Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.03.28 csütörtök, 12:51:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Szavazás
Kérdés: Kinek mi fér bele anyaglilag egy nagytalit illetően?  (Szavazás lezárva: 2016.06.06 hétfő, 13:31:01)
Üzemanyag oda-vissza, + mindent magamnak intézek, csak placc legyen. Tehát az eddigi szokásos 500Ft/autó, + 500Ft/fő - 5 (12.5%)
+ az 1-höz: további 2-3E Ft/autó, egy jobb (igényeinket jobban kielégítő) placcra(eddig kb 4-5E/autó/1fő + üa) - 6 (15%)
+ az 1-2-höz: további 2-3E Ft/fő vmi egyszerűbb programra (10perc gokart, vagy 15 perc quad, vagy egyéb ebben az összegben) (eddig kb 7-8E/autó/1fő +üa) - 14 (35%)
+ az 1-2-3-hoz: további 4-5E Ft/fő vmi egyszerűbb programra (2x10perc gokart, vagy 2x15 perc quad, vagy egyéb ebben az összegben) (eddig kb 8-9E/autó/1fő +üa) - 4 (10%)
Ha nagyon jó a hely és a programlehetőség, akkor még 15-20E is játszhat cakk-pakk - 11 (27.5%)
Összes szavazó: 38

Oldalak: 1 2 [3] 4   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mi legyen a Nagytalikkal, hogy tényleg nagy legyen?  (Megtekintve 82652 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #100 Dátum: 2016.05.22 vasárnap, 16:44:36 »

Tudja a fene, ez a kemping is egy külön életforma. Ameddig olyan kifogások vannak, hogy messze van, meg pálya matricát kell venni, ki fog beruházni egy 30e-40e Ft-os sátorra?
szerintem ez Cak akkor kifogás ha úgy gondolja az ember hogy nem is akar Oda menni csak nem akarja konkrétan megmondani. Való igaz madarasra gyakorlatilag semmit nem aldoznek hogy elmenjek.  De ha valamiben látok fantáziát akkor pont nem érdekel az a 3000 Ft-os pálya matrica . Sajnos én most 2800 km-re vahyok még Pestről is úgyhogy nagyon nehezen modulok mert minden sok pénz és sok idő . De van amikor csak egy hosszú hétvégére is hazamehyek ha sikerül. 
Szerintem a tavolsagos meg a matricás dolgok csak kifogások .
Sokan még lusták is kimozdulni ha elegük van a hétköznapi hajtasbol örülnék hogy hét végén semmit sem csinálnak csak otthon doglenek.  Ha nem ilyen rohanás lenne az élete az embereknek akkor szánnak időt talán rá
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #101 Dátum: 2016.05.22 vasárnap, 16:59:12 »

Angel-nek küldtem el, Domi tudott róla, AndyA is, mert a moderátori fórumon beszéltük meg. Nem vagyok nyomdász, valami technaikai gond volt, méret, felbontás, akármi.

Egyrészt a kép beégett volt, azaz nagyon fekete, és vagy felbontás gond volt, vagy RGB, már nem emlékszem.
Megírtam annak aki csinálta, nem történt semmi.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #102 Dátum: 2016.05.22 vasárnap, 17:01:03 »

Tudja a fene, ez a kemping is egy külön életforma. Ameddig olyan kifogások vannak, hogy messze van, meg pálya matricát kell venni, ki fog beruházni egy 30e-40e Ft-os sátorra?

Hát ezzel teljesen egyetértek.  vigyor3
Én sem ugrálok a kempingezésért.
De a találka bárhol lehet, max nem alszom ott.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #103 Dátum: 2016.05.22 vasárnap, 19:18:24 »

Hadd mondjam el én is, szerintem hogy kellene.
Először is kellene egy szervező. Kb két dolgot kell tudnia: legyen elég ideje/türelme/lelkesedése, és minimális szinten értsen a szervezéshez.
Ilyen emberünk van több is, nevet nem írok, más fa..val a csalánt elv miatt.
Ha többen jelentkeznek, szavazunk róla, vagy ők egyezzenek meg.
Ha ez megvan, neki kellene indítani egy szavazást/közvéleménykutatást, hogy milyen helyszínen szeretnénk, mi legyen, és így tovább.
Ha megvan, mit szeretne a nép, kiválasztani a helyszínt, remélhetőleg szavazás alapján, és mehet a szervezés.
Szétosztani a feladatokat felelősökre. Pl Joe remekül össze tudja szedni a pénzt, és rendben is van: ha vállalja, ezt rábízhatjuk.
A kaját vállalom én.
Ki kellene írni egy kártyaterv pályázatot, amelyik nyer, az legyártani. Ha kell, ezt is vállalom én.
Eddig a kötelező körök, és most jön a lényeg: programok.
Van egy csomó jómunkásunk, diagnosztánk, önjelölt szerelőnk: ezeket be kell vonni.
Szervezni kresz tesztet, a Zsoel részeg szemüvegje is jó móka, lehetne ismét krétarajzverseny, gyerekeknek foglalkozás, csinálhatnánk mondeós kvízt, íjlövészet, légpuskázás, zsákbanfutás, mittudomén.
Aki(k) ezt vállaják, intézik a felszerelést.
Kellene egy-két hostes (ismert tagok), akik segítenek az újaknak beilleszkedni.
Kellene ismét oklevél, hírlevél, mittudomén.
Én ezen az úton indulnék el...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37274


