Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.02 csütörtök, 12:37:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csaló a fórumon  (Megtekintve 10531 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
mike1
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 249



WWW E-mail
« Dátum: 2010.03.23 kedd, 08:21:15 »

Fel szeretném hívni a fórumozók, és a kevésbé hozzá értők figyelmét, hogy a fórumon egy többek által is "ismert" ember sikeresen átvert porlasztócsúcs témában, így amikor valaki Pcs-t árul és azt valaki elmegy megvenni, akkor rendkívül legyen körültekintő, annak ellenére is, hogy persze árban jóval olcsóbban vásárol mint a szakboltban!
Az én történetem tavaly szeptemberre nyúlik vissza, mikor is itt a fórumon többek tanácsára megkerestem "Quest" vagy "FOX" (ki hogy ismeri), fórumtagot, Pcs vásárlással kapcsolatban. (Csak megjegyzem, hogy többen vásároltak már nála és nem jelezték, hogy baj lett volna...lehet nekem sikerült a balekot eljátszanom, mert az üzleteim során próbálok korrekt lenni!) Kérdésemre tudott adni 4db csúcsot, melyeket a Pólus center mellett vettem meg, ahol teljesen korrektnek tűnt az emberke. A cucc 4db ford dobozban volt, amiből 1 teljesen origi zacskóban volt, míg a másik három bontott volt, de "jóhiszeműen" azt gondoltam, hogy csak meg lett mutatva, vagy akármi...
Sajnos a múlt héten amikor be szerettem volna rakatni az autóba (eddig nem volt baj a gyári csúcsokkal), akkor Vik ránézett és közölte, hogy az említett 3db csúcs egész biztos használt és ráadásul nem is az autóba való! Ezt még aznap telefonon jeleztem az úriembernek, aki azt kérte, hogy szombaton mondjam meg csúcsokon levő számokat, mert Ő minden eladott csúcs számát felírja. A csavar az az egészben, hogy szombaton már "a hívott számon előfizető vagy szolgáltatás nem kapcsolható" szöveg fogadott, és ez a mai napig így van! Írtam több SMS-t is de semmi válasz nem jött, és sajnos mivel itt a fórumon sem tag már (ki tudja miért leiratkozott), így elérni sem tudom sehogy. Vártam egész a mai napig hátha jelentkezik, de úgy gondolom ez már csak szép álom, így sikerült 120.000.-ot buknom!
Mivel itt a fórumon is többször hirdetett kuplung, kinyomó, lendkerék, porlasztó, stb. témakörben, így elég sokan ismerték Őt, és több ember is értetlenül áll a történtek előtt, de ettől még a dolog megtörtént!  levele

Figyeljetek oda vásárláskor, és a lehetőségekhez képest biztosítsátok be magatokat, ne járjatok hasonlóan mint én! Az aki pedig nem ért hozzá, ne egyedül menjen vásárolni, vigyen egy "hozzá értő" szakit, aki ránézésre megmondja a kétes motyó állapotát!
A hozzászólást okulás képen több topicba is kiteszem...

ui: Amennyiben olvassa a hozzászólást és csak valamilyen egyéb ok miatt nem tudom elérni, és hajlandó kapcsolatot létesíteni velem, és megoldja  a problémát, akkor természetesen elnézést kérek tőle itt a nyilvánosság előtt, de addig is  levele gun Angry

Miklós
Naplózva

2002/10 Ford Mondeo Turnier MK3 TDCI GHIA, f2 optika, 130LE 5 MT., Xenon, new PCS, EGR-off, SunGuard G35 fólia by Szunyi, Forge turbocső kit, 
www.streamaudio.hu
www.multi-room.hu
(http://mondeo.hu/index.php?action=mgallery;sa=item;id=104)
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2010.03.23 kedd, 19:19:41 »

Remélem csak félreértés...  rinya
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
mike1
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 249



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2010.03.23 kedd, 23:18:37 »

Szeretném én is ezt hinni, de egyenlőre nem tisztázódott a dolog, és nem is látok sok esélyt rá...  szomoru1 Cry
Naplózva

2002/10 Ford Mondeo Turnier MK3 TDCI GHIA, f2 optika, 130LE 5 MT., Xenon, new PCS, EGR-off, SunGuard G35 fólia by Szunyi, Forge turbocső kit, 
www.streamaudio.hu
www.multi-room.hu
(http://mondeo.hu/index.php?action=mgallery;sa=item;id=104)
Albiakos
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2010.04.07 szerda, 22:21:27 »

