Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.02 csütörtök, 03:24:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 ... 45   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 2013. tavaszi országos Mondeo találkozó  (Megtekintve 667874 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #150 Dátum: 2013.01.26 szombat, 14:19:15 »

Pedig jó lenne egy ilyen szerkó... utána kéne nézni, mennyiért tudnánk megvenni, össze lehetne dobni.
Mondjuk 500 ft-ot elkülöníteni a tali árából, v ilyesmi. Nekem 1-2 ezret simán megérne.
És jó program lehetne a talin.
Ezért mondtam!   eccer kellene megcsinálni!
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #151 Dátum: 2013.01.26 szombat, 14:20:44 »

20-as lemez kéne, meg ipari olyan kerekek.

kerekeknek van 10-15eft db-ja, és 4 kell. +a lemez+a munka
20-as? minek nem ifára kell.   10-es bőven elég. de az ipari kerék az tényleg drága....   csapágyból nem jó?

íbéjen nincs ilyen készen? lehet olcsóbb venni mint csinálni.    megnéznéd?
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #152 Dátum: 2013.01.26 szombat, 14:48:20 »

20-as? minek nem ifára kell.   10-es bőven elég. de az ipari kerék az tényleg drága....   csapágyból nem jó?

íbéjen nincs ilyen készen? lehet olcsóbb venni mint csinálni.    megnéznéd?
én inkább mindent túlméretezek, minthogy alul Wink de tényleg elég a 10-es is eljen eljen
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #153 Dátum: 2013.01.26 szombat, 15:11:11 »

Böngésztem a lengyel mondeo klub oldalán és ezt a videót találtam a tavalyi jubileumi 20. találkozójukról. Érdemes megnézni! Wink (Van benne egy érdekes utánfutó)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tq6A40oIgsM

Ez a videó óriási! Látjuk az irányt! eljen
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #154 Dátum: 2013.01.26 szombat, 16:29:10 »

Nálunk is voltak ilyen videók, Zsole jóvoltából. Lehet, hogy nem ennyire művészi, de nem is az a lényeg.
Ugyan nem számoltam utána, de így saccra 30 autó volt (ha tévednék, írja már ide vki a pontosabb számot).
Nálunk volt már 100 is. A nagy pályák adtak akkora élményt, mint egy parkolós, v hol voltak.
A kajánk általában komolyabb, bár nincs ilyen pótkocsink. Scratch írja, hogy tanulhatnánk tőlük összetartást.
A videóból mi derül ki erről? Semmi. Lehet, hogy ott is diktatúra van, és azért vannak olyan kevesen.
Mert egy 4x akkora lengyelországhoz képest kevés az a 30 autó (ha jól saccoltam).

arra gondoltam, hogy nem csak "ottlevős" tali volt, hanem csináltak valamit mindig.
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #155 Dátum: 2013.01.26 szombat, 17:18:05 »

Nálunk is voltak ilyen videók, Zsole jóvoltából. Lehet, hogy nem ennyire művészi, de nem is az a lényeg.
Ugyan nem számoltam utána, de így saccra 30 autó volt (ha tévednék, írja már ide vki a pontosabb számot).
Nálunk volt már 100 is. A nagy pályák adtak akkora élményt, mint egy parkolós, v hol voltak.
A kajánk általában komolyabb, bár nincs ilyen pótkocsink. Scratch írja, hogy tanulhatnánk tőlük összetartást.
A videóból mi derül ki erről? Semmi. Lehet, hogy ott is diktatúra van, és azért vannak olyan kevesen.
Mert egy 4x akkora lengyelországhoz képest kevés az a 30 autó (ha jól saccoltam).