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #104 Dátum: 2016.05.22 vasárnap, 19:40:37 »

Hadd mondjam el én is, szerintem hogy kellene.
Először is kellene egy szervező. Kb két dolgot kell tudnia: legyen elég ideje/türelme/lelkesedése, és minimális szinten értsen a szervezéshez.
Ilyen emberünk van több is, nevet nem írok, más fa..val a csalánt elv miatt.
Ha többen jelentkeznek, szavazunk róla, vagy ők egyezzenek meg.
Ha ez megvan, neki kellene indítani egy szavazást/közvéleménykutatást, hogy milyen helyszínen szeretnénk, mi legyen, és így tovább.
Ha megvan, mit szeretne a nép, kiválasztani a helyszínt, remélhetőleg szavazás alapján, és mehet a szervezés.
Szétosztani a feladatokat felelősökre. Pl Joe remekül össze tudja szedni a pénzt, és rendben is van: ha vállalja, ezt rábízhatjuk.
A kaját vállalom én.
Ki kellene írni egy kártyaterv pályázatot, amelyik nyer, az legyártani. Ha kell, ezt is vállalom én.
Eddig a kötelező körök, és most jön a lényeg: programok.
Van egy csomó jómunkásunk, diagnosztánk, önjelölt szerelőnk: ezeket be kell vonni.
Szervezni kresz tesztet, a Zsoel részeg szemüvegje is jó móka, lehetne ismét krétarajzverseny, gyerekeknek foglalkozás, csinálhatnánk mondeós kvízt, íjlövészet, légpuskázás, zsákbanfutás, mittudomén.
Aki(k) ezt vállaják, intézik a felszerelést.
Kellene egy-két hostes (ismert tagok), akik segítenek az újaknak beilleszkedni.
Kellene ismét oklevél, hírlevél, mittudomén.
Én ezen az úton indulnék el...

Ez:  eljen

Mi a háttérben arról beszélgettünk még, hogy lehetne gokart, ezzel gyorsulni, vagy ügyességi pályát csinálni. Emeli a költségeket, viszont szerintem nagyon jó program! Nem a saját autóját gyilkolja senki, hanem ezeket, és mégis autós program.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #105 Dátum: 2016.05.22 vasárnap, 19:53:23 »

Az a baj, hogy továbbra is úgy veszitek ki a disznónak a máját, hogy nem szúrjátok le előtte: előreszaladtok, hogy mi lenne jó, ha lenne, DE nincs "nép", nincs a nagytalihoz elég ember, nincs "rendes" nagytali.
A Mondeo klub az egy alapvetően interneten szerveződő közösség, tehát meghatározó része a társulatnak, a társulat életének, a jövőjének, egyáltalán a létezésének a KOMMUNIKÁCIÓ. Ez a motorja mindennek.
S jelenleg ez nem működik.
Ennek több oka van:
- a fake tizenezer tag miatt (akik felének 0 hsz-a van...), nem lehet egy nyamvadt köremailt kiküldeni az aktív tagok között (akik létszámát én max 200ra tippelem),
- magán a fórumon sem úgy van "reklámozva" a mini- és nagytali, hogy mindenkihez eljusson az infó,
- további a fenti 2 dologra épülő egyéb más dolog.
Csak a facebookra ne építsetek, mert nemsokára az lesz a menő, aki nincs fent... Wink
Amíg a fentiek nincsenek megoldva, addig soha nem fogjuk magunkat összeverbuválni annyira, hogy a személyes kapcsolatok erőssége jobban összekovácsolja a tagokat, ebből kifolyólag, hogy a nagytali tényleg nagy legyen.
Utána lehet beszélni konkrét dolgokról.
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26957


E-mail
« Új hozzászólás #106 Dátum: 2016.05.22 vasárnap, 20:14:59 »

Német Mondeo találkozó:

http://www.mondeomk3.de/index.php/Thread/17772-7-Mondeo-MK3-Bayern-Treffen-am-Großen-Brombachsee-2016-15-07-2016-17-07-2016/

Jó vicc... Nekik kicsit mások a (főleg anyagi) lehetőségeik. A klubnak is, a tagoknak is.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Waterminator
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177


30-9333-485


E-mail
« Új hozzászólás #107 Dátum: 2016.05.22 vasárnap, 20:20:47 »

Sziasztok!

