Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.27 szombat, 19:28:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 2002 MK3 2.5 V6 Ghia Kombi bontodik - 2014.04.07.  (Megtekintve 17556 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
wolfgabor
Vendég
« Dátum: 2014.04.07 hétfő, 21:47:40 »

Mk3 2.5 v6 Ghia,kombi alkatrészek eladósorban. Fekete metál!

Gyönyörű, fűtött fekete bőr, motoros vezető ülés.
Xenon
digit klima,fed comp-os,sötétedő belső tükör....
.......

Vezetett szervizkönyv, erős, finoman járó motor, 205 ezernél vezérlés csere,most 230 van benne.















« Utoljára szerkesztve: 2014.04.08 kedd, 07:13:21 írta AndyA » Naplózva
ZHG
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2014.04.07 hétfő, 21:50:37 »

Mk3 2.5 v6 Ghia,kombi alkatrészek eladósorban. Fekete metál!

Gyönyörű, fűtött fekete bőr, motoros vezető ülés.
Xenon
digit klima,fed comp-os,sötétedő belső tükör....
.......

Vezetett szervizkönyv, erős, finoman járó motor, 205 ezernél vezérlés csere,most 230 van benne.

















Én azt szeretném megkérdezni, hogy az első fényszóróból mennyiért adod a projektor foncsorát?! És ha mennyiért, akkor a postaköltséget is állod? Ja és előre nem utalok, csak miután megkaptam a csomagot! Köszönöm a gyors választ! Cheesy:D:D:D
Naplózva
wolfgabor
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2014.04.07 hétfő, 21:54:39 »

Én azt szeretném megkérdezni, hogy az első fényszóróból mennyiért adod a projektor foncsorát?! És ha mennyiért, akkor a postaköltséget is állod? Ja és előre nem utalok, csak miután megkaptam a csomagot! Köszönöm a gyors választ! Cheesy:D:D:D

Hm.... fejvakaras fejvakaras
Megkérdezem a szerelőt kiszedi-e......
Naplózva
Cs12
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5605



« Új hozzászólás #3 Dátum: 2014.04.07 hétfő, 21:55:13 »

Én azt szeretném megkérdezni, hogy az első fényszóróból mennyiért adod a projektor foncsorát?! És ha mennyiért, akkor a postaköltséget is állod? Ja és előre nem utalok, csak miután megkaptam a csomagot! Köszönöm a gyors választ! Cheesy:D:D:D

a balos v a jobbos foncsor kell? taps eplus2
Naplózva

2016.06. MKV 2.0 TDCI BiTurbo ST-Line, 211LE, FULL

Ex:2009.08. MKIV 2.0 TDCI Titanium-S, 165LE CHIP, Automata, EGR+DPF OFF, FULL
Ex:2001.11. MKIII 2.0 TDDI GHIA,150LE,CHIP(BUNYEK),EGR OFF, FULL
ZHG
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2014.04.07 hétfő, 21:56:09 »

a balos v a jobbos foncsor kell? taps eplus2

hát igazából nem is tudom eldönteni!
Naplózva
D
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1484



E-mail
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2014.04.07 hétfő, 22:33:51 »

nekem egyszerűbb a kérdésem  nyes aksifedél mennyiért vándorolhat át egy szebb jövő reményében hozzám? vigyor3
Naplózva

Mk3-2002-2,5-V6 ---A4-es lapomat, hasonló paraméterekkel rendelkező Audira cserélném! Grin
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2014.04.08 kedd, 07:14:06 »

Mk3 2.5 v6 Ghia,kombi alkatrészek eladósorban. Fekete metál!

Gyönyörű, fűtött fekete bőr, motoros vezető ülés.
Xenon
digit klima,fed comp-os,sötétedő belső tükör....
.......

Vezetett szervizkönyv, erős, finoman járó motor, 205 ezernél vezérlés csere,most 230 van benne.

















Minek szeded szét egyáltalán...?!

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #7 Dátum: 2014.04.08 kedd, 07:30:36 »

Hát az a "gyönyörű" bőr első ülés erős túlzás, még ilyen rossz fényképpel is.
200 ezernél vezérlés csere?  Hát ez érdekes és meglepő........... vajon miért?
Mert a karbantartott, megfelelő üzemszerű használat nagyon nem indokolja.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
ZHG
Vendég
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2014.04.08 kedd, 07:46:05 »

Hát az a "gyönyörű" bőr első ülés erős túlzás, még ilyen rossz fényképpel is.
200 ezernél vezérlés csere?  Hát ez érdekes és meglepő........... vajon miért?
Mert a karbantartott, megfelelő üzemszerű használat nagyon nem indokolja.

