Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.27 szombat, 06:46:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Cromax - www.cromax.hu  (Megtekintve 159805 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
takee
Vendég
« Új hozzászólás #50 Dátum: 2009.09.21 hétfő, 18:27:43 »

Egyrészt talán azért írtam ide, mert itt is egy cromaxos van, és hátha van rálátása a dolgokra. másrészt, ha mindenáron gyárit akarnál, és elmész érte 50 kilómétert, akkor nem biztos, hogy csak ugy azt mondod, hogy nem kell, és otthagyod, aztán elmész másik 100-at másik boltért

Majd biztos itt fog elnézést kérni.....

Ha messze van a bolt rendelj neten. Egyrészt garantált az ár, másrészt olcsóbb a futár, mint 50-100km-et autózni.


De vannak akik szeretik ha átqrják őket, mert van miért panaszkodni. Remélem te nem ezek közé tartozol.  pias
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #51 Dátum: 2009.09.21 hétfő, 18:31:30 »

Majd biztos itt fog elnézést kérni.....

Ha messze van a bolt rendelj neten. Egyrészt garantált az ár, másrészt olcsóbb a futár, mint 50-100km-et autózni.


De vannak akik szeretik ha átqrják őket, mert van miért panaszkodni. Remélem te nem ezek közé tartozol.  pias
Nem elnézést kell itt kérni, hanem mondjuk leht hogy rá lehetne nézni a körmükre. Én egyébként sem vásárolok szinte semmit náluk, mert a legdrágábbak az összes bolt közül. Nem azért panaszkodik az ember, mert jó neki, hanem talán, hogy más jobban figyeljen.
Futár? azt sem tudod mi van a dobozban amikor átveszed és kifizeted. ezzel is át tudnak vágni ha akarnak(ez nem a cromaxnak szól, hanem mindenhol előfordulhat)
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
SPANNER
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2579


spannerattila@freemail.hu
« Új hozzászólás #52 Dátum: 2009.09.21 hétfő, 18:43:45 »

Sziasztok!

Én nem állok egyik oldalra sem csak ajánlanék egy megoldást mindkét félnek! TELEFON! Ha tényleg kell a cucc akkor fogom a telefont felhívom őket és leegyeztetek és feliratok mindent az eladóval a nevemre és akkor mire megyek a cuccért addigra kész tények vannak mindkét oldalról! És mindenki boldog! Ennyi!  worship
Naplózva

MK4 2.0L 16V 146LE 2008-as AOBA Duratec HE Titanium-X Sedan Manual Stardust Silver
EX: MK3 2.0L 16V 146LE 2004-es CJBA Duratec HE Ghia Sedan Manual Octane Blue
EX: MK2 2.0L 16V 131LE 1998-as Zetec Ghia Limusine Manual Petrol Blue
EX: MK2 1.8L 16V 115LE 1997-es Zetec Ghia Kombi Manual Black
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #53 Dátum: 2009.09.21 hétfő, 18:51:08 »

Sziasztok!

Én nem állok egyik oldalra sem csak ajánlanék egy megoldást mindkét félnek! TELEFON! Ha tényleg kell a cucc akkor fogom a telefont felhívom őket és leegyeztetek és feliratok mindent az eladóval a nevemre és akkor mire megyek a cuccért addigra kész tények vannak mindkét oldalról! És mindenki boldog! Ennyi!  worship
Itt is le lett egyeztetve, de azért durva, hogy már ezt is papírra kell írni. és még ott is mondta, hogy hát a webshopon még most is ott van, de nem az az ember volt akivel beszélt előtte. sajnos kisebb boltokban ez nehezebb. akkor lenne jó, ha mindig lenne két ember legalább ott
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
tádé
Vendég
« Új hozzászólás #54 Dátum: 2009.09.21 hétfő, 18:53:54 »

Itt is le lett egyeztetve, de azért durva, hogy már ezt is papírra kell írni. és még ott is mondta, hogy hát a webshopon még most is ott van, de nem az az ember volt akivel beszélt előtte. sajnos kisebb boltokban ez nehezebb. akkor lenne jó, ha mindig lenne két ember legalább ott
Benézek én a héten oda....  eplus2
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #55 Dátum: 2009.09.21 hétfő, 18:55:18 »

Benézek én a héten oda....  eplus2

Oké Bob!
A nevem Bob, Spongya Bob
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
tádé
Vendég
« Új hozzászólás #56 Dátum: 2009.09.21 hétfő, 18:56:02 »

Oké Bob!
A nevem Bob, Spongya Bob
(kérném a teljes nevemet használni, Spongyabob Kockanadrág)
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #57 Dátum: 2009.09.21 hétfő, 19:02:01 »

