Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.19 péntek, 11:09:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 [4]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 2011 Titanium S Turnier  (Megtekintve 36335 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #150 Dátum: 2017.05.26 péntek, 11:46:52 »

Nem.
Súgok. Majszolgatod a kajlanugátot. Egyszer csak úgy döntesz, hogy a francokat, unom is már a kajlát, meg nem eszek én csokiból annyit, hogy sok legyen, tehát megengedhetek egy különlegesebb, persze ezáltal drágább csokit is. Eldöntöd, hogy veszel Tibi tejcsokit. Drágább, van belőle több fajta. Melyik legyen? Mondják az étet, fene tudja, mondják a tejet, jó lesz ez? Próbálunk segíteni Neked: már a 90% kakaó tartalmú narancsos szharokat nézzük, mondod arra jogosan: ennyit narancsos szharért nem adok. Én mondom, hogy akkor vegyél olyan (akár Tibi) csokit, ami meggyes töltelékkel van megtöltve, mert különleges, s nekem (!) nagyon ízlik. Igaz, hogy el van dugva a polcon a francba vhol, de megkereshető. Ti mondjátok, hát ha az meggyel van töltve, akkor vszínű q drága, én súgok: nem, ugyanannyi kb, mint a többi tibicsoki. (hiába sejtet a meggyes töltelék magasabb árat Wink ) S lehet, ha nem itt az osanba' veszed, hanem ha elmész a szomszéd szatócs boltba, akkor ott olcsóbban fogod megkapni és még kedvesebb is a pénztárosnéni Hozzád... Wink
Te sem tudtad, én sem tudtam, hogy létezik ez a fajta meggyesszharral töltött csoki. De különlegeset akartam, oda-vissza feltúrtam az összes polcot, s csak találtam olyat, aminek számomra(!) van plusz élvezeti értéke és nem is kerül többe, mint az átlag csoki.

 Wink


Hm....meg lettem említve....  Roll Eyes

Egyébként ha igény van rá, olyan Tibicsokit csinálok nektek, hogy ajajj!  eplus2
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #151 Dátum: 2017.05.26 péntek, 11:51:49 »

Rákerestem a legerősebb dízel Mondeora, 3-4 éves, és arra ennyi a legdrágább a Bárdiban. Ennél jobb nem kell abba az autóba...
tárcsa+betét? vigyor3 hozhatsz egy raklappal nyes
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #152 Dátum: 2017.05.26 péntek, 11:53:30 »

Kösz Luki!

Azon tűnődöm, -de komolyan- miért kell ahhoz min. ügyvédnek lenni, hogy valaki értse mit is szeretnék!?!?!?

Te érted egyedül! Jana meg a lelkes "faszerdő" lobbista...  vigyor3 vigyor3

"Trollok Trollja szeretne egy erős, megbízható autót, ami mindennapi használatra is alkalmas és ami ökörködésre is jó, keresi a kompromisszumot..."

Köszönöm!  eljen

Ergo:

- Nem akarok M3-5-7-9-11-13... ast, lekszusz iesef, keddi vagy szerdai cétéesvét (nem azér, mer ***, csak mert qrvára felesleges és egy állat kocsi)
- most C400T (S205) - as mergákat nézegetek, de nem ismerem ezt a 3.0V6T merga motort. Valaki leszarozná lécci?
- képben még: (X218) merga, de megint csak a "bunkó kocsit NEM akarok" dilemma kezd cseszegetni erősen

Minden felvetés végére a mondeo megtartása a megoldás, csak kicseréltetem a középkozolt az MK5 - ére!  eplus2 eplus2

Ebbe a szaros rüsszelszheimi véhatba qrvára beleéltem magam, de minden ráció ellene kiállt!