Angel és Szjani írása, pontosan az én gondolataimat foglalta össze. Csak azért ennyit írok hozzá, mert szükségtelennek tartom bemásolni ide.

Ahogy azt "Snow elnök Úr" is mondta az Éhezők Viadalában. "és soha ne hagyjon el Benneteket a remény"
Tehát beszéljünk, ha kell sokat erről, mert a kommunikáció a klubélet alapja szerintem is.

István
Naplózva

2005.MK3. 2.0 TDCI Ghia. sedan FMBA 6 seb. 131 le 490.000Km
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #108 Dátum: 2016.05.22 vasárnap, 23:55:53 »

Ez:  eljen

Mi a háttérben arról beszélgettünk még, hogy lehetne gokart, ezzel gyorsulni, vagy ügyességi pályát csinálni. Emeli a költségeket, viszont szerintem nagyon jó program! Nem a saját autóját gyilkolja senki, hanem ezeket, és mégis autós program.
A gokartot a velencei talin felvetett ötlet alapján én dobtam be, de nyilván nem úgy, hogy a nagytalira viszünk gokartot, hanem hogy oda tesszük a nagytalit, ahol van gokart Wink Talán GSR mondta, hogy Miskolc mellett hoztak létre valami kifejezetten jó kalandparkot, gokart, és quad lehetőséggel. Nem néztem utána, de nyilván akad valami kiszolgálóegység is mellette (WC, kaja, szállás, stb).
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23819


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #109 Dátum: 2016.05.23 hétfő, 01:18:40 »

A gokartot a velencei talin felvetett ötlet alapján én dobtam be, de nyilván nem úgy, hogy a nagytalira viszünk gokartot, hanem hogy oda tesszük a nagytalit, ahol van gokart Wink Talán GSR mondta, hogy Miskolc mellett hoztak létre valami kifejezetten jó kalandparkot, gokart, és quad lehetőséggel. Nem néztem utána, de nyilván akad valami kiszolgálóegység is mellette (WC, kaja, szállás, stb).
http://avalonpark.hu
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37274


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #110 Dátum: 2016.05.23 hétfő, 08:22:50 »

A gokartot a velencei talin felvetett ötlet alapján én dobtam be, de nyilván nem úgy, hogy a nagytalira viszünk gokartot, hanem hogy oda tesszük a nagytalit, ahol van gokart Wink Talán GSR mondta, hogy Miskolc mellett hoztak létre valami kifejezetten jó kalandparkot, gokart, és quad lehetőséggel. Nem néztem utána, de nyilván akad valami kiszolgálóegység is mellette (WC, kaja, szállás, stb).

Én azért csak megkérdezném, hogy mennyivel drágább, ha elhozzánk nekünk a mi helyszínünkre.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22907


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #111 Dátum: 2016.05.23 hétfő, 08:31:12 »

Te el is olvasod amit irok vagy csak valaszolgatsz ami neked tetszik? Irtam hogy azzal az indokkal utasitottak el hogy mar van kartyaterv, nem kell masik. Most meg kiderult hogy nincs is. Na ez a baj hogy sokan a semmire okosak itt.

Igen. Wink
Amire én reagáltam, abban nem írtad, így olvasni sem tudtam ilyet. Wink
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22907


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #112 Dátum: 2016.05.23 hétfő, 08:32:31 »

Igazad van, két napja írta....

Vicc, jól írod. Írtam, hogy akkor intézem az anyagiakat, ha minden sinen van. Erre nem jött válasz. Én sehol nem találkoztam olyannal, hogy a létezik terv, olyannal meg pláne, hog rossz... szomoru1
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22907


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #113 Dátum: 2016.05.23 hétfő, 08:34:04 »

Hadd mondjam el én is, szerintem hogy kellene.
Először is kellene egy szervező. Kb két dolgot kell tudnia: legyen elég ideje/türelme/lelkesedése, és minimális szinten értsen a szervezéshez.
Ilyen emberünk van több is, nevet nem írok, más fa..val a csalánt elv miatt.
Ha többen jelentkeznek, szavazunk róla, vagy ők egyezzenek meg.
Ha ez megvan, neki kellene indítani egy szavazást/közvéleménykutatást, hogy milyen helyszínen szeretnénk, mi legyen, és így tovább.
Ha megvan, mit szeretne a nép, kiválasztani a helyszínt, remélhetőleg szavazás alapján, és mehet a szervezés.
Szétosztani a feladatokat felelősökre. Pl Joe remekül össze tudja szedni a pénzt, és rendben is van: ha vállalja, ezt rábízhatjuk.
A kaját vállalom én.
Ki kellene írni egy kártyaterv pályázatot, amelyik nyer, az legyártani. Ha kell, ezt is vállalom én.
Eddig a kötelező körök, és most jön a lényeg: programok.
Van egy csomó jómunkásunk, diagnosztánk, önjelölt szerelőnk: ezeket be kell vonni.
Szervezni kresz tesztet, a Zsoel részeg szemüvegje is jó móka, lehetne ismét krétarajzverseny, gyerekeknek foglalkozás, csinálhatnánk mondeós kvízt, íjlövészet, légpuskázás, zsákbanfutás, mittudomén.
Aki(k) ezt vállaják, intézik a felszerelést.
Kellene egy-két hostes (ismert tagok), akik segítenek az újaknak beilleszkedni.
Kellene ismét oklevél, hírlevél, mittudomén.
Én ezen az úton indulnék el...

