Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.26 péntek, 00:28:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 [3]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mondeo RS  (Megtekintve 101775 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Gee
Vendég
« Új hozzászólás #100 Dátum: 2013.06.03 hétfő, 21:37:18 »

http://www.fonixtuning.hu/index.php?page=webshop&subpage=search&cid=&order=&sort=&string=ford%20mondeo&items=&start=150

felülről a 6. képen van az RS lökös toldat?Huh??
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #101 Dátum: 2013.06.05 szerda, 21:12:34 »


Jaja, az, de nem tudom mi a különbség az és az alatta lévő között. E-mail-re nem válaszoltak, mikor kérdeztem, mert én is akarok egyet... Sad
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #102 Dátum: 2013.06.06 csütörtök, 07:49:08 »

Jaja, az, de nem tudom mi a különbség az és az alatta lévő között. E-mail-re nem válaszoltak, mikor kérdeztem, mert én is akarok egyet... Sad
hogy teljesen másképp néz ki?  hehe
Naplózva
Gee
Vendég
« Új hozzászólás #103 Dátum: 2013.06.07 péntek, 18:29:00 »

hogy teljesen másképp néz ki?  hehe

szerintem ugyan az a kettő csak a gyártó más
én a 7.képen lévő "zöldes" színűt fogom rendelni
de ezt a széria lökösre kell felheggeszttetni ugye?
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #104 Dátum: 2013.06.08 szombat, 18:32:27 »

szerintem ugyan az a kettő csak a gyártó más
én a 7.képen lévő "zöldes" színűt fogom rendelni
de ezt a széria lökösre kell felheggeszttetni ugye?
akkor rossz a szemed  Wink
az csak egy kép, ez csak alapozva van, fényezés nélkül
Naplózva
Gee
Vendég
« Új hozzászólás #105 Dátum: 2013.06.09 vasárnap, 21:24:52 »

akkor rossz a szemed  Wink
az csak egy kép, ez csak alapozva van, fényezés nélkül

igen látom én  is csak rosszúl fogalmaztam meg Smiley
szerintem mind a kettő fasza biztos hogy rendelek egyet belőle mert Rs lökössel sokkal állatab a mondi
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #106 Dátum: 2013.06.12 szerda, 04:53:31 »

igen látom én  is csak rosszúl fogalmaztam meg Smiley
szerintem mind a kettő fasza biztos hogy rendelek egyet belőle mert Rs lökössel sokkal állatab a mondi

Egyébként igen, össze kell párosítani a gyári lökössel és kész a csokapik ! Cheesy
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Gee
Vendég
« Új hozzászólás #107 Dátum: 2013.06.12 szerda, 20:35:50 »

Egyébként igen, össze kell párosítani a gyári lökössel és kész a csokapik ! Cheesy

nagyszerű
műanyagos haveromnak lesz melója Cheesy
egyedül csak hátsóra nem találtam toldatot(ha az  is toldatos)
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #108 Dátum: 2013.06.14 péntek, 04:39:47 »

nagyszerű
műanyagos haveromnak lesz melója Cheesy
egyedül csak hátsóra nem találtam toldatot(ha az  is toldatos)

Az nem olyan mint az első. Ott egybe van öntve az RS fajta lökös. (kombinál biztos, nálam is olyan, nem toldatos és gyári RS lökös)
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Gee
Vendég
« Új hozzászólás #109 Dátum: 2013.11.14 csütörtök, 21:30:28 »

hali
abban szeretném a segítségeteket kérni hogy hogyan lehet faszán felrakni az rs toldatot hogy egy egységet alkosson a gyári lökössel Huh? mert ahogy néztem van egy kis hézag a gyári lökös és a toldat között. nyomjam tele púrhabbal ??
Naplózva
Gee
Vendég
« Új hozzászólás #110 Dátum: 2014.02.21 péntek, 21:23:21 »

hali

Rs hátsó toldatot keresek vagy olyan oldalt ahol be lehet szerezni. mivel mire ideért lengyelből a csomagom 4 darabra tört a toldat  Angry és használhatatlan lett
már csak ez az egy híjjadzik a szettből eBay-en kívűl minden lehetőség érdekel akár külföldön akár belfőldön
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #111 Dátum: 2014.04.14 hétfő, 16:07:11 »

hali

Rs hátsó toldatot keresek vagy olyan oldalt ahol be lehet szerezni. mivel mire ideért lengyelből a csomagom 4 darabra tört a toldat  Angry és használhatatlan lett
már csak ez az egy híjjadzik a szettből eBay-en kívűl minden lehetőség érdekel akár külföldön akár belfőldön

