is maradna a talira semmi?
nyugi, én annyit tudok beszélni, hogy ha attól függne, még másnap délben is ott lennénk:)
csüt de az jónak tűnik. Amúgy a számom: 06 70 211 39 64
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #432 Dátum: 2004.10.19 kedd, 19:47:00 »

Angel! Sajna nem tudtam lemenni a találkozóra, nem tudtam választani, hogy melyikkel menjek Smiley De érdekelne, hogy miért, s főleg hogyan követed nyomon a járgányaimat? Nos akkor...mi volt az RS Mondeo előtt? És mi lyen Mondeo volt a TDCi előtt? Smiley)
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #433 Dátum: 2004.10.19 kedd, 19:55:00 »

Angel! Sajna nem tudtam lemenni a találkozóra, nem tudtam választani, hogy melyikkel menjek Smiley De érdekelne, hogy miért, s főleg hogyan követed nyomon a járgányaimat? Nos akkor...mi volt az RS Mondeo előtt? És mi lyen Mondeo volt a TDCi előtt? Smiley)
Szia Razsa! Nem követem nyomon a gépparkod, ha már így kérdezed, úgy tudom, az előző 2.0-ás (145 ló). Valahonnan ismerlek...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #434 Dátum: 2004.10.19 kedd, 22:13:00 »

Angel, nem tudom honnan...az ismerőseim között nincs senkinek  kék dízele. Adhatnál valami támpontot!  
 
Viktr! Lehet,hogy később szerelték az RS-eket V6-ossal, de 93-94-ben csak a kétliteressel mentek. Ha jól tévedek, azok még 186 lóerősek voltak (de lehet, hogy ebből nincs az országban), a környezetvédelmi hülyeségektől mentesen, utána lettek csak 170 lovasak. Ugyan úgy, mint a 2.0L-esek 136 lóerejéből 130 maradt meg! Nekem még mákom volt Smiley
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #435 Dátum: 2004.10.19 kedd, 23:13:00 »

Angel, nem tudom honnan...az ismerőseim között nincs senkinek  kék dízele. Adhatnál valami támpontot!  
 
Viktr! Lehet,hogy később szerelték az RS-eket V6-ossal, de 93-94-ben csak a kétliteressel mentek. Ha jól tévedek, azok még 186 lóerősek voltak (de lehet, hogy ebből nincs az országban), a környezetvédelmi hülyeségektől mentesen, utána lettek csak 170 lovasak. Ugyan úgy, mint a 2.0L-esek 136 lóerejéből 130 maradt meg! Nekem még mákom volt Smiley
Írtam mailt a címedre.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #436 Dátum: 2004.10.20 szerda, 14:06:00 »

Szia GZ!
Igen az, a Mondeos oldalam. Ami zöld betű azt én írtam, ami sárga betű annak ott a szerzője.
Hát a leckét feladtad. Első pillanatra elgondolkodtam. De ha megnézed a Milyen izzó is kell oda cikk első két képét, hamar tudod a választ Te is. A H7-nél egy grafit jellegű sapkácska van az izzón (éppen csak a bojt hiányzik róla), esetedben (H1) azt a funkciót a fém tányérka tölti be.
Az az és ennyi, azért nem annyi ;-))) Mire leszenveded és kicseréled az időt és fiatalkorúaktól mentes övezetet igénnyel ;-)))
Ha kérdésed van írj.
Üdv ND
Üdv ND!
A csre nem volt túl nehéz (a lökhárítót leszámítva), csak az a gond, hogy csak az egyiket tudtam kicserélni, mert hiánycikk az LPC 242. Hónapok óta felemás lámpákkal és lökhárító nélkül járok. Már nagyon unom.
Az eredménnyel csak részben vagyok elégedett: a fényerő szuper, de a a vetítési kép nem az igazi. Nincs határozott határ a tetején, és nekem úgy tűnik, mintha volna egy kósza fénycsóva is...
Ezért voltam olyan bizonytalan, vagy nem?...
gz
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #437 Dátum: 2004.10.20 szerda, 14:15:00 »

Üdv ND!
A csre nem volt túl nehéz (a lökhárítót leszámítva), csak az a gond, hogy csak az egyiket tudtam kicserélni, mert hiánycikk az LPC 242. Hónapok óta felemás lámpákkal és lökhárító nélkül járok. Már nagyon unom.
Az eredménnyel csak részben vagyok elégedett: a fényerő szuper, de a a vetítési kép nem az igazi. Nincs határozott határ a tetején, és nekem úgy tűnik, mintha volna egy kósza fénycsóva is...
Ezért voltam olyan bizonytalan, vagy nem?...
gz
Szia GZ!
Gát igen, a lökhárító leszedéskor hab a tortán a klima ;-)))
Hol kérdezted az üvegeket? Béke ut, Bécsi út, Cromax? A javasolt sorrend is ez.
A többit látni kellene,így neház.
Üdv ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #438 Dátum: 2004.10.20 szerda, 14:43:00 »

