Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.26 péntek, 17:04:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 [2] 3 4   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 2011 Titanium S Turnier  (Megtekintve 36577 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #50 Dátum: 2017.05.19 péntek, 06:59:16 »

Abban nincs jó -turbós- benzines....éééés már ő sem dízelt akar! Éééé' ted?  eplus2

De abból a dízlik is elég ütősek...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #51 Dátum: 2017.05.23 kedd, 22:10:58 »

...

Szerintem vagy kell 500+ lóerős autó, vagy 2.0 tdci... az egyik egy optimális autó a másik meg izomautó, a kettő között is kompromisszumot kötsz, 3-4 hónap és felszáll a rózsaszín köd...
...

Pont ugyanezt mondtam Tominak!
Én is így jártam a 2.0EcoBoost-tal, hogy túl sokat vártam tőle, s végül nem jött meg az áttörés. Azt vártam, hogy legyen végre vmi fhsza benzinesem a dizli után, ami megy, mint egy rakéta, s rakéta helyett meg vettem egy biciklit. Najó, egy erősebb robogót.
TrollTomival ha beszélgetek, mindig próbálok ráérezni a preferenciájára, hogy tudjam, hogy mit szeretne magának, s ennek megfeleően segítsem ha tudom az ötleteimmel, javaslataimmal; de csak azt látom rajta, hogy olyan bizonytalan most, mint amikor én a caddyvétel előtt keresgéltem. Emlékezzetek rá, minden szhart meg akartam venni, bármi áron, ami 300 lónál erősebb volt, de aztán a józan ész (fenntartási ktsg-ek) mindig helyre lökött.
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #52 Dátum: 2017.05.23 kedd, 22:23:02 »

Kedves Mindannyian, jót és rosszat akaró segítők!

Köszönöm!

Köszönöm a támogatást és segítséget. Ez a kocsi (opécé) nem nekem való. A lot of stress for a lot of forint...

Opel szerelő (névtelenül, GM Southern Europe) Mondeoval jár. Mi ez?? Tessék?  Huh? Huh?

Szó szerint idézem: "Ilyen jó kocsid nem lesz, fogadd el!"

Valahol egy gyász ez nekem, hogy egy 2.0d sornégy a végzetem, de őszinteséget kértem, Kaptam. Tényleg be voltam pörögve, pénz a "zsebben", egy adásvételi híja volt a kombi opécének.

Tibi kezdte, "NEEEEEEE".  worship worship El nem tántorított, de a kisördög felébredt és rugdosni kezdett. https://www.google.hu/?gfe_rd=cr&ei=DVobWdvECcyv8weNj5WwDQ#q=opel+a28ner+problems Keresgéltem, nejem is gyűlölt már, az opel sem tetszik neki...  action action gugli a barátom, ezúttal nem tett boldoggá...

Egy kérdésem maradt csak:

Akkor mit? Nagy, 4,5m+, benzin, 4+henger, benzin, nem mecsbox, min 500l csom.tartó... MKV kizárva, nem tetszik és preferencián kívül is esik...

Következtetés: Mondi marad, patika, nem kér enni, "Ilyen jó kocsid nem lesz, fogadd el"... Nem a világ teteje, de egyszerűen jó beleülni és menni vele. Van fíling...  eljen eljen És visszaemlékszem, amikor vettem, ez volt az álmom, a fehér tit-s! Megvan, csöndben legyek!

Ezt a fejezetet lezártam egy időre. Ha valakinek 5lete van, szívesen veszem...

Köszöntem szépen még1x!  wave wave

Tonyo

PS: Jani, van még abból a renóból???  vigyor3 vigyor3

Rönó? Nincs, már elfogyott. de az lányoknak való, látod mi is az asszonynak vettük.
Tomi,
látod hová lyukadunk ki mindig. Ha lúd, legyen kövér. Most még tudsz venni powerkombit, de fogy el folyamatosan, szívják fel az emberek a jó kocsikat. Én látom v8 körökben, hogy régen 5 oldal volt a siteon a hirdetések mennyisége, ma 1 oldal. Nem adják el az emberek a jó autókat.
Szóval, vegyél automata CTS-V kombit.
Pont ma küldött egyet a mobile,
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=244670492&sentBySearchOrder=true&utm_source=SavedSearchAgent&utm_medium=Email&utm_campaign=EmailLink
Ritka kocsi, jókocsi. Tudod mit tud...  Wink  eplus2  eplus2  eplus2
Ez még a szerelhető kategória, kintről 5 nap alatt itt van bármi hozzá. A 15 collos performance fékszett annyi, mint a Mondeóra a sima...  wow1  Wink
http://www.rockauto.com/en/catalog/cadillac,2012,cts,6.2l+v8+supercharged+ohv,1501865 ezeket az árakat szorozd 1,6-tal, s azt az USD-vel.
Jól is fogyaszt...  2funny (a sebességet kell osztani 10-zel, tehát tempomat 130, az 13.)
Komolyra fordítva a szót, az Insignia is enne ennyit, s hol van az ehhez teljesítményben. S ez olyan autó, ami neked is kell, megy egyébként szépen jól, ha kell nem nyúlsz hozzá, de mindig vannak apróságok, amit ha akarsz bütykölgetsz rajta.
A hvégén meghívtak egy szülinapi buliba, ott kérték a fiatalok, hogy kerüljek már velük egyet. Az első körben a JH delikvens kiszállás után lefeküdt a kocsi mellé...  eplus2
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #53 Dátum: 2017.05.23 kedd, 22:25:26 »

