Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.06.24 hétfő, 15:32:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kinéztem egy Mondeót  (Megtekintve 76846 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
drof
Vendég
« Új hozzászólás #200 Dátum: 2013.01.30 szerda, 09:56:40 »

Sziasztok!

Nos, miután feltett szándékomban volt ismét egy Mondeo-t magaménak tudni, hiszen nem hiába jöttem ide közétek, a sors másként rendelkezett.
Megrúghattok, leköphettek, lelőhettek akár (mea culpa), de ha elolvassátok hogyan történt, meg fogtok érteni. Smiley
Mindenhol azt olvastam, és itt a fórumon is többen úgy nyilatkoztak, hogy ha egy mód van rá akkor magánembertől vegyen az ember autó, illetve ha szerencséje van, akkor közeli ismerőstől, baráttól, lehetőleg 1. tulajost, stb. Miért? Azért mert a közeli barát, ismerős, rokon őszintén elmondja mi a baja a kocsinak, nem kockáztatja a kettőnk közötti jó kapcsolatot egy autó miatt, visszakövethető az életút, nagy valószínűséggel nem fog 1 hónap múlva meglepetés érni, az árral nem akar majd átbaxni, stb. Nem hiszem, hogy ecsetelni kellene nektek ezt részletesebben. Ezek a feltételek igen nehézen jönnek ám össze egy olyan kis közösségben (pici falvak mindenhol, kisváros 20 km-re) ahol én lakom. Főleg úgy hogy a kiterjedt rokonság és azok ismerősei, stb. 260 km-re vannak a jelenlegi lakhelyemtől.
De nekem mégis "szerencsém" (remélem) lett. Egy volt és jelenlegi tanítványom apja egyszer hazavitt és szót szó követett, kiderült, hogy ő eladni és én meg venni akarok autót. Mindkettőnk fejében az ár, kb. ugyanannyi volt (300e Ft). De annyiban maradt a dolog, mert addig amíg nem veszi meg a másik autót, addig ezt nem adhatja el, mert napi szinten jár vele (1 plusz pont). Aztán most hétvégén felhív, hogy most már eladó az autó, mert meg van a másik. Rendben, kölcsön kocsiba be, autó szerelő havernak telefon, megyünk autót nézni. Kiderült, hogy a szerelő haver ismeri a tulajt, és úgy tudja nem egy hajtós fajta, meg az autót is látta már. Oké, megnézzük.
A következők a paraméterek, amelyek számomra fontosak voltak:
- 2000-es évjárat, annak megfelelő, bizonyíthatóan 330.000 Km futásteljesítmény
- 280.000-nél teljes vezérléscsere
- szép, olaj mentes, kissé poros motortér
- működő klíma
- működő elektronikák
- 2. tulaj, de nála van már több mint 8 éve
- működő LPG (260 Ft/l), és 8 liter körül fogyaszt
- kombi
- persze a szaki haverommal mentünk próbakört mindketten
- végül pedig a kialkudott vételár: 220.000 Ft!!!
Nos, most jön az ami miatt sokan lehet, hogy a szívükhöz kapnak, és lehet, hogy erre kapok majd hideget meleget, de hozzá teszem az eladó, ugyanilyet vett magának, csak újabbat. Smiley Kérdeztem, nem félsz a márkától, ő csodálkozva rám nézett, mint aki nem is érti mit akarok ezzel a kérdéssel, és a válasza egyértelmű nem volt.
Szóval az autó márkája és típusa: Renault Megane 1.4 Break
Ne bántsatok nagyon! Cheesy
Bocs, hogy hosszúra nyúlt a mesém, de ki kellett írnom magamból egy kis lelkiismeretfurdalást, mert ti olyan sokat segítettek nekem, és mégsem Mondeóm lett a végén. Persze az ez utáni autóm még simán lehet Mondeo, mert nem tettem le róla, hogy ismét egy kényelmes nagy autóm legyen, szóval a regisztrációmat nem szeretném törölni. Smiley
Üdv!


A lényeg, hogy megtaláltad, amit kerestél. A többivel ne törődj. wave
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #201 Dátum: 2013.01.30 szerda, 12:26:12 »

Szóval az autó márkája és típusa: Renault Megane 1.4 Break
Ne bántsatok nagyon! Cheesy
Bocs, hogy hosszúra nyúlt a mesém, de ki kellett írnom magamból egy kis lelkiismeretfurdalást, mert ti olyan sokat segítettek nekem, és mégsem Mondeóm lett a végén. Persze az ez utáni autóm még simán lehet Mondeo, mert nem tettem le róla, hogy ismét egy kényelmes nagy autóm legyen, szóval a regisztrációmat nem szeretném törölni. Smiley
Üdv!


Gratulálok az autódhoz, legyen vele sok baleset és hibamentes km-ed!  wave
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23822


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #202 Dátum: 2013.01.30 szerda, 12:27:44 »

Sziasztok!

