Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.28 vasárnap, 08:20:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hozzászólások a cikkekhez  (Megtekintve 202175 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #200 Dátum: 2006.03.23 csütörtök, 10:05:00 »

na ezt telefonos dolgot viszont megszervezhetnénk,mert ugye már mindenkinek van mobilja,s utána kéne járni,hogy klub vásárolhatna-e elöfizetést,ott van az egymás közti ingyen beszéd+másodperc alapu számlázzás+20-120 ingyen sms,meg a kedvezö havidij,a klub nevén lenne a telo,a számlát meg mindenki maga fizetné,sztem ez jo lenne?
Az ingyen beszélgetéshez ott a skype.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #201 Dátum: 2006.03.23 csütörtök, 10:10:00 »

Az ingyen beszélgetéshez ott a skype.
Ahhoz kell egy otthoni szélessáv!(na az nincs mindenkinek...)
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #202 Dátum: 2006.03.23 csütörtök, 10:44:00 »

Meg sztem már sokunknak van ilyesféle telefonja. Én egy olyan körhöz tartozom, ahol több, mint 200an hívhatjuk egymást ingyen (rokonok, barátok, ismerősök). 1875HUF(+500HUF az ingyen dumálásért) a havidíj, ami lebeszélhet + 60 ingyen SMS, és mindez max bruttó 29HUF/perc másodperc alapon(ez más mobil szolgáltatót csúcsidőben). Én nagyon imádom...
 
Sztem a pannonnak vannak a legjobb ilyesféle ajánlatai.
Joe,
 
ez jól hangzik! Mi ennek a csomagnak a neve?
Mi Pannon-osok, és HBH-600 headset-esek tartsunk össze!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #203 Dátum: 2006.03.23 csütörtök, 10:45:00 »

Az ingyen beszélgetéshez ott a skype.
Meg a Google Talk! Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #204 Dátum: 2006.03.25 szombat, 09:57:00 »

Halee!
Láttam a "kémfotós" cikket, köszönet!
Érdekes, hogy senki nem ül a Mondiban.
Vagy két éve volt, hogy mentünk Stuttgart felé, amikor egy "csillagos" off-ot megláttunk így az autóbahnon. Fényképezőgép elő, aztán gyerünk utánna! Nem hagyta magát, gyakran sávot váltott, és közben kommunikált valakivel. Már egész jól "befogtuk", amikor előkerült mögöttünk egy széria ebből a típusból, és minden igyekezete szerint szó szerint feltartott minket. Ekkor jött egy "stau", majd mindkét autó padlógázzal a leállóban elhagyta a helyszínt!
Látszott, nem adják ingyé a fotókat.
Így jártunk.
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #205 Dátum: 2006.03.27 hétfő, 22:27:00 »

Szóval a (legalább) két cég valójában ugyanaz, a Bt-től kapsz kártyát 18 rugóért.
 
Ez rengeteg kedvezményre jogosít(ana), egyelőre csak a cascót érheted el vele. A későbbiekben terveznek üzemanyagkártyát (mol), amivel 10% kedvezményt kapsz tankolásnál, gumikedvezményt (vásárlás, szerelés), szervizkedvezményt (akár Ford márkaszerviznél is) és hasonlóakat. Ehhez persze az kell, hogy meg is tudjanak ezeket szolgáltató cégekkel egyezni.
 
A másik cég az rt, ezzel pedig automatikusan üzemeltetési szerződést kötsz a kocsidra, ha kártyát kérsz a bt-től. Az Rt. a saját elmondásuk alapján flottakezeléssel foglalkozik és ezért ennyire olcsó a casco. A feltétel a szerződés, így az ő flottájuk részévé válsz. (Jogászok! most tessék beleszólni, hogy ennek milyen kellemetlen mellékhatásai lehetnek).
Állítják, hogy az üzemeltetői státusz nem kerül be a forgalmiba.  
 
10%-os 50 ezres full cascót adnak avultatás nélkül, azaz nem vonatják le az új és az x éves alkatrész közötti különbséget.
 
A PSZAF hallott a cégről, elvileg ilyen szolgáltatást nyújthatnak. A Mabisz nem ismeri őket, de ez nem is gond, mert ők nem biztosítótársaság és nem szabadúszó brókerek, hanem csak egyetlen céggel állnak kapcsolatban, ez pedig a Generali.
 
Amikor a Generalit hívtam telefonon, akkor az Ügyfélszolgálaton nem tudtak semmit a Cascoclub-ról. Kapcsoltak egy üzletkötőhöz. Ott sem hallottak ilyet. Többet a Generalitól nem kérdeztem.
 
Most itt tartunk a felderítéssel, kiegészítve azzal, hogy egy ismerősöm dolgozik a Generalinál és beszélt (és még fog is) a szerződéseket kezelő osztály vezetőjével, hogy a Generali szerint is minden rendben van-e.
 
Semmilyen bíztatót nem tudott mondani, első hírek szerint a Generali szerint visszaélés történ(t/ik) és fontolgatják a feljelentést. Ezt azonban senki nem erősítette meg és egyáltalán nem biztos, hogy igaz, lehet, hogy csak félreértett az ismerősöm valamit, vagy én értettem félre.
(Elnézést kérek az érintettektől, ha helytelen infókat írnék!)
 
Szóval nyomozás tart, én a magam részéről még várok, hogy kiderüljön minden fontos részlet.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #206 Dátum: 2006.03.28 kedd, 01:01:00 »

Szóval a (legalább) két cég valójában ugyanaz, a Bt-től kapsz kártyát 18 rugóért.
 
Ez rengeteg kedvezményre jogosít(ana), egyelőre csak a cascót érheted el vele. A későbbiekben terveznek üzemanyagkártyát (mol), amivel 10% kedvezményt kapsz tankolásnál, gumikedvezményt (vásárlás, szerelés), szervizkedvezményt (akár Ford márkaszerviznél is) és hasonlóakat. Ehhez persze az kell, hogy meg is tudjanak ezeket szolgáltató cégekkel egyezni.
 
