Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.02 csütörtök, 02:05:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 ... 40   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 2014 tavaszi országos Mondeo találkozó  (Megtekintve 643010 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #650 Dátum: 2014.03.10 hétfő, 11:04:20 »

Én azt mondom, hogy ha ezt külön mi nem tudjuk megszervezni, akkor veszettfejszenyele az egész...

Nekünk ez arról is szól, hogy mi csináljuk magunknak, és pont az a jó benne sztem, hogy a profi eszközöktől mentes.. Mint pl a gyorsulás. Nincs kötöttség, akkor jövünk-megyünk, amikor akarunk... Nem kell igazodni másokhoz. Ez is egy nagy dolog.

Az időpontot pedig figyelembe vettük, nehogy egy szombatra essenek! Sőt! Ez egy igen fontos szempont is volt!

Én azt mondom, hogy két külön dolog. Ez egy "családi" hangulatú összejövetel, míg a másik egy "vendégség" lenne. Hogy ez utóbbi helyettesítené e az előbbit..... Kitudja...
eljen eljen eljen eljen eljen eljen eljen
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
Jannis
Vendég
« Új hozzászólás #651 Dátum: 2014.03.10 hétfő, 11:24:18 »

Én azt mondom, hogy ha ezt külön mi nem tudjuk megszervezni, akkor veszettfejszenyele az egész...

Nekünk ez arról is szól, hogy mi csináljuk magunknak, és pont az a jó benne sztem, hogy a profi eszközöktől mentes.. Mint pl a gyorsulás. Nincs kötöttség, akkor jövünk-megyünk, amikor akarunk... Nem kell igazodni másokhoz. Ez is egy nagy dolog.

Az időpontot pedig figyelembe vettük, nehogy egy szombatra essenek! Sőt! Ez egy igen fontos szempont is volt!

Én azt mondom, hogy két külön dolog. Ez egy "családi" hangulatú összejövetel, míg a másik egy "vendégség" lenne. Hogy ez utóbbi helyettesítené e az előbbit..... Kitudja...

Nincs ezzel baj hogy ti magatoknak, meg persze úgy csináljátok ahogy nektek jó, de tagság oldaláról nézve szerintem ezt összedolgozva kellett volna megcsinálni.

Kicsit szarul érzem magam a dolog, amiatt mert nem tudom hogy mit kellett volna még csinálnom azért hogy ez a két rendezvény ami hangsúlyozom külön külön is tökéletes és ha működőképes akkor nagyon jó összehangolásra került volna.

Tavaly elkövettük azt hibát hogy a kommunikációra nem fektettünk időben hangsúlyt , de talán most ezt nem lehet felróni nekünk. Mindegy remélem minden rendezvény tökéletes lesz és a majálison szívesen fogadunk minden kedves érdeklődőt.

Természetesen a megfelelő topikban továbbra is szállítom az információkat és természetesen továbbra is szívesen vennénk egy személyes találkozót is.

Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #652 Dátum: 2014.03.10 hétfő, 11:34:24 »

Nincs ezzel baj hogy ti magatoknak, meg persze úgy csináljátok ahogy nektek jó, de tagság oldaláról nézve szerintem ezt összedolgozva kellett volna megcsinálni.

Kicsit szarul érzem magam a dolog, amiatt mert nem tudom hogy mit kellett volna még csinálnom azért hogy ez a két rendezvény ami hangsúlyozom külön külön is tökéletes és ha működőképes akkor nagyon jó összehangolásra került volna.

Tavaly elkövettük azt hibát hogy a kommunikációra nem fektettünk időben hangsúlyt , de talán most ezt nem lehet felróni nekünk. Mindegy remélem minden rendezvény tökéletes lesz és a majálison szívesen fogadunk minden kedves érdeklődőt.

Természetesen a megfelelő topikban továbbra is szállítom az információkat és természetesen továbbra is szívesen vennénk egy személyes találkozót is.



Tagság oldal: ez a Mondeo klub nyes

Sztem nincs semmi okod arra, hogy rosszul érezd Magad! A kettő két különböző dolog! Fiestások is tartanak ilyet, csak Ők inkább "strandozósat", "kirándulósat"... Nekünk kell a kötetlen pálya is egyéb szerelgetésekhez, igaz ezt nem tudom, hogy mennyire megoldott a majálison.