Nem elnézést kell itt kérni, hanem mondjuk leht hogy rá lehetne nézni a körmükre. Én egyébként sem vásárolok szinte semmit náluk, mert a legdrágábbak az összes bolt közül. Nem azért panaszkodik az ember, mert jó neki, hanem talán, hogy más jobban figyeljen.
Futár? azt sem tudod mi van a dobozban amikor átveszed és kifizeted. ezzel is át tudnak vágni ha akarnak(ez nem a cromaxnak szól, hanem mindenhol előfordulhat)
Bocsi,de szerintem nincs igazad.Ha futár hozzá,akkor átvétel előtt kibontani,megnézni és ha minden klappol akkor aláírhatod,hogy átvetted.Én ugyan nem szeretem őket,mert drágák,de ha veszek valamit a neten-és sok mindent szoktam-akkor ez a rend.Ha pedig nem tetszik,mert nem olyan színű vagy nem az amit kértél,kitöltesz egy nyomtatványt,ami alapból ott kell,hogy legyen a futárnál.Nem fizeted ki és futár visszaviszi és ennyi.Arra meg nem hivatkozhat,hogy siet,meg nem lehet meg minden,mert a megrendelők így kötik velük a szerződést.Igaz a cromax nem a legolcsóbb.Ez tény.DE!-És ez most szegedi tapasztalat-ha valamit rendelek,a megbeszélt időre megjön,ha nincs,ha késik v. nem az jött pestről akkor szólnak a boltból,hogy kell-e másik v. beszerzem az adott cuccot mástól.Eddig soha nem vertek át semmivel,a kiszolgálás maximálisan vevőbarát.Ha valami bajom van,az eladó elém rakja a szétrobbantott gyári rajzot és szabadon nézelődhetek,amíg tetszik.Szegeden van rajtuk kívül nagyobb forgalmazó-Láng,Unix,Kovácsautó.Nekem a Unixnál lenne 40% kedvezmény mégse oda járok.Miért?Mert pont az ellenkezője minden mint a c-nél.Alkatrész rendeléskor sokszor még időt sem tudtak megadni.Raktáron csak az van nagyrészt,ami univerzális és több más típusban is megvan.Az,hogy a várakozás náluk utoljára 3/4 óra volt a semmiért betette a kaput.Az a hozzáállás,hogy nincs de rendelünk és valamikor megjön csak érdeklődjön,több mint érdekes.Ha a cromax drága,a kovács a milliomosok forgalmazója.Igaz,náluk minden van,csak épp a duplája a cromax árainak,de legalábbis 1000-6000 forint közötti a differencia.A Láng a középút.Szervíz,bolt minden egyhelyen.Árban hasonló a c-hez,ez az még olcsóbb is-ha van.A rendelés nekik se az erősségük,de pl. a mai nap kivétel volt,piros pont nekik.Kértem a kipufhoz tömítőpasztát (más boltban még ajánlatot sem kaptam...a cromaxnál se volt).Nincs,fél-egy óra múlva lesz x forint.Visszamentem,megkaptam,kifizettem annyit amennyit mondtak.És még csak nem is forgalmaznak ilyet,csak kérésre hoztak.Ez is egy hozzáállás.
Én is azt tettem volna,amit előttem írtak,ahhoz minden jogod megvan.Kértél árajánlatot,igaz?Kérted a cuccot azon az áron amit mondtak.Onnantól fogva az egy szerződés,ha nem teljesíti az eladó azt,amit vállalt elállhatsz a vásárlástól.A vásárlók könyvében meg le kell írni azt,ami történt,de ez már más tészta.
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #58 Dátum: 2009.09.21 hétfő, 19:09:54 »


1 Nem tudom, ez a futár dolog furcsa hogy kinyithatom, eddig sehol nem reklámozták.

2 Nem magát a cromaxot hibáztatom ,mert egy boltban megszívattak valakit(nem az én történetem), én az sztalos utcában akár várni is szoktam amíg áthozzák a raktárból, (ha épp pesten járok) de ott nem volt semmi gondom. Viszont a fehérvári úton egyszer kértem valamit mert a tesómék lépcsőháza mellett van, és 1 hét múlva szóltak, hogy itt van mehetek érte(a rendelés után 3-szor rákérdeztem, mindig másnapot mondtak). aztán mondtam, hogy kösz, már megoldottam, meg voltak sértődve. Szegeden az unokatesóm szokott venni ezt-azt(mk1 1.6i) és ő favorizálja őket, azt mondja jó fejek. Ez emberek kérdése, meg  hogy mennyire vannak hosszú pórázon


de azért kösz, hogy te legalább nem egyből lehülyézed a másikat
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #59 Dátum: 2009.09.21 hétfő, 19:29:01 »

1 Nem tudom, ez a futár dolog furcsa hogy kinyithatom, eddig sehol nem reklámozták.

2 Nem magát a cromaxot hibáztatom ,mert egy boltban megszívattak valakit(nem az én történetem), én az sztalos utcában akár várni is szoktam amíg áthozzák a raktárból, (ha épp pesten járok) de ott nem volt semmi gondom. Viszont a fehérvári úton egyszer kértem valamit mert a tesómék lépcsőháza mellett van, és 1 hét múlva szóltak, hogy itt van mehetek érte(a rendelés után 3-szor rákérdeztem, mindig másnapot mondtak). aztán mondtam, hogy kösz, már megoldottam, meg voltak sértődve. Szegeden az unokatesóm szokott venni ezt-azt(mk1 1.6i) és ő favorizálja őket, azt mondja jó fejek. Ez emberek kérdése, meg  hogy mennyire vannak hosszú pórázon


de azért kösz, hogy te legalább nem egyből lehülyézed a másikat
Sajnos a saját káromon kellett rájönnöm,hogy igenis élni kell a vásárlói jogokkal.Azt hiszem,a szolgáltatók,multik,telefontársaságok népszívatási szokásait mindenki ismeri.De aki képes arra,hogy szembeköpi őket és kiáll az igaza mellett azzal nem szeretnek szórakozni.Csak hát ugye az emberek nagy része még mindig beletörődik abba,hogy megszivattak,ez van.
A futárt én se tudtam.Amikor egyszer rendeltem a Hauser-től mákdarálót-furcsa,de egész szegeden nem volt-akkor a futár kérdezte meg,hogy meg se nézem?És ő közölte velem,hogy átadáskor vele együtt kell az átvevőnek megnézni,hogy tényleg az-e,nem sérült-e,minden meg van hozzá,amit kértem stb.Addig az átvételt alá sem kell aláírnom,amíg ki nem próbálom,hogy igen,úgy működik,ahogy kell-áruja válogatja persze.
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #60 Dátum: 2009.09.21 hétfő, 19:32:34 »

Sajnos a saját káromon kellett rájönnöm,hogy igenis élni kell a vásárlói jogokkal.Azt hiszem,a szolgáltatók,multik,telefontársaságok népszívatási szokásait mindenki ismeri.De aki képes arra,hogy szembeköpi őket és kiáll az igaza mellett azzal nem szeretnek szórakozni.Csak hát ugye az emberek nagy része még mindig beletörődik abba,hogy megszivattak,ez van.
A futárt én se tudtam.Amikor egyszer rendeltem a Hauser-től mákdarálót-furcsa,de egész szegeden nem volt-akkor a futár kérdezte meg,hogy meg se nézem?És ő közölte velem,hogy átadáskor vele együtt kell az átvevőnek megnézni,hogy tényleg az-e,nem sérült-e,minden meg van hozzá,amit kértem stb.Addig az átvételt alá sem kell aláírnom,amíg ki nem próbálom,hogy igen,úgy működik,ahogy kell-áruja válogatja persze.
Köszönöm, ezt jó lett megtudni, mert nekem jött egyszer könyv úgy vogy keményborítósként össze volt taposva. Képzelheted hogy nézett ki. A kislányomnak megvettem mégegyszer, mert ugy sírt, hogy sajnáltam. mindenére nagyon vigyáz, erre egy k.öcsög futár nem vigyáz rá..(már nem az dolgozik itt  nyes
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
takee
Vendég
« Új hozzászólás #61 Dátum: 2009.09.21 hétfő, 19:48:41 »