A másik cég az rt, ezzel pedig automatikusan üzemeltetési szerződést kötsz a kocsidra, ha kártyát kérsz a bt-től. Az Rt. a saját elmondásuk alapján flottakezeléssel foglalkozik és ezért ennyire olcsó a casco. A feltétel a szerződés, így az ő flottájuk részévé válsz. (Jogászok! most tessék beleszólni, hogy ennek milyen kellemetlen mellékhatásai lehetnek).
Állítják, hogy az üzemeltetői státusz nem kerül be a forgalmiba.  
 
10%-os 50 ezres full cascót adnak avultatás nélkül, azaz nem vonatják le az új és az x éves alkatrész közötti különbséget.
 
A PSZAF hallott a cégről, elvileg ilyen szolgáltatást nyújthatnak. A Mabisz nem ismeri őket, de ez nem is gond, mert ők nem biztosítótársaság és nem szabadúszó brókerek, hanem csak egyetlen céggel állnak kapcsolatban, ez pedig a Generali.
 
Amikor a Generalit hívtam telefonon, akkor az Ügyfélszolgálaton nem tudtak semmit a Cascoclub-ról. Kapcsoltak egy üzletkötőhöz. Ott sem hallottak ilyet. Többet a Generalitól nem kérdeztem.
 
Most itt tartunk a felderítéssel, kiegészítve azzal, hogy egy ismerősöm dolgozik a Generalinál és beszélt (és még fog is) a szerződéseket kezelő osztály vezetőjével, hogy a Generali szerint is minden rendben van-e.
 
Semmilyen bíztatót nem tudott mondani, első hírek szerint a Generali szerint visszaélés történ(t/ik) és fontolgatják a feljelentést. Ezt azonban senki nem erősítette meg és egyáltalán nem biztos, hogy igaz, lehet, hogy csak félreértett az ismerősöm valamit, vagy én értettem félre.
(Elnézést kérek az érintettektől, ha helytelen infókat írnék!)
 
Szóval nyomozás tart, én a magam részéről még várok, hogy kiderüljön minden fontos részlet.
BTW a Postánál nekem olcsóbbra jön ki a negyedéves tljes casco
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #207 Dátum: 2006.03.28 kedd, 01:06:00 »

Szóval a (legalább) két cég valójában ugyanaz, a Bt-től kapsz kártyát 18 rugóért.
 
Ez rengeteg kedvezményre jogosít(ana), egyelőre csak a cascót érheted el vele. A későbbiekben terveznek üzemanyagkártyát (mol), amivel 10% kedvezményt kapsz tankolásnál, gumikedvezményt (vásárlás, szerelés), szervizkedvezményt (akár Ford márkaszerviznél is) és hasonlóakat. Ehhez persze az kell, hogy meg is tudjanak ezeket szolgáltató cégekkel egyezni.
 
A másik cég az rt, ezzel pedig automatikusan üzemeltetési szerződést kötsz a kocsidra, ha kártyát kérsz a bt-től. Az Rt. a saját elmondásuk alapján flottakezeléssel foglalkozik és ezért ennyire olcsó a casco. A feltétel a szerződés, így az ő flottájuk részévé válsz. (Jogászok! most tessék beleszólni, hogy ennek milyen kellemetlen mellékhatásai lehetnek).
Állítják, hogy az üzemeltetői státusz nem kerül be a forgalmiba.  
 
10%-os 50 ezres full cascót adnak avultatás nélkül, azaz nem vonatják le az új és az x éves alkatrész közötti különbséget.
 
A PSZAF hallott a cégről, elvileg ilyen szolgáltatást nyújthatnak. A Mabisz nem ismeri őket, de ez nem is gond, mert ők nem biztosítótársaság és nem szabadúszó brókerek, hanem csak egyetlen céggel állnak kapcsolatban, ez pedig a Generali.
 
Amikor a Generalit hívtam telefonon, akkor az Ügyfélszolgálaton nem tudtak semmit a Cascoclub-ról. Kapcsoltak egy üzletkötőhöz. Ott sem hallottak ilyet. Többet a Generalitól nem kérdeztem.
 
Most itt tartunk a felderítéssel, kiegészítve azzal, hogy egy ismerősöm dolgozik a Generalinál és beszélt (és még fog is) a szerződéseket kezelő osztály vezetőjével, hogy a Generali szerint is minden rendben van-e.
 
Semmilyen bíztatót nem tudott mondani, első hírek szerint a Generali szerint visszaélés történ(t/ik) és fontolgatják a feljelentést. Ezt azonban senki nem erősítette meg és egyáltalán nem biztos, hogy igaz, lehet, hogy csak félreértett az ismerősöm valamit, vagy én értettem félre.
(Elnézést kérek az érintettektől, ha helytelen infókat írnék!)
 
Szóval nyomozás tart, én a magam részéről még várok, hogy kiderüljön minden fontos részlet.
Pimpa,
 
ha probléma van velük, akkor szólj, és leveszem őket az oldalról.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #208 Dátum: 2006.03.28 kedd, 21:58:00 »

Pimpa,
 
ha probléma van velük, akkor szólj, és leveszem őket az oldalról.
Ok, egyelőre semmi nem biztos.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #209 Dátum: 2006.03.28 kedd, 22:38:00 »

Meg a Google Talk! Smiley
Gondolom, a gt néhány év múlva (sem) lesz ott, ahol most a szkájp van. Szvsz azok, akik ip telefonálni akartak, már a szkájpot használják, esetleg az msn-t, de egyelőre minőségben, szolgáltatásban, megbízhatóságban messze veri a szkájp az összeset - gondolom ez lehet a sikerük titka. A gogli meg mindenfélékkel próbálkozik - nagy része nem jön be: ennyi. Ezenkívül nemsokára a mikroszoft, és a yahúú is elő fog rukkolni ezzel azzal, nem is beszélve a többiekről, de már most akkora előnye van a szkájpnak, hogy én sok esélyt nem adok nekik
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #210 Dátum: 2006.03.28 kedd, 22:44:00 »

Szóval a (legalább) két cég valójában ugyanaz, a Bt-től kapsz kártyát 18 rugóért.
 