Elhiszed nekem hogy nem azért tette fel ide az autót hogy te kritizáld?! Csupán eladni szeretne belőle mindent, alkatreszenkent ! Ha kritikára vàgyott volna nem az adók- veszekbe teszi be az autót ! Ha vásárolni nem szeretnél, kérlek ne rontsd más üzleteit az ilyen jellegű hozzaszolasaiddal ! Azt is tudom nagyon jól hogy itt a klubbon belül alkatrészt szinte lehetetlen eladni, mert mindenkinek kellene minden, de penzt aldozni ra senki nem akar! Es ha valaki mégis tesz fel valamit eladásra , mit kap ?! Leszoljak az eladásra kínált termékeit... Én is bontok egy mk3-at de nem teszem fel ide mert ugyan ezt kapnam én is! Hát tudjátok mit, sajnálom hogy jót akarunk egymásnak itt a klubbon belül , sajnálom hogy segíteni tudnánk abban hogy szebbé és jobbá tegyetek az autoitokat !  Bocs az off-ért csak már kijött belőlem ! Szép napot mindenkinek! A végére egy kozhellyel élve... Akinek nem inge....
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #9 Dátum: 2014.04.08 kedd, 08:01:55 »

Elhiszed nekem hogy nem azért tette fel ide az autót hogy te kritizáld?! Csupán eladni szeretne belőle mindent, alkatreszenkent ! Ha kritikára vàgyott volna nem az adók- veszekbe teszi be az autót ! Ha vásárolni nem szeretnél, kérlek ne rontsd más üzleteit az ilyen jellegű hozzaszolasaiddal ! Azt is tudom nagyon jól hogy itt a klubbon belül alkatrészt szinte lehetetlen eladni, mert mindenkinek kellene minden, de penzt aldozni ra senki nem akar! Es ha valaki mégis tesz fel valamit eladásra , mit kap ?! Leszoljak az eladásra kínált termékeit... Én is bontok egy mk3-at de nem teszem fel ide mert ugyan ezt kapnam én is! Hát tudjátok mit, sajnálom hogy jót akarunk egymásnak itt a klubbon belül , sajnálom hogy segíteni tudnánk abban hogy szebbé és jobbá tegyetek az autoitokat !  Bocs az off-ért csak már kijött belőlem ! Szép napot mindenkinek! A végére egy kozhellyel élve... Akinek nem inge....

Kérdeztelek?
Ha már papolsz nekem, akkor legalább helyesen írj! (Még segít is az oldalra integrált helyesírás ellenőrző)

Véleményem lehet/van. Ezt lehet kritikának is venni és lehet észrevételnek is. Ennyi.
Ami meg úgy van az úgy van, nem üzlet rontás hanem tény! Ez is ennyi.
A leszólás azt jelenti, hogy valamiről indokolatlanul rá nem jellemző negatív dolgot írunk. Nem ez történt. Szintén ennyi.

Ez is ki jött belőlem.....bocs az off-ért.
Akinek nem írok, az ne válaszoljon! Másképp akinek nem inge.....   Közhellyel élve!

Szép napot!  wave
« Utoljára szerkesztve: 2014.04.08 kedd, 12:19:03 írta GSR » Naplózva

Imádom a dízeleket!    
wolfgabor
Vendég
« Új hozzászólás #10 Dátum: 2014.04.08 kedd, 17:00:04 »

hmm fejvakaras fejvakaras

Komolyan nem értem, nem értelek GSR!
Nem fogok itt magyarázni, nincs energiám ehhez....
1. tényleg szép a bőr, ha valaki akarja meglesi és elviszi. Pár fórumtárs amit vásárolt és ezt összehasonlítva jobbnak szebbnek tűnik ez.....
.....de mindegy is! Sok dologba bele lehet kötni, eladókba,portékákba, árakba......sosem merültem ebbe bele......

Szakmailag toppon vagy,kaptam jó tanácsokat és ezt elismerem. De neked semmi nem tetszik??? laugh laugh Cheesy

Mindegy is, az autó eladó.....stb...stb....stb....

