Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.28 vasárnap, 18:47:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Off: I20 Eladó!  (Megtekintve 7238 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Dátum: 2019.06.02 vasárnap, 11:43:48 »

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/hyundai/i20/hyundai_i20_1_25_dohc_classic_ac_m_o-i_uzembehelyezes_az_elso_tulajdonostol_78656km-14461173
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Jalkin
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2019.06.02 vasárnap, 14:42:30 »


Wow Smiley
Naplózva
Zsolteey
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8152



E-mail
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2019.06.02 vasárnap, 20:21:50 »


Több felkiáltójel nem fért el a végén? Cheesy
Naplózva

"If it ain't broke, don't fix it."

MKIV 2011 2.2 TDCI 200 Le AWF21 Titanium-S kombi, alias Kismackó
MKIII 2006 2.2 TDCI 155 Le Ghia kombi, alias Moncsi

múlt:
MKIII 2001 2.0 TDDI 115 Le Ghia kombi, alias Jógi
Jalkin
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2019.06.02 vasárnap, 20:40:13 »

Már csak az asszonyt kellene rábeszélni,h ilyen kell neki  eplus2 eplus2
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #4 Dátum: 2019.06.02 vasárnap, 20:52:22 »

Több felkiáltójel nem fért el a végén? Cheesy
Ennyi?Összesen ennyi megjegyzést tudsz tenni? pff…. zavart2 nevetes1 ravasz1
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #5 Dátum: 2019.06.02 vasárnap, 20:56:12 »

Már csak az asszonyt kellene rábeszélni,h ilyen kell neki  eplus2 eplus2
akit egy ilyenre úgy kell rábeszélni, annak nem kell ilyen... Wink nyes
Ezt vagy szereti az ember vagy nem. Vicces, hogy több "ismertebb" autó 100x vacakabb ennél.
Sztory.kb 2évet jártam vele melóba a 3ik kerbe.2hét után ebbe is került lézerblokkoló... eplus2
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Zsolteey
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8152



E-mail
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2019.06.02 vasárnap, 21:02:32 »

Ennyi?Összesen ennyi megjegyzést tudsz tenni? pff…. zavart2 nevetes1 ravasz1

Mondanék én rosszabbat is, de minek?!  nyes eplus2
Naplózva

"If it ain't broke, don't fix it."

MKIV 2011 2.2 TDCI 200 Le AWF21 Titanium-S kombi, alias Kismackó
MKIII 2006 2.2 TDCI 155 Le Ghia kombi, alias Moncsi

múlt:
MKIII 2001 2.0 TDDI 115 Le Ghia kombi, alias Jógi
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #7 Dátum: 2019.06.02 vasárnap, 21:24:37 »

Mondanék én rosszabbat is, de minek?!  nyes eplus2
megszoktam már,hogy mindenkinek van megjegyzése,még akkor is, ha fikarcnyit sem érdekli a hirdetés... nyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Jalkin
Vendég
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2019.06.02 vasárnap, 22:02:05 »

akit egy ilyenre úgy kell rábeszélni, annak nem kell ilyen... Wink nyes
Ezt vagy szereti az ember vagy nem. Vicces, hogy több "ismertebb" autó 100x vacakabb ennél.
Sztory.kb 2évet jártam vele melóba a 3ik kerbe.2hét után ebbe is került lézerblokkoló... eplus2

Én akarok neki, ő filózik. A típus tetszik meki Smiley Annyi rábeszélés kell, h igen, AKARSZ VENNI Smiley
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2019.06.03 hétfő, 12:02:26 »


Szem nem fogod sokáig árulni! Gyorsan el fogják vinni.
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #10 Dátum: 2019.06.03 hétfő, 12:08:04 »

Szem nem fogod sokáig árulni! Gyorsan el fogják vinni.
Miskolcon vettem, talán úgy tűnik oda is kerül vissza...szombaton tettem fel. Roll Eyes
De még ez változhat.  vigyor3
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #11 Dátum: 2019.06.04 kedd, 19:31:12 »