Én jövő tavaszra simán vállalok egy autós találkozó leszervezését!!! Persze Madaras szóba sem jöhet! hehe

De ehhez az is kell, ha tényleg felajánlod a kaját, akkor az legyen is meg. eljen

A többire meg szerzünk embert. nyes
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22907


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #114 Dátum: 2016.05.23 hétfő, 08:37:04 »


Csak a facebookra ne építsetek, mert nemsokára az lesz a menő, aki nincs fent... Wink


Mindig is az volt a menő. nyes

Egyébként meg rosszul látod. Pont a facebook-on szerveződik a GinJoy féle Mondeo találkozó évről-évre, amin sztem simán 60 körüli autó vesz részt...
De nem működik az, hogy kiteszek egy postot, azt jóság van. Aki kezeli a facebook oldalt, annak kampányokat kéne csinálni kb 2 naponta a tali előtt 2-3 hónappal már... Különben nem jut el senkihez sem a híre... szomoru1
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37274


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #115 Dátum: 2016.05.23 hétfő, 09:09:31 »

Mindig is az volt a menő. nyes

Egyébként meg rosszul látod. Pont a facebook-on szerveződik a GinJoy féle Mondeo találkozó évről-évre, amin sztem simán 60 körüli autó vesz részt...
De nem működik az, hogy kiteszek egy postot, azt jóság van. Aki kezeli a facebook oldalt, annak kampányokat kéne csinálni kb 2 naponta a tali előtt 2-3 hónappal már... Különben nem jut el senkihez sem a híre... szomoru1

Felül volt rögzítve az esemény, több mint 9e embert ért el!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #116 Dátum: 2016.05.23 hétfő, 09:16:18 »

Felül volt rögzítve az esemény, több mint 9e embert ért el!

akkor 9000 emberből 35 autó az sikertörténet?
Naplózva
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #117 Dátum: 2016.05.23 hétfő, 09:17:19 »

akkor 9000 emberből 35 autó az sikertörténet?

És az a 35 se a pofakönyvről értesült...
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #118 Dátum: 2016.05.23 hétfő, 09:43:43 »

Az a baj, hogy továbbra is úgy veszitek ki a disznónak a máját, hogy nem szúrjátok le előtte: előreszaladtok, hogy mi lenne jó, ha lenne, DE nincs "nép", nincs a nagytalihoz elég ember, nincs "rendes" nagytali.
A Mondeo klub az egy alapvetően interneten szerveződő közösség, tehát meghatározó része a társulatnak, a társulat életének, a jövőjének, egyáltalán a létezésének a KOMMUNIKÁCIÓ. Ez a motorja mindennek.
S jelenleg ez nem működik.
Ennek több oka van:
- a fake tizenezer tag miatt (akik felének 0 hsz-a van...), nem lehet egy nyamvadt köremailt kiküldeni az aktív tagok között (akik létszámát én max 200ra tippelem),
- magán a fórumon sem úgy van "reklámozva" a mini- és nagytali, hogy mindenkihez eljusson az infó,
- további a fenti 2 dologra épülő egyéb más dolog.
Csak a facebookra ne építsetek, mert nemsokára az lesz a menő, aki nincs fent... Wink
Amíg a fentiek nincsenek megoldva, addig soha nem fogjuk magunkat összeverbuválni annyira, hogy a személyes kapcsolatok erőssége jobban összekovácsolja a tagokat, ebből kifolyólag, hogy a nagytali tényleg nagy legyen.
Utána lehet beszélni konkrét dolgokról.

A fake, illete nam fake, csak szimplán évek óta nem használt regek gyomlálására ismételten, már sokadszorra felajánlottam a segítségemet.

Egyébként nem tévedtél nagyot. Az elmúlt 365 napban 220 tag volt aktív. Ennyien jelentkeztek be. A 11+e tagból ~10.800 egy évnél régebben lépett be.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22907


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #119 Dátum: 2016.05.23 hétfő, 10:16:47 »

A fake, illete nam fake, csak szimplán évek óta nem használt regek gyomlálására ismételten, már sokadszorra felajánlottam a segítségemet.