AndyA!
Sokba lenne a forgalomba helyezés! Sad
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #11 Dátum: 2014.04.08 kedd, 17:29:50 »

hmm fejvakaras fejvakaras

Komolyan nem értem, nem értelek GSR!
Nem fogok itt magyarázni, nincs energiám ehhez....
1. tényleg szép a bőr, ha valaki akarja meglesi és elviszi. Pár fórumtárs amit vásárolt és ezt összehasonlítva jobbnak szebbnek tűnik ez.....
.....de mindegy is! Sok dologba bele lehet kötni, eladókba,portékákba, árakba......sosem merültem ebbe bele......

Szakmailag toppon vagy,kaptam jó tanácsokat és ezt elismerem. De neked semmi nem tetszik??? laugh laugh Cheesy

Mindegy is, az autó eladó.....stb...stb....stb....

AndyA!
Sokba lenne a forgalomba helyezés! Sad
Nekem az a kérdésem, vajon, ez az ülés beépíthető-e egy mk2-be?
Naplózva
Zoleex
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6653



E-mail
« Új hozzászólás #12 Dátum: 2014.04.08 kedd, 18:52:25 »

Nekem az a kérdésem, vajon, ez az ülés beépíthető-e egy mk2-be?

Az elsőket nem nehéz átrakni....a hátsókkal kell kicsit melózni. 
vzoli-nak van az mk2-be mk3 ülés szett.....ő biztos elmondja, hogy mik a buktatók/nehézségek.
Viszont a tiéd 5 ajtós ez meg kombi....ezért a hátsó üléstámla biztos nem jó és az ülőlap sem valószínű, hogy jó lesz....a különböző karosszéria kivitelek hátsó ülései sajnos nem felcserélhetők.
Naplózva

2001.06. MKIII 2.0 TDDI 115LE Turnier, Ghia
2008.04. MKIV 2.0 TDCI 140LE Turnier, Tit.X
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #13 Dátum: 2014.04.08 kedd, 19:07:19 »

hmm fejvakaras fejvakaras

Komolyan nem értem, nem értelek GSR!
Nem fogok itt magyarázni, nincs energiám ehhez....
1. tényleg szép a bőr, ha valaki akarja meglesi és elviszi. Pár fórumtárs amit vásárolt és ezt összehasonlítva jobbnak szebbnek tűnik ez.....
.....de mindegy is! Sok dologba bele lehet kötni, eladókba,portékákba, árakba......sosem merültem ebbe bele......

Szakmailag toppon vagy,kaptam jó tanácsokat és ezt elismerem. De neked semmi nem tetszik??? laugh laugh Cheesy

Mindegy is, az autó eladó.....stb...stb....stb....

AndyA!
Sokba lenne a forgalomba helyezés! Sad

Gábor!

Te is félreérted, félreértelmezed. Látom nem tudjátok mi is az a kötekedés, mert mindent annak vesztek!
A véleményem leírtam, mert nekem ez jött át abból amit láttam és amit hozzá lehetett olvasni. Lehet véleményem, észrevételem? Lehet! Leírhatom? Le!
Továbbra is furcsának tartom (Ez kötekedés?), hogy 200e körül vezérlést kellett cserélni.  Szerintem nem csak én....   (Ez kötekedés? Nem!)
Azért meg ne haragudj már, hogy nekem ez nem gyönyörű bőr! Még javít is a homályos kép rajta.


Nagyon más a szépérzékünk!  wave
Még egyszer mondom, hogy a vélemény/észrevétel nyilvánítás nem kötekedés!  wave

Sok szerencsét az eladáshoz, de ne legyünk már elfogultak abban, hogy ami nekem feltűnik az másnak nem.  Wink
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14 Dátum: 2014.04.08 kedd, 19:07:57 »

Nekem az a kérdésem, vajon, ez az ülés beépíthető-e egy mk2-be?

Mk3 beépíthető mk2-be.............nos akkor?
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
wolfgabor
Vendég
« Új hozzászólás #15 Dátum: 2014.04.08 kedd, 21:38:55 »

Gábor!