Basszuskulcs...ELKELT! taps taps taps taps

2nap...
18telefonhívás...
3 család megnézte...ma...
Nem hiszitek el! Egymásra licitáltak a kapuban! taps taps Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Olyan ideges voltam, hogy majd szét robbant a fejem.Nyugtatni kellet az 5perccel később érkezőt, hogy mégiscsak a reggel megbeszélt találkozóra érkezetté az elsőbbség.
A végeredmény. Többet fizettek, mint a hirdetett ár,és elvitték mind a 8 gumit is hozzá.
Szimpatikus idősebb úr,és felesége,második autónak,újhartyánba.
És még azt hittem, hogy piszok sokra írtuk ki, a telefon se fog megcsörrenni.Hát nem így történt. wow1
Lehet, hogy 1,6ért kellett volna hirdeti egy 10éves autót? idiot2 thumbup lol002 welcome appl
Elferdült a világ... pias

Jöhet a Grand C-max... vigyor3
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #12 Dátum: 2019.06.04 kedd, 19:34:43 »

Basszuskulcs...ELKELT! taps taps taps taps

2nap...
18telefonhívás...
3 család megnézte...ma...
Nem hiszitek el! Egymásra licitáltak a kapuban! taps taps Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Olyan ideges voltam, hogy majd szét robbant a fejem.Nyugtatni kellet az 5perccel később érkezőt, hogy mégiscsak a reggel megbeszélt találkozóra érkezetté az elsőbbség.
A végeredmény. Többet fizettek, mint a hirdetett ár,és elvitték mind a 8 gumit is hozzá.
Szimpatikus idősebb úr,és felesége,második autónak,újhartyánba.
És még azt hittem, hogy piszok sokra írtuk ki, a telefon se fog megcsörrenni.Hát nem így történt. wow1
Lehet, hogy 1,6ért kellett volna hirdeti egy 10éves autót? idiot2 thumbup lol002 welcome appl
Elferdült a világ... pias

Jöhet a Grand C-max... vigyor3

Gratula, ezek szerint jól áraztad. Remélem hamar meglesz a másik, mi nagyon szenvedtünk amíg egy autóval kellett logisztikázni. (már egy párszor beígérték az átadást, így bejelentettem karosszériáshoz a régit, aztán fényezőhöz és végül szerelőhöz a gátlók meg a lengőkar meg a mifene cserére)
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #13 Dátum: 2019.06.04 kedd, 19:36:47 »

Gratula, ezek szerint jól áraztad. Remélem hamar meglesz a másik, mi nagyon szenvedtünk amíg egy autóval kellett logisztikázni. (már egy párszor beígérték az átadást, így bejelentettem karosszériáshoz a régit, aztán fényezőhöz és végül szerelőhöz a gátlók meg a lengőkar meg a mifene cserére)
jól áraztam? Ezek az autók nem érnek 2/3 át ennek az árnak... Roll Eyes
De a piac határozza meg.Amennyit adnak érte.Hát ennyt adtak érte... nyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #14 Dátum: 2019.06.04 kedd, 21:49:40 »

Gratula, ezek szerint jól áraztad. Remélem hamar meglesz a másik, mi nagyon szenvedtünk amíg egy autóval kellett logisztikázni. (már egy párszor beígérték az átadást, így bejelentettem karosszériáshoz a régit, aztán fényezőhöz és végül szerelőhöz a gátlók meg a lengőkar meg a mifene cserére)
nekünk nem kell logisztikázni.Fater vitarájával minden megoldható,amíg meglesz az új.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #15 Dátum: 2019.06.06 csütörtök, 14:39:59 »

jól áraztam? Ezek az autók nem érnek 2/3 át ennek az árnak... Roll Eyes
De a piac határozza meg.Amennyit adnak érte.Hát ennyt adtak érte... nyes