érti ezt más is. kell valami sleeper, ami nem üvölt a szomszéd városból, hogy van benne erő, nincs vele sok probléma, és nem egetverő a szervizelése. vegyél egy e36 m3-at, kb ez tudta utoljára ezt. befektetésnek sem utolsó pár év és annyiba fog kerülni egy jó mint amennyiért most autókat linkelgettek

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=244403243&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=45&maxFirstRegistrationDate=2000-12-31&pageNumber=1&scopeId=C&action=topOfPage&top=2:2

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=242723340&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=45&maxFirstRegistrationDate=2000-12-31&pageNumber=1&scopeId=C&action=topOfPage&top=1:2
« Utoljára szerkesztve: 2017.05.26 péntek, 11:56:21 írta HZsolt92 » Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #153 Dátum: 2017.05.26 péntek, 12:09:45 »

Egyébként ha ilyen if money no object állapotban vennék autót, akkor nekem pont ez a CTS-V és kategóriája tetszik, és pont azért, mert nagy, kényelmes, nem sportautósan rázós / szűkös, és ha kell, akkor sima hétköznapi autó, ha meg kell, akkor vadállat. Ez az Audi RS6, Maserati Ghibli / Quattroporte, Mercedes E63 AMG, Jaguar XFR, Porsche Panamera, stb. Ferrari FF, vagy az új GTC4 Lusso is jól néz ki szerintem, de az irreálisan sokat fogyaszt (35-40l városban, és pályán se megy 20-22l alá), és azért 150km-enként tankolni tényleg gáz Smiley
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26655


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #154 Dátum: 2017.05.26 péntek, 12:40:40 »

Egyébként ha ilyen if money no object állapotban vennék autót, akkor nekem pont ez a CTS-V és kategóriája tetszik, és pont azért, mert nagy, kényelmes, nem sportautósan rázós / szűkös, és ha kell, akkor sima hétköznapi autó, ha meg kell, akkor vadállat. Ez az Audi RS6, Maserati Ghibli / Quattroporte, Mercedes E63 AMG, Jaguar XFR, Porsche Panamera, stb. Ferrari FF, vagy az új GTC4 Lusso is jól néz ki szerintem, de az irreálisan sokat fogyaszt (35-40l városban, és pályán se megy 20-22l alá), és azért 150km-enként tankolni tényleg gáz Smiley

Ha már annyi money van, hidd el, hogy vagy opel astrával járnál, vagy egy panamerával...

Ez a cts-v az a kategória egy kicsit, mint a boyracerek széttuningolt honda crx-e, csak egy pár szinttel feljebb... Igazából egy m3-as bmw-t szeretne, de ugye az drága, meg ha széthullik alatta, akkor megy a méh telepre... Ezért vesz egy tákolt crx-et, sportlégszűrőt és bojler kipufogót tesz alá, hogy egy kicsit sportos érzete legyen...  De igazából nem tud vele elmenni a csajával nyaralni, mert beleölte a crx fenntartásába is a megtakarítást és örül ha este kimegy vele a lakótelepi haverokhoz.



 
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #155 Dátum: 2017.05.26 péntek, 13:32:03 »

Ha már annyi money van, hidd el, hogy vagy opel astrával járnál, vagy egy panamerával...

Ez a cts-v az a kategória egy kicsit, mint a boyracerek széttuningolt honda crx-e, csak egy pár szinttel feljebb... Igazából egy m3-as bmw-t szeretne, de ugye az drága, meg ha széthullik alatta, akkor megy a méh telepre... Ezért vesz egy tákolt crx-et, sportlégszűrőt és bojler kipufogót tesz alá, hogy egy kicsit sportos érzete legyen...  De igazából nem tud vele elmenni a csajával nyaralni, mert beleölte a crx fenntartásába is a megtakarítást és örül ha este kimegy vele a lakótelepi haverokhoz.
Akkor te most lesuttyóztad a Janit?  vigyor3

Én egyébként nagy Maserati-fan vagyok. A GranTurismo formára abszolút kedvenc, de a mai követelményeknek már nagyon lassú a váltója, és "fapados" a középkonzolja. A most futó Quattroporte, és a Ghibli, na azok nagyon tetszenek. Ha tellne egy ilyenre, tuti nem járnék Astra-val.
Illetve a másik nagy kedvenc az Audi A7, bár az nem túl praktikus.

