Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.03.29 péntek, 12:40:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mk III 4 ajtós modelhez teljes szövet ülésgarnitúra eladó  (Megtekintve 2108 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
tuszo
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


E-mail
« Dátum: 2016.09.03 szombat, 15:25:08 »

 Sziasztok! A fenti típushoz megkímélt állapotú(nincs szakadás, nincs kiülve, emelőmotor működik a vezetőülésben) ülésszett, ajtókárpittal, középső boxal, bőr bőrkönyöklővel  eladó! Személyes átvételt javaslok! A szett csak egyben eladó!
Ár: 35.000 Ft
Naplózva
Waterminator
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177


30-9333-485


E-mail
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2016.09.05 hétfő, 20:06:23 »

Sziasztok! A fenti típushoz megkímélt állapotú(nincs szakadás, nincs kiülve, emelőmotor működik a vezetőülésben) ülésszett, ajtókárpittal, középső boxal, bőr bőrkönyöklővel  eladó! Személyes átvételt javaslok! A szett csak egyben eladó!
Ár: 35.000 Ft

Szia! 1-2 fotó jól jönne integet2
Naplózva

2005.MK3. 2.0 TDCI Ghia. sedan FMBA 6 seb. 131 le 490.000Km
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2016.09.05 hétfő, 21:34:21 »

Sziasztok! A fenti típushoz megkímélt állapotú(nincs szakadás, nincs kiülve, emelőmotor működik a vezetőülésben) ülésszett, ajtókárpittal, középső boxal, bőr bőrkönyöklővel  eladó! Személyes átvételt javaslok! A szett csak egyben eladó!
Ár: 35.000 Ft
Színe van-e ennek a szettnek?Vagy színtelen?Ajtó kárpit famintás ?
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
tuszo
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


E-mail
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2016.09.07 szerda, 23:00:03 »

Szia! 1-2 fotó jól jönne integet2

Sziasztok!
Bocsi, hogy így késve reagálok kérdéseitekre! A fényképek megvannak, de vagyok olyan béna, hogy nem tudtam ide feltölteni, de a jófogáson fent vannak!
http://www.jofogas.hu/pest/Ford_Mondeo_Mk_III_4_ajtos_kivitelhez_ulesszett_54435523.htm?first=1

Így választ kaptok kérdéseitekre! De azért a rend kedvéért! faberakásosak a kárpitok, illetve fekete, szürke színű a kárpit, szerintem! Biztos van pontosabb megnevezése is!

Minden jót!
Naplózva
tuszo
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


E-mail
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2016.09.07 szerda, 23:00:47 »

Színe van-e ennek a szettnek?Vagy színtelen?Ajtó kárpit famintás ?

Sziasztok!
Bocsi, hogy így késve reagálok kérdéseitekre! A fényképek megvannak, de vagyok olyan béna, hogy nem tudtam ide feltölteni, de a jófogáson fent vannak!
http://www.jofogas.hu/pest/Ford_Mondeo_Mk_III_4_ajtos_kivitelhez_ulesszett_54435523.htm?first=1

Így választ kaptok kérdéseitekre! De azért a rend kedvéért! faberakásosak a kárpitok, illetve fekete, szürke színű a kárpit, szerintem! Biztos van pontosabb megnevezése is!

Minden jót!
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.093 másodperc alatt készült el 26 lekéréssel.