1 Nem tudom, ez a futár dolog furcsa hogy kinyithatom, eddig sehol nem reklámozták.



de azért kösz, hogy te legalább nem egyből lehülyézed a másikat

Persze, hogy nem reklámozzák, nem is kötelességük. A fogyasztói jogokat a fogyasztónak kell érvényesítenie, a kereskedő nem ér rá erre, van saját gondja elég.  A tudatos vásárló előre felkészül, tájékozódik és akkor nincs miért panaszkodnia, mert ha valami nem jól sült el, az az ő hibája.

Senki nem hülyézett le senkit, csak az lett kinyilatkoztatva, hogy aki hagyja magát átvágni, az ne rinyáljon, hogy átvágták. Szerintem pias
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #62 Dátum: 2009.09.21 hétfő, 22:45:15 »

ezért van a webáruház. ahogy más is mondta már
ott lefoglalod a cuccot, aztán annyit fizetsz, amennyit ott látsz minusz a kedvezményed
Naplózva
endruford
Vendég
« Új hozzászólás #63 Dátum: 2009.09.22 kedd, 12:04:31 »

MK II-be hogyér van a fűthető első szélvédő? (nem feltétlenül a Ford érdekel, ugy. is jöhet) wave

Raktáron nincs, rendelni kell. Klikk alant.

http://www.cromax.hu/?katid=34722781&termek_al_id=5911&katnev=F%FBthet%F5

Egyébként egy megjegyzés. Szívesen segítek az alkatrészek megkeresésében de igazából nem ez a dolgom itt. Azt gondolom a Cromax alkatrész keresője úgy lett elkészítve, hogy abban még a hozzá nem értő is ki tudja keresni az autójához való alkatrészt. Mondjátok ha nem így van!  nyes
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #64 Dátum: 2009.09.22 kedd, 12:13:45 »

Raktáron nincs, rendelni kell. Klikk alant.

http://www.cromax.hu/?katid=34722781&termek_al_id=5911&katnev=F%FBthet%F5

Egyébként egy megjegyzés. Szívesen segítek az alkatrészek megkeresésében de igazából nem ez a dolgom itt. Azt gondolom a Cromax alkatrész keresője úgy lett elkészítve, hogy abban még a hozzá nem értő is ki tudja keresni az autójához való alkatrészt. Mondjátok ha nem így van!  nyes

akkor mi a dolgod itt?
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #65 Dátum: 2009.09.22 kedd, 12:20:46 »

Raktáron nincs, rendelni kell. Klikk alant.

http://www.cromax.hu/?katid=34722781&termek_al_id=5911&katnev=F%FBthet%F5

Egyébként egy megjegyzés. Szívesen segítek az alkatrészek megkeresésében de igazából nem ez a dolgom itt. Azt gondolom a Cromax alkatrész keresője úgy lett elkészítve, hogy abban még a hozzá nem értő is ki tudja keresni az autójához való alkatrészt. Mondjátok ha nem így van!  nyes

akkor ebben segíts légyszíves:

http://www.cromax.hu/?katid=34755696&termek_al_id=26424&katnev=-2007.09.20

Mi a kettő között a küölbség? Erre is érvényes a kedvezmény? Mennyi a kedvezmény (ha van)?
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #66 Dátum: 2009.09.22 kedd, 12:22:36 »

akkor ebben segíts légyszíves:

http://www.cromax.hu/?katid=34755696&termek_al_id=26424&katnev=-2007.09.20

Mi a kettő között a küölbség? Erre is érvényes a kedvezmény? Mennyi a kedvezmény (ha van)?

Az 1ik bontott,a másik sokkal bontottabb! nyes
C. kártyára,ha nem költöttél még néhány milliót náluk akkor 8 %. Wink wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
endruford
Vendég
« Új hozzászólás #67 Dátum: 2009.09.22 kedd, 13:16:44 »

Egy ismerős története:
nem akarok általánosítani, de ha számít a cromax jóhíre akár utána lehetne nézni

Átb.sztak a Cromax fehérvárban!

Csütörtökön felhívtam őket, hogy mennyi a gyári tárcsa és betét. Megmondták az árat, ami a weboldalon van, számolgattunk és megrendeltem. Akkor a tárcsa kb 17e. a betét 10e volt. Levontam belelőle kis cromax kártyás kedvezményt és az jött ki, h 40-ből kijön. Igazából nagyautóban kijött volna 34-ből, de 1 hetet kellett volna várni rá. Mind1, megrendeltük, szombat reggeli átvétellel.
Szombaton meg is jött rendelésre a gyári tárcsa és fékbetét. Elugrottunk érte vettünk mellé 1 üveg fagyállót és 50 felett kértek!  Mondom mivan!???
Csabi (üzletvezető) meg előadja, hogy ennyi. Miért? Mondom, 40 alatt kéne lennie. Mennyi is az annyi?
Elmeséli, hogy a tárcsa 19.xxx Huf!? Felvilágosítottam, hogy 17e alatt volt és levonom a kedvezményemet, akkor sem érheti el a 40k-t a végösszeg.
Azt mondja a Csabi gyerek, hogy szerinte kollegája rossz árat mondott, mert most 19.xxx (majdnem 20k) az ára. Szerinte az akciós árat mondta a kollega.
Hitetlenkedtem és számolt újra egyet, így "csak" 46e lett a vége. Továbbrais sokalltam, de mivel nehéz volt időt szerezni a mutatványra, nagyot nyeltünk és elhoztuk a cuccot.