Mondtam Tominak a Jaguar XFR-t is - műszakilag nem ismerem, csak méret, ár, LE alapján néztem - de mondta, hogy az neki nem tetszik.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26655


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #156 Dátum: 2017.05.26 péntek, 13:52:41 »

Akkor te most lesuttyóztad a Janit?  vigyor3


Nem, dehogy. Janinak kimaradt a boyracer időszak és azt pótolja most egy másik szinten.  hehe
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26655


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #157 Dátum: 2017.05.26 péntek, 13:55:00 »

Nem, dehogy. Janinak kimaradt a boyracer időszak és azt pótolja most egy másik szinten.  hehe

Még annyi pluszban, hogy Jani nem pizzafutárkodik.  Grin
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #158 Dátum: 2017.05.26 péntek, 16:23:26 »

Még annyi pluszban, hogy Jani nem pizzafutárkodik.  Grin

Még...  eplus2 hehe
(Bocsi Jani, a poén megkívánta)
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #159 Dátum: 2017.05.26 péntek, 16:31:26 »

Még...  eplus2 hehe
(Bocsi Jani, a poén megkívánta)
Te se kapsz már J.Lo.-ból  nyes
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #160 Dátum: 2017.05.27 szombat, 01:46:45 »

Köszi Jana!

A csokis fantazmagóriád célt ért, mert tuttam, hogy van ien. Hozattam egy anthon berg szilvásat a kolléganőmmel!  vigyor3 vigyor3

Miért tartod ezt fantazmagóriának? (üres képzelgésnek?)
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #161 Dátum: 2017.05.27 szombat, 01:48:43 »

Rákerestem a legerősebb dízel Mondeora, 3-4 éves, és arra ennyi a legdrágább a Bárdiban. Ennél jobb nem kell abba az autóba...

Mennyi a 4 tárcsa és 4 fékbetét együtt? (én ezeknek az árát írtam)
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #162 Dátum: 2017.05.27 szombat, 01:50:40 »

Szerintem ezeket mind tudja a CTS-V. Az, hogy ott van alattad ~550 LE, még nem jelenti azt, hogy azt örökké ki is kell használni. Meg a gumit se kell örökké füstölni. Ha dugóban állsz, akkor az automata araszol neked előre. A HR tengerpart, vagy a dajcs rokonlátogatás ugyanez. Ez a kocsi is tud tempomat 140-el menni, akkor még irreálisan sokat sem eyzik. Max. egyszer megállsz elszívni egy cigit, és tankolsz is egyet. Buksz 15p-et egy 7-8 órás úton. Na bumm.

Nem szeretek más pénztárcájában turkálni, de ilyen autot nyilván úgy vesznek, hogy a tankolás nem tétel. Én nem vennék, mert - amellett hogy nincs is pénzem rá - élvezem, hogy egy tankkal sebességtől függően elmegyek 800-1050km-t. Nekem ez a tankolási mennyiség fér bele. De a Caddy-vel is tudsz vállalható fogyasztással, nyugiban gurulni, de ha Janiból épp kitör az állat, akkor meg lealáz vele mindenkit egy fél órán át, elfröcsköl egy tank benzint 100km-en, majd mosolyogva megtankolja, beáll a garázsba, és hallgatja, ahogy pattogva hűl a fék, miközben a gyöngytyúkok a háttérben kapirgálnak a félbevágott 20-as ytong-ból épített tyúkólban  nyes

Szerintem a Caddy-nek itt mindannyian a "megdugott a DzséLó", és a "kilincscsel előre a körforgalomban" oldalát látjuk, mert Jani ezt mutatja meg. Nyilván, mert abban semmi pláne nincs, ha fordul velünk egy kört az Aréna-Blaha-Astoria-Deák-Andrássy-Hősök-DózsaGy-Aréna útvonalom, tempomat 60-al. Azt minden autó tudja. Mi csak az Caddy állati oldalát tapasztaltuk, mert az a különleges. Ezt érdemes megmutatni.