Egy ismerős simán megvette Fordéktól, és nem volt olyan drága, ahogy mondta...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Gee
Vendég
« Új hozzászólás #112 Dátum: 2014.04.14 hétfő, 16:58:32 »

Egy ismerős simán megvette Fordéktól, és nem volt olyan drága, ahogy mondta...

fordéknál én is próbáltam de asszonták h elfogyott minden darab így maradt az h kerítek itthon és végre sikerült egy hibátlan darabot szereznem már össze is van házasítva a vadiúj hátsó lökössel
Naplózva
Mike31
Vendég
« Új hozzászólás #113 Dátum: 2014.08.05 kedd, 13:04:54 »

Mivel nincs MK1 átalakítás téma, így ide írom.

MK3-menyire nem kompatibilis MK1-el? Műszerfal, (ülések -> jók bele, méretre ua. nyes) Fúrás, faragás stb, nekem nem gond. Nyomassátok a tapasztalatokat - ha van...Vagy Én vagyok az első, aki ilyet megmerészel tenni?  beka3  laugh
Naplózva
Préti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 617



« Új hozzászólás #114 Dátum: 2014.08.05 kedd, 13:46:25 »

Szia,
én láttam olyan belső képet MK1 kombiról, amiben MK3 ülésszett volt elől hátul. Állítólag simán belebement az ülés.
Visszakeresem és átküldöm a linket.
PZs
Mivel nincs MK1 átalakítás téma, így ide írom.

MK3-menyire nem kompatibilis MK1-el? Műszerfal, (ülések -> jók bele, méretre ua. nyes) Fúrás, faragás stb, nekem nem gond. Nyomassátok a tapasztalatokat - ha van...Vagy Én vagyok az első, aki ilyet megmerészel tenni?  beka3  laugh
Naplózva

02'11 Mondeo Kombi 2.0 TDDI, Ghia+  nyes
Múlt:
96'03 Mondeo kombi 1.6, CLX  rinya
Mike31
Vendég
« Új hozzászólás #115 Dátum: 2014.08.05 kedd, 14:18:04 »

Szia,
én láttam olyan belső képet MK1 kombiról, amiben MK3 ülésszett volt elől hátul. Állítólag simán belebement az ülés.
Visszakeresem és átküldöm a linket.
PZs

Köszi, jöhet. Cheesy  vigyor5
Naplózva
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #116 Dátum: 2014.08.05 kedd, 23:01:41 »

Szia,
én láttam olyan belső képet MK1 kombiról, amiben MK3 ülésszett volt elől hátul. Állítólag simán belebement az ülés.
Visszakeresem és átküldöm a linket.
PZs

pontosítsunk, mk2. és nálam megtekinthető
Naplózva
Préti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 617



« Új hozzászólás #117 Dátum: 2014.08.06 szerda, 07:32:56 »

Szia,
bocsánat!  worship  worship  worship
Küldesz róla képeket meg leírást! Tényleg simán bele megy az MK3 ülés? Mert ha igen, akkor majd vadászok vmi jó állapotú MK3 ülésszettet és én is beraknám.
Köszi,
PZs
Én most az MK1-be tettem bele az MK2 üléseket, amihez a kombi hátsó ülések rögzítését kellett kicserélni.
pontosítsunk, mk2. és nálam megtekinthető
Naplózva

02'11 Mondeo Kombi 2.0 TDDI, Ghia+  nyes
Múlt:
96'03 Mondeo kombi 1.6, CLX  rinya
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #118 Dátum: 2014.08.06 szerda, 07:49:14 »

Szia,
bocsánat!  worship  worship  worship
Küldesz róla képeket meg leírást! Tényleg simán bele megy az MK3 ülés? Mert ha igen, akkor majd vadászok vmi jó állapotú MK3 ülésszettet és én is beraknám.
Köszi,
PZs
Én most az MK1-be tettem bele az MK2 üléseket, amihez a kombi hátsó ülések rögzítését kellett kicserélni.
Minimális átalakítással.
Hátul át kell tenni a középső rogzítést, mert az mk3 más arányban osztott. Elől meg az öv ülés oldali rögzítéséből kell pár mm-t levágni, hogy beleférjen az ülésbe. A csatlakozások jók, csak ki kell venni a csoportcsatiból őket. Olyan szettet keress, ahol a jobbos ülés is magasságállítós, mert nekem kicsit magasnak tűnik alapban.
Naplózva
Mike31
Vendég
« Új hozzászólás #119 Dátum: 2014.08.06 szerda, 08:54:23 »

