Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.20 szombat, 10:56:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: TDCI generátor szabadonfutósítása  (Megtekintve 302393 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
roberto76
Vendég
« Új hozzászólás #750 Dátum: 2013.05.03 péntek, 20:28:05 »

Üdv Relhist!

Van még raktáron a japcsi szabadonfutóból?

Köszi
Naplózva
gépmester
Vendég
« Új hozzászólás #751 Dátum: 2013.06.27 csütörtök, 09:12:04 »

Tisztelt klubtagok!

Abban kérném segítségeteket,hogy hol lehet beszerezni a legjobb minőségű szabadonfutós tárcsát, valamint,  hogy azt hol tudnám beszereltetni, hogy a brummogás megszűnjön. Előre is köszönöm a segítséget. János.
Naplózva
gépmester
Vendég
« Új hozzászólás #752 Dátum: 2013.06.27 csütörtök, 11:04:27 »

T. Fórumtagok!

Meg tudná adni valaki "Vik" elérhetőségét?

Üdv: gépmester

Naplózva
László
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2439


« Új hozzászólás #753 Dátum: 2013.06.27 csütörtök, 18:31:59 »

Tisztelt klubtagok!

Abban kérném segítségeteket,hogy hol lehet beszerezni a legjobb minőségű szabadonfutós tárcsát, valamint,  hogy azt hol tudnám beszereltetni, hogy a brummogás megszűnjön. Előre is köszönöm a segítséget. János.
Tisztelt Fórumtárs!
A Relhist Fórumtárs által forgalmazott Japán gyártmányú szabadonfutó tárcsa tökéletesen megfelel az elvárásoknak. Az eddig használt ZEN márkánál csak jobb lehet. Egyébbként nekem a ZEN is közel 70.000Km teljesített. Ha mindenképp ragaszkodsz a profi márkához, tegyél fel gyári INA szabadonfutót 22-30 ezer Ft áron. Ez a szabadon futó a Ford Galaxikban rendre tudják a 250 ezer Km. A Japán futót viszont, 13 ezerét már megkapod Relhisttől. wave
Tisztelettel László! worship
« Utoljára szerkesztve: 2013.07.27 szombat, 18:05:26 írta László » Naplózva

Ford Mondeo 2005 TDCI 2.0 115LE
szakesz73
Vendég
« Új hozzászólás #754 Dátum: 2013.07.10 szerda, 17:06:28 »

sziasztok esetleg ha lenne meg szabadonfuto engem is erdekelne köszi. worship
Naplózva
malay
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 180


E-mail
« Új hozzászólás #755 Dátum: 2013.07.10 szerda, 20:38:21 »

Esetleg lemaradtam, vagy mégsem volt beszerzés szabadonfutó leszedőre?

OK
Kb. májusban lesz aktuális a dolog, gondoltam addig előkészítem.
Naplózva

2018. Galaxy MkIV. TDCI 2.0, 2014. Mondeo MKV TDCi2.0, Ex 2005. MKIII TDCi 2.0 130Le, EGR OFF, Generátor szabadonfutó
gépmester
Vendég
« Új hozzászólás #756 Dátum: 2013.07.10 szerda, 21:01:34 »

Tisztelt Fóru,mtárs!
A Relhist fórumtárs által forgalmazott Japán gyártmányú szabadonfutó tárcsa tökéletesen megfelel az elvárásoknak. Az eddig használt ZEN márkánál csak jobb lehet. Egyébbként nekem a ZEN is közel 70.000Km teljesített. Ha mindenképp ragaszkodsz a profi márkához, tegyél fel gyári INA szabadonfutót 22-30 ezer Ft áron. Ez a szabadon futó a Ford Galaxikban rendre tudják a 250 ezer Km. A Japán futót viszont, 13 ezerét már megkapod Relhisttől. wave
Tisztelettel László! worship

Kedves László! Köszönöm az információkat, a japánt beszereztem, a hét végén rakjuk fel.

Üdv : János
Naplózva
gépmester
Vendég
« Új hozzászólás #757 Dátum: 2013.07.11 csütörtök, 17:37:36 »

Kedves Fórumtársak!

