Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.01 szerda, 18:41:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: OFF.Opel Tigra 1.6.16v  (Megtekintve 3773 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
süfike
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126



E-mail
« Dátum: 2015.10.14 szerda, 18:13:41 »

Hali!

Fent említett autó eladó!
https://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/tigra/opel_tigra_1.6i_16v-9716574
« Utoljára szerkesztve: 2016.01.12 kedd, 06:28:45 írta süfike » Naplózva

MK.III.2003.09.2.0 TDCI 130LE Panther Black Turnier,Verona Grain Leather Camel Belső,Ghia-buisness-executive....nagyonszeressükautó.
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2015.10.14 szerda, 22:03:44 »


ne vedd macerának, próbálok konstruktív lenni, ha nagyon elmászok a kollegák úgy is lecsesznek.

biztos a zárójel a zavaró, de sem a hahun, sem itt nem írtál árat. Azért jó lenne, mert így senkit nem fog érdekelni és abból nehéz alkudozni is, pedig a hirdetésben erre is és a felni garnitúrára is pluszban kitérsz. Jó lenne még azt is beleírni, hogy vállalod-e az üzembe helyezést, mert ez igencsak árbefolyásoló tényező. Értem, hogy mélygarázsban állt a járgány két évet (ami megint nem előny szegénynek) de kép készítés előtt egy mosás azért jó lett volna. Egy két évet állt autó azért eléggé zsákbamacska ugye azért tudod.
Naplózva
süfike
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126



E-mail
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2015.10.15 csütörtök, 08:05:33 »

ne vedd macerának, próbálok konstruktív lenni, ha nagyon elmászok a kollegák úgy is lecsesznek.

biztos a zárójel a zavaró, de sem a hahun, sem itt nem írtál árat. Azért jó lenne, mert így senkit nem fog érdekelni és abból nehéz alkudozni is, pedig a hirdetésben erre is és a felni garnitúrára is pluszban kitérsz. Jó lenne még azt is beleírni, hogy vállalod-e az üzembe helyezést, mert ez igencsak árbefolyásoló tényező. Értem, hogy mélygarázsban állt a járgány két évet (ami megint nem előny szegénynek) de kép készítés előtt egy mosás azért jó lett volna. Egy két évet állt autó azért eléggé zsákbamacska ugye azért tudod.
Hali!
Nem értem miért nincs ár.De látom a hirdetés is lejárt.Felteszem majd újra.
Az ára 380-ezer ft.egyben a felnivel.a felni gumival külön 50-ezer forint.Az ár azért ennyi mert nem akarok vele foglalkozni.16500 ft a műszaki vizsga(mert ideiglenesen vonattam ki a kocsit és plusz 10rongy a visszahelyeztetés.Ezért a 10 ezer ft-ért 1 hétre megkapom újra a forgalmit és a rendszámot amellyel mehet vizsgára.ebben a 10ezer ftban benne van egy útvonal engedély is.
történet a következő:
adásvételivel,törzskönyvel és az új vevő nevére szóló biztosítással befárad az új tulaj a Lehel téri(13.ker) okmányirodába,húz egy sorszámot jegyzőkönyvre megkapja a fent leírt papirokat és rendszámokat miután kifizette a 10ezer ft-ot elmegy a kocsival a bejelentett vizsgaállomásra levizsgáztatja a kocsit majd 
vissza az okmányirodába és megkapja végérvényesen a forgalmit.majd átiratja.ennyi az össz teendő a kocsival.
Hidd el,hogy nem zsákbamacska4Opel tigrás fórumon is fent vagyok 2,5 éve.Ott is ismerik az autót.Rengeteg cserém lett volna rá(traktortól kezdve motoron át a fene tudja még mit akartak adni:-)))
Az autó 2013 -ban  lett vásárolva a fiamnak szintén ismerőstől.Fél évet volt használva.Egytulajos autó.550-ezer ftért vásárolva.Fiam kifizetett 200ezer ft belőle.A többit kipótóltam mert jó lett a bizije és felvették azt egyetemre....meghülyült...egyetemet abbahagyta és most SM-ként dolgozik.Fére ne legyek értve!Nincs bajom a kétkezi munkával.Én is abban dolgozom..csak nekem esélyem sem volt sajnos a továbbtanulásra(hozzáteszem így sztem jobban jártam) szóval kocsit visszavettem(akár milyen szarszemétszaralaknak mondtok is most el és azóta garázsban áll.Heti rendszerességgel indítva járatva és a garagéban autókázva vele.Nem sok de mégis valami.
Naplózva

