Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.02 csütörtök, 00:48:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Arabic Mondeója 1,8 TDCi 125Le eladó.  (Megtekintve 7987 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Arabic
Vendég
« Dátum: 2016.01.24 vasárnap, 01:08:17 »

többit telefonban. február 15-ig. utána marad.

köszi
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2016.01.25 hétfő, 09:09:02 »

többit telefonban. február 15-ig. utána marad.

köszi

"(csak árral!)"
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #2 Dátum: 2016.01.25 hétfő, 09:34:00 »

"(csak árral!)"
"február 15ig.utána marad." vigyor3
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #3 Dátum: 2016.01.25 hétfő, 09:41:41 »

Adok érte 100e ft-ot. Úgyis kellene már egy újabb kombi sittszállításnak...  hehe
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2016.01.25 hétfő, 09:49:50 »

"(csak árral!)"

Lehet korlátozott a képernyőm,de igy minden nélkül hirdetni?!   smile  /minimum tel.szám?/

ui.fura...aki ismerheti,tudhatja a számát azoknak már van mondijuk   vigyor3   eplus2
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Zoleex
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6653



E-mail
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2016.01.25 hétfő, 10:38:25 »

Nem ez az?
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_1.8_tdci_ambiente-9757920
Naplózva

2001.06. MKIII 2.0 TDDI 115LE Turnier, Ghia
2008.04. MKIV 2.0 TDCI 140LE Turnier, Tit.X
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2016.01.25 hétfő, 13:49:00 »


De. De így nem olyan vagány? vigyor3
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2016.01.25 hétfő, 13:49:36 »

Lehet korlátozott a képernyőm,de igy minden nélkül hirdetni?!   smile  /minimum tel.szám?/

ui.fura...aki ismerheti,tudhatja a számát azoknak már van mondijuk   vigyor3   eplus2

Ha akarod vidd, de én lexarom? vigyor3 eplus2
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #8 Dátum: 2016.01.25 hétfő, 13:49:46 »


 taps taps taps

Szerintem az ár miatt nem merte belinkelni...  eplus2 hehe
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2016.01.25 hétfő, 13:58:08 »

Ha akarod vidd, de én lexarom? vigyor3 eplus2
Már irtam...van mondeóm   Wink
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #10 Dátum: 2016.01.25 hétfő, 13:59:41 »

Már irtam...van mondeóm   Wink

Neeem! Ez a hirdetés hozzáállása. (?) vigyor3
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #11 Dátum: 2016.01.25 hétfő, 14:05:12 »

Neeem! Ez a hirdetés hozzáállása. (?) vigyor3

Hja,igy már világos  Wink 
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #12 Dátum: 2016.01.25 hétfő, 19:45:38 »

Jó autó, jó pézé, pálinkájé... Ha egy tizenkettő-négy éves mk3 lehet 1.3-1.5 guriga, akkor Arabicé nem is drága. Ráadásul mk4 ritka színben és a zene is jól szól benne  Wink
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #13 Dátum: 2016.01.25 hétfő, 20:26:08 »

Jó autó, jó pézé, pálinkájé... Ha egy tizenkettő-négy éves mk3 lehet 1.3-1.5 guriga, akkor Arabicé nem is drága. Ráadásul mk4 ritka színben és a zene is jól szól benne  Wink
Jó...de az enyémben kevesebb akilóméter  vigyor3
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #14 Dátum: 2016.01.25 hétfő, 22:40:01 »

Jó...de az enyémben kevesebb akilóméter  vigyor3
Ebben meg nincs elhazudva a km, tenyleg csak autopalyan ment, es mivel munkahoz kellett az auto, igy minden szerviz sporolas nelkul el van vegezve rajta, mert uzembiztos auto kell neki.
A zene meg prima benne! Szoval jo kis auto ez! Egy fel eve majdnem hozzam kerult Wink A sok km ellenere szerintem jol jar vele, aki megveszi majd!  eljen
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #15 Dátum: 2016.01.25 hétfő, 22:44:39 »