Tud nekem ajánlani valakit aki beszereli a szabadonfutót, (amit már megvettem). Budapest környékén! Előre is köszönöm.
L. János /gépmester/
Naplózva
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #758 Dátum: 2013.07.26 péntek, 23:18:46 »

sziasztok esetleg ha lenne meg szabadonfuto engem is erdekelne köszi. worship
Van az még.
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #759 Dátum: 2013.07.26 péntek, 23:19:29 »

Esetleg lemaradtam, vagy mégsem volt beszerzés szabadonfutó leszedőre?

Nem volt még sajnos.
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
gépmester
Vendég
« Új hozzászólás #760 Dátum: 2013.07.27 szombat, 08:50:19 »

Sziasztok Kedves Club Tagok!

Egy aprósággal szeretném megkönnyíteni az otthoni szerelést. Az útmutatásoknak megfelelően végeztem a bontást alulról, de a generátor nem akart kiférni.
Ezért a generátor tartó alsó csavarok közül a baloldalit kivettem, s így könnyen kijött a nagy helyen. A csavarvég "torx".
Az autó olyan mintha kicserélték volna. Sokkal harmonikusabban működik.
Köszönet mindenkinek aki közreműködött az ötlettől a beszerzésen át, a szerelési útmutató közzétevőjéig.

Üdv,:gépmester
Naplózva
ZHG
Vendég
« Új hozzászólás #761 Dátum: 2013.07.28 vasárnap, 20:15:23 »

Sziasztok Kedves Club Tagok!

Egy aprósággal szeretném megkönnyíteni az otthoni szerelést. Az útmutatásoknak megfelelően végeztem a bontást alulról, de a generátor nem akart kiférni.
Ezért a generátor tartó alsó csavarok közül a baloldalit kivettem, s így könnyen kijött a nagy helyen. A csavarvég "torx".
Az autó olyan mintha kicserélték volna. Sokkal harmonikusabban működik.
Köszönet mindenkinek aki közreműködött az ötlettől a beszerzésen át, a szerelési útmutató közzétevőjéig.

Üdv,:gépmester

Hellók! Kérlek mond már meg honnan és milyen szabadonfutót rendeltél, mert én is most akarom megcsinálni a gépet! Köszönöm!
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #762 Dátum: 2013.07.29 hétfő, 07:32:55 »

Hellók! Kérlek mond már meg honnan és milyen szabadonfutót rendeltél, mert én is most akarom megcsinálni a gépet! Köszönöm!

Tudsz rendelni itt a fórumon Relhist-től INA-t.
Naplózva
gépmester
Vendég
« Új hozzászólás #763 Dátum: 2013.07.29 hétfő, 08:12:58 »

Hellók! Kérlek mond már meg honnan és milyen szabadonfutót rendeltél, mert én is most akarom megcsinálni a gépet! Köszönöm!

Szia! A Relhist clubtárstól rendeltem, korrekt, gyors, segítőkész. Japán gyártmányú a szabadonfutó.

Üdv.: gépmester
Naplózva
ZHG
Vendég
« Új hozzászólás #764 Dátum: 2013.07.29 hétfő, 20:31:54 »

Szia! A Relhist clubtárstól rendeltem, korrekt, gyors, segítőkész. Japán gyártmányú a szabadonfutó.

Üdv.: gépmester

és mennyi pénz  a szabadonfutó?
Naplózva
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #765 Dátum: 2013.07.29 hétfő, 20:50:37 »

és mennyi pénz  a szabadonfutó?
Pü  wave
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
madar89
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1307



E-mail
« Új hozzászólás #766 Dátum: 2013.07.29 hétfő, 20:58:29 »

és mennyi pénz  a szabadonfutó?
engem is érdeklene a japán és az INA is!
köszi  worship worship
üdv Attila
Naplózva

2002 tdci 130le(FMBA) B4Y ,st220 18",6.7l/100km, castrol tda+stihl 2T,INA szabadonfutó,EGR OFF,turbócső bandázsolva,tempomat,EBC Redstuff,katalizátor iktató,lecsapató tartály,bordó Recaro,JBL GTO,bicskakujcs,tolatóradar
Sly160
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20



E-mail
« Új hozzászólás #767 Dátum: 2013.08.20 kedd, 12:10:24 »

Sziasztok. Utolért engem is valami csunya hang alapjáraton. Van aki szerint a szíj a probléma, de ez nem brummogó hang, hanem elég kemény csattogás, ha egy picit emelek a fordulaton akkor megszűnik. Ha klímát kapcsolok, akkor viszont erősödik. Okozhatja ezt a hangot a szíjfeszítő probémája?
Bocs ha rossz helyre írtam!
Üdv. Sly
Naplózva

2004 115LE TDCI Kombi
dnske
Vendég
« Új hozzászólás #768 Dátum: 2013.09.15 vasárnap, 10:38:57 »

Először is szeretném megköszönni Relhist kollégának a japó szabadonfutót.
Vasárnap ráírtam, hétfőn 12-kor már nálam volt, szerdán meg a kocsiban... Több mint korrekt. Köszi még egyszer!