Te is félreérted, félreértelmezed. Látom nem tudjátok mi is az a kötekedés, mert mindent annak vesztek!
A véleményem leírtam, mert nekem ez jött át abból amit láttam és amit hozzá lehetett olvasni. Lehet véleményem, észrevételem? Lehet! Leírhatom? Le!
Továbbra is furcsának tartom (Ez kötekedés?), hogy 200e körül vezérlést kellett cserélni.  Szerintem nem csak én....   (Ez kötekedés? Nem!)
Azért meg ne haragudj már, hogy nekem ez nem gyönyörű bőr! Még javít is a homályos kép rajta.


Nagyon más a szépérzékünk!  wave
Még egyszer mondom, hogy a vélemény/észrevétel nyilvánítás nem kötekedés!  wave

Sok szerencsét az eladáshoz, de ne legyünk már elfogultak abban, hogy ami nekem feltűnik az másnak nem.  Wink

Tudom,tudnám mi a szép,de ez egy 12 éves autó. Fotó nem adja vissza.....persze, a vezető űlés nem feszes mindenhol......de hagyjuk is!  eplus2 eplus2
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #16 Dátum: 2014.04.09 szerda, 04:21:34 »

Az elsőket nem nehéz átrakni....a hátsókkal kell kicsit melózni. 
vzoli-nak van az mk2-be mk3 ülés szett.....ő biztos elmondja, hogy mik a buktatók/nehézségek.
Viszont a tiéd 5 ajtós ez meg kombi....ezért a hátsó üléstámla biztos nem jó és az ülőlap sem valószínű, hogy jó lesz....a különböző karosszéria kivitelek hátsó ülései sajnos nem felcserélhetők.
Köszi! Keresek tovább.  wave
Naplózva
D
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1484



E-mail
« Új hozzászólás #17 Dátum: 2014.04.09 szerda, 11:55:17 »

Elhiszed nekem hogy nem azért tette fel ide az autót hogy te kritizáld?! Csupán eladni szeretne belőle mindent, alkatreszenkent ! Ha kritikára vàgyott volna nem az adók- veszekbe teszi be az autót ! Ha vásárolni nem szeretnél, kérlek ne rontsd más üzleteit az ilyen jellegű hozzaszolasaiddal ! Azt is tudom nagyon jól hogy itt a klubbon belül alkatrészt szinte lehetetlen eladni, mert mindenkinek kellene minden, de penzt aldozni ra senki nem akar! Es ha valaki mégis tesz fel valamit eladásra , mit kap ?! Leszoljak az eladásra kínált termékeit... Én is bontok egy mk3-at de nem teszem fel ide mert ugyan ezt kapnam én is! Hát tudjátok mit, sajnálom hogy jót akarunk egymásnak itt a klubbon belül , sajnálom hogy segíteni tudnánk abban hogy szebbé és jobbá tegyetek az autoitokat !  Bocs az off-ért csak már kijött belőlem ! Szép napot mindenkinek! A végére egy kozhellyel élve... Akinek nem inge....

milyet bontassz?  vigyor3

a vitába belekotnyeleskedve: mindenkinek lehet véleménye, más kérdés van-e értelme kinyilvánítani. Főleg minőséggel kapcsolatban az autóbontás témában    Wink
Naplózva

Mk3-2002-2,5-V6 ---A4-es lapomat, hasonló paraméterekkel rendelkező Audira cserélném! Grin
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #18 Dátum: 2014.04.10 csütörtök, 13:10:00 »

milyet bontassz?  vigyor3

a vitába belekotnyeleskedve: mindenkinek lehet véleménye, más kérdés van-e értelme kinyilvánítani. Főleg minőséggel kapcsolatban az autóbontás témában    Wink
Ilyet:

http://aprod.hu/hirdetes/ford-mondeo-mk3-zetec-s-bontas-ID1Zk8L.html#854a69d334

(És akkor már lehet is fikázni  nyes )
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
ZHG
Vendég
« Új hozzászólás #19 Dátum: 2014.04.10 csütörtök, 20:14:34 »


jaja pont azt! Cheesy a hátsó lököst már eladtam klubon kívül... mert nem érdemlitek meg Cheesy Tongue (5.000 ft-ért)
Naplózva
D
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1484



E-mail
« Új hozzászólás #20 Dátum: 2014.04.10 csütörtök, 20:58:34 »


nem rossz ez sem, még meg is vettem volna a hátsó lököst ha fekete lett volna Grin

mondjuk valaki igazán bonthatna már egy fekete mk3-at, lehetőleg nem kombit Roll Eyes vigyor3
« Utoljára szerkesztve: 2014.04.10 csütörtök, 21:00:05 írta D » Naplózva