Ez rengeteg kedvezményre jogosít(ana), egyelőre csak a cascót érheted el vele. A későbbiekben terveznek üzemanyagkártyát (mol), amivel 10% kedvezményt kapsz tankolásnál, gumikedvezményt (vásárlás, szerelés), szervizkedvezményt (akár Ford márkaszerviznél is) és hasonlóakat. Ehhez persze az kell, hogy meg is tudjanak ezeket szolgáltató cégekkel egyezni.
 
A másik cég az rt, ezzel pedig automatikusan üzemeltetési szerződést kötsz a kocsidra, ha kártyát kérsz a bt-től. Az Rt. a saját elmondásuk alapján flottakezeléssel foglalkozik és ezért ennyire olcsó a casco. A feltétel a szerződés, így az ő flottájuk részévé válsz. (Jogászok! most tessék beleszólni, hogy ennek milyen kellemetlen mellékhatásai lehetnek).
Állítják, hogy az üzemeltetői státusz nem kerül be a forgalmiba.  
 
10%-os 50 ezres full cascót adnak avultatás nélkül, azaz nem vonatják le az új és az x éves alkatrész közötti különbséget.
 
A PSZAF hallott a cégről, elvileg ilyen szolgáltatást nyújthatnak. A Mabisz nem ismeri őket, de ez nem is gond, mert ők nem biztosítótársaság és nem szabadúszó brókerek, hanem csak egyetlen céggel állnak kapcsolatban, ez pedig a Generali.
 
Amikor a Generalit hívtam telefonon, akkor az Ügyfélszolgálaton nem tudtak semmit a Cascoclub-ról. Kapcsoltak egy üzletkötőhöz. Ott sem hallottak ilyet. Többet a Generalitól nem kérdeztem.
 
Most itt tartunk a felderítéssel, kiegészítve azzal, hogy egy ismerősöm dolgozik a Generalinál és beszélt (és még fog is) a szerződéseket kezelő osztály vezetőjével, hogy a Generali szerint is minden rendben van-e.
 
Semmilyen bíztatót nem tudott mondani, első hírek szerint a Generali szerint visszaélés történ(t/ik) és fontolgatják a feljelentést. Ezt azonban senki nem erősítette meg és egyáltalán nem biztos, hogy igaz, lehet, hogy csak félreértett az ismerősöm valamit, vagy én értettem félre.
(Elnézést kérek az érintettektől, ha helytelen infókat írnék!)
 
Szóval nyomozás tart, én a magam részéről még várok, hogy kiderüljön minden fontos részlet.
Csodák nincsenek?
A fene se tudja. Az én kötelezőm a netrisknél a legalacsonyabb ajánlat (A0) asszem 55e évente. Erre az egyik biztosítási bróker 32-őt kínál, a hungáriánál. Az én autóm kölcsönös, a vb-nél, és ezek az összes vb-s autót valahogy flottaként fogják fel, és így jön össze a hihetetlen kedvezmény. És úgy néz ki, műxik, meg is kérdeztem a hungáriánál (ő a biztosító), van-e tartozásom, de szerencsére nincs, így asszem minden rendben... hát ez van.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #211 Dátum: 2006.03.28 kedd, 23:08:00 »

Gondolom, a gt néhány év múlva (sem) lesz ott, ahol most a szkájp van. Szvsz azok, akik ip telefonálni akartak, már a szkájpot használják, esetleg az msn-t, de egyelőre minőségben, szolgáltatásban, megbízhatóságban messze veri a szkájp az összeset - gondolom ez lehet a sikerük titka. A gogli meg mindenfélékkel próbálkozik - nagy része nem jön be: ennyi. Ezenkívül nemsokára a mikroszoft, és a yahúú is elő fog rukkolni ezzel azzal, nem is beszélve a többiekről, de már most akkora előnye van a szkájpnak, hogy én sok esélyt nem adok nekik
Ez igaz! A skype-ot nem lehet behozni. Hamarosan már webcam kompatibilis lesz és akkor az MSN sem lesz már vetélytárs. A skype nagy előnye az ingyen beszélünk-ön túl a telefonálás lehetősége bármilyen hálózatba piszok olcsón. 10 EUR ból akár 10 órát is beszélhetsz, viszonylag jó minőségben ha jó körzetbe telefonálsz. Aki külföldön dolgozik az csak ezzel telefonál haza. Csak a feltöltéshez kell egy euróban nyitott számla és kártya hozzá. HUF számláról még sajna nem lehet feltölteni.
Érdekes, hogy a lengyel Gadu-gadu ami CSAK lengyel nyelven elérhető, viszont elfogad bármilyen kártyát és 15 perc múlva már fel is töltik
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #212 Dátum: 2006.03.28 kedd, 23:41:00 »

Gondolom, a gt néhány év múlva (sem) lesz ott, ahol most a szkájp van. Szvsz azok, akik ip telefonálni akartak, már a szkájpot használják, esetleg az msn-t, de egyelőre minőségben, szolgáltatásban, megbízhatóságban messze veri a szkájp az összeset - gondolom ez lehet a sikerük titka. A gogli meg mindenfélékkel próbálkozik - nagy része nem jön be: ennyi. Ezenkívül nemsokára a mikroszoft, és a yahúú is elő fog rukkolni ezzel azzal, nem is beszélve a többiekről, de már most akkora előnye van a szkájpnak, hogy én sok esélyt nem adok nekik
Épp ma hajnalba tettem fel a Skype-ot a PDA-ra, csak nem emléxek már mi a felhasználónevem, és a jelszavam. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #213 Dátum: 2006.03.28 kedd, 23:43:00 »

Ez igaz! A skype-ot nem lehet behozni. Hamarosan már webcam kompatibilis lesz és akkor az MSN sem lesz már vetélytárs. A skype nagy előnye az ingyen beszélünk-ön túl a telefonálás lehetősége bármilyen hálózatba piszok olcsón. 10 EUR ból akár 10 órát is beszélhetsz, viszonylag jó minőségben ha jó körzetbe telefonálsz. Aki külföldön dolgozik az csak ezzel telefonál haza. Csak a feltöltéshez kell egy euróban nyitott számla és kártya hozzá. HUF számláról még sajna nem lehet feltölteni.
Érdekes, hogy a lengyel Gadu-gadu ami CSAK lengyel nyelven elérhető, viszont elfogad bármilyen kártyát és 15 perc múlva már fel is töltik
szendre,
 
