Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.09.29 vasárnap, 00:41:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 ... 74   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bontott alkatrészek  (Megtekintve 917572 alkalommal)
0 Felhasználó és 120 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #650 Dátum: 2005.01.28 péntek, 09:40:00 »

Szia ND  
 
Már hetek óta hallok a motortérből egy érdekes hangot. azt a hangot, ami gyújtásráadásnál jön, egy kis halk zümmögő hang. Na ez most hangos, de annyira hogy menet közben is hallani gázpedál mozdításnál.
Kedden voltamegy nagyon profi éskorrekt szervízben északon!
Az infúzión kívül mindent rákötött a srác, és itt egyből behatárolta a problémát.Valszeg kezd csapágyas lenni. Ettől olyan hangos, és akadozik.
600-1100-ig áll be az alapjáratom, függetlenül hogy hideg vagy meleg van! Az adagolómnak semmi gondja, még szerencse hogy nem vittem el javíttatni!!!!!!!!! Viszont a vezérlésem 6 fokot el volt állítódva. Hát ezért nem ment. Most halkan ketyeg mint egy doxa. Ha valakit érdekel bátran merem ajánlani ezt a szrvízt!
                                      ÜDV nagypele
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #651 Dátum: 2005.01.28 péntek, 09:46:00 »

Szia ND  
 
Már hetek óta hallok a motortérből egy érdekes hangot. azt a hangot, ami gyújtásráadásnál jön, egy kis halk zümmögő hang. Na ez most hangos, de annyira hogy menet közben is hallani gázpedál mozdításnál.
Kedden voltamegy nagyon profi éskorrekt szervízben északon!
Az infúzión kívül mindent rákötött a srác, és itt egyből behatárolta a problémát.Valszeg kezd csapágyas lenni. Ettől olyan hangos, és akadozik.
600-1100-ig áll be az alapjáratom, függetlenül hogy hideg vagy meleg van! Az adagolómnak semmi gondja, még szerencse hogy nem vittem el javíttatni!!!!!!!!! Viszont a vezérlésem 6 fokot el volt állítódva. Hát ezért nem ment. Most halkan ketyeg mint egy doxa. Ha valakit érdekel bátran merem ajánlani ezt a szrvízt!
                                      ÜDV nagypele
Szia Nagypele!
Kinek van északon a mágus? Neked? Nekem? Vagy az északi középhegységben? ;-))) Sopron?
Üdv ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #652 Dátum: 2005.01.28 péntek, 09:51:00 »

Azé nincs hari !
Felhívtam a cimbidet, beszéltem vele. Várom a visszahívását.  
 
Üdv Zombi
azé ha a +beszét időtől számítva nem hiv 2 napig, csörögd + nyugodtan, feledékeny mint én:)))
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #653 Dátum: 2005.01.28 péntek, 12:10:00 »

azé ha a +beszét időtől számítva nem hiv 2 napig, csörögd + nyugodtan, feledékeny mint én:)))
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #654 Dátum: 2005.01.28 péntek, 12:24:00 »

Szia Nagypele!
Kinek van északon a mágus? Neked? Nekem? Vagy az északi középhegységben? ;-))) Sopron?
Üdv ND
Szia ND
 
Telitalálat!!!!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #655 Dátum: 2005.01.28 péntek, 16:15:00 »

Szia ND  
 
Már hetek óta hallok a motortérből egy érdekes hangot. azt a hangot, ami gyújtásráadásnál jön, egy kis halk zümmögő hang. Na ez most hangos, de annyira hogy menet közben is hallani gázpedál mozdításnál.
Kedden voltamegy nagyon profi éskorrekt szervízben északon!
Az infúzión kívül mindent rákötött a srác, és itt egyből behatárolta a problémát.Valszeg kezd csapágyas lenni. Ettől olyan hangos, és akadozik.
600-1100-ig áll be az alapjáratom, függetlenül hogy hideg vagy meleg van! Az adagolómnak semmi gondja, még szerencse hogy nem vittem el javíttatni!!!!!!!!! Viszont a vezérlésem 6 fokot el volt állítódva. Hát ezért nem ment. Most halkan ketyeg mint egy doxa. Ha valakit érdekel bátran merem ajánlani ezt a szrvízt!
                                      ÜDV nagypele
csapágyas?Huh?
a motor?
mert szerintem csak az elektromos AC kezd behalni és azért ez nem mind1!!!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #656 Dátum: 2005.01.30 vasárnap, 11:47:00 »

na, itt az az RS spojleres mondi
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #657 Dátum: 2005.01.30 vasárnap, 12:40:00 »