Nos, miután feltett szándékomban volt ismét egy Mondeo-t magaménak tudni, hiszen nem hiába jöttem ide közétek, a sors másként rendelkezett.
Megrúghattok, leköphettek, lelőhettek akár (mea culpa), de ha elolvassátok hogyan történt, meg fogtok érteni. Smiley
Mindenhol azt olvastam, és itt a fórumon is többen úgy nyilatkoztak, hogy ha egy mód van rá akkor magánembertől vegyen az ember autó, illetve ha szerencséje van, akkor közeli ismerőstől, baráttól, lehetőleg 1. tulajost, stb. Miért? Azért mert a közeli barát, ismerős, rokon őszintén elmondja mi a baja a kocsinak, nem kockáztatja a kettőnk közötti jó kapcsolatot egy autó miatt, visszakövethető az életút, nagy valószínűséggel nem fog 1 hónap múlva meglepetés érni, az árral nem akar majd átbaxni, stb. Nem hiszem, hogy ecsetelni kellene nektek ezt részletesebben. Ezek a feltételek igen nehézen jönnek ám össze egy olyan kis közösségben (pici falvak mindenhol, kisváros 20 km-re) ahol én lakom. Főleg úgy hogy a kiterjedt rokonság és azok ismerősei, stb. 260 km-re vannak a jelenlegi lakhelyemtől.
De nekem mégis "szerencsém" (remélem) lett. Egy volt és jelenlegi tanítványom apja egyszer hazavitt és szót szó követett, kiderült, hogy ő eladni és én meg venni akarok autót. Mindkettőnk fejében az ár, kb. ugyanannyi volt (300e Ft). De annyiban maradt a dolog, mert addig amíg nem veszi meg a másik autót, addig ezt nem adhatja el, mert napi szinten jár vele (1 plusz pont). Aztán most hétvégén felhív, hogy most már eladó az autó, mert meg van a másik. Rendben, kölcsön kocsiba be, autó szerelő havernak telefon, megyünk autót nézni. Kiderült, hogy a szerelő haver ismeri a tulajt, és úgy tudja nem egy hajtós fajta, meg az autót is látta már. Oké, megnézzük.
A következők a paraméterek, amelyek számomra fontosak voltak:
- 2000-es évjárat, annak megfelelő, bizonyíthatóan 330.000 Km futásteljesítmény
- 280.000-nél teljes vezérléscsere
- szép, olaj mentes, kissé poros motortér
- működő klíma
- működő elektronikák
- 2. tulaj, de nála van már több mint 8 éve
- működő LPG (260 Ft/l), és 8 liter körül fogyaszt
- kombi
- persze a szaki haverommal mentünk próbakört mindketten
- végül pedig a kialkudott vételár: 220.000 Ft!!!
Nos, most jön az ami miatt sokan lehet, hogy a szívükhöz kapnak, és lehet, hogy erre kapok majd hideget meleget, de hozzá teszem az eladó, ugyanilyet vett magának, csak újabbat. Smiley Kérdeztem, nem félsz a márkától, ő csodálkozva rám nézett, mint aki nem is érti mit akarok ezzel a kérdéssel, és a válasza egyértelmű nem volt.
Szóval az autó márkája és típusa: Renault Megane 1.4 Break
Ne bántsatok nagyon! Cheesy
Bocs, hogy hosszúra nyúlt a mesém, de ki kellett írnom magamból egy kis lelkiismeretfurdalást, mert ti olyan sokat segítettek nekem, és mégsem Mondeóm lett a végén. Persze az ez utáni autóm még simán lehet Mondeo, mert nem tettem le róla, hogy ismét egy kényelmes nagy autóm legyen, szóval a regisztrációmat nem szeretném törölni. Smiley
Üdv!

eljen

mostmár tudom, hogy miért nem taposta vigyor3
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #203 Dátum: 2013.01.30 szerda, 12:52:38 »

Sziasztok!

Nos, miután feltett szándékomban volt ismét egy Mondeo-t magaménak tudni, hiszen nem hiába jöttem ide közétek, a sors másként rendelkezett.
teljesen jó választás. olcsón fogsz autózni. ha tényleg csak 8-at eszik, olcsóbban mint 1 dízellel.  Rendbe is van minden kívül-belül? Ennek nem ennyi az ára szerintem.

 lovakat tegyél a csomagtartóba mert gyárilag nem sokat tettek bele  hehe  wave
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
bigzso
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 310


« Új hozzászólás #204 Dátum: 2013.01.31 csütörtök, 00:04:22 »

Köszi mindenkinek a jókívánságokat az autóhoz, remélem nem csalódom. Smiley
Naplózva

2003.09. FL Mk3 1.8 benzin CHBB hatchback
bigzso
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 310


« Új hozzászólás #205 Dátum: 2013.01.31 csütörtök, 00:09:39 »

teljesen jó választás. olcsón fogsz autózni. ha tényleg csak 8-at eszik, olcsóbban mint 1 dízellel.  Rendbe is van minden kívül-belül? Ennek nem ennyi az ára szerintem.
Garázsban volt tartva, nincs rajta egy rozsdafolt sem. A belseje pedig olyan, mint egy rendszeresen használt 12 éve autóé, nem szakadt sehol. Mondjuk a vezető ülés ki van ülve, de ez nem csoda. Valószínűleg kicserélem.
És valóban ennek nem ennyi az ára, így gyorsan átíratom, mielőtt a volt gazdája meggondolná magát.  nyes Igaz az adás-vételi már nálam van, úgyhogy már nem tehetne semmit!  vigyor3

lovakat tegyél a csomagtartóba mert gyárilag nem sokat tettek bele  hehe  wave
Ja, 70 kw (~95 LE), elég az nekem.
Üdv!
Naplózva

2003.09. FL Mk3 1.8 benzin CHBB hatchback
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26991


E-mail
« Új hozzászólás #206 Dátum: 2013.01.31 csütörtök, 07:48:40 »

Ja, 70 kw (~95 LE), elég az nekem.