A többieknek mondom,
Tomiban, hogy felkeltsem igazán az érdeklődést a típus iránt, egyszer odaadtam neki az autót, hogy vezesse.
Ahogy láttam élmény volt neki is, mert utána megevett egy szál cigit.  vigyor3
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #54 Dátum: 2017.05.24 szerda, 09:58:49 »

A többieknek mondom,
Tomiban, hogy felkeltsem igazán az érdeklődést a típus iránt, egyszer odaadtam neki az autót, hogy vezesse.
Ahogy láttam élmény volt neki is, mert utána megevett egy szál cigit.  vigyor3
2funny taps
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Llort Eht
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2209



E-mail
« Új hozzászólás #55 Dátum: 2017.05.24 szerda, 13:14:30 »

A6 kombi?

Az A6 C7 Avant s-line - ra porcosodna, de a benzinesek + váltók (3.0V6T) betegesek, a 3.0V6 dezsőnek meg szintén nem éppen problémamentes a 7-es duplakuplungosa...

Pont a földszinten állok továbbra is 10km lépcsőzés után... Wink Wink

Naplózva

Ex: Mondeo 2002. TDCi Ghia
Ex: Mondeo 2011. MK4 Turnier Tit-S 163ps

Off: Insignia 2019 st. gsi
Llort Eht
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2209



E-mail
« Új hozzászólás #56 Dátum: 2017.05.24 szerda, 13:36:23 »

Rönó? Nincs, már elfogyott. de az lányoknak való, látod mi is az asszonynak vettük.
Tomi,
látod hová lyukadunk ki mindig. Ha lúd, legyen kövér. Most még tudsz venni powerkombit, de fogy el folyamatosan, szívják fel az emberek a jó kocsikat. Én látom v8 körökben, hogy régen 5 oldal volt a siteon a hirdetések mennyisége, ma 1 oldal. Nem adják el az emberek a jó autókat.
Szóval, vegyél automata CTS-V kombit.
Pont ma küldött egyet a mobile,
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=244670492&sentBySearchOrder=true&utm_source=SavedSearchAgent&utm_medium=Email&utm_campaign=EmailLink
Ritka kocsi, jókocsi. Tudod mit tud...  Wink  eplus2  eplus2  eplus2
Ez még a szerelhető kategória, kintről 5 nap alatt itt van bármi hozzá. A 15 collos performance fékszett annyi, mint a Mondeóra a sima...  wow1  Wink
http://www.rockauto.com/en/catalog/cadillac,2012,cts,6.2l+v8+supercharged+ohv,1501865 ezeket az árakat szorozd 1,6-tal, s azt az USD-vel.
Jól is fogyaszt...  2funny (a sebességet kell osztani 10-zel, tehát tempomat 130, az 13.)
Komolyra fordítva a szót, az Insignia is enne ennyit, s hol van az ehhez teljesítményben. S ez olyan autó, ami neked is kell, megy egyébként szépen jól, ha kell nem nyúlsz hozzá, de mindig vannak apróságok, amit ha akarsz bütykölgetsz rajta.
A hvégén meghívtak egy szülinapi buliba, ott kérték a fiatalok, hogy kerüljek már velük egyet. Az első körben a JH delikvens kiszállás után lefeküdt a kocsi mellé...  eplus2

Problem resolved.

Vettem a teraszra ármány térkövet, vettem 60 kelviklájn alsógatyát és 3 luivuitton bőröndszettet, csak mert nem volt rá szükségem...

Mondi marad, pont egy métert sem ment még a héten...

Az elmém teljesen kitisztult, nincs benne vágyam-tárgya autó. Angry Minden khaka, a Keddi meg még mindig neöljmegélniakarok kategória. Nem nekem való!

De az durva, hogy Tibbi plussz összes szerelő ösmerős ajánlatainak összdarabszáma NULLA a mondj nekem egy jó benzines kocsit kérdésre!

A sunyi opécé már csak € 20K...

Azt mondja nem tudja eladni, mert kézis! Hahahahahahahaha ...lehet, hogy rákéne locsolni egy 2 misit nagy hirtelen???  Huh? Huh?
Naplózva

Ex: Mondeo 2002. TDCi Ghia
Ex: Mondeo 2011. MK4 Turnier Tit-S 163ps

Off: Insignia 2019 st. gsi
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #57 Dátum: 2017.05.24 szerda, 21:07:42 »

Problem resolved.

Vettem a teraszra ármány térkövet, vettem 60 kelviklájn alsógatyát és 3 luivuitton bőröndszettet, csak mert nem volt rá szükségem...

Mondi marad, pont egy métert sem ment még a héten...

Az elmém teljesen kitisztult, nincs benne vágyam-tárgya autó. Angry Minden khaka, a Keddi meg még mindig neöljmegélniakarok kategória. Nem nekem való!

De az durva, hogy Tibbi plussz összes szerelő ösmerős ajánlatainak összdarabszáma NULLA a mondj nekem egy jó benzines kocsit kérdésre!

A sunyi opécé már csak € 20K...