Full fapad?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #658 Dátum: 2005.01.30 vasárnap, 15:18:00 »

Full fapad?
nem tom, csak szólt spanom, tegyem fel, de egyik sem ghia...
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #659 Dátum: 2005.01.30 vasárnap, 18:00:00 »

iwan,
 
elég lelakott szegény.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #660 Dátum: 2005.01.31 hétfő, 06:32:00 »

csapágyas?Huh?
a motor?
mert szerintem csak az elektromos AC kezd behalni és azért ez nem mind1!!!!
Szia Szabyk !
 
A szerelő szerint is csak a kis vill motor szarakodik. Még mükszik, de akadozva. A hangja tényleg olyan mint amikor már sír a csapágy, de szerintem (igaz belülről még nem láttam!) ez is bronz csúszócsapágyas mint általában az ilyen típusú motrok. Ebből adódóan vagy szorul, vagy lafog, vagy -"mert szerintem csak az elektromos AC kezd behalni és azért ez nem mind1!!!!"-
Szerelő szerint jobban járok ha lecserélem kompletten a v.motort. Házilag megoldható, csak 3 csavar tartja.    SZERINTED?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #661 Dátum: 2005.01.31 hétfő, 07:54:00 »

iwan,
 
elég lelakott szegény.
alkatrésznek hozta bontani, osztrák papírokkal...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #662 Dátum: 2005.01.31 hétfő, 10:23:00 »

Az egyik hazai internetes árverésen nem innen hirdet valaki? Egy totálkáros Mondi bontásra?
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #663 Dátum: 2005.02.01 kedd, 10:16:00 »

iwan,
 
elég lelakott szegény.
Azért lelakottnak nem mondanám...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #664 Dátum: 2005.02.01 kedd, 10:16:00 »

Full fapad?
Van ködlámpája!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #665 Dátum: 2005.02.02 szerda, 20:58:00 »


 
Van valakinek 6-os vagy 4-es biszbasza?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #666 Dátum: 2005.02.03 csütörtök, 10:25:00 »

Szia Nagypele!
Mi a jelenség? Indítózás után gázfröccsel tartod 1100-on és pár másodperc mulva magáhoztér, megemeli a fordulatszámot az égbe és utána ugy visszaejtené, hogy lefulladna a motor, ha hagynád?
Csak hidegben és csak első indításkor?
Üdv ND
Zoli!
Mondeo 1-hez fűtőventillátort tudok adni 10 ezerért Gyál külterületén az M5-ös autópálya mellett
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #667 Dátum: 2005.02.03 csütörtök, 14:59:00 »

Zoli!
Mondeo 1-hez fűtőventillátort tudok adni 10 ezerért Gyál külterületén az M5-ös autópálya mellett
No de Szundi kollega :-)
 
http://index.hu/politika/bulvar/bulvarhirek/?main:2005.02.03.&210377
 
Csak vicc vót :-)
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #668 Dátum: 2005.02.03 csütörtök, 15:40:00 »

No de Szundi kollega :-)
 
http://index.hu/politika/bulvar/bulvarhirek/?main:2005.02.03.&210377
 
Csak vicc vót :-)
Nem akarsz végre bejelentkezni, és linkelni???
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #669 Dátum: 2005.02.03 csütörtök, 16:31:00 »

Nem akarsz végre bejelentkezni, és linkelni???
Végre? 8-) linkelek eleget nem :-D (ld. tuning) :-D
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #670 Dátum: 2005.02.03 csütörtök, 18:34:00 »