és a csattanó... ma megnéztem, még mindíg 16.xxx (nincs 17e) a gyári tárcsa ára!!!

A cromax meg mondjon le!   



Utánanézek mi történt.
Naplózva
takee
Vendég
« Új hozzászólás #68 Dátum: 2009.09.22 kedd, 13:20:53 »


Ezt én is megtaláltam, köfi. Azt hittem tudsz valamit "okosba" olcsóbban...kár, hogy nem Embarrassed
Naplózva
endruford
Vendég
« Új hozzászólás #69 Dátum: 2009.09.22 kedd, 13:24:46 »

akkor mi a dolgod itt?

például az amit  itt most elemeznek a többiek
azaz, hogy a körmükre nézzek egyeseknek  gun
Naplózva
takee
Vendég
« Új hozzászólás #70 Dátum: 2009.09.22 kedd, 13:31:26 »

például az amit  itt most elemeznek a többiek
azaz, hogy a körmükre nézzek egyeseknek  gun

Ha te vagy a vezérigazgató, vagy a belső ellenőr, esetleg a közvetlen-közvetett főnökük, akkor igazad van!
Ha nem te vagy, akkor meg a fogyasztóvédelem feladata lenne, csak előbb tudomást kell róla szerezniük.
Akit ilyen sérelem ért, az egyből oda forduljon, ne ide. Aztán utána jöhet ide is egy kis ejnye-bejnye kérésért. Szerintem. (nem azért, mert ide felesleges, csak itt már nem kap vissza pénzt és bocsánatkérés sem nagyon lesz...)

Ps.: lassan 6 éve vásárolok Cromaxban (Pécs, Fehérvár, Asztalos utca) és még soha nem tapasztaltam ilyet. Próbálkozás persze volt, de átvágás az nem. police
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #71 Dátum: 2009.09.22 kedd, 13:33:07 »

például az amit  itt most elemeznek a többiek
azaz, hogy a körmükre nézzek egyeseknek  gun

Akkor az utolsó hsz-emnek is nézz utána légyszi, mert a telefonba fingjuk nem volt, hogy melyik mit tartalmaz és miért ennyi az annyi...  help
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
endruford
Vendég
« Új hozzászólás #72 Dátum: 2009.09.22 kedd, 13:40:11 »

Akkor az utolsó hsz-emnek is nézz utána légyszi, mert a telefonba fingjuk nem volt, hogy melyik mit tartalmaz és miért ennyi az annyi...  help

Amennyiben a Mondeos klubkártyádat felmutatod és beregisztrálsz a Cromax törzsvásárlói közé az alkatrészek árából már az első vásárláskor 10% kedvezményt tudunk adni ami a vásárlások gyakoriságától és nagyságától függően elérheti a 25 %-ot is. A kedvezményt csak az érvényes klubkártya bemutatása ellenében tudjuk adni.

A fényszórónak utánanéztem, a drágábbik komplett izzóval együtt van. Egyébként a tisztelt kollega megkérdezhette volna telefonon a központot.  falbav
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #73 Dátum: 2009.09.22 kedd, 13:45:14 »

Amennyiben a Mondeos klubkártyádat felmutatod és beregisztrálsz a Cromax törzsvásárlói közé az alkatrészek árából már az első vásárláskor 10% kedvezményt tudunk adni ami a vásárlások gyakoriságától és nagyságától függően elérheti a 25 %-ot is. A kedvezményt csak az érvényes klubkártya bemutatása ellenében tudjuk adni.

A fényszórónak utánanéztem, a drágábbik komplett izzóval együtt van. Egyébként a tisztelt kollega megkérdezhette volna telefonon a központot.  falbav


írtam egy pü-t
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
endruford
Vendég
« Új hozzászólás #74 Dátum: 2009.09.22 kedd, 13:51:19 »

Ha te vagy a vezérigazgató, vagy a belső ellenőr, esetleg a közvetlen-közvetett főnökük, akkor igazad van!
Ha nem te vagy, akkor meg a fogyasztóvédelem feladata lenne, csak előbb tudomást kell róla szerezniük.
Akit ilyen sérelem ért, az egyből oda forduljon, ne ide. Aztán utána jöhet ide is egy kis ejnye-bejnye kérésért. Szerintem. (nem azért, mert ide felesleges, csak itt már nem kap vissza pénzt és bocsánatkérés sem nagyon lesz...)

Ps.: lassan 6 éve vásárolok Cromaxban (Pécs, Fehérvár, Asztalos utca) és még soha nem tapasztaltam ilyet. Próbálkozás persze volt, de átvágás az nem. police

Természetesen lehet a fogyasztóvédelemhez fordulni de azt gondolom először helyben kell elintézni a dolgot ha az nem megy akkor jön a vásárlók könyve és ha arra sem reagálnak akkor fogyasztóvédelem. Nos a helyzet az hogy a pultok mögött emberek dolgoznak és egyik ilyen másik olyan. Nagyon nehéz ellenőrizni ki mit és hogyan csinál. Betartják-e a központban hozott utasításokat előírásokat? Rengeteg időnk megy el azzal hogy ezt leellenőrizzük. Ez nem panasz, ez tény. A fórum arra alkalmas, hogy megtudok olyan dolgokat amiket a kollégáktól lehet sosem tudnék meg. Arra alkalmas, hogy felhívjátok és fel szoktátok hívni, a figyelmet dolgokra amiket az ember nem lát meg, mert nincs kívülállóként rálátása. Tehát köszönet nektek.  worship
Naplózva
takee
Vendég
« Új hozzászólás #75 Dátum: 2009.09.22 kedd, 14:46:34 »

A fórum arra alkalmas, hogy megtudok olyan dolgokat amiket a kollégáktól lehet sosem tudnék meg. Arra alkalmas, hogy felhívjátok és fel szoktátok hívni, a figyelmet dolgokra amiket az ember nem lát meg, mert nincs kívülállóként rálátása. Tehát köszönet nektek.  worship

Ez jól hangzik, csak az élet nem ilyen szép.

