Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.09.28 szombat, 23:38:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: turbó membránt mk1 dieselhez keresek  (Megtekintve 1478 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Akiee
Vendég
« Dátum: 2013.07.09 kedd, 17:29:33 »

Hello. Sajna elszakadt a turbó membrán  az mk1 diesel lucas adagolójában kicseréltem  egy bontottra amit találtam a polcon de az se bìrta tovább 2 napnál mert már ki volt száradva. Adagolósoknál 9700 forintot mondtak rá. Tud valaki esetleg valami új darabot olcsóbban?
Megköszönném, megvenném
Vargaaky@t-online.hu
Naplózva
csaba 81
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2013.07.12 péntek, 12:49:01 »

Hello. Sajna elszakadt a turbó membrán  az mk1 diesel lucas adagolójában kicseréltem  egy bontottra amit találtam a polcon de az se bìrta tovább 2 napnál mert már ki volt száradva. Adagolósoknál 9700 forintot mondtak rá. Tud valaki esetleg valami új darabot olcsóbban?
Megköszönném, megvenném
Vargaaky@t-online.hu

szeva,képed nincs róla??mert nekem van pár alkartészem,de fingom sincs hogy néz ki!! vigyor3
Naplózva
Akiee
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2013.07.21 vasárnap, 19:35:56 »

szeva,képed nincs róla??mert nekem van pár alkartészem,de fingom sincs hogy néz ki!! vigyor3

Adagoló alján van igazából vagy egy 20 forintos nagyságú gumiból készült "tömítés"
De ha szétszedett, polcon lévő adagolón van az már sajna nem jó mert kiszárad ha nem "ázik" gázolajban
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2013.07.21 vasárnap, 22:26:46 »

Szerintem GinJoy-t kérdezd meg, neki asszem van is (új), meg szerezni is tud baráti áron. Használtat ne...
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Akiee
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2013.07.23 kedd, 15:30:41 »

Szerintem GinJoy-t kérdezd meg, neki asszem van is (új), meg szerezni is tud baráti áron. Használtat ne...

Hát igen, használtat én sem nagyon akarok, mert az nem bírja szinte semmeddig sem. GinJoynak dobok egy e-mailt Smiley
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2013.07.23 kedd, 20:29:55 »

Hát igen, használtat én sem nagyon akarok, mert az nem bírja szinte semmeddig sem. GinJoynak dobok egy e-mailt Smiley
eljen hehe
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.161 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.