SZEVASZTOK MÉG MINDIG KERESEK 99 es MONDEOHOZ ÖTÖDIK AJTÓT HA VALAKI TUD SEGITSEN KÖSSZ
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #671 Dátum: 2005.02.04 péntek, 08:33:00 »

Végre? 8-) linkelek eleget nem :-D (ld. tuning) :-D
Bejelentkezel, lesz egy © ilyen a neved mellett, és máris tudsz smilezni, és urlt bemásolni, ami segítségével nekünk csak egy katt, és már jön is egy ÚJ ablakban az, amit meg szeretnél nekünk mutatni.;-)))
 
 
Tisztelettel!
Ui: Emígyen!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #672 Dátum: 2005.02.04 péntek, 08:38:00 »

Van valakinek elfekvőben otthon egy jó, és SZÉP állapotú kézifék karja? Ugyanis elkopott az enyim autómatája, és mindig lerászkódik.:-(((
 
 
Tisztelettel!
Ui: ha rövidesen senki sem válaszol, akkor mindenhova bemásolom!!!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #673 Dátum: 2005.02.04 péntek, 09:20:00 »

Van valakinek elfekvőben otthon egy jó, és SZÉP állapotú kézifék karja? Ugyanis elkopott az enyim autómatája, és mindig lerászkódik.:-(((
 
 
Tisztelettel!
Ui: ha rövidesen senki sem válaszol, akkor mindenhova bemásolom!!!
Hali Joe!
Lehet, hogy hülyeség, de én úgy tudom, hogy akkor a fogaskoszorú kopott el rajta, viszont a külső borítást a tiedről is át lehet tenni, ha az még szép "Szerintem"
Üdv Shadow
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #674 Dátum: 2005.02.04 péntek, 09:37:00 »

Hali Joe!
Lehet, hogy hülyeség, de én úgy tudom, hogy akkor a fogaskoszorú kopott el rajta, viszont a külső borítást a tiedről is át lehet tenni, ha az még szép "Szerintem"
Üdv Shadow
Az is vmi fogas izé lehet, mert a kis pöcök abba kap bele, de nem nálam. A fogaskoszorú az az, ami a váltókaron a kar alatt van? Mert nekem nem az kopott el!
 
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #675 Dátum: 2005.02.04 péntek, 09:44:00 »

Az is vmi fogas izé lehet, mert a kis pöcök abba kap bele, de nem nálam. A fogaskoszorú az az, ami a váltókaron a kar alatt van? Mert nekem nem az kopott el!
 
 
Tisztelettel!
Váltókaron? Na erről meg én nem tudok. De majd mingyá keresek valami robbantott ábrát. De lehet, hogy nem a fogak koptak el, hanem csak a gomb végén lévő akasztó szerkezet. Mert ha egy kis logikával tervezték akkor egyszerűbb azt cserélni, mint a koszorút nem?
Üdv
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #676 Dátum: 2005.02.04 péntek, 09:45:00 »

Váltókaron? Na erről meg én nem tudok. De majd mingyá keresek valami robbantott ábrát. De lehet, hogy nem a fogak koptak el, hanem csak a gomb végén lévő akasztó szerkezet. Mert ha egy kis logikával tervezték akkor egyszerűbb azt cserélni, mint a koszorút nem?
Üdv
Nem a kar rászkódik le, hanem az autómata utánállító! Szerintem te másról beszélsz!?
 
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #677 Dátum: 2005.02.04 péntek, 10:48:00 »

Bejelentkezel, lesz egy © ilyen a neved mellett, és máris tudsz smilezni, és urlt bemásolni, ami segítségével nekünk csak egy katt, és már jön is egy ÚJ ablakban az, amit meg szeretnél nekünk mutatni.;-)))
 
 
Tisztelettel!
Ui: Emígyen!
Majd ha kész lesz az oldal ;-) ráérek. Mutatni meg tudok ehe ..I.. csak olvasd el 8-D a többit a talin mutatom :-P
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #678 Dátum: 2005.02.04 péntek, 10:49:00 »

Nem a kar rászkódik le, hanem az autómata utánállító! Szerintem te másról beszélsz!?
 