Nézd a gyakorlati oldalát. Vidék kisvárosban élő Gipsz Jakab kinéz magának egy terméket a neten, majd odatelefonál, hogy van-e és, hogy mennyiért. "Természetsesn mire jön érte addigra lesz és az ára pont annyi amennyit a neten látott", hangzik a válasz. Aztán emberünk beautózik érte és vinné a cuccot, de jön a válasz, hogy: 1, sajnos elfogyott, de van drágább gyári 2, a webáruház adatai csak irányadóak és nem tükrözik a a tényleges készletet sem 3, a telefonon mondottak csak tájékoztató jellegűek (nálam mindig ezt a hármat variálják.)

Na most szerinted az a megoldás, hogy emberünk előveszi a PDA-t, beír ide  és vár a dorgálásra? Szerintem nem.
1, kéri az üzletvezetőt, aztán annak felettesét
2, Kéri a vásárlók könyvét
3, Hívja a Fogyasztóvédelmi Főfelügyelet ingyenesen hívható számát...

Láss csodát, a második pontnál valahogy mindig előkerül a névre félrerakott termék (jajj elnéztük, elkeveredett, itt volt csak rápakoltunk.....)  wave

Szerintem abban egyet értünk, hogy az ilyen helyzeteket helyben kell intézni. Csak nem neked és a főnököknek, hanem a vásárlónak. Szerintem.
« Utoljára szerkesztve: 2009.09.22 kedd, 14:48:58 írta takee » Naplózva
endruford
Vendég
« Új hozzászólás #76 Dátum: 2009.09.22 kedd, 16:03:14 »

Na szóval a féktárcsa story eredménye a következő.
A honlapon valóban most is ott látható a féktárcsa amely jelenleg a Pesti úti üzletben van. A központi raktárban nem volt akkor sem és most sincs. Az üzletvezető elmondása szerint nem merte átkérni a másik üzletből hétvégén mert tapasztalata szerint félő volt, hogy nem érkezik meg időben szombat reggelre. Ezért megrendelte egy beszállítónktól közvetlenül. Sajnos mivel ez egyedi beszerzés volt az ára magasabb lett. A hiba az, hogy nem tájékoztatták a vevőt, (nem hívták vissza telefonon) hogy nem tudják átkérni mert nem jönne meg időben ezért máshonnan rendelik meg és várhatóan magasabb lesz az ára ennyi meg ennyi. Így is kéri-e az árut? Aki felvette a rendelést még tanuló ami szolgálhat magyarázatul de nem mentségül. Amikor a vevő bement az üzletbe és a vásárláskor jogosan reklamált az üzletvezető mivel erre lehetősége van bizonyos kereteken belül egyedi esetként nagyobb kedvezményt adott, hogy valahogy enyhítse a hibát. (magyarázkodása, hogy a kolléga rossz árat mondott meg akciós ár stb. hülyeség rossz emberi reakció arra, hogy hibázott) Ezen az eseten elgondolkoztam. Több dolgon is változtatni fogunk. A vevőkkel való kommunikációt (tudtok jobb kifejezést?) javítani fogjuk. Ez bizony nem mindenkinek megy jól.
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #77 Dátum: 2009.09.22 kedd, 17:51:14 »



Köszönöm, továbbítani fogom a havernak. Azt hiszem te látod, hogy miért írtam ide.  smile

Ha ezt így elmondja a boltos is, hogy ez van,akkor nem is esett volna még szó sem róla. köszönöm a reagálást
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
takee
Vendég
« Új hozzászólás #78 Dátum: 2009.09.22 kedd, 18:06:49 »

Azt hiszem te látod, hogy miért írtam ide.  smile


Miért is? Hogy többet ilyen ne forduljon elő, ugye. Ez helyes is.

Ettől a károsult ismerős visszakapta a pénzét? Elnézést két tőle valaki? Gondolom nem.

Érdekli a károsultat, hogy más az ő kárán tanult? Valszeg nem, gondolom ezek után nem vásárol többet Cromax-ban.

Ki járt jól végül is? A jövőbeni vásárlók és a Cromax, mert a jövőben nem veszít potenciális vásárlót emiatt.

Akkor miért is van ez a topic konkrétan?   Huh?
Naplózva
SPANNER
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2579


spannerattila@freemail.hu
« Új hozzászólás #79 Dátum: 2009.09.22 kedd, 18:43:51 »

Miért is? Hogy többet ilyen ne forduljon elő, ugye. Ez helyes is.
Ettől a károsult ismerős visszakapta a pénzét? Elnézést két tőle valaki? Gondolom nem.
Érdekli a károsultat, hogy más az ő kárán tanult? Valszeg nem, gondolom ezek után nem vásárol többet Cromax-ban.
Ki járt jól végül is? A jövőbeni vásárlók és a Cromax, mert a jövőben nem veszít potenciális vásárlót emiatt.
Akkor miért is van ez a topic konkrétan?   Huh?

Hát nem azért hogy te itt kötekedj az biztos! Ha bajod van a céggel akkor kerüld el nagy ívben őket! Ha meg kötekedni akarsz akkor ne itt hanem majd a pultnál amikor valami nem okés! A srác csak segíteni próbál itt mindenkinek te meg itt fikázod őt ezerrel! Pedig nem ő szolgál ki senkit a pult mögött és ahogyan észrevettem az eddigi írásaiból nem is egy amatőr! Örüljünk hogy van ez a topik és próbáljunk meg együttműködni mert az lesz mindenkinek a legjobb a jövőre nézve! És mindenkitől elnézést kérek hogy beleszóltam a dolgokba!  worship
Naplózva

MK4 2.0L 16V 146LE 2008-as AOBA Duratec HE Titanium-X Sedan Manual Stardust Silver
EX: MK3 2.0L 16V 146LE 2004-es CJBA Duratec HE Ghia Sedan Manual Octane Blue
EX: MK2 2.0L 16V 131LE 1998-as Zetec Ghia Limusine Manual Petrol Blue
EX: MK2 1.8L 16V 115LE 1997-es Zetec Ghia Kombi Manual Black
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #80 Dátum: 2009.09.22 kedd, 19:09:48 »