MK.III.2003.09.2.0 TDCI 130LE Panther Black Turnier,Verona Grain Leather Camel Belső,Ghia-buisness-executive....nagyonszeressükautó.
süfike
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126



E-mail
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2015.10.15 csütörtök, 08:08:24 »

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/tigra/opel_tigra-9352845
Naplózva

MK.III.2003.09.2.0 TDCI 130LE Panther Black Turnier,Verona Grain Leather Camel Belső,Ghia-buisness-executive....nagyonszeressükautó.
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2015.10.15 csütörtök, 10:51:35 »

Hali!
(mert ideiglenesen vonattam ki a kocsit

Az ideiglenesen kivont autó átírás után ingyen, azonnal visszakerül a forgalomba. Kivéve ugye a vizsgáztatási macerát...
(elvinni, megbukik, vagy sem, intézni.....)

A szankciókkal egyetértek. A dolgokért meg kell küzdeni. Gyereknek a tanulással, felnőttnek a munkájával. Ha ezt nem teszi meg....
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2015.10.15 csütörtök, 12:22:29 »

igen, a szankciókkal teljes mértékben egyetértek. Én is ezt tettem volna.

Apámnak volt egy 1.4 tigrája, sárga. Imádta az öreg. Nekem picit kicsi volt, de fun volt vele autózni. A macera lehet, hogy lesz akit elriaszt, mert kifizeti és nem tudja elvinni az autót, aztán még rohangálhat mindenhova. Ha nincs baja, akkor jó kis autó ez.

V8 klubba is elküldtem, van ott egy pár ember, akik autót adnak-vesznek és normális fazonok, csak úgy mint itt is
« Utoljára szerkesztve: 2015.10.15 csütörtök, 12:37:26 írta KOTTA » Naplózva
süfike
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126



E-mail
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2015.10.15 csütörtök, 13:46:23 »

igen, a szankciókkal teljes mértékben egyetértek. Én is ezt tettem volna.

Apámnak volt egy 1.4 tigrája, sárga. Imádta az öreg. Nekem picit kicsi volt, de fun volt vele autózni. A macera lehet, hogy lesz akit elriaszt, mert kifizeti és nem tudja elvinni az autót, aztán még rohangálhat mindenhova. Ha nincs baja, akkor jó kis autó ez.

V8 klubba is elküldtem, van ott egy pár ember, akik autót adnak-vesznek és normális fazonok, csak úgy mint itt is
Teljesen Őszinte leszek!
Megmaradt volna ha 5 ajtós a szentem.mert városba a kis benzines rövid távokra jobb mint a diesel(főleg az újabbak)
Társasház kezeléssel és takarítással foglalkozó cégem van.Rohangálni ide od jó lett volna.De pl reggel mikor viszem a gyerekeket suliba(9éves kislányom és a 2 éves kislányom(bölcsibe) akkor elég macera kipattangatni belőle.Napközben egyedűl házról házra még jó.De mikor viszem az embereket is egyik helyről a másikra takarítani,megint macera.Ez az egy oka az eladásnak...illetve,hogy közbejött a Mondeó megvásárlása.Így most hirtelen három autó van a családba+egy hobby OT mercedes w123....és kicsit sok a büdzsének.Főleg,hogy úgy lett a Mondeó megvásárolva,hogy elviszik a dci kombi meganom.Sajnos(vagy sem,mert sztem még jól is jártam,h az megmaradt rohangálós kocsinak) nem vitte el(szintén egy családtagom)hanem hozott be magának egy másik autót.És nem nem azért nem vitte el mert nem tetszett neki vagy mert retek a rönó,hanem beleszerelmesedett egy szintén rönóba de teljesen más típus és kategória.Szóval az eladás oka sok a kocsi a családban 2 éve fizetem a garagét havi 8ezer ftval....már nem nagyon szeretném tovabb fizetni.No meg kell a Mondinak a hely,mert most kölcsönhelyen állok.Igazából ennyi a történet.
Ha én levizsgáztatom és csak bele kell ülni és menni szindróma van akkor 520ezer irányárról beszélgetek a majdani vevővel és 450 alatt nem adom oda.Nem,nem az én agyszüleményem az ár.Haverok és Ople fórumosok szerint is bőven tud ennyit a kocsi.eleve az 1,6 sokextrás M.O.-i törésmentes egytulajos.170E kilométerrel.Nincs rajta rohadás stb,stb....ellenben ha Én kezdek el vele maceráskodni,sajnos nekem az időmet kell megfizetni.Na hirtelen ennyi.
Köszönöm,Hogy betetted máshová!
Naplózva

