Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.29 hétfő, 01:55:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: kuplung, kinyomó, lendkerék, 64e km-t futott, MK4 1.8TDCI MMT6  (Megtekintve 3615 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
scud
Vendég
« Dátum: 2013.10.25 péntek, 18:04:04 »

Lendkerék leállításnál kicsit már zörög ezért cseréltem a szettet.
Egyben vagy a lendkerék nélkül vihető, bár a lendkerékben is van azért még, a kinyomócsapágy és a kuplung határozottan jó állapotnak örvend.

Képek:


Érdeklődni privátban vagy emailben.

Naplózva
scud
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2013.11.07 csütörtök, 15:36:06 »

Alapvetően nem ebből szeretnék meggazdagondni, úgyhogy ha valakinek kéne tegyen ajánlatot, mert így csak a helyet foglalja nálam...
Naplózva
scud
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2013.12.30 hétfő, 10:35:55 »

Mivel még mindig semmi, így modok egy árat is hozzá, 30-ért el lehet vinni az egész pakkot, csak ne foglalja már a helyet a pincében...
Naplózva
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2014.01.16 csütörtök, 15:36:16 »

lehet, hogy ma túl sok topicba ugatok bele, de ha egy nálad csere érett dolgot akarsz eladni, akkor szerintem az árat nagyon le kell vinni. Ha már valaki szétszedi annyira, hogy kuplungot cseréljen, akkor nem fog beépíteni egy zörgő (amúgy is cere érett) lendkerék darabot. Alapvető szabály az is, hogy ha szétszedi az ember, akkor kuplungkinyomó csapágyat és tárcsát cserél, mert akkor a következő 150-200eKm-ben ezzel nem lesz gond.

Bocs, hogy belevau.
Naplózva
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2014.01.16 csütörtök, 15:40:15 »

lehet, hogy ma túl sok topicba ugatok bele, de ha egy nálad csere érett dolgot akarsz eladni, akkor szerintem az árat nagyon le kell vinni. Ha már valaki szétszedi annyira, hogy kuplungot cseréljen, akkor nem fog beépíteni egy zörgő (amúgy is cere érett) lendkerék darabot. Alapvető szabály az is, hogy ha szétszedi az ember, akkor kuplungkinyomó csapágyat és tárcsát cserél, mert akkor a következő 150-200eKm-ben ezzel nem lesz gond.

Bocs, hogy belevau.
ez a termék akkor hasznos ha valaki darabokban cseréli, de így sajnos sokáig fog itt állni (illetve nálad a pincében)

amikor viszont kell, akkor azonnal... shit happens.

sok sikert
Naplózva
scud
Vendég
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2014.01.17 péntek, 09:05:34 »

ez a termék akkor hasznos ha valaki darabokban cseréli, de így sajnos sokáig fog itt állni (illetve nálad a pincében)

amikor viszont kell, akkor azonnal... shit happens.

sok sikert

Köszi a véleményeket.

Én azért cseréltem, mert meg tudtam venni olcsón az új teljes szettet külföldön, és akkor minek álljon a polcon, már picit volt hangja. Szervíz szerint még nyugodtan maradhatott volna benne. De szerintem ha csak a kupplungot és a kinyomót nézed, ennyiért csak azokat megérheti valakinek megvenni, elmennek még 100k-t, a lendkerék meg vagy kell vagy nem.

Üdv,
   Á
Naplózva
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2014.01.17 péntek, 09:09:42 »

Köszi a véleményeket.

Én azért cseréltem, mert meg tudtam venni olcsón az új teljes szettet külföldön, és akkor minek álljon a polcon, már picit volt hangja. Szervíz szerint még nyugodtan maradhatott volna benne. De szerintem ha csak a kupplungot és a kinyomót nézed, ennyiért csak azokat megérheti valakinek megvenni, elmennek még 100k-t, a lendkerék meg vagy kell vagy nem.

Üdv,
   Á
esetleg ha valaki eladás előtt a csattogósat kicseréli a te szettedre, hátha ráharap...
Naplózva
scud
Vendég
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2014.02.08 szombat, 23:29:27 »

A kuplung elkelt.
15-ért együtt vihető a kinyomó és a lendkerék, ha kell valakinek.
Naplózva
scud
Vendég
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2014.05.13 kedd, 09:38:05 »

Még mindig van egy tökéletes kinyomócsapágy és egy kicsit kopogós lendkerék. Gyári, a pincémben pihen. Ha bárkinek kell, tegyen ajánlatot, szabadulnék tőlük.

A kuplung elkelt.
15-ért együtt vihető a kinyomó és a lendkerék, ha kell valakinek.
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.066 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.