Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.19 péntek, 22:03:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Denso navihoz Magyarország térkép  (Megtekintve 93274 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
tpmportal
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4114


E-mail
« Új hozzászólás #200 Dátum: 2013.03.06 szerda, 22:38:15 »

ahha! csak az a baj hogy nem értek semmit ehhez a cucchoz Cheesy

Szerviz menüben /hosszan menu, ott 1981/ menj be a self-test-be, jó eséllyel lesz egy $A204 hibakód. Ez nagy valószínűséggel azt jelenti, hogy az antennatalp (amiben a GPS vevő van) megpurcant, vagy a csatlakozásai elkorrodáltak.
Naplózva
dadan
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 264



E-mail
« Új hozzászólás #201 Dátum: 2013.03.07 csütörtök, 05:48:27 »

ahha! csak az a baj hogy nem értek semmit ehhez a cucchoz Cheesy

Akkor kicsit olvasgass, én is ezt teszem! Smiley
http://mondeo.hu/index.php?page=46
Naplózva

2006 2.2TDCI Turnier Titanium-x.
Bogyo001
Vendég
« Új hozzászólás #202 Dátum: 2013.03.07 csütörtök, 08:27:51 »

Ez a denso rendszer egy óriási fekete folt a fordnál! Életemben nem láttam még ilyen *** rendszert, akármilyen dvd-t nem olvas, frissítés nincs, saját fejlesztést nem olvas teljesen mert kicsi a memóriája, dvd lemezt kezel de filmet nem lehet nézni rajta. Moitorként lehetne elvileg használni de nem jó hozzá egyik átalakító sem, nehogy véletlen tolató kamerát lehessen rá kötni.A ford nem tud vele mit kezdeni supportja nincs, brútusz vagy működik vagy nem, nekem pl nem. Aux bemenetnél gerjed, ipod, telefon, mp4 lejátszó, minden. Ez a "nagy navi" volt az egyik szempont amiért ezt az autót választottam action Jobban jártam volna ha inkább a full bört választom, a denso helyett..  szomoru1
Naplózva
dadan
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 264



E-mail
« Új hozzászólás #203 Dátum: 2013.03.07 csütörtök, 08:33:35 »

Ez a denso rendszer egy óriási fekete folt a fordnál! Életemben nem láttam még ilyen *** rendszert, akármilyen dvd-t nem olvas, frissítés nincs, saját fejlesztést nem olvas teljesen mert kicsi a memóriája, dvd lemezt kezel de filmet nem lehet nézni rajta. Moitorként lehetne elvileg használni de nem jó hozzá egyik átalakító sem, nehogy véletlen tolató kamerát lehessen rá kötni.A ford nem tud vele mit kezdeni supportja nincs, brútusz vagy működik vagy nem, nekem pl nem. Aux bemenetnél gerjed, ipod, telefon, mp4 lejátszó, minden. Ez a "nagy navi" volt az egyik szempont amiért ezt az autót választottam action Jobban jártam volna ha inkább a full bört választom, a denso helyett..  szomoru1

A full bőrt azért könnyebb pótolni...  nyes
Neked megy rajta a hang?
Naplózva

2006 2.2TDCI Turnier Titanium-x.
Bogyo001
Vendég
« Új hozzászólás #204 Dátum: 2013.03.07 csütörtök, 08:41:25 »

A full bőrt azért könnyebb pótolni...  nyes
Neked megy rajta a hang?