Minimális átalakítással.
Hátul át kell tenni a középső rogzítést, mert az mk3 más arányban osztott. Elől meg az öv ülés oldali rögzítéséből kell pár mm-t levágni, hogy beleférjen az ülésbe. A csatlakozások jók, csak ki kell venni a csoportcsatiból őket. Olyan szettet keress, ahol a jobbos ülés is magasságállítós, mert nekem kicsit magasnak tűnik alapban.

  vigyor3 Nagyon jó, tehát nem kell sokat mókolni vele. Nah első dolgom lesz fizukor beszerezni egy MK3 szettet.  email
« Utoljára szerkesztve: 2014.08.06 szerda, 08:58:13 írta Mike31 » Naplózva
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #120 Dátum: 2014.08.06 szerda, 09:16:15 »

 vigyor3 Nagyon jó, tehát nem kell sokat mókolni vele. Nah első dolgom lesz fizukor beszerezni egy MK3 szettet.  email

figyelj rá, hogy továbbra is mk2ről beszélek Wink

az mk1 nél máshogy rögzül a hátsó háttámla felső pontja.
Naplózva
Mike31
Vendég
« Új hozzászólás #121 Dátum: 2014.08.06 szerda, 09:47:01 »

figyelj rá, hogy továbbra is mk2ről beszélek Wink

az mk1 nél máshogy rögzül a hátsó háttámla felső pontja.

Jah igen írod hogy mk2. nyes OK értem.
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #122 Dátum: 2014.08.06 szerda, 10:28:03 »

Minimális átalakítással.
Hátul át kell tenni a középső rogzítést, mert az mk3 más arányban osztott.

Elől meg az öv ülés oldali rögzítéséből kell pár mm-t levágni, hogy beleférjen az ülésbe.

A csatlakozások jók, csak ki kell venni a csoportcsatiból őket.

Olyan szettet keress, ahol a jobbos ülés is magasságállítós, mert nekem kicsit magasnak tűnik alapban.
Hali!
Egy-két hozzáfűznivalóm lenne, ha nem baj. Nekem Mk1 van, arról írok tapasztalatokat, véleményeket.
Erről van képed? Vagy majd ha odajutok, akkor megtapasztalom? Csak mert ami képet én neten találtam Mk1-Mk2-Mk3 kombi hátsó üléssorról, ott mind úgy van, hogy bal oldali a széles és jobb oldali a keskenyebb rész. Mk1 esetében 60/40 arányban van megosztva, ez Mk3 esetében eltér?

Én inkább az ülésről vettem le azt a megvezető lemezkét. Mégiscsak vékonyabb volt, könnyebb lefúrni, mint azt a vastag lemezt a biztiövön vágni. És így könnyebben, gond nélkül visszatehető az eredeti ülés.
Ja, és ajánlott, de nem kötelezp az Mk3-as övfeszítő megvétele is az üléssel, mert ugyan az Mk1-é is felrakható egy kis ügyeskedéssel meg alátétekkel, de jobban passzol az eredeti Smiley.

Mk1 esetében teljesen más az ülésemelő motor és az ülésfűtés csatlakozója is. Mókolni kell, vagy csatlakozót keresni (még nem találtam, az eredeti ülést meg nem akarom tönkretenni). Ja, és ha jót akarsz magadnak, Facelift előtti Mk3-ból veszel fűthető üléseket. Ha nem akarsz fűtést, akkor mindegy.

Ilyen szettet nehezen fog találni, hacsak extra felszereltségű autóból veszi - ez meg általában bőr. Ami picit drágább mulatság. De ugye nem vagyunk egyformák, lehet Mike32 bőrre vágyik, beépített fejtámla monitorokkal. Smiley
(2003-2005 között: Sport felszereltség: vezető- és utasülés is motorosan fel-le; Ghia Business: vezető- és utasülés is nyolc irányba motorosan állítható; többinél csak a vezetőé állítható motorosan)
És nem csak a jobbos, hanem a balos is jóval magasabban van ülőlapilag. Még a legalacsonyabb állás is magasabban van, mint ahogy én használtam az eredeti ülést. Viszont nejem, aki az Mk1 ülést koppig felemelte, ezt nem emeli teljesen fel.

