Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.24 szerda, 07:44:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mondeo / S-Max 18-as gyári Y felni garnitúra eladó  (Megtekintve 4728 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Stephen
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


E-mail
« Dátum: 2019.02.08 péntek, 07:29:12 »

18-as matt fekete Y felni garnitúra gyári kupakokkal, cserére szoruló Continental gumikkal eladó. két felnin van 1-1 kisebb padka nyom, de nem vészes és könnyen javítható.

Egy éve pihen a garázsban, mert tavaly vettem a város végén egy 17-es kerék garnitúrát.
Igaz ez nem jött be, mert közel sem annyira stabil, mint a 18-as és az ezüst szín miatt hetente kellett takarítani, hogy valahogy kinézzen. De az autó cserés lesz tavasszal, így már biztosan nem teszem vissza.

Megtekinthető Érden.

Irányár 120 000 Ft.

A kép feltöltéssel kicsit elakadtam, de szívesen küldök e-mailben.

Tel: + 36 húsz 555 02 63
Naplózva
Ferkepappa
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5



E-mail
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2019.02.20 szerda, 14:14:45 »

18-as matt fekete Y felni garnitúra gyári kupakokkal, cserére szoruló Continental gumikkal eladó. két felnin van 1-1 kisebb padka nyom, de nem vészes és könnyen javítható.

Egy éve pihen a garázsban, mert tavaly vettem a város végén egy 17-es kerék garnitúrát.
Igaz ez nem jött be, mert közel sem annyira stabil, mint a 18-as és az ezüst szín miatt hetente kellett takarítani, hogy valahogy kinézzen. De az autó cserés lesz tavasszal, így már biztosan nem teszem vissza.

Megtekinthető Érden.

Irányár 120 000 Ft.

A kép feltöltéssel kicsit elakadtam, de szívesen küldök e-mailben.

Tel: + 36 húsz 555 02 63

Szia!
Nekem jöhetnek képek csotke@gmail.com
Köszi!
Üdv:
Feri
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.086 másodperc alatt készült el 26 lekéréssel.