A csattogó hangról annyit hogy nekem is lett (pont úgy ahogy leírtad). Korábban "csak" egyre erősödő hülye hangja volt és leállításnál néha csattant egyet, (szerintem) ezért cseréltek kettős-tömegű lendkereket (Aminek valóban véres volt a torka, de még ráért volna a cseréje ideig óráig.) ami természetesen nem orvosolta a problémát. Cseréltettem szíjat és görgőket csendesebb lett de nem múlt el, majd 2 hete (fél évre rá) elkezdett egyre durvábban csattogni. Az ok nálam a főtengely végén lévő "főtengely szíjtárcsa" volt aminek szó szerint már kilógott a bele, a motor oldalát karcolta!
Kicserélték a szíjtárcsát, felújíttattam a generátort is (ha már kiszedték), szénkefe csere + csapágyak + rárakták a szabadonfutót. Az egyik csapágy nagyon *** állapotban volt. Összerakták, ilyen csendes Mondeom esküszöm még nem volt  taps. Kisimult az alapjárat, megszűnt a motor remegése is és teljesen csendes lett.

Azért írtam le, ilyen hosszan mivel egyszerűnek tűnő hiba, de szerintem 2 évet szívtam vele és szerintem ez a tárcsa adta meg magát szépen lassan. Volt a gép itt a fórumon ajánlott szerelőnél, Ő cserélte e kettős-tömegűt, mondta a szíj hangját fogadjam el az ilyen... Ahol a szíjat és feszítőt görgőket cserélték az a szerviz olyan rokoné akiben megbízok, nem feltételezem, hogy hanyagságból ne cserélték volna, ha már szédszedték,  inkább nem ismerték a típust. Továbbá mivel nekik sem tetszett, hogy nem szűnt meg teljesen a zaj átvitték Ford márkaszervizbe Kecskemétre, ahol azt mondták remeg -nagy újdonság, rádugták számítógépre és porlasztócsúcsot akartak cseréltetni... (ezt nem ragoznám)

D.

 

Sziasztok. Utolért engem is valami csunya hang alapjáraton. Van aki szerint a szíj a probléma, de ez nem brummogó hang, hanem elég kemény csattogás, ha egy picit emelek a fordulaton akkor megszűnik. Ha klímát kapcsolok, akkor viszont erősödik. Okozhatja ezt a hangot a szíjfeszítő probémája?
Bocs ha rossz helyre írtam!
Üdv. Sly

« Utoljára szerkesztve: 2013.09.18 szerda, 00:24:38 írta dnske » Naplózva
Barny007
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 146



« Új hozzászólás #769 Dátum: 2013.09.15 vasárnap, 17:41:21 »

Sziasztok,

TDDI-t érdemes lenne szabadonfutósítani?

Köszi
Barni
Naplózva

Gyártás dátuma:   18.06.2001
Gépkocsi típus:   Mondeo 2001-2007
Karosszéria kialakítás:   4 ajtós limuzin
Motor:   2.0L Duratorq DI (115PS)
Váltó:   5 fok kézi MTX75
Légkondicionáló:   automatik
• Genkben készült
• EGR Off
Sly160
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20



E-mail
« Új hozzászólás #770 Dátum: 2013.09.16 hétfő, 09:25:04 »

Először is szeretném megköszönni Relhist kollégának a japó szabadonfutót.
Vasárnap ráírtam, hétfőn 12-kor már nálam volt, szerdán meg a kocsiban... Több mint korrekt. Köszi még egyszer!