Szia GZ!
Gát igen, a lökhárító leszedéskor hab a tortán a klima ;-)))
Hol kérdezted az üvegeket? Béke ut, Bécsi út, Cromax? A javasolt sorrend is ez.
A többit látni kellene,így neház.
Üdv ND
Mindhárom helyen kerestem...
Neked szép éles határ van a fény tetején, ha rávilágítasz pl. egy falra?
Csao gz
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #439 Dátum: 2004.10.20 szerda, 14:50:00 »

Mindhárom helyen kerestem...
Neked szép éles határ van a fény tetején, ha rávilágítasz pl. egy falra?
Csao gz
Szia GZ!
Nem hiszem, nem emlékszem rá. Persze mihez képest. De én mindig félek, ha ilyen közel jön a fal és sose a lámpa konturjának élességét nézem ilyenkor. ;-))))
Majd este keresek képet, biztos van valahol.
Üdv ND
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #440 Dátum: 2004.10.20 szerda, 14:51:00 »

Mindhárom helyen kerestem...
Neked szép éles határ van a fény tetején, ha rávilágítasz pl. egy falra?
Csao gz
Nekem nincs! Ezt mondjuk a szembejövők meg is sínylik. Most annyit csináltam, hogy lejjjjebbbb állítottam a bal oldalit szinte teljesen!
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #441 Dátum: 2004.10.20 szerda, 17:33:00 »

Szia GZ!
Gát igen, a lökhárító leszedéskor hab a tortán a klima ;-)))
Hol kérdezted az üvegeket? Béke ut, Bécsi út, Cromax? A javasolt sorrend is ez.
A többit látni kellene,így neház.
Üdv ND
szia! a múltkori cikk után most rábuktam a mondeos oldaladra úgy általában is. majd szisztematikusan végigmegyek rajta. nagyon örülök neki Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #442 Dátum: 2004.10.20 szerda, 18:24:00 »

Mindhárom helyen kerestem...
Neked szép éles határ van a fény tetején, ha rávilágítasz pl. egy falra?
Csao gz
Hali!
Lámpakirálynál próbáltad?
Én tavaly ott vettem igaz 10K, Szentmihélyi úton van. Tel szám:(1)4181274; (1)4140323.
Egy próbát megér.
Üdv és jobbulást a járgánynak.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #443 Dátum: 2004.10.20 szerda, 19:17:00 »

szia! a múltkori cikk után most rábuktam a mondeos oldaladra úgy általában is. majd szisztematikusan végigmegyek rajta. nagyon örülök neki Smiley
Szia Emp!
Örülük, hogy nem unatkozol rajta. Ma megvettem a külső belsőt és akkor lehet majd fűtés versenyt rendezni, pl kint +5 fok, hideg motorral indulva, bent 25 fokot x perc alatt értem el, a másik x+6 perc alatt, stb és akkor már összevethető lesz.
Üdv ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #444 Dátum: 2004.10.20 szerda, 20:35:00 »

Hali!
Lámpakirálynál próbáltad?
Én tavaly ott vettem igaz 10K, Szentmihélyi úton van. Tel szám:(1)4181274; (1)4140323.
Egy próbát megér.
Üdv és jobbulást a járgánynak.
nekem gyak. nincs fűtésem. valamit tenni kell Sad
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #445 Dátum: 2004.10.20 szerda, 22:08:00 »

nekem gyak. nincs fűtésem. valamit tenni kell Sad
Szia Emp!
Minnél előbb, az előbb olvastam, hogy idén is lesz tél és hideg ;-)))
Üdv ND
ui.: tudom milyen kellemetlen, előtte 10 évig olasz autom volt, nagyon szerettem, de a fűtését még új (másik tipusú) radiátor, stb révén sem tudtam feltuningolni
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #446 Dátum: 2004.10.21 csütörtök, 08:24:00 »

Nekem 96 os kombi 1-es mondeom van , az lenne a kédésem,hogy mit lehet tenni a csomagtartó ajtajának a zörgése ellen, tudom,hogy a kombik általában zajosak, de hátha lehet kezdeni vele valamit, mert eléggé zörög.
Előre is köszi a válaszokat
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #447 Dátum: 2004.10.21 csütörtök, 09:29:00 »

Nekem 96 os kombi 1-es mondeom van , az lenne a kédésem,hogy mit lehet tenni a csomagtartó ajtajának a zörgése ellen, tudom,hogy a kombik általában zajosak, de hátha lehet kezdeni vele valamit, mert eléggé zörög.
Előre is köszi a válaszokat
Nekem ua van, de nem zörög :-)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #448 Dátum: 2004.10.21 csütörtök, 10:09:00 »

Nekem ua van, de nem zörög :-)
ezt legalább én is elmondhatom. meg a légterelő lamellák sem törnek. kop-kop
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #449 Dátum: 2004.10.21 csütörtök, 10:10:00 »

ezt legalább én is elmondhatom. meg a légterelő lamellák sem törnek. kop-kop
Már nekem sem törnek!:-(
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 ... 390   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.034 másodperc alatt készült el 23 lekéréssel.