én külső számra NeoPhoneX-et használtam.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #214 Dátum: 2006.03.29 szerda, 09:13:00 »

Ez igaz! A skype-ot nem lehet behozni. Hamarosan már webcam kompatibilis lesz és akkor az MSN sem lesz már vetélytárs. A skype nagy előnye az ingyen beszélünk-ön túl a telefonálás lehetősége bármilyen hálózatba piszok olcsón. 10 EUR ból akár 10 órát is beszélhetsz, viszonylag jó minőségben ha jó körzetbe telefonálsz. Aki külföldön dolgozik az csak ezzel telefonál haza. Csak a feltöltéshez kell egy euróban nyitott számla és kártya hozzá. HUF számláról még sajna nem lehet feltölteni.
Érdekes, hogy a lengyel Gadu-gadu ami CSAK lengyel nyelven elérhető, viszont elfogad bármilyen kártyát és 15 perc múlva már fel is töltik
Már használhatsz webcamot az új Skype-al.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #215 Dátum: 2006.03.29 szerda, 09:57:00 »

Már használhatsz webcamot az új Skype-al.
Hajaj, de mióta:)))
Szendre, nagyon régi skype-od lehet:))
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #216 Dátum: 2006.03.29 szerda, 10:44:00 »

Csodák nincsenek?
A fene se tudja. Az én kötelezőm a netrisknél a legalacsonyabb ajánlat (A0) asszem 55e évente. Erre az egyik biztosítási bróker 32-őt kínál, a hungáriánál. Az én autóm kölcsönös, a vb-nél, és ezek az összes vb-s autót valahogy flottaként fogják fel, és így jön össze a hihetetlen kedvezmény. És úgy néz ki, műxik, meg is kérdeztem a hungáriánál (ő a biztosító), van-e tartozásom, de szerencsére nincs, így asszem minden rendben... hát ez van.
Tudod, hogy vannak
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #217 Dátum: 2006.03.29 szerda, 11:09:00 »

Ez igaz! A skype-ot nem lehet behozni. Hamarosan már webcam kompatibilis lesz és akkor az MSN sem lesz már vetélytárs. A skype nagy előnye az ingyen beszélünk-ön túl a telefonálás lehetősége bármilyen hálózatba piszok olcsón. 10 EUR ból akár 10 órát is beszélhetsz, viszonylag jó minőségben ha jó körzetbe telefonálsz. Aki külföldön dolgozik az csak ezzel telefonál haza. Csak a feltöltéshez kell egy euróban nyitott számla és kártya hozzá. HUF számláról még sajna nem lehet feltölteni.
Érdekes, hogy a lengyel Gadu-gadu ami CSAK lengyel nyelven elérhető, viszont elfogad bármilyen kártyát és 15 perc múlva már fel is töltik
Szendre: tévedsz, nem kell eurószámla a szkájp feltöltéséhez!
Vagy dombornyomásos kártyát használsz, vagy az átutalást választod. Akkor ad egy forint összeget, megy egy magyar raifaisen számlát, és oda kell utalnod, és nem külföldre (nem mind1 az átutalási költségek miatt). De tudsz paypalban is csengetni.
 
Én már a szkájpon ellőttem 20 eurót, most 25 euróst vettem.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #218 Dátum: 2006.03.31 péntek, 21:23:00 »

Szóval a (legalább) két cég valójában ugyanaz, a Bt-től kapsz kártyát 18 rugóért.
 
Ez rengeteg kedvezményre jogosít(ana), egyelőre csak a cascót érheted el vele. A későbbiekben terveznek üzemanyagkártyát (mol), amivel 10% kedvezményt kapsz tankolásnál, gumikedvezményt (vásárlás, szerelés), szervizkedvezményt (akár Ford márkaszerviznél is) és hasonlóakat. Ehhez persze az kell, hogy meg is tudjanak ezeket szolgáltató cégekkel egyezni.
 
A másik cég az rt, ezzel pedig automatikusan üzemeltetési szerződést kötsz a kocsidra, ha kártyát kérsz a bt-től. Az Rt. a saját elmondásuk alapján flottakezeléssel foglalkozik és ezért ennyire olcsó a casco. A feltétel a szerződés, így az ő flottájuk részévé válsz. (Jogászok! most tessék beleszólni, hogy ennek milyen kellemetlen mellékhatásai lehetnek).
Állítják, hogy az üzemeltetői státusz nem kerül be a forgalmiba.  
 
10%-os 50 ezres full cascót adnak avultatás nélkül, azaz nem vonatják le az új és az x éves alkatrész közötti különbséget.
 
A PSZAF hallott a cégről, elvileg ilyen szolgáltatást nyújthatnak. A Mabisz nem ismeri őket, de ez nem is gond, mert ők nem biztosítótársaság és nem szabadúszó brókerek, hanem csak egyetlen céggel állnak kapcsolatban, ez pedig a Generali.
 
Amikor a Generalit hívtam telefonon, akkor az Ügyfélszolgálaton nem tudtak semmit a Cascoclub-ról. Kapcsoltak egy üzletkötőhöz. Ott sem hallottak ilyet. Többet a Generalitól nem kérdeztem.
 
Most itt tartunk a felderítéssel, kiegészítve azzal, hogy egy ismerősöm dolgozik a Generalinál és beszélt (és még fog is) a szerződéseket kezelő osztály vezetőjével, hogy a Generali szerint is minden rendben van-e.
 
Semmilyen bíztatót nem tudott mondani, első hírek szerint a Generali szerint visszaélés történ(t/ik) és fontolgatják a feljelentést. Ezt azonban senki nem erősítette meg és egyáltalán nem biztos, hogy igaz, lehet, hogy csak félreértett az ismerősöm valamit, vagy én értettem félre.
(Elnézést kérek az érintettektől, ha helytelen infókat írnék!)
 