Nem gyöngy-, hanem fajtatiszta fogolyszínű magyar tyúkok, s a 20as ytongot elfűrészeltettem a cigókkal, így csak 10-es a fal, de a többit az én aspektusomból látod.  Wink
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #163 Dátum: 2017.05.27 szombat, 01:59:29 »

Ha már annyi money van, hidd el, hogy vagy opel astrával járnál, vagy egy panamerával...

Ez a cts-v az a kategória egy kicsit, mint a boyracerek széttuningolt honda crx-e, csak egy pár szinttel feljebb... Igazából egy m3-as bmw-t szeretne, de ugye az drága, meg ha széthullik alatta, akkor megy a méh telepre... Ezért vesz egy tákolt crx-et, sportlégszűrőt és bojler kipufogót tesz alá, hogy egy kicsit sportos érzete legyen...  De igazából nem tud vele elmenni a csajával nyaralni, mert beleölte a crx fenntartásába is a megtakarítást és örül ha este kimegy vele a lakótelepi haverokhoz.



 

A CTS-V a boyracer kategória?
Tomi, bármit megvehettem volna, hidd el. De nekem egy autó nem ér a szememben 30M-t. Egy új CTS-V sem... Ennyi...
Tákolt crx, sportlégszűrő, bojlerkipufogó? Jézusb+
Ha arr autalsz, hogy a Balcsira meg nem ezzel járunk, mert beleöltem egyébként a zsét, hát nem így van. Írtam, hogy miért nem ezzel. Amúgy is beleférne, mert 2-3 naponta tankolom...
Esténként meg nem hordom ki esténként villogni... Első péntekenként "hordom el", hogy vigyorogjon a kedvenc társaságomból az aki szeretne. Ennyi.
Tomi, csalódtam Benned... Komolyan...  Sad


Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #164 Dátum: 2017.05.27 szombat, 02:02:13 »

Nem, dehogy. Janinak kimaradt a boyracer időszak és azt pótolja most egy másik szinten.  hehe

Nagyon nem.
Ez nem boyracer autó.
(majd személyesen részletezem, ha érdekel)
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26655


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #165 Dátum: 2017.05.27 szombat, 08:43:38 »

A CTS-V a boyracer kategória?
Tomi, bármit megvehettem volna, hidd el. De nekem egy autó nem ér a szememben 30M-t. Egy új CTS-V sem... Ennyi...
Tákolt crx, sportlégszűrő, bojlerkipufogó? Jézusb+
Ha arr autalsz, hogy a Balcsira meg nem ezzel járunk, mert beleöltem egyébként a zsét, hát nem így van. Írtam, hogy miért nem ezzel. Amúgy is beleférne, mert 2-3 naponta tankolom...
Esténként meg nem hordom ki esténként villogni... Első péntekenként "hordom el", hogy vigyorogjon a kedvenc társaságomból az aki szeretne. Ennyi.
Tomi, csalódtam Benned... Komolyan...  Sad




Mint írtam is, ez más szinten van. Alapvetően minden ilyen és e fölötti kategória villogásra van. Talán egyszer éreztem, hogy nem, amikor egy porsche 911 turbóban előttem ment a kanyargós úton a 92 éves Hans és felesége, akiket otthon beültetett a család és elmentek kirándulni. Élete vágya lehetett az autó és nyugdíjas korai végére bejött neki.

Azért csilivilizzük mi is a mondeókat, smaxokat hogy kicsit kilógjanak a sorból. A ctsvhez nem kell nagyobb felnit venni, meg tempomat kapcsolót utólag belerakni, már bőven jó úgy ahogy van...