Hát ja. Szóval az 1.4 95 paci az messze nem olyan, mint mondjuk a 90 pacis TDDi. Régi mondás, de nagyon igaz, hogy nyomatékot csak köbcentiből lehet csinálni.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #207 Dátum: 2013.01.31 csütörtök, 09:26:30 »

Hát ja. Szóval az 1.4 95 paci az messze nem olyan, mint mondjuk a 90 pacis TDDi. Régi mondás, de nagyon igaz, hogy nyomatékot csak köbcentiből lehet csinálni.

AndyA
vagy turboval
Naplózva
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26991


E-mail
« Új hozzászólás #208 Dátum: 2013.01.31 csütörtök, 09:42:48 »

vagy turboval

Azzal kb. annyira, mint ahogyan a felfújható guminő viszonyul egy csinos szöszihez. Jó, jó, de valahogy mégsem az igazi... taps taps taps taps taps

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #209 Dátum: 2013.01.31 csütörtök, 10:01:50 »

Azzal kb. annyira, mint ahogyan a felfújható guminő viszonyul egy csinos szöszihez. Jó, jó, de valahogy mégsem az igazi... taps taps taps taps taps

AndyA

Nem jó hasonlat. Inkább vezetek egy turbós idegbeteg méregzsákot mint egy lomha elefántot. Igazából addig el sem tudtam képzelni hogy milyen lehetne a turbolyuk amíg le nem vezettem jó pár ezer mérföldet 5,3 és 6.0 V8 Suburbanekkel (ez már ugye ne tekinthető kis köbcentisnek ? vigyor3 ). A korábban kinnt bérelt 3,2 meg 3,6 -os kis V6-osok meg már nem is számitanak nagy motornak. Na szóval nagyon meg kellett gondolni egy előzést mert komolyan kellett egy másodperc amíg történt valami. Sokkal rugalmasabb egy turbos gép mint egy sima nagy köbcentis. A fogyasztásról meg inkább ne is beszéljünk. Ezek a nagy szívó gépek a jenkikhez meg az oroszokhoz valók. Ott lehet is tankolni őket.
Naplózva
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26991


E-mail
« Új hozzászólás #210 Dátum: 2013.01.31 csütörtök, 10:33:17 »

Nem jó hasonlat. Inkább vezetek egy turbós idegbeteg méregzsákot mint egy lomha elefántot. Igazából addig el sem tudtam képzelni hogy milyen lehetne a turbolyuk amíg le nem vezettem jó pár ezer mérföldet 5,3 és 6.0 V8 Suburbanekkel (ez már ugye ne tekinthető kis köbcentisnek ? vigyor3 ). A korábban kinnt bérelt 3,2 meg 3,6 -os kis V6-osok meg már nem is számitanak nagy motornak. Na szóval nagyon meg kellett gondolni egy előzést mert komolyan kellett egy másodperc amíg történt valami. Sokkal rugalmasabb egy turbos gép mint egy sima nagy köbcentis. A fogyasztásról meg inkább ne is beszéljünk. Ezek a nagy szívó gépek a jenkikhez meg az oroszokhoz valók. Ott lehet is tankolni őket.

Én saját tapasztalat alapján össze tudok hasonlítani egy 1.2 Fabiát (55 paci szívó), egy 1.9 VW dízelt (64 paci) egy Feliciában és egy Ford 1.0 Ecoboostot (125 paci) egy Fókában. Ezek kilóra elég hasonló méretű autók, éppen 1 tonna körül-fölött.

Ezek közül egyértelműen és kérdés nélkül az 1.9 szívó dízel messze a legjobban használható motor. Rugalmasságban is, erőben is, nyomatékban is - mindenben. A szívó 1.2 labdába sem rúg, az Ecoboost meg hiába fújja, attól még nem lesz nagyobb Smiley - azaz fújhatja...

Volt 2.5-ös sorhatos benzinesem is, ami hivatalosan 115 lóerő volt (és amiben ráadásul sokáig csak 5 henger működött, így tudott "csak" 170-et az autópályán), szemben az Ecoboost 125-ével. Hadd ne mondjam, milyen jól megélnék belőle, ha zongorázni tudnám a különbséget...

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #211 Dátum: 2013.01.31 csütörtök, 10:44:45 »

Én saját tapasztalat alapján össze tudok hasonlítani egy 1.2 Fabiát (55 paci szívó), egy 1.9 VW dízelt (64 paci) egy Feliciában és egy Ford 1.0 Ecoboostot (125 paci) egy Fókában. Ezek kilóra elég hasonló méretű autók, éppen 1 tonna körül-fölött.

Ezek közül egyértelműen és kérdés nélkül az 1.9 szívó dízel messze a legjobban használható motor. Rugalmasságban is, erőben is, nyomatékban is - mindenben. A szívó 1.2 labdába sem rúg, az Ecoboost meg hiába fújja, attól még nem lesz nagyobb Smiley - azaz fújhatja...