Egyébként nem tévedtél nagyot. Az elmúlt 365 napban 220 tag volt aktív. Ennyien jelentkeztek be. A 11+e tagból ~10.800 egy évnél régebben lépett be.

Most komolyan. Mi köze a kettőnek egymáshoz?
Ha 220 aktív tagunk van, akkor annak el kell küldeni az e-mailt-t, és kész. Vagy pü-t. Ha legyűjthető ez az infó külön is, akkor az Ő e-mail címük is legyűjthető külön...

Sztem itt nem a sok meglévő reggel van a hiba. nyes wave
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #120 Dátum: 2016.05.23 hétfő, 10:28:51 »

Most komolyan. Mi köze a kettőnek egymáshoz?
Ha 220 aktív tagunk van, akkor annak el kell küldeni az e-mailt-t, és kész. Vagy pü-t. Ha legyűjthető ez az infó külön is, akkor az Ő e-mail címük is legyűjthető külön...

Sztem itt nem a sok meglévő reggel van a hiba. nyes wave

Én is letojom, hogy hányan vagyunk, csak akkor ne mondjuk azt, hogy nem tudunk kiküldeni infót az utolsó 1 évben aktívaknak.
Én továbbra is törölném a 10.800 tagot. Nem szégyen az, hogy 200an vagyunk. Az is szép szám.
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #121 Dátum: 2016.05.23 hétfő, 10:55:01 »


Nagytali helyszínnek (sok program lehetőséggel):
http://www.sarlospuszta.hu/bemutat.html

Ahogyan érdekes lehet nekünk:
- egész nap itt lenni, sütögetni (aki nem akar, annak főzhetnek is itt), + a hotelben elérhető egyéb progik, http://www.sarlospuszta.hu/pdf/csapatepito.pdf
- napközben lehetne opciósan quadozni (nagyon jó a pályájuk),
- vmint opciósan az igazán benzinvérűek napközben átugorhatnak (kb 15percre van) az euroringre gokartozni. (vagy lehet délelőtt itt kezdeni, aki akar gokartozni)

Jó nagy a placc, fű, fa, bokor, tó, quadpálya, stb. nekem bejött, amikor csináltunk itt egy céges bulit.
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
Szili
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 450


+36309729832


E-mail
« Új hozzászólás #122 Dátum: 2016.05.23 hétfő, 11:14:12 »

Nagytali helyszínnek (sok program lehetőséggel):
http://www.sarlospuszta.hu/bemutat.html

Ahogyan érdekes lehet nekünk:
- egész nap itt lenni, sütögetni (aki nem akar, annak főzhetnek is itt), + a hotelben elérhető egyéb progik, http://www.sarlospuszta.hu/pdf/csapatepito.pdf
- napközben lehetne opciósan quadozni (nagyon jó a pályájuk),
- vmint opciósan az igazán benzinvérűek napközben átugorhatnak (kb 15percre van) az euroringre gokartozni. (vagy lehet délelőtt itt kezdeni, aki akar gokartozni)

Jó nagy a placc, fű, fa, bokor, tó, quadpálya, stb. nekem bejött, amikor csináltunk itt egy céges bulit.

Megnéztem amit tudtam,nekem tetszik.Nincs messze (kb 62km,1 óra),szép a táj és rengeteg programból lehet választani.
Naplózva

2004.08... Ford Mondeo 2.0 TDCi GHIA  5 ajtó,EGR OFF,Visteon szabadonfutó, 1 db kormány,4 alukerék+1 pot stb.
R 1 3 5  
 └-┼┼┤   
   2 4 6
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37274


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #123 Dátum: 2016.05.23 hétfő, 12:05:32 »

akkor 9000 emberből 35 autó az sikertörténet?

Nem...
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37274


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #124 Dátum: 2016.05.23 hétfő, 12:07:10 »

Nagytali helyszínnek (sok program lehetőséggel):
http://www.sarlospuszta.hu/bemutat.html

Ahogyan érdekes lehet nekünk:
- egész nap itt lenni, sütögetni (aki nem akar, annak főzhetnek is itt), + a hotelben elérhető egyéb progik, http://www.sarlospuszta.hu/pdf/csapatepito.pdf
- napközben lehetne opciósan quadozni (nagyon jó a pályájuk),
- vmint opciósan az igazán benzinvérűek napközben átugorhatnak (kb 15percre van) az euroringre gokartozni. (vagy lehet délelőtt itt kezdeni, aki akar gokartozni)

Jó nagy a placc, fű, fa, bokor, tó, quadpálya, stb. nekem bejött, amikor csináltunk itt egy céges bulit.