Ez egészen biztos több, mint 30 autó. Nálunk meg nem emlékszem 100 autós talira. Akkor még nem voltam tag, de leírásokból láttam, hogy egy régebbi Lacházi tali tartja a rekordot, valami 80 autóval. A saccolásoknak nem sok értelme van.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #156 Dátum: 2013.01.26 szombat, 17:20:49 »

arra gondoltam, hogy nem csak "ottlevős" tali volt, hanem csináltak valamit mindig.
Akinek ötlete van, hogy mivel lehetne emelni a tavaszi tali színvonalát itt megoszthatja a többiekkel. A nagyérdemű meg majd eldönti, hogy ő milyen ötletnek tartja. Akár lesznek programok akár nem, azt tudni kell, hogy a talit mi magunk, résztvevők tehetjük felejthetetlenné. Azt nem várhatjuk el a vezetőségtől, hogy reggeltől estig szórakoztasson minket. Persze ha lesznek programok én csak örülni fogok neki és ott leszek ahol csak tudok. Mi mezei résztvevők is tegyünk azért, hogy egy kellemes napot tölthessünk el mondeós klubtársainkkal.  integet2
Naplózva
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #157 Dátum: 2013.01.26 szombat, 17:22:41 »

Ez egészen biztos több, mint 30 autó. Nálunk meg nem emlékszem 100 autós talira. Akkor még nem voltam tag, de leírásokból láttam, hogy egy régebbi Lacházi tali tartja a rekordot, valami 80 autóval. A saccolásoknak nem sok értelme van.
Domi,

most néztem csak meg jobban az avatarodat. Az nem te vagy egy teniszlabdával?  eplus2
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #158 Dátum: 2013.01.26 szombat, 17:28:01 »

Domi,

most néztem csak meg jobban az avatarodat. Az nem te vagy egy teniszlabdával?  eplus2
De gonosz vagy! nyes
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #159 Dátum: 2013.01.26 szombat, 17:32:13 »

De gonosz vagy! nyes
Azért az avatarodban is jól kibabrált veled az a fránya labda. Úgy látszik, ez a te kereszted!  eplus2 integet2
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #160 Dátum: 2013.01.26 szombat, 17:36:17 »

Ez a videó óriási! Látjuk az irányt! eljen
http://www.youtube.com/results?search_query=mondeo+treffen&oq=mondeo+treffen&gs_l=youtube.3...505.3453.0.3585.14.14.0.0.0.0.114.828.11j2.13.0...0.0...1ac.1.VluOTgXW798

lehet nézelődni a németeknél is Wink
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #161 Dátum: 2013.01.26 szombat, 19:52:32 »

Ez egészen biztos több, mint 30 autó. Nálunk meg nem emlékszem 100 autós talira. Akkor még nem voltam tag, de leírásokból láttam, hogy egy régebbi Lacházi tali tartja a rekordot, valami 80 autóval. A saccolásoknak nem sok értelme van.

A régi lacházin megvolt a 100, mert hivatalosan asszem 86 volt, de voltak egy csomóan, akik csak beugrottak. A 100 autó biztosan megvolt.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #162 Dátum: 2013.01.26 szombat, 21:27:44 »

arra gondoltam, hogy nem csak "ottlevős" tali volt, hanem csináltak valamit mindig.

Nyilván csináltak. Van ötleted? Csináljuk meg.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #163 Dátum: 2013.01.27 vasárnap, 12:09:36 »

Ezért mondtam!   eccer kellene megcsinálni!

Bele lehet kalkulálni a belépő árába!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #164 Dátum: 2013.01.27 vasárnap, 12:18:09 »

Titye írta nekem mailban:

Szia Angel!

Bocsi, hogy ide írok neked, de a Ford Mondeo Club Hungary  2013. tavaszi országos Mondeo találkozó fórumába én nem tudok képet feltölteni.
Ha tudod légyszi töltsd fel a fórumba, hogy a többiek is véleményezhessék!

Ez a megoldás sem lenne rossz és sokkal olcsóbb mint a lengyel. Tényleg nagyon jó móka, már én is kipróbáltam.
http://www.angeltdci.atw.hu/jegesut.jpg


A vonóhorogra van rögzítve csavaros pánttal, majd egy menetes orsóval, mint az utánfutóknál, lakókocsiknál a mankókerékkel fel van emelve az autó hátsó kereke. Ha teljesen fel van emelve az autó akkor totál jeges utat szimulál,ha csak félig akkor vizes utat.Ha csak éppen egy kicsit akkor a száraz úton meglepetéseket produkál kiszámíthatatlan módon. Váratlan helyzeteket szimulál. Nagyon jó móka tényleg.
Egy hátrány, hogy csak vonóhorgos autóra lehet felszerelni.

