Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.29 hétfő, 11:44:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: ELADNI  (Megtekintve 1761 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
arnytech
Vendég
« Dátum: 2010.01.30 szombat, 13:14:58 »

 help
Sziasztok.
Van koztetek valaki, aki jo kereskedoi venakkal rendelkezik es tud segiteni?
Mi tortenik manapsag az autopiacon? Lehet meg egyaltalan eladni 10 eves mondeot? (Vagy csak hulladek(vas) aron) A v6-os most mar nem kell majd senkinek, mert megemelkedett a teljesitmenyado? falbav Eladni, vagy lehajtani amig megy, aztan kuka? Mi a tanacsotok? Nem azert vigyaztam ra hosszu eveken keresztul, hogy aztan ezt senki se ertekelje. angel
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2010.01.30 szombat, 17:03:22 »

Ha nem szükséges eladni, akkor meg kell tartani.
Ha muszáj eladni, akkor bármennyiért is veszik meg, bukni fogsz rajta. Ez minden kocsival így van, nem csak Mondeoval.
Szerintem.
Naplózva
velcsi80
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 229



E-mail
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2010.01.31 vasárnap, 09:54:57 »

help
 Lehet meg egyaltalan eladni 10 eves mondeot? (Vagy csak hulladek(vas) aron)

Miért ne lehetne eladni? Nem értem az elkeseredettségedet. Hirdesd meg a megszokott oldalakon, aki ilyet keres az úgyis megtalál.
Állítsd vissza a km órát, az be szokott jönni-sajnos.  eplus2 A vásárlók többsége (tisztelet a kivételeknek) úgyis azt nézi meg először.
Naplózva

2010 Ford Galaxy Ghia 2.0 TDCi PowerShift
mondeo111
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2010.01.31 vasárnap, 12:39:59 »

help
Sziasztok.
Van koztetek valaki, aki jo kereskedoi venakkal rendelkezik es tud segiteni?
Mi tortenik manapsag az autopiacon? Lehet meg egyaltalan eladni 10 eves mondeot? (Vagy csak hulladek(vas) aron) A v6-os most mar nem kell majd senkinek, mert megemelkedett a teljesitmenyado? falbav Eladni, vagy lehajtani amig megy, aztan kuka? Mi a tanacsotok? Nem azert vigyaztam ra hosszu eveken keresztul, hogy aztan ezt senki se ertekelje. angel


Sajnos nem sok jóval biztatlak!! Én Ford szalonban dolgoztam majdnem 5 évet és a V6-ot még régebben is nagyon nehéz volt eladni, legalábbis vidéken. Most meg a magas üzemanyagár és teljesítményadó még megnehezíti a dolgot!! Biztos óriásit buksz rajta!! Szerintem nagy a kínálat és csekély rá az érdeklődés és tudjuk ez nem az eladó malmára hajtja a vizet. Ha jó darab előbb utóbb elkel, csak az a kérdés hogy mennyiért?? Ha nem nagyon szükséges inkább tartsd meg!!!! worship
Naplózva
astor72
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2010.01.31 vasárnap, 13:32:16 »

Nemrég vettem egy v6-ot. Nem akarlak elkeseríteni, de 200e ft-ért....
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.034 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.