Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.06.11 kedd, 16:38:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Apróságokat keresek  (Megtekintve 2204 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
ChPh
Vendég
« Dátum: 2012.09.27 csütörtök, 11:45:37 »

Sziasztok!

Keresnék Mk3 2006-os kombihoz tetőantennát, hátsó ülésbe pohártartós kartámaszt, első lökhárítót, info gombos indexkart.

Köszi
ChPh

ui.:És akkor kiegészíteném, ha valakinek van pohártartós könyöklője, akkor cserélhető, vagy ha legalább olyan jó minőségű (vagy jobb) hátsó ülése értékegyeztetéssel cserélném Smiley
« Utoljára szerkesztve: 2012.09.27 csütörtök, 15:24:28 írta ChPh » Naplózva
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2012.09.27 csütörtök, 14:18:53 »

Sziasztok!

Keresnék Mk3 2006-os kombihoz tetőantennát, hátsó ülésbe pohártartós kartámaszt, első lökhárítót, info gombos indexkart.

Köszi
ChPh

Írj mk2-nek v Motorcraftnak Smiley
Naplózva
ChPh
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2012.09.27 csütörtök, 14:29:26 »

Írj mk2-nek v Motorcraftnak Smiley
Azt hiszem mindkettőnek írtam, Motorcraft volt az aki közölte nem bont ki kartámaszt többi cucca meg nincs Smiley
Naplózva
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2012.09.27 csütörtök, 14:31:10 »

Azt hiszem mindkettőnek írtam, Motorcraft volt az aki közölte nem bont ki kartámaszt többi cucca meg nincs Smiley

Nem nagyon szokták a kartámaszt kibontani. mk2 valószínű azt fogja válaszolni,hogy van neki,az egész hátsó sorral együtt Smiley
Naplózva
ChPh
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2012.09.27 csütörtök, 14:35:07 »

Nem nagyon szokták a kartámaszt kibontani. mk2 valószínű azt fogja válaszolni,hogy van neki,az egész hátsó sorral együtt Smiley

hm, ilyen hülye lennék, hogy egy kartámaszért cseréljem az amúgy tökéletesen jó hátsó üléssoromat?
vagy azért vagyok hülye mert azt hiszem ez nem egy normális folyamat?
Naplózva
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2012.09.27 csütörtök, 14:39:05 »

hm, ilyen hülye lennék, hogy egy kartámaszért cseréljem az amúgy tökéletesen jó hátsó üléssoromat?
vagy azért vagyok hülye mert azt hiszem ez nem egy normális folyamat?

Ha logikusan végiggondolod,a bontósnak az az érdeke,hogy egyben eladja a cuccot. Ha neked ülésgarnitúra kéne,megvennél valamit,aminek a kartámasza helyén egy lyuk van? Mielőtt ezen kiakadnál,és azt mondanád,hogy örüljön,hogy veszel tőle,ne tedd. Amiket itt meghirdetett autókat,az összesből elvittek minden mozdíthatót.
Naplózva
ChPh
Vendég
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2012.09.27 csütörtök, 14:41:38 »

Ha logikusan végiggondolod,a bontósnak az az érdeke,hogy egyben eladja a cuccot. Ha neked ülésgarnitúra kéne,megvennél valamit,aminek a kartámasza helyén egy lyuk van? Mielőtt ezen kiakadnál,és azt mondanád,hogy örüljön,hogy veszel tőle,ne tedd. Amiket itt meghirdetett autókat,az összesből elvittek minden mozdíthatót.
Ő, igen, kiakadnék. Ellenben senki se kérdezte hogy cserébe adnék-e, mert jelenleg van kartámaszom, csak nem pohártartós és azt szeretném kicserélni Smiley
Naplózva
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2012.09.27 csütörtök, 14:45:21 »

Ő, igen, kiakadnék. Ellenben senki se kérdezte hogy cserébe adnék-e, mert jelenleg van kartámaszom, csak nem pohártartós és azt szeretném kicserélni Smiley


Hát akkor írd neki,hogy elcserélnéd pohártartós kartámaszosra,ilyen egyszerű. Kiakadni meg nem kell,nincs értelme.
Naplózva
ChPh
Vendég
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2012.09.27 csütörtök, 14:47:50 »


Hát akkor írd neki,hogy elcserélnéd pohártartós kartámaszosra,ilyen egyszerű. Kiakadni meg nem kell,nincs értelme.
nem akadtam Smiley
Nem szokásom Smiley
És akkor kiegészíteném, ha valakinek van pohártartós könyöklője, akkor cserélhető, vagy ha legalább olyan jó minőségű (vagy jobb) hátsó ülése értékegyeztetéssel cserélném Smiley
« Utoljára szerkesztve: 2012.09.27 csütörtök, 15:24:17 írta ChPh » Naplózva
mk2
Vendég
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2012.09.27 csütörtök, 19:00:29 »

Sziasztok!

Keresnék Mk3 2006-os kombihoz tetőantennát, hátsó ülésbe pohártartós kartámaszt, első lökhárítót, info gombos indexkart.

Köszi
ChPh

ui.:És akkor kiegészíteném, ha valakinek van pohártartós könyöklője, akkor cserélhető, vagy ha legalább olyan jó minőségű (vagy jobb) hátsó ülése értékegyeztetéssel cserélném Smiley
Hali!

Vannak a keresett cuccok,antenna 1500ft,infos indexkar 2500ft.lökösből milyen kell?
Pohártartós könyöklő is van de az 90eftba kerülne. vigyor3
Naplózva
mk2
Vendég
« Új hozzászólás #10 Dátum: 2012.09.27 csütörtök, 19:06:29 »

Nem nagyon szokták a kartámaszt kibontani. mk2 valószínű azt fogja válaszolni,hogy van neki,az egész hátsó sorral együtt Smiley
De kiszokták  vigyor3
Még a bőrt is leszedem ha az kell,sőt még a cérna is eladó belőle.
Az,hogy én csak az egész hátsó sorral adom ez népmese. wave
Minden megvehető csak pénz kérdése  eplus2

Naplózva
ChPh
Vendég
« Új hozzászólás #11 Dátum: 2012.09.27 csütörtök, 19:36:36 »

Hali!

Vannak a keresett cuccok,antenna 1500ft,infos indexkar 2500ft.lökösből milyen kell?
Pohártartós könyöklő is van de az 90eftba kerülne. vigyor3


Magyarul vegyem meg az egész belsőt mi?
Ha az enyémet beszámolod 89 ezerért megegyeztünk Cheesy
« Utoljára szerkesztve: 2012.09.27 csütörtök, 20:39:43 írta ChPh » Naplózva
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #12 Dátum: 2012.09.27 csütörtök, 20:37:19 »

De kiszokták  vigyor3
Még a bőrt is leszedem ha az kell,sőt még a cérna is eladó belőle.
Az,hogy én csak az egész hátsó sorral adom ez népmese. wave
Minden megvehető csak pénz kérdése  eplus2



Jól vanna,csak felkészítettem rád  eplus2
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.017 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.