Nem, azt mondta a srác, hogy nincs elég memória a naviban, ezért nem írja ki az utca neveket minden utcára csak arra amin ép haladok vagy fogok haladni és ezért nem kezeli a hangot sem. a hang szerencsére nem zavar mert egyébként is kikapcsoltam volna. a hűthető bőr ülést beszerelni azért annyira nem egyszerű, plusz olyan bőrt találni ami jó állapotban van még nehezebb  szomoru1
Naplózva
dadan
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 264



E-mail
« Új hozzászólás #205 Dátum: 2013.03.07 csütörtök, 08:51:50 »

Nem, azt mondta a srác, hogy nincs elég memória a naviban, ezért nem írja ki az utca neveket minden utcára csak arra amin ép haladok vagy fogok haladni és ezért nem kezeli a hangot sem. a hang szerencsére nem zavar mert egyébként is kikapcsoltam volna. a hűthető bőr ülést beszerelni azért annyira nem egyszerű, plusz olyan bőrt találni ami jó állapotban van még nehezebb  szomoru1

Az apja fa..át a memóriával...  gun gun gun
Miért nem kérdezted meg, hogy a memória hogy dönti el, hogy melyik utcaneveket írja ki, melyiket ne?  wow1
Meg, hogy épp a hangot korlátozza, vagy egyéb mást? Vagy megy valami, vagy nem... Átkúrt...

Itt mindig találsz jó bőrt.  nyes
http://mondeo.hu/index.php?topic=10664.0
A hűtés meg benne van, mit nehéz beszerelni rajta?!
« Utoljára szerkesztve: 2013.03.07 csütörtök, 09:08:42 írta dadan » Naplózva

2006 2.2TDCI Turnier Titanium-x.
Bogyo001
Vendég
« Új hozzászólás #206 Dátum: 2013.03.07 csütörtök, 09:12:59 »

Az apja fa..át a memóriával...  gun gun gun
Miért nem kérdezted meg, hogy a memória hogy dönti el, hogy melyik utcaneveket írja ki, melyiket ne?  wow1
Meg, hogy épp a hangot korlátozza, vagy egyéb mást? Vagy megy valami, vagy nem... Átkúrt...

Itt mindig találsz jó bőrt.  nyes
http://mondeo.hu/index.php?topic=10664.0
A hűtés meg benne van, mit nehéz beszerelni rajta?!

nem tudja lekezelni a hangot, nincs erőforrás a megnyitásához, ugyanígy az utcaneveknél, mindegyiket kiírja csak az alsó sávban nem a térképre vetítve, ez olyan mint amikor el akarsz vontatni az autóddal egy vonatot, képes lennél rá mert az eszköz megvan de mégsem tudod megmozdítani. lehet ez egy nagyon gyenge hasonlat de talán rajzolja mi a szitu, aztán az is lehet, hogy átbaszott!  eplus2
Naplózva
dadan
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 264



E-mail
« Új hozzászólás #207 Dátum: 2013.03.07 csütörtök, 09:18:59 »

nem tudja lekezelni a hangot, nincs erőforrás a megnyitásához, ugyanígy az utcaneveknél, mindegyiket kiírja csak az alsó sávban nem a térképre vetítve, ez olyan mint amikor el akarsz vontatni az autóddal egy vonatot, képes lennél rá mert az eszköz megvan de mégsem tudod megmozdítani. lehet ez egy nagyon gyenge hasonlat de talán rajzolja mi a szitu, aztán az is lehet, hogy átbaszott!  eplus2

Most már mindegy is, ennyiért jó ez, azért jól jöttünk ki belőle.  nyes
(Ez tényleg egy elég gyenge hasonlat... Smiley )
Naplózva

2006 2.2TDCI Turnier Titanium-x.
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26968


E-mail
« Új hozzászólás #208 Dátum: 2013.03.07 csütörtök, 09:19:59 »

Most már mindegy is, ennyiért jó ez, azért jól jöttünk ki belőle.  nyes

Én is nekilátok nemsokára szerelgetni (alighanem április elején, addig aligha lesz rá időm), és akkor majd engem is érdekelni fog egy működőképes példány.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
dadan
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 264



E-mail
« Új hozzászólás #209 Dátum: 2013.03.07 csütörtök, 09:22:21 »

Én is nekilátok nemsokára szerelgetni (alighanem április elején, addig aligha lesz rá időm), és akkor majd engem is érdekelni fog egy működőképes példány.