A megvalósításhoz anyagilag hozzá szeretnék járulni, akár másik megoldáshoz is, hogy ezzel is segítsem a találkozó megvalósítását.


Speciel nekem sin vonóhorgom... attól még persze jó ötlet.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #165 Dátum: 2013.01.27 vasárnap, 14:52:32 »

Nyilván csináltak. Van ötleted? Csináljuk meg.
Ne kezdjük már előről! Ötlet volt nagyon sok, csak meg kéne csinálni. Ott van az ügyességi verseny, sztem többet ér pl, mint egy gyorsulás. Lehetne ez a csúszós pálya szimulátor is.
Az a baj, hogy mindent igyen akarunk. Én már többször is írtam, hogy szívesebben elmegyek egy olyan talira, ahol történik valami, és drágább, mint egy olcsóra, amin csak ott vagyunk.
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #166 Dátum: 2013.01.27 vasárnap, 14:55:16 »

Titye írta nekem mailban:

Szia Angel!

Bocsi, hogy ide írok neked, de a Ford Mondeo Club Hungary  2013. tavaszi országos Mondeo találkozó fórumába én nem tudok képet feltölteni.
Ha tudod légyszi töltsd fel a fórumba, hogy a többiek is véleményezhessék!

Ez a megoldás sem lenne rossz és sokkal olcsóbb mint a lengyel. Tényleg nagyon jó móka, már én is kipróbáltam.
http://www.angeltdci.atw.hu/jegesut.jpg


A vonóhorogra van rögzítve csavaros pánttal, majd egy menetes orsóval, mint az utánfutóknál, lakókocsiknál a mankókerékkel fel van emelve az autó hátsó kereke. Ha teljesen fel van emelve az autó akkor totál jeges utat szimulál,ha csak félig akkor vizes utat.Ha csak éppen egy kicsit akkor a száraz úton meglepetéseket produkál kiszámíthatatlan módon. Váratlan helyzeteket szimulál. Nagyon jó móka tényleg.
Egy hátrány, hogy csak vonóhorgos autóra lehet felszerelni.

A megvalósításhoz anyagilag hozzá szeretnék járulni, akár másik megoldáshoz is, hogy ezzel is segítsem a találkozó megvalósítását.


Speciel nekem sin vonóhorgom... attól még persze jó ötlet.
Valóban csak a vonóhorgosoknak jó, de ha valaki bevállalja, hogy bedobja a közösbe a kocsit, akkor jó lehet. Csak a hátsó kerekek helyére fel kell dobni valami fhos gumit, mert azt nem lehet elvárni, hogy szétkoptassuk a jó hátsókat. Teljesen felemelve meg már nem csak csúszós út fíling, hanem szinte vezethetetlen
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
giorgio
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2753

bembe@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #167 Dátum: 2013.01.27 vasárnap, 18:46:44 »

Ne kezdjük már előről! Ötlet volt nagyon sok, csak meg kéne csinálni. Ott van az ügyességi verseny, sztem többet ér pl, mint egy gyorsulás. Lehetne ez a csúszós pálya szimulátor is.
Az a baj, hogy mindent igyen akarunk. Én már többször is írtam, hogy szívesebben elmegyek egy olyan talira, ahol történik valami, és drágább, mint egy olcsóra, amin csak ott vagyunk.
Lesz ügyességi versen is és gyorsulás is!  eljen
Naplózva

ex: MK II. 2.0 Ghia Turnier '98 /Ezüstnyíl/
------------------------------------------------
Focus I. 2.0 Ghia '02 /Kékvillám/
Focus II. 1.6 TDCI Trend '05
doszi_zeg
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2726



E-mail
« Új hozzászólás #168 Dátum: 2013.01.28 hétfő, 21:22:31 »

Lesz ügyességi versen is és gyorsulás is!  eljen
eljen
Naplózva

MKIV. 1.8 TDCI Trend
Pioneer DEH-6400BT fejegység, Kicx STC 6.2 hangszórók, LED-es kilincsvilágítás és csomagtéri világítás (Cs12)
giorgio
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2753

bembe@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #169 Dátum: 2013.02.05 kedd, 13:37:00 »

Kedves Klubtársak!