 
Tisztelettel!
Nem! A kar terjeszti ki ;-)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #679 Dátum: 2005.02.06 vasárnap, 15:47:00 »

Szia Mcgivernek sajnos V6-os nincs.
de keresek.
Hali MCGiver mél ment.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #680 Dátum: 2005.02.10 csütörtök, 16:36:00 »

Szia Dro-land!
Elég egyszer is elküldeni ;-) Ha megnyugodtál, akkor részletezhetnéd, hátha nem is kell neked egy komplett motor, hátha a feléből megúszod. Javallom sírd el bánatod Zombinak egy mailbe, ha ö is azt mondja, hogy kell, akkor meg megmondja a szükséges infókat. Csak aztán pörögjön a kezed a billentyűn ;-)))
Üdv ND
ui.:Zombi név felett jobb klikk/tulajdonságok alján mail cím.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #681 Dátum: 2005.02.10 csütörtök, 16:45:00 »

köszi ND . Hát igen látszik a tapasztalatlanságom Türelmetlen voltam és még örüljetek hogy nem 8x irta me az üzit ahányszor rányomtam a gombra és nem akarta berakni az üzimet Smiley))))
 
Még egyszer köszi a tipppppet
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #682 Dátum: 2005.02.10 csütörtök, 20:04:00 »

Szia Dro-land!
Elég egyszer is elküldeni ;-) Ha megnyugodtál, akkor részletezhetnéd, hátha nem is kell neked egy komplett motor, hátha a feléből megúszod. Javallom sírd el bánatod Zombinak egy mailbe, ha ö is azt mondja, hogy kell, akkor meg megmondja a szükséges infókat. Csak aztán pörögjön a kezed a billentyűn ;-)))
Üdv ND
ui.:Zombi név felett jobb klikk/tulajdonságok alján mail cím.
azért legalább egy darabot benthagyhatott volna Scratch.Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #683 Dátum: 2005.02.10 csütörtök, 23:03:00 »

azért legalább egy darabot benthagyhatott volna Scratch.Smiley
Vikiviki!
Valamelyik szomszéd topickba is megnézheted a beírást, csak ide kétszer is sikerült ;-)))
Üdv ND
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #684 Dátum: 2005.02.10 csütörtök, 23:32:00 »

azért legalább egy darabot benthagyhatott volna Scratch.Smiley
vikiviki,
 
pontosan, ahogy ND mondja!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #685 Dátum: 2005.02.13 vasárnap, 21:38:00 »

A héten megvettem életem első Mondeoját 1.8 hatchback '94 -es. A probléma csak annyi, hogy a b. kereskedő kicserélte az alapváltozatú (eredeti) hűtőtventillátort klímás hűtőventillátorra.(+törte a verda elejét) Ez még nem is lenne baj, csak a bibi ott van, hogy a hőmérséklet szabályozót nem lehet csatlakoztatatni a reléhez...
Az eredeti hűtőventillátoron 4 tüske van (erre következetetek az autóban olajcserekor megtalált madzag végén lévő csatlakozóból :-) a klimáson pedig 2 késes csatlakozó :-( (A műszerész- klímaszerelő bátyám a netről letöltött kapcsolási rajz segítségével kiderítette, hogy a most a kocsiban levő klimás hűtőventillátor ellenállás hőmérős az eredeti meg záró kontaktussal működik)
magyarul a két rendszert nem lehet összehozni,(nem is hozta össze az a szerencsétlen aki ezt elkövette) csak ha külön hőmérséklet érzékelőt építek be a hűtőre, vagy valami hasonló töcskölés.
Ha valakinek van tippe akkor ne fogja vissza magát köszi.
 
sailor
 
 
magyarul úgy vettem, hogy a hűtőventillátor csak dísznek van benne,ha nyár lenne lehet, hogy megfőztem volna már az új verdát...
hülye kereskedő!!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #686 Dátum: 2005.02.14 hétfő, 10:29:00 »

