Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.01 szerda, 21:08:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK2 kombi Mondeo 1.8 (Motorhibás!!!) Gáz nélkül 100-ért vihető!!!  (Megtekintve 3618 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
mutantattila
Vendég
« Dátum: 2016.04.21 csütörtök, 13:49:41 »

Eladó 1997-es MK2 kombi Ford Mondeo 1.8 Zetec motorral profin begázosítva.
Figyelem!!! Az autó motorhibás. Pár hete még napi használatban volt, de valami lett a motorral és iszonyúan füstöl. Én gyűrű törésre gyanakszom, de nem bontottuk meg, ezért nem tudom.
Az előnyei:
-Rendezett papírok. Vizsga 2017.08.10-ig Biztosítás fizetve
-Profin begázosítva. Én tetettem bele a gázt pár éve. 50 literes pótkerék tartály van benne, tehát a  csomagtartó teljes értékű. Akkor ez nekem 160000 Ft-ba került. 8 liter gázzal simán eljár (171 Ft/liter).
-Karosszéria profin lakatolva mind a két oldalon a hátsó sárvédőíveken és a küszöbnél. Fényezve nem lett.
-Négy tök jó téli gumi van rajta.
-Tök szép és hibátlan bőr belső elöl-hátul fűthető motoros ülésekkel.
-Tökéletesen működő automata légkondi.
-Kb. fél éve az egész kipufogó rendszer cserélve az elejétől a végéig.
-Belül minden működik és hibátlan.
-A gyári MP3 lejátszós magnót adom hozzá, az nincs a képeken.
-Az autó folyamatosan karbantartva.
A hátrányai:
-A motor beteg
-A kaszni nem szép

Ha te vagy a szerelőd kiszedi a gázszettet és visszaadod, akkor 100.000 Ft-ért elvihető. Ha én szedetem ki a gázt, akkor 120000.

Tel.: 06-20-346-40-06
Email: maniactattoo@gmail.com



















« Utoljára szerkesztve: 2016.05.03 kedd, 18:02:58 írta mutantattila » Naplózva
kotta_cs
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2304



E-mail
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2016.04.25 hétfő, 10:39:50 »

a gáz a papírjaiban is benne van?
Naplózva

-=újra=-
2006 Grand Cherokee 3.0 CRD V6 Limited
Anya: 2007 Mondeo MK4 1.8TDCi
ex: 2007 Mondeo MK4 2.0TDCi
ex: 2002 Mondeo MK3 1.8 aranybogár
ex: egyéb fordok
mutantattila
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2016.04.25 hétfő, 10:47:17 »

Nem írattam be a forgalmiba, mert az egy csomó plusz teherrel jár. Ez a hatodik gázos autóm és soha nem volt beíratva, mert előnye semmi csak felesleges terhek. Amúgy minden papírja meg van a gáznak, hivatalossá tehető, ha valaki azt igényli. Az Eco-Jet rakta bele a gázt.



a gáz a papírjaiban is benne van?
Naplózva
kotta_cs
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2304



E-mail
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2016.04.25 hétfő, 10:48:51 »

Nem írattam be a forgalmiba, mert az egy csomó plusz teherrel jár. Ez a hatodik gázos autóm és soha nem volt beíratva, mert előnye semmi csak felesleges terhek. Amúgy minden papírja meg van a gáznak, hivatalossá tehető, ha valaki azt igényli. Az Eco-Jet rakta bele a gázt.

igazoltatásnál lehet probléma, ha NKH is ott van. Akkor a rendszámodba kerülhet.
Naplózva

-=újra=-
2006 Grand Cherokee 3.0 CRD V6 Limited
Anya: 2007 Mondeo MK4 1.8TDCi
ex: 2007 Mondeo MK4 2.0TDCi
ex: 2002 Mondeo MK3 1.8 aranybogár
ex: egyéb fordok
mutantattila
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2016.04.25 hétfő, 10:52:37 »

Azért ismerjük el, hogy ennek a statisztikai esélye a nullához konvergál. Smiley Természetesen mindenki a saját kockázat elemzései szerint irányítja az életét.



igazoltatásnál lehet probléma, ha NKH is ott van. Akkor a rendszámodba kerülhet.
Naplózva
kotta_cs
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2304



E-mail
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2016.04.25 hétfő, 10:55:33 »

Azért ismerjük el, hogy ennek a statisztikai esélye a nullához konvergál. Smiley Természetesen mindenki a saját kockázat elemzései szerint irányítja az életét.