A nagy hallgatás nem jelenti azt, hogy nem dolgoznánk a találkozó megszervezésén!  eljen

Lassan, de biztosan körvonalazódik a két legfontosabb és alapvető tudnivaló:
- Dátum: május 11. vagy május 25. lesz, ezt még eldöntjük.
Igyekeztünk figyelembe venni, hogy a május 18-i hétvége Pünkösd és a 3 napos ünnep miatt nem oda szervezzük. Később kezdődnek a ballagások és lassan a nyár is.
- Helyszín: Kunmadaras vagy Kiskunlacháza. Még az árajánlatot az egyik helyről nem kaptuk meg.

Terveinkben szerepel, hogy - ha technikailag is meg tudjuk oldani - a klubtagok e-mailben is kapjanak tájékoztatást a legfontosabb tudnivalókról.

Készüljetek, így tervezzetek, az autók addig szépek és csinosak legyenek!  Wink

A programokhoz szeretnénk apróbb nyereményeket is adni, ha valakinek ebben tud segíteni bárhogy, kérjük jelentkezzen.

Üdv.

A Klub vezetése
Naplózva

ex: MK II. 2.0 Ghia Turnier '98 /Ezüstnyíl/
------------------------------------------------
Focus I. 2.0 Ghia '02 /Kékvillám/
Focus II. 1.6 TDCI Trend '05
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #170 Dátum: 2013.02.05 kedd, 15:40:28 »

Kedves Klubtársak!

A nagy hallgatás nem jelenti azt, hogy nem dolgoznánk a találkozó megszervezésén!  eljen

Lassan, de biztosan körvonalazódik a két legfontosabb és alapvető tudnivaló:
- Dátum: május 11. vagy május 25. lesz, ezt még eldöntjük.
Igyekeztünk figyelembe venni, hogy a május 18-i hétvége Pünkösd és a 3 napos ünnep miatt nem oda szervezzük. Később kezdődnek a ballagások és lassan a nyár is.
- Helyszín: Kunmadaras vagy Kiskunlacháza. Még az árajánlatot az egyik helyről nem kaptuk meg.

Terveinkben szerepel, hogy - ha technikailag is meg tudjuk oldani - a klubtagok e-mailben is kapjanak tájékoztatást a legfontosabb tudnivalókról.

Készüljetek, így tervezzetek, az autók addig szépek és csinosak legyenek!  Wink

A programokhoz szeretnénk apróbb nyereményeket is adni, ha valakinek ebben tud segíteni bárhogy, kérjük jelentkezzen.

Üdv.

A Klub vezetése
Nekem jó bármelyik időpont,a ballagás előtte lesz 1 héttel.
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #171 Dátum: 2013.02.05 kedd, 17:54:28 »

a május 18-i hétvége Pünkösd és a 3 napos ünnep
Csak annyi szőrszálhasogatós kiigazítást hagy tegyek, hogy a pünkösdi ünnep két napos.
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #172 Dátum: 2013.02.05 kedd, 17:57:40 »

Csak annyi szőrszálhasogatós kiigazítást hagy tegyek, hogy a pünkösdi ünnep két napos.
a hétvége lesz 3napos a pünkösd miatt! smile
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #173 Dátum: 2013.02.05 kedd, 17:59:26 »

a hétvége lesz 3napos a pünkösd miatt! smile
Így tökéletes!  poigneemain
Naplózva
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #174 Dátum: 2013.02.05 kedd, 23:38:31 »

Kedves Klubtársak!

A nagy hallgatás nem jelenti azt, hogy nem dolgoznánk a találkozó megszervezésén!  eljen

Lassan, de biztosan körvonalazódik a két legfontosabb és alapvető tudnivaló:
- Dátum: május 11. vagy május 25. lesz, ezt még eldöntjük.
Igyekeztünk figyelembe venni, hogy a május 18-i hétvége Pünkösd és a 3 napos ünnep miatt nem oda szervezzük. Később kezdődnek a ballagások és lassan a nyár is.
- Helyszín: Kunmadaras vagy Kiskunlacháza. Még az árajánlatot az egyik helyről nem kaptuk meg.

Terveinkben szerepel, hogy - ha technikailag is meg tudjuk oldani - a klubtagok e-mailben is kapjanak tájékoztatást a legfontosabb tudnivalókról.