 eljen
Ez kering a köztudatba, azaz, hogy ennyit érnek, és mekkora luxus kategória...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #16 Dátum: 2019.06.06 csütörtök, 15:11:51 »

eljen
Ez kering a köztudatba, azaz, hogy ennyit érnek, és mekkora luxus kategória...
a dízel hisztivel felértékelték ezeknek a kis benzineseknek az értékét.
Kicsi,gazdaságos,benzines,és ami óriási előnye volt ennek: 1tulaj,Mo-1,leinformálható-Azonnal,bárki részére. Ez mindent vitt.
3 érdeklődő hívott utána vissza úgy a rendszám lekérdezése után, hogy indul a kessel és az adásvételivel.
Ebőll 2 érkezett egyszerre,ők egymásra licitáltak(bár ez első előnybe volt mindenképp). A harmadikat felkellett hívnom, mert másnap jött volna,reggel.
Én a luxust ebbe nem látom.Inkább a megbízhatóságot, a bizalmat a sok xarral szemben,amit a kereskedők árulnak(tisztelet a kivételnek).
A Hunyadi és a Kia ugyan felzárkózott rendesen, és az elismertsége is hatalmasat ugrott, de nem luxus,pláne ezek a kicsik.
Nameg az új autók.Elképesztő módon kúsznak az árak felfelé. Gondolnád, hogy hétköznapi C-max is kapható már 8,5millióért is? Saccolok, hogy kb 30-40%-al lettek ezek az autók drágábbak.Kuga összerakva használhatóvá 8milla, és mint a cukrot úgy viszik.
Mind1, költői kérdések fejtegetése, és meglepő, hogy az embereknek mennyire "VAN" pénzük.

Gondolj bele azonban a családtámogatási rendszer lehetőségeibe.Mi nem vettünk volna még pár évig második új autót. De...
Ezt az I20-at eladva a támogatással együtt +3m-t kell kifizetni egy 7m autóért.
Ez bizony olyan lehetőség, hogy ha még nincs is ennyi zsetonja valakinek, az zártvégű lízingre is megtudja játszani pár százalékos kamattal.
Ergo bolond aki nem használja ki, ha megfelel a követelményeknek a támogatáshoz. Wink
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Zsolteey
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8152



E-mail
« Új hozzászólás #17 Dátum: 2019.06.06 csütörtök, 15:26:17 »

a dízel hisztivel felértékelték ezeknek a kis benzineseknek az értékét.
Kicsi,gazdaságos,benzines,és ami óriási előnye volt ennek: 1tulaj,Mo-1,leinformálható-Azonnal,bárki részére. Ez mindent vitt.
3 érdeklődő hívott utána vissza úgy a rendszám lekérdezése után, hogy indul a kessel és az adásvételivel.
Ebőll 2 érkezett egyszerre,ők egymásra licitáltak(bár ez első előnybe volt mindenképp). A harmadikat felkellett hívnom, mert másnap jött volna,reggel.
Én a luxust ebbe nem látom.Inkább a megbízhatóságot, a bizalmat a sok xarral szemben,amit a kereskedők árulnak(tisztelet a kivételnek).
A Hunyadi és a Kia ugyan felzárkózott rendesen, és az elismertsége is hatalmasat ugrott, de nem luxus,pláne ezek a kicsik.
Nameg az új autók.Elképesztő módon kúsznak az árak felfelé. Gondolnád, hogy hétköznapi C-max is kapható már 8,5millióért is? Saccolok, hogy kb 30-40%-al lettek ezek az autók drágábbak.Kuga összerakva használhatóvá 8milla, és mint a cukrot úgy viszik.
Mind1, költői kérdések fejtegetése, és meglepő, hogy az embereknek mennyire "VAN" pénzük.