Azt mondja nem tudja eladni, mert kézis! Hahahahahahahaha ...lehet, hogy rákéne locsolni egy 2 misit nagy hirtelen???  Huh? Huh?

Én mondtam Neked jó benzines kocsit, de ha most azt írod, hogy NULLA, akkor a CTS-V szhar?  vigyor3
Tomi, akik ezeket (opc) eladják, mindannyian erősebbe akarnak ülni. Megtehették, hogy megvegyenek egy drágább fenntartású kocsit, de nem azt kapták, amit várták. Ezek az autók már eléggé erősek, de mégsem elég erősek.
Én is így jártam tavaly.
A tesómémk is így jártak nemrég. Mindent akart ő is egyszerre, de nem találtunk "normális" kocsit 6M-ig... Ugye milyen hülyén hangzik? Azért, mert itt a normálist az ő preferenciái szerint kell érteni. Amik tetszettek neki, megnéztük, szharok voltak. Kezdett kicsi kompromisszumot kötni, néztük azokat is, nem jó, kezdett nagyobb kompromisszumba belemenni, semmi. A végén feladott mindent, lekérdeztem neki pont egy 2.0EcoBoost Mondeot, már a telefonban hallottak alapján lefújtuk.
Mondtam, hogy ok pihenjünk 1 napot. Másnap megkértem, hogy sorolja fel, mik voltak az eredeti tervei. Akart vmi vagányabb, emelt (vagy 4WD) autót, ami mutat már presztízst is, a megbízhatóság fontos volt, a fenntarthatóság tekintetében volt egy határ, amit meghúztunk, hogy annál többet nem locsol bele, ha gebasz van (típushibák esete), ellenben el lett rakva az a mennyiségű zsé, amit tartaléknak gondoltunk. Néztünk 2.8V6 4WD Insigniát, 1M a hátsó diffi bele, bármikor kellhet, a motorról nem is beszélve. Néztünk RR Sportot, már a tesztúton búgott a diffi, ~600k. Így lett végül az RX. Friss inverterrel. A nagy akksitól fél mindenki, pedig futnak már ezek ma 500k-t is, de azért eltették az árát félre, hogy ne érje őket meglepi.
Tomi, Te is menj vissza az alapokhoz, mik azok a típusok, amelyekre vágysz. Sorold ezeket fel. Tedd melléjük, hogy mennyi zsét kell beletolni, ha beüt a ménkű... Fogadd el, hogy minden autónak van/lehet hibája. De csak javítható hibákat tolerálj, tehát ebbe pl nem fér bele a folyamatosan nyúló vezérműlánc stb. Ellenben egy 100E-ként széthulló diffit mérlegelj a vételár tekintetében, ha a 100E alatt lehet vele élni.
Látod, még az én kocsimnak is van típushibája, megy is sztem visszahívásra, de ki lesz cserélve, s megy minden tovább. vagy a fene tudja, mert mérlegelnem kell, amit mondanak sokan, hogy egy ilyen autótól ne várjam már el, hogy a hidegindítás utáni első 30 mp-ben is makulátlanul járjon benne a daráló... Szóval lehet marad így. Van bennem egy kis sunyiság is, mert ha meg mégis rossz, én meg most nem cseréltetem, s széthullik, akkor a nagyobb darálót csavarozzuk majd rá. Wink

Az opel, ha láncnyúlós, hááát lehet skippelném.
A6 C7: ez már régebben is tetszett Neked is. Én simán merném venni még a 3.0TV6-tal is. Bár tényleg vannak hibái, veérlés csere sem olcsó már. Én is majdnem vettem bánatomban egyszer egyet. Vagyis bocsika az S6 volt. 4.0 biturbó. Sztem járj utána annak is. Én is nekiindultam, hogy megveszem, aztán nézegettem az alkatrész árakat, s arra jöttem rá, hogy botrány. Rohadtul a karikákat kell megfizetni. A kocsi is 12-től indul...
legolcsóbb: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=242716491&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=21&minFirstRegistrationDate=2010-01-01&pageNumber=1&scopeId=C
ezressel drágábban egy érdekesebb:
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=231590277&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=21&minFirstRegistrationDate=2010-01-01&pageNumber=1&scopeId=C

Megnéztem nekem mikről van infó lementve, ami játszhatna Neked.
S8, 5.2V10, forma1 hangulat, de fullalu-sokbaj, kokszosodik, alkatrészár talán kintről olcsítható, csak ha csak őt szereted kocsi,
745D, hagyjuk...
X6 hibrid: felejtős a 4.4 miatt
Ford Taurus SHO, nemkapni, megosztó külső, de menő 3.5V6EcoBoost,4WD, kishibái esetleg vannak, csak ha csak őt szereted kocsi,
VW CC V6 https://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/cc/volkswagen_cc_3.6_v6_dsg_4motion_5_szemely-11454356 ha nagyon V6 kell.
Esetleg, ha különlegesre vágysz, nézz meg egy GS450h-t. Imádnád, finom, különleges. A villamos jellege miatt durva helyeken és durván jön belőle a nyomaték, jó pár kocsi orrát kifújja. Fura: a joystick benne, szokni kell.
Pl: https://www.hasznaltauto.hu/auto/lexus/gs/lexus_gs_450h_luxury_automata_85000km-11548593
https://www.hasznaltauto.hu/auto/lexus/gs/lexus_gs_450h_luxury_automata_full_extra43ekmkormanyfutes-10125652
A fészliftesnek már értelmes a csomitartója is. Kíváncsiságból próbálj ki egy ilyet.