Készüljetek, így tervezzetek, az autók addig szépek és csinosak legyenek!  Wink

A programokhoz szeretnénk apróbb nyereményeket is adni, ha valakinek ebben tud segíteni bárhogy, kérjük jelentkezzen.

Üdv.

A Klub vezetése

nehogy már azt a 5772 (saccolok) ímélt ne tudjátok elküldeni  nyes hehe

Én mindenképp elviszem 1 autókozmetikába a kocsit eplus2

Viccet félretéve! Mint korábban is írtam, tudok adni jelképes nyereményeket, autós apróságokat:  poroltó, vontató kötél, üvegkitörő-övelvágó, csomagrögzítő háló. Ja, meg van 1 Ford-os baleseti helyszínelő készlet is. 1x használható fényképező-kréta stb!
Holnap megnézem mi van még!

Rakjam félre őket?
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
giorgio
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2753

bembe@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #175 Dátum: 2013.02.06 szerda, 07:57:47 »

nehogy már azt a 5772 (saccolok) ímélt ne tudjátok elküldeni  nyes hehe

Én mindenképp elviszem 1 autókozmetikába a kocsit eplus2

Viccet félretéve! Mint korábban is írtam, tudok adni jelképes nyereményeket, autós apróságokat:  poroltó, vontató kötél, üvegkitörő-övelvágó, csomagrögzítő háló. Ja, meg van 1 Ford-os baleseti helyszínelő készlet is. 1x használható fényképező-kréta stb!
Holnap megnézem mi van még!

Rakjam félre őket?
Igen, köszi!
 worship
Naplózva

ex: MK II. 2.0 Ghia Turnier '98 /Ezüstnyíl/
------------------------------------------------
Focus I. 2.0 Ghia '02 /Kékvillám/
Focus II. 1.6 TDCI Trend '05
H. Balázs
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1667



« Új hozzászólás #176 Dátum: 2013.02.06 szerda, 20:45:45 »

Kedves Klubtársak!

A nagy hallgatás nem jelenti azt, hogy nem dolgoznánk a találkozó megszervezésén!  eljen

Lassan, de biztosan körvonalazódik a két legfontosabb és alapvető tudnivaló:
- Dátum: május 11. vagy május 25. lesz, ezt még eldöntjük.
Igyekeztünk figyelembe venni, hogy a május 18-i hétvége Pünkösd és a 3 napos ünnep miatt nem oda szervezzük. Később kezdődnek a ballagások és lassan a nyár is.
- Helyszín: Kunmadaras vagy Kiskunlacháza. Még az árajánlatot az egyik helyről nem kaptuk meg.

Terveinkben szerepel, hogy - ha technikailag is meg tudjuk oldani - a klubtagok e-mailben is kapjanak tájékoztatást a legfontosabb tudnivalókról.

Készüljetek, így tervezzetek, az autók addig szépek és csinosak legyenek!  Wink

A programokhoz szeretnénk apróbb nyereményeket is adni, ha valakinek ebben tud segíteni bárhogy, kérjük jelentkezzen.

Üdv.

A Klub vezetése
Esetleg van kávés pohár(10-20db) ,bögre kisebb nagyobb készlet(20-30db)?ha szükséges megszámolom.
Naplózva

2014/9 Mondeo 2.0 tdci tit 140 le

2021.06 2.0 tdci Transit Jumbo 170 ló
2010 Ducato 2.3 120 ló
 EX 2006/12 Mondeo 2,0 tdci  combi eur4 DPF 130 ló EGR OFF (CigisBalu)
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #177 Dátum: 2013.02.10 vasárnap, 14:53:17 »

Kedves szervezők!

A nagy hallgatás nem jelenti azt, h nem vagyunk kíváncsiak a fejleményekre!  eljen


nincs semmi változás, fejlemény?


Üdv.

 A Klub érdeklődő tagjai  vigyor3
« Utoljára szerkesztve: 2013.02.10 vasárnap, 14:56:18 írta Dentcraft » Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #178 Dátum: 2013.02.10 vasárnap, 20:44:45 »

Kedves szervezők!

A nagy hallgatás nem jelenti azt, h nem vagyunk kíváncsiak a fejleményekre!  eljen


nincs semmi változás, fejlemény?