AndyA

Ha akarod, majd letöltöd, kiírod, ha akarod kiírom neked és elküldöm.  nyes
Naplózva

2006 2.2TDCI Turnier Titanium-x.
Bogyo001
Vendég
« Új hozzászólás #210 Dátum: 2013.03.07 csütörtök, 09:39:18 »

Most már mindegy is, ennyiért jó ez, azért jól jöttünk ki belőle.  nyes
(Ez tényleg egy elég gyenge hasonlat... Smiley )

Nekem még 10 ezerbe van.. így annyira nem jó! Az összeszedett listáról, nem sokan kerültek elő a fizetésnél...
Naplózva
dadan
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 264



E-mail
« Új hozzászólás #211 Dátum: 2013.03.07 csütörtök, 10:03:23 »

Nekem még 10 ezerbe van.. így annyira nem jó! Az összeszedett listáról, nem sokan kerültek elő a fizetésnél...

Opsz... Akkor írj mindenkinek, hogy megvan a lemez, így lett megegyezve, az nem lenne túl korrekt, ha nem állnák a szavukat...
Már azt se lehet mondani, hogy nem működik...
Naplózva

2006 2.2TDCI Turnier Titanium-x.
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26968


E-mail
« Új hozzászólás #212 Dátum: 2013.03.07 csütörtök, 10:06:47 »

Ha akarod, majd letöltöd, kiírod, ha akarod kiírom neked és elküldöm.  nyes

Inkább írj belőle egy olyat, ami tutti működik, ha neked már sikerült. worship worship worship worship worship

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26968


E-mail
« Új hozzászólás #213 Dátum: 2013.03.07 csütörtök, 10:07:21 »

Nekem még 10 ezerbe van.. így annyira nem jó! Az összeszedett listáról, nem sokan kerültek elő a fizetésnél...

Elboltoljuk a bőrüléssel együtt. Wink

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
dadan
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 264



E-mail
« Új hozzászólás #214 Dátum: 2013.03.07 csütörtök, 10:12:01 »

Inkább írj belőle egy olyat, ami tutti működik, ha neked már sikerült. worship worship worship worship worship

AndyA

Ok, akkor majd küldj címet, ahova mehet.  Smiley
Naplózva

2006 2.2TDCI Turnier Titanium-x.
tpmportal
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4114


E-mail
« Új hozzászólás #215 Dátum: 2013.03.07 csütörtök, 17:07:48 »

Nekem még 10 ezerbe van.. így annyira nem jó! Az összeszedett listáról, nem sokan kerültek elő a fizetésnél...

Én természetesen hajlandó vagyok kipótolni az eredetileg utat összeget, hogy egyenlően osztozzunk az áron, hiszen eredetileg is ebben egyeztünk meg. Majd írd meg, hogy végül is hányan lettünk.
Naplózva
onurisz
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 159



E-mail
« Új hozzászólás #216 Dátum: 2013.03.10 vasárnap, 19:02:25 »

Sziasztok!
Most akkor jo vagy nem ez a Navis térkép??
Mivel hogy mondtam hogy benne vagyok igy akkor kinek fizessek meg mennyit.
Aki kiírná nekem meg elpostázná.
Ha megkérhetném irjon már egy p.ü-t.

Köszönöm!!

Naplózva

2003/11 Ford Mondeo Turneir  Ghia 1.8B 110Le
dadan
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 264



E-mail
« Új hozzászólás #217 Dátum: 2013.03.10 vasárnap, 19:18:35 »

Sziasztok!
Most akkor jo vagy nem ez a Navis térkép??
Mivel hogy mondtam hogy benne vagyok igy akkor kinek fizessek meg mennyit.
Aki kiírná nekem meg elpostázná.
Ha megkérhetném irjon már egy p.ü-t.

Köszönöm!!



Igen, jó a térkép.  nyes
Én vállaltam, hogy kiírom és elküldöm neked is.
Bogyoval vedd fel a kapcsolatot, neki kell utalni, megbeszéltem vele.
Annyi, hogy most veszek verbatim lemezeket és arra fogom kiírni, mert a maxellek, amiket kiírtam instabilak, nem mindig olvassa, de ez csak lemez gond.
(A sw frissítés ellenére. ZHG-nak is küldök másikat!)