Mk3-2002-2,5-V6 ---A4-es lapomat, hasonló paraméterekkel rendelkező Audira cserélném! Grin
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #21 Dátum: 2014.04.10 csütörtök, 22:08:21 »

nem rossz ez sem, még meg is vettem volna a hátsó lököst ha fekete lett volna Grin

mondjuk valaki igazán bonthatna már egy fekete mk3-at, lehetőleg nem kombit Roll Eyes vigyor3
Ritka az, hogy olyan alkatrészt, olyan színben, és olyan állapotban találj, ahogy neked kell. Én is amiket kerestem, más színben (fehér és ezüst) találtam. Most vannak a fényezőnél. A jövő hétre lesznek meg.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
D
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1484



E-mail
« Új hozzászólás #22 Dátum: 2014.04.11 péntek, 07:45:19 »

Ritka az, hogy olyan alkatrészt, olyan színben, és olyan állapotban találj, ahogy neked kell. Én is amiket kerestem, más színben (fehér és ezüst) találtam. Most vannak a fényezőnél. A jövő hétre lesznek meg.

hát sajna az, de a mostani hátsó lökhárítónak sincs olyan sok baja, így van időm várni. Wink aztán ha megunom a várakozást beszerzek egy után gyártottat. amúgy milyen a "te fényeződ" kb. milyen pénzeket kér? mert elég nagy a szórás tapasztalataim szerint.
Naplózva

Mk3-2002-2,5-V6 ---A4-es lapomat, hasonló paraméterekkel rendelkező Audira cserélném! Grin
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #23 Dátum: 2014.04.11 péntek, 09:25:56 »

hát sajna az, de a mostani hátsó lökhárítónak sincs olyan sok baja, így van időm várni. Wink aztán ha megunom a várakozást beszerzek egy után gyártottat. amúgy milyen a "te fényeződ" kb. milyen pénzeket kér? mert elég nagy a szórás tapasztalataim szerint.
Még nem tudom, most tesztelem. Az első lökhárító alsó koptatóra és a kombi hátsó spoilerre együtt mondott 15e-t. A jövő héten megyek értük. Kérdeztem, hogy benne van-e ilyen klubbos kedvezményben, stb, és azt mondta, hogy nem zárkózik el attól, hogy kedvezőbb árakat adjon klubbosoknak, és az én két elemem lesz majd a referenciamunka, amit lehet mutogatni. Így gondolom a jövőbeli munkák reményében szépre fogja csinálni. A jövő héten kiderül.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
D
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1484



E-mail
« Új hozzászólás #24 Dátum: 2014.04.11 péntek, 10:18:15 »

Még nem tudom, most tesztelem. Az első lökhárító alsó koptatóra és a kombi hátsó spoilerre együtt mondott 15e-t. A jövő héten megyek értük. Kérdeztem, hogy benne van-e ilyen klubbos kedvezményben, stb, és azt mondta, hogy nem zárkózik el attól, hogy kedvezőbb árakat adjon klubbosoknak, és az én két elemem lesz majd a referenciamunka, amit lehet mutogatni. Így gondolom a jövőbeli munkák reményében szépre fogja csinálni. A jövő héten kiderül.

cseles ravasz1
Naplózva

Mk3-2002-2,5-V6 ---A4-es lapomat, hasonló paraméterekkel rendelkező Audira cserélném! Grin
wolfgabor
Vendég
« Új hozzászólás #25 Dátum: 2014.04.12 szombat, 09:09:28 »

Pajtasok!
Csíplek benneteket, de terjunk vissza az eredeti témaba. :-D

Ezúttal kérnék egy moderatort,takaritson itt picit. Koszönöm
Naplózva
Balage
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25



E-mail
« Új hozzászólás #26 Dátum: 2014.04.12 szombat, 17:45:48 »

Hali. Szeretném a mondimat "xenonosítani".
De nem igazán vagyok képben a cserélendő alkatrészekkel.
A fényszórók + trafók, ablakmosó tartály, lökhárítóban a fúvókák
Így egyben + amit kihagytam mennyi lenne? vigyor3
Remélem kompatibilisek egymással...
« Utoljára szerkesztve: 2014.04.12 szombat, 18:05:57 írta Balage » Naplózva

Ford Mondeo MKIII 2.0 Ghia 145 LE Ghia 2005.09
wolfgabor
Vendég
« Új hozzászólás #27 Dátum: 2014.04.12 szombat, 19:14:51 »

Hali. Szeretném a mondimat "xenonosítani".
De nem igazán vagyok képben a cserélendő alkatrészekkel.
A fényszórók + trafók, ablakmosó tartály, lökhárítóban a fúvókák
Így egyben + amit kihagytam mennyi lenne? vigyor3
Remélem kompatibilisek egymással...