Volt 2.5-ös sorhatos benzinesem is, ami hivatalosan 115 lóerő volt (és amiben ráadásul sokáig csak 5 henger működött, így tudott "csak" 170-et az autópályán), szemben az Ecoboost 125-ével. Hadd ne mondjam, milyen jól megélnék belőle, ha zongorázni tudnám a különbséget...

AndyA

Én azt hittem autókat hasonlítunk össze  vigyor3 Tény nekem semmi tapasztalatom nincs 1.4 alatt, de (bocs de van, egyszer poénbol elkértem egy körre egy céges 1.0 3 hengeres corsát hogy mi is az  vigyor3 )
Naplózva
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26991


E-mail
« Új hozzászólás #212 Dátum: 2013.01.31 csütörtök, 11:10:55 »

Én azt hittem autókat hasonlítunk össze  vigyor3 Tény nekem semmi tapasztalatom nincs 1.4 alatt, de (bocs de van, egyszer poénbol elkértem egy körre egy céges 1.0 3 hengeres corsát hogy mi is az  vigyor3 )

Majd amikor mész be az ajtón, vigyázz, hogy profilba fordulj, hogy azt a nagy arcod be ne verd az ajtófélfába... taps taps taps taps taps

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #213 Dátum: 2013.01.31 csütörtök, 12:04:41 »

Én azt hittem autókat hasonlítunk össze  vigyor3 Tény nekem semmi tapasztalatom nincs 1.4 alatt, de (bocs de van, egyszer poénbol elkértem egy körre egy céges 1.0 3 hengeres corsát hogy mi is az  vigyor3 )

Ezen segíthetünk. 1.3 láncos, benzines, 21 éves Fiestánkat (Anyáé) kipróbálhatod.  Wink
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #214 Dátum: 2013.01.31 csütörtök, 13:16:20 »

Majd amikor mész be az ajtón, vigyázz, hogy profilba fordulj, hogy azt a nagy arcod be ne verd az ajtófélfába... taps taps taps taps taps

AndyA
Ez falusi anyag tárolóedény beszólás volt  nyes wave
Naplózva
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26991


E-mail
« Új hozzászólás #215 Dátum: 2013.01.31 csütörtök, 13:18:11 »

Ez falusi anyag tárolóedény beszólás volt  nyes wave

Te kezdted!!! Grin

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #216 Dátum: 2013.01.31 csütörtök, 13:31:01 »

Te kezdted!!! Grin

AndyA
Dehogy kezdtem. Csak száraz tényeket közöltem.  nyes Nem saját jó szántamból kellett akkora benzinzabálókat használnom. Munka miatt kellettek.
Naplózva
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26991


E-mail
« Új hozzászólás #217 Dátum: 2013.01.31 csütörtök, 13:54:41 »

Dehogy kezdtem. Csak száraz tényeket közöltem.  nyes Nem saját jó szántamból kellett akkora benzinzabálókat használnom. Munka miatt kellettek.

Jó duma, én is ezt mondanám! eljen hehe

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
gravitydave
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002



« Új hozzászólás #218 Dátum: 2013.01.31 csütörtök, 21:08:36 »

Dehogy kezdtem. Csak száraz tényeket közöltem.  nyes Nem saját jó szántamból kellett akkora benzinzabálókat használnom. Munka miatt kellettek.

nekem bejottek ezek a benzinzabalok! wave
a 3.6 os malibu az egyik kedvencem!
persze nem en fizetem a benzint! eplus2
Naplózva

2020 MK-5 2.0 Hibrid Kombi ST Line
2006 MK-3 1.8 b Szedan Ambiente
EX 2011 Fusion 2,5 SEL Szedan
EX 2008 Mk-4 1.6 b Kombi, Trend, LPG
EX 1997 Mk-2 1.8 b Ferdehatu GLX
Ex 2002 MK-3 1.8 b Kombi Ambiente
Ex 1996 Mk-1 1.6 b Kombi CLX
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #219 Dátum: 2013.01.31 csütörtök, 21:23:19 »

nekem bejottek ezek a benzinzabalok! wave
a 3.6 os malibu az egyik kedvencem!
persze nem en fizetem a benzint! eplus2

ja hát úgy könnyű eplus2
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #220 Dátum: 2013.01.31 csütörtök, 21:29:18 »

nekem bejottek ezek a benzinzabalok! wave
a 3.6 os malibu az egyik kedvencem!
persze nem en fizetem a benzint! eplus2

Tudod ezek is olyanok mint a zsiráf állat: Szép meg trendi meg hű de jó, de otthonra azért nem kellene...  wave
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #221 Dátum: 2013.01.31 csütörtök, 21:31:24 »

Tudod ezek is olyanok mint a zsiráf állat: Szép meg trendi meg hű de jó, de otthonra azért nem kellene...  wave
attól függ...
ha kertes házban lakik az ember, elég idétlenül tud kinézni. de ha lakótelepen a 2-on, akkor pont felér a feje a konyha ablakig és nem a szobába szharik hehe
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #222 Dátum: 2013.01.31 csütörtök, 21:35:03 »

attól függ...
ha kertes házban lakik az ember, elég idétlenül tud kinézni. de ha lakótelepen a 2-on, akkor pont felér a feje a konyha ablakig és nem a szobába szharik hehe
nyes wave
Naplózva
krisz32
Vendég
« Új hozzászólás #223 Dátum: 2013.01.31 csütörtök, 21:41:13 »

