Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.29 hétfő, 14:17:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 2013. őszi országos Mondeo találkozó  (Megtekintve 189624 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #150 Dátum: 2013.08.29 csütörtök, 20:12:28 »

Akinek már van, honnan, és kitől szerzett?
Scratch, Joe, Angel? (vagy Tesco?)  hehe
Állandóan megkérdi a tecsóba a pénztáros, hogy van-e klubkártyám...egyszer fel kéne mutatni a miénket neki Grin

Én nem tudom honnan van, de csak annyi van ráírva, hogy "Farkangyal(bigdákó)"...

 vigyor3
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
doszi_zeg
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2726



E-mail
« Új hozzászólás #151 Dátum: 2013.08.29 csütörtök, 20:50:37 »

Hülye kérdés Smiley
A jelentkezési lapon az a kérdés, hogy veled EGYÜTT hány felnőtt lesz, azaz ha hozol valakit, az 2 felnőtt. Az űrlap ilyenkor 2*2300-al számol, mivel 2300/felnőtt fő a jelentkezési díj Smiley

Szóval mindketten fizettek!
Én nem láttam, hogy beszorozta volna, de mind1... akkor mind2-en fizetünk 2300,- Ft.
Egyébként nem csak én nem tudtam kibogozni, h hogy van, mert nekem volt aki pont az ellenkezőjét írta.
De kössz! worship
Naplózva

MKIV. 1.8 TDCI Trend
Pioneer DEH-6400BT fejegység, Kicx STC 6.2 hangszórók, LED-es kilincsvilágítás és csomagtéri világítás (Cs12)
doszi_zeg
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2726



E-mail
« Új hozzászólás #152 Dátum: 2013.08.29 csütörtök, 20:52:39 »

Én nem láttam, hogy beszorozta volna, de mind1... akkor mind2-en fizetünk 2300,- Ft.
Egyébként nem csak én nem tudtam kibogozni, h hogy van, mert nekem volt aki pont az ellenkezőjét írta.
De kössz! worship
Akkor elku..am a jelentkezést!  vigyor3
Naplózva

MKIV. 1.8 TDCI Trend
Pioneer DEH-6400BT fejegység, Kicx STC 6.2 hangszórók, LED-es kilincsvilágítás és csomagtéri világítás (Cs12)
ezsolt
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1434



« Új hozzászólás #153 Dátum: 2013.08.29 csütörtök, 21:07:21 »

Akkor elku..am a jelentkezést!  vigyor3
Hello. Igen, láttam a jelentkezésed, ahol összesen 1 fő volt jelölve (Veled együtt). Tehát ez 1 fősnek számít.
természetesen lehet korrigálni.
Most látom, hogy kétszer is van jelentkezésed.
Akkor az 1 főst töröljem, és maradjon a 2 fős?
Naplózva

2003/09* 2.0 TDCi EGR, kombi. A MÁSODIK Mondeó !
doszi_zeg
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2726



E-mail
« Új hozzászólás #154 Dátum: 2013.08.29 csütörtök, 21:32:07 »

Hello. Igen, láttam a jelentkezésed, ahol összesen 1 fő volt jelölve (Veled együtt). Tehát ez 1 fősnek számít.
természetesen lehet korrigálni.
Most látom, hogy kétszer is van jelentkezésed.
Akkor az 1 főst töröljem, és maradjon a 2 fős?

Igen, töröld nyugodtan az egy főst, mert ketten megyünk!
Köszi!  worship worship worship
Naplózva

MKIV. 1.8 TDCI Trend
Pioneer DEH-6400BT fejegység, Kicx STC 6.2 hangszórók, LED-es kilincsvilágítás és csomagtéri világítás (Cs12)
ezsolt
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1434



« Új hozzászólás #155 Dátum: 2013.08.29 csütörtök, 22:42:28 »

Igen, töröld nyugodtan az egy főst, mert ketten megyünk!
Köszi!  worship worship worship
Rendben, megtettem.
Naplózva

2003/09* 2.0 TDCi EGR, kombi. A MÁSODIK Mondeó !
subway
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 145



E-mail
« Új hozzászólás #156 Dátum: 2013.08.30 péntek, 05:32:09 »

Miért ne? Szerintem.
De akkor nehogy az legyen, hogy levadásztok, vagy kergettek, amig sütésre nem kerül a sor!   finom
Naplózva

'96 1.8 TD CLX
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #157 Dátum: 2013.08.30 péntek, 08:29:52 »

Akinek már van, honnan, és kitől szerzett?
Scratch, Joe, Angel? (vagy Tesco?)  hehe
Állandóan megkérdi a tecsóba a pénztáros, hogy van-e klubkártyám...egyszer fel kéne mutatni a miénket neki Grin

Talán Angel csináltatta...
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #158 Dátum: 2013.08.30 péntek, 11:52:46 »

De akkor nehogy az legyen, hogy levadásztok, vagy kergettek, amig sütésre nem kerül a sor!   finom