Én még mindig a "család-vendég" okot tudnám felhozni:) Na meg a hagyomány eplus2
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #653 Dátum: 2014.03.10 hétfő, 11:40:57 »

a ford majális is lehetne jó, ha a mondeo klub kapna egy kicsit több szabadságot, vagy egy külön pályarészt ahol elökörködhetünk mint tavaly. alapvetően tetszene a többi fordossal való találkozó, HA hasonló vagy jobb feltételek biztosíthatóak lennének mint a tavaszi találkozón szokottak.

szerintem megérne egy egyeztetést, hogy mit lehet a majálisból mondeo szemszögből kicsavarni, de ez csak egyéni vélemény. az 5000ft-os belépőt meg lehetne részben csökkenteni, részben ajándékra/játékra/közös kajára/bármire költeni (közös led szerelések, egyéb kis díszítések, rendszámkeret cserék, pólózás, stb. )

 worship
Naplózva
Jannis
Vendég
« Új hozzászólás #654 Dátum: 2014.03.10 hétfő, 12:01:21 »

Tagság oldal: ez a Mondeo klub nyes

Sztem nincs semmi okod arra, hogy rosszul érezd Magad! A kettő két különböző dolog! Fiestások is tartanak ilyet, csak Ők inkább "strandozósat", "kirándulósat"... Nekünk kell a kötetlen pálya is egyéb szerelgetésekhez, igaz ezt nem tudom, hogy mennyire megoldott a majálison.

Én még mindig a "család-vendég" okot tudnám felhozni:) Na meg a hagyomány eplus2

Nem a rendezvénnyel van annak fajtájával vagy helyével van baj, hanem szerintem az időzítéssel amit megfelelő kommunikációval kezelhettünk volna.... Így akarva és akaratlanul is konkurálunk egymással miközben ezt nekünk vezetőknek kellett volna megoldani hogy ne így legyen.

Két héten belül két ugyan olyan rendezvénnyel a tagság azon részével babrálunk ki aki mindegyikre szívesen el ment volna, azonban ezt anyagi okok miatt nem biztos hogy megtudja tenni. 

Mint ahogy írtam ha van kommunikáció akkor mindenre lehetett volna megoldás. Mint ahogy a Mustangosokkal is együtt dolgoztunk így itt sem lett volna ennek akadálya.

Ha már hagyomány akkor szerintem 9 év majális is az.....vagy esetleg ezt valaki másképpen gondolkodik.

Naplózva
Jannis
Vendég
« Új hozzászólás #655 Dátum: 2014.03.10 hétfő, 12:08:59 »

a ford majális is lehetne jó, ha a mondeo klub kapna egy kicsit több szabadságot, vagy egy külön pályarészt ahol elökörködhetünk mint tavaly. alapvetően tetszene a többi fordossal való találkozó, HA hasonló vagy jobb feltételek biztosíthatóak lennének mint a tavaszi találkozón szokottak.

szerintem megérne egy egyeztetést, hogy mit lehet a majálisból mondeo szemszögből kicsavarni, de ez csak egyéni vélemény. az 5000ft-os belépőt meg lehetne részben csökkenteni, részben ajándékra/játékra/közös kajára/bármire költeni (közös led szerelések, egyéb kis díszítések, rendszámkeret cserék, pólózás, stb. )

 worship

Ha jött volna vagy jönne ilyen igény akkor találtunk volna rá vagy találnánk rá megoldást....na de nem jött.....

Ezzel együtt ha igény van rá, mint ahogy eddig is, mi nyitottak vagyunk a dologra. Egyébként a belépőjegy árakon nem kívánunk változtatni, tehát ha jól emlékszem elővételben 2500Ft a helyszínen 3500Ft / autó volt a belépőjegy ára.

De ismét jelzem ha kell terület külön bandázni, önálló sátrat felhúzni, kaját gyártani, akkor annak nincs különösebb akadálya csak valaki szóljon hogy ilyet szeretnétek.
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #656 Dátum: 2014.03.10 hétfő, 12:41:07 »

Ha jött volna vagy jönne ilyen igény akkor találtunk volna rá vagy találnánk rá megoldást....na de nem jött.....

Ezzel együtt ha igény van rá, mint ahogy eddig is, mi nyitottak vagyunk a dologra. Egyébként a belépőjegy árakon nem kívánunk változtatni, tehát ha jól emlékszem elővételben 2500Ft a helyszínen 3500Ft / autó volt a belépőjegy ára.

De ismét jelzem ha kell terület külön bandázni, önálló sátrat felhúzni, kaját gyártani, akkor annak nincs különösebb akadálya csak valaki szóljon hogy ilyet szeretnétek.

nekem tetszik az ötlet Smiley biztosan sokunknak tetszene még. A fórum vezetőségétől eddig viszont nem érkezett ilyen infó/kérdés a tagok felé, hogy szeretnénk-e ilyet. Ha ti szóltatok már decemberben, akkor nem értem miért nem...
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #657 Dátum: 2014.03.10 hétfő, 12:45:04 »

Nem a rendezvénnyel van annak fajtájával vagy helyével van baj, hanem szerintem az időzítéssel amit megfelelő kommunikációval kezelhettünk volna.... Így akarva és akaratlanul is konkurálunk egymással miközben ezt nekünk vezetőknek kellett volna megoldani hogy ne így legyen.