Ez nem rossz!  eljen
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #125 Dátum: 2016.05.23 hétfő, 12:11:54 »

Ez nem rossz!  eljen

Tervezek ide egy bejárást a következő miniről.
Még most egyeztetek Domival délután.
Utána tudnánk több infót is, meg fotózni akarok majd, hogy a mi aspektusunkból mi lehet érdekes.
Ketten biztosan mennénk, de ha vkinek még van kedve, szintén jöhet megnézni, velem még +2 ember tud jönni.
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #126 Dátum: 2016.05.23 hétfő, 12:18:34 »

Mindig is az volt a menő. nyes

Egyébként meg rosszul látod. Pont a facebook-on szerveződik a GinJoy féle Mondeo találkozó évről-évre, amin sztem simán 60 körüli autó vesz részt...
De nem működik az, hogy kiteszek egy postot, azt jóság van. Aki kezeli a facebook oldalt, annak kampányokat kéne csinálni kb 2 naponta a tali előtt 2-3 hónappal már... Különben nem jut el senkihez sem a híre... szomoru1
az biztos nem mert én semmit sem szervezek
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #127 Dátum: 2016.05.23 hétfő, 12:27:31 »

Csináljunk pls egy felmérést magunk között, hogy kinek mi fér bele anyaglilag egy nagytalit illetően.
Lehet ez is a kérdés egy névnélküli szavazáson.
válaszok:
1. üzemanyag oda-vissza, + mindent magamnak intézek csak placc legyen, tehát az eddigi szokásos 500Ft/autó, + 500Ft/fő
2. + az 1.-höz: további 2-3E Ft/autó egy jobb (igényeinket jobban kielégítő) placcra, (eddig kb 4-5E/autó/1fő + üa)
3. + az 1-2-höz: további 2-3E Ft/fő vmi egyszerűbb programra (10perc gokart, vagy 15 perc quad, vagy egyéb ebben az összegben) (eddig kb 7-8E/autó/1fő +üa)
4. + az 1-2-höz: további 4-5E Ft/fő vmi egyszerűbb programra (2x10perc gokart, vagy 2x15 perc quad, vagy egyéb ebben az összegben) (eddig kb 8-9E/autó/1fő +üa)
5. ha nagyon jó a hely és a programlehetőség, akkor még 15-20E is játszhat cakk-pakk,

Én nem tudok itt szavazást csinálni, aki tud, csinálja meg nekem kérlek, s hirdesse szét az 5 általános topikban is! thx  worship
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22907


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #128 Dátum: 2016.05.23 hétfő, 13:33:47 »

Csináljunk pls egy felmérést magunk között, hogy kinek mi fér bele anyaglilag egy nagytalit illetően.

Én inkább konkrét dolgokra szavaznék. Azaz mondjuk meg, hogy van ez-az-amaz, kinek melyik jön be, melyik fér bele, van e értelme belekezdeni a szervezésbe. Én első olvasatra max a 3-asig mennék el, de az is lehet, hogy az általad említett hely úgy, ahogy van beleférne...

De nézzük meg, hogy mi jön ki belőle.
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #129 Dátum: 2016.05.23 hétfő, 14:14:03 »

Én inkább konkrét dolgokra szavaznék. Azaz mondjuk meg, hogy van ez-az-amaz, kinek melyik jön be, melyik fér bele, van e értelme belekezdeni a szervezésbe. Én első olvasatra max a 3-asig mennék el, de az is lehet, hogy az általad említett hely úgy, ahogy van beleférne...

De nézzük meg, hogy mi jön ki belőle.

Először nézzük meg ezt sztem, hogy elméletileg meddig nyújtózkodhatunk.
Vagy konkrétizáljuk max a gokart-quadig.
Az Euroringen az 1óra/4gokart pályabérlet foglalva 56E, ami 24 futamjegyet jelent, (1futam:8perc + 2perc pihi, átülés -> 1h: 6 futam), így egy futamjegy kerekítve 2400ft.
Egy ember vehet több futamjegyet is, de 2nél többet nem érdemes /fő, mert fárasztó ám! Zsinórban főleg, 3 futamra már edzettnek kell lenni, főleg felkarban!

A Sarlóspusztai kalandok árai itt vannak:
http://kalandliget.hu/araink/
csoportban lehet még kedvezmény is, de nem egetverőek az összegek, így kb a max 10% kedvezmény még nem oszt-nem szoroz.

A bejárás után lesz majd pontosabb infó is, de addig is jó lenne tudni, hogy milyen pozícióból tárgyaljunk ott.

Ha a szavazáskészítőnek van kedve, a fenti link alapján egy második szavazógépen szavaztathat konkrét programra is a gokart-quadon felül, s akkor már többet tudnánk.
« Utoljára szerkesztve: 2016.05.23 hétfő, 14:18:21 írta SzJani » Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26653


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #130 Dátum: 2016.05.23 hétfő, 15:08:56 »

Estleg nem szervezünk közösen a Focus klubbal?

Talán jönnek akkor csajok is, de ha nem is, akkor lesz mit fikázni, meg alázni...  nyes vigyor3
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #131 Dátum: 2016.05.23 hétfő, 15:54:28 »

Estleg nem szervezünk közösen a Focus klubbal?

