Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.06.12 szerda, 01:00:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: mk1 mondeo kombihoz keresek kipufogódobot  (Megtekintve 1846 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Pistike79
Vendég
« Dátum: 2012.10.09 kedd, 09:30:38 »

Mk1-es 2 literes Mondeo kombihoz keresek jó (használható, nem agyonfoltozott) állapotú, katalizátor utáni dobot. Nem tudom, ki hogy ismeri, van aki középdobként hivatkozik rá...
Ajánlatokat priviben kérnék!
Köszi!
Naplózva
Fordos Gábor
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 629


E-mail
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2012.10.09 kedd, 20:46:11 »

Mk1-es 2 literes Mondeo kombihoz keresek jó (használható, nem agyonfoltozott) állapotú, katalizátor utáni dobot. Nem tudom, ki hogy ismeri, van aki középdobként hivatkozik rá...
Ajánlatokat priviben kérnék!
Köszi!

  Hali,: Ha jól emlékszem egy ilyenről én már képet is küldtem neked, csak utána te eltűntél a galaxis sűrűjében.Ez a dob még meg van, ha emlékszel írtam hogy használható kis javítással, mert felültethették valahová, és egy kicsit megnyomták, de pont ezért olcsón adnám.
Naplózva
Pistike79
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2012.10.09 kedd, 22:21:02 »

  Hali,: Ha jól emlékszem egy ilyenről én már képet is küldtem neked, csak utána te eltűntél a galaxis sűrűjében.Ez a dob még meg van, ha emlékszel írtam hogy használható kis javítással, mert felültethették valahová, és egy kicsit megnyomták, de pont ezért olcsón adnám.
Szia!
Akkor küldd el újra azt a képet nyugodtan, rápillantanék! ( Mi a múltkor kilinccsel kapcsolatban egyezkedtünk... Smiley )
Várom a képet(eket)! Köszi!
Naplózva
zoli.magyar0405
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


E-mail
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2012.10.10 szerda, 17:17:24 »

Szia!

Kis átalakítással ezt simán rá lehet tenni,és sokkal tovább bírja mint a gyári dob. :

http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_felszereles_szemelygepkocsi/motorikus_alkatresz/kipufogo_katalizator/kipufogo_dob_kozepso_dob_amerikai_1649930474.html
Naplózva
Fordos Gábor
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 629


E-mail
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2012.10.13 szombat, 21:59:26 »

Mk1-es 2 literes Mondeo kombihoz keresek jó (használható, nem agyonfoltozott) állapotú, katalizátor utáni dobot. Nem tudom, ki hogy ismeri, van aki középdobként hivatkozik rá...
Ajánlatokat priviben kérnék!
Köszi!

  Hali. képet megkaptad?
Naplózva
Fordos Gábor
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 629


E-mail
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2012.10.15 hétfő, 21:05:37 »

Mk1-es 2 literes Mondeo kombihoz keresek jó (használható, nem agyonfoltozott) állapotú, katalizátor utáni dobot. Nem tudom, ki hogy ismeri, van aki középdobként hivatkozik rá...
Ajánlatokat priviben kérnék!
Köszi!

   Üdv: Veled már másodszor járok így,megbeszéljük mire lenne szükséged, küldök róla képet, szinte már megegyezünk utána pedig eltűnsz.Tudod engem az bosszant, hogy mostanában egyre több ilyen emberrel találkozom, sokan érdeklődnek, majd alkudnak, megígérik hogy jönnek a cuccért, majd eltűnnek.Én legalább jelezném:bocs már nem kell worship
Naplózva
Pistike79
Vendég
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2012.10.16 kedd, 22:23:50 »

   Üdv: Veled már másodszor járok így,megbeszéljük mire lenne szükséged, küldök róla képet, szinte már megegyezünk utána pedig eltűnsz.Tudod engem az bosszant, hogy mostanában egyre több ilyen emberrel találkozom, sokan érdeklődnek, majd alkudnak, megígérik hogy jönnek a cuccért, majd eltűnnek.Én legalább jelezném:bocs már nem kell worship
Szia!
Nem, nem kaptam meg a képeket.
Azt pedig zárójelben azért megjegyezném, hogy 4 napja nem voltam fent a fórumon. Tehát a hozzászólásod sem olvastam...
Naplózva
Pistike79
Vendég
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2012.10.26 péntek, 13:49:19 »

fel
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.015 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.