Két héten belül két ugyan olyan rendezvénnyel a tagság azon részével babrálunk ki aki mindegyikre szívesen el ment volna, azonban ezt anyagi okok miatt nem biztos hogy megtudja tenni. 

Mint ahogy írtam ha van kommunikáció akkor mindenre lehetett volna megoldás. Mint ahogy a Mustangosokkal is együtt dolgoztunk így itt sem lett volna ennek akadálya.

Ha már hagyomány akkor szerintem 9 év majális is az.....vagy esetleg ezt valaki másképpen gondolkodik.



Eléggé rövid a tavasz... Áprilisban még hideg lehet, június már a nyár eleje, így két ilyet nem lehet ekkora távlatban megszervezni. Ráadásul május is rövid ebből a szempontból, hisz pünkösd, illetve ballagás... Mondjuk most épp a majális hétvégéje a pünkösdi hétvége, ami itt eleve ki van lőve, mert az családi hosszú hétvégének van meghagyva...
Na meg a szabad helyek a pályán. Január végén már csak május két utolsó hétvégéje volt meg...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #658 Dátum: 2014.03.10 hétfő, 12:47:07 »

nekem tetszik az ötlet Smiley biztosan sokunknak tetszene még. A fórum vezetőségétől eddig viszont nem érkezett ilyen infó/kérdés a tagok felé, hogy szeretnénk-e ilyet. Ha ti szóltatok már decemberben, akkor nem értem miért nem...

Felém, bár én nem vagyok a vezetőség, ilyen nem jött. Itt lett minden megtárgyalva. Igazából volt egy hónap ezzel kapcsolatban január végétől, hogy ezt bárki is jelezze, de nem szólt senki. Na meg még mindig van bármire lehetőség...
Ellenben én nem emléxem olyan "tömegre", aki ezt szeretné, és nem a külön Mondeo találkozót... nyes
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #659 Dátum: 2014.03.10 hétfő, 12:47:49 »

Felém, bár én nem vagyok a vezetőség, ilyen nem jött. Itt lett minden megtárgyalva. Igazából volt egy hónap ezzel kapcsolatban január végétől, hogy ezt bárki is jelezze, de nem szólt senki. Na meg még mindig van bármire lehetőség...
Ellenben én nem emléxem olyan "tömegre", aki ezt szeretné, és nem a külön Mondeo találkozót... nyes
eplus2
tudom, ha találkozó, akkor Madaras  eplus2
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #660 Dátum: 2014.03.10 hétfő, 12:49:02 »

eplus2
tudom, ha találkozó, akkor Madaras  eplus2

És ettől nem vagyok hajlandó eltérni! eplus2 hehe
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #661 Dátum: 2014.03.10 hétfő, 12:56:52 »

Nektek is el kellene jönni Ford majálisra, és akkor látnátok, hogy mindeni Mondeos igény teljesülni tud/tudna ott is.
Nem jó így véleményt alkotni arról, ahol még nem is voltatok, nem is próbáltátok.
Kicsit ez olyan, mint a nyugdíjas, aki nem mer új bankot kipróbálni, mert ő már megszokta az OTP-t.
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #662 Dátum: 2014.03.10 hétfő, 13:21:33 »

Nektek is el kellene jönni Ford majálisra, és akkor látnátok, hogy mindeni Mondeos igény teljesülni tud/tudna ott is.
Nem jó így véleményt alkotni arról, ahol még nem is voltatok, nem is próbáltátok.
Kicsit ez olyan, mint a nyugdíjas, aki nem mer új bankot kipróbálni, mert ő már megszokta az OTP-t.


És az s-maxos igények?  eplus2
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
bocc
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1141



WWW E-mail
« Új hozzászólás #663 Dátum: 2014.03.10 hétfő, 14:33:43 »

Ez minden évben így van. Én tavaly voltam először majálison is. Nagyon tetszett. Én pártolom amit mondasz, de én csak 1 vagyok sokunk közül.  wave
Csatlakozom, én u.így vok Wink
Naplózva

2006 Volvo S80 V8 (315LE)
2009 Vw T5 2.0 Benzin + Földgáz (cng)
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #664 Dátum: 2014.03.10 hétfő, 16:44:16 »

És az s-maxos igények?  eplus2
Azok igazodnak az enyémhez.  vigyor3
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
madar89
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1307



E-mail
« Új hozzászólás #665 Dátum: 2014.03.10 hétfő, 16:48:41 »