Ebben meg nincs elhazudva a km, tenyleg csak autopalyan ment, es mivel munkahoz kellett az auto, igy minden szerviz sporolas nelkul el van vegezve rajta, mert uzembiztos auto kell neki.
A zene meg prima benne! Szoval jo kis auto ez! Egy fel eve majdnem hozzam kerult Wink A sok km ellenere szerintem jol jar vele, aki megveszi majd!  eljen
Úgytűnik  smile
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #16 Dátum: 2016.01.25 hétfő, 23:41:58 »

Úgytűnik  smile
Üdv
1. ár? ha érdekel valakit megkeresi/megkeres. mint látjátok megtaláltátok  Wink mindennek van ára tehát árral van meghirdetve.  eplus2
2. új első-hátsó futómű, fékek, gumik, felnik. ha ezt összeadom, ez olyan 400e. szóljatok ha nem. a zene volt 200+ amit nem vallok be. akkor mennyi is az annyi? Ti költötök ennyit az autóra hogy TÉNYLEG semmi baja ne legyen és mindig öröm legyen beleülni? én nem úgy szállok be reggel hogy " jajj óvatosan mer ezmegaz nincs rendben...meg már 14 éve "jó" a lengéscsillapító..." asszem nem sok meghibásodás olvasható vissza.  beka3
3. aki jót akar, megveszi.
4. aki ***, az is marad.  hehe
Naplózva
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #17 Dátum: 2016.01.26 kedd, 09:18:05 »

Üdv
1. ár? ha érdekel valakit megkeresi/megkeres. mint látjátok megtaláltátok  Wink mindennek van ára tehát árral van meghirdetve.  eplus2
2. új első-hátsó futómű, fékek, gumik, felnik. ha ezt összeadom, ez olyan 400e. szóljatok ha nem. a zene volt 200+ amit nem vallok be. akkor mennyi is az annyi? Ti költötök ennyit az autóra hogy TÉNYLEG semmi baja ne legyen és mindig öröm legyen beleülni? én nem úgy szállok be reggel hogy " jajj óvatosan mer ezmegaz nincs rendben...meg már 14 éve "jó" a lengéscsillapító..." asszem nem sok meghibásodás olvasható vissza.  beka3
3. aki jót akar, megveszi.
4. aki ***, az is marad.  hehe

Mos mi van? Azt irtam, úgytűnik megéri.A km-t pont letojom én is.Aki egyszer már már megértette az üzemóra fogalmát
100*előbb vesz meg egy pl. 2012-es 400ekm-t futott autót mint 2006-ost 150-ezerrel   Wink
Ráadásul szervizeltetted... no para   smile

ui....a hátsó lengéscsillapitoim 2014.5havi   ;-)
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #18 Dátum: 2016.01.26 kedd, 09:20:17 »

Üdv
1. ár? ha érdekel valakit megkeresi/megkeres. mint látjátok megtaláltátok  Wink mindennek van ára tehát árral van meghirdetve.  eplus2
2. új első-hátsó futómű, fékek, gumik, felnik. ha ezt összeadom, ez olyan 400e. szóljatok ha nem. a zene volt 200+ amit nem vallok be. akkor mennyi is az annyi? Ti költötök ennyit az autóra hogy TÉNYLEG semmi baja ne legyen és mindig öröm legyen beleülni? én nem úgy szállok be reggel hogy " jajj óvatosan mer ezmegaz nincs rendben...meg már 14 éve "jó" a lengéscsillapító..." asszem nem sok meghibásodás olvasható vissza.  beka3
3. aki jót akar, megveszi.
4. aki ***, az is marad.  hehe


Tehát

1. mindenki le van xarva,
2. ezeket a költségeket akkor fogod viszont látni, ha kiveszed, amit lehet, és külön eladod. (fék, futómű csak eladhatóvá teszi, zenéért, ilyesmiért nem fizetnek többet)
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Zsolteey
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8152



E-mail
« Új hozzászólás #19 Dátum: 2016.01.26 kedd, 09:35:19 »