MK.III.2003.09.2.0 TDCI 130LE Panther Black Turnier,Verona Grain Leather Camel Belső,Ghia-buisness-executive....nagyonszeressükautó.
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2015.11.25 szerda, 16:10:35 »

szasz, mi a helyzet a tigrával? Fateromnak mondtam és most érdeklődik, hogy meg van-e még.
Naplózva
süfike
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126



E-mail
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2016.01.12 kedd, 06:27:12 »

Hali!

Update!

https://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/tigra/opel_tigra_1.6i_16v-9716574
Ha valakinek van a hirdetéssel kapcsolatban észrevétele,kérem szóljon!

Köszönöm!
« Utoljára szerkesztve: 2016.01.12 kedd, 06:28:57 írta süfike » Naplózva

MK.III.2003.09.2.0 TDCI 130LE Panther Black Turnier,Verona Grain Leather Camel Belső,Ghia-buisness-executive....nagyonszeressükautó.
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2016.01.12 kedd, 10:27:12 »

csak azt tudom mondani rá, hogy jó autó, éri
Naplózva
süfike
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126



E-mail
« Új hozzászólás #10 Dátum: 2016.01.12 kedd, 15:10:00 »

csak azt tudom mondani rá, hogy jó autó, éri
Köszönöm!
Fater és nem utolsó sorban Te,hogy vagy?
Naplózva

MK.III.2003.09.2.0 TDCI 130LE Panther Black Turnier,Verona Grain Leather Camel Belső,Ghia-buisness-executive....nagyonszeressükautó.
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #11 Dátum: 2016.01.12 kedd, 15:24:01 »

Köszönöm!
Fater és nem utolsó sorban Te,hogy vagy?

nehéz időszak ez most. Nem is tudtam, hogy ennyi intézni való van ilyenkor. Próbálom kicsit foglalkoztatni, felvidítani, de nem egyszerű, pláne télen.
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #12 Dátum: 2016.01.12 kedd, 15:25:12 »

nehéz időszak ez most. Nem is tudtam, hogy ennyi intézni való van ilyenkor. Próbálom kicsit foglalkoztatni, felvidítani, de nem egyszerű, pláne télen.

pü?
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #13 Dátum: 2016.01.12 kedd, 15:34:56 »

pü?

Persze
Naplózva
süfike
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126



E-mail
« Új hozzászólás #14 Dátum: 2016.01.12 kedd, 15:47:38 »

nehéz időszak ez most. Nem is tudtam, hogy ennyi intézni való van ilyenkor. Próbálom kicsit foglalkoztatni, felvidítani, de nem egyszerű, pláne télen.
Kitartást!
Naplózva

MK.III.2003.09.2.0 TDCI 130LE Panther Black Turnier,Verona Grain Leather Camel Belső,Ghia-buisness-executive....nagyonszeressükautó.
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.055 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.