Talán jönnek akkor csajok is, de ha nem is, akkor lesz mit fikázni, meg alázni...  nyes vigyor3

Nem.
(még nem).
Én kíváncsi vagyok, hogy ha odatesszük magunkat, akkor mit tudunk összehozni.
Utána ki lehet maxolni focus klubra is.
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #132 Dátum: 2016.05.23 hétfő, 15:54:41 »

Akkor marketing nélkül eddig 5 szavazat érkezett 2 órán belül.
Most szórok infót az általános topikokba is.
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #133 Dátum: 2016.05.23 hétfő, 16:17:09 »

Beszéltem Sarlóspusztával. Van konkrét ember, aki vár minket jún.03. 17.30-18.00között. Domi és én megyünk. Ha vki akar jönni még, jöjjön, nézze meg. Velem 2 ember tud még jönni. A kapott infókat majd publikáljuk. Autóstalis szemmel fogunk fotózni is.
(Ősz itt már kilőve. 2017 májusban még 3 szombat szabad. Kb 1-2-3 hónapon belül lépni kell, ha pl ide szeretnénk menni jövőre.)
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22907


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #134 Dátum: 2016.05.23 hétfő, 16:18:50 »

Beszéltem Sarlóspusztával. Van konkrét ember, aki vár minket jún.03. 17.30-18.00között. Domi és én megyünk. Ha vki akar jönni még, jöjjön, nézze meg. Velem 2 ember tud még jönni. A kapott infókat majd publikáljuk. Autóstalis szemmel fogunk fotózni is.
(Ősz itt már kilőve. 2017 májusban még 3 szombat szabad. Kb 1-2-3 hónapon belül lépni kell, ha pl ide szeretnénk menni jövőre.)

Az minitali, hahóóó. vigyor3
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #135 Dátum: 2016.05.23 hétfő, 16:30:38 »

Az minitali, hahóóó. vigyor3
A GDI-vel visszaérünk hamar  vigyor3 Meg a Nagytali szervezésért beáldozunk ennyit.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #136 Dátum: 2016.05.23 hétfő, 16:36:58 »

A GDI-vel visszaérünk hamar  vigyor3 Meg a Nagytali szervezésért beáldozunk ennyit.

Domi,
ha nem jelentkezik be más pár napon belül, akkor mehetünk nem minis időpontban is részemről.
Meddig várjunk?
(GTDi bazze...)
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #137 Dátum: 2016.05.23 hétfő, 16:59:45 »

Domi,
ha nem jelentkezik be más pár napon belül, akkor mehetünk nem minis időpontban is részemről.
Meddig várjunk?
(GTDi bazze...)
Én minden nap f5-ig vagyok, utána jó. De ha te úgyis eljössz már Pestig pénteken, akkor szerintem menjünk akkor. Most lemaradunk 1,5 óráról a miniről. 2 hét múlva úgyis lesz másik Smiley Meg kajálásra visszaérünk. Szerintem ne variáljunk. Pláne, ha már beszéltél velük, és várnak minket.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26653


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #138 Dátum: 2016.05.23 hétfő, 19:28:19 »

Azt szeretném kérdezni, hogy mi az a 1. 2. 3. ? Mit kell összeadnom? Mert 1+2+3 az 6. Meg, hogy a +üa azt jelenti, hogy ti fizetitek a gázolajat is nekem?

 eplus2 vigyor3 beka3 hehe
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
gordon24
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75



E-mail
« Új hozzászólás #139 Dátum: 2016.05.23 hétfő, 19:41:13 »

Hali!

Ugyan én még egy talin sem voltam, de nekem speciel a velencei helyszín tök szimpatikus, de eddig egyszer sem alakult úgy, hogy el tudjak menni. Idén majdnem sikerült, de aztán közbe jött egy dolog.

Meg az autót is szeretném még megcsinosítani, a talira :-)

MKI és 22 éves, de attól még elég atom :-)

A lényeg, hogy szavaztam és ha lesz még idén vagy valami szeretnék eljutni..
Naplózva

Mondeo MKI '94 1800 cm3 Benya
ManoWar
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173


« Új hozzászólás #140 Dátum: 2016.05.24 kedd, 08:58:13 »


Szervusztok!


Nem tudom, hogy mikor került ide (is) egy szavazás, én tegnap este vettem észre... Az enni-, és innivaló közös beszerzését hiányolom belőle; bár a programok "rovatba" akár bele is lehet érteni...
Naplózva
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #141 Dátum: 2016.05.24 kedd, 09:12:39 »

Szervusztok!


Nem tudom, hogy mikor került ide (is) egy szavazás, én tegnap este vettem észre... Az enni-, és innivaló közös beszerzését hiányolom belőle; bár a programok "rovatba" akár bele is lehet érteni...