Tudod ezek is olyanok mint a zsiráf állat: Szép meg trendi meg hű de jó, de otthonra azért nem kellene...  wave
Nekem kéne otthonra egy ilyen zsiráf: www.hasznaltauto.hu/auto/chevrolet/camaro/chevrolet_camaro_coupe_6.2_ss_automata-5985440
Naplózva
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26991


E-mail
« Új hozzászólás #224 Dátum: 2013.01.31 csütörtök, 21:49:49 »

Tudod ezek is olyanok mint a zsiráf állat: Szép meg trendi meg hű de jó, de otthonra azért nem kellene...  wave

Tudod, mi a különbség a zsiráf és a paradicsom között? Ha nem, akkor ne menj a piacra mert nagyon át fognak baxni...  Grin

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #225 Dátum: 2013.01.31 csütörtök, 21:51:52 »

akkor beszélj Krisztiánnal te kis te! neki van egy eladó!
cserében elbontja a mostani kocsidat....meg még egy kis gubát beletolhatsz eplus2
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #226 Dátum: 2013.01.31 csütörtök, 21:54:55 »

És miért? Van valamilyen racionális értelme, vagy csak téged szimplán felháborít, hogy 2008-óta 28%-al csökkent itthon a benzinfogyasztás?
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #227 Dátum: 2013.01.31 csütörtök, 21:57:59 »

És miért? Van valamilyen racionális értelme, vagy csak téged szimplán felháborít, hogy 2008-óta 28%-al csökkent itthon a benzinfogyasztás?
főleg, hogy ő dízellel jár eplus2
szeretné a magyar gazdaságot fellendíteni...
bár nem értem, akkor miért nem hoz nekem pl. pár hektó benyát ide az udvarra hehe
nyáron, ha erre jár, vinném pár gyors kört cserébe hehe
hmm...most gondolkodom...nem lenne az jó nekem. a nagy kezével tuti letépné a majrévasat a plafonról eplus2
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
krisz32
Vendég
« Új hozzászólás #228 Dátum: 2013.02.01 péntek, 09:57:19 »

És miért? Van valamilyen racionális értelme, vagy csak téged szimplán felháborít, hogy 2008-óta 28%-al csökkent itthon a benzinfogyasztás?
Emócionális "értelme" van,racionális nincs.1993-ban vezettem egy 1979-es,5.7 literes Camarót és beleszerettem a "muscle car" érzésbe.De,tekintve,hogy az eszem felfogja,hogy nincs rá keret,hogy vegyek,illtve fenntartsak egy ilyen benzinfaló szörnyet,ezért egy 1.8 Td Mondeóval járok. Wink
Naplózva
krisz32
Vendég
« Új hozzászólás #229 Dátum: 2013.02.01 péntek, 10:02:02 »

főleg, hogy ő dízellel jár eplus2
szeretné a magyar gazdaságot fellendíteni...
bár nem értem, akkor miért nem hoz nekem pl. pár hektó benyát ide az udvarra hehe
nyáron, ha erre jár, vinném pár gyors kört cserébe hehe
hmm...most gondolkodom...nem lenne az jó nekem. a nagy kezével tuti letépné a majrévasat a plafonról eplus2
Lexarom a magyar gazdaságot,a magyar gazdaság is lexar engem,szóval 1:1. eplus2
Nyáron vihetsz pár gyors kört,bár lehet,hogy megveszem droftól a V6-ot és csak jöhetsz utánam... beka3
Amúgy a majrévasad tőlem biztonságban van,bezzeg az üléskárpit.... eplus2
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #230 Dátum: 2013.02.01 péntek, 10:12:13 »

Pedig ezek után az a minimum, ráadásul öt évre eltiltva az újraregeléstől (napi fél óra kukoricán térdepléssel súlyosbítva)... Smiley

AndyA
nyes taps
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
drof
Vendég
« Új hozzászólás #231 Dátum: 2013.02.01 péntek, 10:54:25 »

Lexarom a magyar gazdaságot,a magyar gazdaság is lexar engem,szóval 1:1. eplus2
Nyáron vihetsz pár gyors kört,bár lehet,hogy megveszem droftól a V6-ot és csak jöhetsz utánam... beka3
Amúgy a majrévasad tőlem biztonságban van,bezzeg az üléskárpit.... eplus2

Megvennéd, ha eladó lenne.  eplus2

Befizettem az éves adót és az éves biztosítást, nagyon szépen kellene kérnie bárkinek is ahhoz, hogy éve közben eladjam.
Persze van az a pénz..... taps
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #232 Dátum: 2013.02.01 péntek, 15:41:54 »

Lexarom a magyar gazdaságot,a magyar gazdaság is lexar engem,szóval 1:1. eplus2
Nyáron vihetsz pár gyors kört,bár lehet,hogy megveszem droftól a V6-ot és csak jöhetsz utánam... beka3
Amúgy a majrévasad tőlem biztonságban van,bezzeg az üléskárpit.... eplus2
az után megy a fene...bármikor leválhat a teteje és nincs kedvem összetörni a kocsimat meg a phofámat eplus2
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
gezaguszti
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 186


Ford mániás érdeklődő


E-mail
« Új hozzászólás #233 Dátum: 2013.02.01 péntek, 17:47:30 »

Sziasztok!