Szóval nyomozás tart, én a magam részéről még várok, hogy kiderüljön minden fontos részlet.
Kedves Pimpa,
 
A bocsánatkérést elfogadjuk. Hadd szögezzem le, hogy nem szoktunk fórumokba beleszólni, kivéve, ha a cég rossz hínevét keltik, vagy félrevezető információkat tesznek közzé.
Majdnem stimmel minden amit megtudtál a CascoClub-ról, bár a MOL-nál sosem lesz 10% kedvezményük a CascoClubosoknak, legfeljebb 2-3%.  
Amit sérelmeznék, az a Generali és a CascoClub közti viszony lefestése, ugyanis kiemelt ügyfélként (Individual Autó Rt.)és függő biztosításközvetítőként (Individual Pénzügyi Szolg. Bt.) egyaránt virágzó a kapcsolatunk a Generalival. Ellenben a Generali külsős ügynökhálózatának többi tagja jajveszékel, mert félti az ügyfeleit, ami persze érthető a részükről. De a Generalinak esze ágában sincs feljelenteni a CascoClub-ot, mert nap mint nap új ügyfeleket hozunk neki.
 
Ha bármilyen kérdésetek van a CascoClub-bal kapcsolatban, hívjatok munkaidőben a 414-1069-en, vagy gyertek el a Bp. XIV. Fűrész u. 52/a-ba, esetleg kérdezzétek meg azokat a klubtársaitokat, aki már nálunk kötötte az új CASCO-ját!
 
Pimpa! Téged is szívesen látunk az irodánkban, mert a 2003-as Mondeo TDCi GHIA CASCO díján is sokat tudnánk spórolni!  
 
Üdv mindenkinek,
 
Kovács Gábor
CascoClub munkatárs
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #219 Dátum: 2006.03.31 péntek, 23:06:00 »

Kedves Pimpa,
 
A bocsánatkérést elfogadjuk. Hadd szögezzem le, hogy nem szoktunk fórumokba beleszólni, kivéve, ha a cég rossz hínevét keltik, vagy félrevezető információkat tesznek közzé.
Majdnem stimmel minden amit megtudtál a CascoClub-ról, bár a MOL-nál sosem lesz 10% kedvezményük a CascoClubosoknak, legfeljebb 2-3%.  
Amit sérelmeznék, az a Generali és a CascoClub közti viszony lefestése, ugyanis kiemelt ügyfélként (Individual Autó Rt.)és függő biztosításközvetítőként (Individual Pénzügyi Szolg. Bt.) egyaránt virágzó a kapcsolatunk a Generalival. Ellenben a Generali külsős ügynökhálózatának többi tagja jajveszékel, mert félti az ügyfeleit, ami persze érthető a részükről. De a Generalinak esze ágában sincs feljelenteni a CascoClub-ot, mert nap mint nap új ügyfeleket hozunk neki.
 
Ha bármilyen kérdésetek van a CascoClub-bal kapcsolatban, hívjatok munkaidőben a 414-1069-en, vagy gyertek el a Bp. XIV. Fűrész u. 52/a-ba, esetleg kérdezzétek meg azokat a klubtársaitokat, aki már nálunk kötötte az új CASCO-ját!
 
Pimpa! Téged is szívesen látunk az irodánkban, mert a 2003-as Mondeo TDCi GHIA CASCO díján is sokat tudnánk spórolni!  
 
Üdv mindenkinek,
 
Kovács Gábor
CascoClub munkatárs
Tisztelt CascoClub és kedves Gábor!
 
Örülök, hogy sikerült pontosítani az esetlegesen helytelen információimat, valóban örvendetes, hogy figyelitek a  
 
fórumunkat és a kiigazítást megtettétek.
Mint érezhető volt a hangvételemen, nem állt szándékomban megsérteni senkit és nem is szerettem volna valótlant  
 
állítani, de nem sikerült teljeskörű információt szereznem a három cég (a bt, az rt és a biztosító) viszonyáról. Amit  
 
leírtam, az az információim pillanatnyi állapotát tükrözi.
Fontosnak tartom én is, hogy egy cég jó hírnevet szerezzen és azt meg is tartsa, de fontos az is, hogy a Mondeo Klub  
 
tagjai is megfelelően dönthessenek (már aki szeretne dönteni) és rendelkezzenek a döntéshez szükséges információkkal.
 
Engem izgat a CascoClub által kínált ajánlat, ezért kezdtem el foglalkozni a kérdéssel és próbáltam kideríteni az  
 
igazságot. Az igazság pedig nem az, amit a CascoClub állít, hanem az, amit a CascoClub és a hivatkozott Generali  
 
EGYÖNTETŰEN állít, és mindkét érintett cég állítása más forrásból is ellenőrizhető.
 
Bizalmatlan vagyok? Igen.
Egy hasonló mértékű kedvezmény egyébként könnyen hihető? Szerintem nem.
Ezért kezdtem el nyomozni...
 
Sajnálom, hogy nem jártam sikerrel a Generalinál és nem sikerült igazolást kapnom a CascoClub Generali oldali  
 
elismeréséről, pedig ez bizonyította volna a Cascoclub ajánlatainak megalapozottságát.
Természetesen be fogom fejezni a vizsgálataimat a rendelkezésemre álló eszközökkel és módon, és remélem azt is, hogy  
 
bebizonyosodik a CascoClub összes állítása.
 
Amint ezt elérem, meg fogom én is kötni a CascoClubbal a szerződést, mert nem ismerek jelenleg ennél jobb ajánlatot,  
 
cascót pedig szeretnék.
 
Mivel pedig nyilvánossá vált a vizsgálódásom és bizonyára néhányunkat érdekel ennek eredménye, szeretném felgyorsítani  
 
egy kicsit a dolgokat és authentikus forrástól kérek segítséget.
Ha a CascoClub rendelkezésére áll olyan szerződés, okirat vagy megegyezés, ami a Generali oldalán is ismert és  
 
elfogadott, akkor kérem, hogy azt (amennyiben publikus) tegyétek számomra hozzáférhetővé, akár emailben is.
 
