Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.30 kedd, 09:26:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MKII V6 RS eladó  (Megtekintve 3080 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
vfox
Vendég
« Dátum: 2009.10.26 hétfő, 16:55:32 »

Sziasztok!

Eladó az alábbi paripa, családbővülés miatt...
http://picasaweb.google.hu/gutyi72/MondeoV6RS?authkey=Gv1sRgCNrPvOLTvYDaIg&feat=directlink

Volt már fent egyszer, nem volt sok érdeklődő, de akkor meg is oldódott máshogy, most viszont nem tudom tovább tartani, kell valami 7 személyes..
Sajnos nincs időm sem már foglalkozni vele, kellene neki egy olyan gazdi, aki szeret bütykölni rajta, meghálálja. Én napi szinten használom, 160 km/nap, ez látszik az órán is. Nem árulok zsákbamacskát, vannak vele problémák, de még soha nem hagyott cserben.
98-as évjárat, vizsgák 2010 májusig jók.
Nekem akár egy hitelátvállalás is megfelelne, az ~750e körül van most (CHF ~34e/hó törlesztő), szóval nem akarok nyerészkedni rajta, de ráfizetni sem...
Naplózva
Geeboy
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 881



E-mail
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2009.10.26 hétfő, 18:39:15 »

Sziasztok!

Eladó az alábbi paripa, családbővülés miatt...
http://picasaweb.google.hu/gutyi72/MondeoV6RS?authkey=Gv1sRgCNrPvOLTvYDaIg&feat=directlink

Volt már fent egyszer, nem volt sok érdeklődő, de akkor meg is oldódott máshogy, most viszont nem tudom tovább tartani, kell valami 7 személyes..
Sajnos nincs időm sem már foglalkozni vele, kellene neki egy olyan gazdi, aki szeret bütykölni rajta, meghálálja. Én napi szinten használom, 160 km/nap, ez látszik az órán is. Nem árulok zsákbamacskát, vannak vele problémák, de még soha nem hagyott cserben.
98-as évjárat, vizsgák 2010 májusig jók.
Nekem akár egy hitelátvállalás is megfelelne, az ~750e körül van most (CHF ~34e/hó törlesztő), szóval nem akarok nyerészkedni rajta, de ráfizetni sem...
Szia! Sajnálom, hogy te is megválsz a Mondidtól, bár a családbővüléshez gratulálok.
Ha 750e Ft ért árulod, akkor szerintem kicsit túláraztad (vagy én adom olcsón, bár többen ajánlottak 500e Ft-ot is, ami azrt vicc). Sok sikert a Jövőhöz, és szívből kívánom hogy számodra is jó áron vigyék el a kocsidat !
 
Naplózva

Ford Mondeo 2.5 V6 hatchback 1996.10

"Mindig gondold meg mit teszel, lehet hogy ez az utolsó döntésed!"
takee
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2009.10.26 hétfő, 19:04:51 »

Sziasztok!

Eladó az alábbi paripa, családbővülés miatt...
http://picasaweb.google.hu/gutyi72/MondeoV6RS?authkey=Gv1sRgCNrPvOLTvYDaIg&feat=directlink

Volt már fent egyszer, nem volt sok érdeklődő, de akkor meg is oldódott máshogy, most viszont nem tudom tovább tartani, kell valami 7 személyes..
Sajnos nincs időm sem már foglalkozni vele, kellene neki egy olyan gazdi, aki szeret bütykölni rajta, meghálálja. Én napi szinten használom, 160 km/nap, ez látszik az órán is. Nem árulok zsákbamacskát, vannak vele problémák, de még soha nem hagyott cserben.
98-as évjárat, vizsgák 2010 májusig jók.
Nekem akár egy hitelátvállalás is megfelelne, az ~750e körül van most (CHF ~34e/hó törlesztő), szóval nem akarok nyerészkedni rajta, de ráfizetni sem...

Jó szándék vezérli kezeim: Kicsit tényleg túláraztad. A megtett km és az esztétikai állapot+a közepes felszereltség miatt. Ha tényleg a gyors eladás a cél, akkor kicsit árazd lejjebb.
Ha félreértettem és a 750 csak a hitelre vonatkozott, akkor elnézést.
Naplózva
vfox
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2009.10.26 hétfő, 20:30:53 »

Köszi srácok a hsz-t, amint mondtam, tényleg nem akarok nyerészkedni, azért nem is tettem fel máshová (+ húzom az időt is, nem kell mondanom, hogy sajnálom mint állat  rinya ).
Most néztem a legutóbbi számlát, mai árfolyamon ~600e a tartozás, tehát e körül alakul az új ár.

Geeboy, köszi a gratulát!!
takee, nem értetted félre, a fő szempontom most, hogy 0-val szálljak ki belőle, szarul hangzik, de ez van (ha nem megy el, azt csak azér bánom, mert nekem nem lesz pénzem rá, így el fog használódni alattam - a család még éppen megoldható, csak nem lesz kényelmes...  szomoru1 )
Naplózva
Geeboy
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 881



E-mail
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2009.10.26 hétfő, 20:39:33 »

Köszi srácok a hsz-t, amint mondtam, tényleg nem akarok nyerészkedni, azért nem is tettem fel máshová (+ húzom az időt is, nem kell mondanom, hogy sajnálom mint állat  rinya ).
Most néztem a legutóbbi számlát, mai árfolyamon ~600e a tartozás, tehát e körül alakul az új ár.

Geeboy, köszi a gratulát!!
takee, nem értetted félre, a fő szempontom most, hogy 0-val szálljak ki belőle, szfhul hangzik, de ez van (ha nem megy el, azt csak azér bánom, mert nekem nem lesz pénzem rá, így el fog használódni alattam - a család még éppen megoldható, csak nem lesz kényelmes...  szomoru1 )
Hmmm... nehéz ügy! Szerintem cseréld be egy másik kocsira akkor a csere ár magasabb lehet, és lehet jobban jössz ki, mint így!
Naplózva

Ford Mondeo 2.5 V6 hatchback 1996.10

"Mindig gondold meg mit teszel, lehet hogy ez az utolsó döntésed!"
vfox
Vendég
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2009.10.27 kedd, 10:58:29 »

Hmmm... nehéz ügy! Szerintem cseréld be egy másik kocsira akkor a csere ár magasabb lehet, és lehet jobban jössz ki, mint így!

Ez már megvolt, azt mondták 3k. Jót röhögtünk a poénon, aztán kiderült, hogy nem is volt poén....
Naplózva
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2009.10.27 kedd, 11:09:40 »

Ez már megvolt, azt mondták 3k. Jót röhögtünk a poénon, aztán kiderült, hogy nem is volt poén....

Bocs, hogy belepofázok, de próbáld(tad) több helyen is..?
Tesómék mostanság akarnak szabadulni a Lagunájuktól és arra 400-700közötti áron szóródtak a beszámítási pénzek, kb 5-6 kereskedőt kérdeztek meg.
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
KIR-ály
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163



E-mail
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2009.10.30 péntek, 22:59:46 »

Bocs, hogy belepofázok, de próbáld(tad) több helyen is..?
Tesómék mostanság akarnak szabadulni a Lagunájuktól és arra 400-700közötti áron szóródtak a beszámítási pénzek, kb 5-6 kereskedőt kérdeztek meg.


Én is igy jártam a régi Fókával. Ajánlottak cserénél 640-780-ig. Próbáld meg több kereskedőnél is.
Naplózva

Ford Mondeo MK3  1.8 Trend  125LE  2006.05.  5 ajtós
Tel:+36309684939
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.093 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.