Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.29 hétfő, 00:34:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: '97es Mk2-höz keresek  (Megtekintve 5676 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
ghostforme
Vendég
« Dátum: 2013.10.05 szombat, 08:48:18 »

Sziasztok!


'97es mk2-es mondeómhoz keresném a következő alkatrészeket:

-Elektromos első és hátsó ablakemelő motor
-Elektromos ablakemelő ajtókábel kötege első/hátsó + ha lehetséges a gégecső utáni csonk is kellene
-Kézifékkar takaró bőr (könyöklős kardánhoz való, jó állapotú)
-Pollenszűrő feletti műanyag takarókat, sérülésmenteset (Motorháztető és üveg találkozásánál)
-Ablakmosó folyadék szivattyú motor (gyárit)
-Ködlámpa + kábelek
-Anno egy baleset miatt új lökhárítót kapott a kocsi, viszont nem tették vissza, csak a csavarok/patentek egy részét, szóval azokra is nagy szükségem lenne, ha akad valakinek
-Fekete műszerfal párna
-Hátsó üléstámla (könyöklős/fejtámlás)
-hátsó ajtó króm díszcsik+rendszámtábla világítás
-Utastér szőnyeg - szakadás/sérülés mentes, lehetőség szerint szürke színben
-Index kapcsoló
-2 oldali első hátsó karcmentes ablaküveg
-bal hátsó, jobb első, jobb hátsó vízlehúzó, ami még nem kövesedik
-sérülésmentes, nem motoros első lámpa pár, vagy ha valaki megsúgja, hogy mi kell a motoroshoz a lámpán kívül (most az van benne), akkor annak a többi alkatrésze (kapcsoló van)
-hűtés/fűtés kapcsoló  műanyag keret/konzol.
-hátsó csomagtér teleszkóp (5 ajtós)
-Belső műanyag elemek fekete színben (5 ajtós)
-Tetőkárpit, sérülés/szakadás és foltmentes, nem tudom, milyen színekben van, de valami sötétebb kellene.



Nem minden alkatrészt egyszerre szeretnék megvenni, viszont mindenre szükségem lenne. Kaptam már ajánlatot mk1-es alkatrészekre (amik hasonlóak), de az elektromos dolgoknál inkább az mk2-es 97es évjáratot preferálnám (Főleg az ajtókábel kötegnél), a többinél annyira nem lényeg, csak ne legyen törött, és fel lehessen fogatni az alkatrészt rendesen, illetve ne jobb kormányos kocsiból származzanak Smiley
« Utoljára szerkesztve: 2014.04.05 szombat, 11:22:56 írta ghostforme » Naplózva
Viló
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1815



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2013.10.06 vasárnap, 10:31:55 »

Sziasztok!

'97es mk2-es mondeómhoz keresném a következő alkatrészeket:

-Elektromos első és hátsó ablakemelő motor
-Elektromos ablakemelő ajtókábel kötege első/hátsó + ha lehetséges a gégecső utáni csonk is kellene
-Kézifékkar takaró bőr (könyöklős kardánhoz való, jó állapotú)
-Pollenszűrő feletti műanyag takarókat, sérülésmenteset (Motorháztető és üveg találkozásánál)
-Ablakmosó folyadék szivattyú motor (gyárit)
-Ködlámpa + kábelek + kapcsoló
-Anno egy baleset miatt új lökhárítót kapott a kocsi, viszont nem tették vissza, csak a csavarok/patentek egy részét, szóval azokra is nagy szükségem lenne, ha akad valakinek

Nem minden alkatrészt egyszerre szeretnék megvenni, viszont mindenre szükségem lenne. Kaptam már ajánlatot mk1-es alkatrészekre (amik hasonlóak), de az elektromos dolgoknál inkább az mk2-es 97es évjáratot preferálnám (Főleg az ajtókábel kötegnél), a többinél annyira nem lényeg, csak ne legyen törött, és fel lehessen fogatni az alkatrészt rendesen, illetve ne jobb kormányos kocsiból származzanak Smiley

Ködlámpán kívül tudok adni mindent. 10 pénz az áruk.
Naplózva

1997  1.8TD kombi fel-GHIA-sítva.

2004  F1 2.0 TDCi kombi automata.
layzi
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2013.10.06 vasárnap, 13:06:19 »

Sziasztok!