Nektek is el kellene jönni Ford majálisra, és akkor látnátok, hogy mindeni Mondeos igény teljesülni tud/tudna ott is.
Nem jó így véleményt alkotni arról, ahol még nem is voltatok, nem is próbáltátok.
Kicsit ez olyan, mint a nyugdíjas, aki nem mer új bankot kipróbálni, mert ő már megszokta az OTP-t.

eza ford majális dolog engem is érdekelne! szerintem elég sok mindenkit!
Naplózva

2002 tdci 130le(FMBA) B4Y ,st220 18",6.7l/100km, castrol tda+stihl 2T,INA szabadonfutó,EGR OFF,turbócső bandázsolva,tempomat,EBC Redstuff,katalizátor iktató,lecsapató tartály,bordó Recaro,JBL GTO,bicskakujcs,tolatóradar
pampi
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 189



« Új hozzászólás #666 Dátum: 2014.03.10 hétfő, 17:24:44 »

Ha jött volna vagy jönne ilyen igény akkor találtunk volna rá vagy találnánk rá megoldást....na de nem jött.....

Ezzel együtt ha igény van rá, mint ahogy eddig is, mi nyitottak vagyunk a dologra. Egyébként a belépőjegy árakon nem kívánunk változtatni, tehát ha jól emlékszem elővételben 2500Ft a helyszínen 3500Ft / autó volt a belépőjegy ára.

De ismét jelzem ha kell terület külön bandázni, önálló sátrat felhúzni, kaját gyártani, akkor annak nincs különösebb akadálya csak valaki szóljon hogy ilyet szeretnétek.

Nekem is tetszik az ötlet. Igaz, hogy a majálison nem voltam még, de ahogy olvasom, nagyjából minden lehetséges, ami a Mondeo-találkozón, és még van pár plusz program is.  smile
Naplózva

Ford Mondeo MKIV 2.0 benzin 2008.12. hó 145 LE
(előtte: Ford Mondeo MKIII 2.0 TDDI 2001. 08. hó 115 LE)
bocc
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1141



WWW E-mail
« Új hozzászólás #667 Dátum: 2014.03.10 hétfő, 17:31:40 »

Nekem is tetszik az ötlet. Igaz, hogy a majálison nem voltam még, de ahogy olvasom, nagyjából minden lehetséges, ami a Mondeo-találkozón, és még van pár plusz program is.  smile
A plusokról tudok mesélni vigyor3
Tényleg nagyon jó volt tavaly eplus2 eplus2
Naplózva

2006 Volvo S80 V8 (315LE)
2009 Vw T5 2.0 Benzin + Földgáz (cng)
pampi
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 189



« Új hozzászólás #668 Dátum: 2014.03.10 hétfő, 17:33:36 »

A plusokról tudok mesélni vigyor3
Tényleg nagyon jó volt tavaly eplus2 eplus2
És még a nap is sütött...  nyes nyes
Naplózva

Ford Mondeo MKIV 2.0 benzin 2008.12. hó 145 LE
(előtte: Ford Mondeo MKIII 2.0 TDDI 2001. 08. hó 115 LE)
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #669 Dátum: 2014.03.10 hétfő, 17:57:39 »

Én az idén semmiképpen nem változtatnék. Már/Még.
Lehetne nyitni 1 topikot, ahol mostantól az év végig mindenki leírhatná, hogy jövőre mit szeretne. Megszavaznánk, mint Madarast ( Cheesy)... Azután jövő tavasszal meglátjuk....
PS: tényleg és mi lesz a foximaxikkal???
Ja, az is ford, akkor mehet a majálisra... Cheesy
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #670 Dátum: 2014.03.10 hétfő, 17:59:18 »

És ha kész lenne az új topik, ott lehetne folytatni az eszmecserét...
Köszi modik!
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #671 Dátum: 2014.03.10 hétfő, 18:48:17 »

És ha kész lenne az új topik, ott lehetne folytatni az eszmecserét...
Köszi modik!

Közkívánatra!

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #672 Dátum: 2014.03.10 hétfő, 18:59:37 »

Szerintem még szervezzünk rá egy minitalit is, hátha van olyan akinek se a majális, se a Mondeo tali nem jó!  eplus2 eplus2 eplus2
Péter!
ezt a marhaságot minden alkalommal bedobod,és sosem volt alapja....utólag mindig bebizonyosodott. Undecided
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
bocc
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1141



WWW E-mail
« Új hozzászólás #673 Dátum: 2014.03.10 hétfő, 20:16:58 »

És még a nap is sütött...  nyes nyes
Ja, rongynak égtünk mind2en vigyor3
Naplózva

2006 Volvo S80 V8 (315LE)
2009 Vw T5 2.0 Benzin + Földgáz (cng)
zsoel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10594



« Új hozzászólás #674 Dátum: 2014.03.10 hétfő, 20:54:48 »

Az előző sorok bennem 2 dolgot vetnek fel.