Üdv.

 A Klub érdeklődő tagjai  vigyor3

A jövő héten lesz időpont, és helyszín is, de egy két konrétumra még várni kell.Smiley
Azért most éppen a háttérben sem izzanak a vonalak.:$
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #179 Dátum: 2013.02.13 szerda, 22:37:38 »

A jövő héten lesz időpont, és helyszín is, de egy két konrétumra még várni kell.Smiley
Azért most éppen a háttérben sem izzanak a vonalak.:$
Még semmi???Várjuk már nagyon.
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
madar89
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1307



E-mail
« Új hozzászólás #180 Dátum: 2013.02.15 péntek, 20:50:00 »

jó lenne valami infó ! Smiley worship worship
Naplózva

2002 tdci 130le(FMBA) B4Y ,st220 18",6.7l/100km, castrol tda+stihl 2T,INA szabadonfutó,EGR OFF,turbócső bandázsolva,tempomat,EBC Redstuff,katalizátor iktató,lecsapató tartály,bordó Recaro,JBL GTO,bicskakujcs,tolatóradar
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #181 Dátum: 2013.02.15 péntek, 20:54:09 »

jó lenne valami infó ! Smiley worship worship
mi? hogy?
van info?
nincs?
 hehe
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #182 Dátum: 2013.02.16 szombat, 10:34:48 »

Úgy tűnik, hogy május 25 Lacháza!

100% jövő hét elején lesz, amikor a visszaigazoló mail megjön. De már félre van téve nekünk a hely!

 wave
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #183 Dátum: 2013.02.16 szombat, 11:18:43 »

Úgy tűnik, hogy május 25 Lacháza!

100% jövő hét elején lesz, amikor a visszaigazoló mail megjön. De már félre van téve nekünk a hely!

Egész jó dátum. Nem túl korán, nem túl későn.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #184 Dátum: 2013.02.16 szombat, 11:20:20 »

Úgy tűnik, hogy május 25 Lacháza!

100% jövő hét elején lesz, amikor a visszaigazoló mail megjön. De már félre van téve nekünk a hely!

 wave

Május 29. a házassági évfordulónk az asszonnyal. Minden évben elmentünk valahova ilyenkor, idén akkor Lacházára megyünk!  eljen
Naplózva
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #185 Dátum: 2013.02.16 szombat, 12:20:08 »

Egész jó dátum. Nem túl korán, nem túl későn.
Nem csak a dátum nekem a hely is tetszett,nameg a társaság. eljen eljen eljen
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #186 Dátum: 2013.02.16 szombat, 13:39:34 »

Úgy tűnik, hogy május 25 Lacháza!

100% jövő hét elején lesz, amikor a visszaigazoló mail megjön. De már félre van téve nekünk a hely!

 wave

Teccik mindkettő!  smile  wave   de nem lesz rövid a pálya?  eplus2  hehe
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #187 Dátum: 2013.02.16 szombat, 14:08:32 »

Teccik mindkettő!  smile  wave   de nem lesz rövid a pálya?  eplus2  hehe
Miért? Fel akarsz szállni?  hehe
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #188 Dátum: 2013.02.16 szombat, 14:19:31 »

Miért? Fel akarsz szállni?  hehe
nemérted a lényeget  smile   de jó ötlet, majd öntök a tankba pár doboz redbullt  eplus2
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #189 Dátum: 2013.02.16 szombat, 14:19:50 »

***  eplus2
No,mindjárt megnézem a szerződésben!És mielőtt bárki megkérdezné,Tűzijátékozni nem szabad.Az benne van a szerződésben..... eplus2
« Utoljára szerkesztve: 2013.02.17 vasárnap, 21:50:45 írta Joe » Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #190 Dátum: 2013.02.16 szombat, 14:20:32 »

nemérted a lényeget  smile   de jó ötlet, majd öntök a tankba pár doboz redbullt  eplus2
érti ő.csak agyafurtabb mint te. hehe
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #191 Dátum: 2013.02.16 szombat, 18:09:20 »

No,mindjárt megnézem a szerződésben!És mielőtt bárki megkérdezné,Tűzijátékozni nem szabad.Az benne van a szerződésben..... eplus2

Sose vót szerződés, nem értem...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #192 Dátum: 2013.02.17 vasárnap, 14:43:42 »

Sose vót szerződés, nem értem...
BaloghTomi szívesen elmeséli neked privátban....! Wink Már én sem akarok régi dolgokat emlegetni,csak ez megmaradt poén szinten.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #193 Dátum: 2013.02.17 vasárnap, 21:52:33 »

BaloghTomi szívesen elmeséli neked privátban....! Wink Már én sem akarok régi dolgokat emlegetni,csak ez megmaradt poén szinten.