Pedig azt terveztük. Az egyik program pont a kacsavadászat lett volna, de hát így... Bár én nem szeretem a kacsahúst (tőlem biztonságban vagy), de mások igen.  eplus2 eplus2
Naplózva
ezsolt
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1434



« Új hozzászólás #159 Dátum: 2013.08.30 péntek, 16:23:36 »

Űrlapot kitöltött jelentkezők az őszi találkozóra (eddig):

MacsMan + 1 fő
kisspeter82 + 1 fő
ezsolt
doszi_zeg + 1 fő
Domi

Naplózva

2003/09* 2.0 TDCi EGR, kombi. A MÁSODIK Mondeó !
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #160 Dátum: 2013.08.30 péntek, 22:25:25 »

Friss mondeós veszett kacsa is mehetne közétek?
Csak óvatosan, mert nagyon elvetemült a társaság! eplus2 eplus2 eplus2

Lesz olyan résztvevő, aki nem csak egy napra megy oda?
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #161 Dátum: 2013.08.31 szombat, 00:01:00 »


Lesz olyan résztvevő, aki nem csak egy napra megy oda?


A nyugatiaktól páran úgy tervezik.


Csak óvatosan, mert nagyon elvetemült a társaság! eplus2 eplus2 eplus2


Most mé mondod?  hehe
« Utoljára szerkesztve: 2013.08.31 szombat, 00:04:38 írta Lacika71 » Naplózva
doszi_zeg
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2726



E-mail
« Új hozzászólás #162 Dátum: 2013.08.31 szombat, 08:57:19 »

Csak óvatosan, mert nagyon elvetemült a társaság! eplus2 eplus2 eplus2

Lesz olyan résztvevő, aki nem csak egy napra megy oda?
Igen tervezzük!  nyes
Eddig hárman, de talán többen is leszünk, csak még nem dőlt el, hogy péntek-szombat vagy szombat-vasárnap.
Naplózva

MKIV. 1.8 TDCI Trend
Pioneer DEH-6400BT fejegység, Kicx STC 6.2 hangszórók, LED-es kilincsvilágítás és csomagtéri világítás (Cs12)
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #163 Dátum: 2013.08.31 szombat, 09:21:34 »

Egyéb okok miatt egyenlőre bizonytalan nálam a megyek/létszám. Határidőre kialakul.
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
ezsolt
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1434



« Új hozzászólás #164 Dátum: 2013.08.31 szombat, 09:36:14 »

MacsMan + 1 fő
kisspeter82 + 1 fő
ezsolt
doszi_zeg + 1 fő
Domi
Bounty + 2

Eddig 11 fő...
Naplózva

2003/09* 2.0 TDCi EGR, kombi. A MÁSODIK Mondeó !
pampi
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 189



« Új hozzászólás #165 Dátum: 2013.08.31 szombat, 13:40:25 »

Igen tervezzük!  nyes
Eddig hárman, de talán többen is leszünk, csak még nem dőlt el, hogy péntek-szombat vagy szombat-vasárnap.

Doszi!
Mi úgy gondoltuk, hogy a szombat-vasárnap biztos, kérdés, hogy menjünk-e már pénteken (vagy esetleg maradjunk hétfőig - de ez nem annyira megvalósítható).  wave
Naplózva

Ford Mondeo MKIV 2.0 benzin 2008.12. hó 145 LE
(előtte: Ford Mondeo MKIII 2.0 TDDI 2001. 08. hó 115 LE)
doszi_zeg
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2726



E-mail
« Új hozzászólás #166 Dátum: 2013.08.31 szombat, 18:21:47 »

Doszi!
Mi úgy gondoltuk, hogy a szombat-vasárnap biztos, kérdés, hogy menjünk-e már pénteken (vagy esetleg maradjunk hétfőig - de ez nem annyira megvalósítható).  wave
Sztem mi a szombat-vasárnapot biztosra, és talán még hétfő, de azt még meglátjuk. wave
Naplózva

MKIV. 1.8 TDCI Trend
Pioneer DEH-6400BT fejegység, Kicx STC 6.2 hangszórók, LED-es kilincsvilágítás és csomagtéri világítás (Cs12)
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #167 Dátum: 2013.08.31 szombat, 19:57:52 »

Egyéb okok miatt egyenlőre bizonytalan nálam a megyek/létszám. Határidőre kialakul.
Hétfőn/kedden lesz órarend, annak függvényében megyünk. Anyának vmi osztálykirándulása lesz, ergo Benővel (9) mennék. Sz-V jól jöhet. Más vki hoz gyereket?
A kissé "unalmas" programot a már ajánlottakon túl (bringa túra, sárkányeregetés) inline skate túrával tuningolnám.
Ha ketten megyünk Benővel két embert és egy bringát eltudok vinni.
A fentiek az "esti" programot nem befolyásolják.
Vki csatlakozik az alternatív programokra? 
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #168 Dátum: 2013.09.01 vasárnap, 14:18:16 »