1.) Esetleg a tavaszi talit a jövőben rá lehetne építeni a ford majálisra. Ebben az esetben "csak" az őszi talin kell gondolkodni, tervezgetni.
Egyszer ki lehetne próbálni, és utána meglátnánk, kinek-mi a véleménye.

2.) Saját érdekeimet is szem előtt tartva kérdezem, hogy aki klubtag, de most éppen másmilyen típust használ, az hogy megy  a ford majálisra?
Egyáltalán mehet? Mert a mondeo talira, a személyes kapcsolatok miatt mehetünk. Max egy kicsit félreállunk.
Naplózva

MKIV, 2.0 TDCi, Ghia mánia! Smiley
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #675 Dátum: 2014.03.10 hétfő, 21:04:31 »

Az előző sorok bennem 2 dolgot vetnek fel.

1.) Esetleg a tavaszi talit a jövőben rá lehetne építeni a ford majálisra. Ebben az esetben "csak" az őszi talin kell gondolkodni, tervezgetni.
Egyszer ki lehetne próbálni, és utána meglátnánk, kinek-mi a véleménye.

2.) Saját érdekeimet is szem előtt tartva kérdezem, hogy aki klubtag, de most éppen másmilyen típust használ, az hogy megy  a ford majálisra?
Egyáltalán mehet? Mert a mondeo talira, a személyes kapcsolatok miatt mehetünk. Max egy kicsit félreállunk.

1.Jó.
2. Szerintem ott is lehet/mehet/jöhet.
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #676 Dátum: 2014.03.10 hétfő, 21:10:41 »

Az előző sorok bennem 2 dolgot vetnek fel.

1.) Esetleg a tavaszi talit a jövőben rá lehetne építeni a ford majálisra. Ebben az esetben "csak" az őszi talin kell gondolkodni, tervezgetni.
Egyszer ki lehetne próbálni, és utána meglátnánk, kinek-mi a véleménye.

2.) Saját érdekeimet is szem előtt tartva kérdezem, hogy aki klubtag, de most éppen másmilyen típust használ, az hogy megy  a ford majálisra?
Egyáltalán mehet? Mert a mondeo talira, a személyes kapcsolatok miatt mehetünk. Max egy kicsit félreállunk.
barmivel belehet menni.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
doszi_zeg
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2726



E-mail
« Új hozzászólás #677 Dátum: 2014.03.10 hétfő, 21:35:49 »

barmivel belehet menni.
Akkor meg egy próbát tényleg megér jövőre!  Wink
Naplózva

MKIV. 1.8 TDCI Trend
Pioneer DEH-6400BT fejegység, Kicx STC 6.2 hangszórók, LED-es kilincsvilágítás és csomagtéri világítás (Cs12)
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #678 Dátum: 2014.03.10 hétfő, 21:58:03 »

1.Jó.
2. Szerintem ott is lehet/mehet/jöhet.

1. Nem jó. Engem alapvetően a Mondeósok érdekelnek a talin, nem a többi Fordos.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #679 Dátum: 2014.03.10 hétfő, 22:22:52 »

1. Nem jó. Engem alapvetően a Mondeósok érdekelnek a talin, nem a többi Fordos.

AndyA
Ez így van.Ezért írtam már előbb,hogy oda megyünk nézelődünk,egymással beszélgetünk,de utána megint a további komunikáció csak magunk között zajlik.Ettől még ha a többség úgy dönt kiakarja próbálni a majálist,akkor én is támogatom.
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #680 Dátum: 2014.03.10 hétfő, 22:40:46 »

Ez így van.Ezért írtam már előbb,hogy oda megyünk nézelődünk,egymással beszélgetünk,de utána megint a további komunikáció csak magunk között zajlik.Ettől még ha a többség úgy dönt kiakarja próbálni a majálist,akkor én is támogatom.

Ha eljönnek a klubos talira is, akkor mit érdekel... Smiley

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #681 Dátum: 2014.03.10 hétfő, 22:55:16 »

1. Nem jó. Engem alapvetően a Mondeósok érdekelnek a talin, nem a többi Fordos.

AndyA
Akkor a te vágyad is teljesülne. Te csak a Mondeosokkal lennél.
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #682 Dátum: 2014.03.11 kedd, 06:46:38 »

1. Nem jó. Engem alapvetően a Mondeósok érdekelnek a talin, nem a többi Fordos.

AndyA
antiszociális vagy. vigyor3
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #683 Dátum: 2014.03.11 kedd, 08:52:21 »

antiszociális vagy. vigyor3

Én teljesen, nem tudtad?

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #684 Dátum: 2014.03.11 kedd, 09:08:35 »

Én teljesen, nem tudtad?

