Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.29 hétfő, 14:37:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Új alapjárati motort elcserélnék  (Megtekintve 2107 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
reefer
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 95


E-mail
« Dátum: 2009.10.27 kedd, 13:29:03 »

Vettem egy új alapjárati motort. Sajnos elrontottam valoamit, mert az enyémre nem jó, szerelőm szerint a régebbiekre. Az enyém 1.8 98.06 havi. Mivel így nem tudom használni, szívesen elcserélném, vagy eladnám olyannak, aki használni tudja. Számlám van róla, a piaci árnál olcsóbban vettem, ennyiért tovább is adom.
Naplózva

98. 1.8 Zetec kombi
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2009.10.27 kedd, 14:14:48 »

Vettem egy új alapjárati motort. Sajnos elrontottam valoamit, mert az enyémre nem jó, szerelőm szerint a régebbiekre. Az enyém 1.8 98.06 havi. Mivel így nem tudom használni, szívesen elcserélném, vagy eladnám olyannak, aki használni tudja. Számlám van róla, a piaci árnál olcsóbban vettem, ennyiért tovább is adom.

mennyi az ára?
Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2009.10.27 kedd, 16:12:02 »

Vettem egy új alapjárati motort. Sajnos elrontottam valoamit, mert az enyémre nem jó, szerelőm szerint a régebbiekre. Az enyém 1.8 98.06 havi. Mivel így nem tudom használni, szívesen elcserélném, vagy eladnám olyannak, aki használni tudja. Számlám van róla, a piaci árnál olcsóbban vettem, ennyiért tovább is adom.

Ha számlád van és hivatalosan boltban vetted, akkor a nem használt/bontatlan csomagolású terméket kötelesek visszavenni levásárlásra(ha van mit venned)
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
reefer
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 95


E-mail
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2009.10.27 kedd, 19:07:33 »

Sajna nem hazai boltban vettem, így nem igazán éri meg visszacseréltetni. Ezért gondltam, hogy felteszem ide. Aztán a következőnél jobban figyelek. Most a régi fut tovább egy tisztítás után. Folytószelep tisztítással egybekötve nagyon sokat segített.
Naplózva

98. 1.8 Zetec kombi
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.053 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.