A következő eszmefuttatás csak kombi esetén érvényes, a többi változathoz nem volt még szerencsém.
És igen, a hátsó sor támla rögzítése nem kompatibilis. Ha Mk2-be simán, gond nélkül berakható, mert bepattan, jó és megfelelő a rögzítőpont, akkor - elvileg, mert még nem tartok ott - az Mk1-ben is megoldható, csak. Ugye Mk1 esetében az oldókar a kasztnin van, a "nyelv" meg a háttámlán, míg később ezt már megfordították. Tehát ki kell cserélni az ezen a képen valamennyire látható kar részt illetve az őt burkoló műanyag elemet is. A kar rész jó lehet az Mk3-asból is (ott már a "nyelv" rész, ugye), de a műanyag borítás szerintem csak Mk2-ből jó. Nem tudom, hogy mennyire változtattak ezen az Mk3 esetében (de ahogy néhány képet elnézek, eleget ahhoz, hogy ne passzoljon).


Zoli, a hátsó sor ülőlap zsanér rögzítését hogy oldottad meg? Lemezcsavar? És neked is mintha az ülőlap eleje kissé feljebb állna, mint az eredetié?

Üdv, HegeGabi.
Naplózva
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #123 Dátum: 2014.08.06 szerda, 12:16:42 »



szóval Smiley
mk2 nél az ülésemelő az ugyanolyan csatis volt nekem, az övfeszítő meg ment vissza a régiröl.
az öv ülés oldali bekötését el kellett vékonyítani, hogy belemenjen a fészekbe, de ezt már írtam. a jobbos ülés pár centivel magasabb mint a gyári, de eddig nem zavart senkit. Nekem volt benne gyári ülés, az magasabban volt teljesen leeresztve, mint az mk3 ülés.
a hátsó ülésnél volt trükkösebb, az mk3 nál talán 70:30ba osztott a háttámla, ezért 5centivel arrébb van a középső tartó. én ezt úgy oldottam meg, hogy jóparaszt módjára arrébb hegesztetem, de van ott anyag még bőven, lehet dod anyával vagy ha van segítség, akkor simán önzáróssal is rögzíteni. a középső és bal oldali öv pont jó helyen van, csak a pozícionáló töske van neki útban, azt jól le kell törni/vágni onnét.
Az ülőlap az nekem a zsanéros fajta van, annak 2 önmetszős lemezcsavar pont jó lett. a bepattintós fajtával lehet szívás.
nekem kb 2 óra alatt benn volt a kocsiban.
ami jó, hogy a középső fejtámla nem zavar a kilátásban, mert mk3 nál besüllyed az ülésbe.

Mk1 nél én biztos nem állnék neki...

a fűtésről maximálisan egyetértünk, facelift előttit kell venni, mert az azutáni másképp van vezérelve.
Naplózva
Préti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 617



« Új hozzászólás #124 Dátum: 2014.08.06 szerda, 13:09:00 »

Ezt látnom KELL!
Nagyon izgat, hogy MK1 kombimba hogy nézne ki.
Szeptemberben jársz vmikor Bp-en az MK2-vel?
PZs
szóval Smiley
mk2 nél az ülésemelő az ugyanolyan csatis volt nekem, az övfeszítő meg ment vissza a régiröl.
az öv ülés oldali bekötését el kellett vékonyítani, hogy belemenjen a fészekbe, de ezt már írtam. a jobbos ülés pár centivel magasabb mint a gyári, de eddig nem zavart senkit. Nekem volt benne gyári ülés, az magasabban volt teljesen leeresztve, mint az mk3 ülés.
a hátsó ülésnél volt trükkösebb, az mk3 nál talán 70:30ba osztott a háttámla, ezért 5centivel arrébb van a középső tartó. én ezt úgy oldottam meg, hogy jóparaszt módjára arrébb hegesztetem, de van ott anyag még bőven, lehet dod anyával vagy ha van segítség, akkor simán önzáróssal is rögzíteni. a középső és bal oldali öv pont jó helyen van, csak a pozícionáló töske van neki útban, azt jól le kell törni/vágni onnét.
Az ülőlap az nekem a zsanéros fajta van, annak 2 önmetszős lemezcsavar pont jó lett. a bepattintós fajtával lehet szívás.
nekem kb 2 óra alatt benn volt a kocsiban.
ami jó, hogy a középső fejtámla nem zavar a kilátásban, mert mk3 nál besüllyed az ülésbe.