Nos, miután feltett szándékomban volt ismét egy Mondeo-t magaménak tudni, hiszen nem hiába jöttem ide közétek, a sors másként rendelkezett.
Megrúghattok, leköphettek, lelőhettek akár (mea culpa), de ha elolvassátok hogyan történt, meg fogtok érteni. Smiley
Mindenhol azt olvastam, és itt a fórumon is többen úgy nyilatkoztak, hogy ha egy mód van rá akkor magánembertől vegyen az ember autó, illetve ha szerencséje van, akkor közeli ismerőstől, baráttól, lehetőleg 1. tulajost, stb. Miért? Azért mert a közeli barát, ismerős, rokon őszintén elmondja mi a baja a kocsinak, nem kockáztatja a kettőnk közötti jó kapcsolatot egy autó miatt, visszakövethető az életút, nagy valószínűséggel nem fog 1 hónap múlva meglepetés érni, az árral nem akar majd átbaxni, stb. Nem hiszem, hogy ecsetelni kellene nektek ezt részletesebben. Ezek a feltételek igen nehézen jönnek ám össze egy olyan kis közösségben (pici falvak mindenhol, kisváros 20 km-re) ahol én lakom. Főleg úgy hogy a kiterjedt rokonság és azok ismerősei, stb. 260 km-re vannak a jelenlegi lakhelyemtől.
De nekem mégis "szerencsém" (remélem) lett. Egy volt és jelenlegi tanítványom apja egyszer hazavitt és szót szó követett, kiderült, hogy ő eladni és én meg venni akarok autót. Mindkettőnk fejében az ár, kb. ugyanannyi volt (300e Ft). De annyiban maradt a dolog, mert addig amíg nem veszi meg a másik autót, addig ezt nem adhatja el, mert napi szinten jár vele (1 plusz pont). Aztán most hétvégén felhív, hogy most már eladó az autó, mert meg van a másik. Rendben, kölcsön kocsiba be, autó szerelő havernak telefon, megyünk autót nézni. Kiderült, hogy a szerelő haver ismeri a tulajt, és úgy tudja nem egy hajtós fajta, meg az autót is látta már. Oké, megnézzük.
A következők a paraméterek, amelyek számomra fontosak voltak:
- 2000-es évjárat, annak megfelelő, bizonyíthatóan 330.000 Km futásteljesítmény
- 280.000-nél teljes vezérléscsere
- szép, olaj mentes, kissé poros motortér
- működő klíma
- működő elektronikák
- 2. tulaj, de nála van már több mint 8 éve
- működő LPG (260 Ft/l), és 8 liter körül fogyaszt
- kombi
- persze a szaki haverommal mentünk próbakört mindketten
- végül pedig a kialkudott vételár: 220.000 Ft!!!
Nos, most jön az ami miatt sokan lehet, hogy a szívükhöz kapnak, és lehet, hogy erre kapok majd hideget meleget, de hozzá teszem az eladó, ugyanilyet vett magának, csak újabbat. Smiley Kérdeztem, nem félsz a márkától, ő csodálkozva rám nézett, mint aki nem is érti mit akarok ezzel a kérdéssel, és a válasza egyértelmű nem volt.
Szóval az autó márkája és típusa: Renault Megane 1.4 Break
Ne bántsatok nagyon! Cheesy
Bocs, hogy hosszúra nyúlt a mesém, de ki kellett írnom magamból egy kis lelkiismeretfurdalást, mert ti olyan sokat segítettek nekem, és mégsem Mondeóm lett a végén. Persze az ez utáni autóm még simán lehet Mondeo, mert nem tettem le róla, hogy ismét egy kényelmes nagy autóm legyen, szóval a regisztrációmat nem szeretném törölni. Smiley
Üdv!

Örülök neki, hogy végre megtaláltad az igazit. Gratulálok, baleset és javítás mentes közlekedést kívánok.
De a következő Mondeo legyen !!!  nyes
Naplózva

Ford Mondeo MK-II 1.8 TD
Ford Transit 2.2 TDCI 3300
Ford Mondeo MK-IV 2.0 TDCI
Ford Mondeo MK-V 2.0 TDCI Titánium jelenleg
krisz32
Vendég
« Új hozzászólás #234 Dátum: 2013.02.01 péntek, 21:27:02 »

Megvennéd, ha eladó lenne.  eplus2

Befizettem az éves adót és az éves biztosítást, nagyon szépen kellene kérnie bárkinek is ahhoz, hogy éve közben eladjam.
Persze van az a pénz..... taps
2014 májusig van műszakim,addig biztos nem veszek másikat,csak ha kileheli a lelkét az Öreglány,csak a hecc kedvéért írtam,mert a fagyis azt hiszi parázok egy benzinesben... eplus2
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #235 Dátum: 2013.02.01 péntek, 22:03:52 »