A csattogó hangról annyit hogy nekem is lett (pont úgy ahogy leírtad). Korábban "csak" egyre erősödő hülye hangja volt és leállításnál néha csattant egyet, (szerintem) ezért cseréltek kettős-tömegű lendkereket (Aminek valóban véres volt a torka, de még ráért volna a cseréje ideig óráig.) ami természetesen nem orvosolta a problémát. Cseréltettem szíjat és görgőket csendesebb lett de nem múlt el, majd 2 hete (fél évre rá) elkezdett egyre durvábban csattogni. Az ok nálam a vezérmű tengely végén lévő "főtengely szíjtárcsa" volt aminek szó szerint már kilógott a bele, a motor oldalát karcolta!
Kicserélték a szíjtárcsát, felújíttattam a generátort is (ha már kiszedték), szénkefe csere + csapágyak + rárakták a szabadonfutót. Az egyik csapágy nagyon *** állapotban volt. Összerakták, ilyen csendes Mondeom esküszöm még nem volt  taps. Kisimult az alapjárat, megszűnt a motor remegése is és teljesen csendes lett.

Azért írtam le, ilyen hosszan mivel egyszerűnek tűnő hiba, de szerintem 2 évet szívtam vele és szerintem ez a tárcsa adta meg magát szépen lassan. Volt a gép itt a fórumon ajánlott szerelőnél, Ő cserélte e kettős-tömegűt, mondta a szíj hangját fogadjam el az ilyen... Ahol a szíjat és feszítőt görgőket cserélték az a szerviz olyan rokoné akiben megbízok, nem feltételezem, hogy hanyagságból ne cserélték volna, ha már szédszedték,  inkább nem ismerték a típust. Továbbá mivel nekik sem tetszett, hogy nem szűnt meg teljesen a zaj átvitték Ford márkaszervizbe Kecskemétre, ahol azt mondták remeg -nagy újdonság, rádugták számítógépre és porlasztócsúcsot akartak cseréltetni... (ezt nem ragoznám)

D.

 


Szia. Kösz a részletes választ. Először is, én is köszönöm Relhist kollégának a szabadonfutót. A csattogás oka nálam is a vezérmű tengely végén lévő főtengely szíjtárcsa volt. Pont mint nálad
Naplózva

2004 115LE TDCI Kombi
tpmportal
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4114


E-mail
« Új hozzászólás #771 Dátum: 2013.09.16 hétfő, 09:50:10 »

Szia. Kösz a részletes választ. Először is, én is köszönöm Relhist kollégának a szabadonfutót. A csattogás oka nálam is a vezérmű tengely végén lévő főtengely szíjtárcsa volt. Pont mint nálad

Na de kérdés, hogy mitől lenne a neve főtengely szíjtárcsa, ha a vezérműtengely végén lenne...
Naplózva
László
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2439


« Új hozzászólás #772 Dátum: 2013.09.16 hétfő, 19:24:46 »

Sziasztok,

TDDI-t érdemes lenne szabadonfutósítani?

Köszi
Barni
Tisztelt Fórumtárs!
Az én véleményem az, hogy mindenképp. Lehet egyesek megköveznek érte, akkor  is azt mondom érdemes. Annak ellenére mondom ezt, hogy a TDDI gépek alapjárati fordulata, magasabb a TDCI gépekénél. A generátor oldal alap problémája, hogy a generátor nagy forgórésztömege, gáz elvétel esetén tovább forogna a tehetetlenségi erők miatt, miközben a motor fordulat igen gyorsan leesik alapjárati fordulatra. Következmény, erőteljesen elkezd nyúlni az ékszíj és ennek következtében káros lengések alakulnak ki, ami tönkre teszi a rendszer elemeit. Először a hidraulikus rugó szilentjeit, majd a többi elemet szép sorban. Ezt a folyamatot hivatott kiküszöbölni a szabadon futó beépítése azzal, hogy a fordulat csökkenésekor szétkapcsolja a generátor forgórészt a többi elemtől és  az szabadon fut tovább. Én csak javasolni tudom a szabadonfutó beépítését. Nekem már közel 2 éve van beépítve a legnagyobb megelégedésemre. wave
Tisztelettel László! worship  
« Utoljára szerkesztve: 2013.09.16 hétfő, 19:26:44 írta László » Naplózva

Ford Mondeo 2005 TDCI 2.0 115LE
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48446



« Új hozzászólás #773 Dátum: 2013.09.16 hétfő, 19:32:51 »

Na de kérdés, hogy mitől lenne a neve főtengely szíjtárcsa, ha a vezérműtengely végén lenne...
elírás.... nyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Barny007
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 146



« Új hozzászólás #774 Dátum: 2013.09.17 kedd, 06:02:33 »