Üdv
1. ár? ha érdekel valakit megkeresi/megkeres. mint látjátok megtaláltátok  Wink mindennek van ára tehát árral van meghirdetve.  eplus2
2. új első-hátsó futómű, fékek, gumik, felnik. ha ezt összeadom, ez olyan 400e. szóljatok ha nem. a zene volt 200+ amit nem vallok be. akkor mennyi is az annyi? Ti költötök ennyit az autóra hogy TÉNYLEG semmi baja ne legyen és mindig öröm legyen beleülni? én nem úgy szállok be reggel hogy " jajj óvatosan mer ezmegaz nincs rendben...meg már 14 éve "jó" a lengéscsillapító..." asszem nem sok meghibásodás olvasható vissza.  beka3
3. aki jót akar, megveszi.
4. aki ***, az is marad.  hehe


Az egyes ponthoz: értem, hogy te így gondolod, de a fórumon nem ez a szokás. Legalább a hahu-s linket tedd be a topik nyitó hsz-be. Ha én autót keresnék és meglátnék egy ennyi szöveggel feldobott hirdetést, szó nélkül lépnék tovább. Nem fogok elkezdeni telefonálgatni azért, hogy egyáltalán megtudjam, hogy milyen autóról van szó.
Naplózva

"If it ain't broke, don't fix it."

MKIV 2011 2.2 TDCI 200 Le AWF21 Titanium-S kombi, alias Kismackó
MKIII 2006 2.2 TDCI 155 Le Ghia kombi, alias Moncsi

múlt:
MKIII 2001 2.0 TDDI 115 Le Ghia kombi, alias Jógi
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #20 Dátum: 2016.01.26 kedd, 09:37:26 »

Üdv
1. ár? ha érdekel valakit megkeresi/megkeres. mint látjátok megtaláltátok  Wink mindennek van ára tehát árral van meghirdetve.  eplus2
2. új első-hátsó futómű, fékek, gumik, felnik. ha ezt összeadom, ez olyan 400e. szóljatok ha nem. a zene volt 200+ amit nem vallok be. akkor mennyi is az annyi? Ti költötök ennyit az autóra hogy TÉNYLEG semmi baja ne legyen és mindig öröm legyen beleülni? én nem úgy szállok be reggel hogy " jajj óvatosan mer ezmegaz nincs rendben...meg már 14 éve "jó" a lengéscsillapító..." asszem nem sok meghibásodás olvasható vissza.  beka3
3. aki jót akar, megveszi.
4. aki ***, az is marad.  hehe


1. Én költök annyit az autóra, hogy tényleg semmi baja. És reggelente nyugodtan szállok be!

2. A zenét nem vallod be? Fél oldalt arról írsz. Inkább mást nem vallasz be... hehe
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #21 Dátum: 2016.01.26 kedd, 16:12:01 »

1. Én költök annyit az autóra, hogy tényleg semmi baja. És reggelente nyugodtan szállok be!

2. A zenét nem vallod be? Fél oldalt arról írsz. Inkább mást nem vallasz be... hehe

szerintem ezen fórum lakói inkább költenek az autóra. Én már a jelenlegire is alkatrészben költöttem fél misit, de ebben a hangrendszer nincs benne. Amit rákölt az ember, azt azért teszi, hogy megbízhatóan üzemeljen, aztán majd ha eladja és még nem sz@r, akkor örülhet neki, ha meg ***, akkor még egyszer rákölti, ha gyorsan és jó áron akarja eladni.

a zene egy olyan dolog, amit az ember soha nem lát vissza, csak úgy mint az új gumik, meg a tetőcsomagtartó. az eladást könnyíti, de a képviselt értéke sajna 0. Olyan mint a motoron a dobozok. Eladod a járgányt, jön a vevő, hogy a másik járgány 100e-el olcsóbb, mondom jó van, de ezen van 200ehuf-ot érő doboz, új fém fékcsőrendszer (a gumit 4 évente cserélni kellene), meg kiegészítő lámpa.... Ekkor jön a szedd le duma. Cheesy

-= jelen hozzászólásommal semmilyen véleményt nem formáltam az eladandó járműről =-
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #22 Dátum: 2016.01.27 szerda, 09:58:29 »

szerintem ezen fórum lakói inkább költenek az autóra. Én már a jelenlegire is alkatrészben költöttem fél misit, de ebben a hangrendszer nincs benne. Amit rákölt az ember, azt azért teszi, hogy megbízhatóan üzemeljen, aztán majd ha eladja és még nem sz@r, akkor örülhet neki, ha meg ***, akkor még egyszer rákölti, ha gyorsan és jó áron akarja eladni.