Nem kötözködés képen, de apám CRV-jéről tavaly novemberben szedették le az átlátszó fóliát, mert nem volt hozzá megfelelő jelzés az üvegen és mehetett vizsgázni újra. Előtte a gumival szórakoztak nála. Szóval egyetértek, mindenki döntse el, de nagyon nem konvergál a nullához.
Naplózva

-=újra=-
2006 Grand Cherokee 3.0 CRD V6 Limited
Anya: 2007 Mondeo MK4 1.8TDCi
ex: 2007 Mondeo MK4 2.0TDCi
ex: 2002 Mondeo MK3 1.8 aranybogár
ex: egyéb fordok
mutantattila
Vendég
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2016.04.25 hétfő, 11:02:05 »

A fólia, a gumi, az utólag beépített xenon, és a gallytörő azok sláger témák a rendőröknek. Naponta hallok ilyen ügyeket. Nem hivatalos gáz miatt még soha nem hallottam, hogy bárki is ráb@szott volna, pedig egy csomó ismerősöm és haverom jár ilyen autóval. Konkrétan a gázszerelőm is így jár. Vannak betartatható és nem betartatható szabályok. Szerintem ez a gáz téma az utóbbi...



Nem kötözködés képen, de apám CRV-jéről tavaly novemberben szedették le az átlátszó fóliát, mert nem volt hozzá megfelelő jelzés az üvegen és mehetett vizsgázni újra. Előtte a gumival szórakoztak nála. Szóval egyetértek, mindenki döntse el, de nagyon nem konvergál a nullához.
Naplózva
mutantattila
Vendég
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2016.04.25 hétfő, 11:09:34 »

Még egy észrevétel... Van egy hivatalos várakozási idő a gáz berakása és a forgalmiba beíratás között. Talán egy hónap. Abban az időszakban egy kis béna füzetecske van, ami igazolja a hivatalos beszerelés tényét. Annyi a feladat, hogy minden hónapban újra ki kell tölteni a füzetecskét, ha valaki tart a lebukástól. Ha kell, akkor adok hozzá bármennyi ilyen kis nyomorult füzetet tök hivatalosan lepecsételve.




Nem kötözködés képen, de apám CRV-jéről tavaly novemberben szedették le az átlátszó fóliát, mert nem volt hozzá megfelelő jelzés az üvegen és mehetett vizsgázni újra. Előtte a gumival szórakoztak nála. Szóval egyetértek, mindenki döntse el, de nagyon nem konvergál a nullához.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2016.04.25 hétfő, 11:39:01 »

A fólia, a gumi, az utólag beépített xenon, és a gallytörő azok sláger témák a rendőröknek. Naponta hallok ilyen ügyeket. Nem hivatalos gáz miatt még soha nem hallottam, hogy bárki is ráb@szott volna, pedig egy csomó ismerősöm és haverom jár ilyen autóval. Konkrétan a gázszerelőm is így jár. Vannak betartatható és nem betartatható szabályok. Szerintem ez a gáz téma az utóbbi...

Én nem tudom, mennyire utaznak az utólagos xenonra, de nap mint nap találkozok velük.
Sokszor félszemű...

A fóliát meg végképp nem értem. Kinek fáj? Ha nem tudok belátni a másik autóba, hát nem.
A teherautóba se látok be, mert magasan van.
Ettől is tudok aludni...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
kotta_cs
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2304



E-mail
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2016.04.25 hétfő, 11:41:08 »

A fólia, a gumi, az utólag beépített xenon, és a gallytörő azok sláger témák a rendőröknek. Naponta hallok ilyen ügyeket. Nem hivatalos gáz miatt még soha nem hallottam, hogy bárki is ráb@szott volna, pedig egy csomó ismerősöm és haverom jár ilyen autóval. Konkrétan a gázszerelőm is így jár. Vannak betartatható és nem betartatható szabályok. Szerintem ez a gáz téma az utóbbi...

én kb 2002-től járok utólagos xenonnal és még soha nem volt gondom. A hétvégén is igazoltattak a discovery-vel és senkit nem zavart a csörlő, meg a vas az elején, a tetején a led fényvetők.... Szóval szerintem az, hogy mikor ki mivel hasal el eléggé meghatározhatatlan.

Naplózva

-=újra=-
2006 Grand Cherokee 3.0 CRD V6 Limited
Anya: 2007 Mondeo MK4 1.8TDCi
ex: 2007 Mondeo MK4 2.0TDCi
ex: 2002 Mondeo MK3 1.8 aranybogár
ex: egyéb fordok
mutantattila
Vendég
« Új hozzászólás #10 Dátum: 2016.04.25 hétfő, 11:46:23 »

Szerintem rámennek a könnyen bizonyítható és gyorsan pénzt hozó ügyekre. A gáz téma túl bonyolult egy átlagos képzettségű út menti pénzbeszedőnek. Soha nem bizonyítja be, hogy amit látunk az egy működő gázszett vagy egy régi, már kiszereltnek a maradéka. Szerintem ezért nem genyóznak ezzel.