Ne oda értsd. A "mindent magamnak intézek"-be értsd.
Egyelőre az anyagi helyzetünket mérjük fel. Később konkretizálunk.
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #142 Dátum: 2016.05.24 kedd, 09:13:53 »

Eddig a 21 szavazatból azért látszik, hogy mindenképpen adaptívra kell szervezni egy ilyen találkozót opciós programokkal, hogy mindenkinek megfeleljen.
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #143 Dátum: 2016.05.24 kedd, 09:39:52 »

Eddig a 21 szavazatból azért látszik, hogy mindenképpen adaptívra kell szervezni egy ilyen találkozót opciós programokkal, hogy mindenkinek megfeleljen.

Elég nagy a szórás. Én valami olyasmit látok jónak, ahol sok lehetősg van, de semmi sem kötelező. Gokart, quad, közös kaja, stb, de aki nem akarja, az nem veszi igénybe. Aki akar, az köröm közül eszi a párizsis zsemlét, és csak nézi a gokartot, de ott van, beszélget, élvezi a társaságot, hangulatot. Így neki nem kerül sokba, de az élmény ottvan. Aki meg akar, és belefér neki, annak ott a gokart, a quad, a fejadagos marhapörkölt, csevap, akármi. Így mindneki egy helyen van, de mindenki a saját pénztárcájának megfelelő összeget költ.
De ahogy látom, te is erre gondoltál  Wink
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37274


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #144 Dátum: 2016.05.24 kedd, 11:29:46 »

Elég nagy a szórás. Én valami olyasmit látok jónak, ahol sok lehetősg van, de semmi sem kötelező. Gokart, quad, közös kaja, stb, de aki nem akarja, az nem veszi igénybe. Aki akar, az köröm közül eszi a párizsis zsemlét, és csak nézi a gokartot, de ott van, beszélget, élvezi a társaságot, hangulatot. Így neki nem kerül sokba, de az élmény ottvan. Aki meg akar, és belefér neki, annak ott a gokart, a quad, a fejadagos marhapörkölt, csevap, akármi. Így mindneki egy helyen van, de mindenki a saját pénztárcájának megfelelő összeget költ.
De ahogy látom, te is erre gondoltál  Wink

Ez így:  eljen
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #145 Dátum: 2016.05.26 csütörtök, 22:31:03 »

Elég nagy a szórás. Én valami olyasmit látok jónak, ahol sok lehetősg van, de semmi sem kötelező. Gokart, quad, közös kaja, stb, de aki nem akarja, az nem veszi igénybe. Aki akar, az köröm közül eszi a párizsis zsemlét, és csak nézi a gokartot, de ott van, beszélget, élvezi a társaságot, hangulatot. Így neki nem kerül sokba, de az élmény ottvan. Aki meg akar, és belefér neki, annak ott a gokart, a quad, a fejadagos marhapörkölt, csevap, akármi. Így mindneki egy helyen van, de mindenki a saját pénztárcájának megfelelő összeget költ.
De ahogy látom, te is erre gondoltál  Wink

Igen, kb uezt írtam le.
Wink
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #146 Dátum: 2016.05.26 csütörtök, 22:32:45 »

Ahogy látom akkor a nagyon aktív tagok száma: 32.  smile
A szavazás végeredménye a Domi által írtakat igazolja.
Aminek örülök, hogy komolyabb programokra is lehet igény, így legalább adott helyszínek lehetőségeinél van tárgyalási alap, lehet "mit ígérni".
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48439



« Új hozzászólás #147 Dátum: 2016.05.27 péntek, 06:01:25 »

Ahogy látom akkor a nagyon aktív tagok száma: 32.  smile
A szavazás végeredménye a Domi által írtakat igazolja.
Aminek örülök, hogy komolyabb programokra is lehet igény, így legalább adott helyszínek lehetőségeinél van tárgyalási alap, lehet "mit ígérni".
még ne lásd.nem járt le a határidő.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #148 Dátum: 2017.04.05 szerda, 13:18:10 »

Hagyni kellett volna élni a KMO topicot és társaságot  Wink
a keménymagot ők adták.
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Bonca
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 365


E-mail
« Új hozzászólás #149 Dátum: 2017.04.27 csütörtök, 16:07:09 »

Mi lenne, ha közös találkozó lenne más Ford típusokkal? Korábban PUG405-öm volt, ott együtt szervezték a 205 és 605 találkozót. Nem volt kérdés a létszám. Vagy ragaszkodtok ahhoz, hogy csak Mondeo legyen?

Bonca
« Utoljára szerkesztve: 2017.04.27 csütörtök, 16:09:47 írta Bonca » Naplózva

2.0 TDCi 140 LE QXBA 2010.11.
WF0GXXGBBGAA13463
Oldalak: 1 2 [3] 4   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.075 másodperc alatt készült el 27 lekéréssel.