Arra próbáltam célozni, hogy huszonévesen nem racionálisan döntünk, nem egy 6 éves corsát veszünk olcsó fenntartással, hanem valami berhelt vackot, mert egy kicsit érezni szeretnénk az érzést. Aztán jobb esetben jön a családi autó és a lehetőség arra, hogy egy viszonylag megbízható fenntartható autót veszünk. Ez sokáig beragad, egyre szofisztikáltabban keressük a megfelelő autót, de a hiányt pótoljuk valahogy, modellezünk, bázisugrunk, motorozunk, restaurálunk, szóval választunk egy másodikra választunk egy tök irracionális dolgot, de mindig megtartjuk az optimálist. Na te ebbe belecsaptál és ezt egyesítetted. Nálunk is eljön ez valamikor vagy nem, mi keressük a racionálist és annak értelmét bizonygatjuk, te meg az irracionálist és azt támasztod alá.
Valahol a kettő között van az arany középút, ami lehet nincs is.

Nem kell csalódni, másképp gondolkodunk... ha sértésnek vetted, akkor azt töröld, mert nem az volt!!

Nekem volt boyracer időszakom kocka gsi corsa fék nélkül, meg xr2i fiesta sportkipufogóval, most egy tök értelmetlen motort vettem 2 éve, amire igazából semmi szükségem...  vigyor3
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #166 Dátum: 2017.05.27 szombat, 15:38:07 »

Mint írtam is, ez más szinten van. Alapvetően minden ilyen és e fölötti kategória villogásra van. Talán egyszer éreztem, hogy nem, amikor egy porsche 911 turbóban előttem ment a kanyargós úton a 92 éves Hans és felesége, akiket otthon beültetett a család és elmentek kirándulni. Élete vágya lehetett az autó és nyugdíjas korai végére bejött neki.

Azért csilivilizzük mi is a mondeókat, smaxokat hogy kicsit kilógjanak a sorból. A ctsvhez nem kell nagyobb felnit venni, meg tempomat kapcsolót utólag belerakni, már bőven jó úgy ahogy van...

Arra próbáltam célozni, hogy huszonévesen nem racionálisan döntünk, nem egy 6 éves corsát veszünk olcsó fenntartással, hanem valami berhelt vackot, mert egy kicsit érezni szeretnénk az érzést. Aztán jobb esetben jön a családi autó és a lehetőség arra, hogy egy viszonylag megbízható fenntartható autót veszünk. Ez sokáig beragad, egyre szofisztikáltabban keressük a megfelelő autót, de a hiányt pótoljuk valahogy, modellezünk, bázisugrunk, motorozunk, restaurálunk, szóval választunk egy másodikra választunk egy tök irracionális dolgot, de mindig megtartjuk az optimálist. Na te ebbe belecsaptál és ezt egyesítetted. Nálunk is eljön ez valamikor vagy nem, mi keressük a racionálist és annak értelmét bizonygatjuk, te meg az irracionálist és azt támasztod alá.
Valahol a kettő között van az arany középút, ami lehet nincs is.

Nem kell csalódni, másképp gondolkodunk... ha sértésnek vetted, akkor azt töröld, mert nem az volt!!

Nekem volt boyracer időszakom kocka gsi corsa fék nélkül, meg xr2i fiesta sportkipufogóval, most egy tök értelmetlen motort vettem 2 éve, amire igazából semmi szükségem...  vigyor3

Na jól van...
Megbocsájtok.  :fellengzősfhaszsmiley:
Pedig már majdnem úgy voltam, hogy "tudod mikor dugom Veled együtt J.Lo-t legközelebb..."  wave  eplus2
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #167 Dátum: 2017.05.27 szombat, 15:41:57 »

Na jól van...
Megbocsájtok.  :fellengzősfhaszsmiley:
Pedig már majdnem úgy voltam, hogy "tudod mikor dugom Veled együtt J.Lo-t legközelebb..."  wave  eplus2