a zene egy olyan dolog, amit az ember soha nem lát vissza, csak úgy mint az új gumik, meg a tetőcsomagtartó. az eladást könnyíti, de a képviselt értéke sajna 0. Olyan mint a motoron a dobozok. Eladod a járgányt, jön a vevő, hogy a másik járgány 100e-el olcsóbb, mondom jó van, de ezen van 200ehuf-ot érő doboz, új fém fékcsőrendszer (a gumit 4 évente cserélni kellene), meg kiegészítő lámpa.... Ekkor jön a szedd le duma. Cheesy

-= jelen hozzászólásommal semmilyen véleményt nem formáltam az eladandó járműről =-
A zene - és ezt mondtam Arabic-nak is - szerintem olyan, hogy akinek nem kell, annak csak nyűg a kocsiban, mert ki kell szedni, elfoglalja a csomi egy részét, drágább tőle az autó, el kell adni külön, stb. Tehát hiába pénz, nem biztos, hogy emeli az autó értékét - még ha egy f@sza rendszer is van benne.

Én pl. ezt az autót tuti úgy adnám el, hogy zene ki belőle, a kocsit eladom, a zene meg megy külön jófogásra. Ott az veszi meg, akinek eleve kell, tehát értéket képvisel neki.

A gumik szerintem lehetnek értéknövelők, pláne egy bizonyos kor után. Egy 10M-s autónál, hogy van rajta 4 új gumi 200e-ért, talán nem sokat számít. De ha egy 700e-s autón van 4 új gumi 150e értékben, az %-osan már nagyobb előny.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #23 Dátum: 2016.01.27 szerda, 12:47:57 »

A zene - és ezt mondtam Arabic-nak is - szerintem olyan, hogy akinek nem kell, annak csak nyűg a kocsiban, mert ki kell szedni, elfoglalja a csomi egy részét, drágább tőle az autó, el kell adni külön, stb. Tehát hiába pénz, nem biztos, hogy emeli az autó értékét - még ha egy f@sza rendszer is van benne.

Én pl. ezt az autót tuti úgy adnám el, hogy zene ki belőle, a kocsit eladom, a zene meg megy külön jófogásra. Ott az veszi meg, akinek eleve kell, tehát értéket képvisel neki.

A gumik szerintem lehetnek értéknövelők, pláne egy bizonyos kor után. Egy 10M-s autónál, hogy van rajta 4 új gumi 200e-ért, talán nem sokat számít. De ha egy 700e-s autón van 4 új gumi 150e értékben, az %-osan már nagyobb előny.

guminál úgy gondolom, ha az autón kukázni való gumi van, akkor keményen alkudok, ha nem enged az eladó, akkor nem veszem meg a járgányt. Új korában sem számoltak fel további pénzt azért az autóra, mert használható (akkor éppen új) gumit raktak fel. Smiley
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #24 Dátum: 2016.01.27 szerda, 12:50:19 »

De ha egy 700e-s autón van 4 új gumi 150e értékben, az %-osan már nagyobb előny.

Akkor te is úgy gondolod, hogy arabic autója 700e ft-ot ér?  eplus2
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #25 Dátum: 2016.01.27 szerda, 12:52:55 »

Akkor te is úgy gondolod, hogy arabic autója 700e ft-ot ér?  eplus2

de csak ha új gumikkal adja és ég a h7 ledes xenon  nyes  nyes  eplus2  eplus2
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #26 Dátum: 2016.01.27 szerda, 13:01:36 »

guminál úgy gondolom, ha az autón kukázni való gumi van, akkor keményen alkudok, ha nem enged az eladó, akkor nem veszem meg a járgányt. Új korában sem számoltak fel további pénzt azért az autóra, mert használható (akkor éppen új) gumit raktak fel. Smiley
Újkorában benne volt a vételárban. Ez olyan, mint a fényezés. Azért is fizetsz (kérdezd BT-t, akinek azért nem gyártják még le a kocsiját, mert nem kért rá fényezést, mert egyik sem alapáras  eplus2 ). Mint ahogy az ülésekért, kormányért, stb. sem számolnak fel plusz pénzt, mert benne van az árban.
Szerintem egy szett új gumi növelheti a vételárat, ha tényleg új, és jó állapotú, no meg márkás gumi (egy új szett Linglong nem sokat érne Smiley )
De egy kuka szett miatt se biztos, hogy ott kell hagyni az autót, ha az egyébként kiváló állapotú. 4 új gumit könnyebb találni, mint egy jó állapotú használt autót.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
mrsherrey
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 353