Tisztelt Fórumtárs!
Az én véleményem az, hogy mindenképp. Lehet egyesek megköveznek érte, akkor  is azt mondom érdemes. Annak ellenére mondom ezt, hogy a TDDI gépek alapjárati fordulata, magasabb a TDCI gépekénél. A generátor oldal alap problémája, hogy a generátor nagy forgórésztömege, gáz elvétel esetén tovább forogna a tehetetlenségi erők miatt, miközben a motor fordulat igen gyorsan leesik alapjárati fordulatra. Következmény, erőteljesen elkezd nyúlni az ékszíj és ennek következtében káros lengések alakulnak ki, ami tönkre teszi a rendszer elemeit. Először a hidraulikus rugó szilentjeit, majd a többi elemet szép sorban. Ezt a folyamatot hivatott kiküszöbölni a szabadon futó beépítése azzal, hogy a fordulat csökkenésekor szétkapcsolja a generátor forgórészt a többi elemtől és  az szabadon fut tovább. Én csak javasolni tudom a szabadonfutó beépítését. Nekem már közel 2 éve van beépítve a legnagyobb megelégedésemre. wave
Tisztelettel László! worship  
Köszönöm szépen a kimerítő választ.
Barny
Naplózva

Gyártás dátuma:   18.06.2001
Gépkocsi típus:   Mondeo 2001-2007
Karosszéria kialakítás:   4 ajtós limuzin
Motor:   2.0L Duratorq DI (115PS)
Váltó:   5 fok kézi MTX75
Légkondicionáló:   automatik
• Genkben készült
• EGR Off
kalimera75
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 249


kalimera75@gmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #775 Dátum: 2013.09.17 kedd, 09:59:37 »

Nekem is küldj Relhist légyszives egy árajánlatot a japán szabadonfutóra. Köszi
Naplózva

Mondeo Turnier 2.0 TDCI 4kerék,2gyerek, 131Le+ 1pici 2003.11.Inkblue,fűtött-hűtött bőr,xenon+ úgy minden ami van.
szgabi
Vendég
« Új hozzászólás #776 Dátum: 2013.10.09 szerda, 12:57:43 »

Szia Relhist!
 Nekem is kellene egy szabadonfutó írtam pü. is.
Naplózva
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #777 Dátum: 2013.10.09 szerda, 13:12:36 »

Szia Relhist!
 Nekem is kellene egy szabadonfutó írtam pü. is.
Kimerülöben van a készlet, indítsunk közös beszerzési listát, hogy lássam mennyi kell. Írjatok mellé, hogy mennyire sürgős a dolog. Kösz wave
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
szgabi
Vendég
« Új hozzászólás #778 Dátum: 2013.10.09 szerda, 18:27:06 »

Kimerülöben van a készlet, indítsunk közös beszerzési listát, hogy lássam mennyi kell. Írjatok mellé, hogy mennyire sürgős a dolog. Kösz wave

    Jövő héten szerdán szeretném beszerelni, szombaton már indulok külföldre.
   Részemről egy rendel.
Naplózva
Tomi76
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 204



E-mail
« Új hozzászólás #779 Dátum: 2013.10.11 péntek, 18:58:51 »

Sziasztok!

Hamarossan cserélem a hosszbordás szíjat, lehet hogy beneveznék egy szabatonfutóra.
Kérdésem, hogy mennyibe kerül?

Tamás
Naplózva

Ford Mondeo MK3 2003.09 Turnier 2.0 TDCi Trend
SimonDEO Dániel
Vendég
« Új hozzászólás #780 Dátum: 2013.10.18 péntek, 01:10:37 »

Sziasztok!!!

Nekem is szükségem lenne egy új szabadonfutóra.Ki tudna ebben segíteni? Köszönettel: SIMONdeo Smiley
Naplózva
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #781 Dátum: 2013.10.20 vasárnap, 23:14:48 »

Sziasztok!!!