A sok pontnak mindig van jelentősége... Wink
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
zsoel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10594



« Új hozzászólás #194 Dátum: 2013.02.17 vasárnap, 21:54:55 »

Repülni lehet majd?
De komolyan....
Naplózva

MKIV, 2.0 TDCi, Ghia mánia! Smiley
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #195 Dátum: 2013.02.17 vasárnap, 22:00:47 »

No,mindjárt megnézem a szerződésben!És mielőtt bárki megkérdezné,Tűzijátékozni nem szabad.Az benne van a szerződésben..... eplus2

Ez kár, pedig abban tudtam volna segíteni.
Naplózva
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #196 Dátum: 2013.02.17 vasárnap, 22:02:53 »

Repülni lehet majd?
De komolyan....

Tavaly volt szó róla, de nem jöttünk össze annyian, hogy kedves fórumtársunk autó helyett repülővel jöjjön...
Ha jól emlékszem talán kotta_cs volt a felajánló! Meg kell tőle kérdezni...
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
kisgyerek83
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1652



E-mail
« Új hozzászólás #197 Dátum: 2013.02.24 vasárnap, 00:23:57 »

Na, én is végigolvastam az egészet Cheesy
Ha úgy van, akkor én a kis 25 literes bográcsomat viszem, és ha kell akk főzőcskézek is Cheesy volt róla szó az Őszi talin, h megnyerem-nyertem a főzést, de az én bográcsom kevés lenne hozzá Cheesy de ha minden alapanyagot biztosíttatok, akk megoldható az elkészítése  eljen
Ennyiben tudok segíteni, ha úgy gondoljátok  wave wave
Amúgy meg örülnék ha 11-e lenne, mert Május 24-25-26-án Szombathelyen lesz Országos Amerikai Autós találkozón és örülnék ha mindkét rendezvényen részt tudnék venni  eljen
« Utoljára szerkesztve: 2013.02.24 vasárnap, 14:31:06 írta Joe » Naplózva

MK3, 2001.12.20. fekete Kombi , 2.0 TDDI, Ghia 
EGR-t már nyomokban sem tartalmaz Cheesy
AIR SPRING légrugó Smiley
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #198 Dátum: 2013.02.24 vasárnap, 14:32:26 »

Amúgy meg örülnék ha 11-e lenne, mert Május 24-25-26-án Szombathelyen lesz Országos Amerikai Autós találkozón és örülnék ha mindkét rendezvényen részt tudnék venni  eljen

Ahogy írtam az időpont 25-e. Ez már fix. Azért 24, és 26- án tucc majd amerikaizni is. Wink
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #199 Dátum: 2013.02.24 vasárnap, 14:36:57 »

Na, én is végigolvastam az egészet Cheesy
Ha úgy van, akkor én a kis 25 literes bográcsomat viszem, és ha kell akk főzőcskézek is Cheesy volt róla szó az Őszi talin, h megnyerem-nyertem a főzést, de az én bográcsom kevés lenne hozzá Cheesy de ha minden alapanyagot biztosíttatok, akk megoldható az elkészítése  eljen
Ennyiben tudok segíteni, ha úgy gondoljátok  wave wave
Amúgy meg örülnék ha 11-e lenne, mert Május 24-25-26-án Szombathelyen lesz Országos Amerikai Autós találkozón és örülnék ha mindkét rendezvényen részt tudnék venni  eljen
Nem ellened akarok beszélni, de sajnos nem tudják a szervezők úgy megoldani, hogy minden résztvenni szándékozónak jó legyen helyben és időben egyaránt. 11-e meg biztosan másnak nem lenne jó.  integet2
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 ... 45   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.083 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.