Ezzel egyenértékű lenne, ha a Generali egy hivatalos levélben pozitív választ adna a következő kérdésemre:
"Kérem igazolják vissza, hogy a www.CascoClub.hu webcímen elérhető és ajánlatot adó Individual Pénzügyi Szolg. Bt.  
 
jogosult ilyen szolgáltatás nyújtására és a Generali-Providencia által elfogadott szerződéseket köthet. A CascoClub  
 
által kínált Casco-t ténylegesen a Generali-Providencia nyújtja, és az feltételeiben hátrányosan nem különbözik a  
 
biztosító egyéb termékeitől."
 
Azt gondolom, hogy egy ilyen állásfoglalást nyilvánossá válását követő héten a szerződöttek között lennék én is -és nem  
 
mellékesen- visszavonnám az összes félreérthető megjegyzésemet. A CascoClub is kérhetne egy ilyen igazoló választ, és  
 
elhelyezhetné a weboldalán.
 
Én így gondolom a dolgokat, mint egy alapvetően bizalmatlan, de potenciális ügyfél.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #220 Dátum: 2006.03.31 péntek, 23:07:00 »

Elnézést kérek mindenkitől a hosszú levélért, de ezt így tartom korrektnek.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #221 Dátum: 2006.04.01 szombat, 11:02:00 »

Kedves Pimpa!
 
"Ha a CascoClub rendelkezésére áll olyan szerződés, okirat vagy megegyezés, ami a Generali oldalán is ismert és elfogadott, akkor kérem, hogy azt (amennyiben publikus) tegyétek számomra hozzáférhetővé, akár emailben is."
 
A Generali-Providencia-val kötött szerződéseink és a biztosító részéről tett nyilatkozatok részletei természetesen nem hozhatók nyilvánosságra, de az ügyfeleinket érintő pontjai megtekinthetők - így részedről teljes értékűen hozzáférhetők - a CascoClub irodájában, Budapesten.  
 
Szerintem ha tényleg utána akarsz járni, és akarsz CASCO-t kötni, akkor eljössz a jövő héten az irodánkba, személyesen megmutatom a dokumentumokat és meg fogod kötni a szerződést.
(Kérlek időpont ügyében hívj fel a 20.965.7853-on.)
 
Ha pedig nem veszed a fáradságot, hogy részleteiben megismerd az általunk kínált szolgáltatást, akkor nincs értelme ebben az ügyben tovább koptatnod a billenytűzeted.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #222 Dátum: 2006.04.01 szombat, 11:43:00 »

Elnézést kérek mindenkitől a hosszú levélért, de ezt így tartom korrektnek.
Szia Pimpa!
Jó a felvetésed, sajnos a mai világ egyre inkább arról szól,hogy semmi sem az, mint aminek látszik!
Sajnos a visszacsatolás ( ellenőrzés lehetőségének ) hiánya elég sokakban visszatetszést kelt. A hiszékenység nagy üzlet,és lesz is még sokáig! ( Nem én mondtam, ez már közhely )
Kevesen rendelkeznek "megfelelő" jogi ismeretekkel, ahhoz, hogy előre lássák ha valaki nem tisztességes a pénzpiacon! ( bank, biztosító )
 
Tisztelt CascoClub!
Ha valaki korrekten akar "üzletelni", én elhiszem, de akkor tegyen le az asztalra! Mutassák meg, miben jobbak, és miért/hogyan tudják ezt elérni! Mert a szavaknak már nincs jelentése, sajnos nagyon sokan eljátszották ezt a bizalmat,
az elmúlt évtizedben!
Engem is érdekelne ajánlatuk, most szeretnék Mondeo-t vásárolni, de már az első vizsgán nálam megbuktak Önök, nem tud nekem Casco-t számolni a rendszerük. Vagy arra megy ki az egész,hogy fáradjak be, és a személyes meggyőzés eszközeivel presszingelnek?
Bocsi a bizalmatlanságért, nem Ön( ök ) tehet ( nek ) róla!
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #223 Dátum: 2006.04.01 szombat, 14:26:00 »

Szia Pimpa!
Jó a felvetésed, sajnos a mai világ egyre inkább arról szól,hogy semmi sem az, mint aminek látszik!
Sajnos a visszacsatolás ( ellenőrzés lehetőségének ) hiánya elég sokakban visszatetszést kelt. A hiszékenység nagy üzlet,és lesz is még sokáig! ( Nem én mondtam, ez már közhely )
Kevesen rendelkeznek "megfelelő" jogi ismeretekkel, ahhoz, hogy előre lássák ha valaki nem tisztességes a pénzpiacon! ( bank, biztosító )
 
Tisztelt CascoClub!
Ha valaki korrekten akar "üzletelni", én elhiszem, de akkor tegyen le az asztalra! Mutassák meg, miben jobbak, és miért/hogyan tudják ezt elérni! Mert a szavaknak már nincs jelentése, sajnos nagyon sokan eljátszották ezt a bizalmat,
az elmúlt évtizedben!
Engem is érdekelne ajánlatuk, most szeretnék Mondeo-t vásárolni, de már az első vizsgán nálam megbuktak Önök, nem tud nekem Casco-t számolni a rendszerük. Vagy arra megy ki az egész,hogy fáradjak be, és a személyes meggyőzés eszközeivel presszingelnek?
Bocsi a bizalmatlanságért, nem Ön( ök ) tehet ( nek ) róla!
Üdv.
Kedves Zsolt!
 
"...már az első vizsgán nálam megbuktak Önök, nem tud nekem Casco-t számolni a rendszerük."
 
Írd le, hogy miért nem tudsz Casco-t számolni, mert így nehezen tudunk rajta segíteni!
 