2014 májusig van műszakim,addig biztos nem veszek másikat,csak ha kileheli a lelkét az Öreglány,csak a hecc kedvéért írtam,mert a fagyis azt hiszi parázok egy benzinesben... eplus2
na így, hogy van rajt ilyen sok műszaki, már ér is valamit eplus2
most kellene eladnod hehe
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
krisz32
Vendég
« Új hozzászólás #236 Dátum: 2013.02.01 péntek, 23:50:15 »

na így, hogy van rajt ilyen sok műszaki, már ér is valamit eplus2
most kellene eladnod hehe
Sose adom el,ahogy írtad,addig hajtom,míg ki nem rohad alólam,aztán megy a bontóba szegény.
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #237 Dátum: 2013.02.01 péntek, 23:51:31 »

Sose adom el,ahogy írtad,addig hajtom,míg ki nem rohad alólam,aztán megy a bontóba szegény.
ámen vigyor3
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #238 Dátum: 2013.02.02 szombat, 08:54:01 »

Sose adom el,ahogy írtad,addig hajtom,míg ki nem rohad alólam,aztán megy a bontóba szegény.
ha meg elkezd rohadni normálisan ki kell kasznizni oszt még jópár évig hű szolgád lesz a mondi
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
bigzso
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 310


« Új hozzászólás #239 Dátum: 2013.02.03 vasárnap, 10:46:18 »

Örülök neki, hogy végre megtaláltad az igazit. Gratulálok, baleset és javítás mentes közlekedést kívánok.
De a következő Mondeo legyen !!!  nyes

Köszi szépen!
Tegnap tankoltam 30 litert, és alig fizettem többet mint 8E Ft. Mintha 2008-ba utaztam volna vissza. Smiley
Naplózva

2003.09. FL Mk3 1.8 benzin CHBB hatchback
BDWTeam
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2763



WWW E-mail
« Új hozzászólás #240 Dátum: 2013.02.12 kedd, 08:05:48 »

Sziasztok!

Egy barátom ezt a kocsit nézte ki magának. Szerintem így első körön nem rossz!
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_ghia_szinesnavi_tempomat_digitklima-6592711

Nem ismerős valakinek?
Naplózva

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem ha kioktatnak!"
S.W.Churchill

----------------------------------------------------
Lancia Delta 1.6 Multijet (2011) #szarolasz
Xirk
Vendég
« Új hozzászólás #241 Dátum: 2013.02.12 kedd, 11:43:16 »

Sziasztok szeretnék én is konkrét mondi tulaj lenni  wave   csak mk2-sek érdekelnek valamiért jobban tetszenek, mint a többi generáció.
Ja és mindenkitől bocsi zöldfülű vagyok még  worship helyes írást meg ne figyeljétek (tudom hogy van figyelő Cheesy), mert magyar se tud magyarul.
találtam 1 párat ami tetszik meg miegymás, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre köszi előre is.
Egypár darab:
 http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.5_v6_ghia_st_200-as_motorral-6493904
 http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.5_v6_ghia-6574562
 http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.5_v6_st_200_limitalt_szeria_-6574296

Illetve 1 db van mk3-ból de az is csak végső esetbe:
 http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.5_v6_ghia_189000_km-6337297


Kilométer állás valósága nem nagyon érdekel, mert a mai világba csak a rohanás van

Mindenkinek nyúgadalmas telet  worship 
Naplózva
DomeSL
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2047


demeter.l@3i.hu
E-mail
« Új hozzászólás #242 Dátum: 2013.02.12 kedd, 11:45:13 »

Szép autó!
El kell vinni egy embert aki itt jó pár éve ilyet vezet.
Lendkerék, szíjfeszítő, fékek, úttartás, kaszni rohadás. Ezeket jól lehet érzékelni.
Esetleg egy poharazásra elvinni.
Többet nagyon úgysem tudsz tenni.

És én lekérdezném alvázszám alapján, mert ez szerintem nem Ghia.
Nem mintha számítana.

Sziasztok!

Egy barátom ezt a kocsit nézte ki magának. Szerintem így első körön nem rossz!
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_ghia_szinesnavi_tempomat_digitklima-6592711

Nem ismerős valakinek?
Naplózva

2004 Mk3 2.0 TDCI kombi
BDWTeam
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2763



WWW E-mail
« Új hozzászólás #243 Dátum: 2013.02.12 kedd, 19:35:37 »

Szép autó!
El kell vinni egy embert aki itt jó pár éve ilyet vezet.
Lendkerék, szíjfeszítő, fékek, úttartás, kaszni rohadás. Ezeket jól lehet érzékelni.
Esetleg egy poharazásra elvinni.
Többet nagyon úgysem tudsz tenni.

És én lekérdezném alvázszám alapján, mert ez szerintem nem Ghia.
Nem mintha számítana.


Nos!