én kb 2002-től járok utólagos xenonnal és még soha nem volt gondom. A hétvégén is igazoltattak a discovery-vel és senkit nem zavart a csörlő, meg a vas az elején, a tetején a led fényvetők.... Szóval szerintem az, hogy mikor ki mivel hasal el eléggé meghatározhatatlan.


Naplózva
kotta_cs
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2304



E-mail
« Új hozzászólás #11 Dátum: 2016.04.25 hétfő, 11:48:47 »

Szerintem rámennek a könnyen bizonyítható és gyorsan pénzt hozó ügyekre. A gáz téma túl bonyolult egy átlagos képzettségű út menti pénzbeszedőnek. Soha nem bizonyítja be, hogy amit látunk az egy működő gázszett vagy egy régi, már kiszereltnek a maradéka. Szerintem ezért nem genyóznak ezzel.


nekem a lökössel sem, a csörlővel sem, a xenonnal sem és egyéb kiegészítő fényberendezésekkel sem genyóztak. Szóval nem látok egyértelmű  utalást arra, hogy mivel genyóznak, vagy mivel nem  wow1
Naplózva

-=újra=-
2006 Grand Cherokee 3.0 CRD V6 Limited
Anya: 2007 Mondeo MK4 1.8TDCi
ex: 2007 Mondeo MK4 2.0TDCi
ex: 2002 Mondeo MK3 1.8 aranybogár
ex: egyéb fordok
mutantattila
Vendég
« Új hozzászólás #12 Dátum: 2016.04.25 hétfő, 11:54:59 »

Én csak az alapján alkottam véleményt, amit a környezetemben hallok. Amiket felsoroltam azokról már sokat hallottam, azokkal biztosan sokan lebuknak. Nyilván vannak kivételek. Lehet, hogy vannak területi különbségek is. Van ahol ezzel szaroznak és van ahol azzal. Gázszettes lebukásról még nem hallottam, de persze ettől függetlenül lehetséges, csak statisztikailag kisebb rá az esély. Egy csomó szabály van, amit nem tartunk be, mert elemezzük a lebukás esélyeit és az jön ki, hogy nyomassuk, mert kicsi az esély.




nekem a lökössel sem, a csörlővel sem, a xenonnal sem és egyéb kiegészítő fényberendezésekkel sem genyóztak. Szóval nem látok egyértelmű  utalást arra, hogy mivel genyóznak, vagy mivel nem  wow1
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #13 Dátum: 2016.04.26 kedd, 10:07:48 »

Nekem egy műszakimba került a gázszett legalizálása. Persze kivártam az éppen soron lévőt, és előtte kaptam új kis füzetecskét. nyes
Ellenben minden alkalommal olyan műszaki kell, ami megy okosban, ha nincs legalizálva. Mert ott bukta, ha fotóznak. De simán elintézhető, sztem nem ezzel van a baj. Sőt, ha lenne felesleges pénzem, én megvenném, és tartanám hétvégi Mondeocsapatásra. nyes
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
mutantattila
Vendég
« Új hozzászólás #14 Dátum: 2016.04.26 kedd, 10:56:07 »

Gondoltam egy olyan embernek kéne megvennie, akinek van a garázsban bontott blokkja és ért hozzá. Egy hétvége és pár üveg sör után már van is egy príma kis költségmentes autója, ami még pár évig simán gurul. Ha nem lesz jelentkező, akkor muszáj lesz nekem megcsinálni, de őszintén ehhez se időm se kedvem.



Nekem egy műszakimba került a gázszett legalizálása. Persze kivártam az éppen soron lévőt, és előtte kaptam új kis füzetecskét. nyes
Ellenben minden alkalommal olyan műszaki kell, ami megy okosban, ha nincs legalizálva. Mert ott bukta, ha fotóznak. De simán elintézhető, sztem nem ezzel van a baj. Sőt, ha lenne felesleges pénzem, én megvenném, és tartanám hétvégi Mondeocsapatásra. nyes
Naplózva
kotta_cs
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2304



E-mail
« Új hozzászólás #15 Dátum: 2016.04.26 kedd, 15:34:39 »

Gondoltam egy olyan embernek kéne megvennie, akinek van a garázsban bontott blokkja és ért hozzá. Egy hétvége és pár üveg sör után már van is egy príma kis költségmentes autója, ami még pár évig simán gurul. Ha nem lesz jelentkező, akkor muszáj lesz nekem megcsinálni, de őszintén ehhez se időm se kedvem.


Az a baj, akit tudom, hogy érdekelne, az csak javítva venné meg, mert nem is ért hozzá, meg lakótelepen lakik, de akkor meg nem ennyiért adnád.
Naplózva

-=újra=-
2006 Grand Cherokee 3.0 CRD V6 Limited
Anya: 2007 Mondeo MK4 1.8TDCi
ex: 2007 Mondeo MK4 2.0TDCi
ex: 2002 Mondeo MK3 1.8 aranybogár
ex: egyéb fordok
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.059 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.