Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.26 péntek, 12:54:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mk II 1.8 td eladó  (Megtekintve 3313 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
F. Joci
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94


Kezdő


E-mail
« Dátum: 2017.01.05 csütörtök, 08:06:29 »

Eladóvá vált családi okok miatt Mk II mondeom 1998. 10.-ik havi fehér, kombi. Az autó 5.-ik éve van nálam, 2018 okt. közepéig van rajta műszaki ,emiatt elég sokat költöttem rá. Új küszöbök , olajcsere-szűrővel, go.-szűrő csere, hűtő radiátor csere, fagyállózás, stb. Sajnos az autó nem hibátlan. Most éppen a mk2 td -motor topicban leírtak miatt szenvedek vele. Amit adok: téli gumi szett(az autón) 185/70 r14 Újszerü gumikkal, nyári gumiszett gyári alufelnin 195/60 r15 még 1 szezont lazán kifutó gumikkal, a wikiben leírt légrugó "tuning" (beépítetlen), turbó membrán jav.készlet (2 db membrán), tévedésből rendelt izzitó relé. Az autón elég sok minden lett cserélve a pár év alatt első spirál rugók ,torony csapágy, első-hátsó féktárcsák-betéttel. Viszont vannak hibái is: kifeslett a vez.ülés széle, tető kárpit kezd elengedni, kőfelverődések , egy két helyen lassan kasztni munka, lőkösök repedtek. Ezeknek tükrében-tudatában az ára: 250 000 Ft alku nélkül. Ismétlem az autó nem hibátlan, nem újszerű, nem szalon állapotú!!! Lehetne bőven javítgatni rajta ,de nekem most nem megy , így is százezer felett volt amit utóljára ráköltöttem. Bővebben akit érdekel privátba, ill : 0630 756 8245 tel. számon . Képeket később tudok felrakni. Helyileg Nyíregyháza. Köszönöm hogy elolvastad. Amit még lehagytam : 250 000 km van benne.
« Utoljára szerkesztve: 2017.01.05 csütörtök, 19:59:24 írta F. Joci » Naplózva

ex:'98 Mk2 1.8 TD Turnier GLX(?) fehér,   '05 2.2 tdci egr off trend kombi
F. Joci
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94


Kezdő


E-mail
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2017.01.07 szombat, 08:19:45 »

Annyiban változnak a dolgok, hogy elvittem az autót szerelőhöz, mivel nálam napi használatban van, ezért változni fog az ára ,ill a turbo membránt azt nem adom ,mert kicseréltetem. Plusz adok még 3 db 14" acélfelnit üresen, plusz találtam 3 dobozban lévő ford hangszórót(nem biztos hogy mondeoé). Az autót a hahu.-n nem hirdettem még meg, mert ha oda felrakom nem ennyiért fogom kínálni.
Naplózva

ex:'98 Mk2 1.8 TD Turnier GLX(?) fehér,   '05 2.2 tdci egr off trend kombi
F. Joci
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94


Kezdő


E-mail
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2017.01.09 hétfő, 19:06:22 »

Elnézést ha túl tárgyilagos volnék, de nem akarom "fényezni " az autómat és ezáltal átverni a leendő vevőt, ill elejét szeretném venni a itt is egy kicsit leverődött,az is kopott ,stb alkudozásnak így is szerintem elég jó árban kínálom amikkel adom az autót ,ami egyébként ezektől az apróságoktól eltekintve mindennap szépen teszi a dolgát télen-nyáron.
Naplózva

ex:'98 Mk2 1.8 TD Turnier GLX(?) fehér,   '05 2.2 tdci egr off trend kombi
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #3 Dátum: 2017.01.12 csütörtök, 15:39:57 »

Elnézést ha túl tárgyilagos volnék, de nem akarom "fényezni " az autómat és ezáltal átverni a leendő vevőt, ill elejét szeretném venni a itt is egy kicsit leverődött,az is kopott ,stb alkudozásnak így is szerintem elég jó árban kínálom amikkel adom az autót ,ami egyébként ezektől az apróságoktól eltekintve mindennap szépen teszi a dolgát télen-nyáron.
Próbáld meg újságban hirdetni ne interneten.Interneten tipp topp autókat keresnek naivan.
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2017.01.12 csütörtök, 18:28:52 »

Próbáld meg újságban hirdetni ne interneten.Interneten tipp topp autókat keresnek naivan.

Újságban meg már senki....
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
F. Joci
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94


Kezdő


E-mail
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2017.01.15 vasárnap, 09:08:18 »

Újságban biztos nem fogom hírdetni, azért raktam fel először ebbe a topicba ,mert mióta megvettem fórumozó vagyok és ha valakinek "bejön" akkor inkább egy mondeo fan vigye el . Igaz nem vagyok egy nagy hozzászóló, de legalább ráláttam a mk II "titokzatos műszaki világára". Sajna mifelénk kevés a hozzáértő szerelő ezért nem könnyű "jó áron" javíttatni, de nagyon sokat segített a fórum és a hozzáértő fórumtársak a néha előforduló hibák feltárásához. Az autó továbbra is eladó majd' 2 év műszakival, ha visszahozom a szerelőtöl rakok fel képeket is .
Naplózva

ex:'98 Mk2 1.8 TD Turnier GLX(?) fehér,   '05 2.2 tdci egr off trend kombi
F. Joci
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94


Kezdő


E-mail
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2017.04.04 kedd, 20:18:43 »

A képek : https://drive.google.com/drive/folders/0B_Mg0A4SgjbCdjVGQTNEUnpFUzg?usp=sharing
Naplózva

ex:'98 Mk2 1.8 TD Turnier GLX(?) fehér,   '05 2.2 tdci egr off trend kombi
F. Joci
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94


Kezdő


E-mail
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2017.04.21 péntek, 17:07:15 »

Köszönöm, törölhető. Jön az utód: Mk III  2.2  vigyor3
Naplózva

ex:'98 Mk2 1.8 TD Turnier GLX(?) fehér,   '05 2.2 tdci egr off trend kombi
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.043 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.