Hát nem azért hogy te itt kötekedj az biztos! Ha bajod van a céggel akkor kerüld el nagy ívben őket! Ha meg kötekedni akarsz akkor ne itt hanem majd a pultnál amikor valami nem okés! A srác csak segíteni próbál itt mindenkinek te meg itt fikázod őt ezerrel! Pedig nem ő szolgál ki senkit a pult mögött és ahogyan észrevettem az eddigi írásaiból nem is egy amatőr! Örüljünk hogy van ez a topik és próbáljunk meg együttműködni mert az lesz mindenkinek a legjobb a jövőre nézve! És mindenkitől elnézést kérek hogy beleszóltam a dolgokba!  worship

nem a cromaxot fikázza, hanem engem, mert leírtam egy történetet, hagy haver hogy járt(más hátha körültekintőbb), de akinek szólt az értette, és teljesen korekt módon intézte amit tudott.
Nekem meg nem számít, hogy kötekszik folyamatosan, mert les....(teszek rá)
« Utoljára szerkesztve: 2009.09.22 kedd, 19:46:04 írta GinJoy » Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
takee
Vendég
« Új hozzászólás #81 Dátum: 2009.09.22 kedd, 19:33:54 »

Hát nem azért hogy te itt kötekedj az biztos! Ha bajod van a céggel akkor kerüld el nagy ívben őket! Ha meg kötekedni akarsz akkor ne itt hanem majd a pultnál amikor valami nem okés! A srác csak segíteni próbál itt mindenkinek te meg itt fikázod őt ezerrel! Pedig nem ő szolgál ki senkit a pult mögött és ahogyan észrevettem az eddigi írásaiból nem is egy amatőr! Örüljünk hogy van ez a topik és próbáljunk meg együttműködni mert az lesz mindenkinek a legjobb a jövőre nézve! És mindenkitől elnézést kérek hogy beleszóltam a dolgokba!  worship

Valamit nagyon félreértettél.... wow1
Pont arról vakerok itt, hogy ez a topic nem arra kellene, hogy szolgáljon, hogy itt sírunk. És külön kihangsúlyoztam, hogy ugatni a pultnál kell, helyben és nem utólag. (ahogy én mindig is tettem és emiatt nem vágtak át soha a Cromax-ban és emiatt vagyok ott törzsvásárló).

Légyszíves legközelebb olvass vissza az elejéig, mielőtt "beleszólsz".
« Utoljára szerkesztve: 2009.09.22 kedd, 19:40:45 írta takee » Naplózva
takee
Vendég
« Új hozzászólás #82 Dátum: 2009.09.22 kedd, 19:35:35 »

nem a cromaxot fikázza, hanem engem, mert leírtam egy történetet, hagy haver hogy járt(más hátha körültekintőbb), de akinek szólt az értette, és teljesen korekt módon intézte amit tudott.
Nekem meg nem számít, hogy kötekszik folyamatosan, mert les.zarom

Sajnálom, hogy ez jött le. Nem téged fikázlak, hanem azt, aki nem képes kiállni saját magáért és mást kér meg, hogy utólag írja be a rinyálását ide.
De úgy látom, itt a többség szfh. ha magáért kellene kiállni. levele
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #83 Dátum: 2009.09.22 kedd, 19:46:29 »

Sajnálom, hogy ez jött le. Nem téged fikázlak, hanem azt, aki nem képes kiállni saját magáért és mást kér meg, hogy utólag írja be a rinyálását ide.
De úgy látom, itt a többség szfh. ha magáért kellene kiállni. levele
szerintem nem kérte Joy-tól az illető, hogy álljon ki érte
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #84 Dátum: 2009.09.22 kedd, 19:48:02 »

szerintem nem kérte Joy-tól az illető, hogy álljon ki érte

Szerintem se, csak írt üzit, hogy így járt, aztán bemásoltam tanulságként egy-az egyben
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #85 Dátum: 2009.09.22 kedd, 19:51:27 »

...
 És külön kihangsúlyoztam, hogy ugatni a pultnál kell, helyben és nem utólag. (ahogy én mindig is tettem és emiatt nem vágtak át soha a Cromax-ban és emiatt vagyok ott törzsvásárló).

Azért az szomorú, hogy azért nem vágtak át, mert a pultnál háborogsz. szerintem egyébként sem kéne megpróbálni, ha ad magára a cég.

De mindegy, Endruford elmondta, hogy nem átvágás akart lenni, csak kommunikálni kell még tanulni az újoncnak, nem pedig félni, hogy mi lesz ha..
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #86 Dátum: 2009.09.22 kedd, 19:54:51 »

Raktáron nincs, rendelni kell. Klikk alant.