Nálam egyébként ez nem a villogásra van. Engem ugyanis nem érdekel különösképpen az emberek véleménye. Ennek az oka legfőképpen az, hogy ha az átlag 1, akkor én tudom hozni az 1,5-öt, 2-t, s aki meg a 0,9-1,1 körül oszcillál, annak a szemében én lehet, hogy tüske leszek/vagyok (a személy intelligenciája dönti el, hogy elfogad-e). Pedig a lehetőség adott, én is háromszor indultam neki kb a nulláról. A 0,5-ösök meg egyenesen irigyek a magamfajtára.
Nekem ezek a - más viszonylatban (lsd alább) - "szharok" (értsd: cts-v tyros4, a dewalt akkusfúrócsavarozóm, aminek nagyobb a nyomatéka, mint az anyós C3-as citroenjének, stb), mind  az élet "visszaröhögését" szolgálja. Pár alkalommal elég rendesen pofán vágott, én meg eldöntöttem, hogy "megmutatom neki", nem engedem, hogy elsodorjon. Anyám korai halála, meg az, hogy a saját apám az életvitele miatt ki kellett zárnom az életünkből, elég komoly nyomokat hagyott, elég komoly áldozatok. Bár én Ágitól, meg a szüleitől is kapok elismerő szavakat, de nekem iszonyat hiány, hogy a szüleimnek nem tudom megmutatni, hogy miért volt érdemes engem felnevelni. Itt nem kifejezetten az anyagi részére gondolok, hanem család-béke, stb, persze látni kell, hogy az anyagi dolgok ezekre elég jól rányomják a bélyeget. Sztem vhol ezt is kompenzálom, mert elég sokszor jár a fejemben több dolog kapcsán, hogy de kár, hogy nem látják már ezt...
Ha lennének szüleim olyan áron, hogy cseréljem be rájuk a "szharjaim", azonnal tenném, nem gondolkodnék.  Wink
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #168 Dátum: 2017.05.27 szombat, 15:54:16 »

Nálam egyébként ez nem a villogásra van. Engem ugyanis nem érdekel különösképpen az emberek véleménye.
...

Természetesen ha látom az emberről, hogy elfogadó velem szemben (akár 2-n állok, akár álltam 0,1-en is, igen volt ilyen is önhibámon kívül), akkor nyilván érdekel a véleménye mindenkinek. Általában nyitott vagyok és érdeklődő, de ha látom (ráérzek), hogy olyan jön szembe, aki nem fogad el, s ezt valahogy még a tudomásomra hozza (az én világomban egy "hülye"), már csapom is le a sisakrostélyt  eplus2 , vagy egyszerűen tovább állok...  vigyor3
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #169 Dátum: 2017.05.27 szombat, 20:47:16 »

Nem gyöngy-, hanem fajtatiszta fogolyszínű magyar tyúkok, s a 20as ytongot elfűrészeltettem a cigókkal, így csak 10-es a fal, de a többit az én aspektusomból látod.  Wink
ilyen felelőtlenséget hogy lehet csinálni? és ha rádől a gyúkokra? eplus2 eplus2
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48446



« Új hozzászólás #170 Dátum: 2017.05.27 szombat, 21:21:38 »

A CTS-V a boyracer kategória?
Tomi, bármit megvehettem volna, hidd el. De nekem egy autó nem ér a szememben 30M-t. Egy új CTS-V sem... Ennyi...
Tákolt crx, sportlégszűrő, bojlerkipufogó? Jézusb+
Ha arr autalsz, hogy a Balcsira meg nem ezzel járunk, mert beleöltem egyébként a zsét, hát nem így van. Írtam, hogy miért nem ezzel. Amúgy is beleférne, mert 2-3 naponta tankolom...
Esténként meg nem hordom ki esténként villogni... Első péntekenként "hordom el", hogy vigyorogjon a kedvenc társaságomból az aki szeretne. Ennyi.
Tomi, csalódtam Benned... Komolyan...  Sad



...és tartsd is meg ezt a jó szokásodat.kevés embert ismerek,aki távolabbi baráti társaságát önköltségre szórakoztassa,átadja nekik azt a lehetőséget,amit ő nap mint nap birtokolhat.rám a legutóbbi találkozás nagy hatással volt.Akinek mesélem,mind irígykedve hallgatja.Persze önmagában már az is polgárpukkastó hatású,hogy a belvárost füstölgő kerekekkel szántottuk fel.A fíling meg elképesztő,még az mellett is, hogy esett.Majd egyszer száraz aszfalton is kíváncsi lennék a jobb 1ből.