« Új hozzászólás #27 Dátum: 2016.01.27 szerda, 14:04:13 »

Újkorában benne volt a vételárban. Ez olyan, mint a fényezés. Azért is fizetsz (kérdezd BT-t, akinek azért nem gyártják még le a kocsiját, mert nem kért rá fényezést, mert egyik sem alapáras  eplus2 ). Mint ahogy az ülésekért, kormányért, stb. sem számolnak fel plusz pénzt, mert benne van az árban.
Szerintem egy szett új gumi növelheti a vételárat, ha tényleg új, és jó állapotú, no meg márkás gumi (egy új szett Linglong nem sokat érne Smiley )
De egy kuka szett miatt se biztos, hogy ott kell hagyni az autót, ha az egyébként kiváló állapotú. 4 új gumit könnyebb találni, mint egy jó állapotú használt autót.

 eljen
Naplózva

2003/07 DURATEC 1.8 125 LE (BWY) TREND - OCTANE BLUE
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #28 Dátum: 2016.01.27 szerda, 14:09:46 »

Újkorában benne volt a vételárban. Ez olyan, mint a fényezés. Azért is fizetsz (kérdezd BT-t, akinek azért nem gyártják még le a kocsiját, mert nem kért rá fényezést, mert egyik sem alapáras  eplus2 ). Mint ahogy az ülésekért, kormányért, stb. sem számolnak fel plusz pénzt, mert benne van az árban.
Szerintem egy szett új gumi növelheti a vételárat, ha tényleg új, és jó állapotú, no meg márkás gumi (egy új szett Linglong nem sokat érne Smiley )
De egy kuka szett miatt se biztos, hogy ott kell hagyni az autót, ha az egyébként kiváló állapotú. 4 új gumit könnyebb találni, mint egy jó állapotú használt autót.

Bár mondit nem vettem soha újonnan (talán suzuki volt az ilyen), de ott volt alapszín. Amúgy mindegy ez a dolog, szerintem az autó vételára, ha nem jelzik előre a problémákat, akkor úgy értendő, hogy minden jól működik rajta és minden jó állapotban van. Ez megint emberfüggő, hogy ki gondolja úgy és ki így. Lehet, hogy egy 200eHuf-os autónál az új gumik értéknövelőek, de maradjunk a megvételre alkalmas járműveknél Cheesy Cheesy
Naplózva
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #29 Dátum: 2016.01.28 csütörtök, 00:43:30 »

Az egyes ponthoz: értem, hogy te így gondolod, de a fórumon nem ez a szokás. Legalább a hahu-s linket tedd be a topik nyitó hsz-be. Ha én autót keresnék és meglátnék egy ennyi szöveggel feldobott hirdetést, szó nélkül lépnék tovább. Nem fogok elkezdeni telefonálgatni azért, hogy egyáltalán megtudjam, hogy milyen autóról van szó.
Szia,
alapvetően igazad van, nem írtam árat, mert nem biztos az eladás sem. mivel nem akarsz autót venni, nyílván nem fogsz telefonálgatni. én sem tenném.  vigyor3

legközelebb írok...

by the way, miért *** a fórum motor? fél éve szarakszik... alig akar betölteni. kb 15-20 frissítés kell mire bejön az oldal.
Naplózva
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #30 Dátum: 2016.04.18 hétfő, 23:31:24 »

eladva árában. ha ki is fizetik, akkor zárom.

thx worship
Naplózva
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #31 Dátum: 2016.04.21 csütörtök, 13:29:23 »

eladva árában. ha ki is fizetik, akkor zárom.

thx worship

 eljen Hajrá  Wink
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.067 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.