Mk1 nél én biztos nem állnék neki...

a fűtésről maximálisan egyetértünk, facelift előttit kell venni, mert az azutáni másképp van vezérelve.
Naplózva

02'11 Mondeo Kombi 2.0 TDDI, Ghia+  nyes
Múlt:
96'03 Mondeo kombi 1.6, CLX  rinya
Mike31
Vendég
« Új hozzászólás #125 Dátum: 2014.08.06 szerda, 13:47:59 »

HegeGabi eljen
Köszi az infókat sokat segített. Bőr semmiféleképpen nem kell, beleizzadsz, beleragadsz, klíma nyáron muszály -> fogyi az egekben tőle. Természetesen rakok bele majdˇˇ monitorokat nem drága egy TAB használtan 7-8 K...nem olyan vészes. Smiley Csak ugye a lopás veszély, növekszik - ha több az extra...lehet rakok rá rolót. nyes hehe
Szóval a projekthez szükséges módosítások: - mk2 hátsó üléssor rögzítő fülecske

- csatlakozó keresése, vagy módosítása.

-plussz az üléssor lemez módosítása

-de majd ha itt lesz, látom Én miket kell átalakítani

Facelift MK3 előtti miért üléssor miért jobb?

Jah, és reginél voltam 31 éves azért lettem Mike31. (Majd egy Admint megkérdezek, lehetne-e változtatni rajta. Sima Mike-ra. nyes  eplus2 Cheesy

Préti

Engem is érdekelne, hogy néz ki - nekem, megfelelő a kép is.

vzoli

Én megpróbálom az MK1-el vigyor3
« Utoljára szerkesztve: 2014.08.06 szerda, 14:20:50 írta Mike31 » Naplózva
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #126 Dátum: 2014.08.06 szerda, 14:38:59 »

Valahol itt a forumon vannak fenn képek róla, de majd lövök megint csak kevés az idő.
Pesten szoktam járni, de szervizelni, leginkább napközben.
Naplózva
Préti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 617



« Új hozzászólás #127 Dátum: 2014.08.06 szerda, 15:20:49 »

Nekem az is jó, és csak Pesten dolgozom, de vidéken élek.
De nekem is jók a képek.
Köszi,
PZs
Valahol itt a forumon vannak fenn képek róla, de majd lövök megint csak kevés az idő.
Pesten szoktam járni, de szervizelni, leginkább napközben.
Naplózva

02'11 Mondeo Kombi 2.0 TDDI, Ghia+  nyes
Múlt:
96'03 Mondeo kombi 1.6, CLX  rinya
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #128 Dátum: 2014.08.06 szerda, 16:28:36 »

HegeGabi eljen
Köszi az infókat sokat segített. Bőr semmiféleképpen nem kell, beleizzadsz, beleragadsz, klíma nyáron muszály -> fogyi az egekben tőle. Természetesen rakok bele majdˇˇ monitorokat nem drága egy TAB használtan 7-8 K...nem olyan vészes. Smiley Csak ugye a lopás veszély, növekszik - ha több az extra...lehet rakok rá rolót. nyes hehe
Pedig Mk3-ban van már hűthető-fűthető bőr szett is, de csak a Facelit utániban, amit ugye nem ajánlunk Grin.
Ja, és van gyárilag beépített monitoros. És ennek a lopása kevésbé valószínű, mert külön nem igazán lehet használni - szerintem.
Egy ilyen fejtámlamonitoros, fejegységes, DVD tárolós bőr belsőt, kompletten, mindennel együtt már láttam képen, 90e Ft-ért hirdették. Cheesy

Szóval a projekthez szükséges módosítások:
...
-plussz az üléssor lemez módosítása
Ez mi is?
Ja, a hátsó sor támla felfogatás miatt?

Facelift MK3 előtti miért üléssor miért jobb?
Mert könnyebb a fűtés összekábelezése. De mint említettem, ha fűtésmenteset akarsz, akkor mindegy az évjárat.

