Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.03.28 csütörtök, 14:26:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK4 2.0 TDCi -hez keresek műszeregységet  (Megtekintve 1381 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
fila
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


E-mail
« Dátum: 2017.02.13 hétfő, 12:10:46 »

Sziasztok, -a műszeregységem 2-3 másodpercenként felvillan majd kialszik, ezért gondoltam a cserére, de ha valaki a hiba diagnózisában (javításában) segítene az is érdekel, sőt ha valaki hasonlót tapasztalt, s megosztaná velem az is. Köszönöm.
Naplózva
fila
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


E-mail
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2017.03.09 csütörtök, 15:07:03 »

Sziasztok, -a műszeregységem 2-3 másodpercenként felvillan majd kialszik, ezért gondoltam a cserére, de ha valaki a hiba diagnózisában (javításában) segítene az is érdekel, sőt ha valaki hasonlót tapasztalt, s megosztaná velem az is. Köszönöm.

Végül találtam egyet bontóban (igaz benzines), de mindent lát, csak annyi különbséget látok, hogy a fordulatszám felső határa magasabb...
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2017.03.09 csütörtök, 20:13:39 »

Végül találtam egyet bontóban (igaz benzines), de mindent lát, csak annyi különbséget látok, hogy a fordulatszám felső határa magasabb...


A benzines magasabb fordulaton dolgozik. Szerintem neked az a műszeregység nem lesz jó.
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48439



« Új hozzászólás #3 Dátum: 2017.03.09 csütörtök, 20:25:11 »

Végül találtam egyet bontóban (igaz benzines), de mindent lát, csak annyi különbséget látok, hogy a fordulatszám felső határa magasabb...

kár volt megvenni-ha már megvetted....
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.051 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.