http://www.cromax.hu/?katid=34722781&termek_al_id=5911&katnev=F%FBthet%F5

Egyébként egy megjegyzés. Szívesen segítek az alkatrészek megkeresésében de igazából nem ez a dolgom itt. Azt gondolom a Cromax alkatrész keresője úgy lett elkészítve, hogy abban még a hozzá nem értő is ki tudja keresni az autójához való alkatrészt. Mondjátok ha nem így van!  nyes
na,azért vannak hiányosságok a keresőben is...de lentebb írtam,hogy legalábbis nálam a az első helyen álltok.Futottam már bele olyan cuccba,ami fenn volt a listán de már nem forgalmaztátok.Tényleg,bontott kábelköteg beszerzésben tudsz segíteni?Árultok ilyet egyáltalán?
Szerintem ez az eset totál helyi probléma.Az azért igaz,hogy azt az egy telefonhívást megereszteni nem nagy dolog.Az,hogy egyedi rendelés és drágább?Hmmm,azért ha fent van a hivatalos listán és annyiba kerül,akkor nem kellene csodálkozni rajta,hogy valaki keresi.Ezért nem kell a vásárlónak hátrányba kerülni.Csak ismételni tudom magam,megkérdezem,megrendelem x összegért előre,akkor ne vásárláskor derüljön ki,hogy drágább és még elfogadható magyarázat sincs rá miért.Szeged sincs a szomszédban,de a legtöbb cucc fél nap alatt itt van max. egy nap.Azt azért meg furcsállnám,ha egyszer csak az eladó hozzám vágná,hogy bocsi,de fizesd már ki a szállítást,mert Te rendeltél egyedül és olyan cuccot ami nem kell senki másnak-ilyen meg gyakran előfordul.Azt hiszem,ennél rugalmasabban kell(ene) az ilyen helyzetet kezelni,mert igaz,hogy pénz beszél és a profitszerzés a lényeg.De ha ilyen eset többször is előfordul annak híre megy és hosszabb távon a cég többet veszt rajta mint amennyit nyert azzal,hogy többet fizetett a vevővel.
Takee,a rinya dologgal sem értek egyet.Leírt ide egy tapasztalatot,ennyi.Én is kaptam ilyen helyzetben mindent az arcomba,igaz nekem klubtaggal volt nézeteltérésem.Leírtam,hogy mi történt,erre el lettem küldve a bánatba,holott senkitől nem kértem semmit csak tényeket közöltem.
« Utoljára szerkesztve: 2009.09.22 kedd, 20:13:27 írta misi107 » Naplózva
takee
Vendég
« Új hozzászólás #87 Dátum: 2009.09.22 kedd, 20:02:54 »

Azért az szomorú, hogy azért nem vágtak át, mert a pultnál háborogsz. szerintem egyébként sem kéne megpróbálni, ha ad magára a cég.

Szomorú, vagy sem sajnos ez a mai helyzet a kereskedelemben, csak a pénz számít. Már rég elmúlt az az időszak, amikor a törzsvásárlók megtartása volt a fő cél.

[/quote]
De mindegy, Endruford elmondta, hogy nem átvágás akart lenni, csak kommunikálni kell még tanulni az újoncnak, nem pedig félni, hogy mi lesz ha..
[/quote]

Azt is említette, hogy nem csak az újonc hibázott hanem az üzletvezető is, mert mellébeszélt és megpróbált kimagyarázkodni.

Gondolom az világos, hogy én meg azt írtam, hogy a vevő is tehet róla. Ehhez is két (jelen esetben 3) ember kell. Ha én lettem volna ott, ez nem történt volna meg. Ennyi a hsz-eim lényege, tovább nem bonyolítanám. integet2
Naplózva
takee
Vendég
« Új hozzászólás #88 Dátum: 2009.09.22 kedd, 20:06:18 »


Egyébként egy megjegyzés. Szívesen segítek az alkatrészek megkeresésében de igazából nem ez a dolgom itt. Azt gondolom a Cromax alkatrész keresője úgy lett elkészítve, hogy abban még a hozzá nem értő is ki tudja keresni az autójához való alkatrészt. Mondjátok ha nem így van!  nyes

Az igazság az, hogy főalkatrészeket nagyon jól lehet keresni laikusként is, de pl.: apró kacatok, patentok, lámpabúrák megtalálása komoly tapasztalatot igényel az oldalon, és gyakran nincs is fent, csak akkor tudok róla infót szerezni, ha bemegyek és a robbantott ábrán rábökök arra, ami érdekel.
Szóval azért nem 100%-os a rendszer. smile
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #89 Dátum: 2009.09.22 kedd, 20:07:35 »

Szomorú, vagy sem sajnos ez a mai helyzet a kereskedelemben, csak a pénz számít. Már rég elmúlt az az időszak, amikor a törzsvásárlók megtartása volt a fő cél.
Felénk azért nem ez a tapasztalatom(szerencsére), de lehet, hogy eljön az idő itt is  vigyor3


Gondolom az világos, hogy én meg azt írtam, hogy a vevő is tehet róla. Ehhez is két (jelen esetben 3) ember kell. Ha én lettem volna ott, ez nem történt volna meg. Ennyi a hsz-eim lényege, tovább nem bonyolítanám. integet2
ok, maradjunk ennyiben. Peace! wave
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #90 Dátum: 2009.09.22 kedd, 20:09:32 »

csak akkor tudok róla infót szerezni, ha bemegyek és a robbantott ábrán rábökök arra, ami érdekel.
Szóval azért nem 100%-os a rendszer. smile
de még szerencse, hogy ezt engedik mindenhol, és nem csak a monitor szériaszámát nézegetheted.
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
takee
Vendég
« Új hozzászólás #91 Dátum: 2009.09.22 kedd, 20:16:36 »

Felénk azért nem ez a tapasztalatom(szerencsére), de lehet, hogy eljön az idő itt is  vigyor3

ok, maradjunk ennyiben. Peace! wave

Merre vásárolsz? Én is szívesen mennék olyan Cromaxba, ahol nem kell agancsoskodni minden második alkalommal. A pécsi például ilyen, de ott már fél éve nem jártam. Külön érdekes volt, hogy az öreg Suzukis és az őt váltó fiatal Mercis srác is (bocsi, nevek nem maradnak meg soha) nagyon korrekt volt mindig, órákat lehetett velük beszélgetni az autóról és mindig garantált áron adtak mindent, hívtak egyeztetés céljából és ha valami drága volt, azt konkrétan megmondták, hogy nem éri meg megvenni.

Nekem is béke volt a célom, csak faragatlan a stílusom. (de ezt már sokan tudják... piasinteget2
Naplózva
takee
Vendég
« Új hozzászólás #92 Dátum: 2009.09.22 kedd, 20:17:38 »

de még szerencse, hogy ezt engedik mindenhol, és nem csak a monitor szériaszámát nézegetheted.

 hehe

Bárdinál is engedik, de Norautónál pl. megsértődtek, amikor áthajoltam a pulton, hogy muti, majd rábökök mi kell.......
Naplózva
takee
Vendég
« Új hozzászólás #93 Dátum: 2009.09.22 kedd, 20:19:34 »

Azt még nem sikerült elmondanom, hogy azért vagyok idestova 6 éve törzsvásárló a Cromaxnál, mert szeretem, hogy csak Forddal foglalkoznak és mindig minden van, még ha nem is a legolcsóbban. Olyan, mint egy jó pláza: minden egy helyen ami kell. A szervízük viszont nem győzött meg eddig.
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #94 Dátum: 2009.09.22 kedd, 20:21:43 »