Én természetesen hajlandó vagyok kipótolni az eredetileg utat összeget, hogy egyenlően osztozzunk az áron, hiszen eredetileg is ebben egyeztünk meg. Majd írd meg, hogy végül is hányan lettünk.

Én is pótolok, ha kell.  nyes
Ha érdekel még a sw frissítés, bármilyen cd-re írtam ki nem csinált semmit, de olvastam a GPS fórumban, régebben írta valaki, hogy neki dvd-vel ment.
Vettem egy dvd+r-es lemezt, kiírtam, betettem, gyújtás le, vártam fél percet, gyújtás egyesre és már csinálta is automatikusan!
Jó sokáig tart, amíg újra nem indul, be nem tölti az új sw-t, addig nem szabad piszkálni, de sima ügy.  nyes
Naplózva

2006 2.2TDCI Turnier Titanium-x.
ZHG
Vendég
« Új hozzászólás #218 Dátum: 2013.03.10 vasárnap, 19:25:47 »

Igen, jó a térkép.  nyes
Én vállaltam, hogy kiírom és elküldöm neked is.
Bogyoval vedd fel a kapcsolatot, neki kell utalni, megbeszéltem vele.
Annyi, hogy most veszek verbatim lemezeket és arra fogom kiírni, mert a maxellek, amiket kiírtam instabilak, nem mindig olvassa, de ez csak lemez gond.
(A sw frissítés ellenére. ZHG-nak is küldök másikat!)


Én is pótolok, ha kell.  nyes
Ha érdekel még a sw frissítés, bármilyen cd-re írtam ki nem csinált semmit, de olvastam a GPS fórumban, régebben írta valaki, hogy neki dvd-vel ment.
Vettem egy dvd+r-es lemezt, kiírtam, betettem, gyújtás le, vártam fél percet, gyújtás egyesre és már csinálta is automatikusan!
Jó sokáig tart, amíg újra nem indul, be nem tölti az új sw-t, addig nem szabad piszkálni, de sima ügy.  nyes

Kapok új lemezt vagy micsoda? Cheesy
Naplózva
dadan
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 264



E-mail
« Új hozzászólás #219 Dátum: 2013.03.10 vasárnap, 19:54:47 »

Kapok új lemezt vagy micsoda? Cheesy

Igen, kapsz.  nyes
Remélem a verbatimeken stabilabb lesz az olvasás, legalábbis tpmportal nem panaszkodik.  Cheesy
Naplózva

2006 2.2TDCI Turnier Titanium-x.
ZHG
Vendég
« Új hozzászólás #220 Dátum: 2013.03.10 vasárnap, 19:56:57 »

Igen, kapsz.  nyes
Remélem a verbatimeken stabilabb lesz az olvasás, legalábbis tpmportal nem panaszkodik.  Cheesy

Rendben de akkor mostmár küldj egy bankszámlaszámot privátban, hogy küldjek egy kis anyagi hozzájárulást a kedvességedért! (Neked sem ingyen van a lemez és az idő)
Naplózva
dadan
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 264



E-mail
« Új hozzászólás #221 Dátum: 2013.03.10 vasárnap, 20:17:50 »

Rendben de akkor mostmár küldj egy bankszámlaszámot privátban, hogy küldjek egy kis anyagi hozzájárulást a kedvességedért! (Neked sem ingyen van a lemez és az idő)

A kedvességemért nem kell anyagi hozzájárulás, nem pénzért vagyok kedves, csak úgy.  hehe hehe hehe
Naplózva

2006 2.2TDCI Turnier Titanium-x.
ZHG
Vendég
« Új hozzászólás #222 Dátum: 2013.03.10 vasárnap, 20:20:16 »

A kedvességemért nem kell anyagi hozzájárulás, nem pénzért vagyok kedves, csak úgy.  hehe hehe hehe

A sört szereted?? Cheesy
Naplózva
dadan
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 264