'97es mk2-es mondeómhoz keresném a következő alkatrészeket:

-Elektromos első és hátsó ablakemelő motor
-Elektromos ablakemelő ajtókábel kötege első/hátsó + ha lehetséges a gégecső utáni csonk is kellene
-Kézifékkar takaró bőr (könyöklős kardánhoz való, jó állapotú)
-Pollenszűrő feletti műanyag takarókat, sérülésmenteset (Motorháztető és üveg találkozásánál)
-Ablakmosó folyadék szivattyú motor (gyárit)
-Ködlámpa + kábelek + kapcsoló
-Anno egy baleset miatt új lökhárítót kapott a kocsi, viszont nem tették vissza, csak a csavarok/patentek egy részét, szóval azokra is nagy szükségem lenne, ha akad valakinek

Nem minden alkatrészt egyszerre szeretnék megvenni, viszont mindenre szükségem lenne. Kaptam már ajánlatot mk1-es alkatrészekre (amik hasonlóak), de az elektromos dolgoknál inkább az mk2-es 97es évjáratot preferálnám (Főleg az ajtókábel kötegnél), a többinél annyira nem lényeg, csak ne legyen törött, és fel lehessen fogatni az alkatrészt rendesen, illetve ne jobb kormányos kocsiból származzanak Smiley
hello. nekem van egy pár ködlámpám ha érdekel..
Naplózva
ghostforme
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2013.10.25 péntek, 19:52:22 »

Köszi, pár dolog megvan. Most az ablakemelő van porondon, viszont ha akadna króm díszcsík hátulra lámpával kicsi pénzért, azokra vevő lennék (remélem) Smiley
Naplózva
Debicarulz
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2013.10.25 péntek, 20:42:59 »

Ha érdekel nekem van ködlámpa, pollenszűrő takaró, ablakmosó motor,első lökhárítót is lebontottam megvannak a csavarjai is. Króm díszcsík sajnos nincs  Kiss
Naplózva
ghostforme
Vendég
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2013.10.25 péntek, 20:57:12 »

Ha érdekel nekem van ködlámpa, pollenszűrő takaró, ablakmosó motor,első lökhárítót is lebontottam megvannak a csavarjai is. Króm díszcsík sajnos nincs  Kiss

Pollenszűrő takaróra már van jelentkező, aki eladná, csak fizetési haladékot kértem. (azt hittem nem lesz ennyi jelentkező)
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2013.10.26 szombat, 21:50:22 »

A krómcsíkot lámpákkal és a kézifékszoknyát (kardánboxostú' Cheesy) már "beraktam", mint "hiányzó" alkatrészt. Smiley
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
layzi
Vendég
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2013.11.29 péntek, 23:50:47 »

Hello. Nekem van egy pár ködlámpám ha érdekel és van műanyagom is a pollenszűrő fölé
Naplózva
ghostforme
Vendég
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2013.12.04 szerda, 17:44:06 »

A "hiányzó" dolgok kellenek még, de már csak jövőre, mert az OTP meglepett így karácsony előtt egy hitelkeret csökkentéssel, így a fizetésem fele megy a lecsóba....
Viszont SOS keresnék egy ablakmosóhoz szivattyút, mert elfelejtettem leengedni a nyári szélvédő mosót, és szétfagyott az egész. Faja, h 16ig dolgozok, alá se tudok nézni, hogy most mi van vele, de megpróbálom kiengedni a maradékot belőle, és hátha....
Naplózva
Debicarulz
Vendég
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2013.12.04 szerda, 17:59:34 »

A "hiányzó" dolgok kellenek még, de már csak jövőre, mert az OTP meglepett így karácsony előtt egy hitelkeret csökkentéssel, így a fizetésem fele megy a lecsóba....
Viszont SOS keresnék egy ablakmosóhoz szivattyút, mert elfelejtettem leengedni a nyári szélvédő mosót, és szétfagyott az egész. Faja, h 16ig dolgozok, alá se tudok nézni, hogy most mi van vele, de megpróbálom kiengedni a maradékot belőle, és hátha....
Akad egy és akár holnap tudnám is postázni. Csak az árát nem tudom.
Naplózva
ghostforme
Vendég
« Új hozzászólás #10 Dátum: 2013.12.04 szerda, 18:03:15 »

Akad egy és akár holnap tudnám is postázni. Csak az árát nem tudom.