A másik felvetéssel kapcsolatban:  
Úgy gondolom, részünkről mindent letettünk az asztalra: elértünk egy díjkedvezményt és egyedi feltételeket egy nagy biztosítónál meg néhány szolgáltató cégnél és ezt megosztjuk másokkal is. Akit érdekel az jön, akit nem érdekel, az majd jön egy év múlva...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #224 Dátum: 2006.04.07 péntek, 09:17:00 »

mekkora egy xart építenek be a kocsikba, még a mondikba is, gyári zene címén...
jó a hifi-beépítős cikk, tetszik
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #225 Dátum: 2006.04.19 szerda, 11:47:00 »

mekkora egy xart építenek be a kocsikba, még a mondikba is, gyári zene címén...
jó a hifi-beépítős cikk, tetszik
Hallottál már gyári zenét Mondiba? Sztem még nem...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #226 Dátum: 2006.04.19 szerda, 12:53:00 »

Hallottál már gyári zenét Mondiba? Sztem még nem...
az mk1 gyári zenére gondoltam, a 20W-os hangszórókra
egy "tudományos" műsorban láttam, hogy a kicsi Ozzy X5-ösét tuningolták, nos ott a gyári zene szerintük csapnivaló volt
nekem se gyári zene van
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #227 Dátum: 2006.04.19 szerda, 13:35:00 »

az mk1 gyári zenére gondoltam, a 20W-os hangszórókra
egy "tudományos" műsorban láttam, hogy a kicsi Ozzy X5-ösét tuningolták, nos ott a gyári zene szerintük csapnivaló volt
nekem se gyári zene van
1993-ban nem volt egyszerű ez a 2006/7-es verzió sztem...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #228 Dátum: 2006.04.19 szerda, 13:45:00 »

Szendre: tévedsz, nem kell eurószámla a szkájp feltöltéséhez!
Vagy dombornyomásos kártyát használsz, vagy az átutalást választod. Akkor ad egy forint összeget, megy egy magyar raifaisen számlát, és oda kell utalnod, és nem külföldre (nem mind1 az átutalási költségek miatt). De tudsz paypalban is csengetni.
 
Én már a szkájpon ellőttem 20 eurót, most 25 euróst vettem.
Köszi a kiigazítást.
Én dombornyomásos kártyát próbáltam használni de nem jött össze, mert EUR ban kérik megadnia visszaigazolásként szolgáló pár centes "próba"levonást.
Akkor majd legközelebb utalok.
Üdv,
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #229 Dátum: 2006.05.27 szombat, 13:47:00 »

Nem bújtam el, csak kivárok a CascoClub-os témában.
Már csak pár nap, max egy hét...
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #230 Dátum: 2006.05.28 vasárnap, 22:35:00 »

Köszi a kiigazítást.
Én dombornyomásos kártyát próbáltam használni de nem jött össze, mert EUR ban kérik megadnia visszaigazolásként szolgáló pár centes "próba"levonást.
Akkor majd legközelebb utalok.
Üdv,
Összejött a szkájp-dolog?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #231 Dátum: 2006.06.25 vasárnap, 12:48:00 »

Szia Fusim!
Tetszik a műszervilágításos cikked, köszönet érte!
Üdv:
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #232 Dátum: 2006.06.25 vasárnap, 18:34:00 »

Fusim!
 
Látom megint unatkoztál!
 
Gratula a cikkedhez,biztosan sokak számára "kötelező irodalom"lesz!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #233 Dátum: 2006.06.25 vasárnap, 19:54:00 »

Fusim!
 
Látom megint unatkoztál!
 
Gratula a cikkedhez,biztosan sokak számára "kötelező irodalom"lesz!
Köszi a bíztatást - Én is remélem, hogy páran nekiugranak. Ideális az idő hozzá reggel a hűvösbe  óra kiszerel, nappal a hűvös szobában ledesít, este szúnyogok előtt visszaszerel :
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #234 Dátum: 2006.06.26 hétfő, 13:41:00 »

végig gondoltam, de csak a cikk alján láttam, hogy Misi
 
én is megcsináltam, tizedekkora igényességgel persze, és csak az öt db műszervilágító izzócskát kék LED-re, az ablakemelőkapcsolókba, (idő)órába, kipörgésgátlókapcsolóba 3mm-es, a fűtéskapcsolókba 5mm-es kék LED-ecskéket installáltam
vigyázat: a különböző szállítmányokból származó kék LED-ek színe között elég feltűnő eltérés lehetséges
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #235 Dátum: 2006.06.26 hétfő, 13:43:00 »

végig gondoltam, de csak a cikk alján láttam, hogy Misi
 
én is megcsináltam, tizedekkora igényességgel persze, és csak az öt db műszervilágító izzócskát kék LED-re, az ablakemelőkapcsolókba, (idő)órába, kipörgésgátlókapcsolóba 3mm-es, a fűtéskapcsolókba 5mm-es kék LED-ecskéket installáltam
vigyázat: a különböző szállítmányokból származó kék LED-ek színe között elég feltűnő eltérés lehetséges
ja, még valami, a LED-ek tetejét nem árt még befoglalás előtt egy durva vászonnal érdesíteni, mert kicsi a "fényszögük"
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #236 Dátum: 2006.06.26 hétfő, 13:49:00 »

Még egy képecske a cikkhez

Nálam is megvannak a kapcsolók, fedcomp csinálgatva ledesre, csak azok nem kerültek bele a cikkbe. Ha van rá igény előtúrok képeket róla és összehozhatok valamit. Illetve aki kedvet érez.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #237 Dátum: 2006.06.27 kedd, 11:22:00 »

Még egy képecske a cikkhez

Nálam is megvannak a kapcsolók, fedcomp csinálgatva ledesre, csak azok nem kerültek bele a cikkbe. Ha van rá igény előtúrok képeket róla és összehozhatok valamit. Illetve aki kedvet érez.
Nekem már sokkal extrába, egyénibb a műszerfalam megvilágítása!
 
Ződ...:-)))
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #238 Dátum: 2006.06.28 szerda, 21:24:00 »

Remélem fénylenek már a ledek a műszerfalakban! Ma küldtem egy másik nem kislélegzetű cikket a WebMesternek Cheesy
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #239 Dátum: 2006.07.02 vasárnap, 09:37:00 »

Látom jót tett a biztatás!
 
Lassan az autó-motornak is írhatnál 1-2 cikket!-:)
Gratulálok.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #240 Dátum: 2006.07.02 vasárnap, 09:41:00 »

Remélem fénylenek már a ledek a műszerfalakban! Ma küldtem egy másik nem kislélegzetű cikket a WebMesternek Cheesy
Hát le a kalappal elötted....Megérdemelted azt a hideg sört.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #241 Dátum: 2006.07.02 vasárnap, 12:37:00 »

Remélem fénylenek már a ledek a műszerfalakban! Ma küldtem egy másik nem kislélegzetű cikket a WebMesternek Cheesy
Jó lett a cikked.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #242 Dátum: 2006.07.02 vasárnap, 13:10:00 »

Látom jót tett a biztatás!
 