Megnéztük az autót! Nem olyan szép a menyasszony mint amilyennek kinéz!
Először is elautóztunk 100 kilométert, hogy megtudjuk NEM 6-os váltó van benne, valamint NEM Ghia felszereltségű, hanem valami Trend, vagy Trend plus.
Ami a legfurább, hogy úgy tudom, hogy a D6BA motorok TDDi motorok, és ez pedig egy láthatóan TCDI motor volt ami benne volt a kocsiban.Tudom, hogy van 115LE-s TDCi motor is, de a motorkód érdekes. Rohadnak az ajtók alul,  az összes féktárcsa cserés lesz. Egyelőre úgy áll a dolog, hogy a haver beajánlott a kocsiért 900k készpénzt. Holnap reggelig gondolkozhat az eladó rajta.  eplus2....de csak úgy áll a 900ezer, ha felhozza legalább Pestig az autót. Smiley Jaaa! És azt mondta a tulaj, hogy nem volt törve a gép, de ennek ellenére a két kombi ablak és a hátsó ablak mind más gyártási évű volt. Volt benne egy 2006-os, egy 2001-es és egy 2004-es üveg hátul. A többi üveg szépep 2003-as volt. Smiley

« Utoljára szerkesztve: 2013.02.12 kedd, 19:38:29 írta BDWTeam » Naplózva

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem ha kioktatnak!"
S.W.Churchill

----------------------------------------------------
Lancia Delta 1.6 Multijet (2011) #szarolasz
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23822


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #244 Dátum: 2013.02.12 kedd, 19:39:47 »

Nos!

Megnéztük az autót! Nem olyan szép a menyasszony mint amilyennek kinéz!
Először is elautóztunk 100 kilométert, hogy megtudjuk NEM 6-os váltó van benne, valamint NEM Ghia felszereltségű, hanem valami Trend, vagy Trend plus.
Ami a legfurább, hogy úgy tudom, hogy a D6BA motorok TDDi motorok, és ez pedig egy láthatóan TCDI motor volt ami benne volt a kocsiban.Tudom, hogy van 115LE-s TDCi motor is, de a motorkód érdekes. Rohadnak az ajtók alul,  az összes féktárcsa cserés lesz. Egyelőre úgy áll a dolog, hogy a haver beajánlott a kocsiért 900k készpénzt. Holnap reggelig gondolkozhat az eladó rajta.  eplus2....de csak úgy áll a 900ezer, ha felhozza legalább Pestig az autót. Smiley Jaaa! És azt mondta a tulaj, hogy nem volt törve a gép, de ennek ellenére a két kombi ablak és a hátsó ablak mind más gyártási évű volt. Volt benne egy 2006-os, egy 2001-es és egy 2004-es üveg hátul. A többi üveg szépep 2003-as volt. Smiley

a linkelt kép szerint tdci
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
BDWTeam
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2763



WWW E-mail
« Új hozzászólás #245 Dátum: 2013.02.12 kedd, 19:42:05 »

a linkelt kép szerint tdci
Ezt tudom, de a forgalmi szerint a motorkódja D6BA.
Naplózva

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem ha kioktatnak!"
S.W.Churchill

----------------------------------------------------
Lancia Delta 1.6 Multijet (2011) #szarolasz
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #246 Dátum: 2013.02.12 kedd, 19:45:54 »

Ezt tudom, de a forgalmi szerint a motorkódja D6BA.

A váltógombon látszik,hogy 5ös a váltó,nem? Smiley
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #247 Dátum: 2013.02.12 kedd, 19:46:26 »

Nos!

Megnéztük az autót! Nem olyan szép a menyasszony mint amilyennek kinéz!
Először is elautóztunk 100 kilométert, hogy megtudjuk NEM 6-os váltó van benne, valamint NEM Ghia felszereltségű, hanem valami Trend, vagy Trend plus.
Ami a legfurább, hogy úgy tudom, hogy a D6BA motorok TDDi motorok, és ez pedig egy láthatóan TCDI motor volt ami benne volt a kocsiban.Tudom, hogy van 115LE-s TDCi motor is, de a motorkód érdekes. Rohadnak az ajtók alul,  az összes féktárcsa cserés lesz. Egyelőre úgy áll a dolog, hogy a haver beajánlott a kocsiért 900k készpénzt. Holnap reggelig gondolkozhat az eladó rajta.  eplus2....de csak úgy áll a 900ezer, ha felhozza legalább Pestig az autót. Smiley Jaaa! És azt mondta a tulaj, hogy nem volt törve a gép, de ennek ellenére a két kombi ablak és a hátsó ablak mind más gyártási évű volt. Volt benne egy 2006-os, egy 2001-es és egy 2004-es üveg hátul. A többi üveg szépep 2003-as volt. Smiley


Ennyi bizonytalan és pontatlan adat miatt, én nem venném meg a Haverod helyében!  wave
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
BDWTeam
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2763



WWW E-mail
« Új hozzászólás #248 Dátum: 2013.02.12 kedd, 19:49:17 »

A váltógombon látszik,hogy 5ös a váltó,nem? Smiley
Majd ha én is megszállott Fordos leszek, akkor meg fogom tudni állapítani egy messziről fotózott kb. 360x480 pixel méretű képről, hogy milyen váltógomb van benne!  eplus2 integet2
Naplózva

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem ha kioktatnak!"
S.W.Churchill

----------------------------------------------------
Lancia Delta 1.6 Multijet (2011) #szarolasz
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #249 Dátum: 2013.02.12 kedd, 19:51:33 »

Majd ha én is megszállott Fordos leszek, akkor meg fogom tudni állapítani egy messziről fotózott kb. 360x480 pixel méretű képről, hogy milyen váltógomb van benne!  eplus2 integet2

Smiley Jól van na...amikor kocsit néztünk,eléggé rákattantam erre a dologra  worship worship

Amúgy szerintem ez a kocsi felejtős,legalábbis ha az üveges dolog úgy van ahogy...lehet körbe volt törve.
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.137 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.