Szeretném én is ezt hinni, de egyenlőre nem tisztázódott a dolog, és nem is látok sok esélyt rá...  szomoru1 Cry

Szomorú az ilyen, számomra felháborító!
Részvétem!
Naplózva
lacus3
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2010.05.24 hétfő, 13:06:15 »

Sziasztok sajna minden fórumon van egykét szarkupac ha van mintád a csúcsból küldj képet megnézem talántudoksegiteni bontottból 1000-huf/db áron csak minta az kell mert vegyesenvannak
Naplózva
TempKisber
Vendég
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2010.06.22 kedd, 14:28:58 »

Srácok, eddig én Fox-al való "üzleteléssel" durván 250e ft-ot spóroltam, ha nem többet. 5 éven keresztül. Nekem mindig jó és minőségi új alkatrészeket szállított. Durván 1 éve vettem tőle kéttömegű lendkereket, komplett kuplung-kinyomóval 120 rugóért, ami durván 60%-os árat jelent a normálhoz képest...

Lehet, hogy naív vagyok, de nemhiszem, hogy valaki 120e ft-ért kockáztatná egyrészt a jóhírét, másrészt a becsületét. Legalább 5 éve használja azt a telefont, 120 rugóért kihajítani a kukába úgy, hogy minden ügyfele azt ismeri?

Valamibe nagyon beletenyerelt és pillanatok alatt átcseszett X embert, vagy - és nagyon remélem, hogy így történt - csak félreértés és rendeződik köztetek is a dolog.

Ettől függetlenül sajnálom mike1 a dolgot. Nekem tényleg csak jó tapasztalatom volt Fox-al kapcsolatban...
« Utoljára szerkesztve: 2010.06.22 kedd, 14:31:35 írta TempKisber » Naplózva
laca999
Vendég
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2010.06.22 kedd, 17:01:18 »

Nekem is csak jó tapasztalatom volt vele. Olcsó és korrekt volt. Én nem tudom mennyit spóroltam az ő közreműködésével, de sokat.
Reménykedem, hogy valami szörnyű félreértés volt....
Naplózva
mike1
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 249



WWW E-mail
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2010.06.27 vasárnap, 19:11:49 »

Hát én is reméltem a dolgot, de a mai napig nem rendeződött a dolog, és valóban érdekes a szituáció a sok jól járt emberrel szemben, de úgy gondolom, még ha el is ment volna már másnap külföldre, mint ahogy utoljára beszéltem vele, akkor is ha helyre akarta volna rakni a dolgot, akkor itt a fórumon megtalált volna...már csak azért is, mert ha nincs is itthon, a fórumon mégiscsak sokszor megfordult...így itt lehetett volna folytatni a dolog tisztázását....
Mivel azonban a fórumról szintén érdekes módon törölte a regisztrációját, és a telefonja is megszűnt, így nincs mire következtetni csak arra ami történt, és annak végeredményére....
A témát lezárom, mert ennek már nem lesz megoldása....ha az admin úgy gondolja itt hagyja másnak okulásként, vagy le is lehet törölni.....én egyel több tapasztalattal lettem gazdagabb, odafigyelek kivel és mit üzletelek a jövőben...

 


Srácok, eddig én Fox-al való "üzleteléssel" durván 250e ft-ot spóroltam, ha nem többet. 5 éven keresztül. Nekem mindig jó és minőségi új alkatrészeket szállított. Durván 1 éve vettem tőle kéttömegű lendkereket, komplett kuplung-kinyomóval 120 rugóért, ami durván 60%-os árat jelent a normálhoz képest...

Lehet, hogy naív vagyok, de nemhiszem, hogy valaki 120e ft-ért kockáztatná egyrészt a jóhírét, másrészt a becsületét. Legalább 5 éve használja azt a telefont, 120 rugóért kihajítani a kukába úgy, hogy minden ügyfele azt ismeri?

Valamibe nagyon beletenyerelt és pillanatok alatt átcseszett X embert, vagy - és nagyon remélem, hogy így történt - csak félreértés és rendeződik köztetek is a dolog.

Ettől függetlenül sajnálom mike1 a dolgot. Nekem tényleg csak jó tapasztalatom volt Fox-al kapcsolatban...
Naplózva

2002/10 Ford Mondeo Turnier MK3 TDCI GHIA, f2 optika, 130LE 5 MT., Xenon, new PCS, EGR-off, SunGuard G35 fólia by Szunyi, Forge turbocső kit, 
www.streamaudio.hu
www.multi-room.hu
(http://mondeo.hu/index.php?action=mgallery;sa=item;id=104)
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.097 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.