Megörültem nagyon amikor láttam, hogy pont akkor leszek otthon amikor a találkozó van (külföldön dolgozom), de ne haragudjatok csökkent a lelkesedésem amikor megláttam, hogy közel 600km lenne nekem az út oda vissza. Ne haragudjatok, de ekkora távolságra nem igazán szeretnék utazni. Kinek az ötlete volt, hogy ilyen félreeső helyen legyen a találkozó? Kinek van ez a hely közel egyáltalán?
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #169 Dátum: 2013.09.01 vasárnap, 16:37:07 »

Megörültem nagyon amikor láttam, hogy pont akkor leszek otthon amikor a találkozó van (külföldön dolgozom), de ne haragudjatok csökkent a lelkesedésem amikor megláttam, hogy közel 600km lenne nekem az út oda vissza. Ne haragudjatok, de ekkora távolságra nem igazán szeretnék utazni. Kinek az ötlete volt, hogy ilyen félreeső helyen legyen a találkozó? Kinek van ez a hely közel egyáltalán?
ez nem szempont.mindenkinek lehet közel,és bárkinek távol.pont mint madaras.....de én elfogadom,ha neked messze van.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #170 Dátum: 2013.09.01 vasárnap, 17:04:03 »

ez nem szempont.mindenkinek lehet közel,és bárkinek távol.pont mint madaras.....de én elfogadom,ha neked messze van.

Igen, persze, biztos van 1-2 ember akinek pont jó helyen van a találkozó, csakhát.. Na, lehet én vagyok a hülye gondolkodásmódú, de egy országos szintű találkozót nem az ország középső részén kellene megrendezni? Kíváncsi vagyok hány autó fog elmenni.. Mi van azzal aki a nyugati országrészből menne? Pl Zalaegerszeg, Sopron, vagy Győr.. Mindegy srácok, mióta a fórum tagja vagyok mindegyik megrendezésre kerülő találkozón ott voltam, de úgy hiszem ezt tényleg kihagyom. Jó bulit mindenkinek!
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #171 Dátum: 2013.09.01 vasárnap, 18:40:24 »

Igen, persze, biztos van 1-2 ember akinek pont jó helyen van a találkozó, csakhát.. Na, lehet én vagyok a hülye gondolkodásmódú, de egy országos szintű találkozót nem az ország középső részén kellene megrendezni? Kíváncsi vagyok hány autó fog elmenni.. Mi van azzal aki a nyugati országrészből menne? Pl Zalaegerszeg, Sopron, vagy Győr.. Mindegy srácok, mióta a fórum tagja vagyok mindegyik megrendezésre kerülő találkozón ott voltam, de úgy hiszem ezt tényleg kihagyom. Jó bulit mindenkinek!
Amikor a múltkori talinál mondtam, hogy az országos talit érdemes az országnak aránylag a közepére szervezni, akkor le lettem hurrogva (nem általad), hogy a Pestiek milyen lusták, és nyafogósak, mert igazából nem is az ország közepére akarják a talit, hanem magukhoz közel. Ezt a megközelítést akkor is egy baromságnak tartottam, és pont azt mondtam, amit te: ha az ország valamelyik szélén van a tali, akkor az egy adag embernek nagyon jó, egy másik adagnak meg nagyon nem.
Az meg egy másik kérdés, hogy Bp-től a távolságok: Bélapátfalva (160km), Kunmadaras (170km), Taszár (200km), Makó (200km), tehát a távolabbi helyszínek kb. akármerre megyünk, Bp-től nagyjából azonos távolságra vannak.
Persze Lajosmizse (70km), vagy Kiskunlacháza (45km) jóval közelebb voltak, ez látszott a létszámon is. Ettől függetlenül már jelentkeztem is a mostani talira. Remélem leszünk annyitan, hogy tényleg NAGYtali legyen!  eljen
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #172 Dátum: 2013.09.01 vasárnap, 18:55:12 »

Igen, persze, biztos van 1-2 ember akinek pont jó helyen van a találkozó, csakhát.. Na, lehet én vagyok a hülye gondolkodásmódú, de egy országos szintű találkozót nem az ország középső részén kellene megrendezni? Kíváncsi vagyok hány autó fog elmenni.. Mi van azzal aki a nyugati országrészből menne? Pl Zalaegerszeg, Sopron, vagy Győr.. Mindegy srácok, mióta a fórum tagja vagyok mindegyik megrendezésre kerülő találkozón ott voltam, de úgy hiszem ezt tényleg kihagyom. Jó bulit mindenkinek!
papi Szombathely kimaradt a felsorolásból  wave
« Utoljára szerkesztve: 2013.09.01 vasárnap, 18:56:51 írta Ragasits » Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #173 Dátum: 2013.09.01 vasárnap, 19:00:08 »

Valóban messze van ez a találkozó, de ami mellette szól a Lacházival szemben az az, hogy itt legalább van árnyék, ami nem egy utolsó szempont főleg azoknak, akik gyerekkel jönnek. Valószínűleg azért is esett erre a választás. Nem is igazán volt tiltakozás ellene. Mindegyik helyszín mellett is és ellene is vanak érvek.
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #174 Dátum: 2013.09.01 vasárnap, 19:34:19 »