Pont akkorát nőttél a szememben,mint amekkorát ez a szhemét BT összement... eplus2 eplus2 eplus2 eplus2
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #171 Dátum: 2017.05.27 szombat, 21:26:33 »

...és tartsd is meg ezt a jó szokásodat.kevés embert ismerek,aki távolabbi baráti társaságát önköltségre szórakoztassa,átadja nekik azt a lehetőséget,amit ő nap mint nap birtokolhat.rám a legutóbbi találkozás nagy hatással volt.Akinek mesélem,mind irígykedve hallgatja.Persze önmagában már az is polgárpukkastó hatású,hogy a belvárost füstölgő kerekekkel szántottuk fel.A fíling meg elképesztő,még az mellett is, hogy esett.Majd egyszer száraz aszfalton is kíváncsi lennék a jobb 1ből.

Pont akkorát nőttél a szememben,mint amekkorát ez a szhemét BT összement... eplus2 eplus2 eplus2 eplus2

 eljen
ne menjen BT összébb, csak elsőre nem írt le mindent ahhoz, hogy mindenki értse jól. Ezért "hisztiztem"  Wink
Ja, majd kanyarodunk szárazon is persze. Most már jobb lesz, mert tanulok/tam "új" dolgokat.  eplus2
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48446



« Új hozzászólás #172 Dátum: 2017.05.27 szombat, 21:29:31 »

eljen
ne menjen BT összébb, csak elsőre nem írt le mindent ahhoz, hogy mindenki értse jól. Ezért "hisztiztem"  Wink
Ja, majd kanyarodunk szárazon is persze. Most már jobb lesz, mert tanulok/tam "új" dolgokat.  eplus2
ismerem én a BT-t annyira.mindig kidumálja magát.... nyes jogász....

majd dumáljunk amikor megen feljössz minire.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #173 Dátum: 2017.05.27 szombat, 21:31:52 »

ismerem én a BT-t annyira.mindig kidumálja magát.... nyes jogász....

majd dumáljunk amikor megen feljössz minire.

Általában csak akkor írok a minisbe, ha nem megyek. Wink
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48446



« Új hozzászólás #174 Dátum: 2017.05.27 szombat, 21:34:11 »

Általában csak akkor írok a minisbe, ha nem megyek. Wink

ok.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #175 Dátum: 2017.05.29 hétfő, 12:39:21 »

Mennyi a 4 tárcsa és 4 fékbetét együtt? (én ezeknek az árát írtam)


70e. Pont a fele. vigyor3
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Big_Qba
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 694


WWW E-mail
« Új hozzászólás #176 Dátum: 2017.05.29 hétfő, 12:50:25 »

Nálam egyébként ez nem a villogásra van. Engem ugyanis nem érdekel különösképpen az emberek véleménye. Ennek az oka legfőképpen az, hogy ha az átlag 1, akkor én tudom hozni az 1,5-öt, 2-t, s aki meg a 0,9-1,1 körül oszcillál, annak a szemében én lehet, hogy tüske leszek/vagyok (a személy intelligenciája dönti el, hogy elfogad-e). Pedig a lehetőség adott, én is háromszor indultam neki kb a nulláról. A 0,5-ösök meg egyenesen irigyek a magamfajtára.
Nekem ezek a - más viszonylatban (lsd alább) - "szharok" (értsd: cts-v tyros4, a dewalt akkusfúrócsavarozóm, aminek nagyobb a nyomatéka, mint az anyós C3-as citroenjének, stb), mind  az élet "visszaröhögését" szolgálja. Pár alkalommal elég rendesen pofán vágott, én meg eldöntöttem, hogy "megmutatom neki", nem engedem, hogy elsodorjon. Anyám korai halála, meg az, hogy a saját apám az életvitele miatt ki kellett zárnom az életünkből, elég komoly nyomokat hagyott, elég komoly áldozatok. Bár én Ágitól, meg a szüleitől is kapok elismerő szavakat, de nekem iszonyat hiány, hogy a szüleimnek nem tudom megmutatni, hogy miért volt érdemes engem felnevelni. Itt nem kifejezetten az anyagi részére gondolok, hanem család-béke, stb, persze látni kell, hogy az anyagi dolgok ezekre elég jól rányomják a bélyeget. Sztem vhol ezt is kompenzálom, mert elég sokszor jár a fejemben több dolog kapcsán, hogy de kár, hogy nem látják már ezt...
Ha lennének szüleim olyan áron, hogy cseréljem be rájuk a "szharjaim", azonnal tenném, nem gondolkodnék.  Wink
respect  eljen
Naplózva