Vagy vegyél CTS-V-t...
Van belőle kézi kombi. De inkább automatát nézz, mert a kézit nagyon nehéz megdugni. Wink
Még szerelhető, kintről jó áron van alkatrész. Ritka, különleges, univerzális, mert mindent tud. Te azt mondtad brutális, majd egyszer menjünk úgy egy kört, ahogy javasoltam a múltkor: nyugisan. Azt is tudja, nagyon.
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #58 Dátum: 2017.05.24 szerda, 21:17:24 »

A többieknek mondom,
Tomiban, hogy felkeltsem igazán az érdeklődést a típus iránt, egyszer odaadtam neki az autót, hogy vezesse.
Ahogy láttam élmény volt neki is, mert utána megevett egy szál cigit.  vigyor3
A Trollt is megdugta a Dzséló. eplus2
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #59 Dátum: 2017.05.24 szerda, 21:20:55 »

Ez vagány hanggal rendelkezik:
https://www.hasznaltauto.hu/auto/audi/a6/audi_a6_avant_3.0_v6_tdi_dpf_quattro_tiptronic_ic_magyarorszagi_serulesmentes-10412600
Fehér is, kombi is, C7 is.
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #60 Dátum: 2017.05.24 szerda, 21:22:27 »

Spakli
https://www.hasznaltauto.hu/auto/audi/rs6/audi_rs6_avant_5.0_v10_quattro_tiptronic_audicentrum_budapest-11448400
ezekhez tényleg nem kell írni semmit...  Wink
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #61 Dátum: 2017.05.24 szerda, 21:24:20 »

Ezt pl simán el tudnám Neked képzelni.
https://www.hasznaltauto.hu/auto/audi/rs6/audi_rs6_avant_5.0_v10_quattro_tiptronic_mo-iszervizkonyv107.699_km-11442427
Öregecske már, mint az enyém, de örökös tisztelet fogja övezni mindig.
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #62 Dátum: 2017.05.24 szerda, 21:32:01 »

Egyet ne feledj Tomi,
bármilyen európai erős kocsit keresel, az kb prémium lesz, s ha ezeket csak innen tudod alkatrészelni, az nem lesz olcsó.
Legalább a Mondeo ktsg-ének duplájával számolj, de egy CLS AMG ShootingBrake-nél simán el tudsz menni 6-os szorzóig.
S ezek casco kötős dolgok. (RX elektrokromatikus tükörlap(!) 110E...)
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #63 Dátum: 2017.05.24 szerda, 22:20:28 »

Egyet ne feledj Tomi,
bármilyen európai erős kocsit keresel, az kb prémium lesz, s ha ezeket csak innen tudod alkatrészelni, az nem lesz olcsó.
Legalább a Mondeo ktsg-ének duplájával számolj, de egy CLS AMG ShootingBrake-nél simán el tudsz menni 6-os szorzóig.
S ezek casco kötős dolgok. (RX elektrokromatikus tükörlap(!) 110E...)

Nem is drága az a tükörlap....
Szhar A4-es komplett tükör ~360e és még csak nem ilyen tükörlap van benne.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Bandy
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 521


2016 MK5 Mondeo 2.0 TDCI 150/180/205LE Tit Design


E-mail
« Új hozzászólás #64 Dátum: 2017.05.25 csütörtök, 13:16:06 »

meg kellene hajóztatnod 1 Mondeot...  Tongue

https://www.carsforsale.com/vehicle/details/29914024
Naplózva

Mivel az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak
Llort Eht
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2209



E-mail
« Új hozzászólás #65 Dátum: 2017.05.25 csütörtök, 13:49:45 »


Nem S-line optik... nemkell
BiTurboD nemkell...

Van egy 3.0V6T, amit most káderezek... Lehet yó lesz, majd referálok!  wave wave
Naplózva

Ex: Mondeo 2002. TDCi Ghia
Ex: Mondeo 2011. MK4 Turnier Tit-S 163ps

Off: Insignia 2019 st. gsi
Llort Eht
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2209



E-mail
« Új hozzászólás #66 Dátum: 2017.05.25 csütörtök, 13:52:48 »

meg kellene hajóztatnod 1 Mondeot...  Tongue

https://www.carsforsale.com/vehicle/details/29914024


Ez egy nagyon vagány konfig,  eljen eljen de az a belső, uramisten. azt hittem radírozzák a FL - re végre...  rinya rinya
Naplózva

Ex: Mondeo 2002. TDCi Ghia
Ex: Mondeo 2011. MK4 Turnier Tit-S 163ps

Off: Insignia 2019 st. gsi
Llort Eht
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2209



E-mail
« Új hozzászólás #67 Dátum: 2017.05.25 csütörtök, 13:59:12 »


Azért írok!  eplus2 eplus2

Kéne a th*kömnek egy 2009 - es autó 184K km-el, 5.0TFSI motorral. Minden paramétere egy késdöfés a szívembe (és persze a zsebembe). Garantáltan szívás és gondozásmentes lesz még vagy 3 napig vásárlás után (ameddig nincs felrendszámozva)...