Valóban messze van ez a találkozó, de ami mellette szól a Lacházival szemben az az, hogy itt legalább van árnyék, ami nem egy utolsó szempont főleg azoknak, akik gyerekkel jönnek. Valószínűleg azért is esett erre a választás. Nem is igazán volt tiltakozás ellene. Mindegyik helyszín mellett is és ellene is vanak érvek.
Persze. Meg nekem tetszik az is, hogy az előzetes képek alapján ez egy természetközeli hely lesz. Nem csak a beton, és semmi más. Plusz ha jól értem a dolgokat, akkor egy panzió mellett leszünk, tehát lesz rendes mosdó, kézmosási lehetőség, stb.

Amúgy ha jól értem, akkor az árban benne van az ebéd is? Meg egyéb pogácsa, stb? Csak azért kérdezem, hogy akkor kell-e készülni grillezni valóval, vagy most nem kell vinni semmi kaját? Mit lehet ott rendelni, ha az az egy tál gulyásleves mégsem lenne elég (ami elég valószínű)? Ahogy nézem, ez egy panzió étterme, akkor pedig rendes étlapról rendelős.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #175 Dátum: 2013.09.01 vasárnap, 19:47:22 »

Megörültem nagyon amikor láttam, hogy pont akkor leszek otthon amikor a találkozó van (külföldön dolgozom), de ne haragudjatok csökkent a lelkesedésem amikor megláttam, hogy közel 600km lenne nekem az út oda vissza. Ne haragudjatok, de ekkora távolságra nem igazán szeretnék utazni. Kinek az ötlete volt, hogy ilyen félreeső helyen legyen a találkozó? Kinek van ez a hely közel egyáltalán?
Bocsi, de nem igazából értem a gondot. Ha elszeretnél jönni, lehet szervezni telekocsit a költségek csökkentésére. Amúgymeg, ha megnézed a "pösti" minitali topikot egyeseknek még 30km is sok... Amit a klubtárs szervez lehetőség. Tulajdonképpen egy kétnapos autós kirándulásnak is felfogható....
A félreeső helyet sem értem... Egy másik csapattal 2x voltunk Upponyban... Na, az még bőven Szilvásvárad után van...
Egy sátoraljaújhelyi túráról nem is beszélve...
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #176 Dátum: 2013.09.01 vasárnap, 19:48:53 »

Persze. Meg nekem tetszik az is, hogy az előzetes képek alapján ez egy természetközeli hely lesz. Nem csak a beton, és semmi más. Plusz ha jól értem a dolgokat, akkor egy panzió mellett leszünk, tehát lesz rendes mosdó, kézmosási lehetőség, stb.

Amúgy ha jól értem, akkor az árban benne van az ebéd is? Meg egyéb pogácsa, stb? Csak azért kérdezem, hogy akkor kell-e készülni grillezni valóval, vagy most nem kell vinni semmi kaját? Mit lehet ott rendelni, ha az az egy tál gulyásleves mégsem lenne elég (ami elég valószínű)? Ahogy nézem, ez egy panzió étterme, akkor pedig rendes étlapról rendelős.

Én úgy olvastam, hogy benne van. Ami viszont ellene szól (ami engem nem érint) az az, hogy itt nem lehet tartós, nagy sebességű egymás mellett haladást rendezni.
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #177 Dátum: 2013.09.01 vasárnap, 19:55:45 »

Bocsi, de nem igazából értem a gondot. Ha elszeretnél jönni, lehet szervezni telekocsit a költségek csökkentésére. Amúgymeg, ha megnézed a "pösti" minitali topikot egyeseknek még 30km is sok... Amit a klubtárs szervez lehetőség. Tulajdonképpen egy kétnapos autós kirándulásnak is felfogható....
A félreeső helyet sem értem... Egy másik csapattal 2x voltunk Upponyban... Na, az még bőven Szilvásvárad után van...
Egy sátoraljaújhelyi túráról nem is beszélve...
Szerintem ne keverjük ide a pesti minitali szervezkedéseit.Teljesen más szempontok vannak annál.Itt válaszolok,de ha akarjuk folytatni,akkor ott,vagy az Offban!

A pesti minitalival egyáltalán nem a távolság a probléma.Vannak igények.Télen legyen meleg,legyen normális kajáló,ingyenes parkolás legyen közterületen-ez már önmagában korlátozza a lehetőségeket.Aztán a távolság egészen más értelmet jelent pesten.Képzeld a következőt:
Jövök le a Mozaik utcától a budai rakparton.Péntek délután mondjuk 5-6óra körül.A legnagyobb csúcsban!!!!!9km-t araszolok a rakparton 40percig!! falbav
Aztán ilyen forgalomban szerinted milyen nagyságrend plusz 30km?Huh???Megmondom.minimum 2óra.ennyi idő alatt kiérek az orszából a nyugati felén......