Nekem is szükségem lenne egy új szabadonfutóra.Ki tudna ebben segíteni? Köszönettel: SIMONdeo Smiley
ez jó, akkor már 3-an biztosan vagytok. Kell még pár jelentkező, és akkor rendelek.
És akinek kell, szervezek leszedő kulcsot is hozzá.
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
malay
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 180


E-mail
« Új hozzászólás #782 Dátum: 2013.10.21 hétfő, 08:31:02 »

Én a leszedőkulcsra vevő vagyok, mint ahogy korábban jeleztem.
A szabadonfutó még gyerek, amit tőled vettem, 25.000 km van benne és hibátlanul műkődik. Lekopogom.
Naplózva

2018. Galaxy MkIV. TDCI 2.0, 2014. Mondeo MKV TDCi2.0, Ex 2005. MKIII TDCi 2.0 130Le, EGR OFF, Generátor szabadonfutó
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #783 Dátum: 2013.10.21 hétfő, 09:13:04 »

ez jó, akkor már 3-an biztosan vagytok. Kell még pár jelentkező, és akkor rendelek.
És akinek kell, szervezek leszedő kulcsot is hozzá.



A leszedőkulcsra én is vevő vagyok, ahogy én is korábban jeleztem. Nekem annyira jó a szabadonfutóm, hogy még fel sincs rakva.  vigyor3
Naplózva
malay
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 180


E-mail
« Új hozzászólás #784 Dátum: 2013.10.21 hétfő, 12:35:28 »


A leszedőkulcsra én is vevő vagyok, ahogy én is korábban jeleztem. Nekem annyira jó a szabadonfutóm, hogy még fel sincs rakva.  vigyor3

Te nyertél, a tied tényleg jobb állapotban van.  smile
Naplózva

2018. Galaxy MkIV. TDCI 2.0, 2014. Mondeo MKV TDCi2.0, Ex 2005. MKIII TDCi 2.0 130Le, EGR OFF, Generátor szabadonfutó
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #785 Dátum: 2013.10.21 hétfő, 12:55:59 »

Te nyertél, a tied tényleg jobb állapotban van.  smile


Ugye?
Naplózva
kalimera75
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 249


kalimera75@gmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #786 Dátum: 2013.10.21 hétfő, 15:17:40 »

ez jó, akkor már 3-an biztosan vagytok. Kell még pár jelentkező, és akkor rendelek.
És akinek kell, szervezek leszedő kulcsot is hozzá.

Negyedik emberkének irjál be engem is.
Naplózva

Mondeo Turnier 2.0 TDCI 4kerék,2gyerek, 131Le+ 1pici 2003.11.Inkblue,fűtött-hűtött bőr,xenon+ úgy minden ami van.
Barny007
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 146



« Új hozzászólás #787 Dátum: 2013.10.21 hétfő, 19:07:34 »

ez jó, akkor már 3-an biztosan vagytok. Kell még pár jelentkező, és akkor rendelek.
És akinek kell, szervezek leszedő kulcsot is hozzá.

Szia,
Írtam PÜ-t  integet2
Köszi
Naplózva

Gyártás dátuma:   18.06.2001
Gépkocsi típus:   Mondeo 2001-2007
Karosszéria kialakítás:   4 ajtós limuzin
Motor:   2.0L Duratorq DI (115PS)
Váltó:   5 fok kézi MTX75
Légkondicionáló:   automatik
• Genkben készült
• EGR Off
DJK111
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325



E-mail
« Új hozzászólás #788 Dátum: 2013.11.04 hétfő, 12:01:13 »

Beszállnék én is, de a górétól még nem jött válasz...  Wink
Naplózva

2012 MK4 2.0 TDCi 163LE PowerShift Titanium-Luxury
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #789 Dátum: 2013.11.05 kedd, 22:51:51 »

Jövő hét elejétől fogok tudni adni akinek kell. Az ár még kicsit képlékeny, nem túl jók az árfolyamok, de nem lesz sokkal drágább, mint az eddigi.
Ha jól látom, eddig 5 jelentkező van.
-Tomi76
-SimonDEO Dániel
-kalimera75
-Barny007
-DJK111

Jól látom?
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
DJK111
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325



E-mail
« Új hozzászólás #790 Dátum: 2013.11.05 kedd, 23:18:08 »

Írtam privit, azt is olvasd el légyszi!  nyes
Naplózva

2012 MK4 2.0 TDCi 163LE PowerShift Titanium-Luxury
Barny007
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 146



« Új hozzászólás #791 Dátum: 2013.11.06 szerda, 17:53:13 »

Írtam privit, azt is olvasd el légyszi!  nyes
Én is írtam! Jó lenne egy kb. ár  wave küld légyszi!
Üdv
Barny
Naplózva

