Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.06.03 hétfő, 19:41:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: KLÍMAKOMPRESSZOR MK1 2000 ccm benzin  (Megtekintve 2014 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
viktoori
Vendég
« Dátum: 2013.07.03 szerda, 19:15:16 »

Az enyémbe elromlott, sajnos nem húz be, állítólag a tekercseléssel vannak problémák, de javíthatatlan azt mondták.
Ezért keresek 2000 ccm benzineshez klímakompresszort. (ENYÉM EGY 4X4-ES manuális váltós, bár ez semmin nem változtat Cheesy )

Ja még annyi hogy állítólag az mk2-s mondeoé is jó bele.. bár ezt nehezen tudom elhinni

KÖSZÖNÖM ELŐRE IS!
Naplózva
layzi
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2013.07.03 szerda, 21:41:45 »

Az enyémbe elromlott, sajnos nem húz be, állítólag a tekercseléssel vannak problémák, de javíthatatlan azt mondták.
Ezért keresek 2000 ccm benzineshez klímakompresszort. (ENYÉM EGY 4X4-ES manuális váltós, bár ez semmin nem változtat Cheesy )

Ja még annyi hogy állítólag az mk2-s mondeoé is jó bele.. bár ezt nehezen tudom elhinni

KÖSZÖNÖM ELŐRE IS!
nekem van egy jó állapotú mk2-es 1.8 zetechből, ha jó bele.
Naplózva
Fordos Gábor
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 629


E-mail
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2013.07.07 vasárnap, 09:44:35 »

Az enyémbe elromlott, sajnos nem húz be, állítólag a tekercseléssel vannak problémák, de javíthatatlan azt mondták.
Ezért keresek 2000 ccm benzineshez klímakompresszort. (ENYÉM EGY 4X4-ES manuális váltós, bár ez semmin nem változtat Cheesy )

Ja még annyi hogy állítólag az mk2-s mondeoé is jó bele.. bár ezt nehezen tudom elhinni

KÖSZÖNÖM ELŐRE IS!
  Az MK-II nek más méretű a szíjtárcsája, de én tudok adni neked MK-I ből kiszereltet, szintén 2000ccm-ből, ha érdekel hívj:06302725502, vagy írj.
Naplózva
viktoori
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2013.07.07 vasárnap, 10:00:45 »

  Az MK-II nek más méretű a szíjtárcsája, de én tudok adni neked MK-I ből kiszereltet, szintén 2000ccm-ből, ha érdekel hívj:06302725502, vagy írj.

Engem érdekelne ez az mk1-es, csak nem hagy privát üzentet küldeni a rendszer.. :/
esetleg e-mail?
az enyém: viktorszabo89 [kukac] gmail.com
mindenféle részlet érdekelne, ár, illetve hogy tutira működik-e

köszönöm worship
Naplózva
Petya
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 138



E-mail
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2013.07.07 vasárnap, 10:35:06 »

  Az MK-II nek más méretű a szíjtárcsája, de én tudok adni neked MK-I ből kiszereltet, szintén 2000ccm-ből, ha érdekel hívj:06302725502, vagy írj.

Csak azt nem értem, hogy miért kell rögtön félrevezetni a másikat (dehogynem értem...): csak más hosszúságú szíjjat kell rátenni 2080 mm vs. 2120 mm.
Ráadásul nem az MK2-nél volt a váltás, hanem 1995. 08. hónapban...
Egyébeként sem kell komplett kompresszort cseréleni, elég csak a behúzótekercset, tehát nem kell a gázt lefejteni...
Naplózva

2005 Ford Mondeo 2.0 TDCi Ghia, 130 LE, MMT6, B5Y, Panther Black

ex: 1995 Ford Mondeo 2.0 Zetec, CLX -> GHIA
viktoori
Vendég
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2013.07.07 vasárnap, 10:51:04 »

hát én inkább komplett kompresszort keresek, mert nem biztos hogy jól állapították meg a hibát tehát ha már úgy is ki van szedve akkor inkább egy komplett kompresszort tennék be.

Szóval ha tud valaki, valamit akkor írjon az e-mail címemre.

köszönöm worship
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #6 Dátum: 2013.07.07 vasárnap, 13:22:07 »

hát én inkább komplett kompresszort keresek, mert nem biztos hogy jól állapították meg a hibát tehát ha már úgy is ki van szedve akkor inkább egy komplett kompresszort tennék be.

Szóval ha tud valaki, valamit akkor írjon az e-mail címemre.

köszönöm worship
sok más választás nincs, mivel semmi más elektromos alkatrész nincs benne, mint a tekercs. Az, hogy javíthatatlan, az jó nagy kamu, le kell róla venni a kuplungot, ami 1 csavar, alatta egy seeger gyűrű tartja a szíjtárcsát, az alatt meg maga a tekercs, ami egy csavarhúzóval lejön. nekem is ez volt a baja, a helyén megcsináltam fél óra alatt. ezért nem vennék egy komplett lutri kompresszort. ha működött, csak elromlott, akkor nem tennék másikat rá. kb 5-ért vannak kompresszorok, le kell venni róla, és csak azt felhasználni
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
viktoori
Vendég
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2013.07.09 kedd, 08:44:00 »

hát igen így nem tűnik bonyolultnak, de sajnos nem tudom hogy régen működöt-e.
Mikor az autó hozzám került már rossz volt benne, elvittem klímáshoz, feltöltötte.. nem jó, vetetett velem egy új klíma hűtőt hogy biztos az a rossz, hát nem, hanem a kompresszor, és annyira felidegesített hogy gyakorlatilag potyára vettem a hűtőt, inkább eljöttem.. azóta nem is foglalkoztam vele.
Már pár éve gáz sincsen benne, illetve azóta mert ugye a gázt visszafejte magának.. ha egyáltalán feltöltötte.. Cheesy
Tehát ezért keresek kompletten működő kompresszort.

 Tongue
Naplózva
Fordos Gábor
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 629


E-mail
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2013.07.09 kedd, 19:08:02 »

hát igen így nem tűnik bonyolultnak, de sajnos nem tudom hogy régen működöt-e.
Mikor az autó hozzám került már rossz volt benne, elvittem klímáshoz, feltöltötte.. nem jó, vetetett velem egy új klíma hűtőt hogy biztos az a rossz, hát nem, hanem a kompresszor, és annyira felidegesített hogy gyakorlatilag potyára vettem a hűtőt, inkább eljöttem.. azóta nem is foglalkoztam vele.
Már pár éve gáz sincsen benne, illetve azóta mert ugye a gázt visszafejte magának.. ha egyáltalán feltöltötte.. Cheesy
Tehát ezért keresek kompletten működő kompresszort.

 Tongue
Üdv: Ahogy írtam az enyém még mindig eladó, és hidd el ez működőképes állapotban lett kiszerelve, én minden elektromos alkatrészt kipróbálok,máshogy nem szoktam eladni.
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.052 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.