E-mail
« Új hozzászólás #223 Dátum: 2013.03.10 vasárnap, 20:49:14 »

A sört szereted?? Cheesy

Nem szeretem, íííímádom!!!!  nyes nyes nyes
Naplózva

2006 2.2TDCI Turnier Titanium-x.
ZHG
Vendég
« Új hozzászólás #224 Dátum: 2013.03.10 vasárnap, 20:51:36 »

Nem szeretem, íííímádom!!!!  nyes nyes nyes

Én is utálom, azért pusztítom! Na akkor majd valami jófélét küldök! Cheesy
Naplózva
dadan
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 264



E-mail
« Új hozzászólás #225 Dátum: 2013.03.10 vasárnap, 20:54:24 »

Én is utálom, azért pusztítom! Na akkor majd valami jófélét küldök! Cheesy

Majd egyszer, együtt megisszuk!  nyes
Naplózva

2006 2.2TDCI Turnier Titanium-x.
ZHG
Vendég
« Új hozzászólás #226 Dátum: 2013.03.10 vasárnap, 21:00:17 »

Majd egyszer, együtt megisszuk!  nyes

Egy mondeo találkozó alkalmával esetleg?
Naplózva
tpmportal
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4114


E-mail
« Új hozzászólás #227 Dátum: 2013.03.10 vasárnap, 23:08:38 »

Igen, kapsz.  nyes
Remélem a verbatimeken stabilabb lesz az olvasás, legalábbis tpmportal nem panaszkodik.  Cheesy

Na igen. Az olvasó elég kényes a lemezminőségre, pl. az előző térképet (a 2010-est) először gagyi DVD-kre írtam ki, és vagy nem olvasta, vagy egy idő után egyszer csak úgy döntött, hogy nem térkép DVD. Aztán egy régi TDK-ra kiírtam, ami még azelőtt készült, hogy a CMC/MB/Ritek gyártotta volna őket, és soha nem volt vele gond. Sajnos a Verbatimoknál is oda kell figyelni, mert most már az sem mind Mitsubishi  Angry (made in Singapore-t kell keresni, MCC kóddal). Vagy ami még állítólag olyan jó mint az eredeti Verbatim, az a Taiyo Yuden által gyártott JVC.
Naplózva
dadan
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 264



E-mail
« Új hozzászólás #228 Dátum: 2013.03.11 hétfő, 03:47:00 »

Egy mondeo találkozó alkalmával esetleg?

Ottan tilos az alkohol.  nyes

Na igen. Az olvasó elég kényes a lemezminőségre, pl. az előző térképet (a 2010-est) először gagyi DVD-kre írtam ki, és vagy nem olvasta, vagy egy idő után egyszer csak úgy döntött, hogy nem térkép DVD. Aztán egy régi TDK-ra kiírtam, ami még azelőtt készült, hogy a CMC/MB/Ritek gyártotta volna őket, és soha nem volt vele gond. Sajnos a Verbatimoknál is oda kell figyelni, mert most már az sem mind Mitsubishi  Angry (made in Singapore-t kell keresni, MCC kóddal). Vagy ami még állítólag olyan jó mint az eredeti Verbatim, az a Taiyo Yuden által gyártott JVC.

Köszi, akkor ilyet keresek.  worship
Naplózva

2006 2.2TDCI Turnier Titanium-x.
Bogyo001
Vendég
« Új hozzászólás #229 Dátum: 2013.03.11 hétfő, 06:47:05 »

Sziasztok!
Most akkor jo vagy nem ez a Navis térkép??
Mivel hogy mondtam hogy benne vagyok igy akkor kinek fizessek meg mennyit.
Aki kiírná nekem meg elpostázná.
Ha megkérhetném irjon már egy p.ü-t.

Köszönöm!!