Gondolj bele azonban a családtámogatási rendszer lehetőségeibe.Mi nem vettünk volna még pár évig második új autót. De...
Ezt az I20-at eladva a támogatással együtt +3m-t kell kifizetni egy 7m autóért.
Ez bizony olyan lehetőség, hogy ha még nincs is ennyi zsetonja valakinek, az zártvégű lízingre is megtudja játszani pár százalékos kamattal.
Ergo bolond aki nem használja ki, ha megfelel a követelményeknek a támogatáshoz. Wink

Amikor meg majd jön megint egy kis válság, akkor a mocskos köcs.g bank viszi a házat, a kocsit, a tv-t, a házimozit, a hűtőt, a telefont, a mindent. És lehet menni tüntetni, hogy mentse meg az állam...
Naplózva

"If it ain't broke, don't fix it."

MKIV 2011 2.2 TDCI 200 Le AWF21 Titanium-S kombi, alias Kismackó
MKIII 2006 2.2 TDCI 155 Le Ghia kombi, alias Moncsi

múlt:
MKIII 2001 2.0 TDDI 115 Le Ghia kombi, alias Jógi
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #18 Dátum: 2019.06.06 csütörtök, 15:27:26 »

Amikor meg majd jön megint egy kis válság, akkor a mocskos köcs.g bank viszi a házat, a kocsit, a tv-t, a házimozit, a hűtőt, a telefont, a mindent. És lehet menni tüntetni, hogy mentse meg az állam...
nyilván.szélsőségek mindig vannak.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #19 Dátum: 2019.06.06 csütörtök, 16:41:59 »

Amikor meg majd jön megint egy kis válság, akkor a mocskos köcs.g bank viszi a házat, a kocsit, a tv-t, a házimozit, a hűtőt, a telefont, a mindent. És lehet menni tüntetni, hogy mentse meg az állam...
Egyébként mókás dologról beszélgettem néhány emberrel ezzel kapcsolatban.
Beindult a CSOk, 10ből 9 házvásárló(nem lakás) itt a környéken kp-ban fizeti az újépítésű családi házakat 40-60M nagyságrendben.
Másik, az autókereskedő a fordban.
Nem hitelre veszik az autókat,hanem kp-ra.Arány,szintén ugyan az,10-ből 9ember.
A kereskedőnek is már mind1,mert nem bisznisz már,így nem is erőlteti a hitelt.Ha kérik,egy 8millás autó teljes árából -100eft-al olcsóbb ha hitelezed,de cserébe 2x fizetsz átírási költséget,mert először a bank a tulaj,és te az üzembentartó,majd a végén amikor átkerül a nevedre,az is a te költséged.
Szóval ha irónia volt a fenti megjegyzés,akkor jogos,de van valóság alapja annak is, hogy az emberek előszedték a dunyhába varrt élére vasalt magyar valutát. Wink
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #20 Dátum: 2019.06.06 csütörtök, 21:01:00 »

Egyébként mókás dologról beszélgettem néhány emberrel ezzel kapcsolatban.
Beindult a CSOk, 10ből 9 házvásárló(nem lakás) itt a környéken kp-ban fizeti az újépítésű családi házakat 40-60M nagyságrendben.
Másik, az autókereskedő a fordban.
Nem hitelre veszik az autókat,hanem kp-ra.Arány,szintén ugyan az,10-ből 9ember.
A kereskedőnek is már mind1,mert nem bisznisz már,így nem is erőlteti a hitelt.Ha kérik,egy 8millás autó teljes árából -100eft-al olcsóbb ha hitelezed,de cserébe 2x fizetsz átírási költséget,mert először a bank a tulaj,és te az üzembentartó,majd a végén amikor átkerül a nevedre,az is a te költséged.
Szóval ha irónia volt a fenti megjegyzés,akkor jogos,de van valóság alapja annak is, hogy az emberek előszedték a dunyhába varrt élére vasalt magyar valutát. Wink

Kicsit túlzás a dupla átírási költség, mert csak a két okmány kiállítását, a forgalmit, meg a törzskönyvet kell kifizetni. Az “csak” 12 ezer
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.044 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.