Inkább leszek MK5 középkozoltakarító (nem szép, de legalább NAGY  eplus2 eplus2, bocs Laci!) iparos, mint, hogy egy ilyenen akár elgondolkodjak...
Naplózva

Ex: Mondeo 2002. TDCi Ghia
Ex: Mondeo 2011. MK4 Turnier Tit-S 163ps

Off: Insignia 2019 st. gsi
Llort Eht
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2209



E-mail
« Új hozzászólás #68 Dátum: 2017.05.25 csütörtök, 15:58:41 »

Egyet ne feledj Tomi,
bármilyen európai erős kocsit keresel, az kb prémium lesz, s ha ezeket csak innen tudod alkatrészelni, az nem lesz olcsó.
Legalább a Mondeo ktsg-ének duplájával számolj, de egy CLS AMG ShootingBrake-nél simán el tudsz menni 6-os szorzóig.
S ezek casco kötős dolgok. (RX elektrokromatikus tükörlap(!) 110E...)

Akkor megveszem a fehér OPC - t és minden 8K km-enként olaj + vezérléscsere 1 miskáért és máris spóroltam egy rakást a CLS AMG - hez képest... Mellesleg qrvára bejön az a dög!  eljen eljen
Naplózva

Ex: Mondeo 2002. TDCi Ghia
Ex: Mondeo 2011. MK4 Turnier Tit-S 163ps

Off: Insignia 2019 st. gsi
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #69 Dátum: 2017.05.25 csütörtök, 16:31:03 »

Akkor megveszem a fehér OPC - t és minden 8K km-enként olaj + vezérléscsere 1 miskáért és máris spóroltam egy rakást a CLS AMG - hez képest... Mellesleg qrvára bejön az a dög!  eljen eljen

Akkor vegyél olyat. De legalább nézd meg.

https://www.hasznaltauto.hu/auto/mercedes-benz/cls_500/mercedes-benz_cls_500_blueeff._automata_amg._garancias-10294623
vagy
https://www.hasznaltauto.hu/auto/mercedes-benz/cla_45_amg/mercedes-benz_cla_45_amg_4matic_7g-dct_sb_magyar__garancia-10723785
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
Llort Eht
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2209



E-mail
« Új hozzászólás #70 Dátum: 2017.05.25 csütörtök, 16:52:04 »


- Az 1. qrva drága,
- a 2. babakocsi 4 hengerrel. Felhúzom a mondit 360lóra és ugyanott vagyok...és még el is férek. Láttál már CLA mergát közelről, neagyuramisten belülről?  eplus2 eplus2
Naplózva

Ex: Mondeo 2002. TDCi Ghia
Ex: Mondeo 2011. MK4 Turnier Tit-S 163ps

Off: Insignia 2019 st. gsi
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #71 Dátum: 2017.05.25 csütörtök, 17:13:53 »

- Az 1. qrva drága,
- a 2. babakocsi 4 hengerrel. Felhúzom a mondit 360lóra és ugyanott vagyok...és még el is férek. Láttál már CLA mergát közelről, neagyuramisten belülről?  eplus2 eplus2
neked aztán nem lehet a kedvedre tenni.Lassan Jani frusztrálva fogja érezni magát...... eplus2
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #72 Dátum: 2017.05.25 csütörtök, 17:20:02 »

neked aztán nem lehet a kedvedre tenni.Lassan Jani frusztrálva fogja érezni magát...... eplus2
áááá, nem látsz át rajta, Jani próbálja bekergetni a faszerdőbe nyes
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #73 Dátum: 2017.05.25 csütörtök, 17:21:24 »

745D, hagyjuk...

ezekről mit tudsz? én a 2006-9esekkel szemezek. pl https://new.hasznaltauto.hu/szemelyauto/bmw/745/bmw_745d_automata-10079972
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #74 Dátum: 2017.05.25 csütörtök, 17:28:08 »

áááá, nem látsz át rajta, Jani próbálja bekergetni a faszerdőbe nyes
nyes eljen taps
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #75 Dátum: 2017.05.25 csütörtök, 18:49:18 »

ezekről mit tudsz? én a 2006-9esekkel szemezek. pl https://new.hasznaltauto.hu/szemelyauto/bmw/745/bmw_745d_automata-10079972

Keveset futott... oda van irva  eplus2
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Bandy
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 521


2016 MK5 Mondeo 2.0 TDCI 150/180/205LE Tit Design


E-mail
« Új hozzászólás #76 Dátum: 2017.05.25 csütörtök, 19:41:20 »

- Az 1. qrva drága,
- a 2. babakocsi 4 hengerrel. Felhúzom a mondit 360lóra és ugyanott vagyok...és még el is férek. Láttál már CLA mergát közelről, neagyuramisten belülről?  eplus2 eplus2
Totoja esetleg?
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=244468758
Kipuffot gyorsan lerúgod róla  vigyor3
Naplózva

Mivel az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #77 Dátum: 2017.05.25 csütörtök, 20:27:04 »

neked aztán nem lehet a kedvedre tenni.Lassan Jani frusztrálva fogja érezni magát...... eplus2

Én tudom min megy most át Tomi. Végigcsináltam. 2x.
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #78 Dátum: 2017.05.25 csütörtök, 20:30:54 »

áááá, nem látsz át rajta, Jani próbálja bekergetni a faszerdőbe nyes

A -V pont nem az! S azért pár dolgot tud nyújtani...  Wink
Majd viszlek egy kört egy minin, ha eljössz.  Wink
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #79 Dátum: 2017.05.25 csütörtök, 20:32:06 »