Gyártás dátuma:   18.06.2001
Gépkocsi típus:   Mondeo 2001-2007
Karosszéria kialakítás:   4 ajtós limuzin
Motor:   2.0L Duratorq DI (115PS)
Váltó:   5 fok kézi MTX75
Légkondicionáló:   automatik
• Genkben készült
• EGR Off
kalimera75
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 249


kalimera75@gmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #792 Dátum: 2013.11.06 szerda, 17:54:23 »

Jövő hét elejétől fogok tudni adni akinek kell. Az ár még kicsit képlékeny, nem túl jók az árfolyamok, de nem lesz sokkal drágább, mint az eddigi.
Ha jól látom, eddig 5 jelentkező van.
-Tomi76
-SimonDEO Dániel
-kalimera75   igen!!!
-Barny007
-DJK111

Jól látom?
Naplózva

Mondeo Turnier 2.0 TDCI 4kerék,2gyerek, 131Le+ 1pici 2003.11.Inkblue,fűtött-hűtött bőr,xenon+ úgy minden ami van.
Tomi76
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 204



E-mail
« Új hozzászólás #793 Dátum: 2013.11.06 szerda, 19:17:18 »

Válasz
Jövő hét elejétől fogok tudni adni akinek kell. Az ár még kicsit képlékeny, nem túl jók az árfolyamok, de nem lesz sokkal drágább, mint az eddigi.
Ha jól látom, eddig 5 jelentkező van.
-Tomi76
-SimonDEO Dániel
-kalimera75
-Barny007
-DJK111

Jól látom?

Részemről még aktuális, csak előtte az árat kellene tudni.

Tamás
Naplózva

Ford Mondeo MK3 2003.09 Turnier 2.0 TDCi Trend
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #794 Dátum: 2013.11.06 szerda, 19:51:05 »

Jövő hét elejétől fogok tudni adni akinek kell. Az ár még kicsit képlékeny, nem túl jók az árfolyamok, de nem lesz sokkal drágább, mint az eddigi.
Ha jól látom, eddig 5 jelentkező van.
-Tomi76
-SimonDEO Dániel
-kalimera75
-Barny007
-DJK111

Jól látom?

És szabadonfutó leszedő is lesz? Ha igen, akkor az még mindig aktuális.
Naplózva
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #795 Dátum: 2013.11.07 csütörtök, 19:27:41 »

És szabadonfutó leszedő is lesz? Ha igen, akkor az még mindig aktuális.
Akartam, de 2-3 hét lett volna. De ha kell, rendelek.
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48446



« Új hozzászólás #796 Dátum: 2013.11.07 csütörtök, 19:33:17 »

Akartam, de 2-3 hét lett volna. De ha kell, rendelek.

Szia Ákos!
nem jössz a minire holnap?
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #797 Dátum: 2013.11.07 csütörtök, 19:38:50 »

Akartam, de 2-3 hét lett volna. De ha kell, rendelek.


Ha jól emlékszem, voltunk rá jelentkezők páran. Nem életbevágó.
Naplózva
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #798 Dátum: 2013.11.07 csütörtök, 19:55:12 »

Jövő hét elejétől fogok tudni adni akinek kell. Az ár még kicsit képlékeny, nem túl jók az árfolyamok, de nem lesz sokkal drágább, mint az eddigi.
Ha jól látom, eddig 5 jelentkező van.
-Tomi76
-SimonDEO Dániel
-kalimera75
-Barny007
-DJK111

Jól látom?
Megjöttek, ár 13500Ft+posta 850Ft akinek kell.
Személyesen Bp-en belváros vagy XII KER-ben vehető át (kivételesen szombat délelőtt 10-11h között az Örs Vezér tér - BAH csomópont tengely mentén is)
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
kalimera75
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 249


kalimera75@gmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #799 Dátum: 2013.11.08 péntek, 13:17:38 »

Megjöttek, ár 13500Ft+posta 850Ft akinek kell.
Személyesen Bp-en belváros vagy XII KER-ben vehető át (kivételesen szombat délelőtt 10-11h között az Örs Vezér tér - BAH csomópont tengely mentén is)
Számlaszámot,bankot,nevedet priviben küldesz?
Naplózva

Mondeo Turnier 2.0 TDCI 4kerék,2gyerek, 131Le+ 1pici 2003.11.Inkblue,fűtött-hűtött bőr,xenon+ úgy minden ami van.
Oldalak: 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.061 másodperc alatt készült el 26 lekéréssel.