AndyA
nyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
korpincs
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 273



E-mail
« Új hozzászólás #685 Dátum: 2014.03.11 kedd, 09:20:42 »

Végül is jól átgondolva és aludván egyet erre az utolsó oldalra ,anno voltam nagy találkozón ,ahol csak pár ember ismerte a másikat ,nem volt olyan filingje mint a péntek estéknek. Kb ennyi lehet a különbség a két találkozó között is.Bár asszony szerintem inkább a mustángokat nézegetné ,de majd máskor fogja.   vigyor3
Most akkor ha jól olvastam eddig bár lehet átsiklottam a téma fölött Lacháza lesz a cél ,kaja is lesz .
Hogyan kell rendezni az anyagiakat ,azt látom ,hogy utalni kell de hová és mennyit ? A kaja külön lesz elszámolva?Lemaradtam....Vagy nem értem a lényeget. vigyor3
Naplózva

2011-2013/Mkll 1999 2.0 16v GLX kombi
2013 04-10/Mklll 2001 08 2.5 V6 Ghia sedan
2013 12----> Mklll 2001 .08 2.0 kombi TDDI TREND  115Le
korpincs
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 273



E-mail
« Új hozzászólás #686 Dátum: 2014.03.11 kedd, 09:21:24 »

A pesti gárda együtt szokott menni?
Naplózva

2011-2013/Mkll 1999 2.0 16v GLX kombi
2013 04-10/Mklll 2001 08 2.5 V6 Ghia sedan
2013 12----> Mklll 2001 .08 2.0 kombi TDDI TREND  115Le
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #687 Dátum: 2014.03.11 kedd, 09:40:16 »

Végül is jól átgondolva és aludván egyet erre az utolsó oldalra ,anno voltam nagy találkozón ,ahol csak pár ember ismerte a másikat ,nem volt olyan filingje mint a péntek estéknek. Kb ennyi lehet a különbség a két találkozó között is.Bár asszony szerintem inkább a mustángokat nézegetné ,de majd máskor fogja.   vigyor3
Most akkor ha jól olvastam eddig bár lehet átsiklottam a téma fölött Lacháza lesz a cél ,kaja is lesz .
Hogyan kell rendezni az anyagiakat ,azt látom ,hogy utalni kell de hová és mennyit ? A kaja külön lesz elszámolva?Lemaradtam....Vagy nem értem a lényeget. vigyor3

Olyan sosem volt, hogy csak pár ember ismerte volna a másikat Wink

Lacháza lesz, és várjuk Angel jelentkezését, hogy megmondja, mi mennyi...
Utána lesz jelentkezési lap, és a továbbiak! nyes
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Jannis
Vendég
« Új hozzászólás #688 Dátum: 2014.03.11 kedd, 10:22:18 »

Csak zárószóként és tényleg áttakarodok a Majális topikba. A parkoltatás klubszintent történik és így a bandázás is. Nyilván lehet keveredni és persze elő is szokott ez fordulni de többnyire azoknál a kluboknál ahol eleve közösek a programok.

Escort- Fiesta
Sierrások-Taunusok-Caprisok
Illetve amerikai autósok

Tapasztalatunk alapján még mindig rengetek az olyan autós aki nem feltétlenül regisztrált a meglévő típus oldalon, azért a parkoltatásnál egyértelműen arra törekedünk hogy ha típusnak megfelelő csoportosulási helyre irányítsuk őket. Bármilyen hihetetlen de még sierra és Capri viszonylatban is kerülnek elő olyan autók illetve tulajok amiket nem ismerünk.

Magyarul ha valaki nem akar vegyülni akkor nem teszi azt...senki semmi sincs kényszerítve. Nem is értem hogy valaki miért gondolja azt hogy ez nem így van.csak logikusan végig gondolva egy példa ami remélem nem sértő, de ha én kimegyek a városligetbe a családommal egy rendezvényre akkor azt azért teszem hogy együtt legyünk és jól érezzük magunkat és nem azért hogy számunkra vadidegenekkel beszélgessek. Persze lehet ilyet csinálni hiszen nem tilos de szerintem nem életszerű.....

Nekünk a klubunk a családunk és most mindegy hogy a klub név előtt milyen típus van, így velük szeretjük magunkat jól érezni!

Nyilván ezt csak az tapasztalhatja aki már volt kint a Majálison. Mint ahogy mondtam semmi sem kötelező. Ez az egész azért van hogy egyrészt olyat próbáljunk ki amire máskor nincs lehetőség, másrészt azért hogy jól érezzük magunkat.


Még valami : Ha esetleg valaki úgy gondolná hogy ezzel a cél hogy ne menjenek el a mondeosok a saját találkozójukra akkor valamit nagyon félreértett. Nyilván egy klubtalálkozó mindig nagyon fontos esemény..nekem csupán az időzítést fájt.