Irigylésre méltó probléma....
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #80 Dátum: 2017.05.25 csütörtök, 20:32:50 »

Irigylésre méltó probléma....

 eljen
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #81 Dátum: 2017.05.25 csütörtök, 20:33:38 »

ezekről mit tudsz? én a 2006-9esekkel szemezek. pl https://new.hasznaltauto.hu/szemelyauto/bmw/745/bmw_745d_automata-10079972

A motorig/hajtásláncig el sem jutottam. Iszonyat lelakható a belsejük. 2-t néztem meg, mind a kettőnél hámlott a B oszlop...
Nekem ennyi elég ahhoz, hogy megköszönjem.
Ami még ráfejelt, a márkaszervizelés. Néztem egy 730D-t, kérdem menyni az olajcsere, mondják, hogy 2,5x. Kérdem, hogy de pl egy 530D-nek mennyi, mondják, hogy x. Kérdem, mi a 2 motor között a különbség? Semmi. Akkor miért drágább a hetes? "Mert az egy hetes"...
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #82 Dátum: 2017.05.25 csütörtök, 20:34:35 »

Totoja esetleg?
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=244468758
Kipuffot gyorsan lerúgod róla  vigyor3

Hmmmm, erről sem hallottam még eddig... Nem is rossz.  vigyor3
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #83 Dátum: 2017.05.25 csütörtök, 20:35:35 »

Irigylésre méltó probléma....

Inkább ilyen jellegű "problémája" legyen.  Wink
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #84 Dátum: 2017.05.25 csütörtök, 20:38:06 »

A motorig/hajtásláncig el sem jutottam. Iszonyat lelakható a belsejük. 2-t néztem meg, mind a kettőnél hámlott a B oszlop...
Nekem ennyi elég ahhoz, hogy megköszönjem.
Ami még ráfejelt, a márkaszervizelés. Néztem egy 730D-t, kérdem menyni az olajcsere, mondják, hogy 2,5x. Kérdem, hogy de pl egy 530D-nek mennyi, mondják, hogy x. Kérdem, mi a 2 motor között a különbség? Semmi. Akkor miért drágább a hetes? "Mert az egy hetes"...

Más óradíjak vannak kisebb és nagyobb modellekhez.
Már 20 éve is így volt a BMW-ben.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #85 Dátum: 2017.05.25 csütörtök, 20:39:21 »

Én tudom min megy most át Tomi. Végigcsináltam. 2x.


Szerintem nem azon megy át, amin te. Csak sorstársat látsz benne.  eplus2

De nem az, a Trollok Trollja szeretne egy erős, megbízható autót, ami mindennapi használatra is alkalmas és ami ökörködésre is jó, keresi a kompromisszumot...

Ha lenne 40-50 felesleges millióm, akkor vennék 500+ lóerős autót, de akkor már mondjuk egy porschét. Addig marad a fogyasztás, fenntarhatóság, kényelem, megbízhatóság, és a megfelelő ár/érték arány felé erősen eltolt realitás. Nekem ebben pl nagyon erősen a latba nyom, hogy mondjuk elég legyen elvinni szervízbe 10e kmenként, ne rohadjon le alattam, mikor a tengepartra vágtatunk, és lehetőség szerint ne kelljen megállnom 2 óránként tankolni.
« Utoljára szerkesztve: 2017.05.25 csütörtök, 20:41:04 írta Luk-ács Tomi » Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #86 Dátum: 2017.05.25 csütörtök, 20:44:26 »

Szerintem nem azon megy át, amin te. Csak sorstársat látsz benne.  eplus2

De nem az, a Trollok Trollja szeretne egy erős, megbízható autót, ami mindennapi használatra is alkalmas és ami ökörködésre is jó, keresi a kompromisszumot...

Ha lenne 40-50 felesleges millióm, akkor vennék 500+ lóerős autót, de akkor már mondjuk egy porschét. Addig marad a fogyasztás, fenntarhatóság, kényelem, megbízhatóság, és a megfelelő ár/érték arány felé erősen eltolt realitás. Nekem ebben pl nagyon erősen a latba nyom, hogy mondjuk elég legyen elvinni szervízbe 10e kmenként, ne rohadjon le alattam, mikor a tengepartra vágtatunk, és lehetőség szerint ne kelljen megállnom 2 óránként tankolni.


amiket nézeget, azok mind 13-15 között esznek. Mint az enyém, tehát ebben nincs különbség. (a fogyim kétszerese a Mondinak, s tök egyszerűen számolható,  a sebességem kell 10-zel osztani, tehát pálya: 13L, egy benzines 2 literes is eszik ennyit..., ha már ütöm is, 15)
"egy erős, megbízható autót, ami mindennapi használatra is alkalmas és ami ökörködésre is jó, keressi a kompromisszumot..."
Én ugyanezt kerestem, és találtam meg a -V személyében.
Töredéke fenntartani egy EU prémiumhoz képest. s nem 40-50 volt. Újkorárban sem.
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #87 Dátum: 2017.05.25 csütörtök, 20:49:31 »

amiket nézeget, azok mind 13-15 között esznek. Mint az enyém, tehát ebben nincs különbség. (a fogyim kétszerese a Mondinak, s tök egyszerűen számolható,  a sebességem kell 10-zel osztani, tehát pálya: 13L, egy benzines 2 literes is eszik ennyit..., ha már ütöm is, 15)
"egy erős, megbízható autót, ami mindennapi használatra is alkalmas és ami ökörködésre is jó, keressi a kompromisszumot..."
Én ugyanezt kerestem, és találtam meg a -V személyében.
Töredéke fenntartani egy EU prémiumhoz képest. s nem 40-50 volt. Újkorárban sem.