Hali!
Visszavonva, gondoltam 1 bátrat, és forraltam vizet, gondolván rosszabb már nem lehet. bele az ablakmosóba, és máris működj volt (szerencsémre).
Szóval kinyomtam az összeset, holnap meg belemegy a céges szélvédőmosó Cheesy
Azt hiszem hétvégén át kell néznem a kocsit is. Minden esetre majd kell a gyári, ha még akkor is meglesz neked (január/február), mert szeretném cserélni azt a vackot, ami most van benne.
Naplózva
Debicarulz
Vendég
« Új hozzászólás #11 Dátum: 2013.12.04 szerda, 18:10:42 »

Hali!
Visszavonva, gondoltam 1 bátrat, és forraltam vizet, gondolván rosszabb már nem lehet. bele az ablakmosóba, és máris működj volt (szerencsémre).
Szóval kinyomtam az összeset, holnap meg belemegy a céges szélvédőmosó Cheesy
Azt hiszem hétvégén át kell néznem a kocsit is. Minden esetre majd kell a gyári, ha még akkor is meglesz neked (január/február), mert szeretném cserélni azt a vackot, ami most van benne.
Rendben, mindenem van ami a listában szerepel, ha gondolod keress és egy postával megúszod a dolgot.
Naplózva
ghostforme
Vendég
« Új hozzászólás #12 Dátum: 2014.01.11 szombat, 20:50:16 »

Érdeklődnék, hogy 2db acél felnit mennyiért lehetne szerezni (15-öst).
Esetleg valakinek téli gumija nincs 2 db? Természetesen ami használható is (7mm-es prof mélység). Smiley
Naplózva
Fordos Gábor
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 629


E-mail
« Új hozzászólás #13 Dátum: 2014.01.12 vasárnap, 20:33:17 »

Érdeklődnék, hogy 2db acél felnit mennyiért lehetne szerezni (15-öst).
Esetleg valakinek téli gumija nincs 2 db? Természetesen ami használható is (7mm-es prof mélység). Smiley
   15-ösben most csak egyet tudnék adni, de az 2000-ért a tiéd lehetne, jó állapotú gumival /pótkerék volt/ nyári vagy téli "nemtom", de ha érdekel megnézem.
Naplózva
cruiser
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 208



« Új hozzászólás #14 Dátum: 2014.01.13 hétfő, 00:55:41 »

   15-ösben most csak egyet tudnék adni, de az 2000-ért a tiéd lehetne, jó állapotú gumival /pótkerék volt/ nyári vagy téli "nemtom", de ha érdekel megnézem.

Nekem is van egy 15-ös pótkerekem.
Naplózva

MK1 MK2 MK3 bontott alkatrészek
ghostforme
Vendég
« Új hozzászólás #15 Dátum: 2014.01.13 hétfő, 16:52:53 »

Cruiser, Te mennyiért adnád? Smiley
A kettőtök 1-1-ével meg is lenne a 2 db.

Képet tudtok adni/küldeni a felnikről? (ghostforme@gmail.com)
Köszi előre is!
Naplózva
Viló
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1815



WWW E-mail
« Új hozzászólás #16 Dátum: 2014.01.16 csütörtök, 15:25:40 »

Érdeklődnék, hogy 2db acél felnit mennyiért lehetne szerezni (15-öst).
Esetleg valakinek téli gumija nincs 2 db? Természetesen ami használható is (7mm-es prof mélység). Smiley

Nekem van 2db 7,5mm-es Good Year Ultra Gripem.
Viszont kapott egy két kézifékest és a felületén látszik egy tenyérnyi helyen.
Nem tudom, hogy üt-e és ha igen mennyire.
Ilyen érdekel?
Tavalyi gyártásúak.
15eFt a kettő.
Naplózva

1997  1.8TD kombi fel-GHIA-sítva.

2004  F1 2.0 TDCi kombi automata.
ghostforme
Vendég
« Új hozzászólás #17 Dátum: 2014.01.29 szerda, 13:24:06 »

A gumik és a felnik úgy néz ki megoldódtak. Nagyapám kisegített, így 4 évszakosak kerültek fel előre. (remélhetőleg hamarosan meg tudom csináltatni az alufelniket, és nyárra az kerül fel)

A lista bővült sajnos Sad
Naplózva
Viló
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1815



WWW E-mail
« Új hozzászólás #18 Dátum: 2014.01.29 szerda, 13:50:44 »

A gumik és a felnik úgy néz ki megoldódtak. Nagyapám kisegített, így 4 évszakosak kerültek fel előre. (remélhetőleg hamarosan meg tudom csináltatni az alufelniket, és nyárra az kerül fel)

A lista bővült sajnos Sad

-Pollenszűrő feletti műanyag takarókat, sérülésmenteset (Motorháztető és üveg találkozásánál)
-Ablakmosó folyadék szivattyú motor (gyárit)

-Anno egy baleset miatt új lökhárítót kapott a kocsi, viszont nem tették vissza, csak a csavarok/patentek egy részét, szóval azokra is nagy szükségem lenne, ha akad valakinek

-Index kapcsoló

4eFt lenne
Naplózva

1997  1.8TD kombi fel-GHIA-sítva.