Szóval mennyinemmindeggyám!
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
ezsolt
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1434



« Új hozzászólás #178 Dátum: 2013.09.01 vasárnap, 21:20:07 »

Köszönöm a kérdéseket, örülök, hogy van érdeklődés. Pár tucat mondattal segítenék a kétségek eloszlatásában.

A találkozó helyszínén van egy nagy vízparti panzió, amely vendéglő és szálláshely is egyben. Ez volna a Villa-Tópart. A tulajdonosa el szeretné majd adni, hét közben nem is tart nyitva, de hétvégén, rendezvényekre ki lehet bérelni. Ez leszünk mi. Itt kb 100-130 ember fér el összesen, termek vannak, és teraszok. Ez zártkörű lesz, ezért csak a miénk. A hátsó,felső udvaron lesz a főzés, nagy bográcsban, (vagy gulyás ágyúban) ha az idő is engedi, akkor szabad téren. (Ha nem engedi az idő, akkor kinyitjuk a panzió konyháját, és a bevitt élelmet, alapanyagot megfőzik. Szakácsról gondoskodtam). Tehát lesz ez a főétkezés, és bőséges, mert másfélszeres adagot számolok. Ásványvíz, üdítő lesz még, továbbá délutánra sok pogácsa, vagy még sajtos kifli. Van angol WC, több is, és fürödni, tisztálkodni is lehet.
Az épület teljes napi bérleti díja és az említett élelmiszer van benne a részvételi díjban!

Az épületben ott lesz a tulaj (Fónagy Tamás), aki a bárpultnál italokat tud kínálni. Ez tehát már önellátós. Ahogyan az éjszakai szállás is. A parton lehet pecázni, ehhez horgászjegyet kell váltani, a helyszínen.

A panzió MELLETT van egy tóparti étterem (külön cég!) ahol lehet vacsorázni, étlapról rendelni, vagy akár italozni. Ez is önellátós, természetesen.

Ha jól emlékszem, voltak olyan nagytalik, amelyeken felégett a nyakunk Kunmadarason, vagy a nyáregyházi helyi ünnephez csapódtunk, volt gyorsulgatós reptéri nap is. Mindnek van előnye is, megéri azt nézni.
Az volt a jó ezekben, hogy aki komolyan akarta, akárhol jól érezte magát.

Most én azt terveztem, hogy mivel eltérőek az emberi igények, nem lesz kötött program. Aki szerelni akar, az kimehet a hangárba, ki lesz neki nyitva. Aki túrázni akar, az is mehet.
Egy kötött dolog lesz, egy bázis épület, ahová be lehet húzódni. Azért jó ez a bázis, mert nem kell itt a kocsiban enni, és toj budinál sorba állni (gondoljunk a nőkre és a gyerekekre is).
Ez kényelmi megfontolás is, ha mondjuk szakadna az eső. Ingyen parkoló van, sok utacska sétálni, rétek, mezők, sportolni, labdázni. Vannak tűzrakó helyek is, ha valaki főzni akar, azt is megteheti. Sátorozni is szabad.

Tehát amihez kedvetek lesz. Aki jól akarja érezni magát, sikerülni fog neki. Ennyit megígérek.
Természetesen sok infóval állok mindenki rendelkezésére!
A nagy különbség talán az, hogy ha itt lesz a család, akkor nem akarnak hamar hazaindulni.
Szét lehet csúszni, ejtőzni egy nagyot. Barátkozni, ötletelni, üzletelni, játszani, stb. és mondjuk erősíteni a közösséget.

Ezt a fajta találkozó stílust még nem próbáltuk, itt az ideje. Van akinek a reptéri jön be, és van akinek a vízparti.  Van aki piálni akar(na), vagy hifit túráztatni, meg ki tudja mi a "heppje".
Nos, én azt szeretném, ha senkinek sem kellene muszájból oda ragadnia a többség heppjéhez.
Ezért nem készülök kötött programokkal, rábízom ezt a helyi adottságokra.
Önkéntesen lehet választani ezekből. Ha már eljött ide, érezze jól magát!
« Utoljára szerkesztve: 2013.09.01 vasárnap, 21:38:45 írta ezsolt » Naplózva

2003/09* 2.0 TDCi EGR, kombi. A MÁSODIK Mondeó !
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #179 Dátum: 2013.09.01 vasárnap, 22:21:45 »


Ezt a fajta találkozó stílust még nem próbáltuk, itt az ideje. Van akinek a reptéri jön be, és van akinek a vízparti.  Van aki piálni akar(na), vagy hifit túráztatni, meg ki tudja mi a "heppje".
Nos, én azt szeretném, ha senkinek sem kellene muszájból oda ragadnia a többség heppjéhez.
Ezért nem készülök kötött programokkal, rábízom ezt a helyi adottságokra.
Önkéntesen lehet választani ezekből. Ha már eljött ide, érezze jól magát!