2003. 12. TDCi Ghia kombi 130Le
www.wysocki.hu
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #177 Dátum: 2017.05.29 hétfő, 22:29:59 »

Nálam egyébként ez nem a villogásra van. Engem ugyanis nem érdekel különösképpen az emberek véleménye. Ennek az oka legfőképpen az, hogy ha az átlag 1, akkor én tudom hozni az 1,5-öt, 2-t, s aki meg a 0,9-1,1 körül oszcillál, annak a szemében én lehet, hogy tüske leszek/vagyok (a személy intelligenciája dönti el, hogy elfogad-e). Pedig a lehetőség adott, én is háromszor indultam neki kb a nulláról. A 0,5-ösök meg egyenesen irigyek a magamfajtára.
Nekem ezek a - más viszonylatban (lsd alább) - "szharok" (értsd: cts-v tyros4, a dewalt akkusfúrócsavarozóm, aminek nagyobb a nyomatéka, mint az anyós C3-as citroenjének, stb), mind  az élet "visszaröhögését" szolgálja. Pár alkalommal elég rendesen pofán vágott, én meg eldöntöttem, hogy "megmutatom neki", nem engedem, hogy elsodorjon. Anyám korai halála, meg az, hogy a saját apám az életvitele miatt ki kellett zárnom az életünkből, elég komoly nyomokat hagyott, elég komoly áldozatok. Bár én Ágitól, meg a szüleitől is kapok elismerő szavakat, de nekem iszonyat hiány, hogy a szüleimnek nem tudom megmutatni, hogy miért volt érdemes engem felnevelni. Itt nem kifejezetten az anyagi részére gondolok, hanem család-béke, stb, persze látni kell, hogy az anyagi dolgok ezekre elég jól rányomják a bélyeget. Sztem vhol ezt is kompenzálom, mert elég sokszor jár a fejemben több dolog kapcsán, hogy de kár, hogy nem látják már ezt...
Ha lennének szüleim olyan áron, hogy cseréljem be rájuk a "szharjaim", azonnal tenném, nem gondolkodnék.  Wink

Kellő élettapasztalattal a jó emberek,pont ilyeneket szoktak irni  integet2 worship Respekt

Zorán egyik szövegét idézném (részlet):
 'Hogy értsd, egy pohár víz mit ér
Ahhoz hőség kell, ahhoz sivatag kell
Hogy lásd, egy napod mennyit ér
Néha látnod kell
Az élet hogyan fogy el'
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #178 Dátum: 2017.05.29 hétfő, 22:32:07 »

...és tartsd is meg ezt a jó szokásodat.kevés embert ismerek,aki távolabbi baráti társaságát önköltségre szórakoztassa,átadja nekik azt a lehetőséget,amit ő nap mint nap birtokolhat.rám a legutóbbi találkozás nagy hatással volt.Akinek mesélem,mind irígykedve hallgatja.Persze önmagában már az is polgárpukkastó hatású,hogy a belvárost füstölgő kerekekkel szántottuk fel.A fíling meg elképesztő,még az mellett is, hogy esett.Majd egyszer száraz aszfalton is kíváncsi lennék a jobb 1ből.

Pont akkorát nőttél a szememben,mint amekkorát ez a szhemét BT összement... eplus2 eplus2 eplus2 eplus2

Igen...a Dönperrel is évek óta ezt csinálja  Wink  smile  worship
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Oldalak: 1 2 3 [4]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.078 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.