Préti
Engem is érdekelne, hogy néz ki - nekem, megfelelő a kép is.
Én is jelentkezem! Smiley
Meg lassan már nekem is lehetne képeket készítenem... Smiley

vzoli
Én megpróbálom az MK1-el vigyor3
Hajrá! Smiley
« Utoljára szerkesztve: 2014.08.06 szerda, 16:32:20 írta HegeGabi » Naplózva
Mike31
Vendég
« Új hozzászólás #129 Dátum: 2014.08.06 szerda, 17:01:52 »

Pedig Mk3-ban van már hűthető-fűthető bőr szett is, de csak a Facelit utániban, amit ugye nem ajánlunk Grin.
Ja, és van gyárilag beépített monitoros. És ennek a lopása kevésbé valószínű, mert külön nem igazán lehet használni - szerintem.
Egy ilyen fejtámlamonitoros, fejegységes, DVD tárolós bőr belsőt, kompletten, mindennel együtt már láttam képen, 90e Ft-ért hirdették. Cheesy
Ez mi is?
Ja, a hátsó sor támla felfogatás miatt?
Mert könnyebb a fűtés összekábelezése. De mint említettem, ha fűtésmenteset akarsz, akkor mindegy az évjárat.
Én is jelentkezem! Smiley
Meg lassan már nekem is lehetne képeket készítenem... Smiley
Hajrá! Smiley

Rendesen feldobtuk ezt a topikot . Cheesy A gyárilag beépítetett cuccot nem igazán viszik, ezt sem tudtam. Érdemes lenne angol / osztrák MK3 beszerzése... Tongue

Fűtött, hűtött? 90 K nem is olyan sok érte.  Roll Eyes meggondolom.

Ja, a hátsó sor támla felfogatás miatt?

Igen az miatt.

Mert könnyebb a fűtés összekábelezése. De mint említettem, ha fűtésmenteset akarsz, akkor mindegy az évjárat.

Értem.

HegeGabi, ha gondolod, és nem esik ott az esső - készíts pár képet a Mondidról plussz másról is Cheesy Sok hsz-ed olvastam már, sokat foglalkozol a vasaddal.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #130 Dátum: 2014.08.06 szerda, 19:31:10 »

Jah, és reginél voltam 31 éves azért lettem Mike31. (Majd egy Admint megkérdezek, lehetne-e változtatni rajta. Sima Mike-ra. nyes  eplus2 Cheesy

A profilodban simán át tudod írni!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #131 Dátum: 2014.08.06 szerda, 21:09:42 »

Rendesen feldobtuk ezt a topikot . Cheesy A gyárilag beépítetett cuccot nem igazán viszik, ezt sem tudtam. Érdemes lenne angol / osztrák MK3 beszerzése... Tongue

Fűtött, hűtött? 90 K nem is olyan sok érte.  Roll Eyes meggondolom.

HegeGabi, ha gondolod, és nem esik ott az esső - készíts pár képet a Mondidról plussz másról is Cheesy Sok hsz-ed olvastam már, sokat foglalkozol a vasaddal.
A sok extrával rendelkező Mk3 nem olcsó, és még haza is kell hozni, aztán kell a hely ahol lehet tárolni, meg az alaktrészeknek is.

Gondold meg, és felejtsd el  Grin.

Most az autó sincs itthon, de amúgy az eső is esik, de ebben az albumban van pár régebbi kép.
sajnos annyira sokat nem foglalkozom vele, a 9. emeleten nem könnyű Cheesy.
Naplózva
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #132 Dátum: 2014.08.06 szerda, 21:40:16 »

Aki az én kocsimat meglátná, meg csak sírva fakadna Smiley
Naplózva
Mike31
Vendég
« Új hozzászólás #133 Dátum: 2014.08.06 szerda, 22:01:08 »

A profilodban simán át tudod írni!

Már kerestem, lehet nem vettem észre. Köszi Joe az infót.Smiley  worship

A sok extrával rendelkező Mk3 nem olcsó, és még haza is kell hozni, aztán kell a hely ahol lehet tárolni, meg az alaktrészeknek is.

Gondold meg, és felejtsd el  Grin.


Most az autó sincs itthon, de amúgy az eső is esik, de ebben az albumban van pár régebbi kép.
sajnos annyira sokat nem foglalkozom vele, a 9. emeleten nem könnyű Cheesy.