Töredéke? Ha ilyenem lenne valószínű szezononként minimum egy garnitúra gumi, betét, tárcsa... és akkor bennem az is motoszkál, hogy valami kifekszik, mert ekkora erőnél nyíródik minden rendesen... és azért az gondolom nem két fillér... legsen csak egy kuplung, vagy egy féltengely...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Zsolteey
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8152



E-mail
« Új hozzászólás #88 Dátum: 2017.05.25 csütörtök, 20:56:09 »

Totoja esetleg?
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=244468758
Kipuffot gyorsan lerúgod róla  vigyor3

Hogy a jóisten pékfa..ába lehet ilyen piros belsőt rendelni egy autóba?!  falbav falbav falbav gun gun gun
Naplózva

"If it ain't broke, don't fix it."

MKIV 2011 2.2 TDCI 200 Le AWF21 Titanium-S kombi, alias Kismackó
MKIII 2006 2.2 TDCI 155 Le Ghia kombi, alias Moncsi

múlt:
MKIII 2001 2.0 TDDI 115 Le Ghia kombi, alias Jógi
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #89 Dátum: 2017.05.25 csütörtök, 21:04:05 »

A motorig/hajtásláncig el sem jutottam. Iszonyat lelakható a belsejük. 2-t néztem meg, mind a kettőnél hámlott a B oszlop...
Nekem ennyi elég ahhoz, hogy megköszönjem.
Ami még ráfejelt, a márkaszervizelés. Néztem egy 730D-t, kérdem menyni az olajcsere, mondják, hogy 2,5x. Kérdem, hogy de pl egy 530D-nek mennyi, mondják, hogy x. Kérdem, mi a 2 motor között a különbség? Semmi. Akkor miért drágább a hetes? "Mert az egy hetes"...


Mennyi az olajcsere..-re   vigyor3
Apámmal beszélgettünk mennyit ér a pénz,mondom: milyen érdekes1980-ban egy Lada 4-5éves valami 55eft volt
erre ő : -most ennyi egy Olajcsere .... konkrétan lehidaltam.  szomoru1

Az apropót a nemrég közösségi oldalra feltett "5000ft-os bevásárlás mennyit ér" netes kép adta..  falbav

Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #90 Dátum: 2017.05.25 csütörtök, 21:09:04 »

Ha már mobile.de
ezt már korábban is akartam linkelni : csak 2.5millió  vigyor3 Wink


http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=233648148&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=4350&pageNumber=1&scopeId=C
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #91 Dátum: 2017.05.25 csütörtök, 21:10:35 »

Töredéke? Ha ilyenem lenne valószínű szezononként minimum egy garnitúra gumi, betét, tárcsa... és akkor bennem az is motoszkál, hogy valami kifekszik, mert ekkora erőnél nyíródik minden rendesen... és azért az gondolom nem két fillér... legsen csak egy kuplung, vagy egy féltengely...

Töredéke az EU prémiumhoz képest.
Ne is egy Mondeohoz hasonlítsd, valamit valami árán kapsz meg. Most Conti SC6 ot vettem rá, 250 volt. Elvileg egy szezon alatt max a hátsót lehet kinyírni, de elég jól bírja. S itt már annyi erő van, hogy mivel az autó sokkal többet tud, mint amit vár az ember alapból, nem mindig ütöd. Nem lehet folyamatosan ütni, mert elfáradsz benne, olyan koncentrálást igényel...  eplus2 Volt már olyan élményed, hogy az asszonyod még akarja, Te meg már nem? Na. Ez olyan.  wow1  eplus2 Olyan élmént ad 2 perc alatt, hoyg elég 1 hétre...
Economy betét-tárcsa, kb 140-160 rá. Mondeóra mennyi is? (CLS63AMG: 1M)
Ha vmi kifekszik, kintről minden olcsó bele, egy itteni prémiumhoz képest. Most pl egy hátsó féltengely szimmering csere volt 7E + 30E munkadíj.
Kuplung nincs benne. A váltót ha kinyírom, de állítólag a 700Le-s tuningos motorok váltói is bírják, akkor meg lehet csinálni 1000+-osra, onnantól örök élet. Kb 5-600. Mondeó kéttömegű+ kuplung: 400-450E... Tuning 700Le-re: 400. Más márkánál hol kapsz 150 lóerőt ennyiért?
A motor őskövület nyomórudas V8. Bot egyszerű. S olcsó bele minden.
Ezeket az USD árakat szorozd kb 500Ft-tal, ennyiből van 5 napon belül a kezedben.
http://www.rockauto.com/en/catalog/cadillac,2010,cts,6.2l+v8+supercharged,1444500
Performance fékbetét 170dolcsi, tehát kb 85E, performance tárcsák 200 dolcsi, tehát 100E -> kopmmpletten 185E.
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #92 Dátum: 2017.05.25 csütörtök, 21:11:35 »