« Utoljára szerkesztve: 2014.03.11 kedd, 10:31:12 írta Jannis » Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #689 Dátum: 2014.03.11 kedd, 10:43:37 »

Magyarul ha valaki nem akar vegyülni akkor nem teszi azt...senki semmi sincs kényszerítve. Nem is értem hogy valaki miért gondolja azt hogy ez nem így van.csak logikusan végig gondolva egy példa ami remélem nem sértő, de ha én kimegyek a városligetbe a családommal egy rendezvényre akkor azt azért teszem hogy együtt legyünk és jól érezzük magunkat és nem azért hogy számunkra vadidegenekkel beszélgessek. Persze lehet ilyet csinálni hiszen nem tilos de szerintem nem életszerű.....


A példád most nem állja meg a helyét. nyes Itt nem egy családról van szó, hanem sok családról. Wink Akik így tudnak vegyülni, szanaszét nézelődni. Ezt már átéltük Nyáregyházán, és végülis ez a része senkinek sem tetszett. Hogy túl sok volt a program, a nézelődni való, amivel szétugrott a társaság is... Sztem nagyon pörgő így is a találkozónk. Kevés az az idő, amit együtt töltünk. Ha ezt még megspékeljük egyéb érdekességekkel, akkor elveszik az is, amit egy saját találkozón meg tudunk ejteni....
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
siky
Vendég
« Új hozzászólás #690 Dátum: 2014.03.11 kedd, 10:55:52 »

A mi találkozónknak pont az a lényege, hogy nem a "Városligetbe" megyünk ki a "családdal", hanem "valakinek a kertjébe", ahol csak mi vagyunk, nyugodtan nyitva hagyhatjuk az autót, elengedhetjük a gyereket (már akinek van), stb. Én voltam már a Majálison is, teljesen más jellegű rendezvény mint a miénk. Az időponttal kapcsolatban Joe-nak igaza van, nincs nagy mozgástér. Nekünk is évek óta ebben az időpontban van a találkozónk, lett volna időtök szólni,  hogy kicsit távolodjunk (időben) egymástól. +1 hét nektek -1 nekünk és máris mindenki örülne  integet2
Naplózva
Jannis
Vendég
« Új hozzászólás #691 Dátum: 2014.03.11 kedd, 11:00:14 »

A példád most nem állja meg a helyét. nyes Itt nem egy családról van szó, hanem sok családról. Wink Akik így tudnak vegyülni, szanaszét nézelődni. Ezt már átéltük Nyáregyházán, és végülis ez a része senkinek sem tetszett. Hogy túl sok volt a program, a nézelődni való, amivel szétugrott a társaság is... Sztem nagyon pörgő így is a találkozónk. Kevés az az idő, amit együtt töltünk. Ha ezt még megspékeljük egyéb érdekességekkel, akkor elveszik az is, amit egy saját találkozón meg tudunk ejteni....

A saját találkozó fontosságát soha sem vitattam, vitatom. De ezt már a mondandóm elején is jeleztem. Itt a hiba az időzítéssel volt, így két lehetőség választási lehetőséggé alakult ami igazából sem a tagságnak sem a rendezvényeknek nem jó. A majálison közel 250 autó szokott kint lenni és bizony mondeo is szép számmal elő szokott fordulni, sőt tavaly a szlovákiai ford klub is itt volt ahol bizony zömmel mondok és focusok vannak jelen. nyilván ha  tagság nem tud jelen lenni az fájó, de a lebonyolítás szempontjából a rendezvény színességére lenne hatással.

Mindegy legközelebb beszéljünk, az mindenkinek csak jobb lehet.
Naplózva
Jannis
Vendég
« Új hozzászólás #692 Dátum: 2014.03.11 kedd, 11:05:31 »

A mi találkozónknak pont az a lényege, hogy nem a "Városligetbe" megyünk ki a "családdal", hanem "valakinek a kertjébe", ahol csak mi vagyunk, nyugodtan nyitva hagyhatjuk az autót, elengedhetjük a gyereket (már akinek van), stb. Én voltam már a Majálison is, teljesen más jellegű rendezvény mint a miénk. Az időponttal kapcsolatban Joe-nak igaza van, nincs nagy mozgástér. Nekünk is évek óta ebben az időpontban van a találkozónk, lett volna időtök szólni,  hogy kicsit távolodjunk (időben) egymástól. +1 hét nektek -1 nekünk és máris mindenki örülne  integet2

Igazából ezért szóltam még decemberben hogy ne legyen ilyen probléma, meg hát igazából majális 2006 óra többé kevésbé mindig ekkor szokott lenni.

Sajnos az időponton nem lehet módosítani hiszen a megrendezhetőség miatt a Lóerők éjszakájához kell igazodnunk.