Totálkárost épp ma néztem hasznaltauto.hu 129-ért van egy. Nem olyan sok érte, és kombi mint az enyém. De még átgondolom. Megnézem a galériát. Smiley Hát igen, onnan nem könyű kivéve ha van egy garázsod.Smiley

Aki az én kocsimat meglátná, meg csak sírva fakadna Smiley

Azért regiztem, hogy ilyen emberekkel beszélhessek mint HegeGabi vagy Te vagy sokad magatok, akik nem lusták (rendelkezik műszaki érzékel) javítgatni/jobbá tenni szeretett Mondeójukat.Smiley Majd mutass képeket róla. Akarok írígykedni  vigyor3 worshipsmile
« Utoljára szerkesztve: 2014.08.06 szerda, 22:42:32 írta Mikee » Naplózva
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #134 Dátum: 2014.08.06 szerda, 22:36:33 »

Az én kocsim nem szép, nálunk ez a C jármű. Kopott horpadt, rozsdás, foltos, csak azt  kapja, amitől üzembiztos.
Tipikus melós kocsi Smiley
Naplózva
Mike31
Vendég
« Új hozzászólás #135 Dátum: 2014.08.06 szerda, 22:43:54 »

Az én kocsim nem szép, nálunk ez a C jármű. Kopott horpadt, rozsdás, foltos, csak azt  kapja, amitől üzembiztos.
Tipikus melós kocsi Smiley

Értem, melós autónak használod. Majd veszel egy MK4-et Cheesy Az lesz az "A" jármű. Alvás, jó éjt. Smiley
Naplózva
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #136 Dátum: 2014.08.06 szerda, 23:02:22 »

Értem, melós autónak használod. Majd veszel egy MK4-et Cheesy Az lesz az "A" jármű. Alvás, jó éjt. Smiley
Nem tetszik az mk4. Az mk3 igen. Ezért is lesz meg a v6 örökké Smiley
Na, jóéjjt!
Naplózva
Mike31
Vendég
« Új hozzászólás #137 Dátum: 2014.08.07 csütörtök, 09:47:03 »

Találtam egy karbon fólia gyártó céget. (olx.hu : 4D karbon fólia 100x150 cm 2.7 e.Ft.)Már beszéltem, velük olcsón jó minőséget adnak. Motorháztetőre, műszerfalra szeretnék karbon mintázatot rakni. Valaki innen rakott már ilyet? smile
Naplózva
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #138 Dátum: 2014.08.07 csütörtök, 09:54:35 »

Találtam egy karbon fólia gyártó céget. (olx.hu : 4D karbon fólia 100x150 cm 2.7 e.Ft.)Már beszéltem, velük olcsón jó minőséget adnak. Motorháztetőre, műszerfalra szeretnék karbon mintázatot rakni. Valaki innen rakott már ilyet? smile

felettébb merev a 4d karbon fólia, nem nyúlik olyan jól, mint a hagyományos oracal viszont a negatív íveket sem tudja szépen.
a műszerfal elemeire semmiképp nem ajánlanám, azokra keress inkább víztranszferes eljárással is dolgozni tudó dekorost, az szép lesz lakkozás után.
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #139 Dátum: 2014.08.07 csütörtök, 10:28:27 »

Találtam egy karbon fólia gyártó céget. (olx.hu : 4D karbon fólia 100x150 cm 2.7 e.Ft.)Már beszéltem, velük olcsón jó minőséget adnak. Motorháztetőre, műszerfalra szeretnék karbon mintázatot rakni. Valaki innen rakott már ilyet? smile
Emlékeim szerint volt már itt a fórumon kép linkelve Mk3 váltókeretről, rádiókeretről, kilincskeretről, amit karbonmatricáztak.
Naplózva
Mike31
Vendég
« Új hozzászólás #140 Dátum: 2014.08.07 csütörtök, 12:11:47 »

felettébb merev a 4d karbon fólia, nem nyúlik olyan jól, mint a hagyományos oracal viszont a negatív íveket sem tudja szépen.
a műszerfal elemeire semmiképp nem ajánlanám, azokra keress inkább víztranszferes eljárással is dolgozni tudó dekorost, az szép lesz lakkozás után.