A motorig/hajtásláncig el sem jutottam. Iszonyat lelakható a belsejük. 2-t néztem meg, mind a kettőnél hámlott a B oszlop...
Nekem ennyi elég ahhoz, hogy megköszönjem.
Ami még ráfejelt, a márkaszervizelés. Néztem egy 730D-t, kérdem menyni az olajcsere, mondják, hogy 2,5x. Kérdem, hogy de pl egy 530D-nek mennyi, mondják, hogy x. Kérdem, mi a 2 motor között a különbség? Semmi. Akkor miért drágább a hetes? "Mert az egy hetes"...
pedig pont a motor/hajtáslánc érdekelt volna

beltér nem izgat, lehet bele akár új elemeket is rendelni, ha nincs bontva szép

munkadíjak szintén nem izgatnak, megcsinálom magamnak
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #93 Dátum: 2017.05.25 csütörtök, 21:12:26 »

A -V pont nem az! S azért pár dolgot tud nyújtani...  Wink
Majd viszlek egy kört egy minin, ha eljössz.  Wink
nem a kocsira gondoltam, hanem a kinti autókeresésre. neked volt egy olyan hozzászólásod anno, hogy bekergetted magad tátott szájjal a faszerdőbe vigyor3
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #94 Dátum: 2017.05.25 csütörtök, 21:12:30 »


Mennyi az olajcsere..-re   vigyor3
Apámmal beszélgettünk mennyit ér a pénz,mondom: milyen érdekes1980-ban egy Lada 4-5éves valami 55eft volt
erre ő : -most ennyi egy Olajcsere .... konkrétan lehidaltam.  szomoru1

Az apropót a nemrég közösségi oldalra feltett "5000ft-os bevásárlás mennyit ér" netes kép adta..  falbav



nem emlékszem pontosan, de vmi 125 vs 50 volt...
Nem értettem teljesen. Azt hittem, hoyg a hetesnél az olajcsere alatt vmi mesztic khurvák szhopogathatnak, azért ennyi...  vigyor3
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #95 Dátum: 2017.05.25 csütörtök, 21:13:31 »

nem a kocsira gondoltam, hanem a kinti autókeresésre. neked volt egy olyan hozzászólásod anno, hogy bekergetted magad tátott szájjal a faszerdőbe vigyor3

Ja így értve igen. Bocs, félreértettem. Kárpótlásként tartom az ajánlatom.  Wink
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #96 Dátum: 2017.05.25 csütörtök, 21:17:25 »

Ja így értve igen. Bocs, félreértettem. Kárpótlásként tartom az ajánlatom.  Wink
eljen nem mondom hogy lehetetlen, hogy eljussak 1x, de ha úgy alakul mint az elmúlt 8 évben, akkor lehet ki fog maradni szomoru1
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #97 Dátum: 2017.05.25 csütörtök, 21:19:18 »

nem emlékszem pontosan, de vmi 125 vs 50 volt...
Nem értettem teljesen. Azt hittem, hoyg a hetesnél az olajcsere alatt vmi mesztic khurvák szhopogathatnak, azért ennyi...  vigyor3

Hát igen..a BMW-t meg kell fizetni.Nekem egyik srác mesélt pár sztorit elsőkézből,..( 2-3 havonta 3-400eft)
messze elkerülöm még a gondolotatot is  vigyor3
Maradunk a Tescos Ford-nál  eplus2
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #98 Dátum: 2017.05.25 csütörtök, 21:24:50 »

Hát igen..a BMW-t meg kell fizetni.Nekem egyik srác mesélt pár sztorit elsőkézből,..( 2-3 havonta 3-400eft)
messze elkerülöm még a gondolotatot is  vigyor3
Maradunk a Tescos Ford-nál  eplus2
ha találsz egy olyan valakit, aki nem lehúzni akar + egy olyan 8-15 éves bmw-t aminek volt előtted gazdája, akkor nincs ilyen kiadás. mondjuk erre a kettőre kisebb esélyed van mint az 5öslottó megnyerésére hehe
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #99 Dátum: 2017.05.25 csütörtök, 21:28:47 »

amiket nézeget, azok mind 13-15 között esznek. Mint az enyém, tehát ebben nincs különbség. (a fogyim kétszerese a Mondinak, s tök egyszerűen számolható,  a sebességem kell 10-zel osztani, tehát pálya: 13L, egy benzines 2 literes is eszik ennyit..., ha már ütöm is, 15)
"egy erős, megbízható autót, ami mindennapi használatra is alkalmas és ami ökörködésre is jó, keressi a kompromisszumot..."
Én ugyanezt kerestem, és találtam meg a -V személyében.
Töredéke fenntartani egy EU prémiumhoz képest. s nem 40-50 volt. Újkorárban sem.


Ez a sebesség 10-el osztás egy tévedés, szerintem.  hehe
Én 7.5-8.5 között fogyasztok. A te elméleted szerint akkor 75-85 -el közlekedem?  Mondjuk igen, a Szentendrein a városban.  eplus2
Egyébként meg jóval felette járok, a megengedett +10 minimum és megengedett +15-re nyomok tempomatot. (1-2 km/h-n belül van a kocsi sebesség mutatója a GPS-hez)
 wave
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Oldalak: 1 [2] 3 4   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.081 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.