Továbbra is tartom hogy a saját találkozó nagyon fontos és elengedhetetlen, csak időben kell beszélnünk a dolgokról. 


Mindegy szerintem ezt a témát minden szempontból kiveséztük. Legközelebb majd reméljük másképp lesz.

Naplózva
siky
Vendég
« Új hozzászólás #693 Dátum: 2014.03.11 kedd, 11:18:34 »


Mindegy legközelebb beszéljünk, az mindenkinek csak jobb lehet.
Szerintem ne legközelebb beszéljünk, hanem most, mielőtt ez a téma feledésbe merül. Mivel nyilván jövőre is lesz Ford Majális és Mondeo Találkozó is, beszéljétek meg most, hogy jövőre ne legyen feszültség belőle  Wink
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #694 Dátum: 2014.03.11 kedd, 12:00:12 »

Igazából ezért szóltam még decemberben hogy ne legyen ilyen probléma, meg hát igazából majális 2006 óra többé kevésbé mindig ekkor szokott lenni.

Sajnos az időponton nem lehet módosítani hiszen a megrendezhetőség miatt a Lóerők éjszakájához kell igazodnunk.

Továbbra is tartom hogy a saját találkozó nagyon fontos és elengedhetetlen, csak időben kell beszélnünk a dolgokról. 


Mindegy szerintem ezt a témát minden szempontból kiveséztük. Legközelebb majd reméljük másképp lesz.



Na, még egyszer:

Egy hétvégére esik a kettő?
Ki van vhova írva, hogy oda nem mehet senki?

Korábban leírtam, de nem olvastad végig sztem szomoru1 Direkt nem azon a hétvégén van, sőt, azon a hétvégén nem is lehetne, hiszen pünkösd, ilyenkor mindenki a családjával van hosszúhétvégén. Ezt mi minden évben kizárjuk.
Áprilisban nem lesz soha találkozó, mert még erősen tavasz van. Május elején nem volt szabad időpont, illetve ballagás...

Szóval, hiába az egyeztetés, ha mi külön IS akarjuk megrendezni, akkor is csak ez az egy szombat jöhetett volna szóba... Illetve még az utolsó májusi is, de az nem volt jó sokaknak, erre esett a szavazás... Szóval egyeztetés ide. vagy oda, ez lett volna akkoris...

Hogy mi lesz a jövőben, azt még nem tudjuk. Szerződés még nincs, akár tőlem most is mehetünk oda. Én azt csinálom, amit a többség akar. Ennyi. Wink
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #695 Dátum: 2014.03.11 kedd, 12:20:49 »

Na, még egyszer:

Egy hétvégére esik a kettő?
Ki van vhova írva, hogy oda nem mehet senki?

Korábban leírtam, de nem olvastad végig sztem szomoru1 Direkt nem azon a hétvégén van, sőt, azon a hétvégén nem is lehetne, hiszen pünkösd, ilyenkor mindenki a családjával van hosszúhétvégén. Ezt mi minden évben kizárjuk.
Áprilisban nem lesz soha találkozó, mert még erősen tavasz van. Május elején nem volt szabad időpont, illetve ballagás...

Szóval, hiába az egyeztetés, ha mi külön IS akarjuk megrendezni, akkor is csak ez az egy szombat jöhetett volna szóba... Illetve még az utolsó májusi is, de az nem volt jó sokaknak, erre esett a szavazás... Szóval egyeztetés ide. vagy oda, ez lett volna akkoris...

Hogy mi lesz a jövőben, azt még nem tudjuk. Szerződés még nincs, akár tőlem most is mehetünk oda. Én azt csinálom, amit a többség akar. Ennyi. Wink
a másik topikban szépen gyűlnek a szavazatok, mindenki dobjon oda is egy véleményt.
köszi integet2
Naplózva
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #696 Dátum: 2014.03.11 kedd, 12:23:23 »

Ebben a fórumban maradjunk meg az idei nagytali szervezési dolgainál.

Kaptatok külön játszóteret a jövő évi dolgok tervezésére. Smiley

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #697 Dátum: 2014.03.11 kedd, 13:22:17 »

Van e annak akadálya, hogy már idén kipróbáljuk a majálist, mint helyszínt?
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #698 Dátum: 2014.03.11 kedd, 13:27:12 »

Van e annak akadálya, hogy már idén kipróbáljuk a majálist, mint helyszínt?

Van. A nem létező szerződésben ez is le van írva.  vigyor3

Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #699 Dátum: 2014.03.11 kedd, 13:28:50 »

Van. A nem létező szerződésben ez is le van írva.  vigyor3



Ne viccelőggyé, véleményezzé! nyes
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Oldalak: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 ... 40   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.078 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.