Ha lesz sok Mondeo, sok ismerős arc, és sok olyan, akivel ott lehet megismerkedni, és lesz sok kaja, akkor olyan nagy baj már nem lehet  vigyor3
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #180 Dátum: 2013.09.01 vasárnap, 22:24:04 »

Ha lesz sok Mondeo, sok ismerős arc, és sok olyan, akivel ott lehet megismerkedni, és lesz sok kaja, akkor olyan nagy baj már nem lehet  vigyor3
Én most igazán szívesen mennék, de a céges rendezvényen muszáj megjelennem. rinya Pedig meginnám a pertut a többiekkel, hogy végre tegezhessenek engem! pias eplus2
Naplózva
ezsolt
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1434



« Új hozzászólás #181 Dátum: 2013.09.01 vasárnap, 22:44:02 »

Én most igazán szívesen mennék, de a céges rendezvényen muszáj megjelennem. rinya Pedig meginnám a pertut a többiekkel, hogy végre tegezhessenek engem! pias eplus2
Eddig is tegeztünk ...  hehe
Naplózva

2003/09* 2.0 TDCi EGR, kombi. A MÁSODIK Mondeó !
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #182 Dátum: 2013.09.01 vasárnap, 22:45:13 »

Eddig is tegeztünk ...  hehe
Jé, tényleg! eplus2
Naplózva
kisgyerek83
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1652



E-mail
« Új hozzászólás #183 Dátum: 2013.09.01 vasárnap, 23:15:17 »

Doszi!
Mi úgy gondoltuk, hogy a szombat-vasárnap biztos, kérdés, hogy menjünk-e már pénteken (vagy esetleg maradjunk hétfőig - de ez nem annyira megvalósítható).  wave
Még lehet h én is odaérek, de akk sztem a szombat-vasárnapba benevezek Cheesy de vasárnap mképpen haza kell jönnöm mert hétfőn reggel nekem meló, és nem tok szabira menni Sad
Naplózva

MK3, 2001.12.20. fekete Kombi , 2.0 TDDI, Ghia 
EGR-t már nyomokban sem tartalmaz Cheesy
AIR SPRING légrugó Smiley
pampi
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 189



« Új hozzászólás #184 Dátum: 2013.09.02 hétfő, 12:05:04 »

Még lehet h én is odaérek, de akk sztem a szombat-vasárnapba benevezek Cheesy de vasárnap mképpen haza kell jönnöm mert hétfőn reggel nekem meló, és nem tok szabira menni Sad
eljen
Ahogy írtam, nekünk is jobb a vasárnapi visszaút. Majd a régiós topikban egyeztetünk.  Wink
Naplózva

Ford Mondeo MKIV 2.0 benzin 2008.12. hó 145 LE
(előtte: Ford Mondeo MKIII 2.0 TDDI 2001. 08. hó 115 LE)
pampi
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 189



« Új hozzászólás #185 Dátum: 2013.09.02 hétfő, 12:07:56 »

Ha lesz sok Mondeo, sok ismerős arc, és sok olyan, akivel ott lehet megismerkedni, és lesz sok kaja, akkor olyan nagy baj már nem lehet  vigyor3

 eljen eljen eljen
Naplózva

Ford Mondeo MKIV 2.0 benzin 2008.12. hó 145 LE
(előtte: Ford Mondeo MKIII 2.0 TDDI 2001. 08. hó 115 LE)
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #186 Dátum: 2013.09.02 hétfő, 14:45:00 »

És lesz előtte egy gyülekező hely, ahonnan konvojban megyünk a helyszínre (mint pl a tavaszin a Tesco parkolóban K.lacházán)? Esetleg, ha valaki nem tudná, hogy pontoan hova kell menni és ne kódorogjon feleslegesen. Ha igen, akkor tudom javasolni Egerben a 25-ös kivezető melletti Tesco parkolót. Ez csak egy kósza ötlet.
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #187 Dátum: 2013.09.02 hétfő, 15:23:51 »

És lesz előtte egy gyülekező hely, ahonnan konvojban megyünk a helyszínre (mint pl a tavaszin a Tesco parkolóban K.lacházán)? Esetleg, ha valaki nem tudná, hogy pontoan hova kell menni és ne kódorogjon feleslegesen. Ha igen, akkor tudom javasolni Egerben a 25-ös kivezető melletti Tesco parkolót. Ez csak egy kósza ötlet.
Bp-ről is mehetnénk valami sorban. M3 kivezető, McDonald's parkoló? Vagy valahol az M0 után álljunk félre, hogy az M0-n érkezők is csatlakozni tudjanak?
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
ezsolt
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1434



« Új hozzászólás #188 Dátum: 2013.09.02 hétfő, 15:27:07 »

És lesz előtte egy gyülekező hely, ahonnan konvojban megyünk a helyszínre (mint pl a tavaszin a Tesco parkolóban K.lacházán)? Esetleg, ha valaki nem tudná, hogy pontoan hova kell menni és ne kódorogjon feleslegesen. Ha igen, akkor tudom javasolni Egerben a 25-ös kivezető melletti Tesco parkolót. Ez csak egy kósza ötlet.

