Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.29 hétfő, 10:06:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: EGR szelepet keresek 2004-es 130 lovas TDCI-hez  (Megtekintve 1652 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
interakcio
Vendég
« Dátum: 2010.01.19 kedd, 13:19:29 »

Sziasztok!

Működő EGR szelepet keresek, 2004.05. havi 130 lovas TDCI mondeoóhoz, elfogadható áron. Bontott és új is érdekel, garancia nélküli is lehet. Az enyém tönkrement, esetleg cseredarabként szóba jöhet. Köszi.

Ajánklatokat várok: interakcio@freemail.hu vagy ide a topicba.
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #1 Dátum: 2010.01.19 kedd, 14:09:42 »

Sziasztok!

Működő EGR szelepet keresek, 2004.05. havi 130 lovas TDCI mondeoóhoz, elfogadható áron. Bontott és új is érdekel, garancia nélküli is lehet. Az enyém tönkrement, esetleg cseredarabként szóba jöhet. Köszi.

Ajánklatokat várok: interakcio@freemail.hu vagy ide a topicba.
Ha eu3as a mocid,akkor ne vegyél újat,hanem dugózd le!
Ha eu4es akkor tárgytalan.....bár azt is lehet dugózni némi utómunkával..... Roll Eyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
interakcio
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2010.01.19 kedd, 14:39:02 »

Köszi Alf!

Euro 4-es lesz, mert állandóan dob egy hibakódot, ami nagymértékben befolyásolja a motor működését a 2 éves tapasztalatom alapján. 1,5 éve az eredeti csúcsokat cseréltem gyárira, 55 ezer km után taccsra vágódott mind a 4, nem volt alapjárati rail nyomásom. Ott voltam mikor megmérték a csúcsaimat. Résolaj része gyönyörű, a tetején a csúcsok viszont szét voltak égve. Én nem dugózok le semmit, (eddig le volt), mert minden működjön úgy, ahogy a nagykönyvben meg van írva.

Köszi a tanácsod!!!!
Naplózva
interakcio
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2010.01.20 szerda, 10:36:41 »

Még annyi kiegészítés, hogy EURO IV-eshez keresem, elektromos csatlakozó is van rajta. Köszi.
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.052 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.