A héten megvettem életem első Mondeoját 1.8 hatchback '94 -es. A probléma csak annyi, hogy a b. kereskedő kicserélte az alapváltozatú (eredeti) hűtőtventillátort klímás hűtőventillátorra.(+törte a verda elejét) Ez még nem is lenne baj, csak a bibi ott van, hogy a hőmérséklet szabályozót nem lehet csatlakoztatatni a reléhez...
Az eredeti hűtőventillátoron 4 tüske van (erre következetetek az autóban olajcserekor megtalált madzag végén lévő csatlakozóból :-) a klimáson pedig 2 késes csatlakozó :-( (A műszerész- klímaszerelő bátyám a netről letöltött kapcsolási rajz segítségével kiderítette, hogy a most a kocsiban levő klimás hűtőventillátor ellenállás hőmérős az eredeti meg záró kontaktussal működik)
magyarul a két rendszert nem lehet összehozni,(nem is hozta össze az a szerencsétlen aki ezt elkövette) csak ha külön hőmérséklet érzékelőt építek be a hűtőre, vagy valami hasonló töcskölés.
Ha valakinek van tippe akkor ne fogja vissza magát köszi.
 
sailor
 
 
magyarul úgy vettem, hogy a hűtőventillátor csak dísznek van benne,ha nyár lenne lehet, hogy megfőztem volna már az új verdát...
hülye kereskedő!!!
Bocs, ha láma válasz-kérdés, de a ventit nem a termosztát kapcsolja, ami ugye bimetál? Legfeljebb nem mutat 8-/ vagy???
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #687 Dátum: 2005.02.14 hétfő, 16:30:00 »

A héten megvettem életem első Mondeoját 1.8 hatchback '94 -es. A probléma csak annyi, hogy a b. kereskedő kicserélte az alapváltozatú (eredeti) hűtőtventillátort klímás hűtőventillátorra.(+törte a verda elejét) Ez még nem is lenne baj, csak a bibi ott van, hogy a hőmérséklet szabályozót nem lehet csatlakoztatatni a reléhez...
Az eredeti hűtőventillátoron 4 tüske van (erre következetetek az autóban olajcserekor megtalált madzag végén lévő csatlakozóból :-) a klimáson pedig 2 késes csatlakozó :-( (A műszerész- klímaszerelő bátyám a netről letöltött kapcsolási rajz segítségével kiderítette, hogy a most a kocsiban levő klimás hűtőventillátor ellenállás hőmérős az eredeti meg záró kontaktussal működik)
magyarul a két rendszert nem lehet összehozni,(nem is hozta össze az a szerencsétlen aki ezt elkövette) csak ha külön hőmérséklet érzékelőt építek be a hűtőre, vagy valami hasonló töcskölés.
Ha valakinek van tippe akkor ne fogja vissza magát köszi.
 
sailor
 
 
magyarul úgy vettem, hogy a hűtőventillátor csak dísznek van benne,ha nyár lenne lehet, hogy megfőztem volna már az új verdát...
hülye kereskedő!!!
Szija
 
Én pont 2 ventis egységet keresek, mert 1 vetis a jószág és utólag lett klímás, amihez kell a 2venti.
Kicsit utánakeresgetek és lehet érdekelne 1 csere is...
(Bár, nekem TD a kicsike és annak más lehet a hűtője.)
Bye
Cit
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #688 Dátum: 2005.02.14 hétfő, 17:05:00 »

Szija
 
Én pont 2 ventis egységet keresek, mert 1 vetis a jószág és utólag lett klímás, amihez kell a 2venti.
Kicsit utánakeresgetek és lehet érdekelne 1 csere is...
(Bár, nekem TD a kicsike és annak más lehet a hűtője.)
Bye
Cit
citromhejja,
 
nekem van egy 2001 -es TDDi -be való dupla ventis egységem. Az a baja, hogy össze-vissza kapcsol ki be. Ha látsz benne fantáziát, ingyé a Tied. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #689 Dátum: 2005.02.14 hétfő, 17:14:00 »

citromhejja,
 
nekem van egy 2001 -es TDDi -be való dupla ventis egységem. Az a baja, hogy össze-vissza kapcsol ki be. Ha látsz benne fantáziát, ingyé a Tied. Smiley
pl lehetne belőle propellert vagy miniszélgépet csinálni:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #690 Dátum: 2005.02.14 hétfő, 17:16:00 »