Ment privi integet2
Naplózva
Vagyokabajnok
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3548



E-mail
« Új hozzászólás #28 Dátum: 2014.04.19 szombat, 18:22:32 »

Komplett tempomat mennyibe kerül?(motor+tartó+kapcsolók,légzsák nem csak a kapcsolók,kábelek). Tudom,a bowden más wave
« Utoljára szerkesztve: 2014.04.19 szombat, 18:24:33 írta vagyokabajnok » Naplózva

2011.12  1.6 Panther Black BA7
Ex:
2013. Focus 1.6 Tdci trend+
2001 Mondeo mk3 2.0   GHIA   145 LE   (B5Y)  esp. tempomat. fűthető-hűthető fekete bőr.   300+
wolfgabor
Vendég
« Új hozzászólás #29 Dátum: 2014.04.21 hétfő, 20:19:55 »

Komplett tempomat mennyibe kerül?(motor+tartó+kapcsolók,légzsák nem csak a kapcsolók,kábelek). Tudom,a bowden más wave

szia

az elkelt már. Pár hét és jön egy hasonló autó! Wink vigyor3
Naplózva
Vagyokabajnok
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3548



E-mail
« Új hozzászólás #30 Dátum: 2014.04.22 kedd, 03:07:02 »

szia

az elkelt már. Pár hét és jön egy hasonló autó! Wink vigyor3
Köszi.
De azt nem tudod,hogy milyen vasad jön?Árat dobhatnál PÜ-ben worship
Naplózva

2011.12  1.6 Panther Black BA7
Ex:
2013. Focus 1.6 Tdci trend+
2001 Mondeo mk3 2.0   GHIA   145 LE   (B5Y)  esp. tempomat. fűthető-hűthető fekete bőr.   300+
wolfgabor
Vendég
« Új hozzászólás #31 Dátum: 2014.04.22 kedd, 05:51:19 »

Köszi.
De azt nem tudod,hogy milyen vasad jön?Árat dobhatnál PÜ-ben worship

ugyanilyen szinte fullos tdci,világos színű! Smiley
Naplózva
Vagyokabajnok
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3548



E-mail
« Új hozzászólás #32 Dátum: 2014.04.23 szerda, 21:06:19 »

ugyanilyen szinte fullos tdci,világos színű! Smiley

Nekem csak komplett benyás tempomat szett jó.
Naplózva

2011.12  1.6 Panther Black BA7
Ex:
2013. Focus 1.6 Tdci trend+
2001 Mondeo mk3 2.0   GHIA   145 LE   (B5Y)  esp. tempomat. fűthető-hűthető fekete bőr.   300+
H. Balázs
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1667



« Új hozzászólás #33 Dátum: 2014.04.23 szerda, 21:25:50 »

szia

az elkelt már. Pár hét és jön egy hasonló autó! Wink vigyor3
1 bőrgarnitúra mibe fáj kombiba?
Naplózva

2014/9 Mondeo 2.0 tdci tit 140 le

2021.06 2.0 tdci Transit Jumbo 170 ló
2010 Ducato 2.3 120 ló
 EX 2006/12 Mondeo 2,0 tdci  combi eur4 DPF 130 ló EGR OFF (CigisBalu)
Zoleex
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6653



E-mail
« Új hozzászólás #34 Dátum: 2014.04.23 szerda, 21:33:07 »

1 bőrgarnitúra mibe fáj kombiba?

http://mondeo.hu/index.php?topic=17263.0
Naplózva

2001.06. MKIII 2.0 TDDI 115LE Turnier, Ghia
2008.04. MKIV 2.0 TDCI 140LE Turnier, Tit.X
H. Balázs
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1667



« Új hozzászólás #35 Dátum: 2014.04.23 szerda, 21:51:05 »