Az a hely elvileg jó, gyülekezésre - elég forgalmas a Tesco/OBI parkolója - de ott a kikanyarodásnál lámpa van - ezért teljesen szét szedi a "konvojt". Pont az utolsó lámpa. A 25-ös út viszonylag forgalmas, de elvileg lehet konvojozni. Péntek/szombat nagyobb az északi forgalom (Szilvásvárad felé), vasárnap pedig visszafelé. Az utolsó hétre akartam ezeket az infókat megadni. wave
A lakott területeken ált. mérnek, szombaton főleg, ezért le kell lassítani 50-re, akkor is, ha tök egyenes az út, vagy ha egyesek sietnek! Hadd siessenek, nem ismerik a dörgést.
Én szívesen felvezetem a sort, az utolsó 20 km-en. Az egyik (déli) irányból (tehát akik a 3, M3, 33,-ról jönnek rá a 25-ösre). Naponta bejárom ezt az utat, bekötött szemmel tudok menni, minden kavicsot ismerek.
Azt tudni kell, hogy Eger után jön egy 10-12 km-es szép és élvezetes szakasz, ahol összesen 3 helyen lehet biztonságosan előzni - ha nem jönnek szembe. Ha idegen keveredik közénk, az bent is marad.
Vagy jól fel is tarthatnak bennünket.
Elvileg 3 irány van ahonnan érkezni lehet, de a 25-ösre jönnek a többen, az a rövidebb, gyorsabb és jobb út.
Aki teheti, ne jöjjön a 23-as úton (Salgótarján felől) mert nem túl jó az útszakasz utolsó része.
Észak felől is jönnek, (Ózd vagy Kazincbarcika felől).
A másik kalamajkás a Mátrán keresztül, a 24-es út, bár szép, és kalandos, de hegymenetes.
A leggyorsabb egyébként nyugat-és közép Magyarország felől nézve az M3-ason jönni Füzesabonyi leágazásig. Vagy aki nem fizetne autópálya díjat, az a régi 3-ason jöjjön be Kerecsendre, és már rajta is van a 25-ös úton. Szarvaskőig lehet jönni a 25-ös úton, utána pedig sehol sem szabad letérni.
Debrecen felől a 33-as úton érdemes jönni, aki nem autópályázna, Füzesabonytól pedig ugyanaz az út.
Egeren teljesen keresztül kell menni, közben a többsávoson kell maradni végig, akkor nem lehet eltéveszteni.
« Utoljára szerkesztve: 2013.09.02 hétfő, 15:48:27 írta ezsolt » Naplózva

2003/09* 2.0 TDCi EGR, kombi. A MÁSODIK Mondeó !
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #189 Dátum: 2013.09.02 hétfő, 16:55:42 »

Tervez vki egy péntek délutáni érkezést?
Alternatív program ügyben nem nagyon jelentkeztetek...
Gyerekkel jön vki?
@ezsolt: esetleg vmi light-osabb bringatúra-kört ismersz?
Vagy még korai kicsit a konkretizálás?
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #190 Dátum: 2013.09.02 hétfő, 18:57:34 »

Bp-ről is mehetnénk valami sorban. M3 kivezető, McDonald's parkoló? Vagy valahol az M0 után álljunk félre, hogy az M0-n érkezők is csatlakozni tudjanak?

Utána Mogyoródnál van a következő pihenőhely, aztán pár km-rel távolabb van egy Lukoil kút.
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #191 Dátum: 2013.09.02 hétfő, 19:02:53 »

Az a hely elvileg jó, gyülekezésre - elég forgalmas a Tesco/OBI parkolója - de ott a kikanyarodásnál lámpa van - ezért teljesen szét szedi a "konvojt". Pont az utolsó lámpa. A 25-ös út viszonylag forgalmas, de elvileg lehet konvojozni. Péntek/szombat nagyobb az északi forgalom (Szilvásvárad felé), vasárnap pedig visszafelé. Az utolsó hétre akartam ezeket az infókat megadni. wave
A lakott területeken ált. mérnek, szombaton főleg, ezért le kell lassítani 50-re, akkor is, ha tök egyenes az út, vagy ha egyesek sietnek! Hadd siessenek, nem ismerik a dörgést.
Én szívesen felvezetem a sort, az utolsó 20 km-en. Az egyik (déli) irányból (tehát akik a 3, M3, 33,-ról jönnek rá a 25-ösre). Naponta bejárom ezt az utat, bekötött szemmel tudok menni, minden kavicsot ismerek.
Azt tudni kell, hogy Eger után jön egy 10-12 km-es szép és élvezetes szakasz, ahol összesen 3 helyen lehet biztonságosan előzni - ha nem jönnek szembe. Ha idegen keveredik közénk, az bent is marad.
Vagy jól fel is tarthatnak bennünket.
Elvileg 3 irány van ahonnan érkezni lehet, de a 25-ösre jönnek a többen, az a rövidebb, gyorsabb és jobb út.
Aki teheti, ne jöjjön a 23-as úton (Salgótarján felől) mert nem túl jó az útszakasz utolsó része.
Észak felől is jönnek, (Ózd vagy Kazincbarcika felől).
A másik kalamajkás a Mátrán keresztül, a 24-es út, bár szép, és kalandos, de hegymenetes.
A leggyorsabb egyébként nyugat-és közép Magyarország felől nézve az M3-ason jönni Füzesabonyi leágazásig. Vagy aki nem fizetne autópálya díjat, az a régi 3-ason jöjjön be Kerecsendre, és már rajta is van a 25-ös úton. Szarvaskőig lehet jönni a 25-ös úton, utána pedig sehol sem szabad letérni.
Debrecen felől a 33-as úton érdemes jönni, aki nem autópályázna, Füzesabonytól pedig ugyanaz az út.
Egeren teljesen keresztül kell menni, közben a többsávoson kell maradni végig, akkor nem lehet eltéveszteni.