Hello, írtam pü-t amikor dadan megkért, hogy vegyem fel veled a kapcsolatot. nem reagáltál rá..
Naplózva
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #230 Dátum: 2013.03.11 hétfő, 15:05:06 »

Opsz... Akkor írj mindenkinek, hogy megvan a lemez, így lett megegyezve, az nem lenne túl korrekt, ha nem állnák a szavukat...
Már azt se lehet mondani, hogy nem működik...

Bocs, most kerültem megint elő. Ez most a gyári DVD vagy a maszek? Engem alapvetően a gyári érdekelt volna, a maszek verziókkal az a bajom, hogy időnként nem jól működnek.

Nem tudtam követni, mire mondtam igent (gyárira gondoltam), de ha mégis a maszekra sikerült, akkor privátba küldd át nekem, hogy kell ezt rendezni, miattam ne maradj éhen Smiley
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
dadan
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 264



E-mail
« Új hozzászólás #231 Dátum: 2013.03.11 hétfő, 18:53:35 »

Bocs, most kerültem megint elő. Ez most a gyári DVD vagy a maszek? Engem alapvetően a gyári érdekelt volna, a maszek verziókkal az a bajom, hogy időnként nem jól működnek.

Nem tudtam követni, mire mondtam igent (gyárira gondoltam), de ha mégis a maszekra sikerült, akkor privátba küldd át nekem, hogy kell ezt rendezni, miattam ne maradj éhen Smiley

Szia!

Gyári nincs 2012-es magyar, ez a maszek verzió, amit 20-ért árulnak, azt másolgatjuk 2-ért.  nyes
Ne aggódj, senki nem hal éhen senki miatt, ha így nem kell véletlenül, akkor sincs gond, a "maradékot" úgyis szétdobjuk, ahogy azt az elején megbeszéltük.  nyes eljen
Ha így is kell, akkor bogyoval vedd fel a kapcsolatot.
Naplózva

2006 2.2TDCI Turnier Titanium-x.
dadan
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 264



E-mail
« Új hozzászólás #232 Dátum: 2013.03.11 hétfő, 19:20:53 »

Hello, írtam pü-t amikor dadan megkért, hogy vegyem fel veled a kapcsolatot. nem reagáltál rá..

Most írj neki még egyszer!  worship
Naplózva

2006 2.2TDCI Turnier Titanium-x.
Bogyo001
Vendég
« Új hozzászólás #233 Dátum: 2013.03.12 kedd, 10:43:53 »

Most írj neki még egyszer!  worship

megtörtént, semmi!  vigyor3
Naplózva
Bogyo001
Vendég
« Új hozzászólás #234 Dátum: 2013.03.12 kedd, 10:45:05 »

 Huh?

Bocs, most kerültem megint elő. Ez most a gyári DVD vagy a maszek? Engem alapvetően a gyári érdekelt volna, a maszek verziókkal az a bajom, hogy időnként nem jól működnek.

Nem tudtam követni, mire mondtam igent (gyárira gondoltam), de ha mégis a maszekra sikerült, akkor privátba küldd át nekem, hogy kell ezt rendezni, miattam ne maradj éhen Smiley
Naplózva
onurisz
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 159



E-mail
« Új hozzászólás #235 Dátum: 2013.03.12 kedd, 18:12:09 »

Huh?

Az uj p.ü-t nem kaptam meg. vigyor3
De megvan a régi! nyes
Holnap utalom a pénzt!

Üdv:Norbi
Naplózva

2003/11 Ford Mondeo Turneir  Ghia 1.8B 110Le
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26968


E-mail
« Új hozzászólás #236 Dátum: 2013.03.12 kedd, 22:48:32 »

Huh?

Küldj már nekem is valami infot, mennyi az annyi és hová.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48446



« Új hozzászólás #237 Dátum: 2013.03.13 szerda, 07:06:01 »

Bocs, most kerültem megint elő. Ez most a gyári DVD vagy a maszek? Engem alapvetően a gyári érdekelt volna, a maszek verziókkal az a bajom, hogy időnként nem jól működnek.