Merre vásárolsz? Én is szívesen mennék olyan Cromaxba, ahol nem kell agancsoskodni minden második alkalommal.
Nekem is béke volt a célom, csak faragatlan a stílusom. (de ezt már sokan tudják... piasinteget2
Mint írtam, nagyon ritka hogy cromaxban veszek valamit, cssak amit máshol nem lehet kapni. Én a dunaújvárosi Bárdiban szoktam szinte mindent venni. igaz adtak már kipsor tömítés helyett alfa romeo szívósor tömítést ( levele) de símán másnap szóltam, hogy ez nem az, és visszavették. meg volt, hogy én rendeltem valamit, ami mégsem kellett, csak nem mertem hétvégén nélküle nekiállni csinálni a dolgomat, és azt is a vételáron visszavették hétfőn.Bár szóltam előre, hogy ez ilyen bolt lenne, hogy lehet, hogy nem kell, és ők ajánlották, hogy ha nem kell, akkor visszaveszik
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
takee
Vendég
« Új hozzászólás #95 Dátum: 2009.09.22 kedd, 20:24:44 »

Mint írtam, nagyon ritka hogy cromaxban veszek valamit, cssak amit máshol nem lehet kapni. Én a dunaújvárosi Bárdiban szoktam szinte mindent venni. igaz adtak már kipsor tömítés helyett alfa romeo szívósor tömítést ( levele) de símán másnap szóltam, hogy ez nem az, és visszavették. meg volt, hogy én rendeltem valamit, ami mégsem kellett, csak nem mertem hétvégén nélküle nekiállni csinálni a dolgomat, és azt is a vételáron visszavették hétfőn.Bár szóltam előre, hogy ez ilyen bolt lenne, hogy lehet, hogy nem kell, és ők ajánlották, hogy ha nem kell, akkor visszaveszik

Ez jól működik Cromaxnál is. Eddig mindent visszavettek amit visszavittem. Pedig olyan is volt, hogy a szilenteket kiszedtem a zacsiból (csak így derült ki, hogy a nagyobb kell) és szakadt zacskóval is visszavették.

Ennek a másik oldala, hogy vettem már bontott csomagolású fékbetétet náluk, de kaptam rá +10% kedvezményt. Azt is visszahozta valaki, mert nem passzolt neki. hehe
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #96 Dátum: 2009.09.22 kedd, 22:19:22 »

Ez jól működik Cromaxnál is. Eddig mindent visszavettek amit visszavittem. Pedig olyan is volt, hogy a szilenteket kiszedtem a zacsiból (csak így derült ki, hogy a nagyobb kell) és szakadt zacskóval is visszavették.

Ennek a másik oldala, hogy vettem már bontott csomagolású fékbetétet náluk, de kaptam rá +10% kedvezményt. Azt is visszahozta valaki, mert nem passzolt neki. hehe
Látod,a bárdit kihagytam a felsorolásból.Talán azért mert a szegediek felejtősek.A klubos kedvezményre egyetlenegyszer tudtam vásárolni,utána meg letagadták a létezését.Van még ilyen kedvezmény egyáltalán?Az ábrás rész is csak a cromaxnál működik felénk.Sehol máshol nem engedik,hogy kép alapján mondjam meg mi kell.Pedig egyszerűbb,mint elmondani,hogy az xy csavar baloldali alátétjéből kell kettő.Aztán meg néznek rám,hogy hülye-e aki vagyok?
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #97 Dátum: 2009.10.01 csütörtök, 20:16:58 »

Nem tudja valaki, hogy a cromax által forgalmazott dayco vezérműszíj szettben milyen márkájú csapágyak vannak?
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
takee
Vendég
« Új hozzászólás #98 Dátum: 2009.10.02 péntek, 08:44:54 »

Nem tudja valaki, hogy a cromax által forgalmazott dayco vezérműszíj szettben milyen márkájú csapágyak vannak?

Szerintem hívd fel őket, mert ez gyártási évenként eltérő lehet és ki tudja éppen mi van nekik raktáron a közeledben....
Naplózva
SPANNER
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2579


spannerattila@freemail.hu
« Új hozzászólás #99 Dátum: 2009.10.06 kedd, 17:27:15 »

Sziasztok!

Ma délután voltam először én személyesen a pécsi Cromaxban!
Két srác volt ott és mondhatom nektek hogy ÉN maximálisan meg voltam mindkettőjükkel elégedve! Kérdeztem tőlük egy csomó cuccot a Mondeómhoz is és a Fiestámhoz is és nagyon jól meg tudtunk beszélni mindent elsőre! Rendeltem is tőlük cuccot ami már holnapután itt is lesz pedig először azt mondták hogy valószínű hogy külföldről kell rendelni és csak jövő héten lesz meg aztán körülnéztek és kiderült hogy vagy pesten is és le is foglalták azonnal nekem! Be is hívtak hogy nézzem meg a gépen is hogy biztosan egyre gondolunk! Azt még hozzáteszem hogy karbantartás miatt csak az egyik gépük volt százas de amikor teló volt akkor azonnal átvett a másik srác és helyet is cseréltek hogy gyorsabban menjen az ügyintézés sőt volt amikor mindketten nézték nekem a cuccokat! Szóval mindketten nagyon rendesek voltak velem ezért én csak dícsérni tudom őket! Gondoltam én is beírok ide egy személyes tapasztalatot velük kapcsolatban ha már egyszer végre én is betévedtem hozzájuk!  worship
Naplózva

MK4 2.0L 16V 146LE 2008-as AOBA Duratec HE Titanium-X Sedan Manual Stardust Silver
EX: MK3 2.0L 16V 146LE 2004-es CJBA Duratec HE Ghia Sedan Manual Octane Blue
EX: MK2 2.0L 16V 131LE 1998-as Zetec Ghia Limusine Manual Petrol Blue
EX: MK2 1.8L 16V 115LE 1997-es Zetec Ghia Kombi Manual Black
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.082 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.