2004  F1 2.0 TDCi kombi automata.
Debicarulz
Vendég
« Új hozzászólás #19 Dátum: 2014.01.30 csütörtök, 18:51:35 »

Nem tudom, hogy szürke-e az utastérszőnyeg, múltkor a műszerfalnál már bebizonyosodott, hogy én máshogy látom a színeket mint ahogy a Ford hívja de ilyen szíműm van :
remélem látszik, ha érdekel megnézem az állapotát, van nekem is pollenszűrő takaróm, ablakmosó motrom, indexkarom is.
Naplózva
ghostforme
Vendég
« Új hozzászólás #20 Dátum: 2014.01.30 csütörtök, 19:10:07 »

Nem tudom, hogy szürke-e az utastérszőnyeg, múltkor a műszerfalnál már bebizonyosodott, hogy én máshogy látom a színeket mint ahogy a Ford hívja de ilyen szíműm van :
remélem látszik, ha érdekel megnézem az állapotát, van nekem is pollenszűrő takaróm, ablakmosó motrom, indexkarom is.

Szia!

Érdekelne a szőnyeg, ha nincs rajta lyuk v szakadás!
A szín is elmegy. A fő problémám, hogy a beltér már szét van cseszve, és amiket szereztem ajtókárpitokat, azok feketék, az ülések szürkék a középbox/konzol fekete, a műszerfal szürke -.-'
Naplózva
ghostforme
Vendég
« Új hozzászólás #21 Dátum: 2014.02.06 csütörtök, 13:49:50 »

Bővült a lista.
Naplózva
ghostforme
Vendég
« Új hozzászólás #22 Dátum: 2014.02.16 vasárnap, 08:00:03 »

Érdeklődnék, akad-e valakinek 97-es évjáratból padló kábelköteg, amin rajta van az első/hátsó ablakemelőhöz tartozó vezeték is? (meg persze a végek)
Naplózva
Viló
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1815



WWW E-mail
« Új hozzászólás #23 Dátum: 2014.02.16 vasárnap, 10:30:55 »

Érdeklődnék, akad-e valakinek 97-es évjáratból padló kábelköteg, amin rajta van az első/hátsó ablakemelőhöz tartozó vezeték is? (meg persze a végek)

Sokféle kábelköteg van a felszereltségek és az évjáratok miatt.
egyszerűbb ha csak végeket veszel és behúzol 2 szálat.
Naplózva

1997  1.8TD kombi fel-GHIA-sítva.

2004  F1 2.0 TDCi kombi automata.
Zotyesz84
Vendég
« Új hozzászólás #24 Dátum: 2014.02.16 vasárnap, 11:26:22 »

Szia!

Van fekete műszerfalpárnám (légzsákkal), komplett belső fekete burkolatok, fekete padlószőnyeg. 6.000 ft
Ködlámpapár 6.000 ft
Ablakmosó folyadék szivattyú motor+tartály (gyári) 3.000 ft
Naplózva
ghostforme
Vendég
« Új hozzászólás #25 Dátum: 2014.02.16 vasárnap, 11:41:59 »

Sokféle kábelköteg van a felszereltségek és az évjáratok miatt.
egyszerűbb ha csak végeket veszel és behúzol 2 szálat.

Csak azért írtam bele, mert erről ment a diszkurzus a vill. topikban, és gondoltam egyszerűbb lenne Smiley
Ránézek, remélem megoldott lesz hamar.
Naplózva
ghostforme
Vendég
« Új hozzászólás #26 Dátum: 2014.02.16 vasárnap, 11:44:16 »

Szia!

Van fekete műszerfalpárnám (légzsákkal), komplett belső fekete burkolatok, fekete padlószőnyeg. 6.000 ft
Ködlámpapár 6.000 ft
Ablakmosó folyadék szivattyú motor+tartály (gyári) 3.000 ft

Szia!