Nem magam miatt kérdeztem, mert én nem régen jártam ott. Amúgy Bélapátfalván ha jól emlékszem a "bazilika jobbra" táblánál kell elfordulni jobbra és ott felfelé végig az úton balra tartva már ott is vagyunk. Találkozónak meg pont azért írtam az egri Tescot, mert az elég nagy hely. Ha valaki bragadna a lámpánál kifelé menet Egerből vannak olyan szakaszok, ahol félre lehet húzódni addig, amig a beragadtak is megérkeznek.
Naplózva
ezsolt
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1434



« Új hozzászólás #192 Dátum: 2013.09.02 hétfő, 19:21:35 »

Tervez vki egy péntek délutáni érkezést?
Alternatív program ügyben nem nagyon jelentkeztetek...
Gyerekkel jön vki?
@ezsolt: esetleg vmi light-osabb bringatúra-kört ismersz?
Vagy még korai kicsit a konkretizálás?
Össze tudunk állítani bringautat, de ehhez többet kell egyeztetni - nem tudom, neked mi a light-os.
Ha jó lesz neked a helyszínen eldönteni, akkor megbeszéljük ezt élőben.
Naplózva

2003/09* 2.0 TDCi EGR, kombi. A MÁSODIK Mondeó !
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #193 Dátum: 2013.09.02 hétfő, 19:30:50 »

Össze tudunk állítani bringautat, de ehhez többet kell egyeztetni - nem tudom, neked mi a light-os.
Ha jó lesz neked a helyszínen eldönteni, akkor megbeszéljük ezt élőben.
DH most nem játszik. Jön Benő (9), ő a mérvadó! Aszfal(betyárok) kíméljenek! Tehát, ha bringa, akkor erdő vagy csak olyan utak, ahol autó nem jár. Persze aszfalt is lehet, de akkor inline-skate! Más esetben marad a sárkányeregetés..
Este meg... pias
Ki is említette a nagytalin a világhíres házifőzetét???
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #194 Dátum: 2013.09.02 hétfő, 19:34:25 »


Ki is említette a nagytalin a világhíres házifőzetét???
Angel emlegeti örökké az otthon pihenő, semmire sem kellő, hektoliternyi világverő pálinkáját. De mondjuk látni még sose láttam egy centet se belőle Cheesy
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #195 Dátum: 2013.09.02 hétfő, 21:00:39 »

Angel emlegeti örökké az otthon pihenő, semmire sem kellő, hektoliternyi világverő pálinkáját. De mondjuk látni még sose láttam egy centet se belőle Cheesy
Látni én sem akarom...  Cheesy Cheesy
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #196 Dátum: 2013.09.02 hétfő, 21:04:59 »

Angel emlegeti örökké az otthon pihenő, semmire sem kellő, hektoliternyi világverő pálinkáját. De mondjuk látni még sose láttam egy centet se belőle Cheesy

Akkor az olyan lehet, mint Calambo felesége. Mindeki emlegeti, de még sose látta.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #197 Dátum: 2013.09.02 hétfő, 21:23:44 »

Angel emlegeti örökké az otthon pihenő, semmire sem kellő, hektoliternyi világverő pálinkáját. De mondjuk látni még sose láttam egy centet se belőle Cheesy

Ha megyek, vinni fogok, nekem elhiheted.
Van új is   wow1
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #198 Dátum: 2013.09.02 hétfő, 21:25:15 »

Ha megyek, vinni fogok, nekem elhiheted.
Van új is   wow1

Milyen fajtád van? Ha van emberi áron almából készült (nem birs) akkor lehet, hogy bizniszelnék veled, ha megoldható.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #199 Dátum: 2013.09.02 hétfő, 21:27:51 »

Milyen fajtád van? Ha van emberi áron almából készült (nem birs) akkor lehet, hogy bizniszelnék veled, ha megoldható.

Nem értékesítésre készült... az alma nem érdekel, csak komolyabb van.
Barack (sárga, őszi), körte, szilva, füge, meggy, ilyenek.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.06 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.