Lassan az autó-motornak is írhatnál 1-2 cikket!-:)
Gratulálok.
Köszi az elismeréseket! Lenyomjuk a Mondeo portállal az AutoMotor-t Cheesy
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #243 Dátum: 2006.07.02 vasárnap, 14:31:00 »

Sziasztok!
 
A Cascoclub úgy tűnik, hogy valójában elindult, a kezdeti időszakban elég nehézkesen intéződtek az ügyek, a felvilágosítás is csak a formális szinten működött.
Megkötöttem velük a szerződést, egy ideje már működik is a dolog.
A PSZÁF oldaláról rendben van a cég (pontosabban a cégek), a Generali is elismeri a velük kötött szerződést. A kocsira kötött cascohoz megvan a biztosítási kötvény.
A Generali elsődlegesen a cégen keresztül szeretne a kocsikkal foglalkozni, de közvetlen megkeresésre is válaszolnak és a biztosítási ügyekben rendesen eljárnak.
 
CascoClub kártya még nincs, bár ez csak a többi kedvezmény igénybevételéhez kellhet. Még számomra sem egyértelmű, hogy az igért többi kedvezményes vásárlási, javítási vagy szolgáltatás igénybevételi módja milyen, ezekről nem nagyon van infó.
 
A cégnek van rendes telephelye, céges bejegyzések rendben, egyelőre relatíve alacsony ügyfélszámmal, de ez érthető is a márciusi inulásuk miatt.
 
Szóval nem találtam semmilyen komoly problémára utaló jelet, ezért kötöttem én is velük szerződést. Jelenleg 9600 forintért teljes értékű casco biztosításom van, bónus viszont ezen felül nincs és nem is lesz, azaz ez a díj bonus miatt nem változik.
Mellesleg a legjobb ajánlat a piacon a kocsimra ugyanilyen feltételek mellett 23000FT/hó, ezek alapján elég alacsony az ár.
 
A fentiek alapján mindenki döntsön belátása szerint.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #244 Dátum: 2006.07.02 vasárnap, 17:38:00 »

Köszi az elismeréseket! Lenyomjuk a Mondeo portállal az AutoMotor-t Cheesy
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #245 Dátum: 2006.07.02 vasárnap, 18:06:00 »

Sziasztok!
 
A Cascoclub úgy tűnik, hogy valójában elindult, a kezdeti időszakban elég nehézkesen intéződtek az ügyek, a felvilágosítás is csak a formális szinten működött.
Megkötöttem velük a szerződést, egy ideje már működik is a dolog.
A PSZÁF oldaláról rendben van a cég (pontosabban a cégek), a Generali is elismeri a velük kötött szerződést. A kocsira kötött cascohoz megvan a biztosítási kötvény.
A Generali elsődlegesen a cégen keresztül szeretne a kocsikkal foglalkozni, de közvetlen megkeresésre is válaszolnak és a biztosítási ügyekben rendesen eljárnak.
 
CascoClub kártya még nincs, bár ez csak a többi kedvezmény igénybevételéhez kellhet. Még számomra sem egyértelmű, hogy az igért többi kedvezményes vásárlási, javítási vagy szolgáltatás igénybevételi módja milyen, ezekről nem nagyon van infó.
 
A cégnek van rendes telephelye, céges bejegyzések rendben, egyelőre relatíve alacsony ügyfélszámmal, de ez érthető is a márciusi inulásuk miatt.
 
Szóval nem találtam semmilyen komoly problémára utaló jelet, ezért kötöttem én is velük szerződést. Jelenleg 9600 forintért teljes értékű casco biztosításom van, bónus viszont ezen felül nincs és nem is lesz, azaz ez a díj bonus miatt nem változik.
Mellesleg a legjobb ajánlat a piacon a kocsimra ugyanilyen feltételek mellett 23000FT/hó, ezek alapján elég alacsony az ár.
 
A fentiek alapján mindenki döntsön belátása szerint.
Már csak azt kéne tudni, majd fizetnek-e, ha baj van...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #246 Dátum: 2006.07.04 kedd, 17:54:00 »

Néha nézzétek meg a főoldalt is!
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #247 Dátum: 2006.07.04 kedd, 18:09:00 »

Néha nézzétek meg a főoldalt is!
Láttuk, de már lassan természetessé válik, hogy minden hétre benyomsz valami hihetetlen jó dolgot Smiley
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Vendég
« Új hozzászólás #248 Dátum: 2006.07.04 kedd, 19:17:00 »

Láttuk, de már lassan természetessé válik, hogy minden hétre benyomsz valami hihetetlen jó dolgot Smiley
csak gondoltam szólok hátha van olyan akinek bookmarkokból indul a fórum és csak néha néz a főoldalra. Meg persze várom a visszajelzéseket is aki nekiáll a cikkek alapján az átalakítás vagy beépítéses munkálatoknak. Gondolom így van ezzel a többi cikkíró is. Arra azért kíváncsi lennék ki épített be komfortindexet vagy ülésfűtést a régebbiek alapjám. Az újaknak biztos érlelődnie kell picit - meg össze kell hozzá szedegetbi a bontott cuccokat.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #249 Dátum: 2006.07.05 szerda, 08:48:00 »

csak gondoltam szólok hátha van olyan akinek bookmarkokból indul a fórum és csak néha néz a főoldalra. Meg persze várom a visszajelzéseket is aki nekiáll a cikkek alapján az átalakítás vagy beépítéses munkálatoknak. Gondolom így van ezzel a többi cikkíró is. Arra azért kíváncsi lennék ki épített be komfortindexet vagy ülésfűtést a régebbiek alapjám. Az újaknak biztos érlelődnie kell picit - meg össze kell hozzá szedegetbi a bontott cuccokat.
Hát... Elakadt a lélegzetem............
 
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.069 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.