Szija
 
Én pont 2 ventis egységet keresek, mert 1 vetis a jószág és utólag lett klímás, amihez kell a 2venti.
Kicsit utánakeresgetek és lehet érdekelne 1 csere is...
(Bár, nekem TD a kicsike és annak más lehet a hűtője.)
Bye
Cit
Hí !
 
A TD-nek ugyanaz a hűtője mint a V6-nak !
 
Tisztelettel
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #691 Dátum: 2005.02.14 hétfő, 17:17:00 »

Hí !
 
A TD-nek ugyanaz a hűtője mint a V6-nak !
 
Tisztelettel
milyen lett a masina?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #692 Dátum: 2005.02.14 hétfő, 17:22:00 »

milyen lett a masina?
#@&{}ß×÷@ !!!
még semilyen.
Most adagolósnál van.
Mert ha lúd legyen kövér és inkább most csináltatok meg mindent.
Hidegen nehezen indult ( most a szezvíz után ) és kiderült, hogy levegősödik a rendszer ( gázolaj ) ezt csinálják most.
Amúgy minden ki lett cseréltetve.
Ha már a seggem alatt lessz, úgy is tudni fogtok róla !
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #693 Dátum: 2005.02.15 kedd, 00:17:00 »

pl lehetne belőle propellert vagy miniszélgépet csinálni:)
vikiviki,
 
vagy akár játék helikoptert is. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #694 Dátum: 2005.02.15 kedd, 09:39:00 »

citromhejja,
 
nekem van egy 2001 -es TDDi -be való dupla ventis egységem. Az a baja, hogy össze-vissza kapcsol ki be. Ha látsz benne fantáziát, ingyé a Tied. Smiley
Köszi Scratch!
 
Szivesen megsasolnám, hátha jó nekem. Ha más nem, nagyüzemi uborka daráló lesz belőle! Smiley
Akarunk valami ubi salit csinalni majusban? Smiley
Bye
Cit
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #695 Dátum: 2005.02.15 kedd, 11:36:00 »

Köszi Scratch!
 
Szivesen megsasolnám, hátha jó nekem. Ha más nem, nagyüzemi uborka daráló lesz belőle! Smiley
Akarunk valami ubi salit csinalni majusban? Smiley
Bye
Cit
citromhejja,
 
ilyen:
 
Venti 1
Venti 2
Venti 3
Venti 4
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #696 Dátum: 2005.02.15 kedd, 12:14:00 »

citromhejja,
 
ilyen:
 
Venti 1
Venti 2
Venti 3
Venti 4
Köszi, majd belenézek a motortérge, hogy hogy néz ki az enyém, csak megvárom, míg eláll a havazás.
Thnx!
Cit
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #697 Dátum: 2005.02.15 kedd, 16:38:00 »

citromhejja,
 
ilyen:
 
Venti 1
Venti 2
Venti 3
Venti 4
nekem is kellhet(jó lesz a fele is:))))))
én rendes venti ként használnám:DDDDDDDDDDDD
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #698 Dátum: 2005.02.15 kedd, 17:39:00 »

Köszi, majd belenézek a motortérge, hogy hogy néz ki az enyém, csak megvárom, míg eláll a havazás.
Thnx!
Cit
citromhejja,
 
ok!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #699 Dátum: 2005.02.15 kedd, 17:40:00 »

nekem is kellhet(jó lesz a fele is:))))))
én rendes venti ként használnám:DDDDDDDDDDDD
szabyk@@,
 
megosztjátok Citrommal, egyik venti neked adja a hideget, a másik Citrom uborkáját darálja.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Oldalak: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 ... 74   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.107 másodperc alatt készült el 26 lekéréssel.