Hmmm...videon néztem youtube a felrakását nem nehéz (anyira Roll Eyes eplus2) nem vettem észre, hogy merev lenne...Hőlégfúval melegítve könyen hajlítható, kérdés menyire lesz levegős utána. Ugye lukasztgatni nem ideális meglátszik közelről szemlélve.Amit Te ajánlassz az oracal annak milyen ára van? Wink

Emlékeim szerint volt már itt a fórumon kép linkelve Mk3 váltókeretről, rádiókeretről, kilincskeretről, amit karbonmatricáztak.

Nah megkeresem.  smile Lehet béna vagyok, keresőbe beírva nulla találat - csak ezt dobja ki.
« Utoljára szerkesztve: 2014.08.07 csütörtök, 12:13:34 írta Mikee » Naplózva
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #141 Dátum: 2014.08.07 csütörtök, 13:56:34 »

Hmmm...videon néztem youtube a felrakását nem nehéz (anyira Roll Eyes eplus2) nem vettem észre, hogy merev lenne...Hőlégfúval melegítve könyen hajlítható, kérdés menyire lesz levegős utána. Ugye lukasztgatni nem ideális meglátszik közelről szemlélve.Amit Te ajánlassz az oracal annak milyen ára van? Wink

Nah megkeresem.  smile Lehet béna vagyok, keresőbe beírva nulla találat - csak ezt dobja ki.

a beltéri elemekre én ezt :
https://www.youtube.com/watch?v=olb8ItY01Ic

az oracal egy nyújtható, melegíthető öntapadós fóliafajta. Én őszintén szólva a karbon fóliát nem szeretem, mert nem tetszik Smiley
a fóliák közös tulajdonsága, hogy a negatív felületeket ha be is fedi, napfény és hő hatására összehúzódva elválik és buborékos kinézete lesz előbb utóbb. A motortető közepén levő púp mondjuk nem annyira mély, akár meg is állhat rajta. de ha sose csináltál még ilyent, nem javaslom hogy te állj neki, mert többe kerül a 2-3 próbálkozás amire úgy ahogy sikerül, mintha felrakatod.
Amire hátsó ablakot elfogadhatóan sikerült lefóliáznom, elhasználtam 1-2 tekercs fóliát Smiley
Naplózva
Mike31
Vendég
« Új hozzászólás #142 Dátum: 2014.08.07 csütörtök, 14:32:19 »

a beltéri elemekre én ezt :
https://www.youtube.com/watch?v=olb8ItY01Ic

az oracal egy nyújtható, melegíthető öntapadós fóliafajta. Én őszintén szólva a karbon fóliát nem szeretem, mert nem tetszik Smiley
a fóliák közös tulajdonsága, hogy a negatív felületeket ha be is fedi, napfény és hő hatására összehúzódva elválik és buborékos kinézete lesz előbb utóbb. A motortető közepén levő púp mondjuk nem annyira mély, akár meg is állhat rajta. de ha sose csináltál még ilyent, nem javaslom hogy te állj neki, mert többe kerül a 2-3 próbálkozás amire úgy ahogy sikerül, mintha felrakatod.
Amire hátsó ablakot elfogadhatóan sikerült lefóliáznom, elhasználtam 1-2 tekercs fóliát Smiley

Köszi a videot. wow1 eljen Wink Ugyanilyen technológiával golgoztak az angol autókereskedők c. sorozatban. Nem is gondoltam volna, hogy már kicsiny hazánkban is jelen van az e-féle módszer. Nah írok nekik egy mailt - kérek árajánlatot.
Naplózva
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #143 Dátum: 2014.08.07 csütörtök, 14:39:25 »

Köszi a videot. wow1 eljen Wink Ugyanilyen technológiával golgoztak az angol autókereskedők c. sorozatban. Nem is gondoltam volna, hogy már kicsiny hazánkban is jelen van az e-féle módszer. Nah írok nekik egy mailt - kérek árajánlatot.

több helyen is csinálják, nem is olyan drága. előkészített felületre olyan +10-10 centi ráhagyással 40e/m2 szokott lenni az ár.
Naplózva
Mike31
Vendég
« Új hozzászólás #144 Dátum: 2014.08.08 péntek, 10:47:45 »

több helyen is csinálják, nem is olyan drága. előkészített felületre olyan +10-10 centi ráhagyással 40e/m2 szokott lenni az ár.


Igencsak tartósabbnak látszik a fóliához viszonyítva.
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.077 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.