A padlószőnyeg már megvan, de azért köszi.
Jelen pillanatban a műszerfal párna érdekelne, bár anyós légzsák nincs (annak nem kell xD ), szóval az csak dísz lenne, mert gondolom nem egyszerű bekötni.
Mennyiért adnád?
Illetve küldenél róla képet: ghostforme@gmail.com
Köszi!
Naplózva
Debicarulz
Vendég
« Új hozzászólás #27 Dátum: 2014.02.16 vasárnap, 11:45:06 »

Padló kábelkötegem van, bár 99-es autó és tekerős hátsó ablak. Csatlakozók szempontjából talán használható vagy nem tudom mit értesz végek alatt.
Naplózva
ghostforme
Vendég
« Új hozzászólás #28 Dátum: 2014.02.16 vasárnap, 11:48:17 »

Padló kábelkötegem van, bár 99-es autó és tekerős hátsó ablak. Csatlakozók szempontjából talán használható vagy nem tudom mit értesz végek alatt.

Végek alatt a gégecsöves szutyit Cheesy Anno 1 normálisabb szerelő azt mondta, hogy meg tudja így is csinálni, de jó lenne, ha meglenne az ajtó kábelköteg másik fele is, ami a kaszniban van.  szomoru1
Naplózva
Debicarulz
Vendég
« Új hozzászólás #29 Dátum: 2014.02.16 vasárnap, 14:20:03 »

Talán ajtóátvezető a hivatalos neve, én sem tudom. Lényeg, padló kábelkötegem van, csatlakozóval a végén de ilyen gégecsőből csak kettő van, mivel ez az ajtó kábelköteg része, amiből az első kettőt már elvitték. Ha érdekelne szólj.
Naplózva
Zotyesz84
Vendég
« Új hozzászólás #30 Dátum: 2014.02.18 kedd, 14:32:48 »

Szia!

A padlószőnyeg már megvan, de azért köszi.
Jelen pillanatban a műszerfal párna érdekelne, bár anyós légzsák nincs (annak nem kell xD ), szóval az csak dísz lenne, mert gondolom nem egyszerű bekötni.
Mennyiért adnád?
Illetve küldenél róla képet: ghostforme@gmail.com
Köszi!

Szia!

Holnapután tudok róla képeket csinálni. Olyan 3k-ra gondoltam.  wave
Naplózva
ghostforme
Vendég
« Új hozzászólás #31 Dátum: 2014.02.18 kedd, 18:44:48 »

Szia!

Holnapután tudok róla képeket csinálni. Olyan 3k-ra gondoltam.  wave

Várom a képet! Smiley
Naplózva
layzi
Vendég
« Új hozzászólás #32 Dátum: 2014.02.19 szerda, 16:31:48 »

Szia!

A padlószőnyeg már megvan, de azért köszi.
Jelen pillanatban a műszerfal párna érdekelne, bár anyós légzsák nincs (annak nem kell xD ), szóval az csak dísz lenne, mert gondolom nem egyszerű bekötni.
Mennyiért adnád?
Illetve küldenél róla képet: ghostforme@gmail.com
Köszi!
hello. én tudok adni neked, légzsákvezérlőt ami két légzsákoshoz van, ha lennt a műszerfalad, akkor látnod kell egy egységet a kormány körül, amiből sárga vezetékek mennek a kormány felé, és az anyósülés felé. csak azt az egységet kel a kábeleivel kicserélni és kész a két légzsákos vezio, 5 perc kicserélni, ha már nincs fennt a műszerfalpárnád.
Naplózva
Zotyesz84
Vendég
« Új hozzászólás #33 Dátum: 2014.02.20 csütörtök, 17:01:14 »

Mentek a képek.  wave
Naplózva
ghostforme
Vendég
« Új hozzászólás #34 Dátum: 2014.02.20 csütörtök, 22:36:21 »

Válaszoltam is rá zotyesz, köszi!
Layzi mennyit kérnél azért a kábelért?
Naplózva
layzi
Vendég
« Új hozzászólás #35 Dátum: 2014.02.21 péntek, 17:45:01 »

Válaszoltam is rá zotyesz, köszi!
Layzi mennyit kérnél azért a kábelért?

helo. 4e postával együtt?
Naplózva
ghostforme
Vendég
« Új hozzászólás #36 Dátum: 2014.03.16 vasárnap, 13:33:27 »

helo. 4e postával együtt?
Ha félre tudod nekem tenni 1 időre, akkor jöhet, leghamarabb talán május környékére lesz annyi felesleges pénzem :/
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.092 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.