Kösz  worship
Naplózva

2014/9 Mondeo 2.0 tdci tit 140 le

2021.06 2.0 tdci Transit Jumbo 170 ló
2010 Ducato 2.3 120 ló
 EX 2006/12 Mondeo 2,0 tdci  combi eur4 DPF 130 ló EGR OFF (CigisBalu)
D
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1484



E-mail
« Új hozzászólás #36 Dátum: 2014.05.06 kedd, 15:01:32 »

 integet2

klíma kompresszor meg van még? ha igen működik?
Naplózva

Mk3-2002-2,5-V6 ---A4-es lapomat, hasonló paraméterekkel rendelkező Audira cserélném! Grin
zolas
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1662


E-mail
« Új hozzászólás #37 Dátum: 2014.05.17 szombat, 18:18:46 »

hali!

fényszóró mosó fejeid vannak még?
eladod-e külön őket?

köszi a választ!  Wink
 worship worship
 integet2 integet2
Naplózva

MK3 |2002.XII.|2.0|TDCi|130 LE|Ghia|Black Eye Bi-Xenon|18" 5Y|Tolatóradar|Tempomat|Sony 6CD|EGR Off|4 door|Befásult belső Cheesy|Skyfol korom fólia|FlipKey|Full bőr|
miklaizsu
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


-


E-mail
« Új hozzászólás #38 Dátum: 2014.08.16 szombat, 15:52:11 »

Szia!
Szükségem lenne az alapjárat szabályzó szelepre. Megvan még? Mennyiért vàlnál meg tőle?
Naplózva

2002. 2.5 V6 Ghia Turnier
1face
Vendég
« Új hozzászólás #39 Dátum: 2014.08.21 csütörtök, 14:19:50 »

Szia!
FL előtti MK3-hoz keresek tolatóradar szenzorokat és klímacsövet!
Esetleg ilyen szirszarjaid?
Üdv: Face
Naplózva
nino666
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 295


E-mail
« Új hozzászólás #40 Dátum: 2014.08.23 szombat, 01:34:26 »

Engem a vízlehúzók állapota érdekelne, és az ára.. Smiley, plusz kérdés, a digitklímás fűtőmotorja, és előtét ellenállása, megegyezik a 2002-es 130 Lovaséval..
Továbbá a kilométeróra milyen árba lenne, és mit tud(infó-s??)
Üdv.:
Nino666
Naplózva
wolfgabor
Vendég
« Új hozzászólás #41 Dátum: 2014.08.24 vasárnap, 08:44:36 »

Sziasztok

Kevés időt tudok most itt tölteni.....sorry.

Klima cső van, infos ora is van,tolatóradar, szabályos szelep már nincs.
Naplózva
Vagyokabajnok
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3548



E-mail
« Új hozzászólás #42 Dátum: 2014.08.26 kedd, 13:16:41 »

Szia.
FL utáni bal első ajtózárad nincs balos autóból?
Naplózva

2011.12  1.6 Panther Black BA7
Ex:
2013. Focus 1.6 Tdci trend+
2001 Mondeo mk3 2.0   GHIA   145 LE   (B5Y)  esp. tempomat. fűthető-hűthető fekete bőr.   300+
1face
Vendég
« Új hozzászólás #43 Dátum: 2014.09.14 vasárnap, 18:21:34 »

Szia.
FL utáni bal első ajtózárad nincs balos autóból?

Szia!
A 6 lemezes fejegység esetleg?
Üdv: Face wave
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #44 Dátum: 2014.09.15 hétfő, 13:48:25 »

Hali!

Ülésfűtés kapcsoló mit kóstál, ha még megvan?

Köszi, Üdv, HegeGabi.
Naplózva
Sly160
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20



E-mail
« Új hozzászólás #45 Dátum: 2014.09.22 hétfő, 11:07:58 »

Szia. Hátsó ablaktörlő motor megvan még? Ára?
Üdv Sly.
Naplózva

2004 115LE TDCI Kombi
gegi3
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 202


E-mail
« Új hozzászólás #46 Dátum: 2014.10.13 hétfő, 20:50:00 »

Szia! 1.8 benzin 2001 sedanhoz katalizátort kerekesek . Ha van mennyibe kerülne ? Koszonom !
Naplózva

Mondeo MK3 2001 1.8 (Sedan) Benzin-Gáz (CGBA)
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.077 másodperc alatt készült el 26 lekéréssel.