Nem tudtam követni, mire mondtam igent (gyárira gondoltam), de ha mégis a maszekra sikerült, akkor privátba küldd át nekem, hogy kell ezt rendezni, miattam ne maradj éhen Smiley
kemény vagy csoki! persze, gyárit kapsz 2ezerért.....hol élsz?biciklibelsoben?
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Bogyo001
Vendég
« Új hozzászólás #238 Dátum: 2013.03.13 szerda, 07:28:39 »

Küldj már nekem is valami infot, mennyi az annyi és hová.

AndyA

utoljára abban maradtunk, hogy ülésnél boltolunk  smile De szedjük akkor külön, így nincs kavarodás, pü ment!  wave
Naplózva
Bogyo001
Vendég
« Új hozzászólás #239 Dátum: 2013.03.13 szerda, 07:32:38 »

kemény vagy csoki! persze, gyárit kapsz 2ezerért.....hol élsz?biciklibelsoben?

Óriási nem?!  nyes nyes
Naplózva
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26968


E-mail
« Új hozzászólás #240 Dátum: 2013.03.13 szerda, 09:02:28 »

utoljára abban maradtunk, hogy ülésnél boltolunk  smile De szedjük akkor külön, így nincs kavarodás, pü ment!  wave

Az még odébb lesz, ezt meg már kifizetted. Smiley

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #241 Dátum: 2013.03.13 szerda, 16:21:00 »

kemény vagy csoki! persze, gyárit kapsz 2ezerért.....hol élsz?biciklibelsoben?
A gyári 5e az első post szerint. További kérdés?
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #242 Dátum: 2013.03.13 szerda, 16:21:27 »

Huh?

mit nem értesz?
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
tpmportal
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4114


E-mail
« Új hozzászólás #243 Dátum: 2013.03.13 szerda, 17:31:38 »

A gyári 5e az első post szerint. További kérdés?

A gyárit bármikor le tudod tölteni ingyen. Azt vásárolni nem lett volna sok értelme.
Naplózva
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #244 Dátum: 2013.03.13 szerda, 17:45:29 »

A gyárit bármikor le tudod tölteni ingyen. Azt vásárolni nem lett volna sok értelme.
honnan és melyiket?
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
tpmportal
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4114


E-mail
« Új hozzászólás #245 Dátum: 2013.03.13 szerda, 19:03:56 »

honnan és melyiket?

2. Hsz ebben a témában. 2011-12 Nyugat-Eu, 2009-2010 Kelet-Eu a legfrissebb gyári.
Naplózva
Bogyo001
Vendég
« Új hozzászólás #246 Dátum: 2013.03.14 csütörtök, 06:34:09 »

mit nem értesz?

"miattam ne maradj éhen" ezt a hozzászólást! Nem értem, hogy mire ez a lekezelő flegma megjegyzés...
Naplózva
dadan
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 264



E-mail
« Új hozzászólás #247 Dátum: 2013.03.14 csütörtök, 08:48:52 »

mit nem értesz?
Te mit nem értesz? Úgy tűnik 3 hozzászólást sem tudsz elolvasni rendesen, hogy miről van szó, akkor mit sértegetsz itt másokat?
De nem akarok itt vitába bonyolódni senkivel, ha nem kell, akkor nem kell, le lehet ezt írni ÉRTELMESEN is, kicsit vegyél visszább, ha lehet...
Naplózva

2006 2.2TDCI Turnier Titanium-x.
tpmportal
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4114


E-mail
« Új hozzászólás #248 Dátum: 2013.03.14 csütörtök, 09:25:29 »

Mi van, valami front van most, hogy egymásnak esik mindenki?  fejvakaras
Naplózva
dadan
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 264



E-mail
« Új hozzászólás #249 Dátum: 2013.03.14 csütörtök, 09:51:07 »

Mi van, valami front van most, hogy egymásnak esik mindenki?  fejvakaras

Jaja, valami hidegfront, nem tudok menni horgászni!  2funny
(Azért lehet kulturáltan is értekezni, nem ? Mint mi, többiek... Smiley )
Naplózva

2006 2.2TDCI Turnier Titanium-x.
Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.077 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.